BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)

Ići dole 
+64
Skrab0fix
MarkoJTD
Yudejavu
Ranko
đubretarac
Karibor
Air
HUACHUMA
Dax
Darko
Joe_Allamo
Aleks
Geco
gogloee
Teletrader
Ars Vivendi
Admin
Dr.Hik!
Lolita
Malo_pomalo
prevarant
Jegulja
DI
Mikans
JovKoNov
interista
vatreni
Mozartru
Pekoilic
Milica1
Vladulns
Bosanac
AliAli
bez motike
iki
pepsiman
BoS
Greta
Ivan2211
nepet
Moschino
geogsi
bonum.mm
Mr. Price
StefanMR
Kurajber
Ris
Kobe Bryant
Mitar
Sasa965
Boki72
Dusan
Dexiv
kaktusic
Sneki
Slovenac1
Zane
Milos86
Atomski mrav
MilanLaki
G.Soros
Bond
Friz
KRUSKA
68 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 13:17

Dexiv, ne vredi ti sad da se kidas i nerviras, verujem da Aik nece propasti jer bi to bio pokolj za nasu berzu. Probaj da ne gledas par dana, iskljuci se, da prodas sad sve nikako ti ne bih preporucio jer i dalje duboko verujem da je ova cena u krajnju ruku smesna. Mucno je ovo gledati, gubi se zdravlje, znam iz iskustva. Strpljenje, sve ce doci na svoje.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 13:20

Dexiv ::
Slovenac1 ::


Tako je, ako se izvrši taj posao ne bi me iznenadila cena na berzi za novu godinu iznad 4000.

Lepo je sto si takav optimista, Slovenac, problem je samo u tome sto je u pitanju optimizam bez pokrica. AIKB 4000 za Novu godinu? Hajde, molim te. Daj Boze da ne bude ispod 2500. Do Skupstine ce kolati glasine, i ti mislis da ce AIKB porasti 100% za deset dana?

Ako bi banka otkupila 8,5% od Nicovica verujem u taj scenario do kraja godine.
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 13:41

Dexiv ::
Upravo sam razgovarao sa predsednicom Izvrsnog odbora AIKB. Obecala mi je da ce banka hitno reagovati saopstenjem.

Moje misljenje je da nikakvog saopstenja nece biti. To sto je ona obecala nista ne znaci, mozda je to rekla cisto da bi te smirila. Da su hteli da budu koncizni, zasto nisu odmah sve lepo objasnili u predlogu materijala za skupstinu?
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 13:49

atomski mrav ::


Moje misljenje je da nikakvog saopstenja nece biti. To sto je ona obecala nista ne znaci, mozda je to rekla cisto da bi te smirila. Da su hteli da budu koncizni, zasto nisu odmah sve lepo objasnili u predlogu materijala za skupstinu?

Ma jasno je to meni sada, Mrave, jasno mi je da je to bila laz, niti ja sta mogu da dokazem, niti ce oni ispuniti ono sto bi bilo ispravno - da svojim akcionarima objasne sta zapravo zele. Ostaje samo obraz, neciji je ocigledno prljav. Da ne gubimo vise vreme u tim raspravama, zao mi je sto sam se zaleteo pa nesto uopste napisao na forumu, trebalo je da mi bude jasno od pocetka.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 13:57

Dexiv ::
atomski mrav ::


Moje misljenje je da nikakvog saopstenja nece biti. To sto je ona obecala nista ne znaci, mozda je to rekla cisto da bi te smirila. Da su hteli da budu koncizni, zasto nisu odmah sve lepo objasnili u predlogu materijala za skupstinu?

Ma jasno je to meni sada, Mrave, jasno mi je da je to bila laz, niti ja sta mogu da dokazem, niti ce oni ispuniti ono sto bi bilo ispravno - da svojim akcionarima objasne sta zapravo zele. Ostaje samo obraz, neciji je ocigledno prljav. Da ne gubimo vise vreme u tim raspravama, zao mi je sto sam se zaleteo pa nesto uopste napisao na forumu, trebalo je da mi bude jasno od pocetka.

Možda bi bilo zanimljivo da je pozoveš opet za par dana i da vidiš njenu reakciju ako neče ništa objaviti.
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 14:02

Slovenac, zar zaista mislis da bih dosao u situaciju da ponovo razgovaram sa njom? Ovde se ocigledno presla pa prihvatila razgovor, ne znajuci sta cu pitati (moje inicijalno pitanje je bilo koliko je potrebno akcija za prisustvovanje na Skupstini banke, sekretarica nije znala pa su me prebacili na g-dju Marjanovic, a tek sam u razgovoru poceo pricu o ponistavanju akcija). Znaju oni dobro kako da se brane od pitanja koja ne zele da cuju.
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 15:20

Da li neko može da proveri u zakonu da li je rok za otuđenje akcija koje prelaze 5%, ako su kupljene bez dozvole NBS, u stvari godinu dana?
Ako je to tako, i ova skupština je sazvana zbog nekoga (verovatno Nicovića) koji je u proteklih godinu dana nakupio preko 5% bez dozvole, onda ne važi to "zašto bi neko kupovao po 3000 da bi ih prodao posle po 1900...

Moje je mišljenje da treba biti strpljiv, ne nervirati se, i sačekati da se ta epizoda završi... Jedino je pitanje šta će biti sa akcijama dok se ta priča ne završi!

Šta mislite da li bih mogao ja da nađem na spisku nekoga ko ima oko 5000 akcija, pa da okrenem telefonom i predstavim se kao on, i onda da pokušam da izvučem neku informaciju? :)

_________________
Forumski portfolio:
AGBN (30%), ENHL (30%), TGAS (10%), JMBN (10%), DNOS (10%), SJPT (10%)
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 16:18

StefanMR ::

Šta mislite da li bih mogao ja da nađem na spisku nekoga ko ima oko 5000 akcija, pa da okrenem telefonom i predstavim se kao on, i onda da pokušam da izvučem neku informaciju? :)

Sta ti sada ovo znaci, Stefane? Aludiras na moj poziv AIK Banci? Nisam ocekivao ovu nekorektnost.
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 16:57

Molim te, Dexi, da ne preterujes!
Ti si rekao da nećeš više da zoveš, pa pitam da li oni imaju način da provere da li stvarno zove neko sa spiska ili ne i da li mogu neke informacije da se izvuku!

Još jednom, meni nije cilj da tebe ili bilo koga za..jbavam!

_________________
Forumski portfolio:
AGBN (30%), ENHL (30%), TGAS (10%), JMBN (10%), DNOS (10%), SJPT (10%)
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 17:01

Ok, ovo je preslo svaku meru. Napustam forum.


EDIT: Nema razloga za to, Stefan je editovao svoj post (bezobrazan deo) a mislim da sa onim pozivom nije aludirao na tebe, već je hteo i on da zove iz zavitlavanja!!
Admin
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 17:12

Dexiv ::
Ok, ovo je preslo svaku meru. Napustam forum.


EDIT: Nema razloga za to, Stefan je editovao svoj post (bezobrazan deo) a mislim da sa onim pozivom nije aludirao na tebe, već je hteo i on da zove iz zavitlavanja!!
Admin

i ja sam tako razumeo Stefana, nije hteo ništa loše.
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 17:15

Nije Stef mislio nista lose, Dexiv, druze, prijateljski ti savetujem da malo zaboravis na akcije.
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 17:31

Dexsi nije stef hteo da te uvredi.Dobar si analiticar.

VRACAJ SE.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 17:33

StefanMR ::
Molim te, Dexi, da ne preterujes!
Ti si rekao da nećeš više da zoveš, pa pitam da li oni imaju način da provere da li stvarno zove neko sa spiska ili ne i da li mogu neke informacije da se izvuku!

Još jednom, meni nije cilj da tebe ili bilo koga za..jbavam!

Svakako bi bilo dobro da još neko nazove banku i upita jih o dodatnim informacijama, nije to ništa loše.
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 17:40

atomski mrav ::
Nije Stef mislio nista lose, Dexiv, druze, prijateljski ti savetujem da malo zaboravis na akcije.

Mrave, druze, prijateljske savete sacuvaj za sebe, a ja cu da mislim o cemu god zelim. Hvala vam svima na saradnji, ne sumnjam da cete se i bez mene odlicno snalaziti.
Nazad na vrh Ići dole
prevarant
VIP
VIP
prevarant


Broj poruka : 936
Godina : 58
Localisation : Novi Sad
Points : 971
Datum upisa : 22.07.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 17:42

Mislim da stefan nije mislio ništa loše. Šta više smatram da ako stvarno ne postoji mogućnost da provere ko zove da bi to bio način da se izvrši pritisak na banku da stvarno da neko objašnjnje. čak bi se možda moglo i zapretiti medijima zbog njihovog nekorektnog odnosa prema vlasnicima.


Dexiv znam da ti nije lako i da zbog toga možda ponekad pogrešno protumačiš nečiji post. Nemoj da se ljutiš jer ja stvarno do sada nisam u ničijem postu video lošu nameru. Posebno bi mi bili žao ako se nebudeš javljao na forumu, jer si ti veoma ozbiljan i temeljan analitičar.

_________________
Ako se zagledate u daleku budućnost, zapećete za kamen sadašnjosti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.laganica.in.rs
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 17:46

A sto se tice AIK Banke, vi ste ljudi na sasvim pogresnom koloseku, a Slovenac vam lepo kaze ono sto je u Sloveniji NORMALNO: da se akcionari udruzuju i bore za svoja prava, da ne dopustaju da im neko sedi na glavi za njihove pare, da se organizuju. Da je ovo normalna zemlja, mnogi koji se bave nedozvoljenim spekulacijama na berzi bi sedeli u zatvoru.

Uzgred, za dodatnu informaciju: u mail-u koji sam uputio Kabinetu AIK Banke sam naveo ime, prezime i JMBG. Moj e-mail je registrovan kod Sezampro provajdera, koji o meni ima sve podatke, i taj mail koristim iskljucivo ja. Dakle, nikakve prevare ne moze da bude. Zvao sam ja, kao akcionar, a moj identitet je lako proveriti - obaska sto ga ja ne krijem.
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 17:48

Dexiv ::
atomski mrav ::
Nije Stef mislio nista lose, Dexiv, druze, prijateljski ti savetujem da malo zaboravis na akcije.

Mrave, druze, prijateljske savete sacuvaj za sebe, a ja cu da mislim o cemu god zelim. Hvala vam svima na saradnji, ne sumnjam da cete se i bez mene odlicno snalaziti.

Eto ti ga sad, moja je zelja bila da ovde napravimo prijateljsku atmosferu i stvarno mislim da nije u redu da ovako pricamo. Ajde, spusti malo loptu, ja vec jesam.
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 17:52

Dobro, Mrave, sada se ja izvinjavam ako sam malo preterao, i lepo je da ovde bude prijateljska atmosfera, ali su meni drage i pare. Ne zelim vise da podnosim bilo sta sto se servira, zato nas i tretiraju kao ovce, kao nule, zato sto ne znamo da se organizujemo i suprotstavimo gadostima.
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 17:53

Dragi moji, stvarno me duša boli kad vidim ovakve rasprave..
pogotovu kada je reč o dve meni vrlo drage osobe.

Dexiv, Stefane....ovaj forum je forum
uzajamne pomoći, nemojte to da zaboravite.

Dexiv, sigurna sam da Stefan nije imao nameru da te povredi.

Ne radi se o "snalaženju", već o tome da svi mnogo gubimo.

Osim toga kako je moguće bilo kakvo udruživanje, ako je jedna varnica
dovoljna da bilo ko od nas ode? Ovakve situacije moraju da se prevazidju.

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 17:55

Dexiv ::
Dobro, Mrave, sada se ja izvinjavam ako sam malo preterao, i lepo je da ovde bude prijateljska atmosfera, ali su meni drage i pare. Ne zelim vise da podnosim bilo sta sto se servira, zato nas i tretiraju kao ovce, kao nule, zato sto ne znamo da se organizujemo i suprotstavimo gadostima.

Dexi, potpisujem sve ovo, samo što ne treba da kanališeš negativnu energiju na forumaše, je ne samo da verujem, nego sam ubeđen da Stefan nije ništa loše mislio.

Apel obojici da se smirite.

U međuvremenu je Greta bolje rekla nego što sam ja hteo :)

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
prevarant
VIP
VIP
prevarant


Broj poruka : 936
Godina : 58
Localisation : Novi Sad
Points : 971
Datum upisa : 22.07.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 17:56

Slažem se sa Gretom

U to ime možda bi trebalo pokrenuti inicijativu za davenje punomoći nekome od nas za predstojeću skupštinu kako bi imali predstavnika na istoj

_________________
Ako se zagledate u daleku budućnost, zapećete za kamen sadašnjosti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.laganica.in.rs
KRUSKA
VIP
VIP
KRUSKA


Broj poruka : 789
Localisation : bg
Points : 1903
Datum upisa : 25.08.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 17:56

Pa hajde da se organizujemo,koliko mi se cini na ovoj skupstini akcionara nema praga da bi ucestvovao ,pa to nam je prilika neko sa foruma da nas predstavlja(imali bi smo informacije iz prve ruke).

Prevarant,u isto vreme pisemo istu stvar. :D
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=K1TUlNZd10s&feature=player_de
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 17:59

Bio sam na onom okupljanju, i znate veoma dobro da ste mi svi dragi. Dusana sam (za sada) samo virtuelno upoznao, redovno komuniciramo preko skajpa, uverio sam se da je u pitanju divan momak. Valjda su gubici tako veliki, a sentiment toliko los, da varnice nisu iskljucene. Greta i Dusan su u pravu. Verujem da Stefan nije mislio nista lose.

Zahvaljujem i Adminu.
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 18:02

Jedna akcija - jedan glas. Ja imam 2300 akcija, dakle - 2300 glasova. Predlazem da se skupimo, i da vidimo sa koliko glasova raspolazemo.
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 18:02

yes ! :cheers:

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
KRUSKA
VIP
VIP
KRUSKA


Broj poruka : 789
Localisation : bg
Points : 1903
Datum upisa : 25.08.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 18:05

Kako da se skupimo?, ili prvo da izaberemo tog sto ce nas predstavljati na onda na PM da mu posaljemo broj akcija..
Treba to da bude neko ko ima najvise akcija a iz ovog se vidi da je to Dexiv
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=K1TUlNZd10s&feature=player_de
prevarant
VIP
VIP
prevarant


Broj poruka : 936
Godina : 58
Localisation : Novi Sad
Points : 971
Datum upisa : 22.07.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 18:08

S obzirom da sam upoznao Dexiva ja sam veoma saglasan da nas (vas jer ja imam skromnu količinu) on predstavalja.

_________________
Ako se zagledate u daleku budućnost, zapećete za kamen sadašnjosti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.laganica.in.rs
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 18:10

Ljudi, vi znate da vazi samo punomoc, sudska, za predstavljanje na Skupstini. Treba to jos proveriti. Ja predlazem da nas predstavlja Dusan.
Nazad na vrh Ići dole
KRUSKA
VIP
VIP
KRUSKA


Broj poruka : 789
Localisation : bg
Points : 1903
Datum upisa : 25.08.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 18:12

I ja se slazem sa izborom , mislim mozda ce nekome biti glupo da ovako otvoreno pise o broju akcija pa sam mislio da to bude na PM.

A to o punomoci treba proveriti mozda i ne treba da se overava u sudu
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=K1TUlNZd10s&feature=player_de
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 18:14

Da vas odmah presečem :D

Znate vi gde sam ja, a gde je Niš? :) Bolje Dexiv (njegov je interes i najveći) ili nekog ko je već tamo i poznaje bolje situaciju od nas, Miloš (a i on ima solidnu količinu).

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 18:14

Ma treba sigurno, jer svako moze doci i reci "ja predstavljam ovog i ovoga". Nece to na Skupstini dozvoliti, a mi ne treba da pred njima ispadamo neobavesteni i neozbiljni.
Nazad na vrh Ići dole
prevarant
VIP
VIP
prevarant


Broj poruka : 936
Godina : 58
Localisation : Novi Sad
Points : 971
Datum upisa : 22.07.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 18:14

U slučaju Globosa sa sajta se skine obrazac popuni i potpiše i to je to. Nema nikakve overe. Treba proveriti na sajtu banke

_________________
Ako se zagledate u daleku budućnost, zapećete za kamen sadašnjosti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.laganica.in.rs
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 18:16

Da, gde je Milos? Milos je stari AIKB-ovac. :) On bi nam ovde mnogo dobro dosao.
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (III DEO) - Page 17 Icon_minitime11/25/2009, 18:18

prevarant ::
U slučaju Globosa sa sajta se skine obrazac popuni i potpiše i to je to. Nema nikakve overe. Treba proveriti na sajtu banke

Odlicno, da vidimo da li to moze i za AIKB. Ljudi, ja vam sledece predlazem: okrenite sutra broj kabineta AIKB u Nisu. Trazite, pitajte, zahtevajte. Vase su pare u pitanju. Nemojte dozvoliti da vas za vase pare neko zeza.
Nazad na vrh Ići dole
 
AIK banka a.d. Niš - AIKB (III DEO)
Nazad na vrh 
Strana 17 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: