BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC

Ići dole 
+28
Momir
Berza011
Teletrader
Miladin
gogloee
Dusan
Kobe Bryant
Steve McQueen
đubretarac
Rogy
Sutra
B.Topolska vidra
Ars Vivendi
Maca
Ris
iki
Vlade
Bond
Cope
StefanoProdi
kaktusic
Friz
Pijacar
Jegulja
ratko3
tigrovic
Sneki
Rade
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime4/11/2010, 02:57

Bond ::
Pinto ::
Objavljen novi prospekt. Operativni gubitak preko EUR 2 Mil.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Pogledaj dva posta ranije.. ;)

Ko radi, taj i gresi.
Isto bi se moglo reci i za management AGBC :D
Nazad na vrh Ići dole
Vlade
Just looking
Just looking
Vlade


Broj poruka : 10
Points : 21
Datum upisa : 26.04.2010

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime4/26/2010, 12:44

Kada ce poceti da raste cena AGBC akcija???/
Nazad na vrh Ići dole
iki
VIP
VIP
iki


Broj poruka : 1609
Godina : 53
Localisation : NBGD
Points : 2429
Datum upisa : 15.11.2007

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime4/26/2010, 12:51

vlade ::
Kada ce poceti da raste cena AGBC akcija???/

Za subotu 01.05.2010. su najavili skok AGBC-a od najmanje 37,68%
Nazad na vrh Ići dole
Vlade
Just looking
Just looking
Vlade


Broj poruka : 10
Points : 21
Datum upisa : 26.04.2010

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime5/14/2010, 12:31

Znas sta IKI:

Pa ti nemas blage veze sa berzom!!!! :twisted:

Da li se neko stvarno bavio akcija AgroBacke ad????
Nazad na vrh Ići dole
iki
VIP
VIP
iki


Broj poruka : 1609
Godina : 53
Localisation : NBGD
Points : 2429
Datum upisa : 15.11.2007

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime5/14/2010, 12:36

Slazem se!
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 43
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime5/14/2010, 22:49

iki ::
Slazem se!
Jel to Iki nemas veze kao za ono sto nece pasti cena na aikb? ;) ovi sa kraja nase ex YU bas na tebe bacili pik :monkey:
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
iki
VIP
VIP
iki


Broj poruka : 1609
Godina : 53
Localisation : NBGD
Points : 2429
Datum upisa : 15.11.2007

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime5/15/2010, 06:15

Ne vole ljudi kada im diras relikviju, zaljubljenost u hartije je pogubna. Cesto ljudi ne vide sumu od jednog drveta,a to i za mene isto vazi. Tu smo da iznosimo razlicita misljenja a svako neka samostalno donosi svoje odluke.
Nazad na vrh Ići dole
Vlade
Just looking
Just looking
Vlade


Broj poruka : 10
Points : 21
Datum upisa : 26.04.2010

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime5/18/2010, 08:16

Ne posedujem AGBC akcije, tako da niti su mi relikvija, niti sam "zaljubljen"(kakav rogobatan izraz) u hartije!!!
Mene je samo interesovalo da li iko ili neko ima zelju ili nadrazaj da iznese svoje misljenje o stanju u AGBC
- zasto su cene akcija u stalnom padu?
- zasto su izvrsili asimilaciju akcija?
- zasto su u stalnom padu profita iliti vec u gubitku?
i jos ponesto ako ima zanimljivo.

Takodje me posle ovih komentara interesuje da li je ovo forum samo za Vas "profesionalce" u berzanskim poslovima ili i za nas "jadne" pocetnike, sto priznajem, moralno i materijalno, da jesam!

ps. "ovi sa kraja nase ex YU bas na tebe bacili pik "
molim za objasnjenje ko su osobe iz prethodnog citata?
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 43
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime5/18/2010, 08:35

Vlade, ja sam taj predhodni citat stavio nisi se vlda naso prozvanim? ako pratis neke komentare sa drugih akcija onda znas na koga mislim. ... rabbit
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 54
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime5/18/2010, 13:27

Vlade ::

Takodje me posle ovih komentara interesuje da li je ovo forum samo za Vas "profesionalce" u berzanskim poslovima ili i za nas "jadne" pocetnike, sto priznajem, moralno i materijalno, da jesam!
ps. "ovi sa kraja nase ex YU bas na tebe bacili pik "
molim za objasnjenje ko su osobe iz prethodnog citata?

Vlade dobro došao!
Ris malo preteruje, kao uvek!

Ako baciš pogled na vlasničku strukturu

1. AKCIJSKI FOND REPUBLIKE SRBIJE 27532 34.07468
2. NS-DON 2006 DOO NOVI SAD 12652 15.65861
3. PIO FOND RS 7949 9.83799
4. CROMPRODUKT DOO 2676 3.31192
5. METALS BANKA AD NOVI SAD 1831 2.26612

Videćeš dosta "neobično" društvo.
Tu treba tražiti odgovore na tvoja pitanja...
Osim toga:
Назив: NS-DON 2006 - U STEČAJU
Правна форма: Друштво са ограниченом одговорношћу
Седиште: Нови Сад

I kao što vidiš država tu ima kontrolni paket!

A Slovence koje Ris pominje ne vidim NIGDE, mada ih je nakada bilu na spisku??

Gubitak je popriličan i

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Vlade
Just looking
Just looking
Vlade


Broj poruka : 10
Points : 21
Datum upisa : 26.04.2010

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime5/18/2010, 14:45

Hvala Friz !
Ovakav komentar(odgovor) sam ocekivao.
Hvala jos jednom.
Mozda ima jos neko nesto da napise?

Sto se tice Ris-ovog citata, znao sam da je neka interna sala,
ali nisam znao na koga se odnosi i kako sam ja povezan sa njom.
Inace nisam iz Slovenije, nego iz Srbije- iz Uzica.
Pozdrav svima
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5401
Localisation : Centar grada
Points : 6896
Datum upisa : 21.05.2007

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime5/18/2010, 16:45

Vlade, dobro nam došao! :cheers:

DAj ako ti nije teško malo napiši šta ima u Užicu.
Mislim na firme, na akcije...
Imaš podforum INFO pa daj malo šta se priča o Jedinstvu Požega, o aluminijumskoj valjaonici, Putrvima Užice i sl.

To bi bio veliki doprinos našem forumu.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1868
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5159
Datum upisa : 28.05.2007

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime6/2/2010, 14:43

Skupština zakazana za 29.06.2010.
UO doneo odluku da SVAKA akcija bude 1 glas cyclops

Imali nekog na forumu iz Bačke Topole ili okoline da ode da vidi kakva je to ekipa??
Nazad na vrh Ići dole
kaktusic
VIP
VIP
kaktusic


Broj poruka : 206
Points : 389
Datum upisa : 14.01.2008

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime9/10/2010, 14:27

Poštovani Bonde da li slučajno imaš promene za ovu akciju?
Nešto malo se trgovalu od sredine avgusta naovamo.
Hvala unapred
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13933
Localisation : Novi Sad
Points : 52315
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime9/10/2010, 16:25

Promene: 09.04. - 10.09.2010. (T-3) ili 06.04. - 07.09.2010.

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 30svdz8
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13933
Localisation : Novi Sad
Points : 52315
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime1/3/2011, 13:15

Promene: 10.09. - 31.12.2010. (T-3) ili 07.09. - 28.12.2010.

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 04promene100931122010
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13933
Localisation : Novi Sad
Points : 52315
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime2/12/2011, 09:59

Promene: 31.12.2010. - 11.02.2011. (T-3) ili 28.12.2010. - 08.02.2011.

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 05promene31122010110220
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2811
Points : 8008
Datum upisa : 21.01.2009

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime3/3/2011, 14:17

PONUDA ZA PREUZIMANjE AKCIJA
Ponudjač:
Bačka doo Čonoplja
Ive Lole Ribara bb Čonoplja, Srbija
MB: 08064954, PIB: 105274967

Cena po jednoj akciji iznosi 1.800,00 dinara

Nazad na vrh Ići dole
B.Topolska vidra
Just looking
Just looking



Broj poruka : 10
Points : 38
Datum upisa : 03.03.2011

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime3/3/2011, 16:23


Na sajtu agrobacka.net objavljeni su rezultati bilansa za 2010 godinu u kojoj je Agrobacka Backa Topola ostvarila dobit od 13.000.000 din.Prosecna cena trgovanja ovom akcijom na belexu za 4 godine je iznad knjigovodstvene vrednosti koja je oko 8.400 dinara,tako da je ova ponuda najblaze receno UVREDLJIVA,jer su mnogi akcionari kupovali ovu akciju po cenama od 150-180 EURA.A ponudjac je posebna prica,oterao je veliki lanac trgovina TPU compani B.topola,TU-TOPEK B.topola,Ravnicu iz Ade i Univerzal iz Beceja u stecaj,oterao 500 zaposlenih ljudi na ulicu,ostao duzan svim dobavljacima,radnicima po 4 plate i jos ima hrabrosti da se prijavljuje na novim privatizacijama,a stare dugove nije platio.Mali akcionari su revoltirani i nece se pomiriti sa ovim jos jednim pokusajem otimacine cuvenog biznismena sa salasa pored B.Topole.
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1147
Points : 4402
Datum upisa : 11.12.2010

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime3/3/2011, 18:13

Ja ne dam akcije, ali ih imam jako smesan broj............

Nije ni menadzment mnogo bolji od tog ponudjaca za koga prvi put cujem.

Sve u svemu mrka kapa kako god da okrenes
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime3/3/2011, 18:47

B.topolska vidro dobrodošao na forum i hvala na bitnim podacima.
Sve će biti ok, ako Akcionarski i PIO fond ne odgovore na ponudu, mali ne verujem da će se upecati.
Svaki dan je sve veća verovatnoća da Telekom ne ide ove godine, Cvetković priča da ima rešenje, a ne govori koje. Moguće je prodajom ostalih akcija iz akcionarskih fondova. To što nisu odreagovali na BASB ne znači da na ostalim ponudam neće. Ponude će tek krenuti da pljušte na BB, jer je kriza pri kraju (i nekima se bliži kraj vladavine) te sada pokušavaju da izvaćare ojađene akcionare na mnogim hartijama.
AGBC je posebno karakterističan jer posle velikih gubitaka posluje sa dobitkom u sektoru koji ima budućnost, a većinski ima obavezu da uskoro napusti tu poziciju. Ponuđač se sigurno tako ne bi ponašao da nije, i da još uvek nema podršku odlazeće vlasti.
Treba im stati na put javnim mnjenjem, kako na lokalu tako i na nivou čitave Srbije.
Hrabro i sa srećom.
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1147
Points : 4402
Datum upisa : 11.12.2010

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime3/3/2011, 19:53

Kakva crna vlast i kakav crni vecinski?????

U AGBC vlada menadzment i godinama se pokusava odrzati skupstina, mene tih dana zovu i danu i nocu za mojih nekoliko akcija. Ali bukvalno nekoliko.

Drago mi je da su najzad napravili profit.

Stvarno mi je glupo da prodam po 1800, ali me zanima ko ce i iz kog razloga kupiti ovo cudo po vecoj ceni. A narocito ako taj gospodin stvarno kupi i unisti firmu, onda nece vredeti ni toliko.

Na ovoj ceni PE je 11 sa ovim profitom. Sigurno nije skupo, ali je skuplje od svih likvidnih akcija u Srbiji.
Nazad na vrh Ići dole
B.Topolska vidra
Just looking
Just looking



Broj poruka : 10
Points : 38
Datum upisa : 03.03.2011

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime3/3/2011, 21:08

Moram da korigujem,forumasa sa sifrom sutra.Taj koji je odgovoran za rezultat i gubitak iz 2009 je sam napustio krajem 2009 godine Agrobacku zbog nedomacinskog upravljanja,pucanja dilasa sa NS-DONOM koji je sada u stecaju, Cromproduktom i Metals bankom i vise krivicnih prijava od strane malih akcionara Agrobacke u kojima ima vrsnih advokata i pravnika.Sadasnji menadzment je stabilizovao situaciju i prisutan je veliki pomak na bolje i zato sada kada su stvoreni svi preduslovi za rast cena akcija,dogadja se ova NEDOSTOJNA PONUDA.
Mali akcionari Agrobacke su jos juce poslali pisma Agenciji za privatizaciju,Komisiji za hartije od vrednosti i drugim relevantnim institucijama.Da li postovane kolege forumasi imate neki predlog ili sugestiju,kako institucionalno da zastitimo svoje interese i uticemo na Akcinarski fond da ne proda svoje akcije po mizernim cenama ili jos bolje da pozove nas male akcionare da se udruzimo sa njima i da nadjemo zajedno pravog kupca,koji ce stvarno ulagati u razvoj firme.Radnicima i akcionarima Jugoremedije je poslo za rukom da se izbore za svoja prava,zato se treba ugledati na njih.Bicemo Vam zahvalni na svakoj sugestiji.Unapred hvala.
ps: moram da se zapitam kako to u slucaju bg BAS-a drzava nije htela da proda po ceni od 120 % od knjigovodstvene(a Upravni odbor je preporucio da se ne prodaje ispod 300% od knjigovodstvene vrednosti),a u slucaju Agrobacke postoje sumnje da je ovo sve rezirano i obecano jos kome,za 0,21% od knjigovodstvene vrednosti.
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1147
Points : 4402
Datum upisa : 11.12.2010

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime3/3/2011, 21:31

Na BASB koji spominjete akcije su trenutno 1300, 25% jeftinije nego na ponudi. Ko je imao 100 akcija i dao ih u ponudi, sad moze da kupi 133 akcije iste kompanije ako bas voli da ih ima.

Evo predloga za menadzment iz Backe Topole.

Skupite pare i dajte vasu ponudu. Nema tog korumpiranog sluzbenika koji bi smeo da proda tom tajkunu na manjoj ponudi.

Postoji i resenje ako nemate dovoljno para za preuzimanje. Skupite dovoljno da drzite cenu na berzi na bar 2.000. Isto ne verujem da ce smeti da proda drzava akcije na berzi, tojest taj na koga sumnjate da je korumpiran.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5401
Localisation : Centar grada
Points : 6896
Datum upisa : 21.05.2007

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime3/3/2011, 21:41

Sutra,
da malo spustiš loptu?
Nekako si mi najpametniji i to na svim mogućim akcijama?
Šta si ti? Djunić ili Dinkić?
titanik

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
B.Topolska vidra
Just looking
Just looking



Broj poruka : 10
Points : 38
Datum upisa : 03.03.2011

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime3/3/2011, 22:29

Hvala na predlozima.Ocekujem i nove.Danas sam razgovarala sa vise od dvadeset akcionara,svi su slozni i jednoglasni,za te pare i tome kupcu,nema sanse da ce iko prodati akcije.Svi se pitaju da li on nas smatra toliko naivnim? A B.Topola je malo mesto i samo na pomen prezimena doticnog svima se dize kosa na glavi.Ako moze Bond da azurira preseke promena kupovine i prodaje,da vidimo odakle duvaju vetrovi?
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1147
Points : 4402
Datum upisa : 11.12.2010

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime3/3/2011, 22:33

@sneki

Nisam nijedan od njih nego mi je dosadno u zivotu, ako je to neko opravdanje.

Mislim da moras da se boris za svoja prava i mislim da menadzment nema puno vremena do isteka ponude inace pa pa firma, pa pa radno mesto, pa pa penzija. Moraju nesto da preduzmu i ako imas neki pametniji savet od mog podeli sa njima.

S druge strane stvarno imam ove akcije i zelim da ih prodam sto skuplje. Godinama su pravili gubitke, da li je jedan covek kriv. NIJE. Moze samo da bude kriv i on, ali nikako samo on. Po meni je kriv ceo menadzment. Isti ljudi su vecinom jos od izlaska na berzu. Jedinu dobru godinu su imali 2006 cini mi se posle koje su nesrecni investitori uglavnom i usli u ovu akciju.

Sto se tice drugih akcija nista sto sam rekao nije netacno i ne pada mi napamet da ako mi neko napise pismo u kojem mi preti da nece biti dividende to precutim. I kad mi je kolega na forumu rekao da to pismo nije poslato nisam vise odgovarao, ali to je i dalje tacno.

Reci koliki je dnevni ili mesecni limit postovacu to. Nisam primetio da sam se zakacio sa nekim na forumu, tako da me ova tvoja reakcija cudi. Tim pre sto si TI mene zvala ovde, a ne obrnuto.


Sigurno je da se covek menja vremenom i meni je posle svih ovih godina pun k.... lopova i prevaranata i samo zelim da pomognem malim akcionarima u proceni rizika i prinosa na srpskim akcijama. Mogla si da primetis ako citas da cesto menjam misljenja kako se menjaju informacije kao sto je primer NIISa gde se stvarno okrenulo nebo i zemlja posle mogucih 16 milijardi profita.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5401
Localisation : Centar grada
Points : 6896
Datum upisa : 21.05.2007

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime3/3/2011, 22:49

Opšran si čudo jedno! lale

Ako dobro shvatam, ti si za to da prihvatimo ponudu po 1.800 din. za akciju??

titanik

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1147
Points : 4402
Datum upisa : 11.12.2010

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime3/3/2011, 23:02

Nisam jos ni za sta ima jos 18 dana, da vidimo sta ce da se izdesava. Isto ni na NIISu nisam jos odlucio tu ima jos 13 dana, mada mi je broker vec automatski deponovao. Idem sad sa devojkom da gledam TV i necu pisati nista do ponedeljka :)

Ukratko menadzment mora da shvati da imaju sanse da sacuvaju firmu, ali za igranku su potrebni novci.
Nazad na vrh Ići dole
kaktusic
VIP
VIP
kaktusic


Broj poruka : 206
Points : 389
Datum upisa : 14.01.2008

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime3/4/2011, 08:43

Jutros sam zvala osobu za kontakte u AGBC, dobila sam informaciju da se danas ili sutra sastaje Upravni odbor da bi doneo odluku o mišljenju na upućenu ponudu za preuzimanje. Koliko sam ja razumela ni menadžment, a ni uposleni nisu za takvu ponudu, kako zbog niske cene po akciji, tako i zbog ne baš pohvalnog renomea Ponuđača, te stoga postoji mogućnost da će mišljenje biti negativno.
Mišljenje će biti objavljeno odmah po donošenju.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
đubretarac
Still learning
Still learning



Broj poruka : 84
Points : 198
Datum upisa : 19.12.2007

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime3/4/2011, 08:58

Samo da dodam da AF ne prodaje svoje akcije ispod 1/2 book-a, a book je na agbc 8.351. Znači, od ove ponude nema ništa.
Nazad na vrh Ići dole
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime3/4/2011, 09:28

đubretarac ::
Samo da dodam da AF ne prodaje svoje akcije ispod 1/2 book-a, a book je na agbc 8.351. Znači, od ove ponude nema ništa.

Pogledaj sta rade na Neoplanti pa ces odmah zaboraviti taj info koji imas kao sto sam
ga i ja zaboravio. Nista od tih 0,5 booka, kada se neko dogovori sa njima, jos ako Cvetkovicu kupe neki lep motor koje ovaj od svoje cinovnicke plate (uz akcije profitabilnih kompanija) skuplja, eto AF kako prodaje i na 0,15 booka. Znam, znam, ali tako je kako je.
Sva ta korumpirana goveda su medjusobno povezana. Pune svoje dzepove i bas ih briga za opštedruštveni interes ili zakone.
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime3/4/2011, 09:49

đubretarac ::
Samo da dodam da AF ne prodaje svoje akcije ispod 1/2 book-a, a book je na agbc 8.351. Znači, od ove ponude nema ništa.

Ako je to istina, što prodaje NEOP na 0,2 buka grobarima srpske privatizacije ?

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
.
Nazad na vrh Ići dole
B.Topolska vidra
Just looking
Just looking



Broj poruka : 10
Points : 38
Datum upisa : 03.03.2011

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime3/4/2011, 16:34

Iz Agrobacke dobre vesti , Upravni odbor je danas ODBACIO PONUDU ! Ima nade za zaposlene i male akcionare.
Nazad na vrh Ići dole
B.Topolska vidra
Just looking
Just looking



Broj poruka : 10
Points : 38
Datum upisa : 03.03.2011

Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC   Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC - Page 2 Icon_minitime3/4/2011, 18:49

Dopuna predhodnog mejla: Upravni odbor Agrobacke JEDNOGLASNO odbacio PONUDU ZA PREUZIMANJE po ovako niskoj i podcenjenoj ceni.
Nazad na vrh Ići dole
 
Agrobačka a.d. Bačka Topola - AGBC
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: