BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 LOKALNI JUNACI - VEROVALI, ILI NE !!

Ići dole 
+49
Al Kapone
Roman Abramovich
Smile
Momir
Limited011
Stane Dolanc
Ars Vivendi
Boranija
Kobe Bryant
Cicija
Aca kurbla
Gocili
Nikolaj3
Cope
Big Brle
pepermint
petronije
Igi-bg
GorZora
Aleks
philips1
Popaj
Jaca
Nikola
ingglick
Fmember
Drag65
Boby
Dalaj Lama
MORNAR
MYSTIC021
Maca
MarkoJTD
Teletrader
Milos86
FatCat
nepet
Greta
Dmitar
Admin
StefanoProdi
Dusan
StefanMR
pepsiman
Friz
Gargamel011
iki
mirami
Sneki
53 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutorPoruka
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2161
Points : 6015
Datum upisa : 25.07.2010

LOKALNI JUNACI - VEROVALI, ILI NE !! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: LOKALNI JUNACI - VEROVALI, ILI NE !!   LOKALNI JUNACI - VEROVALI, ILI NE !! - Page 14 Icon_minitime4/17/2024, 21:54



POTOP U PUSTINJI !!!
kafa titanik

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2050
Points : 5695
Datum upisa : 06.12.2008

LOKALNI JUNACI - VEROVALI, ILI NE !! - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: LOKALNI JUNACI - VEROVALI, ILI NE !!   LOKALNI JUNACI - VEROVALI, ILI NE !! - Page 14 Icon_minitime4/28/2024, 19:35

Ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine Elmedin Konaković u razgovoru za N1 Sarejevo najavio je kako će tražiti isplatu ratne štete od Srbije, kao i obnovu revizije presude protiv naše zemlje.


“Pošto je Vučić ovakav mi ćemo na sve druge načine i dalje tražiti nadoknadu ratne štete, kao i obnovu revizije presude protiv Srbije. Zaista ovakav Vučić i ovakva Srbija od nas ne zaslužuju ni trunku poštovanja”, poručio je šef diplomatije BiH za N1 Sarajevo.

Na pitanje koliko ga je iznenadio stav izraelskog ambasadora u Srbiji koji je negirao genocid u Srebrenici, Konaković je rekao da je „njegova zemlja trebalo da ga postavi na pravo mesto“.

„Sigurno je bilo iznenađenje za ceo i normalan svet da neko ko dolazi iz Izraela, zemlje koja je doživela Holokaust, igra se sa pravnim činjenicama i pokušava da prekroji istoriju zato što danas svetski poredak ne izgleda isti.
Nisam vidio da je bilo reakcija iz njegove zemlje koje bi ga trebala staviti na pravo mesto.
Čini mi se da je ova priča o rezoluciji osvjetlila u pravom svetlu i ovog ambasadora, ali i Srbiju posebno.
Mislim da smo Vučića izvukli iz brloga u kojem se on pretvarao, svetu nudio i prodavao da je neki proevropski i veliki svetski čovek, a on je zaista ruski proksi jednako kao i Dodik“, kazao je on.

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
 
LOKALNI JUNACI - VEROVALI, ILI NE !!
Nazad na vrh 
Strana 14 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14
 Similar topics
-
» Sa pepe o ...
» LOKALNI izbori 2016.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: SVE I SVAŠTA-
Skoči na: