BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Forumski biseri

Ići dole 
+25
Dalaj Lama
FatCat
Smile
Maca
Fast
Momir
Boby
Orisni
nepet
Novosadjanin007
Limited011
Boranija
Teletrader
akcionar
pepeljuga21veka
Dragan
prevarant
pepsiman
Ivan2211
iki
Dusan
StefanMR
Kobe Bryant
Sneki
Greta
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
iki
VIP
VIP
iki


Broj poruka : 1609
Godina : 52
Localisation : NBGD
Points : 2429
Datum upisa : 15.11.2007

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime1/3/2010, 11:05

A i zelenilo ce doci te godine... :drunken:
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime1/3/2010, 11:16

Da a hoce li neko od nas doziveti 2100?????
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime1/21/2010, 21:22


_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime3/3/2010, 16:00

Simče ::
hvala. ja sam pravi lenji balkanac koji čita uputstva samo kad zagusti. srećom tu su dobri drugari koji će simčetu da pomognu da postane milioner.
:bball:

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime4/19/2010, 14:28

MilanLaki ::
Pinto ::
@iki

Ne, ali u ovom slucaju postoji ugovor koji kaze da ce se akcije otkupljivati iz dobiti banke, po unapred definisanoj ceni.

Da, tako pise u ugovoru!

Ali, ako ovo nase trziste vec jednom krene da raste, zar sa stanovista drzave, tj. Vlade nije isto da li AGBN otkupila te akcije ili ih prodala, recimo, strateskom partneru ili ih jednostavno otudjila na organizovanom trzistu nekim novim fondovima kojih ce sigurno biti?

Da li to sto je drzava otkupila te akcije po toj ceni ne znaci mozda da drzava veruje da akcije AGBN vrede vise od tih 40tak hiljada dinara? Mozda je Dule i bio upravu kada je rekao da akcija AGBN vredi 1K eur! Arrow

Lepo razmišljanje tongue

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime4/19/2010, 22:05

raspolozen ::

1 KG kulena vise vredi od 1 akcije ha!

Carnex... šta drugo??
tongue

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime4/19/2010, 22:19

Pokupi ti danasnje bisere i cao. Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime4/21/2010, 20:08

Dnenad85 ::

ja sutra kupim albus,i onda pocinju komentari:To je krs,fundamentalno nista ne valja,vecinski je lopov....e pa neces ga majci.........


aplauz
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime6/26/2010, 18:17

Racunarko ::
Pa nije oborio cenu jer je bila mala kolicina, ali je prodavao ispod ponudjene cene. Da budem potpuno jasan, mogao je da proda istu kolicinu akcija po 50 din vise bez problema.
Dakle pitanje je: Zasto je prodavao ispod cene, tj. zasto je pokusao da spusti cenu. Zasto bi sada nekom smetalo da cena ide na gore.
Da li ima iko ko moze ovo da mi objasni. Nije mi jasno.

Hvala. comp

coca

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime7/5/2010, 19:45

akcionar ::
Sneki ::
akcionar ::
Nominalna vrednost obične akcije Jugoremedije a.d. iznosi 100 RSD!
Tržišna vrednost je nešto treće ;)

Po deseti put: tržišna cena ne postoji!!
!!

Nisam rekao tržišna cena već tržišna vrednost. Cena i vrednost su dva sasvim različita pojma.
Jel moguće da postoji razlika izmedju "tržišne cene" i "tržišne vrednosti"???
:twisted:

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
akcionar
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 121
Datum upisa : 16.07.2009

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime7/5/2010, 21:07

Теорија радне вредности- према њој цена свеке робе примарно је одређена njenom vrednošću.
Теорија маргиналне (граничне) корисности- према њој вредност и цену робе određuje субјективно вредновање од стране потрошача.
Синтеза теорије вредности и корисности- према њој цена неке робе истовремено зависи и од величине трошкова фактора производње (капитала и рада) насталих у процесу њеног стварања, као и од њене стварне граничне корисности.

Je l' moguće da ne postoji razlika između vrednosti i cene :?:
Šta je smešno?
Nazad na vrh Ići dole
akcionar
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 121
Datum upisa : 16.07.2009

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime7/5/2010, 21:17

Између цене и вредности робе не постоји унапред дата подударност. Посредством тржишног механизма долази до сталног већег или мањег одступања цена од вредности. Таква размена назива се нееквивалентна размена.
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime7/8/2010, 01:17

akcionar ::
Између цене и вредности робе не постоји унапред дата подударност. Посредством тржишног механизма долази до сталног већег или мањег одступања цена од вредности. Таква размена назива се нееквивалентна размена.

Ovo je tacno!
Ali si ti govorio o TRZISNOJ VRENOSTI i TRZISNOJ CENI ! love3

Elem, tzisna vrednost jeste ekvivalent za TRZISNU cenu!!
Razmisli malo. problem je sto si dodao izraz TRZISNA kod pojma VREDNOST!!

Tržišna vrednost se utvrđuje na berzi i zavisi od odnosa ponude i tražnje ili se utvrđuje sporazumom između prodavca i kupca kada se prodaja vrši putem ugovora.

Dakle: TRZISNA vrednost jeste i TRZISNA cena!!

Zao mi je... probaj ponovo, sto neko rece...

suny

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Ivan2211
VIP
VIP
Ivan2211


Broj poruka : 419
Points : 885
Datum upisa : 31.05.2009

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime7/19/2010, 21:36

Sad sam tek naleteo na jedan stari post, pa da ipak ostane zabeleženo:

orisni upisano:

...ako planiras da umres kroz 3 decenije, onda uzmi zivotno osiguranje da ostavis pare svojima.

А кад си ти испланирао да умреш?
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 991
Points : 2792
Datum upisa : 05.09.2008

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime10/11/2010, 16:02

MilanLaki ::
Ja razmisljam ovako. Slovenci imaju oko 20% akcija i to je se pokazalo nedovoljno za donosenje vaznih odluka. Slovenci su inace iziritirani stanjem i najradije bi da ovo prodaju, ali je cena problem. Sadasnja cena od 7k, pa i ona od 12l nisu dobre jer ako izadju na njima, imace ogromne kapitalne gubitke. Oni prozeljkuju cenu od jedno 25-30k da prpdaju svoje pakete. E, uprava banke udara kontru i sve radi da obori cenu. Za to vreme se sateliti oko uprave pune sa akcijama i uprava banke je iz dana u dan u sve boljoj poziciji da na nekoj narednoj skupstini izglasa dokap i da time primora Slovence da prodaju akcije za 10-11k, u najboljem slucaju. E, da bi zadrzali poziciju da sprece iduci dokap Slovenci ce morati da pojacaju ucesce u banci, ali posto imaju visok ponder, zele kednim potezom da ga smanje i da ujedno povecaju ucesce u banci. Sa druge strane ovi Dobanovcani vidimo da na neki nacin brane veci pad cene jer ocito nemaju para za kupovinu velikog paleta na recimo 5k ili 6k, gde ce verovatno da navale Slovenci i ostatak ekipe.
Kuda ce ovo dalje?
Tesko je reci da li da kupujete sada ili da sacekate jos malo, ali jedno je sigurno - ne pomisljajte na prodaju, dakle strong hold!
Ima tu jos jedna stvar koju bi trebalo da znaju, a to je da mozete srusiti cenu i na 3k ponovo, ali vam to ne garantuje da mozete kupiti znacajnu kolicinu akcija.
Po meni, nece ovo jos dugo... Mora da se prelomi veoma brzo....

Ovo zaslužuje posebnu pažnju !!
sesir
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime11/11/2010, 13:18

MilanLaki ::
KRUSKA ::
Prime market rok mesec dana
http://www.belex.rs/trgovanje/vesti/31014

Ovo je znak da treba ocekivati rast vrednosti TIGR-a. Hajde da se opkladimo da ce TIGR do kraja godine da skoci bar 25%?

Bliži se kraj godine i valja nam izabrati "biser" godine!!
Ovo je moj apsolutni favorit!

halil

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2159
Points : 6009
Datum upisa : 25.07.2010

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime11/30/2010, 17:13

MilanLaki ::
Ma, necu nista da pricam, da ne ispadne da "pumpam". Samo cu reci da drzava "mora" da regulise svoja vlasnistva u svim bankama u Srbiji. To je uslov svih uslova. Drzava nece dokapitalizovati komercijalnu banku! Drzava je uslovljena od NATO-a, kao i Nemacke + Austrije da proda Telekom! Ozbiljne su pretnje da ce sledeca faza eu-integracija kao uslov postaviti prodaju EPS-a! Kao sto vidite, regulisanje vlasnistva u bankama je prvi uslov koji Vlada mora ispuniti! Drugim recima, nikakvo preuzimanje od strane Srbije, kao drzave niti jedne banke nije moguce ni sada ni u buduce! AGBN ce preuzeti stranci, tj. strani kapital - naravno, potrebno je pre toga da se 'drzava' izbaci iz koloseka, jer 'ovi' nece da kupe banku sa teretom, tj. obavezom. Isto je i sa Telekomom - drzava ce dobiti mogucnost da naplati dividendu za 2010. godinu, ali ce morati da nastavi da otplacuje kredit Telekoma Srbije prema City Group-u, dok ce "novi", tj. vec vidjeni vlasnik dobiti "cite bilanse", preduzece ispod svake cene, bez ijednog centa duga i super!

Definitivno najjaći post sa celog foruma!!
Ako neko može da me demantuje rado ću prihvatiti...
udrimile
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2018
Points : 5439
Datum upisa : 07.05.2009

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime12/1/2010, 23:01

drmarina ::
Ova hartija ide visoko, cim se stisa ovo blago talasanje i zamuknu trube. Videcemo onda.. Za kim zvona zvone

Progres na 150 din 11

:non:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime12/25/2010, 23:07

Pinto ::
Izvinite zbog rupa u sadrzaju.
Danas sam nesto trigger-happy.
kafa
love3
Moj čovek! ljubav
Briši Miško... samo napred!

MilanLaki ::
KRUSKA ::
Prime market rok mesec dana
http://www.belex.rs/trgovanje/vesti/31014

Ovo je znak da treba ocekivati rast vrednosti TIGR-a. Hajde da se opkladimo da ce TIGR do kraja godine da skoci bar 25%?

Mada je i ovaj jak! titanik

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime1/27/2011, 14:04

Mali akcionar ::
Ako se podeli dividenda u akcijama, cena akcija padne za tačno taj procenat istog trena (na 769 din po akciji, a to se ovde i dogodilo) i ti opet nemaš ništa od toga, osim što kad prodaš sve papire, na one koje si kupio platiš porez od 10% od (769-nabavna cena)x(broj kupljenih akcija) + 10% od (769 - minimum iz prethodnih godinu dana)x(broj akcija iz dividende). Kako je minimum iz prethodnih godinu dana bio 769 ukupno platiš nula poreza, i ostane ti 1000 din po kupljenom papiru. U odnosu na stanje pre objave informacije o profitu, ti si 231 din (30%) u plusu. U odnosu na stanje pre podele dividende, ti si na nuli. Ostalo ti onih 2.3% koje ti je u prethodna dva slučaja država uzela.

Pažljivo čitajte!

armo

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime2/23/2011, 21:40

bez motike ::
ne bih da zloupotreblajvam temu ali mi nije jasno sta nije tako...kad si sve isto ponovio...a i kes nema veza sa brokerima vez sa bankom...imao bih istog dana da su dozvolili u svoje vreme da brokeri budu depozitari novca kao sto su hartija...ali to im nije dozvoljeno...nekome dobro nekome ne...tako da banke drze novac, relativno skoro su pustili trgovanje u netingu, pa ce tako isto za nekoliko godina o kes...

heng

Požar u glavi, šta li???

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Novosadjanin007
Member
Member
Novosadjanin007


Broj poruka : 690
Godina : 47
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime2/23/2011, 21:59

daj reci mu da dodje na casicu kod novosadjanina da se zalece gubitci!!!

_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
nepet
VIP
VIP
nepet


Broj poruka : 413
Points : 1029
Datum upisa : 03.06.2009

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: AGBN   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime5/5/2011, 15:34


TEMA: AGROBANKA
Slovenac1 ::
KRUSKA ::
Agro, sta mislis koji ce datum biti za presek,posto je ovo novina kod Agrobanke?

Obično je presek dan održavanja skupštine akcionara.


zar nije 31.12.2011? mislim da je tako kod aikb.

a za preduzeca, koliko sam primetio, na skupstini se odredi dan dividende. obicno kad je bio poziv za skupstinu

Edit:
Nisi dobro "primetio" jer ništa nisi ni gledao!
Čista glupost!
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime5/12/2011, 21:49

taliano ::
Nevidim mesta za samokritiku.Razmišljanja su mi bila nekad manje nekad više realna-često i vrlo sumnjičava.Tako rezonujem na ovoj temi.Mislim da ti više pažnje posvećuješ numeričkoj analizi-i ja to poštujem.Moj stil je drugačiji,po mom mišljenju ispravan i nipošto ga neizvrgavaj ruglu-pošto to pokazuje stepen tvoje gluposti-sorry.

love3 titanik

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime7/19/2011, 18:55

Bond ::
Je'l ovo neki Japanac ulazi u unbn?

stock ::
... KAMIKAZA smoke

Mozartru ::
od njih je bash razvalila radijacija....

99

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Orisni
Our family
Our  family



Broj poruka : 156
Points : 367
Datum upisa : 07.01.2009

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime8/2/2011, 03:14

Ivan2211 ::
А кад си ти испланирао да умреш?
A jesi li ti procitao ceo post? Jesi li razumeo poentu? "Biser" koji ti pomogne da shvatis poentu je dobar biser. "Biser" koji ti odvuce paznju nije dobar biser.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime1/27/2012, 13:10

Frenky ::
ja sam samo obican gradjanin i vidim ovako situaciju za jednu akciju sam mogao dobiti nekada 5L benzina a danas samo 4 L pa mi nije jasno kako mi isparila ova litra kroz vreme a ja se nadao da cu sa vremenom moci da dobijem 6L posto sam akcionar i tocim gorivo kod njih ,moracu da pitam onog na pumpu sta misli o tome ! kafa

ajkula

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime1/27/2012, 14:27

IH BRE SNEKI,TI KAD BIJES ,BIJES sesir
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime4/26/2012, 13:53

taliano ::
..............dugo sam razmišljao na temu zašto D.D.(Danica Drašković) sedi u U.P.NIISa.......Da sam na njenom mestu osećao bih se kao prase u Teheranu od..................ona nema te probleme Like a Star @ heaven
Ipak,mislim da je Rus i tu smisleno odigrao........Ako Čeda(beda) kojim čudom dobije moć....pa počne da huli po NIISu(a voleo bi to!!).....ko će bolje da ga ućutka nego D.D.preko Vučine -zna se......................zamislite samo .....Braćo i Sestre.....to Vam je PREVARANT..... od !! od od

Edit: Mole se clanovi koji su na pecurkama, travi, benzinskim isparenjima i slicno da pokusaju da budu koncizniji. Strpljenje moderatora je veliko, ali ima granica.
Mod. Pinto

udrimile

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2159
Points : 6009
Datum upisa : 25.07.2010

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime7/20/2012, 16:17

Grom ::
Vas nekolicina ste pravi spameri, koji ne pišu o temi, već se prave prepametni čuvari pravde i istine.
Sa takvim likovima nemam kontakte u realnom svetu, pa ni ovde neću da trošom vreme sa spamerima...
love3 coca
Hajde i ja malo da budem "vickast" - naravno da nemaš kontakte s takvim likovima (a ni sa realnim životom) jer ako se družiš (a koliko vidim oni su ti idoli) samo sa Šutanovcima, Trivunkama i ekipom, (njihov život je do sada STVARNO bio bajka) onda izvesno nemaš svest o stvarnom/realnom životu...

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 991
Points : 2792
Datum upisa : 05.09.2008

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime9/28/2012, 01:08

Boby ::
Mitar ::
ide ovo ispod 2.000...nema ko da brani
Ja cu bogami poklati sve curke i kupovati ako ovo ode na 2000

BuffetSon ::

Ja nemam guske ali sam bebi vec objasnio da prelazimo na jeftinije pelene, jeftinije mleko, da smanji kremu , zzeni da smanji kozmeticare i setnje ( ako ode ispod 2000) .
Mada kad ode ispod ,pitacu se sta to prodavci znaju sto ja ne znam.
od
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime9/28/2012, 10:22

Teletrader ::
Boby ::
Mitar ::
ide ovo ispod 2.000...nema ko da brani
Ja cu bogami poklati sve curke i kupovati ako ovo ode na 2000

BuffetSon ::

Ja nemam guske ali sam bebi vec objasnio da prelazimo na jeftinije pelene, jeftinije mleko, da smanji kremu , zzeni da smanji kozmeticare i setnje ( ako ode ispod 2000) .
Mada kad ode ispod ,pitacu se sta to prodavci znaju sto ja ne znam.
Forumski biseri - Page 2 270317
GDE JE TO BILO,NA GMON,ZABORAVIO SAM... Forumski biseri - Page 2 270317
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2048
Points : 5689
Datum upisa : 06.12.2008

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime12/27/2012, 20:33

Fast ::
Boza Belex ::
Boza Belex ::


ne mogu da nadjem vest, bilo je na pink vestima ili dnevniku, pre dan dva!

Edit:
Božo, ovo je već na ivici najglupljeg posta koji
sam pročitao na ovom forumu!
Nastaviš li ovako odlaziš na odmor pre "dospevanja"
tih "zapisa" .
Admin

Isplata stare štednje može da stabilizuje kurs

http://www.nadlanu.com/pocetna/info/vesti/Isplata-stare-stednje-moze-da-stabilizuje-kurs.a-140512.292.html

BEOGRAD, 25. maja 2012. (Beta) - Za isplatu stare devizne štednje, koja počinje 31. maja, obezbedjeno je 220 miliona evra i to može da stabilizuje devizni kurs, izjavio je u petak državni sekretar u Ministarstvu finansija Srbije Goran Radosavljević.

Elem...

1. Dinarski državni zapisi nisu isto što i državne obaveznice stare devizne štednje
2. Ovaj Radosavljević je na istom nivou znanja kao i ti. Razlika je u tome što i on ne veruje u ono što priča, a ti veruješ u ono što pišeš udrimile

Vrh ludila, neznanja i bezrazložnog samopouzdanja...
od

Pinto ::
@Boza & Taliano
Ako je vama dosadno, ne mora i nama da bude dosadno.
Nadjite se, popijte caj, vodku, stagod...

Pinto je car svih modova na ovom forumu!

Ostali modovi, dajte i vi neki prilog, budite inventivni i vickasti kao Pinto pa čak i Mod D. !!

tongue

Moram da priznam da i kolega Danx ima nekoliko VRHUNSKIH postova, ali sad ne mogu da se bavim njima...


_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime12/27/2012, 22:04

Meni je ovo od @Momira vrh vrhova

Pa kako brate SUTRA?
Pa zar ti ne juriš dividende?
Zar nisi ovde pisao eseje o tome kako je OSNOV akcionarstva dividenda veća od kamate u bankama?
Pa kako sad ne valja akcija?
Forumski biseri - Page 2 318260
Nemoj da me razočaravaš, budi dosledan...

Forumski biseri - Page 2 977504
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Forumski biseri - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri - Page 2 Icon_minitime12/29/2012, 13:02

Ovo ne sme da se zaboravi

ILoveRoses ::
Kako to da cena akcije miruje i pored 3 milijarde profita?

Pa zato sto je taj profit obracunao Ljubisa, Jelica overila/zavela, a Vladan lupio krompir pecat u trenucima trezvenosti.
Nazad na vrh Ići dole
 
Forumski biseri
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Najbolji forumski portfolio
» Forumski portfolio - spisak
» Definisanje pravila za igru najbolji forumski portfolio

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: SVE I SVAŠTA-
Skoči na: