BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Fidelinka a.d. Subotica - FIDL

Ići dole 
+114
Cicija
goxi
trind
Smile
Roman Abramovich
Zexx
Danx
Voiceoflaw
Lilibet
Cucla
Fast
stock
Zmark
Banaćanin
Dragan11
Popaj
sony
Kina
Big Mile
Fmember
Djavo
vajabaja
Prokuplje
Maynard
Stepanovic
Istina Masina
Enron
Steve McQueen
Lord Stem
Drag65
Boranija
Sahbaz
StariHrast
Kurajber
Paštrović
Admin
Lilihip
Dmitar
Hese
MYSTIC021
BoS
Limited011
Aca123
HUACHUMA
BBrroo
Momir
Mima
RobinHood
Nemesis
Dexiv
Vladulns
pakodazna
nepet
kaktusic
Jankiss
Racunarko
Aritmeticar
Ris
Polos
Kenzo
Maca
Drag_Mlad
Friz
Berza011
Brmbocla
Kupi akcije
raspolozen
Dax
Mitar
Ivan2211
Dnenad85
MORNAR
Greta
Ars Vivendi
MarkoJTD
Milos86
Pekoilic
iki
Mozart
Milica1
Boki72
vatreni
Mikans
Zane
interista
Gargamel011
Teletrader
Aleks
Bond
Moschino
StefanMR
Dusan
pepsiman
Pijacar
Vidovnjak
Ivo
Shane
selena
Slovenac1
gogloee
zivorad zivoradovic
Kobe Bryant
Sare
Poštar
Grlja
Dr Zuk
nervozaniglup
Karlito Brigante
Svarog
slalic
BojanNS
Posmatrač
Sneki
masni1
118 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Sledeći
AutorPoruka
masni1
Just looking
Just looking



Broj poruka : 22
Points : -9
Datum upisa : 27.05.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimeNed 27 Maj - 8:40

Kamo nestade moja predhodno postovanje i citava ova tema.Cak ni username ne mogu isto da koristim.
Nije vazno,da cujem vase misljenje i o ovoj temi.Citadel je izasao...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimeNed 27 Maj - 8:58

Zdravo, ja sam ti pisala, ali "zlotvori" su nas napali i obrisali i ovo...
Dokap, dogovoren, a radnje u Bgd, zvrje prazne, pricala sam vec: vidi se da nisu angazovali arhitektu, vec nekog gradj. tehnicara (na pr. Alehina - sveznalicu) :D
Roba koju nude ne obecava, nisam ni imala zelju da probam... Aca Pekar je za njih izmislio pekaru....
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimeUto 26 Jun - 4:39

FRidelinka za kilogram psenice daje 12,2 din (sa PDV-om)
Nazad na vrh Ići dole
Posmatrač
Still learning
Still learning



Broj poruka : 84
Points : -59
Datum upisa : 01.06.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimeUto 26 Jun - 19:46

Njihovi lokali u BGD pokazuje da su pravi amateri. Podsećaju me na amatersku pozorišnu grupu, vole da glume ali nisu studirali glumu. Uzeli su lokalce iz nekog mesta u Bačkoj i doveli ih da rade u Bgd. Potpuni promašaj. Enterijer nije toliko važan koliko činjenica da ne poznaju uslužni sektor. Npr. jedno vreme sam tamo kupovao pecivo i jednom prilikom mi nisu zapakovali sve što sam platio. To sam uočio kod kuće i sutradan im diskretno skrenuo pažnju na to. Znate šta je ta devojka uradila. Nasmejala se i kazala da se to eto dešava. Bez pardona ili pomisli da mi proizvod ponudi tog dana. Potpune neznalice koje se ni fenotipski ne uklapaju u trendove.
Nazad na vrh Ići dole
masni1
Just looking
Just looking



Broj poruka : 22
Points : -9
Datum upisa : 27.05.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimeSre 27 Jun - 9:19

Samimi tim sto su prvi u zemlji ponudili 12,2 dinara po kili psenice dosta znaci.Ozbiljnost i otvorenost ka partnerima u proizvodnji zita (seljacima).Evo Vet zavod Subotica nudi 10 dinara za kilo,ali on nije mera vec npr Rodicev Zito backa iz Kule placa 11 .
Kao i Posmatracu ni meni se ne svidja ta ideja oko Bread & co ,jer kakva ozbiljnost kad ja posle dva meseca od otvaranja ne mogu da platim karticama racun.Doduse nisam bio zadnje dva nedelje pa ne znam da li su to odradili.
A ostali plan razvoja firme je ok po meni,pekarski program i razvijanje u tom pravcu mi je ok za ovu firmu.Imaju svoju sirovinsku bazu,smestajne kapacitete ,polako ulaze u hiper markete...
Ako bude kako su najavili dokapitalizacije bilo bi dobro da kazu gde ce pare da trose,jer ako spomenu lokale i kafice od mene ce dobiti nista a ako krenu u drugom pravcu tj pekarski,konditorski i testenine onda ok.
Mislim da ako pogledate druge firme iz te branse zaista Fidelinka moze da postane lider (sto i jeste) u svim segmentima ,sem naravnu u lancu cafea.To je moje misljenje.
Nazad na vrh Ići dole
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimePet 20 Jul - 3:56

Jos uvek ne mogu da verujem da je akcija presla 3500rsd. Prosto neverovatno al docekasmo! lol!
Nazad na vrh Ići dole
slalic
Partner
Partner



Broj poruka : 91
Points : -12
Datum upisa : 19.05.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimeNed 22 Jul - 2:13

Već sam pisao o prostoj računici, gde je novac potreban za održavanje zaposlenih i lokala na onim mestima u Beogradu pozamašna investicija. Kako je do sada proišlo više meseci, a pomak ne vidim... meni je jasno da izostanak rezultata u ovom slučaju dosta košta. Svaka čast firmi i njenom dosadašnjem radu, stvaranju brenda koji je već decenijama simbol za kvalitetno brašno. Sasvim mi dobro deluje i deo proizviodnje koji je nov, proizvodnja peciva i neobičnih hlepčića...Ali! Troškovi ovih poduhvata known as "Bread&Co" smatram pogubnim po sve ove nabrojane poslovne pothvate firme.
Pre ili kasnije će se to odraziti na rezultate poslovanja. Ja im za ovo što su namerili da urade, i za šta sada dokapom traže novac, novce ne bih dao! Jer:
očito dobru ideju su započeli na odličnim lokacijama ali loše, lošim asortimanom, lošim marketingom, lošom kadrovskom politikom i vreme prolazi, a ništa se ne radi po tom pitanju. A to košta.
Doduše sam prekjuče primetio manju gužvu sa one strane pulta...manje ih je radnika koji se sapliću iza šanka. Radnja je stabilno prazn ašto se tiče mušterija ali i proizvoda kojih nema izloženih...
U ovoj zemlji sve može biti USPRKOS ali to ne može dugo da traje. Vodite o tome računa dragi moji...
Nazad na vrh Ići dole
Svarog
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Points : 0
Datum upisa : 23.05.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimeNed 22 Jul - 4:44

Fidelinka ove godine otkupila oko 40.000 tona pšenice (po planu je bilo zacrtano 130.000 tona).
Prezaduženi kod banaka.
Nazad na vrh Ići dole
Karlito Brigante
Don
Don



Broj poruka : 36
Points : 0
Datum upisa : 23.05.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimeČet 2 Avg - 23:15

Diskusija neopravdano zamrla, a cena raste li raste.
U 11:42 zabelezen novi history high od 4200 rsd, ponuda vrlo mala, Banca Austria kupuje dosta agresivno.
S obzirom na trz kap, prihode i konkurenciju mislim da je granica jos uvek daleko, a i susa ide u prilog.

_________________
If you don't know jewelry, know the jeweller!
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimePet 3 Avg - 6:45

Karlito Brigante ::
Diskusija neopravdano zamrla, a cena raste li raste.
U 11:42 zabelezen novi history high od 4200 rsd, ponuda vrlo mala, Banca Austria kupuje dosta agresivno.
S obzirom na trz kap, prihode i konkurenciju mislim da je granica jos uvek daleko, a i susa ide u prilog.

Očigledno da fondovi tuku....
Nazad na vrh Ići dole
nervozaniglup
VIP
VIP



Broj poruka : 55
Points : 32
Datum upisa : 16.07.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimeSub 25 Avg - 17:43

Ja sam izasao ispod 4000. Ne valja biti pohlepan... :naghty:
Neka se sad igraju fondovi. Vidimo se dogodine na 2800-3000.
Nazad na vrh Ići dole
masni1
Just looking
Just looking



Broj poruka : 22
Points : -9
Datum upisa : 27.05.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimeNed 26 Avg - 18:52

nervozaniglup ::
Vidimo se dogodine na 2800-3000.
Vazi, samo ,zaboravio si da dodas jednu jedinicu ispred :P
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimePon 27 Avg - 23:45

nervozaniglup ::
Ja sam izasao ispod 4000. Ne valja biti pohlepan... :naghty:
Neka se sad igraju fondovi. Vidimo se dogodine na 2800-3000.

Danas istorijski max 4.300,- 8)


.
Nazad na vrh Ići dole
masni1
Just looking
Just looking



Broj poruka : 22
Points : -9
Datum upisa : 27.05.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimeUto 28 Avg - 9:20

Pa sta bi Sneki,izdje li ti ili ne,vidim izbrisa svoj post?

Evo navuko sam se na ovaj pikantni crveni Mc creker ali brate mili svaka kesa drugaciji ukus confused .Jedni su dobri,malo piikantni,drugi slaniji,treci ukus ko obicni? Mozda imaju veliku traznju pa ne stizu da budu svi isti ili se to meni prividja.
Nazad na vrh Ići dole
nervozaniglup
VIP
VIP



Broj poruka : 55
Points : 32
Datum upisa : 16.07.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimeČet 30 Avg - 23:16

Ovaj FIDL ozbiljno popizdio... evvo ga na 5000! :wall:
Nazad na vrh Ići dole
Dr Zuk
Still learning
Still learning



Broj poruka : 79
Points : -6
Datum upisa : 25.05.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimeČet 30 Avg - 23:30

a bice josh skuplji
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimePet 31 Avg - 2:26

masni1 ::
Pa sta bi Sneki,izdje li ti ili ne,vidim izbrisa svoj post?

Evo navuko sam se na ovaj pikantni crveni Mc creker ali brate mili svaka kesa drugaciji ukus confused .Jedni su dobri,malo piikantni,drugi slaniji,treci ukus ko obicni? Mozda imaju veliku traznju pa ne stizu da budu svi isti ili se to meni prividja.

cat Hej! Pa nisam ja veverica... :D
Naravno da nisam prodala... ali nameravam :D




.
Nazad na vrh Ići dole
Grlja
Our family
Our  family



Broj poruka : 180
Points : -24
Datum upisa : 22.05.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimePet 31 Avg - 4:23

Sneki ::
masni1 ::
Pa sta bi Sneki,izdje li ti ili ne,vidim izbrisa svoj post?

Evo navuko sam se na ovaj pikantni crveni Mc creker ali brate mili svaka kesa drugaciji ukus confused .Jedni su dobri,malo piikantni,drugi slaniji,treci ukus ko obicni? Mozda imaju veliku traznju pa ne stizu da budu svi isti ili se to meni prividja.

cat Hej! Pa nisam ja veverica... :D
Naravno da nisam prodala... ali nameravam :D

ja sam ranije - izasao pogresna dojava... Jebi ga...




.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimePon 1 Okt - 6:28

Konacno !!
Dokapitalizacija.... cat
Nazad na vrh Ići dole
Poštar
Partner
Partner



Broj poruka : 29
Points : 21
Datum upisa : 10.10.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimePet 12 Okt - 2:43

Sneki ::
Konacno !!
Dokapitalizacija.... cat
Šta bi sa ovim dokapom, juče bila skupština?? Znaju li se neke informacije-cena, obim???????
Nazad na vrh Ići dole
Sare
King
King



Broj poruka : 165
Points : -154
Datum upisa : 24.09.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimePet 12 Okt - 3:39

Dokap od 200.000 akcija je prosao, pravo prece 3.800 rsd, ostali 4.200rsd ne znam kad je dan preseka. Mislim da su podaci tacni ali cu jos proveriti. :wave1:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimePon 15 Okt - 5:57

Ako je sve to tacno, znaci da bi na svakih 200 akcija koje akcionar poseduje, imao pravo na 29,8 komada, znaci na svakih 200 po pravu prece kupuje, ako hoce, 30 kom....
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimeUto 30 Okt - 12:54

Pazi ovamo:
Kao dopis - vi ste povlašćeni, možete u dokapu da kupite naše akcije po 3.800,- din..... :D
A na berzi i:D maš koliko hoćeš po 3.500,- ili čak 3.400,- din ???
Šta je s njima?
Ludilo... udarilo brašno u glavu... Arlehin !
Hej objasni (obrašni) nam ! alien


.
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimeUto 30 Okt - 14:14

Prevaranti!

Otvaraju nam pekaru - cuveni, slabo poseceni "Bread house" ili tako nekako u S. Bana. Treba dojaviti ekipi iz kraja... :drrr: :drrr:
Nazad na vrh Ići dole
Sare
King
King



Broj poruka : 165
Points : -154
Datum upisa : 24.09.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimeČet 8 Nov - 8:25

Evo par slika ...

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Slika-10

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Slika-11

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Slika-12

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Slika-13

tako to izgleda danas :D
Nazad na vrh Ići dole
masni1
Just looking
Just looking



Broj poruka : 22
Points : -9
Datum upisa : 27.05.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimeČet 15 Nov - 11:48

Nikako da predju 3800 cenu odredjenu za dokp.Nije mi jasno, bank Austr se i dalje pojacava ?Hypo izlazi na ovim cenama a koliko ima akcija ovim tempom moze do nove godine da izlazi.Ako bude tako nece se cena skoro dizati.
Nazad na vrh Ići dole
masni1
Just looking
Just looking



Broj poruka : 22
Points : -9
Datum upisa : 27.05.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimeNed 23 Dec - 22:26

Uspela dokapitalizacija sa nesto malo vise od 50% upisanih akcija. alien
Nazad na vrh Ići dole
zivorad zivoradovic
Just looking
Just looking
zivorad zivoradovic


Broj poruka : 14
Points : 0
Datum upisa : 13.12.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimeČet 27 Dec - 2:35

[You must be registered and logged in to see this link.]

27. Decembar 2007Sazivanje treće vanredne skupštine akcionara

Skupština će se održati dana 9. januara 2008. sa početkom u 11 časova, u prostorijama sedišta preduzeća u Subo…
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimeSre 2 Jan - 22:59

Odnos prodatih u odnosu na ukupan broj
ponuđenih hartija (u %)
64,86%

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
gogloee
VIP
VIP
gogloee


Broj poruka : 1024
Points : 2865
Datum upisa : 10.01.2008

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimeČet 10 Jan - 1:34

Dokap je uspeo zato sto vecinski zeli da razvija FIDL.
Da su kupovali na berzi lova bi isla u dzepove a ne u FIDL.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 03.01.2008

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimeČet 10 Jan - 2:39

gogloee ::
Dokap je uspeo zato sto vecinski zeli da razvija FIDL.
Da su kupovali na berzi lova bi isla u dzepove a ne u FIDL.

Večinski vlasnici upisali su i po 4200 i sa time jasno pokazali koliko za njih vredi ova firma.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimeČet 10 Jan - 3:01

Dok se ne resi politicka situacija ova akcije ,,nece nigde,,.Sacekace se godisnji izvestaj kao i na mnogim drugim akcijama!Trenutno je nebitno po kojoj ceni su upisali vecinski.Poneli ste ,,pumpu,, sa onog drugog foruma(mislim naSlovenac1 i gogloee) pa pumpate akcije u kojima ste zaglavili :lud: :naghty: :geek: :smesan si:
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 03.01.2008

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimeČet 10 Jan - 3:04

milica ::
Dok se ne resi politicka situacija ova akcije ,,nece nigde,,.Sacekace se godisnji izvestaj kao i na mnogim drugim akcijama!Trenutno je nebitno po kojoj ceni su upisali vecinski.Poneli ste ,,pumpu,, sa onog drugog foruma(mislim naSlovenac1 i gogloee) pa pumpate akcije u kojima ste zaglavili :lud: :naghty: :geek: :smesan si:

Pumpanje? Pa jesam ja upisao po 4200 ili su upisali večinski vlasnici? Inače slažemo se oko političke situacije. Inače meni se ne čini da sam baš zaglavio u FIDL, danas sam još dokupio, vidječemo za par meseci ko je bio u pravu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimeČet 10 Jan - 3:11

Za par meseci svi cemo biti u pravu za gotove sve kvalitetne akcije koje su trenutno na niskim granama ,a na koje smo ulazili na mnogo vecim nivoima.
P.S Trenutno se zaglavio na par meseci


Milice, ne preteruj !!

Admin
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Empty
PočaljiNaslov: Re: Fidelinka a.d. Subotica - FIDL   Fidelinka a.d. Subotica - FIDL Icon_minitimeČet 10 Jan - 3:33

Svi su pomalo nervozni (zbog politike i stanja na Belexu) ali nema
razloga da se odmah svadjamo !!
Zar ne ?




.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
 
Fidelinka a.d. Subotica - FIDL
Nazad na vrh 
Strana 1 od 24Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Sledeći
 Similar topics
-
» Fidelinka

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: