BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemPortalliEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Belex - dobitnici vs. gubitnici

Ići dole 
+24
Jaca
boxxi
Zexx
MMcorp
Nikola
Ilija
C R A Z Y
Smile
Ars Vivendi
Boranija
Zeljko321
MORNAR
Novosadjanin007
Friz
Frenky
Kurajber
pepsiman
StefanoProdi
Ris
StefanMR
Kobe Bryant
Cope
Sneki
Dusan
28 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost



Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime12/8/2009, 14:01

KMBN - glavni gubitnik, dan po odmrzavanju Prelaznog trgovinskog sporazuma?
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan

Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime12/13/2009, 18:59

Nedeljni pregled

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 50p0k8

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan

Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime12/18/2009, 15:14

Nedeljni pregled

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 352oety

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan

Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime1/2/2010, 13:19

Godišnji pregled - 2009.

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 2433rsm

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman

Broj poruka : 1774
Godina : 67
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime2/20/2010, 10:33

Dusane dali i dalje pratis promene za januar. :bball:
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan

Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime3/19/2010, 16:21

Ovako to izgleda od martovskog dna prošle godine do danas.

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 10zr7df

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Kurajber
Member
Member
Kurajber

Broj poruka : 414
Points : 1092
Datum upisa : 18.12.2007

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime3/19/2010, 19:33

na PRGS imas greskicu
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan

Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime3/22/2010, 16:37

Hvala Kurajber, ispravljeno.

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 9s9c7o

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Frenky
VIP
VIP
Frenky

Broj poruka : 516
Godina : 46
Localisation : Vrbas
Points : 1581
Datum upisa : 19.07.2009

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime4/18/2010, 21:50

Dali bi neko mogao da postavi novu tablu da vidimo promene unapred hvala !
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz

Broj poruka : 1680
Godina : 51
Points : 2973
Datum upisa : 16.12.2007

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime4/20/2010, 02:32

Nadam se da će Dušan povremeno da osveži ovu tabelu, ali u medjuvremenu
to uglavnom možeš ovde da pratiš iz dana u dan:
https://www.aikb.net/edukacija-f6/najbolji-forumski-portfolio-t1024-112.htm?sid=cce75f9c4e192f625661bebce96f0366#51556

i dodatna pomoć:
https://www.aikb.net/edukacija-f6/forumski-portfolio-spisak-t1025.htm

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan

Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime5/3/2010, 12:22

Promene 31.12.2009-30.04.2010.

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 25p01tl

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan

Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime2/28/2011, 16:20

Ovako je prošao februar 2011. (kontinuirano i indeksi)

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 6z08cm

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan

Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime2/28/2011, 20:27

YTD

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 24o68pl

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Novosadjanin007
Member
Member
Novosadjanin007

Broj poruka : 690
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime2/28/2011, 23:07

@Dušan ::
YTD

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 24o68pl

28.02.2011 ispravka u tabeli! Blaga korekcija na vrhu!!! od

_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan

Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime3/1/2011, 09:08

Tehnička greška, zna se na šta se odnosi.

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan

Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime3/4/2011, 22:55

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 33xix5y

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan

Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime4/21/2011, 22:54

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 140lvde

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan

Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime5/8/2011, 20:01

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 2q0lkyc

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan

Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime5/14/2011, 11:17

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 21lohac

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan

Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime5/21/2011, 19:40

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 T70osi

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Novosadjanin007
Member
Member
Novosadjanin007

Broj poruka : 690
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime5/21/2011, 21:07

padaju nam banke kao kruske!!! Prosli vikend MTBN, ove AGBN....slabije UNBN,PRBN,KMBN bice tu lepih igraca za ponovne ulaske!!!!

_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan

Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime5/28/2011, 10:09

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 2aj1gcm

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan

Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime6/3/2011, 20:51

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 K0ls8w

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan

Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime6/10/2011, 19:34

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 2jv5li

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan

Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime8/3/2011, 17:10

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 4t3r5v

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan

Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime3/31/2012, 23:34

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 U4i6a

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
MORNAR
VIP
VIP
MORNAR

Broj poruka : 607
Points : 1727
Datum upisa : 28.01.2010

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime8/17/2013, 15:19

Može se smatrati da je ALFA akcija sa največim prirastom u poslednjih 180 dana na Belexu!
Od 5500 iz februara, dogurala je na 10500 u avgustu.

Ne znam da li je neka druga akcija donela veču dobit?
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko321
VIP
VIP
Zeljko321

Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime9/28/2013, 21:55

red.br.simbol20.9.201327.9.2013promena
1PRBN182433,33
2CCBN110001250013,64
3AIKB1393157713,21
4SJPT7007385,43
5VZAS4905073,47
6RDJZ4204343,33
7AERO4354493,22
8IMLK281128952,99
9TGAS450745831,69
10JESV460046040,09
11ALFA12000120000,00
12BMBI24200242000,00
13FITO305030500,00
14MTLC220022000,00
15PRGS18180,00
16SMPO1251250,00
17DINNPB104210420,00
18KMBNPB8308300,00
19AIKBPB8018010,00
20CYBN320032000,00
21CRFS10000100000,00
22SJKS440044000,00
23TETO611161110,00
24VBSE110011000,00
25IRTL2002000,00
26GMON23662363-0,13
27MLSU10411035-0,58
28ENHL650644-0,92
29NIS843835-0,95
30KMBN13501300-3,70
31TIGR164157-4,27
32DNOS988900-8,91
33BIPB4236-14,29
34UNBN375300-20,00
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member
Boranija

Broj poruka : 1940
Points : 5610
Datum upisa : 25.07.2010

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime9/29/2013, 10:14

Željko321
Sve pohvale od mene.
aplauz

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki

Broj poruka : 5363
Localisation : Centar grada
Points : 6795
Datum upisa : 21.05.2007

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime10/14/2013, 11:58

Zeljko321

Šta bi, očekujemo tvoju tabelu....
viljuska 

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko321
VIP
VIP
Zeljko321

Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime10/14/2013, 12:27

@Sneki ::
Zeljko321

Šta bi, očekujemo tvoju tabelu....
viljuska 
seznoski radovi pa smo malo preoptereceni, bice uskoro:sesir:
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko321
VIP
VIP
Zeljko321

Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime10/25/2013, 22:19

red.br.simbol27.9.201325.10.2013promena
1MLSU1035145840,87
2UNBN30040033,33
3TETO6111687112,44
4SMPO12514012,00
5TIGR15717310,19
6BMBI24200260007,44
7TGAS458347984,69
8AERO4494633,12
9ALFA12000123703,08
10DINNPB104210712,78
11ENHL6446561,86
12AIKBPB8018151,75
13FITO305030851,15
14VZAS5075090,39
15MTLC220022010,05
16RDJZ4344340,00
17KMBNPB8308300,00
18CRFS10000100000,00
19IRTL2002000,00
20NIS835834-0,12
21IMLK28952840-1,90
22JESV46044505-2,15
23KMBN13001260-3,08
24PRGS1817-5,56
25CYBN32003000-6,25
26GMON23632180-7,74
27BIPB3633-8,33
28SJKS44004020-8,64
29VBSE11001002-8,91
30AIKB15771426-9,58
31SJPT738661-10,43
32CCBN1250011015-11,88
33DNOS900788-12,44
34PRBN249-62,50
ajkula
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko321
VIP
VIP
Zeljko321

Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime11/8/2013, 18:14

red.br.simbol25.10.20138.11.2013promena
1UNBN40066065,00
2TETO6871800016,43
3IRTL20023015,00
4DNOS78887911,55
5BMBI260002900011,54
6AIKB142614985,05
7NIS8348643,60
8BIPB33343,03
9KMBNPB8308522,65
10JESV450546002,11
11IMLK284029002,11
12DINNPB107110881,59
13AERO4634701,51
14ALFA12370125101,13
15MTLC220122100,41
16TGAS479848000,04
17RDJZ4344340,00
18CRFS10000100000,00
19PRGS17170,00
20CYBN300030000,00
21SJKS402040200,00
22GMON21802178-0,09
23CCBN1101511000-0,14
24VBSE10021000-0,20
25SJPT661657-0,61
26AIKBPB815810-0,61
27ENHL656651-0,76
28KMBN12601250-0,79
29TIGR173170-1,73
30VZAS509500-1,77
31FITO30853000-2,76
32JMBN70006700-4,29
33MLSU14581166-20,03
34SMPO14090-35,71
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko321
VIP
VIP
Zeljko321

Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime11/15/2013, 18:53


red.br.

simbol

8.11.2013

15.11.2013

promena

1

UNBN

660

890

34,85

2

SMPO

90

115

27,78

3

CCBN

11000

12500

13,64

4

BMBI

29000

30997

6,89

5

GMON

2178

2300

5,60

6

ALFA

12510

12978

3,74

7

TETO

8000

8247

3,09

8

BIPB

34

35

2,94

9

MLSU

1166

1200

2,92

10

NIS

864

885

2,43

11

ENHL

651

660

1,38

12

AERO

470

475

1,06

13

TGAS

4800

4843

0,90

14

IMLK

2900

2920

0,69

15

MTLC

2210

2216

0,27

16

PRGS

17

17

0,00

17

DINNPB

1088

1088

0,00

18

CRFS

10000

10000

0,00

19

IRTL

230

230

0,00

20

CYBN

3000

3000

0,00

21

SJKS

4020

4020

0,00

22

TIGR

170

170

0,00

23

DNOS

879

879

0,00

24

AIKBPB

810

805

-0,62

25

FITO

3000

2980

-0,67

26

JMBN

6700

6655

-0,67

27

RDJZ

434

430

-0,92

28

AIKB

1498

1475

-1,54

29

JESV

4600

4500

-2,17

30

KMBN

1250

1201

-3,92

31

SJPT

657

631

-3,96

32

VZAS

500

470

-6,00

33

KMBNPB

852

800

-6,10

34

VBSE

1000

851

-14,90
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko321
VIP
VIP
Zeljko321

Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   Belex - dobitnici vs. gubitnici - Page 4 Icon_minitime11/22/2013, 22:14


red.br.

simbol

15.11.2013

22,11,2013

promena

1

SMPO

115

140

21,74

2

DINNPB

1088

1210

11,21

3

SJPT

631

680

7,77

4

KMBN

1201

1260

4,91

5

KMBNPB

800

832

4,00

6

TGAS

4843

5000

3,24

7

AERO

475

490

3,16

8

NIS

885

912

3,05

9

MTLC

2216

2270

2,44

10

IMLK

2920

2975

1,88

11

ENHL

660

669

1,36

12

AIKB

1475

1493

1,22

13

FITO

2980

3000

0,67

14

GMON

2300

2313

0,57

15

JESV

4500

4512

0,27

16

JMBN

6655

6655

0,00

17

CCBN

12500

12500

0,00

18

RDJZ

430

430

0,00

19

ALFA

12978

12978

0,00

20

BMBI

30997

30997

0,00

21

PRGS

17

17

0,00

22

AIKBPB

805

805

0,00

23

CYBN

3000

3000

0,00

24

CRFS

10000

10000

0,00

25

SJKS

4020

4020

0,00

26

VBSE

851

851

0,00

27

IRTL

230

230

0,00

28

DNOS

879

879

0,00

29

BIPB

35

35

0,00

30

VZAS

470

469

-0,21

31

TIGR

170

165

-2,94

32

MLSU

1200

1100

-8,33

33

TETO

8247

7504

-9,01

34

UNBN

890

720

-19,10
Nazad na vrh Ići dole
 
Belex - dobitnici vs. gubitnici
Nazad na vrh 
Strana 3 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: BERZA, trendovi, aktuelnosti...-
Skoči na: