BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!!

Ići dole 
+5
DI
Dusan
kaktusic
mirami
Sneki
9 posters
AutorPoruka
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Empty
PočaljiNaslov: PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!!   PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Icon_minitimePet 30 Maj - 11:36

Sve je veća gomila nikova sa EF (ili kako mu se ovde tepa: Fiasconomy :D ) koji NESKRIVENO, manje
ili više vešto pumpaju... čini mi se uz blagoslov moda pod nadimkom TIL !!

Red je da OVDE budu pomenuti, kako ne bi napravili veću štetu, posebno novim, sitnim investitorima Suspect
Red je da počnem prva 8)

Eldorado (veoma opasan i perfidan manipulator, očigledno uz saglasnost svog idola Arlehina. Nešto kao njegova desna ruka :D )

Sasadjak dugo na forumu, takodje udružen s Arlehinom, veoma Vešt, često briše svoje postove u koje se do tada kleo !! :albino: (Najnoviji primer Komgrap - obrisao sve svoje postove ?)

Mister Invest, Markuus - Očigledne pumpadžije, bez srama....
Najverovatnije dupli nikovi nekih od članova. Neobično što su se pojavili BAŠ na akcijama koje poseduje Arlehin !! :joker:

Tigar - očigledno se radi o naivčini koji bi sve uradio za akcije koje poseduje :king: Ima nekoliko nikova na SVIM forumima u regionu !! alien Ne mislim da je zlonameran, ON veruje da na taj način može da donese dobitak i sebi i DRUGIMA !!

Nastaviće se....

:flower:

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
mirami
Forum queen
Forum queen
mirami


Broj poruka : 395
Points : -90
Datum upisa : 22.05.2007

PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!!   PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Icon_minitimePet 30 Maj - 12:05

Zaboravila si Bela,Poilo...Meni je ustvari najzanimljivije sto se redovno na akcijama koje se pumpaju pojavljuje gomila novih sveze registrovanih clanova koji nesto pitaju,pa im ovi objasnjavaju,pa novi imaju pouzdane informacije... alien
Nazad na vrh Ići dole
kaktusic
VIP
VIP
kaktusic


Broj poruka : 206
Points : 389
Datum upisa : 14.01.2008

PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!!   PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Icon_minitimePet 30 Maj - 12:31

Posto pratim promene na CR HoV vec sam uocila neka imena fizickih lica koja se javljaju na dosta akcija. To sigurno nisu akcionari koji su radnici ili penzioneri odredjene firme vec mali (ili veci investitori). Za Alehina znam da je Palalic Slobodan. Da li bi bio problem da se za ostale pomenute nadimke kaze kako se zovu (ako se zna).
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!!   PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Icon_minitimePet 30 Maj - 12:38

kaktusic

Nećemo licitirati identitetima članova foruma, kako EF-a tako ni bilo kojeg drugog. Takva je odluka uredništva. Ako te baš zanima, kontaktiraj ove članove na PM, ali javno ne smemo dozvoliti ovakvu licitaciju.

Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
kaktusic
VIP
VIP
kaktusic


Broj poruka : 206
Points : 389
Datum upisa : 14.01.2008

PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!!   PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Icon_minitimePet 30 Maj - 12:39

U redu.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
kaktusic
VIP
VIP
kaktusic


Broj poruka : 206
Points : 389
Datum upisa : 14.01.2008

PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!!   PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Icon_minitimePet 30 Maj - 12:59

Sve je u redu. Ja sam doslovno shvatila naslov teme Ko je ko, pa ko velim sad ce da ih raskrinkamo. Medjutim kad malo bolje razmislim ni ja ne bih volela da mi rodbina, prijatelji i komsije bas zure u budjelar (mislim na to koje akcije imam i koliko). Samo sam kivna na tu ekipu zbog koje sam se i ja opekla na nekim akcijama, a na nekim cu verovatno tek da se opecem. Doduse niko me nije tukao da kupim te akcije, sama sam odlucila.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!!   PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Icon_minitimePet 30 Maj - 13:03

Upravo tako. Sve si rekla u ovom postu. Niko te ne može naterati da kupiš akciju, ali mnogi ljudi podlegnu tom pumpanju.
Nazad na vrh Ići dole
DI
Still learning
Still learning



Broj poruka : 35
Points : 40
Datum upisa : 18.12.2007

PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!!   PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Icon_minitimePet 30 Maj - 19:10

Možda sam naivan ali ne razumem koja je šteta od hvaljenja akcija koje posedujete. Nemoralno pumpanje je ako vidite da akcija neće rasti, a vi biste da iz nje izađete bez gubitaka ili sa dobitkom. Svako od nas odlučuje koji će procenat portfelja staviti u još nerazradjene i potcenjene firme. Ma koliko da je neko dobar analitičar u periodu od 1-2 godine pogreši barem kod svake 4. takve firme, a u ovo vreme niske likvidnosti skoro kod svake belezi gubitke. Onaj ko ima velik procenat portfelja u nelikvidnim akcijama i sam je veoma nelikvidan i snalazi se... Mislim da prosečan investitor češće donosi odluke o kupovini akcija na osnovu prezentacije drugih, nego vlastite analize. U vezi tih saveta nikad mi nije bilo jasno ulazenje u male firme sa FF ispod 8%. Za ove firme mislim da je pumpanje mnogo vaznije od ostalih. Za mnoge firme, osim napred pomenutih, koje su pumpane smatram da dugoročno nisu loš izbor. Ukoliko neko kupi npr. akcije nelikvidne firme za npr. 5000 EUR , kolika mislite da je šansa da je napumpa i onda izadje bez gubitaka ili čak sa dobitkom? Imate li konkretnih primera?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!!   PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Icon_minitimeSub 31 Maj - 0:40

Ajde da i ja malo naglas razmišljam

"Ko to Tamo Pumpa" :shock:

- da li se veterani sećaju tandema Bokica & AA1? (mada Bokici iskreno skidam kapu za uspeh)
- kakva je uloga Citadela u pumpama na fiascu?
- da li možda MV ima neku ulogu?
- da li postoji pumpa "brokerskog lobija"?
- kakva je uloga njegovog preosveštenstva Vita?
- zbog čega hardcore fiasca (Vito, Arlehin, Bela....) uvek pumpa Radikalsku ekstremnu opciju?

I tako...ide život rabbit
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!!   PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Icon_minitimeSub 31 Maj - 22:56

kaktusic ::
.... Samo sam kivna na tu ekipu zbog koje sam se i ja opekla na nekim akcijama, a na nekim cu verovatno tek da se opecem. Doduse niko me nije tukao da kupim te akcije, sama sam odlucila.
Pozdrav

Kaktusic, pa bilo bi lepo da nam ispricaš KOJI likovi (nadimci) su te nauvukli i KAKO?
Čisto, mislim, bilo bi za neke poučno, za neke podsećanje na davne dane, a nekima 8) zabavno...


P.S. Poziv, naravski, važi i za druge članove... samo napred, da raskrinkamo bandu !!! :drrr:

.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!!   PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Icon_minitimeUto 3 Jun - 16:07

Sneki ::
Sve je veća gomila nikova sa EF (ili kako mu se ovde tepa: Fiasconomy :D ) koji NESKRIVENO, manje
ili više vešto pumpaju... čini mi se uz blagoslov moda pod nadimkom TIL !!

Red je da OVDE budu pomenuti, kako ne bi napravili veću štetu, posebno novim, sitnim investitorima Suspect
Red je da počnem prva 8)

Eldorado (veoma opasan i perfidan manipulator, očigledno uz saglasnost svog idola Arlehina. Nešto kao njegova desna ruka :D )

Sasadjak dugo na forumu, takodje udružen s Arlehinom, veoma Vešt, često briše svoje postove u koje se do tada kleo !! :albino: (Najnoviji primer Komgrap - obrisao sve svoje postove ?)

Mister Invest, Markuus - Očigledne pumpadžije, bez srama....
Najverovatnije dupli nikovi nekih od članova. Neobično što su se pojavili BAŠ na akcijama koje poseduje Arlehin !! :joker:

Tigar - očigledno se radi o naivčini koji bi sve uradio za akcije koje poseduje :king: Ima nekoliko nikova na SVIM forumima u regionu !! alien Ne mislim da je zlonameran, ON veruje da na taj način može da donese dobitak i sebi i DRUGIMA !!

Nastaviće se....

:flower:

Vidim da je ova moja tema uzbudila ekipu s onog foruma, pa su se bacili na Duška (onako usput pominjući mi milu majku 8) ) , oni koji su ovde pominjani i (gle čuda) i oni koje nisam pominjala ( :D ) .

Ta se osoba strašno uzbudila i pošto vidim da to na njega deluje, NEĆU ga ni ovoga puta pominjati !!
On se i onako veoma retko bavi akcijama (povremeno pruži podršku svom učeniku) , on je to prevazišao i okrenuo se važnijim temama kao što su: misticizam, Bog, svemir, ksenofobija, filatelija, mržnja, radikalizam, raskrinkavanje svetskih zavera i sl.

I dobar je izbor napravio!!
Neka uživa... !! :D

Nastavak sledi, jer trenutno nema nekog izrazitog predstavnika ove fele :D nešto su se povukli...
poslednji pokušaj je bio na Komgrapu... videćemo, možda se setim nekog 8)

.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!!   PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Icon_minitimeSre 25 Jun - 16:24

Udarila vrucina, a na berzi mrtvilo, pa se setih jos jednog pumpadzije, mog miljenika ! :P

Nije izdržao, otvorio je *pošto se nakrcao" (temu Progres Mladenovac I Elektrošumadija…) sad čekam kada će da otvori temu Impregnacija… 8) Mi smo pre njega (a zbog njega) otvorili te teme ! :twisted:

ARLEHIN - nadobudna neznalica koja vas zatrpava silnim brojkama I kvazi naucnim analizama…
Najopasniji baš za početnike, jer ih silnim brojkama i analizama prosto FASCINIRA !! :D
Njegova prognoza za BIPB : "ja ću verovatno delom izaći ako cena pređe 1.200RSD" :D
Vital i Dijamant - jednostavno MRZI: "Gde je tu Vital? Verovatno u stečaju za najviše dve-tri godine."
scratch :drunken:

Nikada nije rekao da je negde pogrešio!!??
Pa ni sada od kako se malo primiro, jer mu Vojput ZR, BIPB i dr. odlaze u PM !!

Primajte s rezervom svaku njegovu "analizu" čak i kad ima neke istine... a posebno kada ON otvara nove teme!
Ima i pomagače: Sasadjak, Eldorado, Vito... i gomila "najnovijih članova" (dupli nikovi ekipe sa Ade i iz JAGODINE) !!

NATAVIĆE SE...

P.S. Ako ima nekih pitanja - izvolte, stojim na raspolaganju !!


.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!!   PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Icon_minitimeSre 25 Jun - 19:34

Kuku mene, kakva ekipa :eu:

Bokice vrati se na EF, sve ti je oprošteno :joker:
Nazad na vrh Ići dole
Stenli
Just looking
Just looking



Broj poruka : 18
Points : -5
Datum upisa : 28.11.2007

PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!!   PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Icon_minitimeSre 25 Jun - 23:49

A koji su ti dupli nikovi na tom forumu?
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!!   PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Icon_minitimeČet 26 Jun - 0:32

:D
NOVO !!
Najnovija tehnika pumpanja - član coco na GIK Banat
već treću noć za redom briše svoj post (posle ponoći),
e da bi ga opet napisao (istiog sadržaja) i na taj način (nov datum)
postigao da ta tema sabajle opet bude medju prve tri !! :D
Vrlo lukavo ! :joker:
Čega se sve neće setiti..... alien

Stenli, pa ne mogu ja sve da znam, nisam ja mod na Fiascy ! Hvala Bogu !! 8)
Nekada sam čak i znala za neke, pojave se, napišu nekoliko postova i nestanu, ili budu banovani...
Znam da je član AA1 (važan lik u Citadelu) dok je još imao vremena, pisao i vedrio i oblačio, zajedno sa Bokicom i Ivanom... taj je imao nekoliko naloga, a takvih likova je bilo nekoliko !!
Scenario za "ugledne" članove: pišu kao i uvek, a kad im ustreba - otvore nov nalog (često u dogovoru s modovima) i pumpaju, po cenu da im taj nalog bude banovan...


Edit: :D
I samo što napisah ovo gore, evo ga Emerald (pročitao kod nas) !!
@coco napišeš li još jednom ovakav post pa ga posle obrišeš dobićeš odsustvo duže od 7 dana !

Za ostale radi infoa : Par večeri unazad @coco napiše citirani post, tako "podigne" temu u top i sutradan ga obriše - Da li zaista misliš da ćeš nešto postići na ovakav način ?! - za sada samo upozorenje *** Mod. Em


Kakva ekipa... :flower:
:D :D :D

.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
buki1234
Just looking
Just looking
buki1234


Broj poruka : 33
Localisation : tu negde
Points : -20
Datum upisa : 10.10.2007

PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!!   PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Icon_minitimePet 27 Jun - 21:53

Sneki ::
:D
NOVO !!
Najnovija tehnika pumpanja - član coco na GIK Banat
već treću noć za redom briše svoj post (posle ponoći),
e da bi ga opet napisao (istiog sadržaja) i na taj način (nov datum)
postigao da ta tema sabajle opet bude medju prve tri !! :D
Vrlo lukavo ! :joker:
Čega se sve neće setiti..... alien

Stenli, pa ne mogu ja sve da znam, nisam ja mod na Fiascy ! Hvala Bogu !! 8)
Nekada sam čak i znala za neke, pojave se, napišu nekoliko postova i nestanu, ili budu banovani...
Znam da je član AA1 (važan lik u Citadelu) dok je još imao vremena, pisao i vedrio i oblačio, zajedno sa Bokicom i Ivanom... taj je imao nekoliko naloga, a takvih likova je bilo nekoliko !!
Scenario za "ugledne" članove: pišu kao i uvek, a kad im ustreba - otvore nov nalog (često u dogovoru s modovima) i pumpaju, po cenu da im taj nalog bude banovan...


Edit: :D
I samo što napisah ovo gore, evo ga Emerald (pročitao kod nas) !!
@coco napišeš li još jednom ovakav post pa ga posle obrišeš dobićeš odsustvo duže od 7 dana !

Za ostale radi infoa : Par večeri unazad @coco napiše citirani post, tako "podigne" temu u top i sutradan ga obriše - Da li zaista misliš da ćeš nešto postići na ovakav način ?! - za sada samo upozorenje *** Mod. Em
Kakva ekipa... :flower:
:D :D :D

.

Dakle, stvarno, cega se ljudi nece sve setiti samo da bi obmanuli narod..... cccCoco :evil:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!!   PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Icon_minitimePon 28 Jul - 21:55

A sad 8) "poslastica " :P
Jedan od najopasnijih prevaranata na Fiascy :drunken:
Čuveni VIC - tzv. "ekspert" za SojuProtein !! :bball: :D
Izdavao se za insajdera, za člana UO (ili sl), a sve vreme
gurao naivne u Soju uz VELIKU pomoć bivšeg moda IVANA !! (Ni taj nije nevin, al se nešto ućutao... :D )

Evo nekoliko citata "velikog" insajdera:

1. "V.G. hoce ucestvovati u dokapu."
2. "Sve je pod kontrolom. Menadzment Sojaproteina je upravo zavrsio trodnevni strateski sastanak na Ohridu i sve razradio i pripremio za uspesan otkup uljarica ,roda 2008god."

Stvarnost, pak, izgeda ovako:
"Однос продатих у односу на укупан број понуђених хартија (у %): 2,203384%"
Naravno da čak ni VG nije upisala akcije ... :no: 8)

Pružali logističku i svu drugu pomoć: Brcatonix, Mister Invest - poznat od ranije....

VIDOVNJAK, pa ja tek sad vidim da si se ti prvi pobunio na Soji :flower:
Pa, jednostavno si MORAO biti banovan :cheers: Ti ćeš da im kvariš posao ??
He, he...


.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
g.gekko
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Points : -6
Datum upisa : 24.11.2007

PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!!   PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Icon_minitimePon 4 Avg - 15:32

Ja mogu da razumem da su neki ogorceni i da se osecaju prevareni od strane pojedinaca sa EF-a, ali ne mogu da razumem da se ovde trazi (skoro) linch ljudi koji su sa 'suparnickog' foruma. Pisem ovo jer mislim da ne treba generalizovati sta se desava na EF-u, jer nije istina da se samo pumpaju akcije zarad prevare.
Kao prvo, bilo je puno akcija gde su neki od ovih koje ste pomenuli 'pumpali' sa dobrim razlogom i na vreme za ulazak. Ima dosta primera i ja mogu da vam navedem neke gde sam i ja ulazio i ostvarivao odlicne profite na osnovu njihovih dodatnih informacija (TETO, VDAV, BBMN, itd.). U zadnje vreme ne posecujem EF, jer se stvarno pretvorio u pijacu, ali je ranije definitivno bio dobro mesto za dobru inforamiciju. Po nekad treba citati izmedju redova, i pokusati da se prepozna razlog pisanja nekog posta (razlog uvek postoji kada je u pitanju novac, samo ga treba pronaci).
Drugo, ne mogu da razumem da ocekujete neko veliko postenje u ovakvoj igri. Svako igra ovu igru za svoj dobitak, i ne libi se toga da 'reklamira' proizvod zarad svoje koristi. Onaj ko ne razume kako berza i svet oko berze funkcionise, bolje da ne sedne za 'volan', jer onda ne zna gde je kocnica a gde su dugacka svetla :) ...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!!   PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Icon_minitimePon 4 Avg - 17:26

g.gekko ::
Ja mogu da razumem da su neki ogorceni i da se osecaju prevareni od strane pojedinaca sa EF-a, ali ne mogu da razumem da se ovde trazi (skoro) linch ljudi koji su sa 'suparnickog' foruma. Pisem ovo jer mislim da ne treba generalizovati sta se desava na EF-u, jer nije istina da se samo pumpaju akcije zarad prevare.
Kao prvo, bilo je puno akcija gde su neki od ovih koje ste pomenuli 'pumpali' sa dobrim razlogom i na vreme za ulazak. Ima dosta primera i ja mogu da vam navedem neke gde sam i ja ulazio i ostvarivao odlicne profite na osnovu njihovih dodatnih informacija (TETO, VDAV, BBMN, itd.). U zadnje vreme ne posecujem EF, jer se stvarno pretvorio u pijacu, ali je ranije definitivno bio dobro mesto za dobru inforamiciju. Po nekad treba citati izmedju redova, i pokusati da se prepozna razlog pisanja nekog posta (razlog uvek postoji kada je u pitanju novac, samo ga treba pronaci).
Drugo, ne mogu da razumem da ocekujete neko veliko postenje u ovakvoj igri. Svako igra ovu igru za svoj dobitak, i ne libi se toga da 'reklamira' proizvod zarad svoje koristi. Onaj ko ne razume kako berza i svet oko berze funkcionise, bolje da ne sedne za 'volan', jer onda ne zna gde je kocnica a gde su dugacka svetla :) ...

Slažem se... 8)
S tim što treba dodati da se od pojave nekih likova Fiasco postaje pijaca i skoro da se ne može ni izmedju redova pročitati nešto "pametno" !! Suspect
Da sad ne citiram mnogo :"ja ću verovatno delom izaći ako cena pređe 1.200RSD" (Arlehun) na BIPB :D :shock:
A mogla bih do sutra... i ne samo njega!!
Šta je sve baljezgao Vito na VDAV !! Al je pobrisao... :joker:

.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
kaktusic
VIP
VIP
kaktusic


Broj poruka : 206
Points : 389
Datum upisa : 14.01.2008

PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!!   PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Icon_minitimeUto 28 Okt - 13:42

Ko je pod nick-om 46 Doctor Valentino Rossi na Fiasconomy koji je jako aktivan u poslednje vreme?
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!!   PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Icon_minitimeUto 28 Okt - 21:22

kaktusic ::
Ko je pod nick-om 46 Doctor Valentino Rossi na Fiasconomy koji je jako aktivan u poslednje vreme?
Pozdrav

Mlad broker, hmm, zgodnjikav, ima ga i ovde.

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
kaktusic
VIP
VIP
kaktusic


Broj poruka : 206
Points : 389
Datum upisa : 14.01.2008

PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!!   PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Icon_minitimeSre 29 Okt - 7:11

Ako je broker, pritom mlad, pa još i zgodnjikav onda neka ga ima svuda.
Hvala Greta
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!!   PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Icon_minitimeSre 18 Mar - 15:06

Greta ::
kaktusic ::
Ko je pod nick-om 46 Doctor Valentino Rossi na Fiasconomy koji je jako aktivan u poslednje vreme?
Pozdrav
Mlad broker, hmm, zgodnjikav, ima ga i ovde.
kaktusic ::
Ako je broker, pritom mlad, pa još i zgodnjikav onda neka ga ima svuda.
Hvala Greta
Pozdrav

Eeee... moje cure... Da je bar broker!!???
Nije, već klasičan špekulant sa Fiasca !! :twisted:
Nisam pitala dal je lep, al to i nije TOLIKO važno, druge su stvari bitnije!!
Rekoše mi da ga je neko ovde već pominjao Imenom i Prezimenom :shock: zato
se više ovde i ne pojavljuje... cat
Možda će se i sam javiti, da vam pošalje sličicu 8) ili šta već!! :P

P.S. Kaktusic imaš PM od mene!


.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!!   PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!! Icon_minitimeNed 12 Jul - 22:00

Evo me opet :D

Ovih letnjih dana za oko mi je zapao HEJTER i neznalica,
preplašen da će ga preko E-mail adrese ili IP adrese razotkritii!!!
Al nije jasno kako?
Neznalica i brbljivac kakvog nema.
TABULA RAZA !

starac_focho :P

Čudo nevidjeno!! Ništa mu neverujte!!


P.S. Napet, jel ćeš sad da počneš da pišeš i na ovom forumu??
Suspect

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
 
PUMPADŽIJE - WHO IS WHO !!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: