BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS

Ići dole 
+32
capriolo
MORNAR
Dragot
boban75
Jarbol
Nebosky
Ars Vivendi
Zile
Smile
Momir
Big Mama
Boza Belex
Aria
BuffetSon
Rogy
Sahbaz
Toplica 1
Kupac
Toplica
oec.Lukic
Pera Božić
Prokuplje
MarkoJTD
Sutra
Boby
Steve McQueen
Nemesis
Ris
Big Mile
Bond
bonum.mm
Dusan
36 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime5/25/2012, 11:53

Evo ga i ovde Rajf-kastodi izlazi sa 1650 kom. po 2000.
Nazad na vrh Ići dole
Pera Božić
VIP
VIP
Pera Božić


Broj poruka : 96
Points : 436
Datum upisa : 01.02.2010

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime5/29/2012, 14:23

Da li je neko dobio dividendu, ja nisam?
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJTD
VIP
VIP
MarkoJTD


Broj poruka : 1164
Godina : 35
Points : 3673
Datum upisa : 19.10.2009

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime5/29/2012, 14:28

Ni ja, meni u racunovodstvu prosle nedelje rekli da su poslali preko poste u cetvrtak prepodne.
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJTD
VIP
VIP
MarkoJTD


Broj poruka : 1164
Godina : 35
Points : 3673
Datum upisa : 19.10.2009

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime6/13/2012, 10:10

Kolege, da li je nekome od vas stigla dividenda?
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime6/13/2012, 10:47

Nije, možda bude do skupštine, najnovija informacija iz SJKS.















h
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJTD
VIP
VIP
MarkoJTD


Broj poruka : 1164
Godina : 35
Points : 3673
Datum upisa : 19.10.2009

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime6/18/2012, 09:27

Danas stigla dividenda.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13731
Localisation : Novi Sad
Points : 51381
Datum upisa : 03.06.2009

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime6/18/2012, 09:48

MarkoJTD ::
Danas stigla dividenda.

Dobro je, verovatno će uskoro i za CRFS.
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime6/19/2012, 10:27

Sve mi je jasno ali mi ne ide u glavu zasto sad SJKS skace kad je prosao presek? scratch Ne verujem da je zbog isplacene dividende jer su ovo ipak visoki nivoi za ulaz...
Nazad na vrh Ići dole
bonum.mm
Moderator
bonum.mm


Broj poruka : 476
Points : 1222
Datum upisa : 28.11.2007

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime6/19/2012, 11:24

Nemesis ::
Sve mi je jasno ali mi ne ide u glavu zasto sad SJKS skace kad je prosao presek? scratch Ne verujem da je zbog isplacene dividende jer su ovo ipak visoki nivoi za ulaz...

Zato sto većinski vlasnik ima preko 90% akcija i može da se traži otkup akcija.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime6/19/2012, 11:25

dvadeset posto za par meseci...malo li je
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime6/19/2012, 14:50

Boby ::
dvadeset posto za par meseci...malo li je
317% od 24. februara 2011.
Da li je to malo ?
Arrow

_________________
.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime6/19/2012, 22:38

ko umije njemu dvije cyclops
Nazad na vrh Ići dole
BuffetSon
VIP
VIP
BuffetSon


Broj poruka : 145
Points : 659
Datum upisa : 18.09.2010

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime6/21/2012, 10:27

Pa jeli moguce da niko nece da kupi po 4500 i zaradi dvadesetak proc. za dva meseca?
Nazad na vrh Ići dole
Aria
VIP
VIP



Broj poruka : 109
Points : 399
Datum upisa : 07.09.2010

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime6/22/2012, 00:46

Poenta je u tome što njima ne pada na pamet da ti isplate akcije kada zatražiš otkup, zašto bi to uradili, jednostavno ćute i ti onda moraš da podneseš tužbu i to tako traje dve tri godine, plaćaš visoke takse , advokata itd., zarobljen si akciji i ostaje ti samo da se nadaš, U medjuvremenu oni se reše 90% , padnu malo ispod, prodaju nekom svom i kažu "mi nemamo više 90% , kako da isplatimo ( ne mislim samo na SJKS ).
Malo je drugačije ovo sa imovinom velike vrednosti , tu će verovatno isplatiti jer im bez toga neće biti punovažna odluka pa onda ni ugovor o kreditu. Mada mogu i da odustanu od kredita, izbace iz dnevnog reda tu tačku i svi izvise.
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime6/22/2012, 08:24

Aria ::
Poenta je u tome što njima ne pada na pamet da ti isplate akcije kada zatražiš otkup, zašto bi to uradili, jednostavno ćute i ti onda moraš da podneseš tužbu i to tako traje dve tri godine, plaćaš visoke takse , advokata itd., zarobljen si akciji i ostaje ti samo da se nadaš, U medjuvremenu oni se reše 90% , padnu malo ispod, prodaju nekom svom i kažu "mi nemamo više 90% , kako da isplatimo ( ne mislim samo na SJKS ).
Malo je drugačije ovo sa imovinom velike vrednosti , tu će verovatno isplatiti jer im bez toga neće biti punovažna odluka pa onda ni ugovor o kreditu. Mada mogu i da odustanu od kredita, izbace iz dnevnog reda tu tačku i svi izvise.

Aria dobrodosao/dobrodosla na forum. Mislim da to nece biti situacija ovde jer su se Grci do sad uvek ponasali vrlo korektno, tako da mislim da ce takvi ostati do kraja...
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13731
Localisation : Novi Sad
Points : 51381
Datum upisa : 03.06.2009

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime6/22/2012, 16:58

Promene: 14.05. - 22.06.2012. (T-3) ili 09.05. - 19.06.2012.

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 35a5axh
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime6/25/2012, 21:38

Pet puta svraćam na forum da vidim imal neke razumne teorije o današnjem padu od 14.37%, kad ono- ništa. Znam da je samo sa 8 akcija oboreno, al sam se ipak zabrino gde ovo vodi? Samo neobavštenost malih, ili....?
Ima li ikog da je još u ovoj hartiji? heej kapa

_________________
.
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime6/26/2012, 11:11

Rogy, mislim da netreba da se brineš, ja ovde ocekijem lep rasplet. kafa
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime6/26/2012, 11:13

Big Mile ::
Rogy, mislim da netreba da se brineš, ja ovde ocekijem lep rasplet. kafa

Big, mislis da vredi kupovati ili mislis na nesaglasnost i eventualni squeeze out?
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime6/26/2012, 11:39

Mislim da je ovde prica gotova.
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJTD
VIP
VIP
MarkoJTD


Broj poruka : 1164
Godina : 35
Points : 3673
Datum upisa : 19.10.2009

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime6/27/2012, 23:01

Kolege, da li neko moze da mi kaze kako da nadjem fabriku secera Zabalj? Na karti nikako ne mogu da pronadjem curuski put 3... :/
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime6/28/2012, 08:54

nadji na karti zabalj i nadji susedni curug...pa od zablja prema curugu,je curuski put ili ti PITAJ NEKOG MESTANA,malo su divlji oce da biju ali vas iz londona nece....
Nazad na vrh Ići dole
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime6/28/2012, 10:26

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Sahbaz
VIP
VIP



Broj poruka : 333
Points : 1288
Datum upisa : 30.06.2008

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime7/2/2012, 16:57

Obavestenje o odrzanoj Skupstini (praceno slikama ljudi koji danas nece gledati televiziju scratch):
[You must be registered and logged in to see this link.]
Odluka o raspolaganju imovinom velike vrednosti je usvojena, sve ide po planu.

_________________
Ne veruj menadzmentu koji te laze.  govor
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime7/3/2012, 17:34

Big Mile ::
Mislim da je ovde prica gotova.
E ovo je lepo, pola miliona (uz lepi rast) a bez prava na nesaglasnost. To može samo da znači da lepa sudbina očekuje i one koje ne budu saglasni.
Sad treba mozgati da li je bolje biti nesaglasan i uzeti lovu za dva meseca, ili sačekati i nakon upisa hartija nesaglasnih zahtevati otkup po novoj procenjenoj ceni ?

_________________
.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13731
Localisation : Novi Sad
Points : 51381
Datum upisa : 03.06.2009

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime7/8/2012, 13:25

Promene: 22.06. - 06.07.2012. (T-3) ili 19.06. - 03.07.2012.

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Qq7att
Nazad na vrh Ići dole
Big Mama
Just looking
Just looking



Broj poruka : 3
Points : 15
Datum upisa : 21.02.2011

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime7/12/2012, 13:16

Da li je neko slao Zahtev za otkup u skladu sa članom 522 ZPD? Da li procenjena vrednost od preko 5400 rsd važi i dalje? Da li Društvo može da napravi novu procenu koja bi mogla da bude manja? da li se neko raspitivao kod njih?
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2048
Points : 5689
Datum upisa : 06.12.2008

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime7/12/2012, 13:50

A što se sama ne raspitaš?
A mogla bi malo temu unazad da pročitaš.

Mislim da je danas zadnji dan.

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Big Mama
Just looking
Just looking



Broj poruka : 3
Points : 15
Datum upisa : 21.02.2011

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime7/12/2012, 14:27

Momir ::
A što se sama ne raspitaš?
A mogla bi malo temu unazad da pročitaš.

Mislim da je danas zadnji dan.

A mislim da bi ti mogao malo da pročitaš Zakon o privrednim društvima (ZPD). Nisam mislila na nesaglasnot na odluke Skupštine, već na mogućnost da tražiš otkup svojih akcija od akcionara koji poseduje preko 90%. Svi koji su kupovali akcije posle datuma preseka za Skupštinu, ne mogu da budu nesaglasni, već samo mogu da traže da im se akcije otkupe u skladu da već pomenutim članom 522 ZPD.
Zato molim sve one koji su članovi foruma a kupovali su akcije posle pomenutog datuma i imaju neki info da se jave. Nema potrebe da iko ikog proziva bez razloga. Unapred hvala!
Nazad na vrh Ići dole
BuffetSon
VIP
VIP
BuffetSon


Broj poruka : 145
Points : 659
Datum upisa : 18.09.2010

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime7/12/2012, 14:32

Nemam info.kupio posle preseka. Tumacim da imam pravo da trazim da otkupe. Ako kupim neku vecu kolicinu pisacu Cici za misljenje. a mozda bi trebalo i obrnuto....
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2048
Points : 5689
Datum upisa : 06.12.2008

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime7/12/2012, 14:35

Big Mama
Ha, haaa... vidiš da i sama svašta znaš?
Blago tebi...
ljubav

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime7/12/2012, 17:45

Oni mogu raditi novu procenu,ta procena bi svakako bila manja iz vise razloga.
Mora se odrediti datum,recimo 1. septembar,u cenu se mora ugraditi profit do 1. 9.predpostavka je da ce do 1. 9. isplatiti nesaglasne,pa ce to biti razlog manje cene.
Posto to urade,mora se uraditi nezavisna revizija.To nije jeftino.
MISLIM DA TA PRICA NECE ICI U TOM PRAVCU,nisu oni GMON,oni ce to odraditi do kraja korektno,kao i uostalom uvek do sada.
Nazad na vrh Ići dole
BuffetSon
VIP
VIP
BuffetSon


Broj poruka : 145
Points : 659
Datum upisa : 18.09.2010

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime7/12/2012, 20:52

na brzinu razmisljam: Isplacuje me fabrika. Akcije pripadaju fabrici. Nova procena uzima u obzir akcije koje pripadaju fabrici kao imovinu fabrike. ova procena samo iz tog razloga je ista vrednost.
Ostale stvari mogu uticati na promenu procenjen vrednosti.
Mozda gresim ali i na papiru mi tako ispada....
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime7/12/2012, 23:02

BuffetSon ::
na brzinu razmisljam: Isplacuje me fabrika. Akcije pripadaju fabrici. Nova procena uzima u obzir akcije koje pripadaju fabrici kao imovinu fabrike. ova procena samo iz tog razloga je ista vrednost.
Ostale stvari mogu uticati na promenu procenjen vrednosti.
Mozda gresim ali i na papiru mi tako ispada....
Ako i samo ako,procanjujes da su jako dobro radili ove godine,licno se u to ne bih kladio,i moras oduzeti dividendu,koja je isplacena.Rekao sam da u scenario nove procene uopste ne verujem.
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1612
Points : 4730
Datum upisa : 04.06.2008

Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS   Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS - Page 4 Icon_minitime7/12/2012, 23:05

Ispod trenutne tržišne ne može da bude, pa sve da je Kole pravio procenu.
Nazad na vrh Ići dole
 
Šajkaška fabrika šećera a.d. Žabalj - SJKS
Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Fabrika Secera, Crvenka - CRFS
» Fabrika bakarnih cevi a.d. Majdanpek - FBCM
» Fabrika hartije Beograd
» Jaffa fabrika biskvita a.d. Crvenka - JAFA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: