BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Srbija caffe

Ići dole 
+53
Al Kapone
Cicija
naivni subjekt
Ris
Maca
Bond
Momir
Milica1
Gargamel011
Atomski mrav
kaktusic
Dmitar
Ars Vivendi
Friz
pepeljuga21veka
Slovenac1
pionir
Nebojsa
Vidovnjak
Maja
accountant
Greta
Dejansss
Dusan
pepsiman
Mima
sretic
Kobe Bryant
Pijacar
buki1234
Actarus
komsinica
Guverner
Matthew Greenburgh
Grlja
sinla
bgd
erichser
genijeurazvoju
Ivan
cromodora
Rade
njegoš
Emerald
Karlito Brigante
BojanNS
Broker-YU
Pendula011
slalic
mirami
Milos86
Sneki
Admin
57 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Sledeći
AutorPoruka
Actarus
Still learning
Still learning
Actarus


Broj poruka : 45
Points : -10
Datum upisa : 22.08.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeSub 6 Okt - 10:43

Subota, dan za odmor :sleep: i laganije piće.

ima li ko neki predlog? :coffe: :guitar:
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeSub 6 Okt - 10:50

Znas ono kad se ubijes od alkohola u petak uvece, pa u subotu kad te nneko pita sta ces da popijes a ti onako mamuran, zuji ti u glavi, muci te zeludac jedino mozes reci na svaki alkohol "Bljak!" :)
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeNed 7 Okt - 0:03

PICE ZA SVE !!! :cheers:

SNEKI CASTI... ali ne Palalica, da Bog da mu se zapalila ona stvar... :clown: ako je ima!!!


SAD SU MASKE PALE cat farao :king: :flower1:

Viski za Ivana (mod s fiasconomy... i da Bog da lepo proda onih 600 kom na ZTPC !!! :drunken:

.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeNed 7 Okt - 0:43

Izvini Cvetković Nikola (ovo za one koji žele da provere portfolio dragog nam Snekca), na koje maske misliš?
Misliš kada odeš na put i sa sobom povedeš sve svoje ličnosti, pa se vratiš sa puta i sa sobom vratiš naravno sve svoje ličnosti?
Koliko se sećam, a dobro se sećam, Alehin je više puta napisao da ga ne može provaliti u CRHOV-u samo onaj ko neće. Istine radi za tebe info da Vito i Alehin nisu iste osobe.
Nije bilo potrebe da mi sada šalješ MP. Ne želiš da se ćeramo javno? Misliš da možeš da vređaš osobe o kojima ništa ne znaš, da insinuiraš i pri tome uživaš u podršci ljudi koji zapravo ne znaju ko si, ili su interesno povezani sa tobom, ili registruješ još jedan nik i pružaš podršku sam sebi? Red je da se čuje drugačije mišljenje, zar ne?
Snekac, pripremi se,ovo će tek da te boli.
Alehin, postao moderator, još je i duplo mlađi, višestruko uspešniji, obrazovaniji, ...? Boli kada je neko plemenit? Navodiš kako nije znao razliku između prioritetnih i običnih. Za samo par meseci taj dečko je ime koje se juri po CRHOV-u. Šta nam to govori, možda da još uvek ne zna razliku? Da kupuje na osnovu dojave, kao ti? Vital? Samo govori o njegovoj mladosti i dobrom vaspitanju. Vremenom je naučio da igra, a fleksibilnost je odlika inteligentnih ljudi.
Moje mišljenje je i dalje da tebi stvarno nije dobro. Neko utripuje da je Napoleon, neko Cezar, ali se oboleli najčešće poistovećuju sa autoritetima na koje su svakodnevno upućeni.Tako imamo čestu pojavu da upravo pacijent sebe doživljava kao psihijatra, pa si i ti tako otvorio svoje Savetovalište. Moj ti je savet da sa novcem od STGR kupiš sebi pilulice, zaspiš i kada se probudiš ponoviš postupak.
Pozdrav
P.S. Nikola, kako ti se sviđa moj avatar, ne misliš da bi morao malo te obrve da očupaš, to je sada u trendu?
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeNed 7 Okt - 0:50

:D

Martha, popi nesto i ne placi, zna on da ga ti volis ... alien alien


P.S. Strasno je kad te razocara tvoj idol... Zivot, sta ces! scratch
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeNed 7 Okt - 1:01

Nikola, plačem, ali od smeha. Beskrajno si mi smešan. Od čoveka u tvojim godinama bi se očekivalo malo mudrosti, smirenosti, u najmanju ruku da pišeš u muškom rodu, jedan nik, ozbiljna analiza, učtivost. Da li tvoje kolege uopšte znaju kako provodiš slobodno vreme? Da li ti uopšte imaš prijatelje? Evo,ja ću ti biti prijatelj i redovno te podsećati da uzimaš terapiju.
Potpuno je normalno da ljude posmatraš kroz sebe i u svima vidiš pokvarenjake, osobe pune zavisti i samim tim prezira?
Da, volim istinu, iskrenost, obožavam plemenitost, nesebičnost i još mnogo dobrih osobina koje Alehin poseduje.


Poslednji izmenio dana Ned 7 Okt - 1:03, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeNed 7 Okt - 1:03

Evo sta je svojevremeno BRAT Tishma pisao Vitu:

Tishma
Banovan
Iz: Vojvodina
Registrovan: 2006-09-06
Poruke: 64 Re: "Dinkićeva milijarda"
Auuu...
Brate...
Vito jel tebe neko u tvojoj kući (mislim na dom, a može i posao) sluša, jel te
pitaju za nešto - ili ti je ovde na forumu jedino mesto gde možeš da mu ga DAŠ!?



.


Poslednji put izmenio dana Ned 7 Okt - 1:33, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeNed 7 Okt - 1:04

martha ::
Nikola, plačem, ali od smeha. Beskrajno si mi smešan. Od čoveka u tvojim godinama bi se očekivalo malo mudrosti, smirenosti, u najmanju ruku da pišeš u muškom rodu, jedan nik, ozbiljna analiza, učtivost. Da li tvoje kolege uopšte znaju kako provodiš slobodno vreme? Da li ti uopšte imaš prijatelje? Evo,ja ću ti biti prijatelj i redovno te podsećati da uzimaš terapiju.
Potpuno je normalno da ljude posmatraš kroz sebe i u svima vidiš pokvarenjake, osobe pune zavisti i samim tim prezira?
Da, volim istinu, iskrenost, obožavam plemenitost, nesebičnost i još mnogo dobrih osobina koje Alehin poseduje.


O Boze , ima li te !!! :shock:


P.S. Sto si tako ljuta? Ko ti je stao na nogu?
Muz te ne voli? Sef te maltretira?
Sta ti je?
A da zamolis Vita=Arlehina da te izvede na pice ili kolace?



.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeNed 7 Okt - 1:10

:clap: :clap: :lud: :drrr: :drrr: postaje veoma veoma zanimljivo... A ko je inache martha?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeNed 7 Okt - 1:10

Hajde na putu do crkve ipak svrati na kliniku. Znaš ono: Bog pomaže onima koji pomažu sami sebi.
Ti možeš da nastaviš sa piskaranjem, svako ko ima imalo mozga ukapiraće ko si i šta si. :no:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeNed 7 Okt - 1:15

milos86 ::
:clap: :clap: :lud: :drrr: :drrr: postaje veoma veoma zanimljivo... A ko je inache martha?


MARTHA :D TO SMO SVI MI !!! farao



.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeNed 7 Okt - 1:31

Miloše, pa kako ne kapiraš, ja sam Alehin=Vito=Martha :face:
Snekac, u principu sam u pravu?
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeNed 7 Okt - 1:36

Curo,
svrati u moje savetovaliste, vec sam ti jednom pomogla, pa valjda ce i drugi put da bude uspesan... :king:
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeNed 7 Okt - 1:38

Neznam ja ko je ko al cim Politika pise znaci da je covek nacitan.... itd itd....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeNed 7 Okt - 1:47

De der Mišo, obrati pažnju na literaturu kojoj je posvećen, tj. pisce, tu ćeš možda naći odgovor za Snekčevo psihičko stanje (slično se sličnom raduje).
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeNed 7 Okt - 1:52

Vrlo rado alitaj domen mi je najslabija tacka,knjige i pisci... Ipak nije to za mene, to ili se rodis talentovan ili ne... Od umetnosti jedino me slikarstvo zanima da obilazim galerije...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeNed 7 Okt - 1:57

milos86 ::
Vrlo rado alitaj domen mi je najslabija tacka,knjige i pisci... Ipak nije to za mene, to ili se rodis talentovan ili ne... Od umetnosti jedino me slikarstvo zanima da obilazim galerije...


A da je zovnes na .... provod ? :D
Mislim... znas vec !:king:
Mozda bi curi dobro doslo? :elephant:


.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeNed 7 Okt - 2:06

Odo ja da spavam.... Laku noc svima... Lepo spavajte...
Nazad na vrh Ići dole
mirami
Forum queen
Forum queen
mirami


Broj poruka : 395
Points : -90
Datum upisa : 22.05.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeNed 7 Okt - 12:43

Dobro jutro svima,kafica...

Ajde sad da rezimiramo proslu noc ako se slazete,

-Sneki je otkrila iz pouzdanih izvora da su Arlehin i Vito ista osoba
-Jadni 07 pokusao da dobije demanti na Fisconomy o tome
-On banovan,sve izbrisano
-Marta se razocarala u svog dvostrukog idola i iz besa napala Sneki
-Svi ostali u CUDU affraid

Molim za misljenja...
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeNed 7 Okt - 13:29

mirami ::
Dobro jutro svima,kafica...

Ajde sad da rezimiramo proslu noc ako se slazete,

-Sneki je otkrila iz pouzdanih izvora da su Arlehin i Vito ista osoba
-Jadni 07 pokusao da dobije demanti na Fisconomy o tome
-On banovan,sve izbrisano
-Marta se razocarala u svog dvostrukog idola i iz besa napala Sneki
-Svi ostali u CUDU affraid

Molim za misljenja...

Sneki ih ij sve razoktrila... Sad je svima jasno koja je to FIASCO ekipa na Fiasconomy-ju... Sve sam shpekulant, neznalica i sharlatan!

Zamisli koliko morash jadan da budesh da si kao neki mali moderatorchich, kao iz HOBIJA (jaaaaadan), uhvatish da delish pravdu i da pumpash svoje akcije. TUGA JEDNA!! A pri tom fundamentalne stvari ne poznaju iz rachunovodstva i finansija, pa jedva da razumeju kad neshto hocesh da im objasnish (najbolji primer mod Ivan aka :clown: scratch ).

Fiasconomy = djubre. Ekipa somova, neka ih. Treba ih pustiti... Da zevaju!! ;) ;) ;)

:flower1:

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeNed 7 Okt - 13:30

A za Marthu -- shta reci... a ne zaplakati!! ;) ;) ;)

:flower1:

I njoj ce da svane jednom... :lud:

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeNed 7 Okt - 13:48

Evo ti za Vitomira

XXXXXXXXXXXXXXXXX X XXXXXX

ps matichni 1810939xxxxxx


Poslednji izmenio dana Ned 7 Okt - 19:57, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeNed 7 Okt - 13:51

milos86 ::
Evo ti za Vitomira

XXXXXXXXXXXXXXXX X XXXXXX

ps matichni 1810939xxxxxx

Mishko bre, koji je ovo attack na identitet subjekta!! ;) ;) ;)

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeNed 7 Okt - 13:51

Auuuuu fatamorgana !!! :D :D :D
Manipulacija je cudo, no videcemo ko izlazi iz Hladnjace Cacak !!!
alien :pale: affraid Suspect lol!

OK, i dalje tvrdim da je Vito = Arlehin, a Palalic je naj..b , recimo kolateralna steta ! :king:
Mozda !!! Like a Star @ heaven NATO !!!


Poslednji izmenio dana Ned 7 Okt - 13:57, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeNed 7 Okt - 13:57

Sneki ::
Auuuuu fatamorgana !!! :D :D :D
Manipulacija je cudo, no videcemo ko izlazi iz Hladnjace Cacak !!!
alien :pale: affraid Suspect lol!

OK, i dalje tvrdim da je Vito = Arlehin, a Palalic je naj..b , recimo kolateralna steta ! :king:

Mislim da je vazno odrzati ovaj momentum shoranja!

Poseta na forumu, za Nedelju, je na izrazito visokom nivou. Shto znachi da su teme kvalitetne. ;) ;)

Samo nemoj da prichate na 100 mesta -- fokusirajte diskusiju na jednom mestu da ljudi mogu lakshe da ukapiraju. ;) ;) ;)

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeNed 7 Okt - 13:58

Slazem se...
Idemo u Svasta Nesto, .... :sunny:
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeČet 18 Okt - 13:47

Vratila se jeca, kako je bilo? Sta radi Grecija?

By the way ako ima neko rodjake i prijatelje sto predaju na pravnom fakultetu u Nishu neka me kontaktiraju na PM...
Nazad na vrh Ići dole
buki1234
Just looking
Just looking
buki1234


Broj poruka : 33
Localisation : tu negde
Points : -20
Datum upisa : 10.10.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeČet 18 Okt - 17:57

Pozdrav svima !

Ja sam na berzi a i ovde prilicno nov, ali posle poziva da se javim i aktivno ucestvujem na forumu , mislim da je ovde pravo mesto za moj prvi post.

Onaj drugi forum takodje pratim ali samo informativno.
Ovde je atmosfera opustenija i koliko vidim ljudi su spremni da pomognu svakom clanu bez obzira na iskustvo.

Nadam se da ce te mi oprostiti i pomoci ako budem postavljao ( za vas ) glupa pitanja.

Na berzu sam usao sa relativno malo para (s obzirom koliko ljudi imaju i ulazu) ali taj fond para mi je skoro sve. Planiram (ako naravno uspem) da taj fond kroz berzu dupliram.

POZDRAV !
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeČet 18 Okt - 18:13

Dobro dosao, zelim ti u svoje ime dobrodoslicu i puno uspesnih trgovanja... :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
buki1234
Just looking
Just looking
buki1234


Broj poruka : 33
Localisation : tu negde
Points : -20
Datum upisa : 10.10.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeČet 18 Okt - 18:16

Hvala !
Nazad na vrh Ići dole
Pijacar
VIP
VIP



Broj poruka : 231
Points : -246
Datum upisa : 04.08.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeČet 18 Okt - 21:18

Muž je upravo završio čitanje knjige "Budite gazda u svojoj kući".
Odjurio je u kuhinju i stao pred ženu. Upro joj je prst u facu i oštro rekao:
- Znaj da sam od sada pa dalje ja gazda u ovoj kući i moja reč je zakon!
Naveče ćeš mi prirediti gurmansku večeru i kad pojedem, serviraćeš mi najfiniji desert.
Posle večere ćemo otići u spavaću sobu i voditi ljubav onako kako ja želim.
Zatim ćeš mi pripremiti kupku da se fino opustim. Opraćeš mi leđa i obrisati me, a onda doneti pidžamu.
Posle toga izmasiraćeš mi stopala i ruke. Pogodi, ko će me obući i očešljati kad sve to bude obavljeno?
- Pa, ja bih rekla, pogrebnik!
Nazad na vrh Ići dole
Actarus
Still learning
Still learning
Actarus


Broj poruka : 45
Points : -10
Datum upisa : 22.08.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeSre 24 Okt - 9:13

Dobar dan!

protekle nedelje su mi bile prenatrpane: savetovanja, konferencije, prezentacije... te nisam imao vremena za aktivnije druženje, što ne znači da vas nisam povremeno pratio.

Vidim da se dosta toga izdešavalo i da ima novih članova što mi je drago.


Za stare i nove članove

https://www.youtube.com/watch?v=VJ-sPSxR4-I
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeČet 25 Okt - 2:31

martha ::
Hajde na putu do crkve ipak svrati na kliniku. Znaš ono: Bog pomaže onima koji pomažu sami sebi.
Ti možeš da nastaviš sa piskaranjem, svako ko ima imalo mozga ukapiraće ko si i šta si. :no:

U cemu je tvoj problem???

Ko je i sta je Sneki?

Ti nju/njega licno poznajes? Imate neke nerasciscene racune?

Posto je young Alehin genije, predlazem da se prijavi u New Yorku za posao. Solomon Brothers daju pocetnu platu brokerima sa odgovarajucim obrazovanjem i preporukama 125.000$ !!!!

Malo li je????

A posto je plemenit, povuci ce i tebe u novi, bolji zivot preko bare :lol: :sunny: :king: :afro:
Nazad na vrh Ići dole
Pijacar
VIP
VIP



Broj poruka : 231
Points : -246
Datum upisa : 04.08.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeSub 27 Okt - 12:53

Prolazi Mujo pored Hasine kuce i vidi u Hasinom vrtu kako Federer i
N adal igraju tenis?!
Pobogu Haso, veli Mujo, pa sta ovi slavni tenisaci rade u
tvom vrtu?
Veli Haso: Pusti, bolan, Mujo, naso sam neku zlatnu ribicu
koja ispunjava zelje!
Na to se Mujo sav pomami: Zlatnu ribicu, kazes? Gdje je, gdje
j e??
Veli Haso: Eno je tamo, bolan u kuvinji u casi, samo pazi,
malo je nagluva!
I otrci Mujo kod zlatne ribice i pocne se derati u casu:
ZLATNA RIBICE, ZLATNA RIBICE, ZELIM STO MILJUNA KUNA, STO MILJUNA
KUUNAAA!
I ode Mujo doma, a kad tamo nadje umjesto sto miljuna kuna,
sto miljuna sapuna!
Sav ljutit vrati se Hasi i veli mu: Pa pobogu Haso, ova tvoja
zlatna ribica nista ne valja! Ja zelio sto miljuna kuna a kad tamo
dobio sto m iljuna sapuna!!!
A odgovori njemu Haso: A sta ti, bolan mislis, da sam ja htio
vrhunski TENIS??!!
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

Srbija caffe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija caffe   Srbija caffe - Page 9 Icon_minitimeSre 31 Okt - 2:11

Potpuni potop!!!! :(

Al' zato Badza postenjacina pripazario Robne kuce Beograd. Doduse uz neznatnu pomoc pravoslavne brace. :secret:
Nazad na vrh Ići dole
 
Srbija caffe
Nazad na vrh 
Strana 9 od 16Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Sledeći
 Similar topics
-
» SPORT CAFFE
» Srbija i MMF
» Bitcoin Srbija
» OTP Banka Srbija a.d.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Bar street-
Skoči na: