BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS

Ići dole 
+145
GagarinM
Bobo011
Bul1
Huls
Deniko
DejanJ
BiznissBL
Alonisos
Nisam lep al sam glup
Bond
boban75
Tango
Nikolaj3
mirjana mirjana
(NE)sudjeni milioner
adamm
Mojzes
Boki72
bonzobgd
FatCat
Big Brle
Dragivoje
mili61
Von Misha
Jegulja
Cicija
Colle
Aca123
Trade Now
Gocili
gaggii
Nisimo23
Jovan I
Aritmeticar
Teletrader
Roman Abramovich
arsen123
goxi
Toplica
Tom80
Big Mile
Vladulns
zoki zoca
BBrroo
Zeljko321
pepermint
beljic100
Lucca Brazzi
Folio
Joca
Panta
Colin Farrell
Popaj
draggon
pvarot
Dragan555
Cucla
Pera Božić
Peka
boxxi
C R A Z Y
Nikola
Ars Vivendi
Djepeto83
Boranija
Zexx
Dragan11
Gashi
Peki
Zile
zveki
Maxx
Al Kapone
MORNAR
muitobom
Fast
Momir
Limited011
Smile
Lutvi
Frenky
Kopac
Beli
Aleks
Taliban
Tods
Maca
Dalaj Lama
Sahbaz
Delboj
Mitar
Dkolak
Dmitar
Sofke
Guverner
Ceras
Drag65
Fmember
Borodino
Radoznalac
stock
iki
Boby
vajabaja
Steve McQueen
Mistery 011
Lord Stem
Sutra
Sheriff
GB
Novosadjanin007
Centrum
Sasa965
Dnenad85
Igor-NS
Drag_Mlad
Vladimirmitr
Greta
Milica1
bonum.mm
Jovana2009
Berza011
Dax
MarkoJTD
Mikans
vatreni
Yudejavu
Malo_pomalo
MilanLaki
pepsiman
Lilihip
Broker-YU
Centurion
Ris
Kobe Bryant
HUACHUMA
StefanMR
Atomski mrav
StefanoProdi
Dusan
gogloee
BoS
Friz
AliAli
Sneki
149 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime4/11/2013, 18:06

A za kraj ono najlepše.
Ko želi može da daunloduje ceo spisak sa svim matičnim brojevima i adresama:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ni tu neće ostati zauvek. Pa koga zanima nek požuri!

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Lutvi
Still learning
Still learning
Lutvi


Broj poruka : 71
Points : 344
Datum upisa : 28.02.2012

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime4/18/2013, 13:58

Danas u zadnjih pola sata trgovanja naglo povećana tražnja...Ostala nezadovoljena tražnja preko 900 akcija na 4500 din,ponuda nije odreagovala na ovoj ceni...ima li neko info...
Nazad na vrh Ići dole
Maxx
Just looking
Just looking



Broj poruka : 17
Points : 71
Datum upisa : 10.04.2013

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime4/19/2013, 11:43

Ovde je ogromna traznja,suprotno od kretanja trzista. Kad je skupstina akcionara? Da se ne sprema mozda neka dividenda?
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2018
Points : 5439
Datum upisa : 07.05.2009

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime4/19/2013, 12:14

Jesi li pogledao koliko komada je prodato?

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13732
Localisation : Novi Sad
Points : 51386
Datum upisa : 03.06.2009

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime4/29/2013, 11:59

Konsolidovan godišnji finansijski izveštaj:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Sahbaz
VIP
VIP



Broj poruka : 333
Points : 1288
Datum upisa : 30.06.2008

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime5/10/2013, 02:03

Fmember ::
ko mislite da ovo nije bitno, onda hajde da pričamo o dividendi Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 470941
Nece biti dividende (informacija sa sajta, pod stavkom "akcionari"), ali me tesi sto je spisak uklonjen.
Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 977504

_________________
Ne veruj menadzmentu koji te laze.  govor
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime5/10/2013, 22:10

Sahbaz ::
Fmember ::
ko mislite da ovo nije bitno, onda hajde da pričamo o dividendi Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 470941
Nece biti dividende (informacija sa sajta, pod stavkom "akcionari"), ali me tesi sto je spisak uklonjen.
Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 977504

E, da... i meni je sad mnogo lakše od Prosto je neverovatno koliko sam se iznervirala kad sam videla da je moje ime i MTBR javno objavljen viljuska
Skoro da sam htela da izvršim harakiri, pa sve te silne komšije koje su saznale da imam akcije TGAS i strah da mi ne tipuju gajbu.... UŽAS!! affraid

I eto, da nije bilo kolege muitobom, ja ne znam šta bih radila!

Kolega muitobom, HVALA OD SVEG SRCA, ispao si hrabar, a o tvojem osećaju za pravdu i zaštitu malih akcionara da i ne govorimmmm...

Kakav si ti genije, mislim da tvoja mama prosto sagoreva od ponosa kakvog sina i HEROJA je odgajila! bicevanje

Samo tako nastavi, ali ohrabri se bar po nekad i klikni na link koji ovde forumaši ostave, ništa neće iz ekrana da iskoći i neće te pojesi, veruj mi na reč! comp

Ja jednostavno ne mogu da verujem da takvi ljudi kao što si ti postoje u našem korupiranom i propalom društvu! I TOPLO se nadam da će Aca Vučić prepoznati tvoj lik i delo i naći načina da te nagradi...
Ti si to zaslužio.
A mene ako se sete za 13. maj... sete, ako ne, nikom ništa, možda sledeče godine...
scratch



_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJTD
VIP
VIP
MarkoJTD


Broj poruka : 1164
Godina : 35
Points : 3673
Datum upisa : 19.10.2009

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime5/14/2013, 10:10

Ako mogu da zamolim za promene u proteklom periodu?
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13732
Localisation : Novi Sad
Points : 51386
Datum upisa : 03.06.2009

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime6/6/2013, 21:40

Promene: 10.04. - 06.06.2013. (T-3) ili 05.04. - 03.06.2013.

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 2vv2s8i
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Mistery 011
VIP
VIP
Mistery 011


Broj poruka : 482
Points : 1945
Datum upisa : 22.02.2011

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime6/11/2013, 15:37

Hehe, stari dobri Tehnogas, po izvestaju sa Skupstine i ovu kao i sve ranije dobiti zadrzace kao nerasporedjenu, al je ovaj put dao i objasnjenje Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 470941.

Ulagace mnogo, pa nemaju para za dividendu cat.

Nema veze, cekacemo ulaganje za nesaglasje Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 337177

_________________
Budi umeren i odmeren.
Nazad na vrh Ići dole
Sahbaz
VIP
VIP



Broj poruka : 333
Points : 1288
Datum upisa : 30.06.2008

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime6/11/2013, 17:59

Stari, dobri Tehnogas po obicaju sipa novac u rupe bez dna. Samo u poslednjih godinu dana sipali su 4 miliona evra Turcima koji zauzvrat prave gubitke i jos ce da im sipaju, ali takvo "ulaganje" za njih uopste nije novost. Voleo bih da znam gde taj novac zavrsava. Ove godine pretrpeli su poskupljenje struje od oko 50%, a nenaplacena potrazivanja im kontinuirano rastu. Po mojim merilima firma je odlicna, ali je menadzment nesposoban i nekorektan prema malim akcionarima. Nesaglasnost cemo tesko docekati, jer nije potrebno veliko ulaganje da bi se prodavala magla. Imam ovu hartiju i rado bih je prodao da ih vise ne gledam, ali se sve nesto nadam da cu to moci na 5000+ u narednih godinu-dve.

_________________
Ne veruj menadzmentu koji te laze.  govor
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13732
Localisation : Novi Sad
Points : 51386
Datum upisa : 03.06.2009

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime6/25/2013, 21:45

Promene: 06.06. - 25.06.2013. (T-3) ili 03.06. - 20.06.2013.


Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Fbi6go
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13732
Localisation : Novi Sad
Points : 51386
Datum upisa : 03.06.2009

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime7/26/2013, 18:14

Promene: 25.06. - 26.07.2013. (T-3) ili 20.06. - 23.07.2013.

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 33ttkro
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
zveki
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Points : 50
Datum upisa : 30.01.2013

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime9/3/2013, 11:04

Da li se to ovde nesto desava? Duze vreme (koliko ja pratim) nije bilo tolikog interesovanja (ni sad nije neko) za ovu hartiju. Nemam bas iskustva u trgovanju pa ne zamerite. sesir
Nazad na vrh Ići dole
Beli
Our family
Our  family
Beli


Broj poruka : 268
Points : 1168
Datum upisa : 15.02.2012

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime9/3/2013, 15:19

Desava se
Nazad na vrh Ići dole
zveki
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Points : 50
Datum upisa : 30.01.2013

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime9/3/2013, 15:53

Beli ::
  Desava se
Bravo za odgovor. aplauz aplauz aplauz 

Ako nemas nista pametno da napises, onda nemoj.  sesir
Nazad na vrh Ići dole
Zile
VIP
VIP
Zile


Broj poruka : 323
Points : 1280
Datum upisa : 29.02.2012

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime9/3/2013, 16:06

Zveki, nista se posebno ne desava, bar za javnost, osim sto je izasao polugodisnji izvestaj.
Rezultati korektni, nema vise ko da prodaje po trenutnoj ceni, ocekivanja nekih kupaca pozitivna na osnovu opsteg industrijskog rasta (ili mozda nekih dodatnih informacija) i tome slicno.
Nazad na vrh Ići dole
zveki
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Points : 50
Datum upisa : 30.01.2013

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime9/3/2013, 16:33

Zile ::
Zveki, nista se posebno ne desava, bar za javnost, osim sto je izasao polugodisnji izvestaj.
Rezultati korektni, nema vise ko da prodaje po trenutnoj ceni, ocekivanja nekih kupaca pozitivna na osnovu opsteg industrijskog rasta (ili mozda nekih dodatnih informacija) i tome slicno.
Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13732
Localisation : Novi Sad
Points : 51386
Datum upisa : 03.06.2009

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime9/7/2013, 10:28

Promene: 26.07. - 06.09.2013. (T-3) ili 23.07. - 03.09.2013.

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 313fyhf
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime9/9/2013, 01:00

zveki ::
Zile ::
Zveki, nista se posebno ne desava, bar za javnost, osim sto je izasao polugodisnji izvestaj.
Rezultati korektni, nema vise ko da prodaje po trenutnoj ceni, ocekivanja nekih kupaca pozitivna na osnovu opsteg industrijskog rasta (ili mozda nekih dodatnih informacija) i tome slicno.
Hvala
Obimi sramni...
Ovo mora da se tži na 8k din i da se isplati dividenda.
Ako ima malih akcionara ove firme (ja prodala na vreme) treba im svaki dan pisati majlove i pitati ih zašto nema dividende, bar onih zakonom predvidjenih 5% od dobit?

Ovde: [You must be registered and logged in to see this link.] ili direktno direktoru [You must be registered and logged in to see this link.]
Direktor zna srpsiki...
sesir

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
zveki
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Points : 50
Datum upisa : 30.01.2013

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime9/9/2013, 08:55

Sneki ::
zveki ::
Zile ::
Zveki, nista se posebno ne desava, bar za javnost, osim sto je izasao polugodisnji izvestaj.
Rezultati korektni, nema vise ko da prodaje po trenutnoj ceni, ocekivanja nekih kupaca pozitivna na osnovu opsteg industrijskog rasta (ili mozda nekih dodatnih informacija) i tome slicno.
Hvala
Obimi sramni...
Ovo mora da se tži na 8k din i da se isplati dividenda.
Ako ima malih akcionara ove firme (ja prodala na vreme) treba im svaki dan pisati majlove i pitati ih zašto nema dividende, bar onih zakonom predvidjenih 5% od dobit?

Ovde: [You must be registered and logged in to see this link.] ili direktno direktoru [You must be registered and logged in to see this link.]
Direktor zna srpsiki...
sesir
Sneki

Ja cu im danas poslati mail sa pitanjem za dividendu. Javicu šta su mi odgovorili. Nadam se da će još neko isto uraditi. Inače nemam ove akcije, ali tih 5 min vremena koliko mi je potrebno za mail nije neki napor.
Nazad na vrh Ići dole
Peki
Just looking
Just looking



Broj poruka : 3
Points : 15
Datum upisa : 13.05.2013

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime9/17/2013, 14:18

Sneki ::
zveki ::
Zile ::
Zveki, nista se posebno ne desava, bar za javnost, osim sto je izasao polugodisnji izvestaj.
Rezultati korektni, nema vise ko da prodaje po trenutnoj ceni, ocekivanja nekih kupaca pozitivna na osnovu opsteg industrijskog rasta (ili mozda nekih dodatnih informacija) i tome slicno.
Hvala
Obimi sramni...
Ovo mora da se tži na 8k din i da se isplati dividenda.
Ako ima malih akcionara ove firme (ja prodala na vreme) treba im svaki dan pisati majlove i pitati ih zašto nema dividende, bar onih zakonom predvidjenih 5% od dobit?

Ovde: [You must be registered and logged in to see this link.] ili direktno direktoru [You must be registered and logged in to see this link.]
Direktor zna srpsiki...
sesir
Vidim da postoji interesovanje i da nema konkretnih odgovora, nov sam pa me zanima, pretražujem zakone ali ne mogu da nađem gde je predviđeno zakonom 5%od dobiti, kao obaveza, svugde se navodi da je to samo odluka skupštine akcionara, bez obzira na dobit dividende zakonom ne moraju da se isplaćuju.
Nazad na vrh Ići dole
Sahbaz
VIP
VIP



Broj poruka : 333
Points : 1288
Datum upisa : 30.06.2008

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime9/17/2013, 14:57

Nema takve obaveze Peki. To mozes shvatiti kao pokusaj da im se mali akcionari ogade. Treba ih smarati gomilom gluposti, tipa "Zasto niste zakazali skupstinu u prvih 6 meseci, znate li da vam je to bila zakonska obaveza? Umanjili ste mi pravo na informisanost, hocu da mi zbog toga otkupite akcije! Ko je odgovarao za ovaj propust? Zar to ne bi trebalo da bude posao generalnog direktora? TUCA ", ili "Zasto ste javno objavili spisak akcionara sa licnim podacima? Ko je to uradio i odgovarao za taj propust? Hocu da znam imeee i adresuuu, bre!!! kalas " Oni su sad u vrlo lagodnoj poziciji iz koje ih treba izbaciti, pa ce onda mozda i odresiti kesu (a kesa im je puna para).

_________________
Ne veruj menadzmentu koji te laze.  govor
Nazad na vrh Ići dole
zveki
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Points : 50
Datum upisa : 30.01.2013

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime9/18/2013, 12:10

zveki ::
Sneki ::
zveki ::
Hvala
Obimi sramni...
Ovo mora da se tži na 8k din i da se isplati dividenda.
Ako ima malih akcionara ove firme (ja prodala na vreme) treba im svaki dan pisati majlove i pitati ih zašto nema dividende, bar onih zakonom predvidjenih 5% od dobit?

Ovde: [You must be registered and logged in to see this link.] ili direktno direktoru [You must be registered and logged in to see this link.]
Direktor zna srpsiki...
sesir
Sneki

Ja cu im danas poslati mail sa pitanjem za dividendu. Javicu šta su mi odgovorili. Nadam se da će još neko isto uraditi. Inače nemam ove akcije, ali tih 5 min vremena koliko mi je potrebno za mail nije neki napor.
Poslao ima ja mail na obe adrese sa pitanjem o dividendi prošle nedelje. Naravno, nisam dobio odgovor sve dok juče nisam poslao novi mail sa konstatacijom da ću se obratiti novinarima pošto njih to ne zanima. Naravno brže bolje danas sam već dobio odgovor:

Poštovani,
svi relevantni podaci vezani za poslovanje Messer Tehnogas AD kao javnog akcionarskog društva su, u skladu sa zakonskim propisima, javno objavljeni i dostupni na sajtovima Belex-a i APR-a, kao i na našem sajtu [You must be registered and logged in to see this link.] U Odluci usvojenoj na redovnoj sednici Skupštine akcionara Messer Tehnogas AD, od 10.06.2013.godine, pod tačkom 4. dnevnog reda, sadržan je potpun i nedvosmislen odgovor na Vaše pitanje.
S poštovanjem,
Goran Žunić, dipl. Pravnik/LLB
Asistent pravne službe/Legal Department Assistant

Znači ipak nešto mute čim se toliko boje novinara.
Sneki, upravu si. Treba ih što više napadati i ako treba razvlačiti po novinama.
Nazad na vrh Ići dole
Gashi
VIP
VIP
Gashi


Broj poruka : 81
Points : 213
Datum upisa : 26.04.2013

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime9/26/2013, 12:04

Ovo je moj prvi post, vlasnik sam akcija Tehnogasa.

Pozdrav svim clanovima postenih namera.

Mislim da kompanija posluje korektno ali sam razocaran bahatim korporativnim pristupom uprave prema malim akcionarima. Nazalost njima je to omogucila trenutna zakonska regulativa sto je vec posebna tema za sebe.

Zanima me da li neko zna nesto vise o ovome ?

[url=http://www.srbopedija.info/Nesortirane afere.ashx][You must be registered and logged in to see this link.]

Pod tackom 15 se pominje TGAS i pozamasna suma novca.
Nazad na vrh Ići dole
Sahbaz
VIP
VIP



Broj poruka : 333
Points : 1288
Datum upisa : 30.06.2008

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime9/26/2013, 14:42

Ne znam da li treba ozbiljno razmatrati tako sture podatke. Dobrodosao i hvala na pozdravu, jer smatram sebe clanom sa postenim namerama. Namera mi je da ih posteno okrpim kad god nadjem vreme i priliku, zato sto mislim da su to zasluzili. Poslednja radnjica mi je komentar na Insajder o energetskom nesporazumu, gde spominjem slicnosti izmedju poslovanja Messer Tehnogasa i mehanizama za izvlacenje novca koji su opisani u emisiji. Sledece ce da bude sitna knjiga Ministru finansija, Lazaru Krsticu i Ministru privrede, Sasi Radulovicu, sa naslovom "Evo gde su pare" (u guzvi sam pa ocekujem da to bude tek sledeceg meseca, sad imam tek par ideja). Ako imate stagod od municije, raspalite (a ja cu vredno da klikcem copy-paste, ili jos bolje- posaljite i vi nesto, bar elektronski). Evo od mene malo stare municije, kazu da se treba raspitati za prvi milion; clanak iz 2001. godine, pocinje na strani 18:

Kod:
http://www.sendspace.com/file/k293ko

_________________
Ne veruj menadzmentu koji te laze.  govor
Nazad na vrh Ići dole
Sahbaz
VIP
VIP



Broj poruka : 333
Points : 1288
Datum upisa : 30.06.2008

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime9/26/2013, 14:55

Eh da, malo je kontroverzno pa bolje da ponovim (jer moze ispasti da sam pumpao hartiju, pa je prodao): ako ovo ode na 5000+, ja prodajem i izbegavam dalje mlacenje. Tu odluku sam doneo odavno i vec sam je iskuckao na ovoj temi. Ovo sto sam napisao nikako ne treba tumaciti kao savet za kupovinu, ili prodaju.

_________________
Ne veruj menadzmentu koji te laze.  govor
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2018
Points : 5439
Datum upisa : 07.05.2009

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime9/26/2013, 15:08

Gashi@
Ta srbpedija, sad gledam, pa oni ne da su sve tekstove sa ovog forumu metodom kopi/pejst preneli kao svoje nego bez srama i stida ne navode ni izvor informacija !!
Gomilu postova od Sneki i ostalih, ali sa svih tema su iskopirali!!
Sramota... cekic

Podforum INFO na nasem forumu je ipak pouzdaniji i sa vise podataka.

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Gashi
VIP
VIP
Gashi


Broj poruka : 81
Points : 213
Datum upisa : 26.04.2013

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime9/26/2013, 20:48

@ Shabaz
potpuno se slazem za neverovatnu slicnost korporativne strukture TGAS-a sa novom epizodom Insider-a.

[You must be registered and logged in to see this link.]

5 cerki kompanija, gomila ugovora, faktura, troskova... niko nema resurse i kapacitet da sve to proveri.

@Limited011
Hvala za sugestiju u vezi podforuma INFO.

Ako je to tacno (iako verujem da niko nema licencu na istinu) onda ih treba dobronamerno opomenuti jer parazitiraju na integritetu pomenutih clanova ovog foruma.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime9/26/2013, 23:22

Sahbaz ::
Eh da, malo je kontroverzno pa bolje da ponovim (jer moze ispasti da sam pumpao hartiju, pa je prodao): ako ovo ode na 5000+, ja prodajem i izbegavam dalje mlacenje.
Kojih crnih 5k, ovo ne treba prodavati ispod 9k!
Pa makar nam sekli prste, potapali nas u vrelu vodu, pržili cigaretama... a Ernst Bode, direktor, koji u sred Srbije proslavlja fašističke vašare će kad tad goreti u PAKLU!!!
Samo treba biti strpljiv...
TUCA

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sahbaz
VIP
VIP



Broj poruka : 333
Points : 1288
Datum upisa : 30.06.2008

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime9/27/2013, 11:04

Sneki ::
Kojih crnih 5k, ovo ne treba prodavati ispod 9k!
Pa makar nam sekli prste, potapali nas u vrelu vodu, pržili cigaretama... a Ernst Bode, direktor, koji u sred Srbije proslavlja fašističke vašare će kad tad goreti u PAKLU!!!
Samo treba biti strpljiv...
TUCA
Tako nekako i ja razmisljam, pa ipak hartije dugo stoje na 5000 i niko ih ne kupuje. Odluku o prodaji na 5000+ sam doneo odavno (jos kad sam na ovom forumu predlagao da se organizujemo radi pritiska, ali nije bilo zainteresovanih) i sad je to za mene pitanje discipline (osim ako se nesto naprasno ne promeni, npr. pocnu da otkupljuju sopstvene akcije).

_________________
Ne veruj menadzmentu koji te laze.  govor
Nazad na vrh Ići dole
Sahbaz
VIP
VIP



Broj poruka : 333
Points : 1288
Datum upisa : 30.06.2008

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime9/27/2013, 13:23

Razlike izmedju spiskova akcionara od 3. sept. i 26. sept. 2013:
Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 TGAS_03_26_sept_2013
Kad je Radenko uspeo se vrati iz mrtvih, valjda ima nade i za ovu hartiju.

_________________
Ne veruj menadzmentu koji te laze.  govor
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13732
Localisation : Novi Sad
Points : 51386
Datum upisa : 03.06.2009

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime10/3/2013, 16:56

Promene: 06.09. - 03.10.2013. (T-3) ili 03.09. - 30.09.2013.

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 709s1d


Poslednji izmenio Bond dana 10/15/2013, 17:19, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13732
Localisation : Novi Sad
Points : 51386
Datum upisa : 03.06.2009

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime10/15/2013, 17:18

Promene: 03.10. - 15.10.2013. (T-3) ili 30.09. - 10.10.2013.

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 24w7abp
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Dragan11
VIP
VIP



Broj poruka : 126
Godina : 46
Points : 486
Datum upisa : 04.08.2011

Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS   Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS - Page 10 Icon_minitime10/22/2013, 11:29

Istrgovan paket od 2313 kom po ceni 4.800 din.
Nazad na vrh Ići dole
 
Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS
Nazad na vrh 
Strana 10 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Messer Tehnogas a.d. Beograd - TGAS
» Luka Beograd a.d. Beograd - LBGD
» PZP Beograd
» BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: