BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Da li uvesti sankcije Rusiji?

Ići dole 
2 posters

Da li uvesti sankcije Rusiji?
- DA
Da li uvesti sankcije Rusiji? Vote_lcap25%Da li uvesti sankcije Rusiji? Vote_rcap
 25% [ 5 ]
- NE
Da li uvesti sankcije Rusiji? Vote_lcap65%Da li uvesti sankcije Rusiji? Vote_rcap
 65% [ 13 ]
- Ne znam
Da li uvesti sankcije Rusiji? Vote_lcap0%Da li uvesti sankcije Rusiji? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
- Nisan siguran šta je gore
Da li uvesti sankcije Rusiji? Vote_lcap10%Da li uvesti sankcije Rusiji? Vote_rcap
 10% [ 2 ]
Ukupno Glasova : 20
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2155
Points : 6004
Datum upisa : 25.07.2010

Da li uvesti sankcije Rusiji? Empty
PočaljiNaslov: Da li uvesti sankcije Rusiji?   Da li uvesti sankcije Rusiji? Icon_minitimePon 02 Maj 2022, 11:15

kafa

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 827
Points : 1937
Datum upisa : 10.01.2008

Da li uvesti sankcije Rusiji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li uvesti sankcije Rusiji?   Da li uvesti sankcije Rusiji? Icon_minitimeSre 04 Maj 2022, 18:58

Na konstataciju da su Srbija i on lično pod pritiskom i Moskve i Brisela, Vučić odgovara: "Mi smo samo vojno neutralni. Politički nismo. Za mnoge je bilo iznenađenje to što smo jasno rekli da je rat u Ukrajini kršenje međunarodnog prava. Da li se Srbija priključuje sankcijama ili ne, to ne impresionira nikoga u Rusiji. S druge strane, mi imamo svoje nacionalne interese u vezi s Kosovom i drugim pitanjima u kojima Rusija podržava naš stav. Do sada su nas u Savetu bezbednosti UN podržavale Rusija i Kina. Istovremeno, međutim, važi sledeće: mi smo jasno na našem putu ka EU, i to jeste i ostaće naš strateški cilj. Zato sam i došao u Nemačku", kaže Vučić.

"A što se sankcija tiče", kaže Vučić, "mi smo decenijama bili žrtve sankcija i ne verujemo u politiku sankcija. Među zemljama EU i dalje se vode rasprave, na primer o embargu na naftu ili gas. Mi imamo svoje interese. I mi još nismo deo EU. Nažalost."

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li uvesti sankcije Rusiji?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Da li mesto dinara treba uvesti EVRO?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: