BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)

Ići dole 
+64
Mitar
bsbane19
goldy4
Raiden
Jegulja
Slovenac1
pepsiman
Evronije
Nole
Drasko
geogsi
bozo68
zivorad zivoradovic
Guverner
zg28
odisej
Mc.Intosh
City
Sare
ratko3
Atomski mrav
coach80
Moschino
vranje
fantom
buki1234
kvantas
Kobe Bryant
Emerald
MVP
pogled
Pijacar
Pendula011
Taliban
uckiman
AlNik
komsinica
Posmatrač
Actarus
Alec
Matthew Greenburgh
sinla
Air
zappa
Tihi
Dragan
Grlja
neznalica
mirami
IN&ON
Rade
Broker-YU
cromodora
Milicko
genijeurazvoju
selena
Sneki
BojanNS
sexy jea
erichser
slalic
Milos86
wanessa
Admin
68 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
genijeurazvoju
Kajmanska ostrva
Kajmanska  ostrva



Broj poruka : 165
Points : -92
Datum upisa : 22.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime5/31/2007, 16:56

Broker-YU ::
Gde se podize dividenda?U Nisu?
U bilo kojoj ekspozituri Aik banke.Moju dividendu sam podigao u Beogradu,u  ekspozituri na pocetku Knez Mihajlove............
Nazad na vrh Ići dole
Broker-YU
Forum DJ
Forum DJ



Broj poruka : 97
Points : -6
Datum upisa : 22.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime5/31/2007, 17:46

I jos nesto.
Do kada je rok za podizanje i sta treba od dokumentacije?
Hvala
Nazad na vrh Ići dole
genijeurazvoju
Kajmanska ostrva
Kajmanska  ostrva



Broj poruka : 165
Points : -92
Datum upisa : 22.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime5/31/2007, 17:50

Broker-YU ::
I jos nesto.Do kada je rok za podizanje i sta treba od dokumentacije?Hvala
Pa za rok ne znam,a od dokumentacije samo licna karta.Odes kod njih ,kazes sta zelis, oni ti otvore racun na koji ti prebace dividendu i to je to,sutradan dodjes i podignes je................32.6 din po akciji....poz
Nazad na vrh Ići dole
Broker-YU
Forum DJ
Forum DJ



Broj poruka : 97
Points : -6
Datum upisa : 22.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime5/31/2007, 18:17

Hvala,jos jednom.
Za tako ogromnu dividendu mi se ne isplati ni da odem do Beograda,posto
mi je tu najbliza ekspozitura.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2223
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1309
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime5/31/2007, 19:36

Za sve informacije za fizicka lica 018/507-421 trazite Ivanu. Budite dosadni jer se niko ne javlja, sve dok vas ne izbaci centrala, ako vam se neko javi do dvadesetog puta rodjeni ste pod srecnom zvezdom i trk brzo da uplatite loto...
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime5/31/2007, 20:45

Meni se u pravnoj službi i na odeljenju za HOV,javljaju na drugo zvono.A o ljubaznosti i da ne govorim.Dobro,sad...i ja se malo pozovem na druga...i tako...

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime5/31/2007, 20:46

Mislis na prebega.
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime5/31/2007, 20:50

Majstor ::
Mislis na prebega.
Majke mi ne znam ga.Ja ne lažem.Nisam iz banke.
Mislio sam na jednog drugog.Pa šta.Čovek mi kaže:"ako hoćeš da budeš pristojan,pitaš samo i isključivo za tehničke detalje."
I ja znam šta ne treba da pitam.Tako ti je to.Od informacija mogu da dobijem samo telefon banke.A izdajica roda svoga...svakog će da izda!

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime5/31/2007, 20:53

Ma u redu je bratac nema problema Srbi smo pravoslavci,neka te brate.

Niko ne voli izdajnike roda svoga.
Nazad na vrh Ići dole
cromodora
Partner
Partner



Broj poruka : 123
Points : -27
Datum upisa : 23.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime6/1/2007, 13:52

E ne mogu da verujem danas ovaj skok %$#!?##
Taman spremih pare u ponedeljak da pazarim i......o bože!!! :no: :no: :no:
Nazad na vrh Ići dole
Broker-YU
Forum DJ
Forum DJ



Broj poruka : 97
Points : -6
Datum upisa : 22.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime6/1/2007, 14:28

Nista od kupovine.
Planirao sam da je ulovim na 10.000 ali ...
Nazad na vrh Ići dole
mirami
Forum queen
Forum queen
mirami


Broj poruka : 395
Points : -90
Datum upisa : 22.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime6/1/2007, 14:54

E bas steta sto nisi pazario nista
Nazad na vrh Ići dole
zappa
Just looking
Just looking



Broj poruka : 2
Points : 0
Datum upisa : 01.06.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime6/1/2007, 15:38

evo i mene.
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
zappa
Just looking
Just looking



Broj poruka : 2
Points : 0
Datum upisa : 01.06.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime6/1/2007, 15:41

zašto moram da otvaram tekući račun u AIKB dabih podigao dividendu??? još će da mi naplate zatvaranje računa posle affraid
Nazad na vrh Ići dole
genijeurazvoju
Kajmanska ostrva
Kajmanska  ostrva



Broj poruka : 165
Points : -92
Datum upisa : 22.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime6/1/2007, 15:50

zappa ::
zašto moram da otvaram tekući račun u AIKB dabih podigao dividendu??? još će da mi naplate zatvaranje računa posle affraid
Ni otvaranje ,ni gasenje racuna se ne naplacuju,taj racun sluzi samo za dividendu tako da otvoris ga jednom i sledece godine ako budes imao akcije na dan preseka imas uplacenu dividendu..........tako da odradi to ,to ti je posao od 10 minuta...poz
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2223
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1309
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime6/1/2007, 18:11

Kakve su to glasnine da Aik kupuje Agro, jel moze neko da potvrdi ili demantuje? Kazu mi pricali nesto na b 92?
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime6/1/2007, 19:26

milos86 ::
Kakve su to glasnine da Aik kupuje Agro, jel moze neko da potvrdi ili demantuje? Kazu mi pricali nesto na b 92?
Miloše,ono što "ja" znam,je da su kupovali na berzi njihove akcije,a da o nekom merdžu,nije bilo reči,ali je bilo razmišljanja na temu o daljim pravcima ulaganja.Plaćeni su konsultanti,koji profesionalno razmišljaju o tome.
Najprofitabilniji pravci sem kreditiranja,za njih će biti nekretnine(imaju ih dosta pod hipotekom),BDD,bez obzira što imaju svoje odeljenje za Hov,osiguranje...itd.Nije loša ni AGBN!
Sem toga,upravni odbor je ubrzo,pa će se čuti.

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
genijeurazvoju
Kajmanska ostrva
Kajmanska  ostrva



Broj poruka : 165
Points : -92
Datum upisa : 22.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime6/1/2007, 20:14

milos86 ::
Kakve su to glasnine da Aik kupuje Agro, jel moze neko da potvrdi ili demantuje? Kazu mi pricali nesto na b 92?
Evo iz ovoga naslucuju.............Poslovodstvo niške AIK banke ozbiljno pregovara o spajanju sa jednom srodnom, jakom bankom u Srbiji.Predsednik Upravnog odbora te banke Ljubiša Jovanović, mađutim, nije mogao da precizira da li će spajanje biti završeno ove ili sledeće godine, navodeći da su pregovori komplikovani jer AIK banka ima i domaće i strane akcionare. Ako se to realizuje, istakao je Jovanović, Srbija će dobiti izuzetno dobru bankarsku grupaciju, koja će imati vodeću ulogu u pružanju finansijskih usluga. Prema njegovim rečima, najozbiljniji akcionar ATE banka iz Atine, koja ima 20 odsto akcija, još uvek se ne uključuje u utvrđivanje strategije razvoja AIK banke.
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime6/1/2007, 22:17

genijeurazvoju ::
milos86 ::
Kakve su to glasnine da Aik kupuje Agro, jel moze neko da potvrdi ili demantuje? Kazu mi pricali nesto na b 92?
Evo iz ovoga naslucuju.............Poslovodstvo niške AIK banke ozbiljno pregovara o spajanju sa jednom srodnom, jakom bankom u Srbiji.Predsednik Upravnog odbora te banke Ljubiša Jovanović, mađutim, nije mogao da precizira da li će spajanje biti završeno ove ili sledeće godine, navodeći da su pregovori komplikovani jer AIK banka ima i domaće i strane akcionare. Ako se to realizuje, istakao je Jovanović, Srbija će dobiti izuzetno dobru bankarsku grupaciju, koja će imati vodeću ulogu u pružanju finansijskih usluga. Prema njegovim rečima, najozbiljniji akcionar ATE banka iz Atine, koja ima 20 odsto akcija, još uvek se ne uključuje u utvrđivanje strategije razvoja AIK banke.
ne pregovara.

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2223
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1309
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime6/2/2007, 02:07

E ko sad proda aik ja ga stvarno ne razumem
Nazad na vrh Ići dole
Grlja
Our family
Our  family



Broj poruka : 180
Points : -24
Datum upisa : 22.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime6/2/2007, 06:32

Gospodo,

otvorili ste jednu zanimljivu temu. Raspolazem sa posrednim izvorom u samom rukovodstvu aik banke. Ajde da ne spekulisemo. Jednostavno smo naculi. Licno - zelim da se to desi, imam aikb, i smatram da je akcija no.1, ali na duzi rok. Do kraja godine bar 20k. Po meni, gde ima dima ima i vatre. Pustam upit na temu spajanja aikb i agbn, i cekam odgovor. Cim saznam javljam. Mozda nije lose, da svako od nas pusti buvu i ceka odzive od svojih izvora pa da vidimo sta je po sredi, i izvucemo neko logicno resenje. Aikb je vrlo zanimljiva jer u bilansu ima nerasporedjene rezerve u iznosu od oko 4milijarde dinara. To mora negde da pljusne. To je zlatna koka koja donosi jaja. Ta lova mora (ili ne mora, ali je realno tu ) ici kroz dividendu, ili kroz povecanje vrednosti akcija ili kroz investicije, sto je opet dobro za nas koji imamo akcije. O svemu odlucuje vecinski vlasnik, da budem precizniji grupa, a mi mali se samo slepamo uz njih, sa ciljem da budemo zajedno sto god duze mozemo i ne nasedamo na provokacije. Ali cim b92 nesto pocne da mrsi treba biti oprezan i pustiti usi na sve strane. Dakle pustam proveru i javljam. Pozdrav dragim kolegama.

PS. Juce sam se dokapitalizovao na aikb. Za one koji ne znaju treba Vam kopija LK ( obe strane ) , ista na uvid , i potvrda od brokera o vodjenju racuna tj. br. rac. u CRHoV-a. Informacije, bar za BGD , su 011.3032048, danijela.
Nazad na vrh Ići dole
Grlja
Our family
Our  family



Broj poruka : 180
Points : -24
Datum upisa : 22.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime6/2/2007, 06:36

Postovani genije super ti je ovaj gif sa lovom. Mnogo dobro i podsticajno. Pozzzzzzzzz.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2223
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1309
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime6/2/2007, 10:19

Licno ne bih voleo da je to Agro banka, ali ne sumljam u Ljubishu ako dolazi do preuzimanja da ce to biti po minimalnoj mogucoj ceni :lol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime6/2/2007, 14:27

Nema to pojma bratac,njima se sad svi nude i gledaju u nji ko ozeblo sunce.

Nego drugo je tu bratac po sredi a to je da brat Grk zak... uje ovu nasu buraniju pod sobom,a nasi bratac tradicionalno se nerviraju kad ne znaju sta sef misli.
To ti je bratac, pa ti je sad na delu ono "poso sasljikom na Tarzana" ili ti "lopatom na bager".

A Grk bratac trgovac, cuti i k..nja i osmatra da jednog ponedeljka ujutru zavali svoj deo tj. zavuce belegiju.

Uskoro ce da se pusi bratac kad udari sila na silu i kad pocne trka Rusa i Amera po Srbijici. Po Srbijici zemlji da prevrne i da druga postane sudija.

Gledaj samo bratac i uci,jedared se u zivotu pruza prilika da se ucestvuje u vakom krljanju.

I ,da je Tito ziv sve bi im pare stari Majstor pokupio.(usto na spomen imena velikog Majstora)
Nazad na vrh Ići dole
IN&ON
Just looking
Just looking



Broj poruka : 18
Points : 0
Datum upisa : 23.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime6/2/2007, 20:44

Majstor ::
Nema to pojma bratac,njima se sad svi nude i gledaju u nji ko ozeblo sunce.

Nego drugo je tu bratac po sredi a to je da brat Grk zak... uje ovu nasu buraniju pod sobom,a nasi bratac tradicionalno se nerviraju kad ne znaju sta sef misli.
To ti je bratac, pa ti je sad na delu ono "poso sasljikom na Tarzana" ili ti "lopatom na bager".

A Grk bratac trgovac, cuti i k..nja i osmatra da jednog ponedeljka ujutru zavali svoj deo tj. zavuce belegiju.

Uskoro ce da se pusi bratac kad udari sila na silu i kad pocne trka Rusa i Amera po Srbijici. Po Srbijici zemlji da prevrne i da druga postane sudija.

Gledaj samo bratac i uci,jedared se u zivotu pruza prilika da se ucestvuje u vakom krljanju.

I ,da je Tito ziv sve bi im pare stari Majstor pokupio.(usto na spomen imena velikog Majstora)

bratac svaka cast, ali nista ne razumeh osim da ce Rusi i Turci da dobiju Amere uz pomoc Tita ili?
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime6/2/2007, 20:58

IN&ON ::
Majstor ::
Nema to pojma bratac,njima se sad svi nude i gledaju u nji ko ozeblo sunce.

Nego drugo je tu bratac po sredi a to je da brat Grk zak... uje ovu nasu buraniju pod sobom,a nasi bratac tradicionalno se nerviraju kad ne znaju sta sef misli.
To ti je bratac, pa ti je sad na delu ono "poso sasljikom na Tarzana" ili ti "lopatom na bager".

A Grk bratac trgovac, cuti i k..nja i osmatra da jednog ponedeljka ujutru zavali svoj deo tj. zavuce belegiju.

Uskoro ce da se pusi bratac kad udari sila na silu i kad pocne trka Rusa i Amera po Srbijici. Po Srbijici zemlji da prevrne i da druga postane sudija.

Gledaj samo bratac i uci,jedared se u zivotu pruza prilika da se ucestvuje u vakom krljanju.

I ,da je Tito ziv sve bi im pare stari Majstor pokupio.(usto na spomen imena velikog Majstora)

bratac svaka cast, ali nista ne razumeh osim da ce Rusi i Turci da dobiju Amere uz pomoc Tita ili?
Humoristički program.

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime6/3/2007, 14:53

http://www.b92.net/biz/fokus/intervju.php?yyyy=2007&mm=06&nav_id=249462

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime6/3/2007, 21:09

Dakle, tvrdi se da je prica o preuzimanju neke banke samo
patka, odnosno da Ljuba to malo z....
Izvor: visoki bankarski krugovi!

P.S. Jos dva infa: UNBN - Strong Hold,
AGBN - ce jos malo da se koleba a onda UP! (iz istih izvora 8) )
Bas da vidimo...
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime6/3/2007, 21:21

Pogledaj moj post od 01.06.2007.Platili su "par" iljada za konsalting,al čini mi se da konsultacije idu u drugom pravcu.

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime6/3/2007, 22:24

Tajming objave informacije je i upucivao na mogucnost da je u pitanju zaustavljanje pada cene.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2223
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1309
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime6/4/2007, 10:27

Slazem se za tajming, ali ipak cena je vise nego dzabe...
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2223
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1309
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime6/5/2007, 14:07

Upisa ja danas akcije, brzo ide ali je vrucina, a i dok se popnes na chetvrti skuvas se :geek:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime6/5/2007, 16:30

Najnovija varijanta:

"Tacno. Bice kupovine, ali ce AIK B biti kupljena.... "

Sta kazete na tu varijantu ?
Izvor: Bivsi gradonacelnik Nisa (DS)....


.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2223
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1309
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime6/5/2007, 17:50

Onaj mafijas? nezna taj sta je Aikb, kakav mi grad bio raskopan kad mu trazili diplomu i jos je nisu nasli :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
erichser
Still learning
Still learning



Broj poruka : 37
Points : 0
Datum upisa : 19.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 4 Icon_minitime6/5/2007, 18:41

Ej, a koji je taj bivsi gradonacelnik?
Nazad na vrh Ići dole
 
AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)
Nazad na vrh 
Strana 4 od 29Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: