BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Pomoć države privrednicima

Ići dole 
+18
MORNAR
Fmember
Boranija
Limited011
Ivan00
FatCat
Cicija
Jegulja
Ars Vivendi
Momir
Dalaj Lama
marjanovicgane
boban75
philips1
Maca
Plejade
Nikola
Stane Dolanc
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime3/19/2021, 18:35

Citat: ::
Za srednja, mala i velika preduzeća idu tri minimalca već u aprilu.

Sinula mi je ideja, treba registrovati neku firmu/agenciju, ne bitno za sta, i onako se nista nece ni raditi, vazno da drzava uplacuje, minimalce, subvencije... I da me Bog vidi...

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2161
Points : 6015
Datum upisa : 25.07.2010

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime3/19/2021, 18:39

Ali takva ideja može da ti se olupa o glavu - to su neki pokušali u Nemačkoj, pa ih sad juri policija...

No, da se vratimo na temu:
Ministar za brigu o selu u Vladi Srbije Milan Krkobabić rekao je danas da će uskoro biti raspisan konkurs za dodelu prvih 500 praznih kuća mladim poljoprivrednicima i stručnjacima.

On je, gostujući na Hepi televiziji, rekao da je reč o novom programu podele praznih kuća sa okućnicom.
„Ovo je početak velikog posla. Uskoro idemo sa konkursom za dodelu prvih 500 kuća sa okućnicom u selima Srbije, a cilj nam je zajednički, da u Srbiji bude što manje praznih kuća“, rekao je Krkobabić.

Dodao je da ih je prema procenama oko 150.000, a da će biti dodeljene pre svega mladim poljoprivrednicima koji žive u zajedničkim domaćinstvima, a žele da se osamostale.

Kuće će, prema njegovim rečima moći da dobiju i mladi stručnjaci iz različitih oblasti: agronomi, tehnolozi, veterinari, lekari i drugi čije prisustvo i rad mogu da doprinesu razvoju sela.

„Šansu da konkurišu imaće i svi oni koji žele da se sa porodicama iz grada presele, žive i rade u selima Srbije“, rekao je Krkobabić.

P.S. Eto Gocili tebi šanse, koliko shvatam ti si bez posla, a živiš u rularnim predelima Srbije!
KONKURIŠI, udaj se i eto srećice - kućice sa okućnicom!!
armo

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime3/20/2021, 17:56

Citat: ::
P.S. Eto Gocili tebi šanse, koliko shvatam ti si bez posla, a živiš u rularnim predelima Srbije!
KONKURIŠI, udaj se i eto srećice - kućice sa okućnicom!!

Mora da se salis, princeza i motika to nikako ne ide zajedno...

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2019
Points : 5440
Datum upisa : 07.05.2009

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime8/3/2021, 00:02

U maju 2020. godine, svim građanima je data mogućnost da se prijave za novčanu podršku od 100 evra. Tu priliku je iskoristilo više od 4,3 miliona ljudi
U maju 2021 svi punoletni su mogli da se prijave za novi paket mera u okviru kojeg će novac dobiti u dve rate od po 30 evra – jednu u maju, a drugu u novembru 2021.
Takođe, u junu 2021. isplaćena je i dodatna pomoć od 60 evra za sve nezaposlene koji su prijavljeni u Narodnoj službi za zapošljavanje, a kojih je oko pola miliona.
U junu su i vakcinisani dobili po 3.000 dinara, na šta je potrošeno ukupno devet milijardi, navode iz Ministarstva finansija.

A ide i 50 eur penzionerima, kao i 20.000 din penzionerima u februaru/martu 2022.

Da li to AV pokusava da od Srbije napravi socijalnu drzavu kakva je nekada postojala u Nemackoj, a dans se u istoj toj Nemackoj samo sanja o njoj?
kafa

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Ivan00
Still learning
Still learning



Broj poruka : 98
Points : 158
Datum upisa : 31.08.2010

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime8/3/2021, 08:19

Jel imas bar gram obraza..

Fmember likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime8/5/2021, 20:45

Citat: ::
Da li to AV pokusava da od Srbije napravi socijalnu drzavu kakva je nekada postojala u Nemackoj, a dans se u istoj toj Nemackoj samo sanja o njoj?

Ako neko sanja o socijalnoj drzavi onda sam to ja, ali ne radi sebe vec radi socijalne pravde. Socijalnu drzavu cemo imati kada svakom gradjaninu bude obezbedjeno pravo na zadovoljenje osnovnih zivotnih potreba, uvodjenjem osnovnog dohotka za sve punoletne gradjane ili socijalnog dohotka za sva nezaposlena lica i socijalnih penzija. 
Kada se bude razumelo da covek ima pravo i da ne radi ako tako odluci a da opet pristojno zivi. Jer na svet nismo dosli da bi smo zavrsili skole, zaposlili se, udali/ozenili, izradjali decu i na kraju otisli u penziju, vec radi evolucije, znaci duhovnog rasta i sticanja zivotnih iskustava.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1166
Localisation : Srbija
Points : 3037
Datum upisa : 12.09.2007

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime8/9/2021, 10:57

Gocili, sa takvim idejama se samo pospešuju neradnici i lezilebovići i pijandure i ... da još više ne rade.
Samo čekaju socijalu, pa još malo ako nekoga mogu da prevare ili ukradu nešto,  samo da ne rade.

Rad oplemenjuje čoveka, a nerad vodi samo u probleme.
Pogledaj šta se dešava sa mladima.  Koliko njih je spremno da nešto ozbiljno radi ?  Ne znam.

Dragivoje likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime8/9/2021, 13:47

Citat: ::
Gocili, sa takvim idejama se samo pospešuju neradnici i lezilebovići i pijandure i ... da još više ne rade.
Samo čekaju socijalu, pa još malo ako nekoga mogu da prevare ili ukradu nešto,  samo da ne rade.
Ja ovde govorim o ljudima, koji bi hteli da rade ali nema posla za njih, ne mogu da nadju posao u struci, nece niko da ih primi zbog godina starosti i sl. a za to nisu oni krivi vec drzava/sistem. E sad ako neko misli da svi ti ljudi i treba da umru, od gladi, bolesti i/ili stresa e onda je to cist fasizam!.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1166
Localisation : Srbija
Points : 3037
Datum upisa : 12.09.2007

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime8/9/2021, 14:00

Ja govorim o onih ostalih 70% na socijali, koji neće da rade.  Cilj im je da žive od socijale.
Obično onaj ko je sposoban za rad i želi da radi, može nešto i da nađe da radi.
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime8/10/2021, 00:40

Upravo tako.
Posla ima, plate nisu neke, ali ko zeli da radi ima priliku.
U BG traze na primer i prodavce u kiosku, plata od 42 do 45k. Nije bog zna sta ali ima posla.
Dostava hrane je trenutno in i tvrde da moze da se zaradi i 70 do 100k mesecno!

I u kaficima se moze pristojno zaraditi uz baksis.

A da ne pominjem teze poslove koji su jako dobro placeni, za varioce, gradjevinare, pa cak i vodoinstalere.
Moze da se radi i u coll centrima, od kuce, oglasi su stalno otvoreni....

Danas sam video i glas na banderi gde kazu da traze dostavljace sa sopstvenim aukom, benzin placen, plata 70k.

Ima posla gde god se pogleda. Ali se traze ljudi za nove vrste poslova.

E sad, ako je neko zavrsio filozofiju ili sociologiju i sl. a ocekuje da u STRUCI dobije posao, onda je on u problemu, jer kome to treba u danasnje doba....

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2019
Points : 5440
Datum upisa : 07.05.2009

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime8/10/2021, 01:52

Gocili, a šta ti imaš od škole?
Možda mogu da pomognem....

Nadam se da se ne radi o Megatrendu i sl.

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Ivan00
Still learning
Still learning



Broj poruka : 98
Points : 158
Datum upisa : 31.08.2010

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime8/10/2021, 08:57

Nije valjda da su u stranci gadljivi na kadrove Megatrenda
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1166
Localisation : Srbija
Points : 3037
Datum upisa : 12.09.2007

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime8/10/2021, 10:10

Ivan00 ::
Nije valjda da su u stranci gadljivi na kadrove Megatrenda
Ivane, ti sve svodiš na politiku.  Ko god nešto napiše, ti gledaš kroz Đilasove naočare i tako komentarišeš.  Jel tebi režim oduzeo pravo na rad, ili te sabotiraju, ili si samo tako opoziciono ostrašćen ?   Koji je tvoj problem, ako nije tajna ?
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime8/10/2021, 11:29

FatCat ::
Upravo tako.
Posla ima, plate nisu neke, ali ko zeli da radi ima priliku.
U BG traze na primer i prodavce u kiosku, plata od 42 do 45k. Nije bog zna sta ali ima posla.
Dostava hrane je trenutno in i tvrde da moze da se zaradi i 70 do 100k mesecno!

I u kaficima se moze pristojno zaraditi uz baksis.

A da ne pominjem teze poslove koji su jako dobro placeni, za varioce, gradjevinare, pa cak i vodoinstalere.
Moze da se radi i u coll centrima, od kuce, oglasi su stalno otvoreni....

Danas sam video i glas na banderi gde kazu da traze dostavljace sa sopstvenim aukom, benzin placen, plata 70k.

Ima posla gde god se pogleda. Ali se traze ljudi za nove vrste poslova.

E sad, ako je neko zavrsio filozofiju ili sociologiju i sl. a ocekuje da u STRUCI dobije posao, onda je on u problemu, jer kome to treba u danasnje doba....


pa da...  danas ko pomisli na to da treba da zavrsi neku skolu i da radi u struci moze samo da dobije nadimak budala.

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Ivan00
Still learning
Still learning



Broj poruka : 98
Points : 158
Datum upisa : 31.08.2010

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime8/10/2021, 13:19

Popaj ::
Ivan00 ::
Nije valjda da su u stranci gadljivi na kadrove Megatrenda
Ivane, ti sve svodiš na politiku.  Ko god nešto napiše, ti gledaš kroz Đilasove naočare i tako komentarišeš.  Jel tebi režim oduzeo pravo na rad, ili te sabotiraju, ili si samo tako opoziciono ostrašćen ?   Koji je tvoj problem, ako nije tajna ?
.... editovano.... 

Vi naprednjaci to ne mozete da razumete jer vi volite bolesnika na poziciji predsednika drzave do imbecilnostii zato se samo sprdam sa vama.

I da predupredim sledece pitanje koje ponavljate kao papagaji-za koga ces da glasas, odgovor je i za crnog ciganina, sto bi nasi stari rekli, jer ovi su gori i od Turaka

EDIT: Sprdanje sa članovima foruma, bilo da su SNS obožavaoci ili ne, na ovom forumu nije prihvatljivo.
Tvoja opsesija da su svi članovi Belex Club Foruma obožavaoci AV i SNS je bolesna!
Ako već nameravaš da "smeniš" AV i dovedeš "Crnog Ciganina" umesto njega, savetujem ti da se što pre učlaniš u neku stranku i kreneš po Srbiji: od sela do sela, od grada do grada, jer samo to ima smisla.
Pljuvanje forumaša ili pisanje po instagramu, Facebooku itd... teško da ima efekta!!

Zato ti dajem slobodno 120 dana da se time pozabaviš!
Mod D.

Maca likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime8/10/2021, 14:39

Citat: ::
Gocili, a šta ti imaš od škole?
Možda mogu da pomognem....

Ovo je pretpostavljam "vic"...

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2019
Points : 5440
Datum upisa : 07.05.2009

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime8/10/2021, 16:48

Ne Gocili, vrlo sam ozbiljan, nije nikakav vic.
Ako nećeš na forumu pošalji mi na PM šta imaš od škole i eventualna iskustva...

AOVO JE ODAVNO BILO ZASLUŽENO, jer ne može niko da se sprda sa članovima foruma i da ih proglašava botovima SNS. ajkula
Svu sreću mu želim u partijskom radu....

Ivan00 ::
Popaj ::

Ivane, ti sve svodiš na politiku.  Ko god nešto napiše, ti gledaš kroz Đilasove naočare i tako komentarišeš.  Jel tebi režim oduzeo pravo na rad, ili te sabotiraju, ili si samo tako opoziciono ostrašćen ?   Koji je tvoj problem, ako nije tajna ?
.... editovano.... 

Vi naprednjaci to ne mozete da razumete jer vi volite bolesnika na poziciji predsednika drzave do imbecilnostii zato se samo sprdam sa vama.

I da predupredim sledece pitanje koje ponavljate kao papagaji-za koga ces da glasas, odgovor je i za crnog ciganina, sto bi nasi stari rekli, jer ovi su gori i od Turaka

EDIT: Sprdanje sa članovima foruma, bilo da su SNS obožavaoci ili ne, na ovom forumu nije prihvatljivo.
Tvoja opsesija da su svi članovi Belex Club Foruma obožavaoci AV i SNS je bolesna!
Ako već nameravaš da "smeniš" AV i dovedeš "Crnog Ciganina" umesto njega, savetujem ti da se što pre učlaniš u neku stranku i kreneš po Srbiji: od sela do sela, od grada do grada, jer samo to ima smisla.
Pljuvanje forumaša ili pisanje po instagramu, Facebooku itd... teško da ima efekta!!

Zato ti dajem slobodno 120 dana da se time pozabaviš!
Mod D.

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime8/11/2021, 17:08

Citat: ::
Ne Gocili, vrlo sam ozbiljan, nije nikakav vic.
Ako nećeš na forumu pošalji mi na PM šta imaš od škole i eventualna iskustva...
Da, kao i sa temom "gocili trazi muza", koja je otvorena radi zabave, ili jos gore u spijunske/obavestajne svrhe.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2019
Points : 5440
Datum upisa : 07.05.2009

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime8/11/2021, 17:30

OK, ja sam ti se lepo ponudio, ali ti izgleda baš i ne tražiš posao....
Tvoja volja.

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2161
Points : 6015
Datum upisa : 25.07.2010

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime8/18/2021, 23:43

U petak počinje prijavljivanje za dodelu bespovratnih novčanih sredstava za udžbenike, saopštio je Vesić.
Zamenik gradonačelnika Goran Vesić najavio je da u petak počinje prijavljivanje na javni poziv za dodelu bespovratnih novčanih sredstava u visini osnovnog paketa udžbenika za decu prvog i drugog razreda. On je u gostovanju na TV Pink podsetio da je prošle nedelje raspisan javni poziv, a svi roditelji od 20. avgusta do 30. septembra mogu da podnesu prijave.
- Novac mogu da dobiju roditelji ili zakonski zastupnici učenika prvog i drugog razreda javnih osnovnih škola u Beogradu. Pravo na to ima njih 34 hiljade, a potrebno je da se ode do škole po potvrdu da je dete upisano u prvi ili drugi razred,...

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime8/19/2021, 15:11

Tema se pretvorila u vasar...

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn

Fmember likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime8/19/2021, 19:02

Limited011 ::
OK, ja sam ti se lepo ponudio, ali ti izgleda baš i ne tražiš posao....
Tvoja volja.
Ne razumem zasto ovde nudite Gocili  posao kad ima sajtova i foruma koji se time bave a ima i na birou nezaposlenih kolko hoces.

osim ako je bila namera da se sprda sa Gocili?

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime8/19/2021, 20:08

@Fmember
Ne moras da brines, niko mi nista ne nudi, cist fol...

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1166
Localisation : Srbija
Points : 3037
Datum upisa : 12.09.2007

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime8/20/2021, 08:30

Gocili ::
@Fmember
Ne moras da brines, niko mi nista ne nudi, cist fol...
Ja ipak mislim da je Limited011 ozbiljan čovek.

Ne verujem da se sprdao, nego je imao dobre namere.
E sada što Gocili nema nameru da se zaposli, ....
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime10/7/2021, 13:37

Citat: ::
Gocili, a šta ti imaš od škole?
Možda mogu da pomognem....

Ako si kojim slucajem tzv. Nedja beli mag onda bi bilo jako dobro da mi posaljes broj telefona na mejl, pa da razjasnimo neke stvari, mislim ne moras da pomazes, samo da ne odmazes...

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime10/18/2021, 12:31

@Nedja Beli mag

Kao sto sam i mislila neces ostaviti broj telefona, kao sto neces ni da se javis na telefon.
Ali to me nece spreciti da ti kazem sta imam!
Svo vreme si se pretvarao da si mi kao prijatelj, a pokusao si u vise navrata na najrazlicitije nacine da me ubijes. Kada sam te videla i cula na tv-u kako se cak i hvalis time kako nas ubijate, trujete izazivate karcinom, infarkt i drugo, vise nisam imala nikakvu dilemu da i za svega stojis upravo ti.
To sto si ti Djavo i tvoji satanisti, uradili meni to je vrhunac licemerja i bezobrazluka, da bi na kraju ja bila proglasena zlom zenom, vesticom, djavolom, koja je na kraju zaradila i karcinom, a ti i tvoja mafija pokupili novac. 


I za KRAJ samo jedno pitanjie, da li znas da je BOG PROKLEO ZMIJU? 

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
MORNAR
VIP
VIP
MORNAR


Broj poruka : 705
Points : 1916
Datum upisa : 28.01.2010

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime10/18/2021, 18:27

Ja ti savetujem da čitaš "Treće oko" i da gledaš youtube sa "Marijo zna"
https://www.youtube.com/watch?v=-wjFRGzGvIk pli sl.....
titanik coca
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1166
Localisation : Srbija
Points : 3037
Datum upisa : 12.09.2007

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime10/20/2021, 22:28

Gocili, jel ti to ozbiljno misliš ?  Ne mogu da verujem.  Svašta.
Nazad na vrh Ići dole
Roman Abramovich
Member
Member



Broj poruka : 672
Localisation : Zemun
Points : 1784
Datum upisa : 25.05.2007

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime10/21/2021, 00:45



Šta li joj je Nedja Beli mag uradio?
ajkula veshtica
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime11/29/2021, 17:40

Citat: ::
Šta li joj je Nedja Beli mag uradio?
Sve sto je uradio, uradio je sebi, jer se na kraju sve vrati, na ovaj ili onaj nacin!

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2988
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5550
Datum upisa : 22.05.2007

Pomoć države privrednicima  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć države privrednicima    Pomoć države privrednicima  - Page 2 Icon_minitime3/25/2022, 13:58

Investicionim programom "Oporavak i razvoj" uspostavljenja je nova kreditna liniju za dodelu povoljnih zajmova firmama. Sredstva su obezbeđena iz kreditne linije Evropske investicione banke (EIB) u iznosu do 90 miliona evra, dok je iz sredstava Fonda za razvoj obezbeđeno 100 miliona dinara...

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
 
Pomoć države privrednicima
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: INFO-
Skoči na: