BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Gocili traži muža

Ići dole 
+18
Dejansss
Dragan555
marjanovicgane
Gocili
pepermint
Cicija
FatCat
jcapelja@gmail.com
Momir
Al Kapone
Popaj
MORNAR
Igi-bg
Kobe Bryant
Ars Vivendi
Dalaj Lama
Tenerife
Limited011
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Dalaj Lama
Member
Member
Dalaj Lama


Broj poruka : 707
Points : 1898
Datum upisa : 30.11.2010

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimePon 17 Jun - 0:31

@Dragan555
Ništa ti još nisi video... jer ti je KMBNPR popila mozak!!

A to Karma kažnjava!!

Zato da pogledaš malo ŠIRE, dakle naše teme, evo ovde:

1. https://www.aikb.net/t823-forumski-biseri?highlight=biseri

2. https://www.aikb.net/t855-danko-djunia-veliki-brat-privatizacije-u-srbiji

3. https://www.aikb.net/t781-upoznaj-srpske-tajkune-da-bi-ih-vie-voleo

i još ponešto, tek onda će te Krama prihvatiti, a i na forumu ćeš dostići ugled koji (možda) zaslužuješ, do tada....... viljuska ostaješ šalabajzer!!!

_________________
Karma kažnjava sve
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimeUto 18 Jun - 12:30

Hvala kolega ali od ove tri teme samo prvu (do malopre) nisam procitao. Ostale dve, od prve do zadnje poruke. Na drugu i trecu temu me je kolegenica Sneki uputila jos kad sam se registrovao na forum. Naravno zahvaljujem se sesir
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimeUto 18 Jun - 20:40

@Boranija
Bice da ti je vrucina bas udarila u glavu, pored toga sto si bezobrazan, i ne znam sta ocekujes...

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
pepermint
VIP
VIP
pepermint


Broj poruka : 2607
Points : 5919
Datum upisa : 05.02.2014

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimeSre 19 Jun - 10:22

Gocili nema tu nista bez kontakta teta-tet. Izadjes sa par njih par puta na kafu pa vidis.
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimePet 21 Jun - 16:20

@pepermint
To bi tako moglo, kad bi svi bili negde u blizini. Tako da ako si zainteresovan javi se najpre na PM da  malo procaskamo...

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
pepermint
VIP
VIP
pepermint


Broj poruka : 2607
Points : 5919
Datum upisa : 05.02.2014

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimePet 21 Jun - 16:48

Gocili ::
@pepermint
To bi tako moglo, kad bi svi bili negde u blizini. Tako da ako si zainteresovan javi se najpre na PM da  malo procaskamo...
Hvala na pozivu, ali tesko. Srecno sam ozenjen.
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimePet 21 Jun - 20:21

pepermint: ::
Hvala na pozivu, ali tesko. Srecno sam ozenjen.
Hvala tebi na iskrenosti!

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2155
Points : 6004
Datum upisa : 25.07.2010

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimePet 21 Jun - 23:01

Ni ja ti se sestro ne nudim, al kad bi rekla bar ime sela iz kojeg si, možda neko i u prolazu svrati, pa ti pruži neku šansu da s njim odeš u daleki, veliki svet, sve u nadi da nisi maloletna....

A to "ćaskanje" na PM, zaboravi, kao što ti je kolega Pepermint rekao:: samo susret 1:1 može da te spase iz tvoje nedođije, ali ja i dalje mislim da si tek završila malu maturu.... to iz tvojih infantilnih postova mogu da zaključim.

P.S. Možda se varam, možda si samo emotivno malo zaostala u razvoju.

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimeSub 22 Jun - 13:07

@Boranija
A sta bi tebi vise odgovaralo da imam 15 ili 45 god.?
I gde bi ti to mene da odvedes?

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimeSub 22 Jun - 14:27

Tebi lepo, super provod, pa da ti ulepšam dan:

Bez mesta iz kojeg si i koliko godina imaš, kao minimum podataka, ovo će ostati tvoj neuspeli pokušaj da foliraš lakoverne...

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimeSub 22 Jun - 17:31

Citat: ::
Bez mesta iz kojeg si i koliko godina imaš, kao minimum podataka, ovo će ostati tvoj neuspeli pokušaj da foliraš lakoverne...
Takodje!

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimeSub 29 Jun - 13:52

Kolega Boranija ti si opasno podcenio našu kolegenicu Gocili. Ona je vrlo promisljena. Logično je da su na forumu o berzi uglavnom prisutni ljudi nadprosecnih primanja i imovinskog stanja. A uglavnom većina članova ima preko 30 godina pa bi se tu najlakše mogla naći dobra prilika za nju. Ni jedna klinka ne razmišlja na taj način. Šalim se malo Gocili nadam se da se ne ljutiš 😉
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimeNed 30 Jun - 21:34

@Dragan555
Kao prvo, ja sam na forumu preko 10 god. a ova tema je otvorena pre nekih godinu dana i to igrom slucaja. Da si citao moje postove od samog pocetka video bi da osim akcija i berze, mene ama bas nista i niko ovde nije zanimao. Do pre nekih 2,3 god, ja cak nisam ni znala cega sve ima na forumu...
Kao drugo mozda bi se za mene moglo i reci da sam ambiciozna ali materijalista nikako.
Kao trece to sto neko ima novac, ne znaci da je automatski dobra prilika za udaju. Jer novac sam po sebi nije garancija srecnog zivota.
I cetvrto od materijalnog siromastva je gore duhovno siromastvo.

P.S. I da znas da se ni malo ne ljutim, jer ovo sto si ti rekao je zapravo nista u odnosu na ono sto su uradili neki drugi clanovi, tipa Boranije postavljanjem linkova ka kompromitujucim sajtovima...

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimePon 1 Jul - 3:56

A kao peto opusti se devojko. Budi duhovita 😉 Norma Džin Moterson alijas Fatalna plavuša je u filmu Muškarci više vole plavuše rekla: 
]Mogu da budem pametna kad želim, ali većini muškaraca se to ne sviđa".
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: ddd   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimePon 1 Jul - 10:39

Citat: ::
Zašto bi prestao da pijem kad volim?
Zato sto ipak vise volim sebe. Iza svih tih "poroka" stoji autodestrukcija koja je u manjoj ili vecoj meri izrazena. A kako energija uvek ide u dva smera (ka unutra i ka spolja) tu je i destrukcija!

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimePon 1 Jul - 10:48

E vidis mene bas briga sta se kome svidja ili ne svidja. Meni je jedino vazno da se ja sama sebi svidjam, i kad stanem ispred ogledala da mi ono to i potvrdi!

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimePon 1 Jul - 11:11

citat sa teme Životno savetovalište ::
10 saveta za duži život!!

1. Zaboravite čaj - zgrabite pivo!
Naučna činjenica: U kliničkim i eksperimentalnim istraživanjima, naučne studije pokazale su da je “moderno napijanje” (jedno do tri pića na dan) povezano sa smanjenom stopom smrtnosti, dok potpuno uzdržavanje od alkohola čak povećava šansu rizik od umiranja. Štaviše, studija je pokazala da je mortalitet kod ljudi koji uopšte ne piju čak veći u odnosu na alkoholičare.
Upozorenje: Naravno, ovo ne znači da svako veče popijete flašu Džek Denijelsa. Stručnjaci savetuju da se držite dve-tri čaše crvenog vina jer se veruje da crno grožđe povoljno utiče na zdravlje srca i cirkulaciju.

2. Što više seksa
Naučna činjenica: Nauka je ljubavnicima ponudila novu “žvaku” za odvlačenje u krevet: “Hoćemo do tebe? Pomoći ću ti da duže živiš?” Naučna studija pokazala je da seksualna aktivnost predstavlja zaštita zdravlja. Studija koja se fokusirala prvenstveno na prednosti koje muškarci mogu imati od seksa (izostavite deo o “žvaki”), dala je dokaze i za duži život žena koje vole da upražnjavaju igre u krevetu. Seks povoljno utiče na psihu, oslobađa nas stresa i ubrzava moždanu aktivnost. Štaviše, muškarci koji doživljavaju redovne orgazme (u proseku 100 godišnje) mogu očekivati produžetak života za tri do osam godina, a smanjiti rizik od smrti za čak 50 odsto.
Upozorenje: Seks je odlična stvar, a siguran seks još bolja. Stoga, slobodno pustite mašti na volju, ali uvek pazite da koristite zaštitu od neželjene trudnoće i polno-prenosivih bolesti.

3. Postanite kupoholičarke
Naučna činjenica: Ako muškarci imaju više zadravstvenih beneficija od seksa, žene konačno imaju izgovor za šoping - duži život. Sprovedena studija pokazala je da kupovina svakog dana smanjuje mortalitet kod muškaraca za 28, a kod žena za 23 procenta.
Upozorenje: Ovo ne znači da treba da idete u debele minuse i opteretite račun pod izgovorom da vodite računa o zdravlju. Zdravstvene pogodnosti šopinga ne dolaze od kupljenih stvari već od šetnje i socijalizacije.

4. Okružite se zanimljivim ljudima i smejte se!
Naučna činjenica: Smeh ne samo da vas čini srećnim, već je jedna norveška studija pokazala da oni koju u svoj život svakodnevno unose humor mogu očekivati da će živeti osam godina duže. Prema rezultatima studije, osobe koje imaju rak imale su 70 puta veću šansu da prežive ako je humor igrao važnu ulogu u njihovom okruženju.
Upozorenje: Smeh pomaže da nam krvni sudovi ostanu elsatični, ali samo ako je umeren. Histerični smeh može previše stimulisati naše organe i negativno uticati na zdravlje.

5. Zaboravite na stid i pokažite obline
Naučna činjenica: Studenti sa Oksforda otkrili su da žene sa širim bokovima, debljim butinama i mesnatijom zadnjicom su pod manjim rizikom od srčanih tegoba i bolesti metabolizma. “Važan je oblik u koji se masti skupljaju”, objasnio je dr Konstantinos Manolopulos. U prevodu, ako se masti skladište oko bokova to pomaže da se apsorbuju masne kiseline koje vode do začepljenja arterija. Stoga, dame, oslobodite Bijonse u sebi.
Upozorenje: Ovo svakako ne znači da treba da se prejedate!

6. Osvojite Olimpijadu, Nobelovu nagradu, Pulicera ili Oskara
Dobro, ovo možda nije posve ostvarljivo, ali što više motivacije imate, nauka sugeriše da osvajanje ovih nagrada povoljno utiče na zdravlje. Otkriveno je da režiseri i glumci koji u vitrini drže Oskara žive 4,5 godina duže u odnosu na prosečan ljudski rok trajanja i u odnosu na one koji su izgubili u trci za prestižnu nagradu. Slično, nosioci olimpijskih medalja žive do tri godine duže, Nobelovci između jedne i tri godine duže od onih koji su bili nominovani za nagradu. Izgleda da je ključ u pobeđivanju!

zoom
7. Budite atraktivni
Evo još jednog razloga da mrzite ružne ljude. Prema istraživanjima, lepi ljudi žive duže od ružnih. Naučnici su to povezali da seksualnom selekcijom teorije evolucije koja podrazumeva da partnere biramo na osnovu bioloških pokazatelja (zdravlje i spoljašnji izgled) što kasnije daje dobre gene. 8. Zaradite mnogo novca
Neki kažu novac kupuje sreću. Ali, blagostanje i socijalni status igraju krucijalnu ulogu u životnim navikama i utiču na životni vek, potvrdila je naučna studija. Ljudi koji napreduju u svojim karijerama više se fokusiraju na budućnost što im pomaže da donose zdravije odluke u vezi sa svojim dugoročnim zdravljem.

9. Radite dok ne padnete
Američka studija koja je pratila 1.528 ljudi koji produže svoj radni vek produžuju i život. Ljudi koji su duže radili, živeli su duže od onih koji su se ranije penzionisali. “Svi misle da je ideal - bez stresa, briga i opterećujte se poslom, penzionišite se i oigrajte golf. Ali mi smo dobili drugačije rezultate”, rekli su istraživači Hauard Frajdman id Lesli Martin.

10. Čokolada
Nauka je pokazala da crna čokolada nije samo dobra za srce već i da produžava život. Studija sa harvarda pokazala je da oni koji su jeli više čokolade, živeli su duže u odnosu na one koji su se klonili ove poslastice. Mera od jedne do tri čokolade mesečno daje najbolje rezultate i donosi čak 36 odtso manje šansi za raniju smrt.

Devojčice, smorila si .... titanik javi se kad porasteš!!

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimePon 1 Jul - 11:45

Citat: ::
Devojčice, smorila si .... Gocili traži muža - Page 3 735549 javi se kad porasteš!!
Sta cu kad sam INDIGO dete, njih ne mozes da promenis, oni znaju sta hoce, i znaju sta nece, ne potpadaju pod bilo kakve uticaje, njih niko i nista ne moze da zaustavi, oduvek sami i svoji!

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2155
Points : 6004
Datum upisa : 25.07.2010

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimePon 1 Jul - 13:36

Na licu mesta – Hrtkovci:
Tece zivot uprkos svemu, a u selu dosadno, sve dok se povremeno ne pojavi Šešelj, a dotle Gocili ne zna šta će sa sobom, pusto selo....

Ne znam samo dal tu ima neki kanal za kupanje ?

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimePon 1 Jul - 13:41

@Sneky, Ars vivendi
Ta tzv. naucna istrazivanja/studije su u sustini cista glupost, svi smo mi razliciti i svaki covek je prica za sebe, ne postoji univerzalni lek, univerzalni recept, i konacno ne postoji samo jedna istina. Mudar covek ne trazi savete od drugih, vec ih trazi u sebi osluskujuci sebe i svoje potrebe!


P.S. a ti sad slobodno opet udri na diskvalifikaciju, kazi da sam neko deriste, i ako nekih 20-tak god. mladja od tebe, daleko mudrija jer sam stara dusa!

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2155
Points : 6004
Datum upisa : 25.07.2010

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimePon 1 Jul - 13:43

I sve to si naučila u Hrtkovcima? od

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimePon 1 Jul - 13:46

@Boranija
Od sela u Srbiji stigli smo do Hrtkovaca? Pa nije lose napredujes...

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimePon 1 Jul - 14:06

A sad hoces, hocu
a malopre nisi htela, nisam
e pa sad necu ni ja
e boga mi hoces

E boga mi djevojko
drago mi je da si pristala.
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2155
Points : 6004
Datum upisa : 25.07.2010

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimePon 1 Jul - 14:08

Pa zar Hrtkovci nisu SELO u Srbiji?
Imam ja svuda prijatelje, pa su mi sa drugih foruma javili da si BAS iz Hrtkovaca!!
Mora da se ubijas od dosde?
Mada, sad ce zetva pa ce se bar nesto desavati u selu....
Jel se na vatrogasnom domu jos gnjezde rode?

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimePon 1 Jul - 14:21

Koliko je meni poznato Hrtkovci su u Sremu.
Inace za tvoju informaciju, ovo je jedini forum na kojem se "zezam", a i nemam gde, onaj drugi Economi forum je odavno propao, ostali nisu mi zanimljivi...

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2155
Points : 6004
Datum upisa : 25.07.2010

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimePon 1 Jul - 14:24



Možeš ti da pišeš šta ti je volja, ali ne možeš da porekneš da si iz HRTKOVAC,
baš mi te je žao....

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimePon 1 Jul - 14:30

Mozes i ti da mislis sta ti je volja...

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2155
Points : 6004
Datum upisa : 25.07.2010

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimePon 1 Jul - 14:34

Nemam ja šta da "mislim" ja pouzdano znam: Hrtkovci!!!
Ne znam zašto se stidiš, pa iz TV priloga se vidi da je to baš onako, živo i veselo selo...
Bože moj, pa nemogu sve cure da budu iz Moskve!

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2155
Points : 6004
Datum upisa : 25.07.2010

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimePon 1 Jul - 14:37

Gocili ::
Maj 12th 2018, 12:49
@Boranija
Koga bas zanima kako izgledam, moze da me potrazi na Badoo, mislim da nema potrebe da i ovde postavljam fotku, a i nemam tu neku egzibicionosticku crtu...

od

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimePon 1 Jul - 15:32

Kolega Boranija izgleda da te je Gocili negde baš očepila kad joj ovako surovo vraćaš?

A iskreno Gocili na ovom forumu teško da je neko bliži onom što tražiš od Marjanović Ganeta. A ti si bila prilično gruba.
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimePon 1 Jul - 17:40

@Boranija
Bice da se lozis na Hrvatice, cim ti se prividjaju Hrtkovci.
Uzgred lik sa video snimka  neodoljivo podseca na Nedju belog maga. Nisi valjda to ti?

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 631
Points : 834
Datum upisa : 21.05.2007

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimePon 1 Jul - 17:47

@ za sve...


Obratite paznju sta dalje pisete!!!

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimePon 1 Jul - 18:19

Dragan555 ::
A iskreno Gocili na ovom forumu teško da je neko bliži onom što tražiš od Marjanović Ganeta. A ti si bila prilično gruba.
Ne mislim da sam prema doticnom bila nista vise grublja u odnosu na sve ostale. Moja intuicija mi je rekla da on nije za mene i ja sam ga jednostavno odbila.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 827
Points : 1937
Datum upisa : 10.01.2008

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimePon 1 Jul - 18:20

Vidim da se ova tema pretvorila u žestoko filozofiranje dame iz Hrtkovaca love3 i šizenje po nekoliko osnova!!

To me raduje. Mislim da je naša mlada dama "svetski putnik", čas je u Hrtkovcima, pa malo u Sremskim Krlovcima, pa u BG, a onda opet u istočnoj Srbiji - dakle diljem naše lijepe!?

Sama kaže da je možda i Hrvatica, a možda i Srpkinja - sve to je veoma zanimljivo, ali deluje da je malo rastrzana, možda zbog posla, možda što nema vremena za ljubav i pristnost, jer je neprestalno u akciji!?
Cenim da tu neki dobar mehaničar može da bude od pomoći, neko ko ume da zameni ulje, da pritegne šrafove i zategne zadnji trap.

NAravno da je tu ponašanje Draganove Ruskinje dobar primer, samo on nije (izgleda) dobar mehaničar, a i mehaničar koga je blam da na ulici potegne votku, nije neki mehaničar....
cyclops ljubav piju
Nazad na vrh Ići dole
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 827
Points : 1937
Datum upisa : 10.01.2008

Gocili traži muža - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 3 Icon_minitimePon 1 Jul - 18:25

E, da - nisam ni znao za taj BADOO vidim tamo piše: Upoznavanje online u Srbiji. Upoznaj ljude i pronađi ljubav ... love3

Kao i ovo: Upoznaj nove ljude na Badoo-u, druži se, ćaskaj, flertuj...
Jadno je to ako preko intreneta tražiš ljubav!!!

I kad ukucaš Badoo Gocili, pojavljuje se samo jedna Gocili: 27 god, Obrenovac, evo ima i slike (nisu bezobrazne)!!!!
https://badoo.com/bs/profile/0577682168
Nazad na vrh Ići dole
 
Gocili traži muža
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Bar street-
Skoči na: