BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Komercijalna banka - KMBN 3. deo

Ići dole 
+77
Gocili
petronije
C R A Z Y
Miorade
Smile
mili61
Boranija
FatCat
Bond
cukicezar
Cicija
Ars Vivendi
Jegulja
Aca kurbla
Dalaj Lama
Diletant
boban75
Nikolaj3
Limited011
real_finanza
Amater u pokušaju
Tom80
Momir
Aritmeticar
Goast
Stane Dolanc
Fmember
markan
ima nade
pepermint
gogloee
Big Brle
Fokus
bonum.mm
Vesa
Maca
marjanovicgane
Kobe Bryant
Dragan555
Aca123
Delboj
Matthew Greenburgh
maxxxii
Roman Abramovich
Teletrader
MarkoJTD
Friz
philips1
Polos
Sasuolo
Zile
trind
Sneki
Sdobr
Nemesis
Medax
Popaj
Nenadnenad67
LJUBO
ILoveRoses
Igi-bg
Big Mile
Prokuplje
Sutra
Joca
Pedja0r
MightyZ
Ceras
MHE kila(H)WATacina
Tenerife
Cucla
Sahbaz
Toplica
Pera Božić
Big Beast
Al Kapone
BBrroo
81 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
marjanovicgane
VIP
VIP
marjanovicgane


Broj poruka : 922
Points : 1982
Datum upisa : 10.09.2018

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime4/17/2019, 17:29

trind ::
Gane, nisam siguran da se ovde obracas pravim ljudima. Mi smo zli, beskrupulozni spekulanti ( teski hohstapleri, kako ti kazes ) i eto neces verovati mi volimo kad banka posluje sa profitom, kada troskovi padaju a prihod raste. Zanima me koji su tvoji motivi u investiranju?
   

Niste me razumeli..... i ja sam berzanski špekulant, moj jedini motiv je takođe što veća zarada. Možda se razlikujem od većine investitora samo po investicionom horizontu koji je veoma dug i ni po čemu više.

Isprovocirao me je tamo neki "stručnjak" koji pametuje i hvali se profitom Komercijalne banke. Hteo sam da pokažem da visok profit ne znači i visok nivo kvaliteta bankarskih usluga. Ovo je baš ilustrativan primer kako se u borbi za što većim profitom obara nivo i kvalitet usluga. 

Da vas citiram:  "Mozda je bolje da potrazis forum gde se okupljaju obozavaoci SKJ i samoupravnog socializma". 


Zar je ovo što sada imamo bolje od samoupravnog socijalizma ????
Nazad na vrh Ići dole
trind
Still learning
Still learning
trind


Broj poruka : 111
Points : 540
Datum upisa : 01.09.2013

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime4/17/2019, 17:54

marjanovicgane ::
Zar je ovo što sada imamo bolje od samoupravnog socijalizma ????

  Kako za koga, nekome da a nekome ne, to je svakako davno proslo vreme. Bolje da ne spamujemo temu.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja0r
Just looking
Just looking



Broj poruka : 22
Points : 91
Datum upisa : 24.04.2011

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime4/20/2019, 16:28

Predsednik Evropske banke za obnovu i razvoj (EBRD) Suma Čakrabarti, odgovarajući na pitanje Insajdera da li će EBRD odustati od privilegovane odredbe i zagarantovane otkupne cene s obzirom na to da je vrednost Komercijalne banke nekoliko puta manja nego u vreme potpisivanja ugovora, kaže da se ugovor mora poštovati i da neće biti „pregovora oko toga“. Međutim, on naglašava da će EBRD, zajedno sa drugim stranim investitorima, učiniti sve da se proces privatizacije banke sprovede na najbolji mogući način za sve.

https://insajder.net/sr/sajt/tema/14152/Predsednik-EBRD-ja-o-Komercijalnoj-banci-Ugovor-se-mora-po%C5%A1tovati-iako-vam-se-nekad-ne-svi%C4%91a-%C5%A1ta-u-njemu-pi%C5%A1e.htm

Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime4/21/2019, 00:28

Trenutna berzanska vrednost KMBN je oko 400 miliona evra – što je skoro četiri puta manje nego pre izbijanja svetske ekonomske krize 2008. godine.

Ugovor veoma jasan i veoma u korist međunarodnih institucija s obzirom da se ugovorom definiše vrednost te takozvane “put opcije” odnosno vrednost njihovog ulaganja u Komercijalnu banku.
A da je besmislena takva odredba, apsolutno mislim da jeste.

Imate jednu čudnu situaciju.
Te kompanije zajedno sa Vladom Republike su investirale svoj novac I po nekoj definiciji trebalo bi da podelite rizik te investicije.
Oni to nisu podelili, nego im je neko dozvolio da im investicija bude garantovana i da im je profit garantovan”, rekao je Siniša Mali.

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Ceras
VIP
VIP
Ceras


Broj poruka : 485
Localisation : Bg
Points : 1499
Datum upisa : 29.03.2011

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime4/21/2019, 12:08

Da neko će baciti pare da bi naši Bogićevići, Kostići i ostali dobrotvori pokrali.
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime4/21/2019, 12:54

Mali se malo pravi grbav, nisu stranci veverice pa da daju novac na "majke mi" znali su oni vrlo dobro sa kakvim talibanima imaju posla i tada a i sada. Niko nas nije terao da to uzimamo, ali bi tada Komercijalna  otišla pod led kao i ostale banke. Tada bi to bila ne samo bruka vec kompletna katastrofa.
Nazad na vrh Ići dole
gogloee
VIP
VIP
gogloee


Broj poruka : 1024
Points : 2865
Datum upisa : 10.01.2008

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime4/24/2019, 18:58

Da li je odrzana skupstina? info?

_________________
"Ko izgubi dobitak dobije gubitak."
Nazad na vrh Ići dole
pepermint
VIP
VIP
pepermint


Broj poruka : 2607
Points : 5919
Datum upisa : 05.02.2014

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime4/25/2019, 11:44

Odluke sa skupstine
https://www.kombank.com/sr/o-nama/sednice-skupstine-banke
Dividenda:
KMBN - 193 rsd bruto
KMBNPB -35 rsd bruto
Nazad na vrh Ići dole
Toplica
VIP
VIP



Broj poruka : 274
Godina : 36
Localisation : Mauricijus
Points : 657
Datum upisa : 17.02.2011

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime4/25/2019, 12:08

Kad li ce isplata??
Nazad na vrh Ići dole
pepermint
VIP
VIP
pepermint


Broj poruka : 2607
Points : 5919
Datum upisa : 05.02.2014

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime4/25/2019, 12:32

Toplica ::
Kad li ce isplata??
Kad Jorgovanka presavije tabak. :)
Nazad na vrh Ići dole
Delboj
Our family
Our  family
Delboj


Broj poruka : 290
Godina : 38
Points : 1020
Datum upisa : 03.12.2011

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime4/25/2019, 13:05

Zaposlenima se rasporedjuje iz dobiti oko 530 mil din. Banka nema vise od 3000 zaposlenih (31.12.3017 je imala oko 2800 zaposlenih)
U proseku, zaposleni ce iz dobiti primiti 176.500 din.
PREVISE!
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime4/25/2019, 13:15

pepermint ::
Odluke sa skupstine
https://www.kombank.com/sr/o-nama/sednice-skupstine-banke
Dividenda:
KMBN - 193 rsd bruto
KMBNPB -35 rsd bruto
Neto 164 za obicne i 29,75 za prioritetne, vrlo solidno, sad samo da to i isplate u neko skorije vreme. kafa
Nazad na vrh Ići dole
Zile
VIP
VIP
Zile


Broj poruka : 319
Points : 1268
Datum upisa : 29.02.2012

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime4/25/2019, 13:18

Delboj ::
Zaposlenima se rasporedjuje iz dobiti oko 530 mil din. Banka nema vise od 3000 zaposlenih (31.12.3017 je imala oko 2800 zaposlenih)
U proseku, zaposleni ce iz dobiti primiti 176.500 din.
PREVISE!

To je otprilike kao 1.4 prosecne mesecne bruto plate za proslu godinu, gledajuci troskove zarada.
Ne mislim da je to mnogo.

S druge strane, mislim da ce obicni 'radnici' dobiti po platu, a da ce se menadzment solidno 'omrsiti'.
Takvu praksu masnih bonusa za menadzere je vec tesko obuzdati, kad je iskazan ozbiljan profit.
Nazad na vrh Ići dole
Toplica
VIP
VIP



Broj poruka : 274
Godina : 36
Localisation : Mauricijus
Points : 657
Datum upisa : 17.02.2011

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime4/25/2019, 13:51

Mislim da svi zaposleni Kmbn ne poseduju akcije. U taj broj od oko 3000 dobar deo je zaposlen na ugovore o radu, delu preko agencija...
Nazad na vrh Ići dole
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 827
Points : 1937
Datum upisa : 10.01.2008

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime4/25/2019, 14:49

@Toplica
Niko nije ni rekao da li imaju ili ne akcije, oni dobijaju iz dobiti nadoknadu za uspesan rad i ostvarenu dobit banke.

BTW dividenda na Dunav osiguranju 164 din
Nazad na vrh Ići dole
marjanovicgane
VIP
VIP
marjanovicgane


Broj poruka : 922
Points : 1982
Datum upisa : 10.09.2018

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime4/25/2019, 16:45

Delboj ::
Zaposlenima se rasporedjuje iz dobiti oko 530 mil din. Banka nema vise od 3000 zaposlenih (31.12.3017 je imala oko 2800 zaposlenih)
U proseku, zaposleni ce iz dobiti primiti 176.500 din.
PREVISE!

Nije mnogo...... Da mogu da odlučujem zaposlenima bih dao i više. Ljudi su pretrpeli ozbiljnu torturu u poslednje vreme.  Nikada ne bih radio u Komercijalnoj banci poslove službenika banke. Ono što sam video po filijalama je horor.

Mislim da je uprkos ostvarenim rezultatima menadžment banke veoma slab. Do profita su došli režući troškove a sve promene u poslovanju poslednjih godina su negativne. Nema tu velikih ideja i vizija. Na delu je vulgarizacija angolsaksonskog tipa bankarstva i ništa više........ Njima ne bih dao ni cent.
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime5/2/2019, 15:04

Očekujete li da tender za prodaju Komercijalne banke, u kojoj je EBRD suvlasnik, bude raspisan do kraja juna, kao što je to definisano u programu koji je Srbija potpisala sa MMF-om?

Srbija se na to obevezala i verujemo da je veoma važno da to obećanje ispuni kako bi zadržala poverenje investitora. Vlada je donela odluku o privatizaciji Komercijalne banke, privatizacioni savetnici napreduju u svom poslu, a banka je tokom protekle godine ostvarila dobre poslovne rezultate. Hvata se zalet za uspešnu privatizaciju.

Suma Čakrabarti, u intervjuu za RTS

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
marjanovicgane
VIP
VIP
marjanovicgane


Broj poruka : 922
Points : 1982
Datum upisa : 10.09.2018

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime5/2/2019, 15:48

Komercijalna banka je moja omiljena tema jer se u njenoj privatizaciji ogleda svo ludilo neoliberalnog koncepta srpske ekonomije od 2000 godine na ovamo........ Ovde su bitne 2 stvari:

1) K.B. će sigurno biti privatizovana jer 2020 godine dospevaju na naplatu međunarodne obveznice u iznosu od 3,5 milijardi USD i 1,7 milijardi EVRA. Zato je potpisan sporazum sa MMF-om kako bi se dobila dodatna. garancija za nove aukcije hartija od vrednosti......... U tom sporrazumu je dogovorena privatizacija K.B. i to je to, nema prostora za izvrdavanje. 

2) Cena koja će se postići privatizacijom K.B. po meni mora ići preko 1,2 milijarde EVRA. Evo zašto:

- Radi se o dobroj banci čiji bilans teži preko 3 milijarde EVRA.
- Kartel inostranih banaka neće propustiti priliku da privatizacijom K.B. sa tržišta jednom za sva vremena  eliminiše državu. U širem smislu se na ovaj način eliminiše  primarna emisija kao autonomni izvor finansiranja a država usmerava na inostrano zaduživanje.  Samo tim se može objasniti  ludačko insistrianje MMF-na privatizaciji K.B i ničim više....... Pristalica sam teorije zavere i mislim da inostrani faktor neće pitati za cenu K.B. iz gore navedenih razloga.

 Izneo sam sopstveno mišljenje na šta imam pravo, ovo nije investicioni savet...... Pozdrav svima.

PS: Smeta mi što na forumu ljudi ne iznose svoje analize i mišljenja već samo objavljuju vesti. Mada su i objave vesti korisne.
Nazad na vrh Ići dole
Nenadnenad67
Still learning
Still learning
Nenadnenad67


Broj poruka : 100
Godina : 44
Localisation : beograd
Points : 450
Datum upisa : 27.01.2012

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime5/2/2019, 19:03

marjanovicgane ::
pepermint ::
U poslednjih godinu i po dana korporativno upravljanje, poslovanje i performanse Komercijalne banke su unapredjene i ostvaren je napredak, pa su sve to dobre vesti za budućnost ove banke, ocenjuje Čakrabarti.
 
Kao klijent Komercijalne banke odgovorno mogu izjaviti sledeće: Nikada u istoriji stanje u  banci nije bilo grđe....... Štede na službenicima, štede na prostoru, kamate na štednju nikakve, izuzetno opasne kamate na kredite, prevarantske kamate na stambene kredite, počeli su da naplaćuju web banking...... usluga skupa i nikakva......

Samo se velika neznalica ili teški hohštapler može hvaliti rastom profita u bankarstvu. Nije Komercijalna banka osnovana da bi pravila profit, već je drugačije zamišljena  njena uloga u našoj privredi.
 Kolega Gane o kojoj to dobroj banci pricas u tvom poslednjem komentaru
Nazad na vrh Ići dole
marjanovicgane
VIP
VIP
marjanovicgane


Broj poruka : 922
Points : 1982
Datum upisa : 10.09.2018

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime5/2/2019, 21:42

Pokušao sam u svojim komentarima da ukažem da bankarski sektor treba posmatrati u funkciji privrednog razvoja...... Banka po meni mora služiti kao motor privrednog razvoja  što su naše banke i bile do 2000 godine.  Nažalost u poslednje vreme se kod nas gura jedna vulgarna teza da su banke uspešne samo ako naprave profit i obrnuto...... Svako ko tako misli demonstrira totalno nepoznavanje suštine bankarskog sistema. Taj ili je hohštapler ili neznalica, trećeg nema. 

Komercijalna banka je empirijski primer kako se u trci za profitom devastira kvalitet bankarskih usluga. U prethodnom komentaru sam opisao stvari na osnovu ličnog iskustva, dakle ono što sam doživeo i video da se radi u  banci. Na ovo sam mislio kada sam opisao da stanje u banci nikada nije bilo grđe. I ne samo to nego je K.B. izgubila svoju izvornu funkciju a to je kreditiranje privrednog razvoja  i plasman primarne emisije u privredu. 

Što se tiče Aktive od 3 milijarde EVRA ona nije ni bleda senka onoga što je nekada banka bila. Prevedite aktivu banke iz 1970-tih godina na današnji novac i videćete o kakvoj se devastaciji radi. Međutim, čak i ovako urušena K.B. bolja je od svih stranih banaka na našem tržištu i mislim da će dostići vrednost koju sam procenio iz razloga iznetih u prethodnom komentaru.

Kada sam napisao da se radi o dobroj banci mislio sam u odnosu na ono što danas imamo od bankarstva i na mogućnost odlične zarade od prodaje akcija........ Inače, stanje je daleko od apsolutno dobrog. Nadam se da je sada jasnije.
Nazad na vrh Ići dole
pepermint
VIP
VIP
pepermint


Broj poruka : 2607
Points : 5919
Datum upisa : 05.02.2014

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime5/2/2019, 21:50

Znaci Gane predvidjas da ce akcija biti vise od 8400 rsd? :)
Nazad na vrh Ići dole
marjanovicgane
VIP
VIP
marjanovicgane


Broj poruka : 922
Points : 1982
Datum upisa : 10.09.2018

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime5/2/2019, 22:10

pepermint ::
Znaci Gane predvidjas da ce akcija biti vise od 8400 rsd? :)

Ne znam kolika će biti cena akcija ali ostavljam mogućnost da će u trenutku prodaje cena KMBN ići i preko ove cifre.    Mislim da  prave špekulacije oko KMBN I KMBNPB tek počinju.   Ja lično ne volim špekulativne akcije i ne kupujem ih, niti preporučujem njihovu kupovinu. To što sam kupio - to je to.......

Molim samo da se moji komentari čitaju kao moje lično mišljenje a ne kao investicioni savet. Iskustvo me uči da je budućnost nepredvidiva i zato preporučujem OPREZ.
Nazad na vrh Ići dole
philips1
Our family
Our  family



Broj poruka : 334
Points : 946
Datum upisa : 12.04.2012

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime5/2/2019, 22:46


NEŠTO ZA SRCE NAŠEG KOLEGE GANETA!! ajkula

Dopao mi se ovaj Malagurski, do danas nisam znao za njega, on je čisto OSVEŽENJE!!!
farao
Nazad na vrh Ići dole
Dragivoje
Our family
Our  family



Broj poruka : 248
Points : 696
Datum upisa : 03.06.2011

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime5/3/2019, 08:07

Malagurski kao levičar sasvim namerno ni reč nije rekao o Orbanovoj politici prema migrantima a suština je (i) u njoj. Za takvu politiku treba da postoji dosta elemenata od vrha do dna a kod nas nema takvih preduslova, barem za sada. Vučić je izbegao da odgovori, a on voli o svemu da ima mišljenje, na ključno pitanje koja mu se više politika dopada, Makronova ili Orbanova. Sledi i da ono što je bilo dobro rešenje u Mađarskoj ( npr.oko banaka) uopšte ne mora da bude dobro u Srbiji jer su varijable u jednačini različite. Parlamentarna demokratija daje različite rezultate u Holandiji i Hondurasu a slično je i sa privatizacijom na Islandu ili Brazilu. Otuda bi se priča, nažalost, kod nas oko državnog vlasništva u KMBN svela na priču o Agrobanci, Privrednoj banci, Univerzal banci, Metals banci...
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime5/4/2019, 10:47

MMF-a o EPS-u, Srbijagasu, Komercijalnoj banci

„Potvrdićemo rezultate iz 2018, kao i za prva četiri meseca ove godine, a razgovaraćemo i o ciljevima po pitanju strukturnih efekata – o EPS-u, Srbijagasu, privatizaciji Komercijalne banke“, rekao je mali za TV Hepi.

On je istakao da je aranžman Srbije sa MMF-om savetodavni i da ne uključuje pozajmice.

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Alonisos
VIP
VIP



Broj poruka : 378
Points : 1349
Datum upisa : 04.09.2017

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime5/6/2019, 10:49

Dobit za prvi kvartal 1,67 milijardi din./kombank.com/
Nazad na vrh Ići dole
Pedja0r
Just looking
Just looking



Broj poruka : 22
Points : 91
Datum upisa : 24.04.2011

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime5/6/2019, 17:11

Da li je presek za dividendu 31.12 ili neki drugi datum?
Nazad na vrh Ići dole
Alonisos
VIP
VIP



Broj poruka : 378
Points : 1349
Datum upisa : 04.09.2017

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime5/6/2019, 18:40

Ove godine je bio 14.04
Nazad na vrh Ići dole
Pedja0r
Just looking
Just looking



Broj poruka : 22
Points : 91
Datum upisa : 24.04.2011

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime5/6/2019, 19:06

Hvala puno
Nazad na vrh Ići dole
Sasuolo
VIP
VIP
Sasuolo


Broj poruka : 206
Points : 877
Datum upisa : 07.11.2011

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime5/7/2019, 15:51

Rajfajzen banka Internešenel kupuje Komercijalnu banku!
https://www.kurir.rs/vesti/biznis/3248173/kurir-ekskluzivno-saznaje-rajfajzen-banka-internesenel-kupuje-komercijalnu-banku
Nazad na vrh Ići dole
pepermint
VIP
VIP
pepermint


Broj poruka : 2607
Points : 5919
Datum upisa : 05.02.2014

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime5/7/2019, 16:24

Sasuolo ::
Rajfajzen banka Internešenel kupuje Komercijalnu banku!
https://www.kurir.rs/vesti/biznis/3248173/kurir-ekskluzivno-saznaje-rajfajzen-banka-internesenel-kupuje-komercijalnu-banku
Kupuje onaj ko ponudi vise :)
Nazad na vrh Ići dole
Fokus
Still learning
Still learning



Broj poruka : 88
Godina : 55
Points : 212
Datum upisa : 12.03.2013

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime5/7/2019, 16:31

Tako bi trebalo da bude, ali u Srbistanu je mozda moguc i neki "dogovor".
Nazad na vrh Ići dole
pepermint
VIP
VIP
pepermint


Broj poruka : 2607
Points : 5919
Datum upisa : 05.02.2014

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime5/7/2019, 16:35

Fokus ::
Tako bi trebalo da bude, ali u Srbistanu je mozda moguc i neki "dogovor".
Oni su odavno rekli da su zainteresovani, ali jos nije ni tender raspisan.
Nazad na vrh Ići dole
pepermint
VIP
VIP
pepermint


Broj poruka : 2607
Points : 5919
Datum upisa : 05.02.2014

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime5/8/2019, 11:13

TENDER ZA PRODAJU KOMERCIJALNE BANKE KRAJEM MESECA, U IGRI 5 KUPACA
Nazad na vrh Ići dole
Toplica
VIP
VIP



Broj poruka : 274
Godina : 36
Localisation : Mauricijus
Points : 657
Datum upisa : 17.02.2011

Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka - KMBN 3. deo   Komercijalna banka - KMBN 3. deo - Page 14 Icon_minitime5/9/2019, 08:04

Stalno ponavljaju istu vest samo promene datum objave vesti. Kao papagaji... Dosadni su 5 kupca, 5 kupca odakle oni znaju koliko ce biti zainteresovanih. Bolje bi im bilo da isplate vise tu dividendu, evo jos malo pa ce pola maja.
Nazad na vrh Ići dole
 
Komercijalna banka - KMBN 3. deo
Nazad na vrh 
Strana 14 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Komercijalna banka - KMBN 2. DEO
» Komercijalna banka - KMBN 3. deo
» Komercijalna banka - KMBN
» Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB
» Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Banke fun club-
Skoči na: