BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 BG Aerodrom - AERO 4. deo

Ići dole 
+84
hund
Von Misha
Polos
FatCat
Pedja0r
Nele012
cukicezar
Admin
laufer
Rademilatov
Roki IV
Djepeto83
Deniko
zORAn
CMLB26
Friman
Jegulja
Aritmeticar
Gagi
Paradiso
Kobe Bryant
real_finanza
Tods
Igi-bg
Limited011
Dragot
Teletrader
Zoranecc
Ivan2211
Nikolaj3
Djavo
gogloee
Sneki
Toni Soprano
Marioss
Toplica
Neki
Aca kurbla
Delboj
markan
Mistery 011
NewStar
arsen123
ima nade
Cicija
Bond
Beli
Matthew Greenburgh
Roman Abramovich
011
Dalaj Lama
Big Beast
Colle
Draganvi
goxi
mili61
DimitrijeJ
MORNAR
BBrroo
Dr.
Dragan555
Gocili
boban75
pepermint
Cucla
Big Mile
Non-ProfitOrganization
Folio
Maca
Aria
Boranija
Momir
Pera Božić
Sutra
Fmember
Jerry Springer
larry.flint
Al Kapone
Smile
Popaj
Tenerife
Trade Now
Ars Vivendi
Vladulns
88 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Vladulns
VIP
VIP
Vladulns


Broj poruka : 1750
Localisation : novi sad
Points : 6154
Datum upisa : 02.09.2009

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime2/28/2018, 20:52

U prošloj godini Aerodrom "Nikola Tesla" ostvario je bruto dobit od 3,26 milijardi dinara, što je za 74,93 miliona dinara više nego godinu ranije.

Finansijski rezultat aerodroma povećan je za 6,67 procenata u odnosu na prošlu godinu", rekla je Mihajlovićeva.

Ona je podsetila da su prošle godine kroz Aerodrom "Nikola Tesla" prošla 5,34 miliona putnika, što je povećanje od devet odsto u odnosu na godinu ranije.

Dodaje i da je prevoz robe i pošte u 2017. bio veći za oko 40 odsto u odnosu na 2016. godinu.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/1/2018, 04:36

Ažuriran informator

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Folio
VIP
VIP
Folio


Broj poruka : 276
Points : 1023
Datum upisa : 19.11.2010

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/1/2018, 09:36

Ako sam dobro ispratio Vinci mora da se izjasni da li uzima ili ne AERO do 05.marta, jer tad istice zakonskih 60 dana od dostavljanja ponude?
Nazad na vrh Ići dole
Vladulns
VIP
VIP
Vladulns


Broj poruka : 1750
Localisation : novi sad
Points : 6154
Datum upisa : 02.09.2009

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/1/2018, 17:24

Nastavlja se rast Aera.......

Februar 5,3 % u odnosu na prošlu godinu......

Rast karga 39%.....

Month PAX Change (%)
JAN 333.989 ▲ 1.3
FEB 297.426 ▲ 5.3

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Roman Abramovich
Member
Member



Broj poruka : 672
Localisation : Zemun
Points : 1784
Datum upisa : 25.05.2007

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/1/2018, 19:46

Folio ::
Ako sam dobro ispratio Vinci mora da se izjasni da li uzima ili ne AERO do 05.marta, jer tad istice zakonskih 60 dana od dostavljanja ponude?

Pa ne mislis valjda da ce da odustanu?
Valjda zelis dobro ovoj zemlji Srbiji iako ne volis AV?
Nazad na vrh Ići dole
Folio
VIP
VIP
Folio


Broj poruka : 276
Points : 1023
Datum upisa : 19.11.2010

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/1/2018, 22:40

To sto ne volim AV govori da ja jako volim Srbiju! Vrlo jednostavno, zar ne?

Moje pitanje nije imalo nikakvu politicku konotaciju, vec je bilo cisto informativno jer nisam video potrebu da ako je neko resio da uzme Aero da ceka zadnji dan da to i saopsti.

Iskreno se nadam da nisu u tom vremenu ispregovarali nesto jako nepovoljno za Srbiju, ali vrsilac duznosti premijera Brnabic je saopstila da ce sve biti javno pa cemo imati i priliku da se licno uverimo u to.
Nazad na vrh Ići dole
Vladulns
VIP
VIP
Vladulns


Broj poruka : 1750
Localisation : novi sad
Points : 6154
Datum upisa : 02.09.2009

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/6/2018, 13:36

Davno smo gledali ovu igru... Brzo se spustila cena na 1600 din, i sada kad su se pojavili malo bolji nalozi na bid-u, sad se ne izleće na 1600, što pokazuje da se neko zaigrao, tj. namera je bila da se brzo spusti cena na 1600 i verovatno napravi panika.
U svakom slučaju ko je mislio da je zakasnio, evo lepe prilike za "zakasneli" ulaz....
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/6/2018, 13:42

Big Mile ::
Danas opet navala i to po 1780, razumem što se veliki lagano iskrcavaju, ali mi nisu jasni ovi što kupuju na hiljade po toj ceni. kafa
Evo rekoh ja još 18.01.18. da je 1800 dobra cena za lepu zaradu i izlaz, ali euforija i stampedo s cudo a znaju biti i štetni. Dakle ko je rezonovao kao  ja može lagano opet da se ukrcava po 1600, a kako je krenulo možda još i niže. kafa
Nazad na vrh Ići dole
Tenerife
VIP
VIP
Tenerife


Broj poruka : 739
Points : 2460
Datum upisa : 02.10.2013

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/6/2018, 13:57

Mislim da se previše zalećete i prizivate prodavce - ali njih nema! Ovo na tabli prodavci nisu, bar oni koji bi samo da izađu. Vrlo brzo cena može gore uz par hiljada i onda opet ništa od jeftine akcije. Drugo, nekoliko dana pred izjašnjavanje o koncesiji od strane francuza ovaj nazovi "pad" je normalna pojava i pojedini pecaroš može da kupi nešto akcija.

_________________
Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja goriva
pod pritiskom u cilindar motora sa unutrašnjim sagorevanjem

Turbo folk je gorenje naroda, svako pospešivanje tog sagorevanja
je turbo folk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa

Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno popuni je turbo folk
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/6/2018, 14:13

Tenerife ::
Mislim da se previše zalećete i prizivate prodavce - ali njih nema! Ovo na tabli prodavci nisu, bar oni koji bi samo da izađu. Vrlo brzo cena može gore uz par hiljada  i onda opet ništa od jeftine akcije. Drugo, nekoliko dana pred izjašnjavanje o koncesiji od strane francuza ovaj nazovi "pad" je normalna pojava i pojedini pecaroš može da kupi nešto akcija.
Grešiš, nikog ja ne prizivam, ja sam izašao po 1800, lepo zaradio  i više me ovo ne zanima, samo sam ukazao na mogučnost ponovnog ulaska. Malo mi samo čudno gde su nestali kupci da im sada cak i 1700 mnogo. Mislim da ljude počinje da brine dali če biti nekih ustupaka Francuzima u vidu nekih skrivenih aneksa ili nedaj bože da se povuku, a nezna se kolika je ponuda drugoplasiranog, da ne ispadne da je i ova cena jaka za ulaz. Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Big Beast
Our family
Our  family



Broj poruka : 160
Points : 322
Datum upisa : 15.11.2017

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/6/2018, 17:56

Big Mile ::
Grešiš, nikog ja ne prizivam, ja sam izašao po 1800, lepo zaradio  i više me ovo ne zanima, samo sam ukazao na mogučnost ponovnog ulaska. Malo mi samo čudno gde su nestali kupci da im sada cak i 1700 mnogo. Mislim da ljude počinje da brine dali če biti nekih ustupaka Francuzima u vidu nekih skrivenih aneksa ili nedaj bože da se povuku, a nezna se kolika je ponuda drugoplasiranog, da ne ispadne da je i ova cena jaka za ulaz. Pozdrav!
Pravo u centar. Koliko mogu da dobijem ako sad udjem ili ponovo udjem? Koliko mogu da izgubim ako odustanu ili bude aneksa?  Deluje da moze daleko vise da se izgubi nego da se zaradi. Bar je to moj rezon pa mi se po tabli cini da i drugi tako rezonuju.
Nazad na vrh Ići dole
Tenerife
VIP
VIP
Tenerife


Broj poruka : 739
Points : 2460
Datum upisa : 02.10.2013

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/6/2018, 20:26

Meni tabla ne izgleda tako, moje mišljenje, moja greška.

_________________
Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja goriva
pod pritiskom u cilindar motora sa unutrašnjim sagorevanjem

Turbo folk je gorenje naroda, svako pospešivanje tog sagorevanja
je turbo folk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa

Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno popuni je turbo folk
Nazad na vrh Ići dole
Jerry Springer
VIP
VIP
Jerry Springer


Broj poruka : 225
Localisation : Backa
Points : 948
Datum upisa : 22.01.2012

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/7/2018, 06:19

Big Beast ::
Big Mile ::
Grešiš, nikog ja ne prizivam, ja sam izašao po 1800, lepo zaradio  i više me ovo ne zanima, samo sam ukazao na mogučnost ponovnog ulaska. Malo mi samo čudno gde su nestali kupci da im sada cak i 1700 mnogo. Mislim da ljude počinje da brine dali če biti nekih ustupaka Francuzima u vidu nekih skrivenih aneksa ili nedaj bože da se povuku, a nezna se kolika je ponuda drugoplasiranog, da ne ispadne da je i ova cena jaka za ulaz. Pozdrav!
Pravo u centar. Koliko mogu da dobijem ako sad udjem ili ponovo udjem? Koliko mogu da izgubim ako odustanu ili bude aneksa?  Deluje da moze daleko vise da se izgubi nego da se zaradi. Bar je to moj rezon pa mi se po tabli cini da i drugi tako rezonuju.
Aneksa ce svakako biti sto ne znaci da do posla nece doci. Ako sada kupis mozes da dobijes 1470 dinara koncesionu naknadu i da ti ostane akcija koja te je kostala 1 evro koja ce za 25 godina vredeti 60 evra.
Nazad na vrh Ići dole
Cucla
VIP
VIP
Cucla


Broj poruka : 423
Godina : 49
Localisation : BG
Points : 1388
Datum upisa : 22.06.2007

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/7/2018, 09:41

Jerry vec smo pricali o tome , zasto mislis da ce mali akcionari dobiti 1470 koncesionu nadoknadu?
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/7/2018, 14:41

Meni je ovo zvucalo kao da je Jerry siguran u to sto prica, odnosno da zna a ne samo da misli/nagadja.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/7/2018, 16:42

Možda i zna a možda i ne zna? Ali odakle mu racunica da će vredeti 60€ za 25 godina? Ko kaze da neće vredeti 2€ ili manje? Sam nadvojvoda koji sve zna, sve vidi, u sve se razume, i u sve se meša, priznao je da ne zna šta će biti za 25 godina od Danas 60€ zvuči baš dosta. A koliko će tada vredeti? Svako za sebe nek misli a ovde je ipak dobro da diskutujemo.
Nazad na vrh Ići dole
pepermint
VIP
VIP
pepermint


Broj poruka : 2632
Points : 5960
Datum upisa : 05.02.2014

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/7/2018, 17:07

Hocemo li biti zivi za 25 godina.
Nazad na vrh Ići dole
Jerry Springer
VIP
VIP
Jerry Springer


Broj poruka : 225
Localisation : Backa
Points : 948
Datum upisa : 22.01.2012

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/8/2018, 03:14

Dragan555 ::
Možda i zna a možda i ne zna? Ali odakle mu racunica da će vredeti 60€ za 25 godina? Ko kaze da neće vredeti 2€ ili manje? Sam nadvojvoda koji sve zna, sve vidi, u sve se razume, i u sve se meša, priznao je da ne zna šta će biti za 25 godina od Danas 60€ zvuči baš dosta. A koliko će tada vredeti? Svako za sebe nek misli a ovde je ipak dobro da diskutujemo.
Matthew Greenburgh.


Po mojoj proceni, Francuzi su trebali da ponude 250-300m vise, da bi se dobila fer vrednost onoga sto ce oni da exploatisu za tih 25 godina (sadasnja vrednost novcanih tokova koji idu njima u toku koncesije).

Ovih 732m koje spominju kao investicije, to sam skoro siguran da ce se ispostovati tako sto ce se zaduzivati ANT a.d. kroz vreme, do recimo nivoa od 4x EBITDA. Znaci to nije novac koji vade Francuzi, vec je novac koji ce se iz resursa/profitabilnosti aerodroma cediti.

Na kraju 25 godina, vratice verovatno nesto sto ce imati oko 200m EBITDA i oko 800m duga, sto ce trzisno vredeti nesto iznad 2 milijarde evra. Sadasnja vrednost toga je oko 350m evra, plus ovih 501m koji se dobijaju odmah: akcija vredi oko 3000 dinara.

Naravno, potpuno je druga prica kako tu vrednost realizovati sada, a ne za 25 godina. Verujem da ima krupnih manjinskih akcionara koji ce hteti da se bore za ekstrakciju vrednosti.

Kao I uvek, pitanje je investicionog mandata: da l' si trejder, il' si investitor.
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/8/2018, 07:27

Svaka čast Matthew ali ako Vučić ne zna onda niko ne zna. To je čist axiom. Samo da ne bude zarastao u korov nakon četvrt veka. Dakle moraćemo da sačekamo tih 25 godina da vidimo ko je bio u pravu. Brzo će to proći. Može čak i neka opklada da nam ne bude dosadno dok čekamo.
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/8/2018, 09:04

Dragan555 ::
Svaka čast Matthew ali ako Vučić ne zna onda niko ne zna. To je čist axiom. Samo da ne bude zarastao u korov nakon četvrt veka. Dakle moraćemo da sačekamo tih 25 godina da vidimo ko je bio u pravu. Brzo će to proći. Može čak i neka opklada da nam ne bude dosadno dok čekamo.



Prosta je matematika, ne razumem kako nije jasno.

Vrednost akcije je:

1) ono sto ce se sada dobiti od Francuza kao koncesiona naknada (naravno da ce svi akcionari dobiti to, jer svi akcionari podjednako "iznajmljuju" svoju kompaniju Francuzima na 25 godina),

plus

2) Sadasnja vrednost vrednosti akcije nakon isteka 25 godina, kada Francuzima istekne najam aerodrome i akcionari dobiju nazad svoju kompaniju, sa operativnim i finansijskim parametrima koji ce biti postizani u tom trenutku (EBITDA, zaduzenost, itd).


Na blic sam racunao kada sam rekao da je fer vrednost verovatno oko 3000 din po akciji. Sumnjam da sam mnogo omasio.

Ne mora nista da se ceka. To je tako vec danas. To su komponente vrednosti 1/1, samo je stvar pogledati biznis plan koji su Francuzi sacinili, i pogledati kolika se EBITDA aerodrome ocekuje u poslednjoj godini koncesije.

Mozes da proveris okvirno i kroz prethodne transakcije. Ljubljana je prodata Nemcima za preko 20x EBITDA; mislim da su regionalni aerodromi u Grckoj takodje za veoma visok multiplikator prodati - ne znam sada napamet, ali pogledacu.

Cena mora krenuti na vise kada stvari oko Vinci transakcije budu poznate do kraja, i kada se neki obavezujuci ugovori potpisu, itd.




kafa

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2785
Points : 7943
Datum upisa : 21.01.2009

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/14/2018, 16:50

Organizacija Transparentnost Srbija saopštila je da je od Vlade dobila odgovor da je sve u vezi sa koncesijom Aerodroma "Nikola Tesla" proglašeno tajnom i da ništa od dokumentacije ne može da im dostavi.

Za sada...

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
mili61
VIP
VIP



Broj poruka : 526
Points : 1640
Datum upisa : 28.01.2013

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/15/2018, 08:31

Da li je dostavljena ponuda Vincija

_________________
kafa
Nazad na vrh Ići dole
Cucla
VIP
VIP
Cucla


Broj poruka : 423
Godina : 49
Localisation : BG
Points : 1388
Datum upisa : 22.06.2007

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/15/2018, 09:10

Pa kako ce mali akcionari da trguju akcijama AERO na berzi , ako je tajna ono sto ce u narednom periodu najvise uticati na cenu akcije?
Nazad na vrh Ići dole
Vladulns
VIP
VIP
Vladulns


Broj poruka : 1750
Localisation : novi sad
Points : 6154
Datum upisa : 02.09.2009

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/15/2018, 09:31

Jedan kolega na drugom forumu je na osnovu svog viđenja zakonskih odredbi, odredio da je poslednji rok za potpis ugovora, sledeća sreda - 21. mart......
Nazad na vrh Ići dole
Trade Now
VIP
VIP
Trade Now


Broj poruka : 404
Points : 1837
Datum upisa : 13.04.2014

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/15/2018, 10:16

Cucla ::
Pa kako ce mali akcionari da trguju akcijama AERO na berzi , ako je tajna ono sto ce u narednom periodu najvise uticati na cenu akcije?
Stvar je prosta ili će se sklopiti ugovor koji će objaviti ili neće, pa će se akcija kretati u skladu sa ova dva scenarija. Do epiloga ide neizvesnost.
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/15/2018, 12:39

Obe strane bi trebalo da se potrude da se nadje kompromisno resenje, jer je valjda u interesu i jednih i drugih da do ugovora o zakljucenju posla dodje.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/15/2018, 13:42

Sreca pa postoji i drugoplasirani! kafa
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/15/2018, 13:45

Big Mile ::
Sreca pa postoji i drugoplasirani! kafa



Ma zavrsice sa Francuzima,...pa nije Vinci tu samo zbog aerodroma. Ima tu i garaza po Beogradu, i slicnih velikih tiketa da se dekra jos godinama !

Nego se prave pametni lokalni advokati,...koji zastupaju Francuze.



kafa

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/15/2018, 21:12

@Matt
Nije valjda da razmisljaju o tuzbi? Nema ni govora o prevarnoj nameri barem sa nase strane...

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2051
Points : 5696
Datum upisa : 06.12.2008

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/15/2018, 22:27

Ma nema tužbe ni iz daleka, (kako da je bude kad ugovor još nije n potpisan?) - nego te adv. kancelarije tipa Janković, Popović, Matić pokušavaju da se šlihtaju Francuzima, kao "može to bolje", dajte da mi sastaviomo ugovor, država Srbija je pokvarema, a mi (advokati? od ) smo najpošteniji na svetu, ali to će da vas košta, malo više i što duže pregovaramo naša gaža je veća...

Ma čudo je šta su advokati spremni da urade za pare...
Posebno, gorepomenuta kancelarja!

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Igi-bg
Partner
Partner
Igi-bg


Broj poruka : 218
Points : 483
Datum upisa : 17.11.2009

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/16/2018, 11:47

Momir ::
Ma nema tužbe ni iz daleka, (kako da je bude kad ugovor još nije n potpisan?) - nego te adv. kancelarije tipa Janković, Popović, Matić pokušavaju da se šlihtaju Francuzima, kao "može to bolje", dajte da mi sastaviomo ugovor, država Srbija je pokvarema, a mi (advokati? od ) smo najpošteniji na svetu, ali to će da vas košta, malo više i što duže pregovaramo naša gaža je veća...

Ma čudo je šta su advokati spremni da urade za pare...
Posebno, gorepomenuta kancelarja!
Sigurno je i ovo tačno u vezi pomenutih advokata, ali jedan moj kolega tvrdi kako ima pouzdanu informaciju da će ugovor biti potpisan u sklopu posete Makrona, kako bi se Vučić hvalio da je on svojom intervencijom spasao pregovore.

Da li neko može da mi objasni zašto na sajtu CRHOV-a ne mogu da pronađem AERO. Možda sam dovoljno glup da ne umem da se snađem ili je nešto drugo po sredi...
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2051
Points : 5696
Datum upisa : 06.12.2008

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/16/2018, 11:50

Vise nego glup... od

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Trade Now
VIP
VIP
Trade Now


Broj poruka : 404
Points : 1837
Datum upisa : 13.04.2014

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/19/2018, 09:48

Ako sam dobro čuo premijerku sinoć u dnevniku da je stanje u budžetu dobro a biće još bolje kada "do kraja godine pristigne novac od koncesije Aerodroma".
Počelo je pomeranje rokova i to ne baš za malo...
Nazad na vrh Ići dole
Tods
Still learning
Still learning



Broj poruka : 52
Points : 252
Datum upisa : 29.11.2010

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/19/2018, 09:56

Trade Now ::
Ako sam dobro čuo premijerku sinoć u dnevniku da je stanje u budžetu dobro a biće još bolje kada "do kraja godine pristigne novac od koncesije Aerodroma".
Počelo je pomeranje rokova i to ne baš za malo...
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO 4. deo   BG Aerodrom - AERO 4. deo - Page 12 Icon_minitime3/19/2018, 10:18

Ono sto je mnogo bitnije je nacin na koji odgovara na pitanje i njen govor tela u tom trenutku.

Voditeljka je pita za AERO, a Ana skrece pogled dok kratko pominje o potpisivanju koncesije, onda pravi neverovatne grimase na licu, pa govori o digitalnoj farmi, onda opet skrece pogled dok pominje da ocekuje potpisivanje ugovora o koncesiji, i na kraju pominje Magnohrom.

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
 
BG Aerodrom - AERO 4. deo
Nazad na vrh 
Strana 12 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» BG Aerodrom - AERO
» BG Aerodrom - AERO 3. deo
» BG Aerodrom - AERO 3. deo
» BG Aerodrom - AERO 5. deo
» NIIS vs AERO

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: