BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS

Ići dole 
+21
trind
MarkoJTD
gogloee
Limited011
Zeljko321
Dragot
Teletrader
Bond
Djepeto83
Zile
Kobe Bryant
Motika
Dusan
Greta
Grlja
Karlito Brigante
Alec
erichser
Milos86
mirami
Sneki
25 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime9/11/2007, 11:21

Dugo nista a od juce jedva da se moglo uci ? Suspect
PB 0,48 ne vidim nista lose!
Jel neko zna nesto vise ?
:pirat: :pirat: :pirat:
Nazad na vrh Ići dole
mirami
Forum queen
Forum queen
mirami


Broj poruka : 395
Points : -90
Datum upisa : 22.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime9/11/2007, 12:40

Pa da a ja kad ih gledam pre neki dan nema ni ponude ni potraznje Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2223
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1309
Datum upisa : 20.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime9/11/2007, 19:28

Sigurno vam se nece isplatiti investicija, ne bacajte pare... :silent:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime9/13/2007, 11:01

Prodavac se nesto ucutao...Suspect
Mozda ga Milos zbunio? :D
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime9/14/2007, 10:01

Hopsala... evo ponude :D 8)
al ima i kupaca.... videcemo!
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2223
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1309
Datum upisa : 20.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime9/14/2007, 12:27

Ne brini Milojko je to....
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime9/14/2007, 15:31

milos86 ::
Ne brini Milojko je to....


Who the fuck is Milojko?

P.S. Vidim, ako to on kupuje, mada i EGP je u igri, da se stiso, danas je cena morala UP !!!:shock:
Al ako je tvoj drug... OK !alien



.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime9/19/2007, 18:03

Al zato danas odlete....
Nazad na vrh Ići dole
erichser
Still learning
Still learning



Broj poruka : 37
Points : 0
Datum upisa : 19.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime10/1/2007, 18:08

Ljudi, ne bacajte pare!
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2223
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1309
Datum upisa : 20.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime10/1/2007, 19:10

Kazem im ja :) ne da se Milojko tako lako :)
Nazad na vrh Ići dole
erichser
Still learning
Still learning



Broj poruka : 37
Points : 0
Datum upisa : 19.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Da Alec, baja je kupio firmu koja ima oko 1200ha svoje zemlj   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime10/2/2007, 11:57

Alec ::
Ma ima deal s radnicima... ili s brokerima. Pa mu jave kad se nesto sprema da se pusti... Ovo bi trebalo juriti PC nalozima za sta nemam zivaca... a baja je kupio firmu za manje od 1000 evra po hektaru (ne racunajuci drzavno zemljiste).... BRUKA! :pig:

Da Alec, baja je kupio firmu koja ima oko 1200ha svoje zemlje za 1.200.000€ sto je oko 1000€/ha, ali jos 2003. godine a tada je od prilike toliko placano i za druge slicne firme, a uz to kupio ju je putem javne aukcije koja je odrzana na Spensu u NS, pa nije mogao biti u talu sa radnicima ili brokerima jer su i drugi ponudjaci ucestvovali ravnopravno na istoj aukciji. Ako ti to sada zvuci povoljno, to je zato sto je cena zemlje u periodu od 2003. do sada otisla dosta gore, tada sigurno nije tako bilo. Pogledaj detalje te aukcije na [You must be registered and logged in to see this link.] pa ce ti biti jasno. Mogao si i ti i ja i bilo ko drugi tada da kupi (pod uslovom da smo imali kes), ali ko nam je kriv, tada nam je sigurno bilo skupo zato nam ostaje sada samo da zalimo.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2223
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1309
Datum upisa : 20.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime10/2/2007, 12:48

:rendeer:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime10/2/2007, 15:06

Kao da pokusavate da ispumpate ovu akciju??
Nisam jos cula neki argument protiv kupovine scratch
OK, jedina zamerka bi mogla da bude sto je firma mala!
Ali to ne mora da bude minus!
Nije mi jasna ni zasto se na forumu brani vlasnik u stilu "tada je to bilo puno para", a DANAS vredi mnogo vise, al jadan vlasnik, zaradio jeSAMO 2-3 puta??? Cemu to? Koga branite? Suspect
Nazad na vrh Ići dole
erichser
Still learning
Still learning



Broj poruka : 37
Points : 0
Datum upisa : 19.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime10/2/2007, 22:14

Sneki ::
Kao da pokusavate da ispumpate ovu akciju??
Nisam jos cula neki argument protiv kupovine scratch
OK, jedina zamerka bi mogla da bude sto je firma mala!
Ali to ne mora da bude minus!
Nije mi jasna ni zasto se na forumu brani vlasnik u stilu "tada je to bilo puno para", a DANAS vredi mnogo vise, al jadan vlasnik, zaradio jeSAMO 2-3 puta??? Cemu to? Koga branite? Suspect
Sneki, nemoj da mislis da ja branim vlasnika, samo sam izlozio situaciju kakva u stvari i jeste. Nemam nista od toga, a ne verujem da ima bilo ko od nas, dal se pisalo na ovom forumu dobro ili lose o vlasniku BNDS-a. Jednostavno je tako da je cena zemlje toliko otisla gore i sta sad, ali je trebalo tada platiti toliko za jednu takvu firmu, koja je kako i sama kazes mala.
Ako tako gledamo, "jadan on" zaradio je samo 2-3 puta vise nego sto je ulozio, pa zasto mi onda nismo za novce koje smo kupovali akcije kupovali zemlju pa cekali par godina i zaradili isto toliko?
Hocu samo da kazem da je tada trebalo imati hrabrosti pa ulagati toliki novac u takvu firmu.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime10/2/2007, 22:20

Erichser@
Nista ja tebe ne razumem :joker:
Ti i dalje branis "jadnog" vlasnika ?
Pa neka je zaradio, valjda se i kupovinom akcija BNDS-a moze nesto zaraditi, bez obzira sto je vlasnik vec debelo u plusu?
Ti koliko shvatam zelis da nas odgovoris od kupovine, kako bi "jadni" vlasnik pokupovao i ostatak akcija sto jeftinije?
Ili ja nisam normalna? :D
Nazad na vrh Ići dole
Alec
Just looking
Just looking



Broj poruka : 23
Points : -8
Datum upisa : 10.08.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime10/2/2007, 22:22

Pa dobro... mogu i ja sad na aukciju, ali sumnjam da bih mogao iskesirati kintu za firmu slicnu BNDS... a uz to, nisam ni krivicno gonjen :albino:
Nije bitno... poljoprivreda je sad vrlo IN... ovo bi trebalo juriti PC nalozima, ili ako u nekom slucaju imate brzog brokera i mozete da pratite stanje na tabeli onda i obicnim nalozima, ja u to vreme radim :no:

PE 13,13
PB 0,58
ROE 4,38
Nazad na vrh Ići dole
erichser
Still learning
Still learning



Broj poruka : 37
Points : 0
Datum upisa : 19.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime10/2/2007, 23:11

Alec ::
Pa dobro... mogu i ja sad na aukciju, ali sumnjam da bih mogao iskesirati kintu za firmu slicnu BNDS... a uz to, nisam ni krivicno gonjen :albino:
Nije bitno... poljoprivreda je sad vrlo IN... ovo bi trebalo juriti PC nalozima, ili ako u nekom slucaju imate brzog brokera i mozete da pratite stanje na tabeli onda i obicnim nalozima, ja u to vreme radim :no:

PE 13,13
PB 0,58
ROE 4,38
Alec, pa ti izgleda da poznajes vlasnika, rekao si "...a nisam ni krivicno gonjen" kao da hoces da nam kazes da je on krivicno gonjen. Reci nam nesto ako znas o njemu.
Nazad na vrh Ići dole
Alec
Just looking
Just looking



Broj poruka : 23
Points : -8
Datum upisa : 10.08.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime10/2/2007, 23:13

Ma gde znam poljoprivrednike po vojvodini... :D
Rekao sam "krivicno gonjen" to bi trebalo od sad da bude bitna stvar prilikom kupovine neke firme. :lol:
Nazad na vrh Ići dole
erichser
Still learning
Still learning



Broj poruka : 37
Points : 0
Datum upisa : 19.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime10/2/2007, 23:30

Alec ::
Ma gde znam poljoprivrednike po vojvodini... :D
Rekao sam "krivicno gonjen" to bi trebalo od sad da bude bitna stvar prilikom kupovine neke firme. :lol:
A ja mislio da znas nesto u vezi vlasnika BNDS, pa da nam kazes.
A odakle si ti kada kazes da ne znas poljoprivrednike po Vojvodini?
Hteo sam samo da kazem da tu nema neke perspektive za rast cene akcija zato sto on (jedan vlasnik) ima preko 70% akcija, pa nema sanse da dodje do nekog preuzimanja i rasta, a i ako bi doslo dovoljno je da on proda svoj deo i da opet mali akcionari ne dobiju nista jer zasto bi novi vecinski vlasnik kupovao njihove kada vec ima dovoljno da moze i sam da upravlja? A nesto i ne verujem da bi sadasnji vlasnik bacao pare i otkupljivao od malih njihove akcije, pogotovo ne ako cena ide gore, jednostavno mu to ne treba.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime10/3/2007, 02:04

Erihster@
.... a ti se bas svojski trudis da mu ucinis i jos malo spustis cenu :D
Ne sekiraj se Citadel je vec usao i dokupljuje... alien

Mislim da ni mali investitori ovde ne mogu lose da prodju... 8)
Free float je dovoljno velik ! :study:


P.S. Polako me podsecas na ARlehina na Vitalu... :D Suspect
Nemoj vise da se brukas ! cat
Da ti nije Milojko neki rod ??? 8)

.
Nazad na vrh Ići dole
erichser
Still learning
Still learning



Broj poruka : 37
Points : 0
Datum upisa : 19.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime10/3/2007, 09:37

Sneki ::
Erihster@
.... a ti se bas svojski trudis da mu ucinis i jos malo spustis cenu :D
Ne sekiraj se Citadel je vec usao i dokupljuje... alien

Mislim da ni mali investitori ovde ne mogu lose da prodju... 8)
Free float je dovoljno velik ! :study:


P.S. Polako me podsecas na ARlehina na Vitalu... :D Suspect
Nemoj vise da se brukas ! cat
Da ti nije Milojko neki rod ??? 8)

.
1. Ne trudim se ja da je spustim jer je vec bila na 524 din. (dovoljno dugo) i da je hteo tada da je kupuje to bi i uradio.
2. Pa sta ako Citadel kupuje (mada ih juce nisam video na crhov)? Koliko su oni to kupili? Nemoj mi samo reci da svaka akcija u koju oni udju procveta. Da li je njihov ulazak dovoljna garancija da cena ide gore? (samo palite masu) Ako je tako ja cu onda da ih pratim na svakoj akciji pa cu sigurno da se obogatim. Pa i oni su ljudi, a svi mi gresimo.
3. Nisam na ovom forumu da bi me neko vredjao. Ko se bruka, to ce vreme pokazati. Da li ti u opste znas gde je Banatski Despotovac (ali bez gledanja u kartu)?
Ne sumnjam u tvoje znanje sto se tice pracenja ekonmskih pokazatelja i racia, ali mislim da se ovde zaleces bez potrebe, ili mozda imas potrebu da na ovaj nacin dignes cenu pa da izadjes jer si shvatila da sam ja u pravu i da drugacije i nece ici dore nego ovakvim naduvavanjem.
Logicno je da kada ulazes novac u neku firmu znas o njoj barem koje boje im je logo, ili nesto po cemu se razlikuje od drugih slicnih firmi, da ne pricam o tome da li znas kakav im je prinos bio po hektaru, da li imaju sistem za navodnjavanje i kolika povrsina zemlje je pod tim sistemom, kakvom mehanizacijom raspolazu, koje kulture seju, da li imaju razvijeno i stocarstvo... A ti o ovoj firmi nisi navela nista u prvom postu kada si i otvarala ovu temu, nego samo tvrdis kako je to dobra akcija i da ima potencijala za rast. Na osnovu cega? Pa, poljoprivreda je ipak malo specificna grana i ne moze se o nekoj takvoj firmi govoriti da li je dobra ili ne samo na osnovu PB, ROE i slicnih pokazatelja nego se mora i otici malo na teren ili se barem dobro raspitati.
Matijevic je kupio Zlaticu (susedno poljoprivredno dobro) od prilike u isto vreme kada je privatizovan i BNDS, pa pogledaj koliko je cena otisla gore od tada. A jel znas zasto? Zato sto oni imaju sve ono sto sam gore naveo: dobru mehanizaciju, stocarstvo (obezbedjen otkup stoke zbog oslanjanja na industriju mesa "Matijevic")... Moze i BNDS da ima sve to, ali samo kada bi vecinski vlasnik hteo jer su za to potrebna velika ulaganja, a mi kao mali akcionari koji ukupno imamo oko 26,5% glasova ne mozemo mnogo tu da uticemo.
Zato jos jednom ponavljam da cenim vase ekonomsko znanje, ali mislim da se u poljoprivredu ne razumete dovoljno.
Evo da ne bude da ja spustam cenu necu vise da pisem ovakve postove na ovoj temi ukoliko vi ne budete bacali takve bombe tipa "ovo mora da ide UP!" bez realnog objasnjenja za to. Ne zelim da se od ovog foruma (na kojem sam od pocetka) napravi drugi economy koji je postao orudje, u rukama pojedinaca, za naduvavanje cena akcija i ostvarivanje njihovih ciljeva i navlacenje naivnih i ne upucenih da ulazu novac u firme za koje nikada nisu ni culi.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime10/3/2007, 10:27

Ne moralisi vise :sleep:

EVO PONUDE I TO sa skokom cene ! :D


Sto se tice cene: ona je 628,- din, a bila je na kratko i 750,- din.
P.S. Pogledaj ko je na 25. mestu u spisku akcionara...
Nazad na vrh Ići dole
erichser
Still learning
Still learning



Broj poruka : 37
Points : 0
Datum upisa : 19.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime10/3/2007, 10:38

Sto se tice cene ona je mnogo duze bila na 524 dinara nego na 628 i 750 ukupno, tako da to ne pije vode.
Trenutno nisam za racunarom, pisem sa telefona, pa ako ti nije problem, molim te, napisi mi kolika je ponuda, traznja, cena i ko je na 25. mestu i sa koliko akcija. Ako se ne varam do juce je bio EGP sa 220 akcija, a ko je danas stvarno ne znam.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime10/3/2007, 10:50

erichser ::
Sto se tice cene ona je mnogo duze bila na 524 dinara nego na 628 i 750 ukupno, tako da to ne pije vode.
Trenutno nisam za racunarom, pisem sa telefona, pa ako ti nije problem, molim te, napisi mi kolika je ponuda, traznja, cena i ko je na 25. mestu i sa koliko akcija. Ako se ne varam do juce je bio EGP sa 220 akcija, a ko je danas stvarno ne znam.

Uzivaj !!! 8)

I pozdravi Milojka (ko god da je!!)
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime10/4/2007, 12:08

e, pa taj Milojko pocinje da me nervira... sto mu neko ne poveca cenu vjec jednom?
Nije valjda da ne umete?
:pirat:
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2223
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1309
Datum upisa : 20.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime10/4/2007, 12:50

Pusti bre coveka da pazari jeftino :)
Nazad na vrh Ići dole
Karlito Brigante
Don
Don



Broj poruka : 36
Points : 0
Datum upisa : 23.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime10/4/2007, 14:16

Sta mu dodje ovo iz prospekta:

-Akcije u otplati 82.403
62.52 %

Akcije koje nisu slobodne za trgovanje (društveni kapital i akcije u otplati – osnov sticanja i rok do kada nisu slobodne za trgovanje) po ugovoru o kupoprodaji društvenog kapitala metodom javne aukcije. Rok otplate do 24.12.2009. god.
82.403
62.52 %


U crhovu se to ne vidi. Any idea?

_________________
If you don't know jewelry, know the jeweller!
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime10/5/2007, 10:56

Danas traznja 1122 kom ?? alien :D 8)
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime10/7/2007, 10:18

Eno ga Palalic Vitomir alias Vito i u ovoj akciji, :D
na 220. mestu... 63 kom za sada !
Sad je jasno sto neki ispumpavaju ovu akciju...8)
Bas da vidimo ko ce i kada da otvori ovu temu na Fiasconoy !
Koliko vidim, inspiraciju je dobio od nas !alien


.
Nazad na vrh Ići dole
Grlja
Our family
Our  family



Broj poruka : 180
Points : -24
Datum upisa : 22.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime10/7/2007, 10:25

Vito je neuki kopirant.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime10/7/2007, 13:48

Ovde gledajte sta ce se desavati.... alien 8)


P.S. Erichser, sorry !
.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime10/8/2007, 10:26

Ne znam dal se to neko sali 5.585 naloga traznje ?
alien Suspect
Nazad na vrh Ići dole
erichser
Still learning
Still learning



Broj poruka : 37
Points : 0
Datum upisa : 19.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime10/8/2007, 11:21

Sneki ::
Ovde gledajte sta ce se desavati.... alien 8)


P.S. Erichser, sorry !
.
Nisam te bas razumeo. Sta ce se to desavati ovde?
Sta si hteo/la da kazes sa ovim "Erichser, sorry !" ?
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime10/9/2007, 14:21

:D :D
Zanimljivo:

Na Fiasconomy "otkrili" BNDS !
Isti scenario, kao i uvek: Temu otvara NAJNOVIJI CLAN !!! :pirat:
A onda se "slucajno" javlja Arlehin da malo pogura...

:D alien :drunken: scratch

P.S. Kakva nemastovitost... o Boze!

.

Sve lepse od lepsega:
Sad se (KAO) Eldorado dopisuje s DVA nova clana na ovoj temi
da se Vlasi ne dosete, a Arlehinov dobri duh "lebdi" pokroviteljski nad njima...

:D lol! :clap:


.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Empty
PočaljiNaslov: Re: Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS   Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS Icon_minitime10/9/2007, 22:24

Sneki ::
:D :D
Zanimljivo:

Na Fiasconomy "otkrili" BNDS !
Isti scenario, kao i uvek: Temu otvara NAJNOVIJI CLAN !!! :pirat:
A onda se "slucajno" javlja Arlehin da malo pogura...

:D alien :drunken: scratch

P.S. Kakva nemastovitost... o Boze!

.

Sve lepse od lepsega:
Sad se (KAO) Eldorado dopisuje s DVA nova clana na ovoj temi
da se Vlasi ne dosete, a Arlehinov dobri duh "lebdi" pokroviteljski nad njima...

:D lol! :clap:


.
Nazad na vrh Ići dole
 
Banatski Despotovac a.d. Banatski Despotovac - BNDS
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: