BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo

Ići dole 
+64
philips1
FatCat
pepermint
Momir
MORNAR
Popaj
Draganvi
Sneki
Stane Dolanc
Makso
DimitrijeJ
Aria
larry.flint
Cicija
ajtijevac
Paradiso
Polos
Roman Abramovich
ILoveRoses
goxi
albatros
beaglle
Voiceoflaw
Gacibds
Zexx
Friz
bonum.mm
MarkoJTD
Zeljko321
Vladulns
Igi-bg
Von Misha
Elizabeta2010
Big Mile
Aleks
Motika
Mistery 011
GogaAna
LleytonHewitt
piraterija
smele
Ars Vivendi
Toplica
LUMTDZOS
Smile
Zak10
Miros Lav
Nenadnenad67
Kobe Bryant
Optimista
C R A Z Y
Kopac
Dragot
zekapeka
gogloee
Bond
zbugiyu
Pekinis
Dalaj Lama
Aca123
boban75
Maca
Dragan555
Al Kapone
68 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Mbojan78
Just looking
Just looking



Broj poruka : 27
Godina : 45
Points : 127
Datum upisa : 19.02.2010

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/6/2015, 17:38


■ VESTI
Radnici BIP-a sa zahtevima na ulici FOTO
Ponedeljak 6.7.2015 | 16:56 | Izvor: Tanjug
Beograd -- Akcionari i zaposleni BIP-a Beograd protestovali su zahtevajući da se izvrši nova procena kapitala tog preduzeća, raspiše javni oglas o prodaji kapitala.
Foto: Tanjug
Oni su tražil da se odblokira poslovni račun preduzeća i obustave, kako tvrde, štetni ugovori.
Predsednik Udruženja manjinskih akcionara BIP-a Vojislav Ćorović rekao je da su radnici veoma nezadovoljni, budući da je, kako kaže, planirano da se sklopi ugovor sa predstavnikom iz Skoplja koji bi kupio pivaru za 50.000 evra, a otpustio 370 radnika i smanjio proizvodnju za 45 odsto.
Foto: Tanjug
"Smatramo da je taj ugovor štetan za radnike, zakazali smo skupštinu akcionara za 20. jul i nećemo se složiti sa potpisivanjem takvog ugovora", rekao je Ćorović .
Foto: Tanjug
Prema njegovim rečima, račun preduzeća je blokiran, a zaposleni strahuju da će većina ostati na ulici i da će proizvodnja biti obustavljena.
“Radnici traže deblokadu poslovnog računa AD "BIP" Beograd i reprogram obaveza sa Poreskom upravom i drugim poveriocima, zatim preispitivanje zakonitosti i jednakosti primene kriterijuma i merila Ministarstva privrede po kojima se pivara nije našla na spisku "zaštićenih" preduzeća kojima je produžen rok zaštite od poverilaca”, rekao je on.
Foto: Tanjug
Radnici traže i da se obavi nova procena kapitala i da se raspiše javni oglas o prodaji kapirala BIP-a.
Kako je kazao Ćorović, akcionari, zaposleni i predstavnicii sindikata smatraju da bi trebalo da se obustavi, kako tvrde, štetan ugovor sa "M 6 EDEN SRB" DOO Beograd, kao i da Nadzorni odbor da ostavku zbog neuspešnog i netrasparentnog rada u prethodnom periodu, kao i zbog postojanja sukoba interesa.
Foto: Tanjug
Akcionari strahuju i da bi 5.000 njih moglo da ostane bez akcija.
Ćorović je kazao da radnici BIP-a očekuju odgovor ministra privrede ili premijera u roku od pet dana i da će, ukoliko im zahtevi ne budu ispunjeni, nastaviti protest.
Foto: Tanjug
Predstavnici radnika i akcionara okupili su se najpre ispred glavnog ulaza u BIP-a, a zatim su organizovali protestnu setnju do Vlade Srbije i Ministarstva privrede, gde su predali svoje zahteve.

Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1166
Localisation : Srbija
Points : 3037
Datum upisa : 12.09.2007

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/6/2015, 22:27

[size=32]MINISTAR PRIVREDE RAZGOVARAO SA RADNICIMA BIP-A[/size]

Beta | ponedeljak, 06.07.2015. | 18:50

Ministar privrede Srbije Željko Sertić razgovarao je danas sa predstavnicima radnika, sindikata i malih akcionara Beogradske industrije piva (BIP) o poslovanju tog preduzeća i zahtevima radnika koji su protestvovali ispred Ministarstva privrede
Razgovori predstavnika Ministarstva privrede, zaposlenih i malih akcionara BIP-a biće nastavljeni u sredu radi pronalaženja najboljeg rešenja za tu fabriku, a ministar je rekao da "razume zabrinutost radnika i da je razgovor način za rešavanje problema", navodi se u saopštenju Ministarstva.

Akcionari i radnici BIP-a protestovali su danas zahtevajući da se izvrši nova procena kapitala tog preduzeća, raspiše javni oglas o prodaji kapitala, odblokira poslovni račun preduzeća i obustave sklapanje štetnog ugovora o zakupu pivare.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 327
Localisation : NBgd
Points : 1027
Datum upisa : 28.07.2010

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/6/2015, 23:08

Rekoh ja da je sve moguce u Srbiji-zemlji cuda. Kako 50.000 evra moze biti iznos vredan Ugovor kojim se "raspolaze imovinom velike vrednosti"? Ko je ovde lud?
Nazad na vrh Ići dole
GogaAna
VIP
VIP
GogaAna


Broj poruka : 505
Localisation : NIŠ
Points : 1336
Datum upisa : 16.11.2007

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/7/2015, 12:22

AU, juce zasedao nadzorni odbor jer sam u cetvrtak i petak insistirao da krse zakon o privrednim drustvima....
Verovatno je jos neko to radio nisam upoznat...
Ali nosim dobre vesti....

[You must be registered and logged in to see this link.]


Подношењем овог формулара, уредно попуњеног и потписаног, несагласни акционар изјављује да жели да издавалац, АД БИП БЕОГРАД изврши откуп његових акција по највећој вредности на дан доношења одлуке о сазивању ванредне седнице Скупштине, при чему се у обзир узимају књиговодствена, тржишна или процењена вредност акција.
@
Nazad na vrh Ići dole
zekapeka
Still learning
Still learning
zekapeka


Broj poruka : 93
Points : 340
Datum upisa : 10.10.2014

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/7/2015, 12:28

GogaAna ::
AU, juce zasedao nadzorni odbor jer sam u cetvrtak i petak insistirao da krse zakon o privrednim drustvima....
Verovatno je jos neko to radio nisam upoznat...
Ali nosim dobre vesti....

[You must be registered and logged in to see this link.]


Подношењем овог формулара, уредно попуњеног и потписаног, несагласни акционар изјављује да жели да издавалац, АД БИП БЕОГРАД изврши откуп његових акција по највећој вредности на дан доношења одлуке о сазивању ванредне седнице Скупштине, при чему се у обзир узимају књиговодствена, тржишна или процењена вредност акција.
@

Sad je jos pitanje koja ce vrednost biti veshtica

_________________
Born stupid? Try Again od
Nazad na vrh Ići dole
GogaAna
VIP
VIP
GogaAna


Broj poruka : 505
Localisation : NIŠ
Points : 1336
Datum upisa : 16.11.2007

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/7/2015, 12:49

Ja sam zadovoljan knjigovotstvenom 

Obračunska vrednost akcije  129,78


[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
zekapeka
Still learning
Still learning
zekapeka


Broj poruka : 93
Points : 340
Datum upisa : 10.10.2014

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/7/2015, 13:43

GogaAna ::
Ja sam zadovoljan knjigovotstvenom 

Obračunska vrednost akcije  129,78


[You must be registered and logged in to see this link.]

Cuj zadovoljan, bio bi prezadovoljan coca

_________________
Born stupid? Try Again od
Nazad na vrh Ići dole
piraterija
Just looking
Just looking



Broj poruka : 8
Points : 40
Datum upisa : 30.10.2013

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/7/2015, 14:31

Član 475 Zakona o privrednim društvima:

Sastavni deo materijala za sednicu skupštine na kojoj se donosi odluka iz člana 474. stav 1. ovog zakona je:
1) obaveštenje o pravima nesaglasnih akcionara na otkup njihovih akcija i formular zahteva za ostvarivanje tog prava, koji sadrži polja u koja se unosi ime, odnosno poslovno ime akcionara i njegovo prebivalište, odnosno sedište, kao i broj i klasa akcija čiji otkup zahteva;
2) podatak o knjigovodstvenoj vrednosti akcija, podatak o tržišnoj vrednosti akcija utvrđenoj u skladu sa članom 259. stav 1. ovog zakona i podatak o procenjenoj vrednosti akcija utvrđenoj u skladu sa članom 51. ovog zakona, pri čemu se te vrednosti utvrđuju na dan donošenja odluke o sazivanju sednice skupštine.


Dužni su da objave cenu za otkup.
Nazad na vrh Ići dole
zbugiyu
Just looking
Just looking
zbugiyu


Broj poruka : 29
Points : 145
Datum upisa : 10.11.2014

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/7/2015, 20:49

Pronađite na sajtu APR ko je direktor firme sa matičnim brojem 20657359 da bi vam neke stvari bile jasnije.Isti je i direktor firme sa matičnim brojem  07013710
Nazad na vrh Ići dole
Dragot
VIP
VIP
Dragot


Broj poruka : 655
Points : 2873
Datum upisa : 16.10.2010

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/7/2015, 21:39

GogaAna ::
Ja sam zadovoljan knjigovotstvenom 

Obračunska vrednost akcije  129,78


[You must be registered and logged in to see this link.]
Knjigovodstvena vrednost koju spominješ je formirana na osnovu stanja u BIP-u od 31.12.2014. godine. Pošto se od tada do sada nešto i promenilo (nagore) mene ne bi iznenadila neka nova knjigovodstvena vrednost (naravno manja). Slično iskustvo sam imao na DJAGZ kada je usledio prinudni otkup, a firma je u međuvremenu, od 31.12. do dana otkupa, zabeležila neki neshvatljivi gubitak, koji je uzet u obzir pri određivanju nove, i to umanjene, knjig.vrednosti.
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/8/2015, 11:12

zbugiyu ::
Pronađite na sajtu APR ko je direktor firme sa matičnim brojem 20657359 da bi vam neke stvari bile jasnije.Isti je i direktor firme sa matičnim brojem  07013710
Da prosto je neverovatno kako je ogromna potraznja (8680 prvih 10) za ovom firmom koja ne stoji nikako a pritom je ukupna ponuda 150 komada. Pisao sam vec o tome da odredjeni naprednjaci kupuju akcije ove firme i nijedne druge a neko mi je trazio dokaze. Nemam dokaza jel bi ih vi imali?
Nazad na vrh Ići dole
Dalaj Lama
Member
Member
Dalaj Lama


Broj poruka : 713
Points : 1913
Datum upisa : 30.11.2010

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/8/2015, 11:26

Svako može da kupuje akcike.
Imaš spisak akcionara na CRHOV pa možeš da vidiš i sam.
Tvrditi da su kupci Naprednjaci i LDP-ovci bez dokaza u suštini može da ti donese ban, od bar 7 dana, zato malo pripazi, jer takve izjave mogu da zavedu nekoga, a to nije cilj ovog foruma i svih nas koji se ovde skupljamo....

_________________
Karma kažnjava sve
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 327
Localisation : NBgd
Points : 1027
Datum upisa : 28.07.2010

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/8/2015, 12:13

Od svega ovoga meni jos uvek nije jasno da li se ovde zaista radi o raspolaganju imovine velike vrednosti koja sa sobom donosi pravo nesaglasnosti. Pogledao sam dokumenta sa sajta BIP-a i sve deluje tako ali uz poziv za skupstinu nema ni reci o tome. Imam iskustvo sa SJPT ali je kod njih bilo sve uz materijale za sednicu. Svako nagadjanje ko i zasto kupuje je besmisleno i nista ne znaci. Jedino sto je vazno za male akcionare jeste da znamo tacno nasa prava u slucaju nesaglasnosti i da nam ne promakne rok za slanje Izjave o nesaglasnosti (15 dana od dana donosenja odluke). Ako neko zna jos neki podatak, bilo bi lepo da ga podeli sa nama.
Nazad na vrh Ići dole
Mistery 011
VIP
VIP
Mistery 011


Broj poruka : 482
Points : 1945
Datum upisa : 22.02.2011

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/8/2015, 15:31

A od cega ce isplate nesaglasnot, hm?

_________________
Budi umeren i odmeren.
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 327
Localisation : NBgd
Points : 1027
Datum upisa : 28.07.2010

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/8/2015, 16:11

Mistery 011 ::
A od cega ce isplate nesaglasnot, hm?
Pitanje se i meni nametalo ali sam onda video da bi uopste taj Ugovor dobio podrsku, potrebno je da drzava (Agencija ima 53% akcija) glasa za to. Iz toga se izvlaci zakljucak da su onda oni obavezni da isplate nesaglasne. Mozda pogresno razmisljam ali jedino tu vidim mogucnost isplate.
Nazad na vrh Ići dole
LleytonHewitt
Still learning
Still learning



Broj poruka : 37
Points : 134
Datum upisa : 02.12.2014

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/8/2015, 17:05

trenutno je u vezi toga jako teško reći nešto pametno... obzirom da je i rok za ulazak prošao, ostaje samo da se sačeka rasplet i nauči nešto novo..
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 327
Localisation : NBgd
Points : 1027
Datum upisa : 28.07.2010

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/8/2015, 17:15

LleytonHewitt ::
trenutno je u vezi toga jako teško reći nešto pametno... obzirom da je i rok za ulazak prošao, ostaje samo da se sačeka rasplet i nauči nešto novo..
piju Bas tako!
Nazad na vrh Ići dole
Mistery 011
VIP
VIP
Mistery 011


Broj poruka : 482
Points : 1945
Datum upisa : 22.02.2011

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/8/2015, 17:49

Ja sam izasao iz BIP-a odavno uz neke manje gubitke, ali cisto me zanima prica, jer znam koliko je bilo nesrecnih okolnosti za sve male akcionare BIP-a. Ono sto ja vidim ovde kao problem je da se ne dodje u situaciju kao recimo sa propalim preduzecima - sud doneo presudu da se radnicima duguje za plate, ali dzaba kad nema odakle...Nadam se da nece biti tako, narocito ako ce novi zakupac nastaviti sa proizvodnjom.

_________________
Budi umeren i odmeren.
Nazad na vrh Ići dole
MORNAR
VIP
VIP
MORNAR


Broj poruka : 708
Points : 1923
Datum upisa : 28.01.2010

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/9/2015, 00:04

Savić: Stečaj za IMT, IMR i BIP, uzimajte otpremnine

Veliki broj preduzeća u privatizaciji otići će u stečaj, uključujući Industriju motora i traktora (IMT), Industriju motora Rakovica (IMR) i Beogradsku industriju piva (BIP), izjavila je predsednica Asocijacije slobodnih i nezavisnih sindikata Ranka Savić.

Savić je agenciji Beta rekla da je te informacije dobila u razgovoru s ministrom privrede Željkom Sertićem i direktorom Agencije za privatizaciju Ljubomirom Šubarom.

"Jedan broj firmi pokušava da se izvuče kroz unapred pripremljene planove reorganizacije, ali su dosadašnja iskustva pokazala da su male šanse da to uspe, zato ću preporučiti radnicima u preduzećima u privatizaciji da uzmu otpremnine", rekla je ona.

Ranka Savić je rekla da će svim zaposlenima u preduzećima u privatizaciji koja odu u stečaj biti povezan staž, kao i onima koji ispunjavaju uslove za odlazak u penziju.

Predsednica ASNS je rekla da još nije postignut dogovor da se poveže staž i svim ostalim zaposlenima u preduzećima u privatizaciji, ali da očekuje da naknadno i to bude dogovoreno.
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/9/2015, 11:44

Dalaj Lama ::
Svako može da kupuje akcike.
Imaš spisak akcionara na CRHOV pa možeš da vidiš i sam.
Tvrditi da su kupci Naprednjaci i LDP-ovci bez dokaza u suštini može da ti donese ban, od bar 7 dana, zato malo pripazi, jer takve izjave mogu da zavedu nekoga, a to nije cilj ovog foruma i svih nas koji se ovde skupljamo....
Na spisku akcionara ne pise ko je ko ni u kojoj partiji. A cesto je tu kastodi racun ili kupovina na clana porodice. Svakako cu se sloziti sa tobom da tvrditi nesto bez dokaza nije bas najbolje iz mnogo razloga. Ipak svako ko moze da ima informaciju samo sat vremena pre ostalih i pare na racunu u vreme kad je berza otvorena u kapitalnoj je prednosti nad ostalima. Kako tumacis da je potraznja danas u prvih 10 11680 akcija a ukupna ponuda svega 150 komada? Prilicno cudno za akciju koja nikako ne stoji, firmi cije pivo kosta isto koliko popularni Jelen i firmi koja ce sudeci po poslednjem komentaru u stecaj. Bas, bas cudno.

Edit:
Imaš opomenu pred banovanje.
Propuštam te jer si nov i naivan u svemu ovome, ali teorije zavere i neosnovane tvrdnje ovde nisu dobrodošle!
Tvrdnje o partijskoj pripadnosti nekog akcionara, ništa ne govore.
Moguće je da medju akcionalima ima i članova DS ili DSS, ali to nije uopšte bitno, posebno ako masovnost te pojave ne možeš da dokažeš...
POSLEDNJA OPOMENA PRED BAN OD 15 dana!
Mod D.
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2995
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5563
Datum upisa : 22.05.2007

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/9/2015, 20:11

Dragan555 ::
Kako tumacis da je potraznja danas u prvih 10 11680 akcija a ukupna ponuda svega 150 komada? Prilicno cudno za akciju koja nikako ne stoji, firmi cije pivo kosta isto koliko popularni Jelen i firmi koja ce sudeci po poslednjem komentaru u stecaj. Bas, bas cudno.

Šta si ti uopšte hteo da kažeš?
Sns širi inside svojim članovima, da kupuju, a firma ide u stečaj!
Jel to iside?
Mora da si pobrkao ili ti se prividjaju stvari...
coca
P.S. Da li stvarno misliš da neka od parija u Srbiji prati berzu i javlja HILJADAMA svojh članova šta da kupuje a šta da prodaje?
Pa ti članovi ne da ne znaju šta je berza, nego ne znaju ni šta je broker...
I samo zamisli kada bi stvarno to tako fukcionisalo kako bi Belex živnuo, kako bi rast bio vidlji i to u velikim talasima!

Monogo ti je mašta bujna ili koristiš svaku priliku da ocrniš jednu od parija na srpskoj sceni.
DS je bi "sofisticirana" stranka sa "pametnim" i "obrazovanim" članovima, ali ni oni, koji bi pre svih trebalo da znaju šta je berza, jer su Vlahović i Djunić bili njihovi, nije ni pomišljala da "informiše" svoje članove u tom pravcu, sad će baš SNS, gde je gomila radilala da se bavi berzom i to BAŠ BIP-om?
Oladi, batice.... predji na sajt znan kao "peščanik", tamo to može da pije vodu, ovde NE!
titanik
Možda si samo na nekoj lošoj rakiji ili travi... onda mogu donekle da te razumem, svašta se i meni prividja u tim situacijama.

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2995
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5563
Datum upisa : 22.05.2007

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/9/2015, 20:22

I da ti objasnim:
pogledaj LKDN. Kupovalo se po 1400 i manje i niko je nije hteo kao da je šugava, jer je Peconi večinski vlasnik.
Kad ono cena danas 12,500?!
Jel to članovi SNS ili DS kupuju?

I pitaj sve svoje prijatelje, koliko njih u % trguje na berzi, ima brokera, neovisno o stranci za koju glasaju, pa će ti sve postati jesno.
Posebno kada ti budu rekli šta misle o berzi i šta s njom povezuju (odgovor: prevara, kocka itd...).
I posle svega ti tvrdiš SNS tera svoje članstvo da ulazi u BIP!
Pa kako to zamišljaš? 89

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/10/2015, 21:17

P.S. Da li stvarno misliš da neka od parija u Srbiji prati berzu i javlja HILJADAMA svojh članova šta da kupuje a šta da prodaje? A jel mogu da budu desetine i da ne javljaju bas svima? Ma oni su svi talibani i ne razumeju se u novac i zaradu na mufte. Ajde da okoncamo ovu diskusiju. Vi ste u pravu ja nemam dokaza i gresim.
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1166
Localisation : Srbija
Points : 3037
Datum upisa : 12.09.2007

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/10/2015, 22:37

Dragan555 ::
.......   Vi ste u pravu ja nemam dokaza i gresim.
Bravo Dragane, pravi potez.  aplauz

EDIT:
Popaj & Dragan, ne ludujte.
Dragan iz cuga 8 dana ban, zbog upornog ponavljanja nečega što je bez veze, a i bez dokaza!
Popaj iako si stari član, i ako navijaš da ova akcija ode na 200 eur, imaš opomenu pred ban!
Molim i sve ostale članove da ne luduju i ne pišu šta im je drago, već samo činjenice.
OVA AKCIJA JESTE DJUBRE i ne trudite se da dokažete suprotno.
Biću rigorozan!
Admin
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 327
Localisation : NBgd
Points : 1027
Datum upisa : 28.07.2010

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/12/2015, 13:02

Svetozar Janevski: Uložiću u pivaru 30 miliona evra

D. STOJAKOVIĆ | 11. jul 2015. 13:35 | [url=#]Komentara: 12 [/url]
Zakupac postrojenja Beogradske industrije piva o planovima za obnovu proizvodnje u nekadašnjoj najvećoj jugoslovenskoj punionici: BIP će, uz moj “Tikveš” i hrvatski "Badel", biti jedna firma

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
zekapeka
Still learning
Still learning
zekapeka


Broj poruka : 93
Points : 340
Datum upisa : 10.10.2014

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/16/2015, 11:32

Stigao mi materijal za skupstinu... Jel ce neko od clanova foruma ici?
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 327
Localisation : NBgd
Points : 1027
Datum upisa : 28.07.2010

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/16/2015, 11:48

zekapeka ::
Stigao mi materijal za skupstinu... Jel ce neko od clanova foruma ici?
Ja sam svoj glas poslao preporuceno da imam pokrice da sam nesaglasan ako bude usvojena t.3.
Nazad na vrh Ići dole
LleytonHewitt
Still learning
Still learning



Broj poruka : 37
Points : 134
Datum upisa : 02.12.2014

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/16/2015, 11:51

[You must be registered and logged in to see this link.] sam svoj glas poslao preporuceno da imam pokrice da sam nesaglasan ako bude usvojena t.3.


nema potrebe za glasanjem da bi bio nesaglasan, bitno je samo da ne glasas za...
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 327
Localisation : NBgd
Points : 1027
Datum upisa : 28.07.2010

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/16/2015, 12:48

LleytonHewitt ::
[You must be registered and logged in to see this link.] sam svoj glas poslao preporuceno da imam pokrice da sam nesaglasan ako bude usvojena t.3.


nema potrebe za glasanjem da bi bio nesaglasan, bitno je samo da ne glasas za...
Znam, ali za svaki slucaj da imam dokaz da sam bio PROTIV za t.3. Da li je neko uz materijal dobio bilo sta vezano za nesaglasnost? Ja nisam nista osim DR i nacina glasanja, pa mi jos uvek nije jasno da li ce biti nesto od toga. Ako neko vise zna, bilo bi lepo da napise.
Nazad na vrh Ići dole
LleytonHewitt
Still learning
Still learning



Broj poruka : 37
Points : 134
Datum upisa : 02.12.2014

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/16/2015, 12:53

uz materijal za skupstinu nije doslo nista, ali je naknadno objavljeno na sajtu bip.rs
[You must be registered and logged in to see this link.]
uz kompletan predlog ugovora sa makedoncima...
Nazad na vrh Ići dole
smele
Just looking
Just looking
smele


Broj poruka : 9
Points : 45
Datum upisa : 30.10.2013

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/16/2015, 12:53

Kako je proteklo glasanje, akcija ode za 30% gore?
ajkula
udrimile
Nazad na vrh Ići dole
LleytonHewitt
Still learning
Still learning



Broj poruka : 37
Points : 134
Datum upisa : 02.12.2014

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/16/2015, 12:55

nije proslo nikako, jer je u ponedeljak :)...
Nazad na vrh Ići dole
smele
Just looking
Just looking
smele


Broj poruka : 9
Points : 45
Datum upisa : 30.10.2013

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/16/2015, 13:00

LleytonHewitt ::
nije proslo nikako, jer je u ponedeljak :)...
sad sam video sorry
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 327
Localisation : NBgd
Points : 1027
Datum upisa : 28.07.2010

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/16/2015, 18:28

LleytonHewitt ::
uz materijal za skupstinu nije doslo nista, ali je naknadno objavljeno na sajtu bip.rs
[You must be registered and logged in to see this link.]
uz kompletan predlog ugovora sa makedoncima...
Da, hvala! To sam video na sajtu. Citam u novinama o protestima "zaposlenih i akcionara"  ali niko ne pominje nesaglasnost pa uzimam sa rezervom ono na sajtu jer nema podataka o cenama. No, za koji dan cemo saznati valjda vise.
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 3 Icon_minitime7/19/2015, 19:21

E pa dobro ban je istekao. Tako i treba jer ako pise ko sta hoce onda bi sajt imao vrednost jucerasnjih novina.
Nazad na vrh Ići dole
 
BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo
Nazad na vrh 
Strana 3 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» BIP a.d. Beograd - BIPB
» Luka Beograd a.d. Beograd - LBGD
» PZP Beograd
» Napred GP a.d. N. Beograd - NPRD

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: