BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ??

Ići dole 
+10
shadow
shajone
Grlja
Matthew Greenburgh
Dejansss
BojanNS
Milos86
Raiden
Karlito Brigante
Sneki
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ??
1) Bolesnik -
Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ?? - Page 2 Vote_lcap29%Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ?? - Page 2 Vote_rcap
 29% [ 14 ]
2) Policajac -
Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ?? - Page 2 Vote_lcap6%Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ?? - Page 2 Vote_rcap
 6% [ 3 ]
3) Bori se protiv Miskovica i Peconija -
Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ?? - Page 2 Vote_lcap6%Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ?? - Page 2 Vote_rcap
 6% [ 3 ]
4) Mod na Fiasconomy -
Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ?? - Page 2 Vote_lcap15%Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ?? - Page 2 Vote_rcap
 15% [ 7 ]
5) Pajac -
Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ?? - Page 2 Vote_lcap29%Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ?? - Page 2 Vote_rcap
 29% [ 14 ]
6) Moralista -
Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ?? - Page 2 Vote_lcap2%Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ?? - Page 2 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
7) Realista -
Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ?? - Page 2 Vote_lcap13%Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ?? - Page 2 Vote_rcap
 13% [ 6 ]
Ukupno Glasova : 48
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
vranje
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Points : 0
Datum upisa : 07.10.2007

Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ?? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ??   Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ?? - Page 2 Icon_minitime10/21/2007, 01:21

Mozemo li saznati i kojom imovinom raspolaze, odnosno na koliko je to procenjeno u parama :study:
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ?? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ??   Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ?? - Page 2 Icon_minitime10/21/2007, 01:30

Ja lichno ne shvatam, sada pricamo ozbiljno, zasto su ovi ljudi toliko vazni? Ko su ovi ljudi? Uostalom kupuju sve neke glupe akcije koje su na gubitku... Zanima me misljenje...
Nazad na vrh Ići dole
Sare
King
King



Broj poruka : 165
Points : -154
Datum upisa : 24.09.2007

Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ?? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ??   Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ?? - Page 2 Icon_minitime10/21/2007, 01:39

vranje ::
Mozemo li saznati i kojom imovinom raspolaze, odnosno na koliko je to procenjeno u parama :study:

Cemu zadiranje u tudji dzep, ne vidim razlog za tim! :naghty: Sta to bilo kome od nas znaci da li ima 1 euro ili 1.000.000 eura. Meni nista ... :smokeing:

milos86 ::
Ja lichno ne shvatam, sada pricamo ozbiljno, zasto su ovi ljudi toliko vazni? Ko su ovi ljudi? Uostalom kupuju sve neke glupe akcije koje su na gubitku... Zanima me misljenje...

Slazem se, mislim da je bolje pozabaviti se tematikom AKCIJA, sta kupiti :cheers: gde uloziti lol!
Nazad na vrh Ići dole
Mima
VIP
VIP
Mima


Broj poruka : 218
Points : 90
Datum upisa : 21.10.2007

Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ?? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ??   Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ?? - Page 2 Icon_minitime11/16/2007, 21:23

Vito i Alehin su isto, a ima jos dosta likova se alehinu uvlace u.... pa kao da su i oni isto :heart: veze ih prava ljubav, sve sami pajaci
Nazad na vrh Ići dole
 
Ko je Alehin, poznat i kao Sloba P. ??
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Skupstina AGBN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: