BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Podunavlje, Bačka Palanka PDBP

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2038
Points : 5464
Datum upisa : 07.05.2009

Podunavlje, Bačka Palanka PDBP Empty
PočaljiNaslov: Podunavlje, Bačka Palanka PDBP   Podunavlje, Bačka Palanka PDBP Icon_minitime12/22/2014, 12:34

Tržišna kapitalizacija 39.001.600
EPS 276,01
P/E 0,80
P/B 0,11
ROE 14,26

Broj izdatih hartija 177.280

Nominalna vrednost hartije 1.145
Obračunska vrednost akcije 1.934,36

Vecinski Stanik d.o.o oko 87% vecinski vlasnik hrvat Bosiljko Stanić

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
gaga88
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : 23
Datum upisa : 21.12.2014

Podunavlje, Bačka Palanka PDBP Empty
PočaljiNaslov: Re: Podunavlje, Bačka Palanka PDBP   Podunavlje, Bačka Palanka PDBP Icon_minitime12/23/2014, 18:36

Evo, da kazem sta znam o firmi. U pitanju je lanac prodavnica, koji u mom mestu ima 2 samoposluge, i oba objekta u kojima se nalaze samposluge pripadaju firmi. Dobro posluje, i koliko znam dva coveka trenutno vode firmu, nisu na "losem glasu" po nekim crnim radnjama, jedan je iz mog mesta. Prodavnice super rade, imaju jako dobre cene, radnici nemaju velike plate (kao nigde u trgovinama) ali su redovne i prijavljeni su svi, sve po PS.-u... Stalno se sire, i imaju veliki broj objekata u Vojvodini, a koliko sam cula trenutno se sire i po Srbiji. Ako vam je jos neka informacija bitna, pitajte :)
Nazad na vrh Ići dole
 
Podunavlje, Bačka Palanka PDBP
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: