BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 PRKB Prokupac, Beograd

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 994
Points : 2799
Datum upisa : 05.09.2008

PRKB Prokupac, Beograd Empty
PočaljiNaslov: PRKB Prokupac, Beograd   PRKB Prokupac, Beograd Icon_minitime12/31/2013, 08:15

Tržišna kapitalizacija 4.157.289.000
EPS /
P/E /
P/B 5,12
ROE -123,53

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nekada je i AGBN bila akcionar ovda sa nekih 30% udela, firma se prethodno yvala Beograd A.D. simbol BGBGM pa je nekako promenila ime....
Većinski vlasnik je Simić (mladji) i INIM sa 8% akcija.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Temu sam otvorio samo zbog kolege Simčeta...
 kafa

Kuća-restoran „Šofer-bar“ Valjevo hipoteka u korist Agrobanke ad Beograd po osnovu Ugovora o avaliranju menica na iznos od 20.000.000,00 dinara, Kuća-restoran „Šofer-bar“ Valjevo, hipoteka u korist Agrobanke ad Beograd po osnovu Ugovora o reprogramu kreditnih obaveza na iznos od 7.365.000,00€.
Upravna zgrada, diskont-prodavnica pića ,proizvodaj hala p+0,garaža i portirnica u Beogradu, hipoteka u korist Agrobanke AD Beograd po osnovu Ugovora o reprogramu kreditnih obaveza na iznos od 7.365.000,00€.
Poslovna zgrada br. 7 u S.Palanci , hipoteka u korist Agrobanke AD Beograd po osnovu Ugovora o reprogramu kreditnih obaveza na iznos od 7.365.000,00€.
Hladnjača u S.Palanci hipoteka u korist Univerzal baknke Beograd po osnovu ugovora o kratkoročnom kreditu na iznos od 25 mil. dinara.
Zgrada prehrambene industrije i proizvodnje pića, silos-silos, građevinsko zemljište, poljoprivredno zemljište i dr, zemljište u Sićevu po osnovu Ugovora o izdavanju bankarske garancije na iznos od 143.661.573,61 dinara u korist Agrobanke ad Beograd.
Zgrada trgovine u ulici Kraljice Natalije po osnovu kratkoročnog kredita na iznos od 20.000.000,00 dinara u korist Univerzal Banke ad Beograd.
Pljoprivredno zemljište u Žitnom Potoku po osnovu Ugovora o izdavanju bankarske garancije na iznos od 26.223.806,00 dinara u korist Agrobanke ad Beograd

Nazad na vrh Ići dole
Simče
Still learning
Still learning



Broj poruka : 37
Points : 135
Datum upisa : 02.06.2009

PRKB Prokupac, Beograd Empty
PočaljiNaslov: Re: PRKB Prokupac, Beograd   PRKB Prokupac, Beograd Icon_minitime12/31/2013, 16:20

nisi radi mene morao da otvaraš novi topik jer mene više interesuju nekretnine invest-importa, bez obzira na hipoteke sve dokle se krediti uredno vraćaju, a uredno se vraćaju.
zašto su uzimali ovo, ja zbilja ne znam, ali znam neke druge stvari koje sam napisao na temi invest-importa.
a što se tiče zaduživanja, nije ovo više njihov problem nego je problem kreditora kako će da se naplate.
Nazad na vrh Ići dole
 
PRKB Prokupac, Beograd
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Luka Beograd a.d. Beograd - LBGD
» PZP Beograd
» BAS a.d. Beograd - BASB
» Klas Beograd a.d. Beograd - KLAS
» Beograd na vodi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: