BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 BELEX - stanje ponude i tražnje

Ići dole 
+53
Aca kurbla
boxxi
Momir
FatCat
Zak10
Sasa965
StariHrast
Jarbol
Folio
Jaca
Dragan555
boban75
Smile
Racunarko
Boranija
Popaj
Sahbaz
MilanR
LUCKY
Nikola
ivan45
Zoranecc
Lutvi
Sebastian
Sneki
Admin
Ars Vivendi
Tenerife
LUMTDZOS
Dragot
Limited011
MarkoJTD
Greta
Nikolaj3
Kobe Bryant
MMcorp
Gocili
Nemesis
Al Kapone
Atomski mrav
Pekoilic
Roman Abramovich
Dejansss
Aleks
Delboj
Taliano
Beko
BojanNS
Zeljko321
Boby
Vladulns
Bond
Dkolak
57 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
MarkoJTD
VIP
VIP
MarkoJTD


Broj poruka : 1164
Godina : 35
Points : 3673
Datum upisa : 19.10.2009

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/4/2013, 11:33

Teletrader je dno DNA.

Ako ovo ne ugasi malo akcionarstvo nista nece.
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2008
Points : 5417
Datum upisa : 07.05.2009

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/4/2013, 12:34

Pitajte brokere zašto su prešli na Teletrader?

https://www.aikb.net/t1623-pitajte-iliriku-bdd-beograd#126675

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJTD
VIP
VIP
MarkoJTD


Broj poruka : 1164
Godina : 35
Points : 3673
Datum upisa : 19.10.2009

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/4/2013, 15:56

Zato sto je QS drao sa cenom koju nije hteo da spusti, a onda je dosao teletrader i prodao platformu za samo deo cene QS-a. Sad QS hoce da pregovara, ali su brokeri vec potpisali ugovor sa teletraderom. Izlaz je jedino ako brokerska pravna sluzba dokaze da je teletrader krsh najobicniji i sa valjanim razlogom raskine te ugovore.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/4/2013, 23:56

Ja sam u utorak primetio da nesto nije najbolje, a danas sam shvatio da postoji niz propusta.
Jednostavno, nisam zadovoljan i ne planiram da placam nesto sto nije ono za sta se izdaje.
Nazad na vrh Ići dole
Dragot
VIP
VIP
Dragot


Broj poruka : 655
Points : 2873
Datum upisa : 16.10.2010

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/5/2013, 07:30

Sve sam progutao na Teletradeovoj platformi, ali da ne možeš videti PC naloge... to ne mogu. Zbog tog nedostatka ne može se videti ni ukupna tražnja ni ukupna ponuda. Kao osakaćen sam. Zovem brokera telefonom da mi kaže stanje sa PC, a ono se u par narednih sekundi promeni. Trgovanje oko "blackouta", na akcijama gde su "visokofrekventne" promene, je obesmišljeno. 
Broker me obavestio da je razlog za promenu platforme u visini naknade.
Nudi se Ilirika, ali pod uslovom:
Ukoliko koristite aplikaciju za praćenje trgovanja i unos naloga na Beogradsku berzu i svoje trgovanje obavljate elektronskim putem troškovi korišćenja aplikacije iznosiće 9 evra mesečno (korisnici koji ostvaruju mesečni promet iznad 500.000 dinara biće oslobođeni plaćanja).
Nazad na vrh Ići dole
Dkolak
VIP
VIP
Dkolak


Broj poruka : 4077
Points : 8143
Datum upisa : 20.08.2009

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/5/2013, 08:52

Kod Ilirike je takodje Teletrader. 9 eura mesecno da im nadoknadimo dusevni bol?
Nazad na vrh Ići dole
Dkolak
VIP
VIP
Dkolak


Broj poruka : 4077
Points : 8143
Datum upisa : 20.08.2009

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/5/2013, 09:38

U ovoj gomili brojeva sve je zajedno: i tacni i netacni, i stari i novi...  Danasnje promene nose datum 4.12., pa se ti snadji.
Nazad na vrh Ići dole
MMcorp
Our family
Our  family



Broj poruka : 177
Godina : 52
Localisation : Belgrade
Points : 488
Datum upisa : 17.07.2013

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/5/2013, 09:50

Dkolak, kad sam video tvoj post jutros u tablama obradovao sam se da je nekako proradilo, ali zamalo :)
Nisu mi jasne brokerske kuce, moje trgovanje tokom meseca ne prelazi 20-30k din. i sada ce biti jos manje jer sam slep kod ociju sto se tice ponude i potraznje. aBG berzu necu ni da komentarisem, da za sve ove godine nisu uspeli da se pozicioniraju kao regionalna berza i da makar najvece kompanije iz R.Srpske i Crne Gore i Makedonije budu listirane kod njih.
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 324
Localisation : NBgd
Points : 1024
Datum upisa : 28.07.2010

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/5/2013, 10:09

Eh, kada mafija zabrani TicTail koji je bio fantastican program ddobrih strucnih ljudi koji su nam to stavili na raspolaganje.
Koristim ovu priliku da jos jednom pozdravim autore tog programa i da im porucim da ima neko ko vidi sve to i da ce im se dobrota i nesebicnost vratiti. Bas kao sto ce i ovim mafijasima koji su to onemogucili sve to biti naplaceno mnogostruko.  
Koristim priliku da ovim putem zahvalim i @Dkolaku koji nam je dobrim delom nadomestio ukidanje TicTaila.
kafa
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/5/2013, 10:23

LUMTDZOS ::
Eh, kada mafija zabrani TicTail koji je bio fantastican program ddobrih strucnih ljudi koji su nam to stavili na raspolaganje.
Koristim ovu priliku da jos jednom pozdravim autore tog programa i da im porucim da ima neko ko vidi sve to i da ce im se dobrota i nesebicnost vratiti. Bas kao sto ce i ovim mafijasima koji su to onemogucili sve to biti naplaceno mnogostruko.  
Koristim priliku da ovim putem zahvalim i @Dkolaku koji nam je dobrim delom nadomestio ukidanje TicTaila.
kafa
post2 
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/5/2013, 10:41

Evo nešto konkretno:

helpdesk@teletrader.com

011 265 22 24


a, na ovom broju su ljudi koji se bave dizajnom i tačnošću podataka: 011 369 32 34

Trebalo bi što veći pritisak da izvršimo i da tražimo da se uvaže naši prigovori, u suprotnom nemojte ništa plaćati.

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko321
VIP
VIP
Zeljko321


Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/5/2013, 10:43

Znači nema više tabli.Katastrofa. udrimile
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJTD
VIP
VIP
MarkoJTD


Broj poruka : 1164
Godina : 35
Points : 3673
Datum upisa : 19.10.2009

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/5/2013, 10:47

Nema ovde uvazavanja prigovora, ovo je opsta platforma, napravljena da sluzi svim instrumentima kojima se trguje preko berza. Bilo to akcija ili commodity-a.

Oni mogu da poprave po neki bug (tipa pokazivanje jucerasnje table kao danasnje) ali da razmontiraju onaj watchlist ili da izmene nesto drugo tako veliko, ne verujem da bi uradili, uzimajuci u obzir velicinu nase berze i promet ostvaren preko platforme.

Ocito je ovo radio neko ko nema kontakta sa realnim trgovanjem na nasoj berzi.
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJTD
VIP
VIP
MarkoJTD


Broj poruka : 1164
Godina : 35
Points : 3673
Datum upisa : 19.10.2009

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/5/2013, 11:03

Moja komunikacija sa brokerima se svodi na to: "Da li znate da je ova platforma trula/kada vracate QS?" i "koliko PC-a ima na xxx hartiji?"
Uzas...
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/5/2013, 11:37

http://limun.hr/main.aspx?id=312848
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/5/2013, 11:58

Pokušala sam da kontaktiram QS telefonom i da se raspitam o njihovim cenama za privatna (fizička) lica, ali niko se ne javlja na telefon.

Druga mogućnost, koja mi se čini za sada najboljom je praćenje i trgovanje preko platforme koju nudi sama Berza. Mesečna pretplata za nas (neprofesionalni korisnici) 700 din ili godišnje 7000 din. Više informacija imate na http://www.belex.rs/proizvodi_i_usluge/BELEXinfo_opste

Da li je neko preko njih trgovao, kakva su iskustva sa njima?

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Dkolak
VIP
VIP
Dkolak


Broj poruka : 4077
Points : 8143
Datum upisa : 20.08.2009

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/5/2013, 12:13

Cena za QS je oko 3760 din.

    Hvala Greta, pogledacu.

    Kakav je Kombank i njihova platforma?
    Sta koristi MVI i kakvi su oni?
    Cini mi se da Boby koristi jednu od njih, molim ga za odgovor, moze i na PM.

    Inace, posle danasnjeg MPC trgovanja sam se dodatno iznervirao, mora se reagovati.


   Pogledao belex.info: nema level 2 i preko tog servisa se ne trguje, samo dobijas informacije.
Nazad na vrh Ići dole
Tenerife
VIP
VIP
Tenerife


Broj poruka : 739
Points : 2460
Datum upisa : 02.10.2013

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/5/2013, 12:56

Slikovito uputstvo za kombank trader imate na njihovoj stranici:

http://www.kombank.com/pdf/uputstvo_trader.pdf

_________________
Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja goriva
pod pritiskom u cilindar motora sa unutrašnjim sagorevanjem

Turbo folk je gorenje naroda, svako pospešivanje tog sagorevanja
je turbo folk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa

Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno popuni je turbo folk
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJTD
VIP
VIP
MarkoJTD


Broj poruka : 1164
Godina : 35
Points : 3673
Datum upisa : 19.10.2009

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/5/2013, 13:44

KMBN platforma je vizuelno mnogo bolja od TT-a, ali se vidi da nema indikatora za PC naloge.
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJTD
VIP
VIP
MarkoJTD


Broj poruka : 1164
Godina : 35
Points : 3673
Datum upisa : 19.10.2009

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/5/2013, 14:40

Dkolak ::
Cena za QS je oko 3760 din.

    Hvala Greta, pogledacu.

    Kakav je Kombank i njihova platforma?
    Sta koristi MVI i kakvi su oni?
    Cini mi se da Boby koristi jednu od njih, molim ga za odgovor, moze i na PM.

    Inace, posle danasnjeg MPC trgovanja sam se dodatno iznervirao, mora se reagovati.


   Pogledao belex.info: nema level 2 i preko tog servisa se ne trguje, samo dobijas informacije.
Dkolak, danas nisam mogao da dobijem QS na telefon, odakle je ta informacija da je QS 3760rsd? Jel' tako bilo do sad, za one koje su samo pratili promene ili je to cenovnik koji su od skora uveli?
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 502
Points : 1853
Datum upisa : 06.12.2011

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/5/2013, 15:01

Kombank mozete da vidite ovde
http://www.kombank.com/srp/tekst.asp?id=436#

Znate li odakle je TickTail uzimao podatke, s obzirom da je bio besplatan? To je moralo valjda da ide sa belex.info sto nije besplatno.

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/6/2013, 10:40

Evo šta su meni odgovorili iz helpdeska:

Glavni problem je taj što se ne vide tržišni nalozi, ali kao što sam napisala u prethodnom e-mailu
problem nije do nas, već do izvora, Bečke berze, i dobili smo obecanje da će raditi na otklanjanju problema.

Svo što se nadalje bude pojavljivalo kao problem vezano za aplikaciju, neka članovi kluba kontaktiraju direktno svog brokera I kažu gde i na kojoj hartiji se  problem pojavio, a oni će kontaktirati nas.
Ja cu sa svoje strane obavestiti brokere da budu brzi I efikasni u prosledjivanju komentara klijenata nama kako bi se "eventualni" problem odmah uocili I ispravili.
Ne mozemo da kažemo da li je neko pogrešio u oceni problema koji se javljaju na aplikaciji dok ne saznamo na kojoj je hartiji(simbolu) nastao problem, kada i koje vrste. Ono sto mogu da potvrdim je da problem ove vrste nemamo sa ostalim klijentima iz regiona I sveta sa kojima imamo saradnju. Potrebno je samo malo strpljenja i više direktne komunikacije sa brokerima.
Naši programeri će sutra ispratiti BELEX i pokušati da uoče eventualne nepravilnosti,
Ali bi bilo dobro da se svi uključe i ukazu na konkretne probleme na konkretnoj hartiji
kako bismo odmah reagovali.

Srdacan pozdrav,
Olivera.Bugarinovic@teletrader.com

ajkula

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJTD
VIP
VIP
MarkoJTD


Broj poruka : 1164
Godina : 35
Points : 3673
Datum upisa : 19.10.2009

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/6/2013, 15:38

Ne znam da li mogu u jednom mail-u da stanu simboli svih listiranih kompanija da im posaljem gde se ne vide trzisni nalozi i sto ne mogu vise dubina da imam na jednom monitoru vec moram da nosim 6 ekrana ubuduce sa sobom.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/7/2013, 19:34

citat ::

Hvala što ste se javili i prosledili nam ovaj link.
Zamolila bih da ako postoji mogućnost sugerišete članovima vašeg kluba da zamerke koje imaju
vezano za TT aplikaciju pošalju direktno brokerima sa kojima su zaključili ugovore o posredovanju.
Brokeri će nas kontaktirati i tako će se mnogo brže utvrditi da li postoje stvarni problemi i pristupiti resavanju istih
nego što se to čini preko društvenih mreža gde se ispoljava neprijatno negodovanje ali ne i  rešavanje problema.

Od svih nabrojenih zamerki jedino sto smo od brokera dobili jeste problem sa prikazom tržišnih cena.
Taj problem nije direktno vezan za nas već za berzu koja iz nekog razloga to nama ne šalje. Reagovali smo
odmah i procedura rešavanja problema je u toku, nadam se da će se sve rešiti u kratkom roku. O tome smo obavestili
brokera, a nadam se da je on obavestio klijenta, jer to bi trebala da bude prava relacija, u suprotnom forumi se
pune vrlo neprijatnim izjavama koje nikuda ne vode.

Vezano za dubinu tržista, ako se član berze pretplatio na dubinu tržista sa Beogradske berze on će je videti na svim hartijama,
ne moguće je da se na nekoj vidi, a na nekoj ne vidi, osim u slučaju da nema naloga pa samim tim ni dubine tržista na odredjenoj hartiji.

Izgled aplikacije jeste drugačiji od aplikacije na koju su navikli članovi kluba, ali to je maksimalno što može da se ponudi u skladu
sa finansijskom situacijom, kako brokera tako i njihovih klijenta jer je aplikacija pravljena po specifikaciji nasih klijenata u Evropi i Aziji ( http://www.bisnews.com/en/services-webstation.php; https://www.youtube.com/watch?v=HI2lh8HKfQg)
Ukoliko neko želi aplikaciju koja će mu omogućiti bolji pregled table, da kreira radne povrsine, smanjuje i povećava table, vrži tehničku analizu na
kvalitentijoj rezoluciji grafikona, može preuzeti demo nalog TT Professional desktop aplikacije sa sledeće web adrese: http://professional.teletrader.com/index.php?id=download_main&L=5
i testira je. Članovi kluba koji su navikli da postavljaju slike sa tablom i grafikonima se mogu udružiti i pretplatiti se na jednu licencu ove aplikacije i nastaviti da
vrše zajedničke analize ( primer kako su radjene neke analize na ovoj TT platformi možete pogledati ovde: http://www.trgovanje.rs/). Ako se pitate zašto nije moguće ispostavljati naloge preko ove aplikacije razlog su - finansije.
U situaciji u kojoj se nalazi naše tržište, mi smo i dalje na nivou ispostavljanja naloga fizičkim ili telefonskim putem, zato ne treba mnogo traziti mane,
već sagledati situaciju i biti zadovoljan što postoji mogućnost za praćenje, analizu trgovanja i elektronsku ispostavu naloga uopšte.

Molim Vas za razumevanje i zajedničku saradnju da se prevazidje negodovanje prelaska sa jedne aplikacije na drugu.
Kako vreme bude odmicalo i članovi kluba budu vise koristili funkcionalnosti aplikacije shvatiće da ona ima dosta toga da ponudi.

Hvala na razumevanju, srdačan pozdrav,
Olivera Bugarinović
Direktor razvoja i prodaje za SEE region
kafa

_________________
BELEX Club je forum slobodnih ljudi koji podržava slobodu govora.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/7/2013, 23:32

Dakle, nije imala petlju da se ovde licno pojavi i objasni....
ajkula 

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJTD
VIP
VIP
MarkoJTD


Broj poruka : 1164
Godina : 35
Points : 3673
Datum upisa : 19.10.2009

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/7/2013, 23:41

Misljena sam da nije ta zena kriva, ta platforma naprosto nama ne odgovara zbog nevidljivih PC naloga i nemogucnosti pregleda vise level 2 dubina u isto vreme (na istom monitoru/prozoru).
Ja sam od brokera saznao da je njima preneseno sve sto platformi nedostaje a da su oni rekli da rade na tome. Jos jednom, kao sto je i navedeno u gornjem mail-u, radi se o opstoj, generalnoj platformi koja sluzi za sva svetska trzista. Otkud oni znaju specificnosti naseg marketa, a i da znaju kako bi mogli da izmene platformu da bude funkcionalnija.

Ove komentare vezane za to da mi nemamo kvalitetniju platformu zbog finansija i stanja na nasem trzistu necu ni da komentarisem, jer smo do 1.12.2013. imali platformu koja je bila sasvim zadovaljavajuca.
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 502
Points : 1853
Datum upisa : 06.12.2011

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/9/2013, 10:24

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 12.09.2013-10.24

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 502
Points : 1853
Datum upisa : 06.12.2011

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/9/2013, 10:29

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 12.09.2013-10.29

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Zeljko321
VIP
VIP
Zeljko321


Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/9/2013, 10:47

Zahvaljujem Nikoli
Nazad na vrh Ići dole
Sebastian
Just looking
Just looking



Broj poruka : 5
Points : 15
Datum upisa : 18.01.2011

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/9/2013, 11:06

Vrlo solidna platforma, sa
odlicnim pregledom dubine,je kod Kosticevog MV Investment.
Naravno,morate ih unajmiti kao brokera. Mesecna cena najma platforme 500 din

Kontakt fon 011/311-67-66.Za one koji imaju vreme za setnju
adresa je Novi BG, Bulevar M.Pupina 115E
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 502
Points : 1853
Datum upisa : 06.12.2011

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/9/2013, 11:54

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 12.09.2013-11.54

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Lutvi
Still learning
Still learning
Lutvi


Broj poruka : 71
Points : 344
Datum upisa : 28.02.2012

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/9/2013, 12:06

HVALA ZA NIKOLU.
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 502
Points : 1853
Datum upisa : 06.12.2011

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/9/2013, 12:40

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 12.09.2013-12.40

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 45
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/9/2013, 12:42

Sve pohvale za Nikolu i ako moze jedna molba da se u veliku tablu ubaci UNBN
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 502
Points : 1853
Datum upisa : 06.12.2011

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 Icon_minitime12/9/2013, 13:06

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 15 12.09.2013-13.05

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
 
BELEX - stanje ponude i tražnje
Nazad na vrh 
Strana 15 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Privreda Srbije - stanje, trendovi
» BELEX 2013
» Pregled vrednosti IJ i stanje imovine fondova
» Belex15
» IPO Belex

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: