BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum

PrijemPortalliEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi

Bitcoin Srbija

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorPoruka
Al Kapone
VIP
VIP
Al Kapone

Broj poruka : 648
Datum upisa : 06.12.2011

Bitcoin Srbija - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bitcoin Srbija   Bitcoin Srbija - Page 11 Icon_minitime1/9/2021, 02:07

Da li moze neko da protumaci drugu recenicu (procitao sam na sajtu Novosti).

Ako dobro razumem - ko ulozi kriptovalutu u osnovni kapital firme, bice oslobodjen poreza, ili gresim?

I ZARADA od prenosa digitalne imovine oporezovaće se porezom na kapitalne dobitke. Predlaže se poresko oslobođenje za obveznike koji novčana sredstva od prodaje digitalne imovine ulože u osnovni kapital privrednog društva, odnosno u kapital investicionog fonda.

EDIT: Ajde sad ovi koji su se "napunili" da malo pomognu forum i
pogledaju šta nude sponzori s desne strane ekrana! sesir
od. D.

VIP
VIP
Al Kapone

PočaljiNaslov: Re: Bitcoin Srbija   Bitcoin Srbija - Page 11 Icon_minitime1/15/2021, 00:35

Admine, ne pronalazim se u tvojoj recenici (koju sam kvotovao), ali posto si je postavio u moj post, onda moram da napomenem sledece - da trgujem kriptovalutama i da sam se "napunio" ne bih bio na forumu vec bih uzivao na nekom egzoticnom ostrvu. Ovde sam da bih ucio od vas iskusnih, a internet tehnologija mi je zanimljiva i deo mog posla, pa zato vise komentarisem ovde. Citam dosta informacija u vezi kripta, pa zelim da doprinesem forumu, ako to nekoga zanima.

P.S. Danas (15. 01.) je bitan dan za kriptovalute zbog tethera i moguca su veca pomeranja.

EDIT: Ajde sad ovi koji su se "napunili" ... sesir
od. D.
[/quote]

VIP
VIP
Popaj

Broj poruka : 1092
Datum upisa : 12.09.2007

PočaljiNaslov: Re: Bitcoin Srbija   Bitcoin Srbija - Page 11 Icon_minitime1/15/2021, 07:50

Al druze, mod.Dejan je stavio poruku u tvoj post, jer ti je bio poslednji trenutno u toj temi.  Nije na tebe konkretno mislio. Mozda je mislio i na mene i u pravu je.  I ja sam kao i mnogi drugi lenj da gledam te reklame i time pomognem forum.  Da nije tih njegovih podsetnika ni to malo što gledam, ne bih gledao. Uvek se negde žuri.  Ali hajde da pomognemo ko koliko može.  Pogledajmo reklame.

Dejansss likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP
Al Kapone

PočaljiNaslov: Re: Bitcoin Srbija   Bitcoin Srbija - Page 11 Icon_minitime1/15/2021, 10:58

Slazem se Popaje, al za svaki sluicaj da napomenem. Nisam nista lose mislio. Svako dobro i tebi i adminu.

VIP
VIP
boban75

Broj poruka : 543
Datum upisa : 03.01.2014

PočaljiNaslov: Re: Bitcoin Srbija   Bitcoin Srbija - Page 11 Icon_minitime1/22/2021, 14:33

Bitkoin opet pao, ovog puta za 17%
izvor: kamatica
Najveća svetska kriptovaluta, bitkoin, nastavila je da tone i trguje se po ceni ispod 30.000 dolara, nakon vrtoglavog prošlogodišnjeg rasta vrednosti.

Ovaj digitalni novčić je u četvrtak pao za 17 posto na 29.246 dolara, čime je sa tržišta zbrisano oko 100 milijardi dolara, prema podacima KoinDeska.

Sa najnovijim padom, vrednost bitkoina je potonula za preko 30 posto u odnosu na rekordan nivo od 41.940 dolara zabeležen ranije ovog meseca.

https://www.kamatica.com/vest/bitkoin-opet-pao-ovog-puta-za-17/63410?fbclid=IwAR1-ReWMYL03rzzE12Wh50Oz1tA2HIwRShbnxFww1-F3nqI01L4dQEZWcDg

Na mreži
Cicija
Member
Member
Cicija

Broj poruka : 568
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Bitcoin Srbija   Bitcoin Srbija - Page 11 Icon_minitime1/22/2021, 15:55

Ma šetaće to gore-dole neprekidno i nikada neće doći do tih fantastičnih 200k ili čak magićnih 500k...
Sve dok ljudi ne ukapiraju da je vrteška napravljena samo za neke, ali NIKAKO za sve....
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP
Al Kapone

PočaljiNaslov: Re: Bitcoin Srbija   Bitcoin Srbija - Page 11 Icon_minitime1/23/2021, 09:26

Narednih 7 dana je bitno. Ako predje 40K, ide na 50K+. U suprotnom, ostaje na ovim nivoima u narednih 2 - 3 nedelje.

BTC ce ove godine ici na 100K, a mozda i na 200K u zavisnosti od dogadjaja u svetu (berze, kriza, prihvatanje kripta...)

BTC ce na kraju vredeti vise od 500K.

Bitcoin Srbija
Nazad na vrh 
Strana 11 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Sve vrste berzanskih analiza-
Skoči na: