BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)

Ići dole 
+106
kristofer018
Tom80
Fokus
Cicija
Folio
boban75
JelenaS
Zane
Frenky
Nebosky
Atomski mrav
Sir Oliver 69
Matthew Greenburgh
KRUSKA
ivan45
MMcorp
Dragan11
Sebastian
Limited011
Anam
Racunarko
Mr. Price
Nikola
Zmajica
Dusan
Drag65
Beli
rovadc
MORNAR
Zwiebel
real_finanza
ingglick
Matans
Djavo
Stane Dolanc
mili61
Tic
BiSnet
Kupi akcije
Prokuplje
Josip
Dalaj Lama
Roman Abramovich
RobinHood
Tomislav
Popaj
Zeljko321
mile2012
Pekinis
Friz
Bidza
Cucla
Sneki
C R A Z Y
Mistery 011
Sutra
Sahbaz
Lolita
Ars Vivendi
Taliano
Dragan
Bojjan
Maca
Djede1
kisko
Aritmeticar
Ilija
Cermet
MYSTIC021
Boza Belex
Kobe Bryant
dejan.dedijer
Al Kapone
Optimista
Aria
Facts&Figures
Danx
Boby
Air
Taliban
Ivan2211
Smile
Nemesis
Malimis
Fmember
Gavrec
MarkoJTD
Zoran1969
Momir
BuffetSon
Teletrader
Boranija
Mitar
Steve McQueen
Fast
Milos86
ILoveRoses
Zoranecc
Dax
Voiceoflaw
Dragot
Bond
Big Mile
geogsi
Ceras
Slovenac1
110 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/18/2013, 13:13

Kostić pozajmio od Nemaca 50 mil €
Izvor: Tanjug
Beograd -- Nemačko društvo za investicije i razvoj (DEG) odobrilo je dugoročni zajam MK grupi u vrednosti od 50 miliona evra.

.....Kole kaže da je uzo zbog radi očuvanja životne sredine od 
A ja bih reko da Templeton vrlo brzo neće biti na listi akcionara AIKB.

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/18/2013, 14:40

Taliano ::
Kostić pozajmio od Nemaca 50 mil €
Izvor: Tanjug  
Beograd -- Nemačko društvo za investicije i razvoj (DEG) odobrilo je dugoročni zajam MK grupi u vrednosti od 50 miliona evra.

.....Kole kaže da je uzo zbog radi očuvanja životne sredine od 
A ja bih reko da Templeton vrlo brzo neće biti na listi akcionara AIKB.
Uff, sa 50 mio EUR može da kupi pola banke, pre bih rekao da bi to mogle biti pare za isplatu Grka. Ali ne znam kako če to uraditi ako mu NBS ne da dozvolu za preuzimanje
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/18/2013, 17:22

....Za početak cca 200.000kom!!

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/18/2013, 18:07

Taliano ::
....Za početak cca 200.000kom!!
Dragi Taliano, tvoje emocije su čudo, čim kupiš neku akciju ti odlepiš!
od 

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/21/2013, 18:48

Dramatican UO danas. Oljusteni svi koji su gurali realnu pricu u upravi banke.

Bar znamo da je sledeca banka koja ide u merdzer s Postanskom AIK, nakon sto se ugledni privrednik obracuna sa stedisama!

confused

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/21/2013, 19:30

Sta mlatis to?
Nazad na vrh Ići dole
ivan45
VIP
VIP
ivan45


Broj poruka : 171
Points : 464
Datum upisa : 04.12.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/21/2013, 19:36

To se i ja pitam...
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/22/2013, 10:45

Mislim stvarno ne razumem u čemu je fora posta Matthewa, ako znaš nešto više onda to napiši, a ne neko pisanje u zagonetkama... A ako več u početku nisi želeo napisati ništa konkretno o UO, opet u čemu je poanta tog posta?
Nazad na vrh Ići dole
Beli
Our family
Our  family
Beli


Broj poruka : 268
Points : 1168
Datum upisa : 15.02.2012

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/22/2013, 12:18

Neprovereno Kostic obilazio BAMBI
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/22/2013, 16:59

Beli ::
 Neprovereno  Kostic obilazio  BAMBI
Prijela se celavom plazmica.

Bambi ili kupuju ovi http://www.abris-capital.com/ ili sve propada...i to u narednih par meseci.

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/22/2013, 17:00

Slovenac1 ::
Mislim stvarno ne razumem u čemu je fora posta Matthewa, ako znaš nešto više onda to napiši, a ne neko pisanje u zagonetkama... A ako več u početku nisi želeo napisati ništa konkretno o UO, opet u čemu je poanta tog posta?
Cuo sam da odlaze Tesic i Jelica sa IO, i profesor Djukic i Litvinenko sa UO.

Pa sad vi tumacite sta se dogadja u banci.

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/22/2013, 19:18

Retki su ovde na forumu koji se aktivno bave bankarstvom. Nadam se da ce neko sa boljim poznavanjem srpskog jezika objasniti i rastumaciti posledice ovih promena.
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/22/2013, 22:36

Tresla se gora rodio se miš! Gorepomenuti su se pitali i interesovali za banku,ko Dana Draškovič u UO NIISa od 

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/22/2013, 23:44

Taliano ::
Tresla se gora rodio se miš! Gorepomenuti su se pitali i interesovali za banku,ko Dana Draškovič u UO NIISa od 
Nemoj Danu da mi diraš! svadja
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/23/2013, 01:34

Matthew Greenburgh ::
Slovenac1 ::
Mislim stvarno ne razumem u čemu je fora posta Matthewa, ako znaš nešto više onda to napiši, a ne neko pisanje u zagonetkama... A ako več u početku nisi želeo napisati ništa konkretno o UO, opet u čemu je poanta tog posta?
Cuo sam da odlaze Tesic i Jelica sa IO, i profesor Djukic i Litvinenko sa UO.

Pa sad vi tumacite sta se dogadja u banci.
To jesu ozbiljne stvari ako je istina
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/23/2013, 08:27

Milos86 ::
Citat :
To jesu ozbiljne stvari ako je istina
Istina, istina...evo sad ce za koji dan potvrda, sigurno.

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/23/2013, 08:29

Taliano ::
Tresla se gora rodio se miš! Gorepomenuti su se pitali i interesovali za banku,ko Dana Draškovič u UO NIISa od 
Ne, ti se pitas i interesujes za banku. Lupetas, ne zna se sta je dosta.

Samo si nam potvrdio da nemas pojma o cemu pricas...bar u slucaju AIK-a. A vidim i po pitanju ostalih tema, itd.

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Zoran1969
Just looking
Just looking



Broj poruka : 14
Points : 14
Datum upisa : 16.01.2012

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/23/2013, 08:41

Milos86 ::
Matthew Greenburgh ::
Slovenac1 ::
Mislim stvarno ne razumem u čemu je fora posta Matthewa, ako znaš nešto više onda to napiši, a ne neko pisanje u zagonetkama... A ako več u početku nisi želeo napisati ništa konkretno o UO, opet u čemu je poanta tog posta?
Cuo sam da odlaze Tesic i Jelica sa IO, i profesor Djukic i Litvinenko sa UO.

Pa sad vi tumacite sta se dogadja u banci.
To jesu ozbiljne stvari ako je istina
Ajde da opet malo doprinesem, da ne čitam samo tuđe postove :)

Čuo sam se sa drugarom koji radi tamo.

Sve je 100% tačno. Stigla jutros nova organizacija na mail i obaveštenje da Tešić ide iz banke a da je Jelica smenjena.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/23/2013, 12:34

Matthew Greenburgh ::
Slovenac1 ::
Mislim stvarno ne razumem u čemu je fora posta Matthewa, ako znaš nešto više onda to napiši, a ne neko pisanje u zagonetkama... A ako več u početku nisi želeo napisati ništa konkretno o UO, opet u čemu je poanta tog posta?
Cuo sam da odlaze Tesic i Jelica sa IO, i profesor Djukic i Litvinenko sa UO.

Pa sad vi tumacite sta se dogadja u banci.
Ok, ko dolazi umesto njih?
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/23/2013, 12:53

Matthew Greenburgh ::
Taliano ::
Tresla se gora rodio se miš! Gorepomenuti su se pitali i interesovali za banku,ko Dana Draškovič u UO NIISa od 
Ne, ti se pitas i interesujes za banku. Lupetas, ne zna se sta je dosta.

Samo si nam potvrdio da nemas pojma o cemu pricas...bar u slucaju AIK-a. A vidim i po pitanju ostalih tema, itd.
Ok,ti si expert-ti nam pojasni kakve su bile realne ingerencije smenjenih i šta su to one mogle da odluče bez tvog ljubimca "ćelavog privrednika". Kakav signal po tebi ta smena donosi: a)brod tone-pacovi beže ili b) Banka se prodaje-sklanjaju se nepodobni za tu transakciju.

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/23/2013, 13:11

Nisam expert za banke, ali mi tu neke stvari nisu logicne. Možemo mi "Celavog" da volimo ili mrzimo ali njegove firme sve dobro rade. Svi znamo koliko je on para stuko u AIKB i koji mu je ponder, pa mi nešto nelici na njega a i ko bi normalan uništio sopstvenu investiciju. Uostalom tu su i Grci oni još nisu prodali svoj deo.  kafa
Nazad na vrh Ići dole
Zoran1969
Just looking
Just looking



Broj poruka : 14
Points : 14
Datum upisa : 16.01.2012

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/23/2013, 14:31

Slovenac1 ::
Matthew Greenburgh ::
Slovenac1 ::
Mislim stvarno ne razumem u čemu je fora posta Matthewa, ako znaš nešto više onda to napiši, a ne neko pisanje u zagonetkama... A ako več u početku nisi želeo napisati ništa konkretno o UO, opet u čemu je poanta tog posta?
Cuo sam da odlaze Tesic i Jelica sa IO, i profesor Djukic i Litvinenko sa UO.

Pa sad vi tumacite sta se dogadja u banci.
Ok, ko dolazi umesto njih?
Nisu im napisali u mailu (BTW ove članove UO - Đukić..itd nije spominjao). Ali je još sa Čupićem došla ekipa direktora raznih sektora, od dna pa do vrha, dal' iz Hypo-a dal'odakle, ne zna čovek da mi kaže jer njih dole i ne zanima mnogo ko ih drnda odozgo.

Kako kaže, svi direktori/CEO su sada u BG-u i radi se Totalna (sa velikim T) reorganizacija sektora, službi, direkcja...itd

Ljubišina ekipa je ispala iz priče po svemu sudeći a radnici (ovi dole) nemaju pojma kakve su namere novih, samo se nagađa.
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/23/2013, 15:36

Da li je toliko tesko nekome da da neku realnu projekciju buducnosti AIK banke, naprimer kao sto ja pisem u ostalim temama u industrijama u koje se razumem.

Ili bar skraceno ICI CE U STECAJ, NECE ICI U STECAJ.

Licno ovde nemam nikakve nade za obicne akcije, ali za prioritetne ne mogu da skapiram
kako bi mogao vlasnik da nas zajebe sem da prikazuje minus.
AIK do sada nije prikazivao minus.

Pitanje je jako jednostavno: Da li ce nova uprava PRIKAZIVATI MINUS ILI NECE.

@Talijano

Ako se ne razumes, ne vidim svrhu tvog pisanja. Nije ovo NIIS da se navija, ovo je opasna akcija za KOCKARE kao sto sam 100 puta do sada napisao.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/23/2013, 15:51

Sutra ::
Da li je toliko tesko nekome da da neku realnu projekciju buducnosti AIK banke, naprimer kao sto ja pisem u ostalim temama u industrijama u koje se razumem. (samo ti  MISLIŠ da se razumeš, prepusti to drugima da o tebi kažu, ovako je neukusno  Mod D)

Ili bar skraceno ICI CE U STECAJ, NECE ICI U STECAJ.

Licno ovde nemam nikakve nade za obicne akcije, ali za prioritetne ne mogu da skapiram
kako bi mogao vlasnik da nas zajebe sem da prikazuje minus.
AIK do sada nije prikazivao minus.

Pitanje je jako jednostavno: Da li ce nova uprava PRIKAZIVATI MINUS ILI NECE.

@Talijano

Ako se ne razumes, ne vidim svrhu tvog pisanja. Nije ovo NIIS da se navija, ovo je opasna akcija za KOCKARE kao sto sam 100 puta do sada napisao.
Mislim da je to baš poanta svega, da niko ovde na forumu nema pojma šte če se desiti
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/23/2013, 19:02

Big Mile ::
Nisam expert za banke, ali mi tu neke stvari nisu logicne. Možemo mi "Celavog" da volimo ili mrzimo ali njegove firme sve dobro rade. Svi znamo koliko je on para stuko u AIKB i koji mu je ponder, pa mi nešto nelici na njega a i ko bi normalan uništio sopstvenu investiciju. Uostalom tu su i Grci oni još nisu prodali svoj deo.  kafa
Ne analiticis objektivno.

Svi ti biznisi njegovi koji "dobro" rade je dobio za dzabe, varajuci drzavu u privatizacijama, miteci kojekakve tipove na "lokalu", varajuci Nemce koji su mu i napravili te secerane (jer kakve on veze sa secerom ima, kada je do tada cistio odzake), otimanje iz robnih rezervi da ne spominjem, itd. Na nekim od tih biznisa ima i podosta duga. Konsolidovane bilanse te njegove grupe niko nije ni video, jer i ne postoje u nekom normalnom obliku.

AIK je njegovo Kosovo. Jedino je to platio gotovom lovom, i to uglavnom dugom u stranoj valuti.

Cak i kada bi se uprosecio sa Grckim akcima (iako nisu velike sanse da ce mu to uspeti), izasao bi na 60-70 evra ulazne cene za AIK. To u transakciji za akcije nece NIKADA dobiti NI OD KOGA.

Ja mislim da je on odavno odustao od prica o AKCIJAMA u ovoj banci, i da mu je jedini izlaz da se naplati na neki drugi nacin. Pa je doveo i taj Hipo menadzment, a o njima ne znam sta bih rekao: mozda da citiram jednog uvazenog operativca "u Hipo banci nijedan posten kredit nije napisan".

Ove najnovije promene nisu dobre za banku. Ti su ljudi imali dizgine u rukama i znali su sta su rizici. Cela se infrastruktura namerno slabi, ne bi li krenula kreditiranja prijatelja i familije.

Po mom misljenju, ova dogadjanja su negativna dugorocno za banku.

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/23/2013, 19:28

Udaju se svakojake štroke(UNBN i CCNB),udaće i Kole svoju mezimicu....pa ćemo svi da cyclops   Arrow .Inače,lepo je čuti da imaš višestruko niži ponder od predsednika UO.

P.S. očekujem prodaju velikog 200k komada vrednog paketa.

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
MORNAR
VIP
VIP
MORNAR


Broj poruka : 705
Points : 1916
Datum upisa : 28.01.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/24/2013, 02:59

Upravni Odbor

dipl.oec Miodrag Kostić, Predsednik Upravnog odbora, lice sa odgovarajućim iskustvom iz oblasti finansija,
Mr.oec Ljubiša Jovanović, član Upravnog odbora, lice sa odgovarajućim iskustvom iz oblasti finansija i nezavisno od Banke
Aleksandar Surla član Upravnog odbora AIK BANKE AD NIŠ, koji ima odgovarajuće iskustvo iz oblasti finansija-lice koje ima najmanje tri godine iskustva na rukovodećem položaju u licu u finansijskom sektoru, predstavnik akcionara: JP Elektroprivreda sa P.O. Beograd Srbija.
Prof.dr. Đorđe Đukić, Član UO , sa odgovarajućim iskustvom iz oblasti finansija i nezavisno od Banke. Zaposlen na Ekonomski fakultetu Univerziteta u Beogradu
Nikola Litvinenko, Član UO koji ima najmanje 6 (šest) godina iskustva na rukovodećem položaju u privrednom društvu. lice nezavisno od banke .
Izvršni odbor

Predsednika Izvršnog odbora AIK BANKE ad Niš - VLADIMIR ČUPIĆ, diplomirani ekonomista,
Član Izvršnog odbora AIK BANKE AD nadležan i odgovoran za pravne poslove i poslove podrške-Marjanović Jelica, diplomirani pravnik,
Član Izvršnog odbora AIK BANKE AD nadležan i odgovoran za upravljanje rizicima, kontrolu rizika i izveštavanja Banke - Ana Marković, diplomirani ekonomista,
Član Izvršnog odbora AIK BANKE AD nadležan i odgovornog za upravljanje sredstvima i kapitalom Banke -Siniša Mihajlović, diplomirani menadžer,
Član Izvršnog odbora AIK BANKE AD nadležan i odgovoran za poslove stanovništva, platni promet i IT ---Tešić Dejan, doktor ekonomskih nauka,

Još nisu uneli izmene na sajtu banke.
Smesno mi je da se ovaj Surla nekašnji Zepterov čovek ugurao ovde.
Svojevremeno je Zepterov fond upropastio, to je to veliko iskustvo koje ima...

P.S. Taliano, stvarno bi mogao malo da oladiš...
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/24/2013, 09:30

MORNAR ::

Smesno mi je da se ovaj Surla nekašnji Zepterov čovek ugurao ovde.
Svojevremeno je Zepterov fond upropastio, to je to veliko iskustvo koje ima...
To nije taj Surla. Vladimir Surla je radio u Zepter fondu, ne Aleksandar.

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
KRUSKA
VIP
VIP
KRUSKA


Broj poruka : 789
Localisation : bg
Points : 1903
Datum upisa : 25.08.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/25/2013, 15:12

Danas blok transakcija 450k po ceni 1476
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=K1TUlNZd10s&feature=player_de
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/25/2013, 15:40

Dakle Nacionalna banka Grcke izašla i odavde sa 4,99%, ovde sam vec siguran da je Kole! Zna li neko koliko ovaj lik vec ima % sa svojim satelitima??
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/25/2013, 18:33

Kao što sam pretpostavio-namenski troši švapski kredit!
Sledećo je Templeton!

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 992
Points : 2793
Datum upisa : 05.09.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/25/2013, 18:55

[You must be registered and logged in to see this image.]



Ako je ćelavi, onda ide ponuda za preuzimanje, jer ne vidim da je dobio dozvolu od NBS za ovo....
A i za ponudu treba dozvola.
Možda su Grci objedinili imovinu?
Ne bi me čudilo.

kafa


Poslednji izmenio Teletrader dana 10/25/2013, 18:56, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Dragot
VIP
VIP
Dragot


Broj poruka : 655
Points : 2873
Datum upisa : 16.10.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/25/2013, 18:56

Prema dnevnim podacima o trgovanju na berzi ukupan promet od 96,13% ostvarili su strani investitori. Da li apriori, u današnjem trgovanju, Sunoko, MK i Kostića možemo smatrati stranim investitorom. Pošto su povezana lica, kupovina akcija od NBG njihov udeo u valsništvu AIKB diže iznad 25%. Ne znam da li se "custody" smatra strancem. Izvesno je da je prodavac NBG. 
Nedavno je ostvareno jedno veće blok trgovanje na jednoj drugoj akciji, mislim MLSU, i već je istoga dana CRHoV izvršio saldiranje, te smo brzo saznali ko je kupac, a ko prodavac. Danas to nije slučaj.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/25/2013, 20:15

Dok ne bude Besima na strani kupovine nema brige, a Kole kakav takav je najbolji izbor za banku
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko321
VIP
VIP
Zeljko321


Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 19 Icon_minitime10/25/2013, 21:00

Neko treci?kafa
Nazad na vrh Ići dole
 
AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)
Nazad na vrh 
Strana 19 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Banke fun club-
Skoči na: