BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Dačiću imaš li MUDA..?

Ići dole 
+25
Fmember
JMBR
Drag65
Smile
Kobe Bryant
bokixxl
Teletrader
ivan45
MORNAR
Dalaj Lama
Mitar
Boranija
Limited011
Bookmaker
Momir
Irena777
Sneki
Ars Vivendi
Igi-bg
Dejansss
C R A Z Y
Fast
Petar Pan
Admin
Boby
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimeČet 16 Avg - 17:10

I opet vice...a VICU NESIGURNI LJUDI,a ovaj VAS premijer je takav. Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 471837
Sigurno sam ja predhodne 4 godine bio ministar policije,pa sto nije APSIO,kada se vidi golim okom...
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2018
Points : 5439
Datum upisa : 07.05.2009

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimeČet 16 Avg - 18:19

Boby, Boby, ti ovog jadnog Dačića baš ne voleš?
Čime li ti se zamerio?

Da li ti se možda više dopada Šutanovac ili Vlahović?
od

Shvati: nije bitno koje je boje mačka, važno je da lovi miševe! kafa

Da sad ne pominjem onog debelog prasca....
Vidi ovde: https://www.aikb.net/t1449-lsv-nenad-eanak

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimeČet 16 Avg - 19:42

Limited011 ::
Boby, Boby, ti ovog jadnog Dačića baš ne voleš?
Čime li ti se zamerio?

Da li ti se možda više dopada Šutanovac ili Vlahović?
Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 270317

Shvati: nije bitno koje je boje mačka, važno je da lovi miševe! Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 589925

Da sad ne pominjem onog debelog prasca....
Vidi ovde: https://www.aikb.net/t1449-lsv-nenad-eanak
Ne volem ni njih,ovog tvog posebno,ne volemmmm
Nazad na vrh Ići dole
Mitar
VIP
VIP
Mitar


Broj poruka : 729
Points : 1976
Datum upisa : 14.11.2007

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimeNed 19 Avg - 14:04

Dacic - pa problem sa njim ti je sto 90 tih nije video kuda ide svet i sta se desava pa sto bi sada bilo drugacije


to ti je isto kao da sada opet slusas savete nekoga ko je tvrdio da je AGBN na 40k dobra investicija
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimePon 20 Avg - 18:47

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Strah10

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 21.05.2007

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimePon 20 Avg - 18:55

Papir trpi sve... od

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimeUto 21 Avg - 16:32

Evo da se jedan od tvoraca kladionice oglasi i dalje mislim da cemo imati samo kozmetiku,ali juce razgovarah s prijateljem cije misljenje volim cuti,rece on...
...nova vlast mora narodu dati hleba i igara...HLEBA NEMA...ako ne bude ni krvi,vlast nece docekati prolece.
Mislite o tome.
Nazad na vrh Ići dole
Dalaj Lama
Member
Member
Dalaj Lama


Broj poruka : 707
Points : 1898
Datum upisa : 30.11.2010

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimeUto 21 Avg - 16:42

Smile ::
Koliko ova nova vlada kao motor prvih koraka u promenama, može da traje?

Ako država počne da od kriminala čisti redove Demokratske stranke, ako to budu pratili tužilaštva i sudovi, koliko taj proces može da traje? Da li neko može da hapsi tokom celog mandata i da vodi istrage? Može, ali on se onda zove Berija.

To neće biti moguće. Ako vlast ozbiljno krene u taj posao, on mora da se završi za najviše godinu dana. I onda se postavlja pitanje: dobro, a šta će onda da rade još tri godine?

Plašim se da neće imati šta da rade još tri godine, Tako da ako se ovo obavi za godinu dana, već posle godinu, godinu i po imaćemo nove izbore.

Na tim novim izborima važno je da se dovrše promene koje su započete.

Ostao je još strah (pesimizam, rezignacija, apatičnost) a uveren sam da ćemo u ovom mandatu da pobedimo i taj strah i ostalo.

I zato mislim da je i bolje i gore.
Moj pesimizam proizlazi iz toga što nam je sve teže, što živimo sve gore.
Ali moj optimizam proizlazi iz toga što smo nepovratno ušli u neke procese, na kraju kojih se ipak vidi svetlo na kraju tunela.

Apsolutno!


aplauz
Da, vanredni izbori su izvesni!

_________________
Karma kažnjava sve
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimeUto 21 Avg - 17:43

Boby ::
Evo da se jedan od tvoraca kladionice oglasi i dalje mislim da cemo imati samo kozmetiku,ali juce razgovarah s prijateljem cije misljenje volim cuti,rece on...
...nova vlast mora narodu dati hleba i igara...HLEBA NEMA...ako ne bude ni krvi,vlast nece docekati prolece.
Mislite o tome.

Ja to rekoh pre mesec dana ... Boby, je l ti bese ovde castis Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 145841
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimeUto 21 Avg - 19:25

Ne bezim...ali samo placam za krupne ribe,necete se vi najesti od mene,samo se nadajte.
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimeUto 21 Avg - 22:23

Boby, ne verujem Dačiću, ali verujem u Sneki Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 139846
Nazad na vrh Ići dole
MORNAR
VIP
VIP
MORNAR


Broj poruka : 705
Points : 1916
Datum upisa : 28.01.2010

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimePet 24 Avg - 3:47

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Danko10

Hoce li im preseti ovaj osmeh?



kalas
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimeSub 25 Avg - 11:58

nece Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 145841
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimeSre 29 Avg - 9:51

Naslovna vest

http://www.bloomberg.com/news/2012-08-28/serbia-s-army-of-jobless-swells-as-milosevic-era-leaders-return.html
Nazad na vrh Ići dole
ivan45
VIP
VIP
ivan45


Broj poruka : 171
Points : 464
Datum upisa : 04.12.2011

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimeSre 29 Avg - 23:23

Fast ::
Naslovna vest

http://www.bloomberg.com/news/2012-08-28/serbia-s-army-of-jobless-swells-as-milosevic-era-leaders-return.html

Ili jos maloo preciznije...

Ako prvi potpredsednik sadašnje Vlade istraje u nameri da demontira
„Levijatana“, onda je pitanje da li i njegovi trenutni koalicioni
partneri mogu mirno da spavaju

http://pescanik.net/2012/08/srpski-sanader/
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2159
Points : 6009
Datum upisa : 25.07.2010

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimeUto 4 Sep - 14:02

Citat :
„Ju-Es stil“ zvanično se pojavljuje 2002, kada Vlahović s njim potpisuje pismo o strateškom partnerstvu, a već krajem godine Amerikanci sa „Sartidom“ sklapaju Ugovor o poslovno-tehničkoj saradnji i dobijaju pravo da upravljaju železarom pet godina, što je, kako se navodi u Izveštaju Saveta za borbu protiv korupcije, kršenje Zakona o prinudnom poravnanju, stečaju i likvidaciji. Stečajno veće, na čijem čelu je bio Dušan Marčićev, umesto pre sklapanja, odobrilo je ugovor tri dana nakon njega.

Kompanija „LNM“, drugi svetski proizvođač čelika, u martu 2003. uputila je pismo o namerama stečajnom upravniku Branislavu Ignjatoviću, gde navodi da je više puta pokazivala interesovanje za „Sartid“, kao i da Ugovor s „Ju-Es stilom“ daje prednost ovoj firmi. Poznato je i da su se početkom januara Banka Austrije i VestLB u pismu Zoranu Đinđiću, Nemanji Kolesaru, njegovom šefu kabineta, i Vlahoviću žalili na odluku stečajnog upravnika da im ne prizna dug. I finale - prodaja je obavljena za devet dana, i to u vreme vanrednog stanja 2003. godine..

ajkula

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimePon 17 Sep - 16:30

tik tak tik tak tik tak...ide 1. oktobar. Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 869922
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 21.05.2007

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimePon 17 Sep - 16:33

armo kapa piju cyclops 99

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
C R A Z Y
VIP
VIP
C R A Z Y


Broj poruka : 536
Points : 1938
Datum upisa : 19.03.2010

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimePon 17 Sep - 21:16

Vidim ja biće uskoro roshtilj armo piju

_________________
Jedna društvena zajednica postaće velika onog trenutka kada stari ljudi počnu da sade mladice drveća u čijem hladu nikada neće sedeti. (Grčka poslovica)
Nazad na vrh Ići dole
Dalaj Lama
Member
Member
Dalaj Lama


Broj poruka : 707
Points : 1898
Datum upisa : 30.11.2010

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimePon 17 Sep - 23:35

Citat :
Vučić je naglasio:

- Ne mogu da kažem kakav će kraj biti, jer je protivnik mnogo moćan, ali da uplaše mene i ljude koji rade sa mnom niti mogu niti će im to poći za rukom.To više niko da neće moći zaustavi. Novembar i oktobar će biti jako zanimljivi.
http://www.kurir-info.rs/vucic-kao-dindic-ako-mene-uklone-nece-zaustaviti-hapsenja-clanak-415518

Dajemo mu još mesec dana...

_________________
Karma kažnjava sve
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimePon 24 Sep - 12:00

TIK TAK TIK TAK....
Nazad na vrh Ići dole
C R A Z Y
VIP
VIP
C R A Z Y


Broj poruka : 536
Points : 1938
Datum upisa : 19.03.2010

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimeUto 25 Sep - 22:57

Dačić potvrdio - Dulić pod istragom
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=09&dd=25&nav_category=16&nav_id=646003

Koprcaju se izgleda nešto, al po svemu sudeći će da zakasne u odnosu na rok koji im je Admin dao.

_________________
Jedna društvena zajednica postaće velika onog trenutka kada stari ljudi počnu da sade mladice drveća u čijem hladu nikada neće sedeti. (Grčka poslovica)
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimeSre 26 Sep - 17:57

Dacu mu jos mesec dana i opet nece biti nista,,,,TIK TAK TIK TAK
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2018
Points : 5439
Datum upisa : 07.05.2009

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimeČet 27 Sep - 15:37

Boby neko mora da ide u aps!
Možemo samo da nagadjamo ko će biti prvi.
Za sada Dulić ubedljivo vodi! od
Odmah iza njega su Šutanovac, Nikezić, Petrović, Cvetković...

Čanak kao da je i uhapšen, njega ne računam!
ajkula

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimeČet 27 Sep - 20:13

Dulic se racuna,i on je KAPITALAC,CANAK je isto KAPITALAC...ali ovo ne moze da se racuna...tukao se malo...

Vas problem je sto vam istice vreme,ali DACU VAM JOS MESEC DANA. Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 145841
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 991
Points : 2792
Datum upisa : 05.09.2008

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimePet 28 Sep - 0:57

Citat :
Poslanik Demokratske stranke Srbije Miloš Jovanović rekao je Dačiću da Srbiji treba premijer dostojan te funkcije apelujući na aktuelnog premijera da pazi na ponašanje u javnosti.

"Voleli bismo da imamo premijera dostojnog funkcije predsednika vlade. Želeli bismo onog ko ne ide u Brisel po mišljenje. Voleli bismo premijera koji malo manje pije red bul i malo manje peva i koji ne drži pijan nepovezane govore u pet ujutru", rekao je Jovanović u Skupštini Srbije.

Dačić je izlaganje Jovanovića nazvao "sramotnim", a poručio je i da nikada nije bio pijan.
"Da li vi mislite tako na lažima da osvajate glasove? Preko mene nećete. Ja sam dosta uradio za vašu stranku i zaista očekujem da se izvinite. To što ste rekli me duboko vređa zato što najviše na svetu mrzim ljude koji misle da su najpametniji na svetu kada popiju čašicu više. Da li mislite da je to neko smeo da kaže mom prethodniku Draganu Jočiću (nekadašnjem ministru unutrašnjih poslova iz redova DSS-a)", rekao je Dačić.


cyclops
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimePet 28 Sep - 13:53

A reko sam da ce s malim prascem biti nevolje...a ono da NIKADA NIJE BIO PIJAN...vredja inteligenciju.A ONO DA JE ON DOSTA URADIO ZA DSS...strasno...a izgurace ga NAPREDNJACI i baciti na istorijsko smece. dace bog...


JMBR JEL SAD DOBRO?


Poslednji izmenio Boby dana Pet 28 Sep - 21:18, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
bokixxl
Still learning
Still learning



Broj poruka : 63
Points : 182
Datum upisa : 19.11.2011

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimePet 28 Sep - 17:59

@boby
Od svega je jedino istina da je pomogao DSS-u. Ako se sećate, manjinski je podržavao vladu V.Koštunice. Koliko sam čuo(ne znam da li je istina) jedini Dačićev uslov je bio da se ne "dira" gospodin Peconi, koji je upravo u tom mandatu pokupovao za velike pare 6-7 firmi.
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimeSub 29 Sep - 1:11

Pomogao je on i DS Tadića!
Voleli su se ko gejovi, Tadić je od njega napravio "najevropljanina" i kleo se u njega...
Sve ostalo je istorija!

P.S. Boby, mnogo se ti mangupiraš! Tako olako si dao Adminu još mesec dana da sada smem slobodno da se kladim da gubiš opkladu!
Neka ti je Bog na pomoći...

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimeSub 29 Sep - 16:48

...Sta cu kad ga volem,mislim ADMINA,dacu ja njemu i do Nove Godine,ali se nista nece promeniti...
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 21.05.2007

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimeSub 29 Sep - 17:25

Znaci ipak postoji ljubav na prvi pogled. love3

P.s. Sta ces mu dati do N. godine? od

sesir

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
Igi-bg
Partner
Partner
Igi-bg


Broj poruka : 218
Points : 483
Datum upisa : 17.11.2009

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimeNed 30 Sep - 20:34

Vučić jr već povukao ručnu, a uskoro će i da ubaci u rikverc. Sve će da se završi na Antoniću i podeli para. Tik-Tak
http://www.pravda.rs/2012/09/30/vucic-prioriteti-borba-protiv-korupcije-i-za-kim/
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2018
Points : 5439
Datum upisa : 07.05.2009

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimeNed 30 Sep - 20:57

A ja bih rekao da se čeka rasplet u DS.
Od toga mnogo zavisi.

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
bokixxl
Still learning
Still learning



Broj poruka : 63
Points : 182
Datum upisa : 19.11.2011

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimeNed 30 Sep - 21:01

Vidiš, te novine koje navodiš su prenele detalje iz emisije po principu "Što je babi milo-to joj se i snilo". Ja sam gledao istu tu emisiju i Vučić je indirektno najavio hapšenja za četvrtak. Akcenat je takođe stavio na razgovore sa Jelkom Kacinom, koga očigledno "prijatelji" iz bivše vlasti turiraju da im spašava gu...e.
Nazad na vrh Ići dole
Igi-bg
Partner
Partner
Igi-bg


Broj poruka : 218
Points : 483
Datum upisa : 17.11.2009

Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dačiću imaš li MUDA..?   Dačiću imaš li MUDA..? - Page 2 Icon_minitimePon 1 Okt - 12:33

bokixxl ::
Vidiš, te novine koje navodiš su prenele detalje iz emisije po principu "Što je babi milo-to joj se i snilo". Ja sam gledao istu tu emisiju i Vučić je indirektno najavio hapšenja za četvrtak. Akcenat je takođe stavio na razgovore sa Jelkom Kacinom, koga očigledno "prijatelji" iz bivše vlasti turiraju da im spašava gu...e.



Hajde da sacekamo i taj cetvrtak, nije daleko.
Nazad na vrh Ići dole
 
Dačiću imaš li MUDA..?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» BAS a.d. Beograd - BASB

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: