BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 SVIM AKCIONARIMA AGBN !

Ići dole 
+83
Tenerife
Zwiebel
Roman Abramovich
Cicija
goxi
Bond
Stane Dolanc
Goast
Ars Vivendi
MORNAR
sexy jea
Pripravnik
milarosa
Popaj
kivebusla
Dalaj Lama
Dragan
Slaven
Slovenac1
Bulat
Pekinis
Bookmaker
Stikic.db
TrgovacZR
Posejdon
BuffetSon
Teletrader
Smile
Greta
geogsi
Dragot
Polos
Dax
Voiceoflaw
JelenaS
minumim
skicha
iki
Fast
Zopr
MilanLaki
Steve McQueen
Fmember
đubretarac
Bojjan
Drag65
Rogy
Aleks
Magi2
MYSTIC021
Zagorr
Mendo
Lilihip
Belalala
Boza Belex
Dexiv
Momir
Cucla
Zexx
Sneki
Boranija
Eliot Ness
Drag_Mlad
Djuro
Kobe Bryant
AliAli
ILoveRoses
Kurajber
Milica1
LUMTDZOS
Jumbo
Aritmeticar
Maca
Nestrpljivi
Nikola
Limited011
Frenky
Zoranecc
DJ03811
Matthew Greenburgh
Moma
Ilija
Admin
87 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime7/8/2012, 16:00

@Iki
Veoma jednostavno.
1. Obratiti se policiji i tuzilastvu.
2. Obratiti se sudskim instancama pred kojima je tuzba podneta.
3. Obratiti se arbitrazi koja je nadlezna.
Nazad na vrh Ići dole
Zagorr
Still learning
Still learning



Broj poruka : 46
Points : 62
Datum upisa : 30.12.2008

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime7/9/2012, 10:39

Stankovic D. Nenad
11211 Beograd Borca
Zarka Zrenjanina 23
tel/fah (381-11)33-28-894
e-mail nstlaw@EUnet.rs
informacija sa interneta(za tacnost ne garantujem)
Nazad na vrh Ići dole
skicha
Just looking
Just looking



Broj poruka : 3
Points : 3
Datum upisa : 19.07.2012

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime7/19/2012, 17:44

Danas sam pokrenuo postupak protiv drzave Srbije. Imao sam 56 akcija Agrobanke.Trazim svoj ulog po kursu na dan kupovine svake akcije. Prvo se morate obratiti republickom javnom prvobranilastvu radi pokusaja mirnog resenja spora pre pokretanja parnice. Za fizicka lica, srbske drzavljane,nadlezan je redovan sud a ne arbitraza.
Nazad na vrh Ići dole
Ilija
Member
Member
Ilija


Broj poruka : 480
Points : 1261
Datum upisa : 30.09.2009

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: AGBN   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime7/19/2012, 18:51

skicha ::
Danas sam pokrenuo postupak protiv drzave Srbije. Imao sam 56 akcija Agrobanke.Trazim svoj ulog po kursu na dan kupovine svake akcije. Prvo se morate obratiti republickom javnom prvobranilastvu radi pokusaja mirnog resenja spora pre pokretanja parnice. Za fizicka lica, srbske drzavljane,nadlezan je redovan sud a ne arbitraza.
Možeš li da nam preporučiš advokata i gde je pokrenut spor?
Nazad na vrh Ići dole
minumim
Just looking
Just looking



Broj poruka : 4
Points : 8
Datum upisa : 23.07.2012

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: AGBN lopovluk   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/2/2012, 14:41

Kako će se rješiti pitanje malih akcionara AGNB-ja.Dobivam puno razlićitih informacija.Mada mi je jasno da sam izgubio novce,mene zanima dali je istina de će strani akcionari u devetom mesecu podići tužbu na EU sudu.
Nazad na vrh Ići dole
skicha
Just looking
Just looking



Broj poruka : 3
Points : 3
Datum upisa : 19.07.2012

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/7/2012, 04:28

Advokat sam po profesiji pa sam za sebe licno kao vlasnik akcija agbn
pokrenuo protiv Republike Srbije postupak za naplatu ulozenog novca za
kupovinu akcija agbn po kursu na dan kupovine akcije. Pre tuzbe sudu u
mestu prebivalista akcionara, neophodno je ponuditi poravnanje
nadleznom odeljenju Republickog javnog pravobranilastva po mestu
prebivalista akcionara.
Nazad na vrh Ići dole
Goast
Our family
Our  family



Broj poruka : 151
Points : 221
Datum upisa : 08.09.2009

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/7/2012, 09:03

@skicha

RS neće pristat na poravnanje. Na osnovu čega češ sprovoditi tužbu, ako je istraga, tek dobro počela, šta ako slučajno izpade, da RS i NBS nemaju nikakve odgovornosti?

Poz!
Nazad na vrh Ići dole
JelenaS
Our family
Our  family
JelenaS


Broj poruka : 159
Points : 701
Datum upisa : 05.06.2010

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/7/2012, 10:51

Goast ::
@skicha

RS neće pristat na poravnanje. Na osnovu čega češ sprovoditi tužbu, ako je istraga, tek dobro počela, šta ako slučajno izpade, da RS i NBS nemaju nikakve odgovornosti?

Poz!

Kako je moguće da NBS nema nikakvu odgovornost?To što je Šoškić rekao da su reagovali na vreme ne znači da je tako.Nije nam objasio ko je kontrolisao AGBN prethodne 4 godine?Baš me zanima da li je po Šoškićevom programu sledeća kotrola u KMBN planirana za 2018godinu?
Nazad na vrh Ići dole
Goast
Our family
Our  family



Broj poruka : 151
Points : 221
Datum upisa : 08.09.2009

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/7/2012, 10:57

@JelenaS

Mislim, da @skicha ne razmišlja loše, ali se preuranio, jer dokaza još nema i treba malo strpnosti, da se kroz istragu(e) pridobi dokaze.

Poz!
Nazad na vrh Ići dole
Voiceoflaw
VIP
VIP
Voiceoflaw


Broj poruka : 541
Points : 1212
Datum upisa : 20.05.2011

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/7/2012, 16:26

Veceras u 18 i 30 na b92 inetrvju sa Dusanom Antonicem.

Za uspesnu 2010 godinu covek dobio bonus 600.000 eura. SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 421954


Obavezno pogledati. SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 538391762




SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 3927895188
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2050
Points : 5695
Datum upisa : 06.12.2008

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/7/2012, 17:10

Meni se čini da je Antonić spreman da ako ide i zatvor, još ponekog povuće za sobom...
Biće zanimljivo.

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
iki
VIP
VIP
iki


Broj poruka : 1609
Godina : 52
Localisation : NBGD
Points : 2429
Datum upisa : 15.11.2007

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/7/2012, 17:15

Bori se za mesto zasticenog svedoka.SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 471837
Nazad na vrh Ići dole
Dax
VIP
VIP
Dax


Broj poruka : 414
Points : 1325
Datum upisa : 25.11.2009

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/7/2012, 18:58

Čovek jedva priča, nije mu dobro ....nagrade su bile u funkciji razvoja banke.
Nazad na vrh Ići dole
Dax
VIP
VIP
Dax


Broj poruka : 414
Points : 1325
Datum upisa : 25.11.2009

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/7/2012, 21:26

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2012&mm=08&dd=07&nav_id=632963
Nazad na vrh Ići dole
skicha
Just looking
Just looking



Broj poruka : 3
Points : 3
Datum upisa : 19.07.2012

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/8/2012, 01:43

Imam visegodisnje iskustvo sa sudom u Sgrazburu a advokat sam 21 godinu, tako da sam upucen u problem, jer i sam imam akcije AGBN. Treba ratliovati kirvicnu od gradjanske odgovornosti a u okviru gra]anske odgovornosti objktivnu odgovornost drzave za stetu koju njen organ pricini trecem licu.
Nazad na vrh Ići dole
Aritmeticar
Moderator
Aritmeticar


Broj poruka : 725
Points : 2414
Datum upisa : 01.12.2009

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/8/2012, 09:23

Dax ::
Čovek jedva priča, nije mu dobro ....nagrade su bile u funkciji razvoja banke.
Ni novinar se nije proslavio. Antonić reče, mi smo napravili profit, a prinudni upravnici gubitak. Umesto da se zakači za ovaj bup-glup pa da prorešeta Antonića, on isčitava unapred pripremljena pitanja.
Nazad na vrh Ići dole
Dax
VIP
VIP
Dax


Broj poruka : 414
Points : 1325
Datum upisa : 25.11.2009

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/8/2012, 18:37

Evo sad objaviše na B92 da je pobegao iz zemlje.



http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=08&dd=08&nav_category=16&nav_id=633312
Nazad na vrh Ići dole
iki
VIP
VIP
iki


Broj poruka : 1609
Godina : 52
Localisation : NBGD
Points : 2429
Datum upisa : 15.11.2007

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/8/2012, 18:48

Pustise govedo da pobegne... SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 75937
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/8/2012, 20:29

Aritmeticar ::
Umesto da se zakači za ovaj bup-glup pa da prorešeta Antonića, on isčitava unapred pripremljena pitanja.

Pa kad je verovatno sam Antonić platio da emituju taj intgervju
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5396
Localisation : Centar grada
Points : 6875
Datum upisa : 21.05.2007

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/8/2012, 21:16

Fmember ::
Aritmeticar ::
Umesto da se zakači za ovaj bup-glup pa da prorešeta Antonića, on isčitava unapred pripremljena pitanja.

Pa kad je verovatno sam Antonić platio da emituju taj intgervju

Ne preteruju!
Naravno da nije platio, nego se danas svaka budala koja ume da se potpiše samonaziva novinarom, dokaz ti je Olja Bečković, propala glumica koja je umislila da je dobar novinar?

Njena pitanja su em preduga, em zahtevaju odgovor koji ona očekuje...

A prilozi koje emituje idu uz njenu uvodnu reč da slučajno neko ne bi razumeo prilo drugačije od onoga što ona smatra da je pametno!

Očajan je taj B92!

Mada ni drugi ništa nisu bolji.
A da ne pominjem Blic koji je STVARNO posta partijski bilten DS!!
Nazad na vrh Ići dole
Dax
VIP
VIP
Dax


Broj poruka : 414
Points : 1325
Datum upisa : 25.11.2009

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/8/2012, 22:15

Uhapšen Dule.... RTS.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5396
Localisation : Centar grada
Points : 6875
Datum upisa : 21.05.2007

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/8/2012, 22:29

Dax ::
Uhapšen Dule.... RTS.

Lepo je što mu tepaš! ajkula
Šta je drugo moglo da se očekuje?

Ima on još da uplatka i Farmakom MB i ko zna koga još....
Samo treba imati strpljenja, a i sve ne sme da deluje kao politička osveta, progon, već sve mora da bude DEBELO potkrepljeno dokazima...
viljuska
Nazad na vrh Ići dole
Dax
VIP
VIP
Dax


Broj poruka : 414
Points : 1325
Datum upisa : 25.11.2009

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/8/2012, 22:47

Dule je kolateralna šteta, dok ne budu pohapšeni oni pravi, nema ništa od toga.
Nazad na vrh Ići dole
Polos
Our family
Our  family
Polos


Broj poruka : 242
Points : 1013
Datum upisa : 31.05.2010

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/8/2012, 22:49

Duleeeeee vracaj lovu da ne osetis Srpski gneV  !!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/8/2012, 23:04

Citat :
Dinkić: Nemoguće je da NBS nije znala za gubitke Agrobanke

Ministar finansija i privrede Mlađan Dinkić izjavio je danas u Beogradu da je "nemoguće" da Narodna banka Srbije (NBS) nije znala za zloupotrebe i gubitke u "Agrobanci" i naglasio da istražni organi treba da idu do kraja i ispitaju ko je odgovoran za gubitke od oko 300 miliona evra.
"Treba ispitati šta su prethodni guverner Dejan Šoškić i nadležna viceguvernerka Mira Erić Jović tada rekli vladi i da li su im na vreme rekli i da li su ih na vreme upozorili šta se dešava u 'Agrobanci'", rekao je ministar Dinkić gostujući na televiziji B92, uoči vešti koja je potvrđena Tanjugu da je bivši predsednik Izvršnog odbora (IO) Agrobanke Dušan Antonić napustio Srbiju.

Dinkić je preneo da je sredinom prošle godine NBS izvršila kontrolu "Agrobanke" i ustanovila da joj kapital iznosi oko sedam miliona evra, a po Zakonu o bankama kapitalni cenzus banaka u Srbiji mora da bude najmanje 10 miliona evra, tako da je zbog toga uvela prinudnu upravu.

NBS mora da ispita ko je vršio zloupotrebe u toj banci i ko je tačno odgovaran i kome su odobravani krediti po povlašćenim uslovima, naglasio je Dinkić.
Dinkić je podsetio da je prethodna vlada samo "upumpala" 100 miliona evra u Novu Agrobanku, proglasila stečaj jednog dela te finansijske institucije, a jedan deo malih akcionara banke zbog toga tuži državu, tako da je nastao "opšti galimatijas".
Kako je Tanjugu danas rečeno u Ministarstvu unutrašnjih poslova (MUP), bivši predsednik IO Agrobanke Antonić napustio je Srbiju, a pet njegovih saradnika je lišeno slobode.


Uhapšen na granici - pokušaj bekstava, a do juče je tvrdio da je spasilac Srpske privrede koju zli ljudi žele da razj..bu!
Otkud sad to?

Ivice Dačiću ne budi pič.a, udri po bandii, jedan iz SPS (galenika) a onda Šutanovac, Vlahović i ako budeš imo m...da, tek kao "možda" imagiralni DANKO DJUNIĆ - ili misliš da je to mnoge?
Tipa: mnoge je brate!

P.S. Znam Ivice da nas čitaš, rekli su mi iz tvoje kancelarije i to treba pohapsiti, da ne cure informacije....

kafa

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Dax
VIP
VIP
Dax


Broj poruka : 414
Points : 1325
Datum upisa : 25.11.2009

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/8/2012, 23:11

Pogledaj sajt EkI Investmentsa, bruka, a za to postoje itekakvi dokazi, tkz. ugovori o reketu.
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/8/2012, 23:17

Dax ::
Pogledaj sajt EkI Investmentsa, bruka, a za to postoje itekakvi dokazi, tkz. ugovori o reketu.

Na koji to sajt ti ideš?

Meni javlja Google
WEBSITE

UNDER CONSTRUCTION
titanik
Možda nešto ne zanam?
sesir
http://www.google.rs/#sclient=psy-ab&hl=sr&site=&source=hp&q=EKI+INVESMENT&oq=EKI+INVESMENT&gs_
l=hp.3..0i13l2j0i13i10i30j0i13i30l7.
4640.10625.1.11156.13.12.0.1.1.0.156.1686.0j12.12.0...0.0...1c.92PE9V1nMnE&psj=1&bav=on.2,or.r_gc.r_
pw.&fp=728f0ef3e2cd6485&biw=1280&bih=549

Daj nam link!

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Dax
VIP
VIP
Dax


Broj poruka : 414
Points : 1325
Datum upisa : 25.11.2009

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/8/2012, 23:20

Pa taj isti, crko SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 75937
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/8/2012, 23:22

Pa šta je pisalo pre nego što je crko?

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/8/2012, 23:38

Dax ::
Pogledaj sajt EkI Investmentsa, bruka, a za to postoje itekakvi dokazi, tkz. ugovori o reketu.

DAX jel postoji razlog zbog kojeg nam bi uskratio infon u vezi ovoga?
Jesi li procitao to sto si procitao ili nisi?
Daj nam te dokaze o reketu....

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/9/2012, 00:29

Sneki ::

Ne preteruju!
Naravno da nije platio,

Ma dobro, možda on i nije platio ali naručenih intervjua, vesti, analiza itd ima sve više u medijima.

Citat :

Očajan je taj B92!
Mada ni drugi ništa nisu bolji.
A da ne pominjem Blic koji je STVARNO posta partijski bilten DS!!

očajano je al olja bećković je tu najmanje kriva. ona i dalje radi isto što je oduvek radila... iz svog ugla. onako kako to ona vidi i razume. nekad pogrešno a nekad ispravno.

Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/9/2012, 00:41

olja bećković = budala, žena koja je umislila da je posisal svu pamet!

Budala koja bi da nemtne soje mišljnje - stav gledalištu!

Često bez ikakvih argumenata - kvazi novinrka (ex-propala glumica) koja je u vreme Slobe nešto pretstavljala, a danas je smešna ko Gargame i misli da svemu ima nekog pojma, na njenu žalost i gledalaca....

Ovde JE VAŽNIJE ŠTA JE PISALO NA EKI sajtu i da je Antonić uhapšen, a glupača kao Olja će biti još više puta...!

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !


Poslednji izmenio Maca dana 8/9/2012, 00:46, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/9/2012, 00:42

iki ::
Pustise govedo da pobegne... SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 75937

Kakav si ti kralj. Crk'o sam smeha kad sam pročitao post. Jedna rečenica kao ceo roman SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 270317
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/9/2012, 01:00

Maca ::

Ovde JE VAŽNIJE ŠTA JE PISALO NA EKI sajtu i da je Antonić uhapšen, a glupača kao Olja će biti još više puta...!

uh, slik stvano ne znam šta mi bi. od agrobanke i antonića dođosmo do medija i olje bećković. udrimile

samokazniću se zbog skretanja sa teme bicevanje gre


Uzgred, da napomenem da, ako je verovati b92, antonjić uhapšen prilikom ulaska a ne pokušaja izlaska iz zemlje.

Bivši predsednik IO Agrobanke Dušan Antonić uhapšen oko 22 sata na graničnom prelazu kod Sremske Rače, na ulasku u zemlju

ako je tako, možda je sklonio porodicu i/ili pare od bonusa negde na sigurno pre hapšenja.


Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 4 Icon_minitime8/9/2012, 01:16

Ko bela lala će da peva... samo polako!

Dočićemo i do Farmakoma MB i Petrovića....

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
 
SVIM AKCIONARIMA AGBN !
Nazad na vrh 
Strana 4 od 16Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Sledeći
 Similar topics
-
» Dividende
» TABLE 2012.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: