BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)

Ići dole 
+107
DelBoy
Gocili
Drag65
BojanNS
Voiceoflaw
Goast
Al Kapone
Smile
đubretarac
sexy jea
Tomislav
Nauzika
GogaAna
Rogy
Rasa
Taliban
FatCat
Boza Belex
Lilihip
ivan45
Berza011
Dragot
Zopr
desnosmetalo
Beli
Strbac
Matthew Greenburgh
Zmajica
C R A Z Y
Jelena123
Tjuric
Zrimi
Spejs
gogloee
Josip
Milica1
Kurajber
JelenaS
Limited011
Djavo
Mitar
Toplica 1
Nemesis
Ceras
Vladimirmitr
Ilija
Djepeto83
Banaćanin
Mistery 011
Miladin
MYSTIC021
Dax
ingglick
RobinHood
nepet
ILoveRoses
Aleks
Lolita
Joe
Nik
Boby
Aritmeticar
Dragan11
MarkoJTD
Teletrader
Sahbaz
Ivan2211
geogsi
HUACHUMA
Friz
Sneki
Ars Vivendi
Moma
MORNAR
Pekoilic
rovadc
flash
Sofke
Milos86
Drag_Mlad
Momir
Ris
Prokuplje
Boranija
real_finanza
sonne
moj matori
Maca
Vladulns
pakodazna
GAGILILI
Big Mile
pepsiman
Mr. Price
Folio
Tic
Fmember
Slovenac1
Zoranecc
Taliano
Djede
BoS
Kobe Bryant
Bond
Sutra
Fast
Steve McQueen
111 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Dax
VIP
VIP
Dax


Broj poruka : 414
Points : 1325
Datum upisa : 25.11.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimePet 16 Dec - 11:31

Lep promet, da li se rastasmo sa Finastom?
Nazad na vrh Ići dole
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimePet 16 Dec - 11:41

djepeto83 ::

Dal se isplacuje dividenda na prioritetne bez obzira na isplatu dividende za obicne akcije tj treba li saglasnost NBS-a za isplatu dividende cak i samo za prioritetne? I moze li da bude godina bez isplate dividende za prioritetne?

Ne isplaćuje se ako nema dozvole NBS da se dividenda isplati,
ali se suma prenosi kumulativno sve dok se dozvola ne dobije.
Isto tako, dividenda se dobija bez obzira na trenutne rezultate samo se
takodje čeka i sabira sve dok banka ne bude u mogućnosti da je
isplati. To je i odgovor na drugo pitanje.

Jel danas opet Dragijana pazari? Ona voli te okrugle cifre kao što je 20.000.
Nazad na vrh Ići dole
Djepeto83
VIP
VIP
Djepeto83


Broj poruka : 186
Points : 860
Datum upisa : 26.12.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimePet 16 Dec - 12:01

Steve McQueen ::

Ne isplaćuje se ako nema dozvole NBS da se dividenda isplati,
ali se suma prenosi kumulativno sve dok se dozvola ne dobije.
Isto tako, dividenda se dobija bez obzira na trenutne rezultate samo se
takodje čeka i sabira sve dok banka ne bude u mogućnosti da je
isplati. To je i odgovor na drugo pitanje.


Zahvaljujem!
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimePet 16 Dec - 17:50

Promene: 15.12. - 16.12.2011. (T-3) ili 12.12. - 13.12.2011.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimePon 19 Dec - 17:41

Interesantno, celog dana nije otrgovana nijedna akcija AIKB.
Mozda je red da otpisemo Belex15?
Nazad na vrh Ići dole
Ilija
Member
Member
Ilija


Broj poruka : 480
Points : 1261
Datum upisa : 30.09.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimePon 19 Dec - 18:02

Svaki dan bez trgovanja na Belexu spašava cenu akcija.
Nazad na vrh Ići dole
GAGILILI
Still learning
Still learning
GAGILILI


Broj poruka : 54
Points : 54
Datum upisa : 04.05.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimeUto 20 Dec - 2:02

Ja moj kes jos NE VADIM za kupovinu Like a Star @ heaven ima onih koji su prerano potrcali, pa sad udrimile duga je 2012 godina,ici ce to na 12 eura, uveren sam....
Nazad na vrh Ići dole
rovadc
Just looking
Just looking



Broj poruka : 22
Points : 22
Datum upisa : 21.04.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimeUto 20 Dec - 5:20

GAGILILI ::
Ja moj kes jos NE VADIM za kupovinu Like a Star @ heaven ima onih koji su prerano potrcali, pa sad udrimile duga je 2012 godina,ici ce to na 12 eura, uveren sam....

Ajde GAGILILI zašto bi tukli glavom o zid zbog pogrešne kupnje? Nije to pogreška. Ako firma i dalje dobro posluje, donosi dobru dobit akcionarima, a cena je neopravdano pala (samo zbog straha) tad je to dobar znak i treba dokupiti. Ja ću na kraju imati prosek ispod 2000, a to mi je cilj.

Oni koji stalno "čakaju" ti obično niti ne kupe.

Ja sam kupio na 2000 i opet ću, ali ne sada, pričekati ću podatke za BDP.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimeUto 20 Dec - 8:45

GAGILILI ::
Ja moj kes jos NE VADIM za kupovinu Like a Star @ heaven ima onih koji su prerano potrcali, pa sad udrimile duga je 2012 godina,ici ce to na 12 eura, uveren sam....

Znači ti bi još dodao nešto na svoju silnu količinu akcija, pa ti si očigledno jedan najbogatijih u Srbiji halil
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Price
Still learning
Still learning



Broj poruka : 137
Points : 224
Datum upisa : 22.09.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimeUto 20 Dec - 9:14

Ma, zato on i navija da hartija padne, zato sto ima tih 15000 komada. To ima logike, zar ne? farao
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1144
Points : 4391
Datum upisa : 11.12.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimeUto 20 Dec - 9:38

Ja sam napadao Gagilija tokom cele 2011 godine zato sto sam mislio da nije u pravu. Da li ima 15.000 ili nema nije bitno nizakoga drugog sem za njega.

svadja

Sada kada se pokazalo da je skoro sve pogodio mislim da je besmisleno nastaviti istu politiku. Samo magarci i radikali ne menjaju misljenje.

Ko kupuje AIKB ili bilo koju drugu banku na svetu je teski kockar, a nikako investitor. Moze na kocki i da se zaradi, samo treba biti svestan situacije.

Nazad na vrh Ići dole
GAGILILI
Still learning
Still learning
GAGILILI


Broj poruka : 54
Points : 54
Datum upisa : 04.05.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimeUto 20 Dec - 9:45

Slovenac1 ::
GAGILILI ::
Ja moj kes jos NE VADIM za kupovinu Like a Star @ heaven ima onih koji su prerano potrcali, pa sad udrimile duga je 2012 godina,ici ce to na 12 eura, uveren sam....

Znači ti bi još dodao nešto na svoju silnu količinu akcija, pa ti si očigledno jedan najbogatijih u Srbiji halil

kafa Da si mene slusao i ti bi bio bogatiji jedno 20% za manje od 2 meseca Suspect ne znam zasto me mrziss, a dao sam ti besplatno dobar savet sesir po mojem uverenju sledece godine dolazi do kraha beogradske berze ( mislim na cenovni krah) heng jer kessa biti nece a dividenda je SLAB MOTIV, jer su kamate u banci vece, a narod koji je i kupovao nesto akcija ranije sad mu ne pada na pamet da to isto radi posle pretrpljenih gubitaka,stranci napustaju brod, nema novih Nicovicca,itd... lale
Nazad na vrh Ići dole
Vladimirmitr
Still learning
Still learning



Broj poruka : 39
Godina : 57
Localisation : Beograd
Points : 183
Datum upisa : 01.06.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimeUto 20 Dec - 11:20

druze,da si u proteklih nekoliko meseci bio u pravu za AIK banku,jesi i to moramo svi priznati ( ma da mi je znati samo u koju si kristalnu kuglu gledao ).
medjutim mislim da sada ( namerno ili slucajno )gresis,blaga pozitivna korekcija u kracem vremenskom periodu sledi....
Nazad na vrh Ići dole
Dax
VIP
VIP
Dax


Broj poruka : 414
Points : 1325
Datum upisa : 25.11.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimeUto 20 Dec - 17:29

Poslednji bullish na zapadu, bi trebalo bar malo da se odrazi i na našu banku. Ako se i sutra nastavi, impliciraće se i na nas.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimeUto 20 Dec - 17:51

Promene: 16.12. - 20.12.2011. (T-3) ili 13.12. - 15.12.2011.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimeUto 20 Dec - 20:38

Dax ::
Poslednji bullish na zapadu, bi trebalo bar malo da se odrazi i na našu banku. Ako se i sutra nastavi, impliciraće se i na nas.

Voleo bi da si u pravu ali ove godine nešto se bullish trendovi na zapadu nisu odrazili na belex
Nazad na vrh Ići dole
Dax
VIP
VIP
Dax


Broj poruka : 414
Points : 1325
Datum upisa : 25.11.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimeUto 20 Dec - 21:41

Slovenac1 ::
Dax ::
Poslednji bullish na zapadu, bi trebalo bar malo da se odrazi i na našu banku. Ako se i sutra nastavi, impliciraće se i na nas.

Voleo bi da si u pravu ali ove godine nešto se bullish trendovi na zapadu nisu odrazili na belex

To i jeste problem, što od septembra i nema trenda, trebalo bi sada da krene, naravno uzlaznom linijom.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimeUto 20 Dec - 22:35

Dax ::
Slovenac1 ::
Dax ::
Poslednji bullish na zapadu, bi trebalo bar malo da se odrazi i na našu banku. Ako se i sutra nastavi, impliciraće se i na nas.

Voleo bi da si u pravu ali ove godine nešto se bullish trendovi na zapadu nisu odrazili na belex

To i jeste problem, što od septembra i nema trenda, trebalo bi sada da krene, naravno uzlaznom linijom.

Zašto baš sad kad dosad nije?
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimeSre 21 Dec - 8:36

Slovenac1 ::
Dax ::
Slovenac1 ::


Voleo bi da si u pravu ali ove godine nešto se bullish trendovi na zapadu nisu odrazili na belex

To i jeste problem, što od septembra i nema trenda, trebalo bi sada da krene, naravno uzlaznom linijom.

Zašto baš sad kad dosad nije?

Mislim da sam ga razume, to znaci pre podne kad krene otvaranje,...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimeSre 21 Dec - 20:48

Promene: 20.12. - 21.12.2011. (T-3) ili 15.12. - 16.12.2011.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
rovadc
Just looking
Just looking



Broj poruka : 22
Points : 22
Datum upisa : 21.04.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimeČet 22 Dec - 12:28

Akcije banaka rastu u americi, EU i kod nas u Zagrebu, trebalo bi se to odraziti i na aik. Kupio neki dan erste u beču i velik je pritisak bio u zadnjih tjedan dana na kupnji, tako je i akcija porasla preko 10%.

U americi je isto prisutan dosta trend kupnje na Bank of America pogotovo u zadnja dva dana (naročito juče na predotvaranju, no kasnije je nešto pala -rekao bih zbog pogrešno protumačenih vesti iz EU, da bi na kraju se nastavio pritisak na kupnji) , verovatno će se pritisak na kupovini nastaviti i danas. Akcije banaka su trenutno in u svetu, naravno pitanje je da li će da to i potraje. Izgleda da hoće- zasad.
lep pozdrav

Nazad na vrh Ići dole
Dax
VIP
VIP
Dax


Broj poruka : 414
Points : 1325
Datum upisa : 25.11.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimeČet 22 Dec - 12:45

Pa juče ko je izašao do 11h je dobro prošao, naročito za francuske banke. 200 mlrd evra kredita ECBa više od očekivanih je protumačeno, da su banke u većoj krizi. Mada još uvek nema trenda, sve zavisi od vesti, a AIK mozda jos malo poraste do kraja godine, što zbog moguće dividende, što zbog "štimanja" bilansa na kraju godine, mada je i to pod znakom pitanja. Teško je predvideti na kratak rok.
Nazad na vrh Ići dole
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimeČet 22 Dec - 13:13

Na AIKB se cena stabilizovala i na ovom nivou je već petnaest dana.
Postoji izvestan pritisak tražnje na ovoj ceni ali za sada niko nema nameru
da plaća skuplje. Isto tako nema baš nešto mnogo ni prodavaca po ovoj ceni.
Videćemo od ponedeljka kakva su očekivanja za poslednji kvartal.
Kako god, Kole i Dragijana su se prilićno nakrcali.
Nazad na vrh Ići dole
Ceras
VIP
VIP
Ceras


Broj poruka : 485
Localisation : Bg
Points : 1499
Datum upisa : 29.03.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimePet 23 Dec - 7:56

Menadžment AIK-a očekuje ostvarenje revidiranog plana u 2011.

Član izvršnog odbora AIK banke, Dejan Tešić, izjavio je da je nešto lošiji rezultat AIK banke u tekućoj godini od očekivanog pre svega posledica konzervativne politika u vezi sa rezervisanjem što je ova banka svesno radila imajući u vidu rizike koji mogu da nastanu.

On je dodao da se očekuje da će „rezultat nakon 12 meseci biti u skladu sa revidiranim planom koji je skupština prihvatila u oktobru”. AIK banka je u prvih devet meseci ostvarila dobit pre oporezivanja od 2,06 milijardi dinara (pad od 52 odsto), dok je revidiranim planom poslovanja predviđena bruto dobit za celu godinu od 4 milijarde dinara.



http://www.sinteza.net/vesti/menadzment_aik-a_ocekuje_ostvarenje_revidiranog_plana_u_2011.html
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimePet 23 Dec - 8:33

slik Ljudi pa ovo i nije tako loše!!Posmatrajući naš bankarski sektor,Ispada da nisu izgubili epitet najprofitabilnije banke.Po mom mišljenju,ako bude dobit 40mil evra, sve ispod 2.500 za akciju je bagatela!!A već danas je moguća žešća tražnja!! sesir

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimePet 23 Dec - 10:03

taliano ::
slik Ljudi pa ovo i nije tako loše!!Posmatrajući naš bankarski sektor,Ispada da nisu izgubili epitet najprofitabilnije banke.Po mom mišljenju,ako bude dobit 40mil evra, sve ispod 2.500 za akciju je bagatela!!A već danas je moguća žešća tražnja!! sesir

O tome sam več pisao i slažem se, kod 40 mio EUR profita ova cena berzi je smešno nizka. No za jaču rast potrebni su ili strani fondovi ili kupovanje sopstvenih akcija AIk banke po mome mišlenju
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimePet 23 Dec - 10:41

A to ćemo malo popričekati..........dok se Kole sa satelitima ne nakrca!

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimePet 23 Dec - 17:11

Promene: 21.12. - 23.12.2011. (T-3) ili 16.12. - 20.12.2011.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Ivan2211
VIP
VIP
Ivan2211


Broj poruka : 419
Points : 885
Datum upisa : 31.05.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimePet 23 Dec - 18:45

E kad je čiča Zlatomir krenuo, mogao bi i ja malo da drešim kesu :-)))
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimePet 23 Dec - 20:52

Ivan2211 ::
E kad je čiča Zlatomir krenuo, mogao bi i ja malo da drešim kesu :-)))

Ko je taj Zlatomir?
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimePet 23 Dec - 21:17

Slovenac1 ::
Ivan2211 ::
E kad je čiča Zlatomir krenuo, mogao bi i ja malo da drešim kesu :-)))

Ko je taj Zlatomir?

To je covek koji je kupovao akcije AIK kad su bila na najvisem nivou od kredita koji je dobijao od same AIK banke upravo za tu namenu. Inace je vlasnik firme Belvi koja je otisla u stecaj jer je uglavnom preko nje kupovao akcije. Ono sto ja znam da je u veoma dobrim odnosima sa Ljubisom Jovanovicem- bivsem CEO Aik-a. Njegov sin u Nisu drzi PAKOM- radnje koje se bave elektronskom opremom.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimePet 23 Dec - 21:21

Slovenac1 ::
Ivan2211 ::
E kad je čiča Zlatomir krenuo, mogao bi i ja malo da drešim kesu :-)))

Ko je taj Zlatomir?

Bivsi direktor Belvita, buni se non stop po skupstinama akcionara, stariji covek ima preko 70g imao je dosta u prioritetnim i oduvek se zalaze, bar od kad ja idem po skupstinama, za konverizu prioritetnik u upravljacke.
Nazad na vrh Ići dole
GAGILILI
Still learning
Still learning
GAGILILI


Broj poruka : 54
Points : 54
Datum upisa : 04.05.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimeSub 24 Dec - 2:30

Nemesis ::
Slovenac1 ::
Ivan2211 ::
E kad je čiča Zlatomir krenuo, mogao bi i ja malo da drešim kesu :-)))

Ko je taj Zlatomir?

To je covek koji je kupovao akcije AIK kad su bila na najvisem nivou od kredita koji je dobijao od same AIK banke upravo za tu namenu. Inace je vlasnik firme Belvi koja je otisla u stecaj jer je uglavnom preko nje kupovao akcije. Ono sto ja znam da je u veoma dobrim odnosima sa Ljubisom Jovanovicem- bivsem CEO Aik-a. Njegov sin u Nisu drzi PAKOM- radnje koje se bave elektronskom opremom.
kafa Zlatomir je jedan izlapeli starac koji je Ok ali.... koji ne zna kako da popuni vreme koje mu je preostalo...ako se ti rukovodiss (a rukovodiss se) za postupcima ccoveka koji je kupovao kako je kupovao,a rezultat toga je njegov bankrot,ona ti je moj BESPLATAN savet da se maness ovog posla... toliko od mene.
Ja
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimeSub 24 Dec - 4:08

Ja sam se danas pojacao malo na 1631,.. mogao sam da kupujem ranije po malo nizim cenama, ali racunam ici ce gore, presek za dividendu i tak to,...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Ivan2211
VIP
VIP
Ivan2211


Broj poruka : 419
Points : 885
Datum upisa : 31.05.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (8. IDEO) - Page 9 Icon_minitimeSub 24 Dec - 7:03

GAGILILI ::

...ako se ti rukovodiss (a rukovodiss se) za postupcima ccoveka koji je kupovao kako je kupovao,a rezultat toga je njegov bankrot,ona ti je moj BESPLATAN savet da se maness ovog posla... toliko od mene.
Ja

Gagilili druže, ne sećam se da te je iko pitao za cenjeno mišljenje. Brini ti o onih tvojih 15.000 akcija i pusti nas male... Ajmo malo komp u šake, pa na edukaciju:
http://sr.wikipedia.org/wiki/Ironija


Nazad na vrh Ići dole
 
AIK banka a.d. Niš - AIKB (8. IDEO)
Nazad na vrh 
Strana 9 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Banke fun club-
Skoči na: