BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo

Ići dole 
+116
Kobe Bryant
govedinho
Dibesto
Milko
reignman
boban75
Bezimena
boxxi
Pedja0r
Amschegar
Tods
Tenerife
Pripravnik
strkica
Urosk
Bond
Ceras
bonum.mm
Sahbaz
vlada2011
Smile
Zeljko321
Matans
Frenky
Nenadnenad67
Fmember
Ars Vivendi
mili61
Delboj
Pera Zdera
xxx27
Gavrec
Lutvi
Jerry Springer
nepet
Taliano
Dragan11
Matthew Greenburgh
Gopa
Friz
Taliban
C R A Z Y
Goranjadzic
Xamater
al.machiavelli
Boza Belex
Al Kapone
zlatokosa
Mnikolic1234
Sneki
Nestrpljivi
Beli
Vladulns
klik2
Petar Pan
Dragot
geogsi
Drag_Mlad
pepsiman
Toplica 1
Mivanovic
MYSTIC021
Dax
Zeljko
Lilihip
Jovana2009
Steve McQueen
Fast
ingglick
flash
RobinHood
sale003
Dexiv
Milica1
Milka
Momir
Folio
beljic100
Dejansss
Maca
dukiliilic
Zak10
Dalaj Lama
Sofke
Aritmeticar
Vogue
Crazy_Joe
Prokuplje
DelBoy
Mezi
Boranija
Sutra
Polos
JMBR
KRUSKA
Nemesis
JA
Bilja
Big Mile
Viktor
Neon
Mitar
Teletrader
iki
Djavo
GogaAna
Limited011
Toplica
AAA
gogloee
Lolita
Mira
MarkoJTD
Mistery 011
Aleks
Boby
120 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/8/2011, 16:24

sednice su uglavnom sredinom meseca i kad na sajtu bude objavljeno meni sutra vec legne dividenda.prosle godine je isto tako neko pisao nece biti dividende a ona je bila normalno kao i uvek.kazem vam nema razloga da ne isplati neznam sta se to toliko bitno promenilo pa da se to ne desi.osim odpustanja radnika .a to bi nama aicionarima trebao biti plus.evo sad rade punom parom jer sledi kolektivni odmor avgusta i oni sve po planu rade. . VOGUE stovse tice japanaca masina koja treba probne cigarete od 20 tona da pravi jos nije sklopljena pa tek onda se prave pa se salju kod brace kosookih pa ako prodju krece proizvodnja.nadamo se naravno da ce biti sve ok jer iskreno receno verovatno samo nasa srpska fabfika je sposobna da napravi ok proizvod koji mora da bude SAVRSEN.s obzirom na predhodne rezultate koji nasu fabriku svrstavaju medju najbolje,pa zato nije ni cudo sto su nama dali.a ako i ne prodju ,pa nista strasno.Ma jel citate vi ljudi novine,bez obzira na sve zabrane i zakone u vezi pusenje ,broj pusaca raste.sta se plasite
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/8/2011, 16:26

izvinjavam se na rukopisu al kuckam brzinski na telefon pa zato i gresim.pozdrav svim duvancima
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/8/2011, 17:11

Promene: 07.07. - 08.07.2011. (T-3) ili 04.07. - 05.07.2011.

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 28promene070708072011
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/8/2011, 20:27

ja na zalost ne mogu da otkrivam izvore mojih informacija.. ali mogu da kazem da je pedeset ljudi vec odredjeno i da oni vec rade cigarete.. mozda to nije dvadeset tona, ali je sigurno neka kolicina koja ce otici kao uzorak... a kad bude sve zazivelo ocekuje se ponovo otkup akcija... e sad po kojim cenama nemogu da pisem da me ne izbace sa foruma :).. pozdrav za administratore!

Pozdrav i za tebe sesir
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/9/2011, 17:17

zasto mislis da ce doci do odkupa?
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/9/2011, 17:29

zato sto je to u poslednje vreme pravilo.. kad god se otvori novo trziste dolazi do otkupa.. prethodno je bilo kada je bosna bila otvorena..samo mi nije jasno zasto cena akcijama pada svaki dan.. dal je moguce da je ljudima toliko potreban novac da prodaju akcije posto - zasto
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/10/2011, 14:38

PA DOBAR VAM DAN SVIMA...ako se ne varam dividende mora biti,jer su ovo prior. artije,ali ovo je medjudividenda..pa se tu mora rupa pronaci,a ako nema profitanema ni dividende,ali se isplacuje za predhodne godine kada se ostvare uslovi,tj kad bude profita...a mislim da ce biti para,koliko,ce vidimo...ova hartija nikada nije preterano divljala pred presek,a vogue,mislim da definitivno ljudima treba lova...pozz
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/11/2011, 10:08

Sta je sa presekom stanja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/11/2011, 10:53

Boby, dobro nam se vratio! Mani se akcija, nafatali ti boje od suncanja?
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/11/2011, 11:58

Na 20 metara ispod vode,gde sam ja prvodio vreme ne moze se ufetiti boje...kad vidim lelex ,bolje da sam ostao kod brace Arapa
Nazad na vrh Ići dole
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/11/2011, 21:51

Vogue ::
zato sto je to u poslednje vreme pravilo.. kad god se otvori novo trziste dolazi do otkupa.. prethodno je bilo kada je bosna bila otvorena..samo mi nije jasno zasto cena akcijama pada svaki dan.. dal je moguce da je ljudima toliko potreban novac da prodaju akcije posto - zasto
pre mislim da ne znaju sa akcijama nego da im treba lova,a dok jednom ne smrkne drugom ne moze da svane coca
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/12/2011, 17:21

Promene: 08.07. - 12.07.2011. (T-3) ili 05.07. - 07.07.2011.

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 29promene080712072011
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/12/2011, 21:29

definitivno proverena informacija.. nema dividende
Edit:
Ako se ispostavi da informcija nije tacna, sledi trajni ban.
Dejansss
Nazad na vrh Ići dole
Viktor
Still learning
Still learning



Broj poruka : 95
Localisation : Niš
Points : 434
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/12/2011, 23:06

Voleo bih da vest ne bude tacna.., ali i ja sam tako nacuo pre dve nedelje.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/12/2011, 23:54

Dali se vec desavalo da ne isplate..
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/13/2011, 00:06

Kolegi Viktoru...ako sam dobro video tvoj post od 28.6 u 12.12. gde si na opasku kolege da ce dividenda biti pola od 70 din.rekao 70MINIMUM.Sada kazes da si nacuo pre dve nedelje da dividende nece biti...a ja te molim da ako bi bio ljubazan objasnis...kako to da si pisao da ce divid. biti 70 min .a u isto vreme si cuo da je nece biti uopste...
Nazad na vrh Ići dole
Polos
Our family
Our  family
Polos


Broj poruka : 242
Points : 1013
Datum upisa : 31.05.2010

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/13/2011, 00:19

E kad bije maler ...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/13/2011, 00:24

ne mora to da bude tako lose...ima tu druge strane medalje...ali o tome prepodne..sad dream...
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/13/2011, 01:13

prvo bih pitao zasto meni trajni ban ako ne bude tacna info kad nisam ja jedini o tome pricao, drugo neki su rekli da ce dividenda biti najmanje 70 din pa nista.. imam utisak da nisam bas pozeljan ovde a stvarno ne znam zasto...
ovo oko isplate tj. ne isplate je konacno.. mozda postoji 1 promil sanse da bude isplaceno.. takodje, evo vam jos jedne ali ne tako dobro proverene.. trebalo bi da prilikom sledece isplate bude isplaceno ovo sto nije sad, valjda u oktobru, novembru, kad vec...a razlog ne isplate je to sto pm isplacuje otpremnine radnicima iz dobiti..

Imas odgovor na ovoj temi i sva pitanja vezana za rad moderatora mozes tu postavljati.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Dalaj Lama
Member
Member
Dalaj Lama


Broj poruka : 707
Points : 1898
Datum upisa : 30.11.2010

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/13/2011, 02:01

Vogue ::
... a kad bude sve zazivelo ocekuje se ponovo otkup akcija... e sad po kojim cenama nemogu da pisem da me ne izbace sa foruma :).. pozdrav za administratore!

Pozdrav i za tebe sesir

A po koliko je bio tkup akcija poslednji put?
Ako neko zna.
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/13/2011, 09:27

cao ,evo i mene da se javim,vidim prepucavate se oko dividende,hoce biti nece biti,u petak je sednica pa ce se znati,ali ako sad ne bude isplate ,bice u oktobru....i ja sam cula da nece biti ali nista nije sigurno.sta je razlog ,neznam,ali pad prodaje sigurno nije...sta mucka PM niko zasad ne zna ali verovatno je to povezano sa ovim otpremninama za radnike....jeste da oni rade do avgusta ali pare su vec spremne jer vec znaju koliko im za svakog radnika treba.znaci da sacekamo do ponedeljka pa cemo videti.VOGUE da li radis u fabrici ili dobijas informacije od nekog?
Nazad na vrh Ići dole
Mistery 011
VIP
VIP
Mistery 011


Broj poruka : 482
Points : 1945
Datum upisa : 22.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/13/2011, 09:49

Ma čujte ljudi i da ne bude, biće s jeseni pa šta. Mada, ako ne bude očekujem da dođe do sunovrata cene, što je s druge strane potpuno neracionalno, jer dividenda kvartalna koliko god nam draga, nije toliko velika da bi nekome uništila egzistenciju i sunovratila cenu.

Što se tiče potencijalnog bana - Vogue, mislim da je razlog tvoja apsolutna tvrdnja koja može druge ukoliko nije tačna navesti na neracionalne odluke, a i jedino si pisao na ovoj temi (isto važi i za Viktora - u smislu da je pisao samo na ovoj temi), ali je njegov forumaški staž mnogo duži.

_________________
Budi umeren i odmeren.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/13/2011, 10:41

Ajd i ja kao imaoc iste...vogue,druze,dobrodosao si...ali ti si izneo VEOMA NEDVOSMISLENU konstataciju,koja ima veliku tezinu...zato je mod tako reagovao,da si malo upakovao...bilo bi drugacije....LICNO BIH MOLIO Dejansss da iako se pokaze da je pogresio vogue...razmisli o blazoj kazni...ako se ne bi dividenda isplatila...cena verovatno ide dole...pa eto prilike za ajkule kako neko rece...dopunis se lepo po lepim cenama...iako ovo slabo ko drzi spekulativno...ako ne bude sada bice u oktobru...a sto se tice otkupa...bice cena verovatno iznad ovog nivoa
Nazad na vrh Ići dole
Mistery 011
VIP
VIP
Mistery 011


Broj poruka : 482
Points : 1945
Datum upisa : 22.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/13/2011, 10:44

Evo lepog paketa po 1725

_________________
Budi umeren i odmeren.
Nazad na vrh Ići dole
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/13/2011, 10:51

Jzgleda da ce ovo jos na dole!
Nazad na vrh Ići dole
Viktor
Still learning
Still learning



Broj poruka : 95
Localisation : Niš
Points : 434
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/13/2011, 10:58

Kolega Boby,ja jesam rekao da ce dividenda biti min.70 i ne bi bila manja da isplata dividende nesto posle toga nije dovedena u pitanje jer je iz te dobiti rezervisana isplata otpremnina visku radnika! U svakom slucaju ako sada ne bude ,bice isplacena sa III kvartalom u oktobru a ko sto rece Mira i zvanicno ce mo znati posle sednice.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/13/2011, 11:32

Ok,kolega
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/13/2011, 11:54

kao sto viktor kaze ako ne bude sada bice u oktobru i sta je tu problem.sta panicite ,pojavi se jedan tip sa neistinitim informacijama,i vi svi poverujete i gledaj cena gde ode.Znaci ,NIJE TACNO da dividende nece biti ,to se jos nezna ali ako ne bude sada bice uz oktobarsku,znaci VOGUE trebao si da naglasis ako vec nesto znas da je nece biti sada u julu mesecu....a ne uopste.Drugo,NETACNA je tvoja informacija o cigaretama za japance.proizvodnja jos nije pocela jer nije sklopljena masina na kojoj treba da se prave....i njoj ce najvise raditi 5 ljudi,kakvih 50?ko ti daje takve informacije?taj sigurno nije ni privirio u fabriku jer bi onda znao ocemu pricam.Nemam nista protiv tebe ,ali odkad si se ti pojavio stalno neki nemir unosis imam utisak da to namerno radis .da stvaras paniku a zasto ...ne znam.isto vazi i o otkupu akcija...odakle ti pa sad to.ja licno nebih volela da to dodje jer ovu akciju cuvam zbog dividende koja mi dobro dodje.....Sto se sad ne javljas nesto te nema danas VOGUE
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1144
Points : 4391
Datum upisa : 11.12.2010

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/13/2011, 12:19

Ova akcija je jedna od mojih retkih gresaka ovog proleca-leta bicevanje

Sva sreca pa mi je ulaz 1800 te se nadam da ne mogu puno u minus
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/13/2011, 12:41

ja unosim nemire!?.. pa ja sam taj koji bi prvi voleo da ova akcija vredi bar deset puta vise, prvi sam za to da se ne prodaje skoro badava, vise mi je zao nego vama sto nema isplate u julu...sve sam ja to lepo naglasio kad ce da bude i sta ce da bude... ne mogu da kazem odakle mi informacije ali prvo proverim pa onda plasiram... naravno, desava se da neka odluka bude promenjena pod nekim pritiskom ili kako vec.. ja tu nemam uticaja.. ali bih voleo da na kraju vidimo sta je sve tacno o ovome o cemu sam pricao.. ko hoce moze u sladoled samnom :)
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/13/2011, 12:45

Sto mislis kolega da si napravio gresku...licno mislim da nisi...dobra je ovo prica...strpi se,videces...al posle na pice da vodis...mislim na kolegu SUTRA

Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/13/2011, 12:52

Vogue ::
ja unosim nemire!?.. pa ja sam taj koji bi prvi voleo da ova akcija vredi bar deset puta vise, prvi sam za to da se ne prodaje skoro badava, vise mi je zao nego vama sto nema isplate u julu...sve sam ja to lepo naglasio kad ce da bude i sta ce da bude... ne mogu da kazem odakle mi informacije ali prvo proverim pa onda plasiram... naravno, desava se da neka odluka bude promenjena pod nekim pritiskom ili kako vec.. ja tu nemam uticaja.. ali bih voleo da na kraju vidimo sta je sve tacno o ovome o cemu sam pricao.. ko hoce moze u sladoled samnom :)
Ja te razumem,ovde pisu uglavnom imaoci pm...tako da svi delimo iste muke,kao sto sam pisao ima tu i nesto dobro ako je sada ne isplate,ako se dublje pogleda,manji troskovi ,veci profit...a bolje rade nego lane,to sigurno...ko hoce da dokupi,kao ja njemu to moze biti,prilika iako se nece svi sloziti s ovom mojom konstatacijom...jednu stvar bas ne shvatam,kada su otkupljivali sopstvene akcije,ne mogu da nadjem...drugo , kako ce isplatiti oktobra obe dividende ako su ovu sada potrosili...mogu samo jednu,mozda malo bolju...ako im preostane para sto ne uplate sada,recimo 30 din...ako bi neko ko zna malo prokomentarisao...FALA A sto se modova tice tu se ne mesam...samo sam molio moda da malo razmisli o tako rapidnim potezima...
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/13/2011, 13:04

pre par meseci su ponudili oko 2700 din po akciji ali vrlo bezobrazno.. ljudi (radnici i penzioneri din) su morali prvo da se odluce da li ce da zadrze ili prodaju akciju a tek onda im je sapostena cena po kojoj su otkupljivali.. prica je bila ta da ih otkupljuju kako neko ko vise ne zeli da bude akcionar to ne mora da bude po svaku cenu, odnosno da moze da proda hartiju. inace je cena u tom trenutku na berzi bila za nijansu veca od ponudjene...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/13/2011, 13:40

Vogue ::
pre par meseci su ponudili oko 2700 din po akciji ali vrlo bezobrazno.. ljudi (radnici i penzioneri din) su morali prvo da se odluce da li ce da zadrze ili prodaju akciju a tek onda im je sapostena cena po kojoj su otkupljivali.. prica je bila ta da ih otkupljuju kako neko ko vise ne zeli da bude akcionar to ne mora da bude po svaku cenu, odnosno da moze da proda hartiju. inace je cena u tom trenutku na berzi bila za nijansu veca od ponudjene...

Ti si druze nesto golemo omasio....akcija je bila na tom nivou jesenas vrlo kratko...i to ne zbog otkupa vec zbog nesaglasnih akcionara u vezi sa statutom...ili si pogresno napisao ili jako ne poznajes materiju,sto mi ne izgleda kao verovatno,ona je marta pala ispod 2000 i od tada je na ovim nivoima plus minus 150 din
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 7 Icon_minitime7/13/2011, 13:41

ajte lepo da sacekamo ponedeljak pa ce nam sve biti jasno
Nazad na vrh Ići dole
 
Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo
Nazad na vrh 
Strana 7 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo
» Imlek a.d. Beograd prioritetne akcije - IMLKPB
» Luka Beograd a.d. Beograd - LBGD
» PZP Beograd

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: