BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)

Ići dole 
+61
Florida
smoki
ISTINA
Limited011
Kobe Bryant
Posmatrac023
Ars Vivendi
MYSTIC021
PEVAC
Goce
bjankaden
Guinness
Sony25
Neutralac123
AAA
Dan
Verkakaludjerka
Nikolas2002
Maca
Dadax71
Smizla
truba
glas razuma
FatCat
Loptica
grdni
Greta
Kmez
MilaNost
Sreta
Teletrader
pepsiman
Momir
BojanNS
Rogy
Dr.Scully
Šerif
Gogisa
Dejansss
sljaker
MaliMrav
Despot
baba_milojka
Lunja
Sekula
Pampur
ajoV
Zex983
Boranija
Jevrem
Ronin
Friz
Sneki
Milicica
Odžačar
Milojka
Bans
Frend
fmesaros
TITO
MASTER
65 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 14:12

To nisu zvanični rezultati!!!!!JOŠ JE SVE U TOKU!!!! kapa
Nazad na vrh Ići dole
Jevrem
Still learning
Still learning
Jevrem


Broj poruka : 48
Points : 54
Datum upisa : 03.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 14:17

MASTER ::
Ozna javlja:
Pecikoza : 7 %
Zdravko : 10 %
Tića :10 %
JM : 12 %



Ako matematika ne laže
41+12 = 53 (Država+JM) čak i računato na 100% punomoćja a odnos je isti i na
-20% neopredeljenih (7+10+10+12+41 = 80). I bez JM (npr. “uzdržana”, ne daj
Bože) odnos je 41:27. Šta tu mogu da “namaknu” “The & Co)? Da li negde
grešim u računu?
Prirodno, ovo važi u situaciji da 41 hoće da pozitivno reši našu situaciju. Ako ništa drugo, valjda i oni prate naše ćaskanje pa im je jasno da 1. put imaju nešto kao protivteg (i to značajan) "The"-u a to je jasno upozorenje da je dogorelo!!!

_________________
"Zašto, sve što je lepo, ima kraj?!!!"
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 14:18

@Pampur
post2
I ja to znam. Prosto boli koliko lažu . Pa oteliš se dok skupiš i 100000 akcija, a ne milion. I kad su rušili Ninija su falsifikovali, a ne sada. Ispada da im je ovaj put potpisalo više ljudi nego u aprilu, kada niko osim njih nije skupljao ? Treba ih prijaviti kome god pa kud puklo nek puklo, neka se svako punomoćje pročešlja. Da li JM može da nabavi njohov " spisak " ? Pa da ga objavimo, ili putem PM razmenjujemo, naći ćemo one za koje znamo da im nisu potpisali, pa prijava...
@Bans
I kada postanu zvanični, očekujem porast broja njihovih punomoćja, ne naših !
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 14:20

Bans ::
To nisu zvanični rezultati!!!!!JOŠ JE SVE U TOKU!!!! kapa
Kako god, ovo im je sasvim dovoljno da sa ~5:2 izglasaju šta požele.
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 14:20

@Bans
I kada postanu zvanični, očekujem porast broja njihovih punomoćja, ne naših !

MIslim da nema razloga za paniku,a sa druge strane sve se pročešljava,neće im proći!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Odžačar
Just looking
Just looking
Odžačar


Broj poruka : 26
Points : 31
Datum upisa : 20.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 14:23

Očito koriste stara neopozvana punomoćja, a ima ih dosta...plus krađa, eto im brojka.
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 14:27

Vidim i ŠERIF nas budno prati... cekic
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 14:30

Odžačar ::
Očito koriste stara neopozvana punomoćja, a ima ih dosta...plus krađa, eto im brojka.
Vrlo moguće, ne znam kako tumače ono:

....Punomoć važi do opoziva...
Po meni, to bi značilo ta svako ko im je ikada dao takvu punomoć, mora da je opozove, u suprotnom, mogu da je koriste po svom nahođenju do "opoziva".
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 992
Points : 2793
Datum upisa : 05.09.2008

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 14:47

Teletrader ::
Lično glasanje ili glasanje preko punomoćnika
Član 287


(1) Akcionar može da glasa lično ili preko jednog punomoćnika, u skladu sa zakonom i
statutom akcionarskog društva.
(2) Akcionar može dati punomoćje u pisanoj formi određenom licu, sa određivanjem
njegovog punog imena i podacima o broju, vrsti i klasi posedovanih akcija za koje se daje
punomoćje. Punomoćje se može dati i elektronskim putem pod uslovom da je obezbeđena
autentičnost te izjave, ako se tako odredi osnivačkim aktom ili statutom društva.
(3) Punomoćje se daje punomoćniku i dostavlja u sedište akcionarskog društva.
(4) Punomoćje se daje po pravilu za jednu skupštinu, a važi i za ponovljenu skupštinu, koja
je odložena zbog nedostatka kvoruma, vremena ili iz drugih razloga.
(5) Ako punomoćje sadrži uputstva ili naloge za ostvarivanje prava glasa punomoćnik je
dužan da postupa po njima, a ako punomoćje ne sadrži uputstvo punomoćnik ostvaruje
pravo glasa savesno i u najboljem interesu akcionara.
(6) Direktor ili članovi upravnog odbora, članovi izvršnog odbora i kontrolni akcionari, ne
mogu biti punomoćnici za akcionare zaposlene u društvu i povezana lica u smislu ovog
zakona.
(7) Ako akcionar koji ima pravo glasa na skupštini prenese akcije na novog akcionara pre
dana održavanja sednice skupštine, a nakon dana utvrđivanja akcionara u skladu sa članom
286. ovog zakona, zadržava pravo učestvovanja na sednici i pravo glasa.
(8 Punomoćnik je dužan da obavesti akcionare koji su mu dali punomoćje o glasanju u
skupštini.
(9) Odgovornost punomoćnika akcionara za ostvarivanje prava glasa za akcionare u skladu
sa st. 5. i 8. ovog člana ne može se unapred isključiti ili ograničiti.
(10) Akcionar koji je dao punomoćje može ga opozvati u bilo koje vreme pre glasanja na
sednici skupštine pisanim opozivom dostavljenim akcionarskom društvu i punomoćniku ili
prećutno ličnim prisustvom i glasanjem na skupštini akcionara.


- http://www.crhov.rs/pravnaregulativa/drugi_pravni_akti/ZAKON_o_privrednim_drustvima.pdf

DOKLE MISLITE DA LUPATE GLUPOSTI?

Ima li medju vama pismenih?

Neznanje ubija!
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 14:55

6) Direktor ili članovi upravnog odbora, članovi izvršnog odbora i kontrolni akcionari, ne
mogu biti punomoćnici za akcionare zaposlene u društvu i povezana lica u smislu ovog
zakona.
aplauz
Pa zar Pecikoza nije u Upravnom odboru?Ako jeste onda on otpada,a i Eurić takođe jer je direktor?
Teletrader?Šta je činiti?Kako osporiti?
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 14:57

Mora se doci do njihovog spiska,27%pa to ni resavci nebi mogli.[color=darkred]DRZAVO IMALITE.[/colo confused
Nazad na vrh Ići dole
Frend
Just looking
Just looking



Broj poruka : 22
Points : 24
Datum upisa : 25.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 14:59

Oni zakonski moraju predati spisak ,kopiju makar,a onda se lako moze proveriti da li neko sa spiska nije dao punomoc,a posto je Nadica u nedelju rekla da su oni spiskove sa zadnje skupstine bacili ili unistili,onda izvedite sami zakljucak,inace neznam sta kaze zakon koliko dugo se spiskovi datih punomocja trebaju cuvati
Nazad na vrh Ići dole
Frend
Just looking
Just looking



Broj poruka : 22
Points : 24
Datum upisa : 25.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 15:15

Da li neko zna cije kamere su snimale danasnju nazovi skupstinu jer ako je KTV ili SANTOS onda necu ni da gledam tv inace sinoc su na KTV paradirali Popov,sindikalci i prvaci ravnopravnosti,mislim strasno
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning



Broj poruka : 127
Points : 137
Datum upisa : 02.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 15:25

Ako se nastavi skupstina sutra treba otici do Pasica iz NOVOSTI,cini mise da realno sagledava situaciju,par puta je okrpio eurica i menadzment sadasnji.
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 15:30

Teletrader ::

DOKLE MISLITE DA LUPATE GLUPOSTI?
Ima li medju vama pismenih?
Neznanje ubija!

Prvo sam nameravao da ti odgovorim istim tonom, ali sam siguran da ne vredi trošiti vreme i trud. Nekako mi vređanje ne ide od ruke, morao bih jako da se potrudim.
Nazad na vrh Ići dole
Jevrem
Still learning
Still learning
Jevrem


Broj poruka : 48
Points : 54
Datum upisa : 03.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 16:36

Društvo. Pomognimo JM sutra
svojim fizičkim i psihičkim prisustvom (PONESITE LIČNE KARTE zbog portirnice). Računajte na poćetak u 9h "-" provera identiteta da ne bude "počelo, ne može da se ulazi".
Pitanje je da li se sednica može
održati (ima li kvorum) bez fizičkog prisustva predstavnika Države ili se
računa da i pismeno izjašnjavanje znači prisustvo? U svakom slučaju JM treba da
bude do “kraja” tj do zvaničnog (pečatiranog) zapisnika. Ako se sednica održi, treba da
uđe u UO, i da traži Statut i fotokopiju spiska akcionara sa svim podacima i sa obaveznom
vremenskom naznakom do kada će joj zahtevi biti ispunjeni. Kako god da bude,
sve to je odlična polazna tačka za buduće sednice, ma ko da ih “vodi”.


Prirodno, treba da traži (i
dobije) spisak punomoćja za ovu sednicu (1 primerak ili overene kopije pečatom) kako bi ih mi
sačuvali obzirom da ih oni “bacaju”.

_________________
"Zašto, sve što je lepo, ima kraj?!!!"
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 17:57

Danas gospodja JM nije imala podrsku ,delovala je uplaseno medju onim alama iz prvog reda[soljicari].Zora Vujakovic se dohvatila mikrofona pa nepusta sta ce zena nostalgija,euric isto tako cita onaj manifest pa sve zamuckuje nezna da izgovori pola reci a kao on ga pisao,neznam gde su oni ljudi iz kulturnog centra sa zadnje tribine da malo prodiskutuju postave neko nezgodno pitanje.Treba gospodji JM sutra jaka podrska i nedozvoliti onim banditima da ucutkuju obavezno traziti mikrofon da gospodja Zora nemoze da nadglasa. govor
Nazad na vrh Ići dole
Šerif
Just looking
Just looking
Šerif


Broj poruka : 25
Points : 27
Datum upisa : 11.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 18:21

Dobar dan.

Vidim da vodite racuna dali vas posmatram.Da ja sam tu vec neko vreme i pratim sta ko pise.
Za razliku od pojedinih ovde,ja sam bio i na skupstini.Svaka cast na % skupljenih akcija cucemo koliki.
Sacekajmo strpljivo sutrasnji dan pa cemo znati ko je sta uradio.
Naj vaznije je da firma radi i da mi primamo redovne plate a i prodaja ce sama po sebi doci.
Jedino mi je zao nekih ljudi koji nisu bili u stanju da kazu da nedaju punomoc Deuricu vec Medarevicki.Vesto su nalazili izgovore.
Gledam danas neki skrivaju pogled.
Covek treba da bude na nekoj strani i da se bori do kraja .
Mi radnici treba da ostanemo dobri jer posao nesme da trpi.
Ja sam tu vec 27 godina i nadam se da cu docekati penziju.A to zelim svim radnicima Jugoremedije.
Pozdrav svima
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 18:30

Šerif ::


Naj vaznije je da firma radi i da mi primamo redovne plate

Samo da mi je znati sta to firma radi i gde to ima redovne plate. Pa vise se radilo dok je trajala rekonstrukcija nega sada.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 18:35

@Milojka Pa šoljica ne radi ali prima plate
@Sekula
Zora je jedno nevaspitano stvorenje ! Dere se i ne da nikome da progovori, već godinama ( ko se sa njom ne slaže ) . Onda neko krene da postavi pitanje koje žulja šoljičare, i ona u isti glas počinje da svima probija bubne opne. Prošle godine je prekinula govor, tj. nezgodna pitanja jedne osobe sa rečima : " Skupite 5 %, pa ćete imati pravo glasa " ! E, sad smo je poslušali, pa smo skupili ne 5, nego 12 % ! I neka JM priča za sve glasove !
@Šerif
Hvala vam, trudili smo se comp
Znam da ne želite baš da priznate realnost, pa ko velim da vas podsetim kako su vam punomoćja data Pecikozi i Deuriću NEVAŽEĆA PO ZAKONU , te vam se priznaju samo Tićina. Pod uslovom da nikog niste samoinicijativno potpisali... Tako da, imamo više potpisa od vas tt .
Pitajte pravnika, ali pravog, poput Zorane da vam rastumači zakon, nemojte Nadicu po sistemu što je babi milo, to joj se i snilo.
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 18:47

Serife plata u JGRM je u proseku15 hilada jel je isplata jednom mesecno[kako za koga za neke svakog petka].Master svaka ti na mestu. sesir
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 19:06

@Sekula
Vi ćete sve vaše plate dobiti, i mi ćemo se prodati. Za one koji znaju i žele da rade, biće mesta kod novog gazde. Možda se i Lesiji vrate kući, to bi bilo lepo. Ovi ostali (šoljičari) će se teško uklopiti. Jesmo mi izgubili na vrednosti akcija MNOGO ( o živcima da ne pričam ), ali ni njima neće ostati Penfarma...a neki od njih će biti neko vreme dislocirani zatvor, tako da se ne bih menjala sa njima.
Jelena, osporite im punomoćja data Pecikozi i Deuriću, i srećno 99
P.S. Recite Zori da svi mi odlično čujemo i da nema razloga da se dere od
ISKORISTILA BIH OVU PRILIKU I DA ČESTITAM GOSPOĐI JM KAO I SVIM PENZIONERIMA KOJI SU JOJ POMOGLI, JER SU BEZ KNJIGE AKCIONARA, PEŠKE ILI NA BICIKLU ŠPARTALI PO ZRENJANINU DA SKUPE POTPISE. SVAKA ČAST !
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 19:31

DRAGI AKCIONARI !
cyclops
Vesti su više nego DOBRE, SJAJNE SU ! Ako sve bude kako treba, čućemo sutra ! U svakom slučaju, imamo razloga za slavlje jer GOTOVI SU ! Još jednom, SVAKA ČAST PENZIONERIMA !
Inače, uništili su punomoćja sa prethodnih Skupština, pa i sa one iz 2009.-te kada su nezakonito dodali tačku dnevnog reda o izdvajanju Cliacil-a. To je znak da su skroz izgubili kompas. Šta misle, ako unište punomoćja, onda su oni kao stvarno imali te potpise koje su falsifikovali ? Čujem da je radnicima zabranjeno da idu, šefovi su dobili naredbu da nikog ne puštaju. Jadni penzosi, biće prepušteni šoljičarima. Molim sve akcionare koji ne rade u JGRM da se pojave sutra.
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 19:35

Cujem da su imali iskusne prvoborce (soljicare) kao telohranitelje danas i bilo je mnogo neumesnih(ruznih) reci, inace doticni su redovni clanovi jagnjece i vinjak brigade.
Nazad na vrh Ići dole
Šerif
Just looking
Just looking
Šerif


Broj poruka : 25
Points : 27
Datum upisa : 11.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 19:44

Mene zanima kako je Nini uspeo da vam 4 meseca neda platu a vi da je netrazite.Cutali ste ko bubice.
I ja ludim sto nam kasni ali para nema pa nema.
A sto se tice Zore Vujakovic niko od vas nema pravo da je proziva jer je to fina zena .Da je malo vise takvih gde bi nam bio kraj.
Srecno svima.
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 19:49

Nini ovo Nini ono, za sve vam je Nini kriv a konstanto saradjujete sa istim, pokri se usima i ti i Zora, sramota da vas bude, ucutkujete ljude koji su bili u fabrici od osnivanja i pretite im.
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 19:56

Šerif ::
Mene zanima kako je Nini uspeo da vam 4 meseca neda platu a vi da je netrazite.Cutali ste ko bubice.
I ja ludim sto nam kasni ali para nema pa nema.
A sto se tice Zore Vujakovic niko od vas nema pravo da je proziva jer je to fina zena .Da je malo vise takvih gde bi nam bio kraj.
Srecno svima.
Znaš,NINI je kupovao za JGRM i uvećavao kapital CELE fabrike,a vi uvećavate kapital izvlačući sredstva iz fabrike,gradite od JGRM para,a pri tom JGRM ima tričavih 29 procenata od svega toga,I još da VAS podsetim ta ista JGRM vam daje platu ,a vi zidate svoju fabriku i niste na radnim mestima.Ljudi su ćutali isto kao i sada jer VLADAJUĆI sindikat je u sprezi sa poslodavcem. 89 .Sram treba da vas je ,šta i kako se prvo ponašate i kako se ophodite.Ona pesma sa YouTube,što sam stavio , baš vam pristaje.Sramota...
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 20:05

O Šerife, otkud takav pomirljivi ton ? Brojanje punomoćja je pokazalo nešto što niste očekivali ? Baš toliki broj akcija da skupi JM ? Svakako će se znati sutra, i ja već znam, a vidim po pomirljivom tonu da znate i vi.
Poručite Zdravku da i kupac postoji , i to onaj kojeg je otresao, zbog tog u stvari i država reaguje , počistitiće ga kao stani pa gledaj.
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 20:10

MASTER ::
O Šerife, otkud takav pomirljivi ton ? Brojanje punomoćja je pokazalo nešto što niste očekivali ? Baš toliki broj akcija da skupi JM ? Svakako će se znati sutra, i ja već znam, a vidim po pomirljivom tonu da znate i vi.
Poručite Zdravku da i kupac postoji , i to onaj kojeg je otresao, zbog tog u stvari i država reaguje , počistitiće ga kao stani pa gledaj.
post2
Nazad na vrh Ići dole
Sreta
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Godina : 59
Localisation : zrenjanin
Points : 9
Datum upisa : 08.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 20:13

Sreca po vas da imate na nekome da iskaljujete bes.Neznam samo sta vas je to toliko izvuklo iz takta. Jel to prebrojavanje gotovo?
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 20:19

Jeste, jeste sreto, hvala na brizi. Nego, gde je poli ? Niko kao ja ? ISTINA ? Kmezavi ?
Na hitnom brifingu u Manastirskoj kod Nebojše Popova ? Ipak, razvoj situacije vam ne ide u korist, mislim da za ovo čak ni Nebojša Popov nema rešenje od
Nazad na vrh Ići dole
Odžačar
Just looking
Just looking
Odžačar


Broj poruka : 26
Points : 31
Datum upisa : 20.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 20:40

I ja mislim da toj penzionerskoj ekipi treba skinuti kapu. Toliko su se trudili, i sa kakvim su se samo sitnim mozgovima u koštac uhvatili... jer dovoljno je da te jedan polupismeni uvredi nekom niskom opaskom, i da te sisa makar 1 minut svojom glupošću i malograđanštinom pa da ti se skvrči želudac. A oni su danas sedeli sa više takvih. Dovoljno je da ti dva puta neko upadne u reč i da si izbačen iz koloseka, a koliko sam shvatila sa našim penzosima je sedela minimum jedna osoba koja nema elementarnu kulturu komunikacije...strahota!!

SVAKA ČAST JELENI I EKIPI KOJA STOJI IZA NJE!! Mogla je žena kao mnogi da sedi fino u svojoj baštici i igra se sa unučićima, i da čeka ziceraški da vidi šta će biti, i da neko drugi odradi stvar, ali srećom nije. Znali su penzioneri koga će da postave, radili su sa njom tolike godine...
Nazad na vrh Ići dole
MaliMrav
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Points : 9
Datum upisa : 25.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 21:39

Štrumfovi, svaka čast! Čestitam Vam od <3 99 !

Pozdravljam gospodu sa one strane zakona koja nije dostavila spisak 24h pre održavanja skupštine. Hvala vam na "poštovanju" pravila igre. Pozdravljam N.Margold koja šalje radnike na pakovanje, a da pre toga nisu prošli sanitarni pregled, ni obuku za to radno mesto kako nalažu standardi i GMP. Pozdravljam vašeg pravnika koji pregleda spiskove i tvrdi da gospođa koja ima ubedljivo najviše akcija na spisku JM ima nevažeći broj akcija iako je dostavila dokumenta o prenosu akcija na njeno ime.

Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 21:47

MaliMrav ::
.....Pozdravljam N.Margold koja šalje radnike na pakovanje, a da pre toga nisu prošli sanitarni pregled, ni obuku za to radno mesto kako nalažu standardi i GMP. ....
Bitno je samo da su "na sigurnom" i da ne mogu da stvore kritičnu masu na skupštini od . Koji GMP koji bakrači, nemaju oni sada vremena za takve "sitnice"!
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 7 Icon_minitime8/8/2011, 21:58

E štrumfovi štrumfovski.....kakva ekipa!!!!!! kapa kapa kapa
Nazad na vrh Ići dole
 
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)
Nazad na vrh 
Strana 7 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (4. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: