BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)

Ići dole 
+61
Florida
smoki
ISTINA
Limited011
Kobe Bryant
Posmatrac023
Ars Vivendi
MYSTIC021
PEVAC
Goce
bjankaden
Guinness
Sony25
Neutralac123
AAA
Dan
Verkakaludjerka
Nikolas2002
Maca
Dadax71
Smizla
truba
glas razuma
FatCat
Loptica
grdni
Greta
Kmez
MilaNost
Sreta
Teletrader
pepsiman
Momir
BojanNS
Rogy
Dr.Scully
Šerif
Gogisa
Dejansss
sljaker
MaliMrav
Despot
baba_milojka
Lunja
Sekula
Pampur
ajoV
Zex983
Boranija
Jevrem
Ronin
Friz
Sneki
Milicica
Odžačar
Milojka
Bans
Frend
fmesaros
TITO
MASTER
65 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 12:02

Ocekvao sam da JM ima vise,ali mi nije jasno kako sad moze da se predaju punomocija i 5 minuta pre skupstine,euric nesto gadno muva da su imali preko 30% kako su se hvalili Margoldova bi se sigurno pojavila,jos jedno pitanje ,dali je JM potpise ostavila u firmi, ako jeste to nevalja jer ce ovi banditi znati sta da falsifikuju.
Nazad na vrh Ići dole
Dr.Scully
Just looking
Just looking
Dr.Scully


Broj poruka : 31
Points : 32
Datum upisa : 23.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 12:08

Ako je to uradila onda 89
Nazad na vrh Ići dole
baba_milojka
Still learning
Still learning
baba_milojka


Broj poruka : 39
Points : 46
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 12:38

Ostavljen je samo spisak ljudi koji su dali svoja ovlascenja i br. akcija, posto verifikaciona komisija nije bila tu ovlascenja nisu prikazivana ni ostavljana (potpise nisu videli). Spisak koji je Nadica primila, potpisala je da je primila i potpisala je da 24h pre skupstine penzosi nisu dobili spisak ostalh predstavnika malh akcionara ni na uvid, jer ona nema njihov spisak (razlog: neradni je dan pa ona zato nema spisak Deurica, Pecikoze,...). Povodom nedostavljanja njihovog spiska, molim master ili jos nekog ko je dobro obavesten da prokomentarisu da li na osnovu toga sto nije ispostovan statut firme moze njima da se ponisti nesto ili sve.
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 12:56

Pa,imaju spisak ljudi koiji su dali ovlascenja eto mesta za falsifikovanje,znaju ko je dao,sad ce krenuti kako neko rece resavska skola,eventualno jos spartanja po ZR i okolini,boiim se da su preveslali penzose, nisu trebali nista da ostave.
Nazad na vrh Ići dole
baba_milojka
Still learning
Still learning
baba_milojka


Broj poruka : 39
Points : 46
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 13:03

a kako da se verifikuju za skupstinu? Mora neto da se preda, a resava je ocekivana. Sta su po tebi trebali da urade?
Nazad na vrh Ići dole
baba_milojka
Still learning
Still learning
baba_milojka


Broj poruka : 39
Points : 46
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 13:10

Meni je negde logicno da treba da se potrude da ovlascenja koja su dobili budu prihvacena, odn. da im se prizna br glasova koji su skupili penzosi. Sa akcijama koje nisu dobili, ne mogu nista, ni jedni ni drugi. Bilo bi dobro da se dokaze da je neka akcija falsif. od str. bande, inace....?
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 13:14

Što se DS tiče, zanimljiv podatak je da je, kad je Jugoremedija prodata Niniju, tadašnji premijer i prvi naslednik dr. Zorana Đinđića, bio njegov (Ninijev) kućni prijatelj bio čika Zoran Živković. Neko je pominjao da su čak i kumovi ali mislim da je dovoljna činjenica da su se poznavali. I tako je Nini, koga je u to vreme tražio Interpol, uspeo da kupi fabriku u Srbiji.

Što se verifikacije potpisa tiče, taktika im je ispala odlična: sačekali su da dobiju punomoćja JM i danas i u toku noći će, znajući čije potpise ne smeju da upotrebe "nakupiti" sebi dovoljan proj potpisa.

P.S. MAster, jesi videla poslednju PP od mene?
Nazad na vrh Ići dole
Milicica
Still learning
Still learning



Broj poruka : 41
Points : 82
Datum upisa : 18.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 13:18

Euricevi i danas sakupljaju potpise, kod mene su bili.
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 13:19

Pa samo da su pokazali uz dva svedoka naterali Margoldovu da potpise i cao.Kako ce to euricevo biti validno sutra a potpisiJM moraju biti danas verifikovani,mislim da je velika greska uradjena.Neverujem da mogu osporiti neke potpise JM ovih 11% je solidno ,moze se lepo ucestvovati na skupstini.Ajde malo da se igramo,da licitiramo koliko ce ovi resavci imati %. coca
Nazad na vrh Ići dole
sljaker
Our family
Our  family
sljaker


Broj poruka : 185
Points : 227
Datum upisa : 10.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 13:25

Pa lepo sam vam rekao,procitajte moj post na drugoj strani...
Nazad na vrh Ići dole
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 13:33

Stvar je veoma jednostavna. Ukoliko su potpisnici JM dali originalna ovlascenja onda su ona kod nje. Ako neko i pokusa samo da ukrade glas nekoga sa njenog spiska to ce se videti po imenu i prezimenu. Ako ima tih 11%, jasno je da ulazi u skupstinu, to je prosta matematika. A ajd da vidim nekoga ko sme da falsifikuje....Ne razumem cega se plasite?
Nazad na vrh Ići dole
Dr.Scully
Just looking
Just looking
Dr.Scully


Broj poruka : 31
Points : 32
Datum upisa : 23.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 13:38

Da li postoji plan B? Neko je spomonjao da dolaze neki potkupljivi drzavni predstavnici i u drustvu sa deuricem slikaju istu sliku, onda JM tu nece moci nista.. Treba svi da odemo na njihov plac i da se vezemo za ogradu samuraj
Nazad na vrh Ići dole
sljaker
Our family
Our  family
sljaker


Broj poruka : 185
Points : 227
Datum upisa : 10.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 13:39

Falsifikovace u ime onih koji su ostali neopredeljeni,odnosno nikom nisu dali potpis,a takvih je verujte mi veoma mnogo !
Nazad na vrh Ići dole
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 13:52

sljaker ::
Falsifikovace u ime onih koji su ostali neopredeljeni,odnosno nikom nisu dali potpis,a takvih je verujte mi veoma mnogo !

Da, to je sasvim ok. Posto da nisi pokusao nesto da ukrades, ne bi to ni ukrao. E sad da li cete uhvatiti, to je pitanje za vlast Sirbistana!
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 13:55

Mozda JM ima jos nekoliko procenata koje nije htela da prikaze u ovom momentu, ocekujuci da ce ovi dosta falsifikovati pa ce imati validne dokaze o njhovim mahinacijama.
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 14:11

Milojka ta ti je dobra . sesir
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 14:13

Milojka ::
Mozda JM ima jos nekoliko procenata koje nije htela da prikaze u ovom momentu, ocekujuci da ce ovi dosta falsifikovati pa ce imati validne dokaze o njhovim mahinacijama.
post2
Ništa nije isključeno.Ja bih tako uradio!!!Pa čik ako smete falsifikujte!!! 99
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 15:03

Najinteresantnije je da oni, na čelu sa Margoldovom, mogu da menjaju "pravila" igre kako im se učini zgodnim, spisak će verovatno nositi datum od pre par dana.
Nazad na vrh Ići dole
Frend
Just looking
Just looking



Broj poruka : 22
Points : 24
Datum upisa : 25.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 16:18

Ja se ovakve drzave vise bojim od menadzmenta ,jer da nema trulog u njoj ne bi ni mogli oni slobodno mesetariti.Mislim da u BG sve znaju,a zasto ne cine videcemo na predstojecim izborima,imati 42 posto kapitala a biti toliko neozbiljan i neucestvovati u kreiranju politike firme ,pogotovo ako se ista bavi proizvodnjom lekova ,zaista me tera da stavim prst na celo,usput 24 sata pred skupstinu niko ne zna da li ce se gospoda javiti,ili letuju u Grckoj da bi proucili ekonomiju iste.Sta god bilo,savest malih akcionara je cista ,skupili su 300000 i jos nesto akcija i odlucili da se bore za sebe ,pokrenuvsi tako stvar sa mrtve tacke koja vise nikad nece biti ista ,jer lavina nezadovoljstva ce se uvecavati iz dana u dan
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 16:28

Njih je samo 40+ a nezadovoljnih radnika i njihovih porodica je nekoliko stotina. Sada nema vise stajanja idemo do kraja da pokusamo da spasimo nasu egzistenciju. Ne mogu vise da ih gledam kako se licemerno podsmehuju i prete. ZNAM DA CITATE OVE NASE POSTOVE, ZELIM SAMO DA ZNATE DA NAM JE SVEGA DOSTA, I TEBE KRCKO I TVOJIH PODVALA, SVAKO JUTRO IDES DA CINKARIS, ZAO MI JE STO SAM BILA U ISTOM TABORU SA TOBOM PRE 4 GODINE I SA SVIMA OSTALIMA STO SU POKAZALI SVOJE PRAVO SAMOUPRAVLJACKO LICE NOVOPECENIH INDUSTRIJALACA, SRAM DA VAS BUDE cekic
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 16:37

@Milojka
post2
@frend
post2
Nazad na vrh Ići dole
Šerif
Just looking
Just looking
Šerif


Broj poruka : 25
Points : 27
Datum upisa : 11.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 16:50

A na skupstinu kao i uvek pa i sutra moze doci svi radnici akcionari.Sto se tice posla on je uvek bio odradjen.Radnici se sami organizuju tako da je uvek sve bilo ok.slobodno dodjite i vidimo se sutra.
Samo opusteno i bice sve ok.
Nazad na vrh Ići dole
Šerif
Just looking
Just looking
Šerif


Broj poruka : 25
Points : 27
Datum upisa : 11.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 16:58

Nedelja je dan za odmor. Mislim da smo svi zasluzili.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 17:31

@Šerif
Pa, mi se i odmaramo. Neko roshtilj , a neko jedrenje .
Dok vi...potpisujete, falsifikujete, pripremate sve po običaju. Čujem da imate samo 15 % ( mada sumnjam da ste i to zaista skupili, i tu ste potpisivali ), valja potpisati pa napraviti još punomoćja.
Čućemo sutra ...
Nazad na vrh Ići dole
Šerif
Just looking
Just looking
Šerif


Broj poruka : 25
Points : 27
Datum upisa : 11.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 17:42

Ti bas preterujes.Bas si drska.
Trebalo bi da te Admin banuje .xxxxxxxxxxxxxxxx
Stalno bockas a kao nemate nigde.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 17:59

@Šerif
U pravu ste, ali ja znam da ste vi za svaku Skupštinu u manjoj ili većoj meri falsifikovali punomoćja. A to i vi znate. Najveća-jedna reč, nema te-dve reči.
Nema me, ali SVE ZNAM ! I tu sam da to i napišem.
Nazad na vrh Ići dole
TITO
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 84
Datum upisa : 09.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 18:20

Štrumpfeta svaka ti je zlatna!!! piju
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2051
Points : 5696
Datum upisa : 06.12.2008

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 18:23

Besplatan savet od mene Like a Star @ heaven

1. Neka falsifikuju, nešto će se videti, a nešto nikada...

2. Naterajte tu vašu JM da traži i dobije KONAČNO taj Statut i tu Knjigu akcionara (fotokopije), to su vam biblije akcionaške...

3. Kao što neko reče, neka ZAHTEVA da se izmeni % za učešće na Skupštini - nek to bude 100.000 akcija Ovo vam je najvažnije, kako DANAS, tako i SUTRA kada neko preuzme firmu!!

Puno sreće i dodjite u što većem broju, kakav crni posao, kakvi šefovi, ko sme da zabrani akcionaru da BAR PRISUSTVUJE i bude svedok dogadjanjima na Skupštini??
Ko može da vam zabrani tako nešto??

To bi bilo poludnevno OPRAVDANO odsustvo sa posla, radi se o akcionarima - vlasnicima firme !!

Mislite o tome! Bez vas cela priča nema nikakvog smisla!!



Nazad na vrh Ići dole
TITO
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 84
Datum upisa : 09.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 18:31

Ja sam nešto načuo da i Profesionalac ima par procenata na ime JM i da čeka skupštinu da joj to preda.... Njegov spisak nemaju i eto ti načina za uhvatiti u falsifikovanju i krivičnu prijavu zatvor

Edit: Ko još jednom pomene tu poremećenu osobu Profesionallca (i definitivno bolesnu osobu) biće lično od mene banovan za sva vremena !
Admin
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 20:17

frend ::
Ja se ovakve drzave vise bojim od menadzmenta ,jer da nema trulog u njoj ne bi ni mogli oni slobodno mesetariti.Mislim da u BG sve znaju,a zasto ne cine videcemo na predstojecim izborima,imati 42 posto kapitala a biti toliko neozbiljan i neucestvovati u kreiranju politike firme ,pogotovo ako se ista bavi proizvodnjom lekova ,zaista me tera da stavim prst na celo,usput 24 sata pred skupstinu niko ne zna da li ce se gospoda javiti,ili letuju u Grckoj da bi proucili ekonomiju iste.Sta god bilo,savest malih akcionara je cista ,skupili su 300000 i jos nesto akcija i odlucili da se bore za sebe ,pokrenuvsi tako stvar sa mrtve tacke koja vise nikad nece biti ista ,jer lavina nezadovoljstva ce se uvecavati iz dana u dan
Šta je tu čudno?DRžava je u ovom slučaju manjinski vlasnik,a mali akcionari sa 58 procenata imaju većinu,zato se država nije mešala do sada,ali kako kažete sada se zna sve u BG,jer veoma je verovatno da je pogrešna slika predstavljena . Zna se ko je to do sada radio,ali na sreću sada se sve izjalovilo....Došle su informacije do državnih tela,pa se sada to dešava što se dešava.Videćemo sutra,bitno je de će biti promena,a kakvih znaćemo sutra. Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 20:26

Isto treba reći da je JGRM u mnogo boljem položaju od fabrike koja je otišla u stečaj(Srbolek),jer većinski deo drže mali akcionari,i oni i SAMO oni mogu odlučivati o daljoj sudbini fabrike.Ne bi bilo dobro da je država bila većinski vlasnik a mali akcionari u manjini,tek bi onda trebalo da se plašimo za egzistenciju.Ima nade,samo da dođu pravi ljudi na prave pozicije u fabrici ,i da svako radi svoj deo posla,a ne da se svi prave pametni i da se prodaju da su nešto a ovamo se zna i ko su i kako su došli do određenih radnih mesta...toliko. kafa
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 20:29

@Bans
post2
Nazad na vrh Ići dole
Dr.Scully
Just looking
Just looking
Dr.Scully


Broj poruka : 31
Points : 32
Datum upisa : 23.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 20:37

Kome je jos ova drzava ulila sigurnost i dokazala svoju pravnu moc? Vi ste drzava, vi akcionari... Vi ste sada u prilici da menjate, a to je jedan oblik vladavine... Shvatite to najozbiljnije jer vam je odgovornost u rukama i pazite sta radite... podjednako ste krivi ako ne radite nista isto kao i oni koji rade pogresno... Od sutra ne postoji ako, mozda ili nedaj boze nismo znali... Trebali ste da napravite plan delovanja koji ce doneti sigurno bolje, a ne sve ove price koje slusamo ( ne znamo, videcemo sutra...) To je trulo. Treba da grmite sutra, kada vas vide, da izgledate sigurno i da znate sta radite i sta hocete. Dokazite da je Deuric ne dostojan svoga boravka na tom radnom mestu kao i tamo neke zlokaske ili Nadica Margold, nedaj boze Milovan itd...
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 20:40

Dr.Scully ::
Kome je jos ova drzava ulila sigurnost i dokazala svoju pravnu moc? Vi ste drzava, vi akcionari... Vi ste sada u prilici da menjate, a to je jedan oblik vladavine... Shvatite to najozbiljnije jer vam je odgovornost u rukama i pazite sta radite... podjednako ste krivi ako ne radite nista isto kao i oni koji rade pogresno... Od sutra ne postoji ako, mozda ili nedaj boze nismo znali... Trebali ste da napravite plan delovanja koji ce doneti sigurno bolje, a ne sve ove price koje slusamo ( ne znamo, videcemo sutra...) To je trulo. Treba da grmite sutra, kada vas vide, da izgledate sigurno i da znate sta radite i sta hocete. Dokazite da je Deuric ne dostojan svoga boravka na tom radnom mestu kao i tamo neke zlokaske ili Nadica Margold, nedaj boze Milovan itd...
post2
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) - Page 5 Icon_minitime8/7/2011, 20:48

Cija li ce ovo biti izjava sutra na skupstini. 84


Nazad na vrh Ići dole
 
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)
Nazad na vrh 
Strana 5 od 29Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (4. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: