BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Soskic medju nama

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Soskic medju nama Empty
PočaljiNaslov: Soskic medju nama   Soskic medju nama Icon_minitime6/19/2011, 17:17

Citajuci komentare naseg clana Miladina, dosao sam do zakljucka da je verovatno u posedu informacija koje bi, po pravilima sluzbe, mogle biti dostupne samo osobama u vrhu Narodne banke Srbije, pa bih iskoristio priliku da pitam:
1. Ima li guvernera medju nama?
2. Kakvo je vreme u Becicima?
Nazad na vrh Ići dole
MYSTIC021
Our family
Our  family
MYSTIC021


Broj poruka : 210
Points : 745
Datum upisa : 29.06.2010

Soskic medju nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Soskic medju nama   Soskic medju nama Icon_minitime6/19/2011, 17:44

Mislim da profesor ima drugačiji stil pisanja...Koje "Miladinive" informacije su te navele na takav zaključak?!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Soskic medju nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Soskic medju nama   Soskic medju nama Icon_minitime6/19/2011, 18:01

MYSTIC021 ::
Mislim da profesor ima drugačiji stil pisanja...Koje "Miladinive" informacije su te navele na takav zaključak?!

Moguce, ali procitajte pazljivo temu MTBN. Ja sam siguran da ni Bojan Pajtic nema sve te informacije, a njemu spocitavaju da je gazda Razvojne banke Vojvodine. cat
Nazad na vrh Ići dole
Miladin
Zuti karton
Zuti karton
Miladin


Broj poruka : 137
Godina : 54
Points : 530
Datum upisa : 09.12.2010

Soskic medju nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Soskic medju nama   Soskic medju nama Icon_minitime6/19/2011, 19:27

A ko je Bojan Pajtic? :)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Soskic medju nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Soskic medju nama   Soskic medju nama Icon_minitime6/19/2011, 19:50

Miladin ::
A ko je Bojan Pajtic? :)

Bravo! aplauz cyclops
Nazad na vrh Ići dole
 
Soskic medju nama
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: