BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN

Ići dole 
+68
Odžačar
Jevrem
Grof Mamutovac
CTX
truba
Aleks
bebex46
Kobe Bryant
Friz
Rogy
ortak
Srebrni_Zmaj
Ars Vivendi
Guinness
Mikan
Miladin
ajoV
Vova82
Lunja
Gogisa
BojanNS
Dadax71
ribica
Fmember
Igi-bg
Greta
sale2011
Inspektor Molder
Matador
Mdbrankovic
MiraZr
sljaker
Dusan
Kmez
poli
nomak
seraphim023
Momir
Miloradpaun
Limited011
Dr.Scully
Smile
Sneki
pepsiman
krtica
Dejansss
Dnenad85
Maca
Trojan
Šerif
bjankaden
Djura
profesionallac
Dona
Joksim
Zex983
MilaNost
TITO
Florida
Milojka
Ronin
Aki
baba_milojka
Pampur
Bans
Posmatrac023
AAA
MASTER
72 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Aki
Just looking
Just looking



Broj poruka : 21
Points : 34
Datum upisa : 28.05.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 12:54 am

A prica za rumunku definitivno postoji i Zdravko ce je ispricati na sastanku.....i da naravno cena akcija je 8e...tako da ona žena nije ništa lagala
Nazad na vrh Ići dole
Joksim
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 67
Datum upisa : 09.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 8:31 am

Pecikoza mozda jeste pametan izbor, nije se zamerao ljudima ali zato bas nista nije preduzimao sto se tice prava radnika, njegovih clanova sindikata i uopste radnika JGRM.Kad god silazi u pogon radnici ga pitaju kad ce plata, sta se desava u firmi ,njegov odgovor je uglavnom NEZNAM ,ili nesto uvija.Umesto da kao sindikalni vodja ode kod direktora pa kuc na vrata pa direktore kad ce plata, pa direktore pa ljudi su nezadovoljni idu im rate za kredit,pa tako svaki dan ako treba. Ali ne sto bi se on zamerao Deuricu ima strava posao vozi firmin auto 24 sata dnevno,sve privilegije ,avi radnici skapajte ,sta me briga meni je lepo. cyclops
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 9:28 am

profesionallac ::
Navescu nekoliko pravila koja su po meni od esencijalnog znacaja i koje akcionari trebaju da znaju:

1. Zivite u skladu sa Zakonom i pravima koje imate kao zakoniti imaoci akcija
2. Ne potcenjujte sebe i svoje akcije
3. Ne dozvolite sebi da vas ljudi opcine svojom pricom
4. Naucite da mislite svojom glavom

MASTER,priblizava se redovna skupstina akcionara,pojavljuju se nove ponude,ubrizgava se u umovima mase nova doza ponuda koja je ocigledno iz godine u godinu sve manja i manja.Nista novo,standardna procedura kojom se godinama sluzi rukovodstvo Jugoremedije.Moj klijent je odlucio da svoje akcije proda na Berzu pa nek Berza odluci koliko one zaista vrede.Nadam se da ce ih kupiti neko ko ce imati interesa da ulaze u Jugoremediju kako bi firmi vratio ugled i dobru reputaciju koju je nekada imala.

Nek je sa srecom svim ostalim akcionarima koji budu prihvatili novu avanturu sa sadasnjim/buducim rukovodstvom Jugoremedije.
post2 I ja tako razmišljam !
Nazad na vrh Ići dole
Djura
Just looking
Just looking



Broj poruka : 5
Points : 14
Datum upisa : 10.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 9:32 am

Pecikoza treba da zhfali direktoru Radovanicu sto nije kreivicno odgovarao. Kada ga je tadasnji gazda Nini pozvao u Jaku i kad se pijana bratija prevrnula i unistaila tada nov automobil Golf, a napustio je drzavu bez znajnja direktora i potrebne dokumentacije.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 9:35 am

kafa Dobro jutro svima.
Za neke od nas, sutra je veliki dan, dan kada šaljemo zahtev za izlazak na Berzu. comp
A za neke je prekosutra, i tako... Sledeća nedelja je nedelja za podnošenje zahteva Direktoru Berze piju cyclops
Nazad na vrh Ići dole
baba_milojka
Still learning
Still learning
baba_milojka


Broj poruka : 39
Points : 46
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 9:36 am

na berzu nego šta
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 9:40 am

@Đura
Po mom mišljenju, ljudi od svih njih, najviše veruju Pecikozi. Tj. Pecikoza ima najmanje putera na glavi, mada i njegova žena godinama sedi kući i prima platu iz JGRM. Ponavljam, u poslednjih pola godine je u svađi sa Zdravkom, ali je i dalje za Zdravka, tako da mu ne treba ništa verovati.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 9:46 am

@baba milojka
Gospođo, to vi kažete, i kažem i ja, jer nam naš menadžment nije ostavio drugi izbor. Da su normalni, ne bi dozvolili da izađemo na berzu bez prospekta, nego bi JGRM kao firma, podnela zahtev za izlazak na berzu.
Jako je zanimljiva tvrdnja menadžmenta koji tvrdi kako će nam akcija vredeti 323 dinara ako izađemo na Berzu. Time vrše pritisak na male akcionare da ne izađu na berzu.
ISTINA JE, DA ZAHVALJUJUĆI SJAJNOM BILANSU / BILANSIMA , NAŠA AKCIJA STVARNO VREDI 323 DINARA !
E sad, naša fabrika će donositi profit, svakome ko zna kako da upravlja. Kada se prodaje firma, gleda se i koju dobit će kupac imati u budućnosti, a tu JGRM ima šta da ponudi. Tako da je smešno da mi akciju stvarno prodamo za 323 dinara, jer će kupac biti spreman da plati više.
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 10:18 am

Što se tiče Pecikoze, da završi za bravara trebalo mu je 5 godina, a plata mu je preko
100 000 (kažu 150 000) i član je upravnog odbora i predsednik sindikata - što je protivzakonito, koliko znam?
Nazad na vrh Ići dole
Joksim
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 67
Datum upisa : 09.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 10:38 am

Smo da u utorak nebude kamerna atmosvera ,oni da drze monolog a ostali da cute.Vec vidim prvi red u kulturnom,Deuriceve junose kako ga podrzavaju,i kako ucutkuju nekog jadnog akcionara koi bi nesto dapita mozda DE SU NASE PARE! Pa bice onda odgovor ,pa znate Drzava je kriva mi smo teli po 15 evra ali nemoze .A ako se secate na jednom sastanku Branko Pavlovic je sam rekao da je nerealno 15 evra,ali ne i 15 je malo mi vredimo vise ,a sta sad mozda bi neka rumunka dala 8 evra ,pa dok drzava uzme svoj deo kroz porez pa brokeri eto vam 5 evradi pa vi vidite .Nemam akcije ali zivo bi zeleo da im vidim ledja ,inace smo gotovi !
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 11:10 am

Ronin ::
Što se tiče Pecikoze, da završi za bravara trebalo mu je 5 godina, a plata mu je preko
100 000 (kažu 150 000) i član je upravnog odbora i predsednik sindikata - što je protivzakonito, koliko znam?
Znači li to da onda i taj "Pecikozin sindikat "nije nista bolji od ovog nezavisnog,jer koliko ocenjujem nema bas nekakvog boljitka.Samostalni se sada slihta pored menadzmenta i podilazi mu,ima sukoba interesa,ima povlastice-poslastice,a kako kaze Master tako je bilo i sa ovim drugim.Sve u svemu ovi su bili protiv onoga,a sada se zamenule uloge.Pa sada vi ocenite koji je koji i koji je za radnike u ovom trenutku bolji.Znam da se ljudi ucenuju glupostima,samo da bi placali clanarinu,i opet kako kaze Master nije bilo podobno da ljudi budu u bilo kojem drugom osim u ovom slizanim sa menadzmentom,jer ako nisi sa nama onda si protiv nas.I još da pitam,nije mi jasno zašto su uopše imali onaj štrajk?Plate su im bile BOGOVSKE!
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 11:42 am

Ronin ::
... me malko asocira na ovu pesmu...
A i malko više, plava jagnjeća brigada. Asocijacija ti je odlična od !
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 11:58 am

@Joksim
Ali hajde da u utorak i mi budemo na nivou zadatka. Na prethodnim skupštinama se uglavnom dešavalo, da očajni akcionari psuju i vređaju, viču, i naravno, ovi im uzmu reč. Nemojte biti u iluziji da će vam odgovoriti na pitanja, jer odgovore nemaju. Ako i odgovore, nešto će slagati i promrljati. Sećam se prošlog sastanka, pitali smo zašto smo toliko dužni i gde su pare. Jedna akcionarka, verovatno ekonomista im je tačno nabrojala koliko je koštala rekonstrukcija, koliko su dobili od Medele, i koliko su se zadužili, i pitala ih gde su NESTALI miloni evra. Ništa nisu odgovorili, Zdravko je pitao : "Ma ko je to "? Kao, ko se to usuđuje da ga nešto pita, a pritom još ima tačne informacije. Takođe je postavljeno pitanje u vezi sa šoljicom, i zašto je njih 47 stavljeno u privilegovan položaj, a ne svih 4000 akcionara, i rečeno im je kako su ti ljudi štrajkovali i borili se za fabriku, i to im je nagrada ?!!
A grešite, neće biti u prvom redu. Biće raspoređeni ravnomerno, kao i prošli put, ko god je bio, zna o čemu pričam. Tako prave iluziju da svi podržavaju Zdravka. Sećate se šoljičarke, koja je u novembru zakukala i pitala Zdravka da li može prodaja da se odloži na par godina ? udrimile
Naš cilj nije da ispravljamo krive Drine, i da žalimo nad izgubljenim milionima, nego da se što bolje prodamo i osmislimo neku strategiju. A u utorak tamo idemo da čujemo šta oni predlažu, pa ćemo videti. Pre petka svakako nećemo biti na Berzi.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 12:05 pm

@Bans
Tek je taj štrajk bio nepotreban, to se tek sada vidi da je Nini bio DOMAĆIIN u odnosu na ove. Ali hajde da se ne vraćamo na to, imamo sada važnijih tema. Kada nakon , nadam se uspešne prodaje napravimo roshtilj , sedećemo i uz cyclops pričati o svemu.
@Ronin
Pesma ti je fantastična, ja glasam da se proglasi našom himnom. Iz više razloga aplauz
Niko ništa ne spominje za Skupštinu, verovatno da ta pisma koja su štampali nisu bila za Skupštinu.
Nazad na vrh Ići dole
bjankaden
Just looking
Just looking



Broj poruka : 7
Points : 39
Datum upisa : 06.04.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: x   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 12:05 pm

titanik veshtica police TUCA armo pec cekic cekic
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 12:24 pm

@bjankaden
Ako već niste shvatili, vaši postovi ove vrste su od Zato vam je Admin i obrisao postove na temi Jugoremedija II .
Mi volimo da koristimo ikonice, ali u našim postovima ipak preovljađuje tekst. U svakom slučaju, ovde su svi dobrodošli, pa i oni koji nemaju isti pogled na stanje stvari. Izvolite, pišite.
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 1:17 pm

Bans ::
.....I još da pitam,nije mi jasno zašto su uopše imali onaj štrajk?Plate su im bile BOGOVSKE!
I više od toga, za ono koliko su radili. Sa malo prekovremenih su imali više od fakultetlija (takav je bio raspon). Malo im se "zatreslo" kada je Nini došao, a Golfa su slupali kada su išli kod Ninija na poklonjenje u Makedoniju (da probaju da naprave dil da njim). Verovatno je stvarni razlog preraspodela vlasti na "nižem" i kapitala na "višem" nivou (uz nečiju nesebičnu podršku).
Ali kao što reče MASTER, to je istorija, a sada su bitne druge stvari.
Nazad na vrh Ići dole
Joksim
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 67
Datum upisa : 09.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 2:32 pm

Da je Pecikoza u svadji sa Deuricem ,bio bi bravar na tabletnom ,ili u onoj plavij kuci pored kotlarnice.Ajte molim vas ,vrana vrani ne kopa oci.Pa oni su REVOLUCIONARI! Cegevara i Kastro ,oni su spasili fabriku od propadanja ,treba im dati orden. samuraj
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 2:54 pm

@Joksim
Pa nemojte tako, Če Gevaru je Kastro i poslao van Kube, jer može biti samo jedan gazda. Pa su Če Gevaru ubili.
Ne znam šta da vam kažem, to nam sada nije ni bitno. I među njima ima poštenih ljudi koji su zavedeni, i mi se ne borimo protiv njih, tj. da njih uništimo, nego da spasemo šta se spasti da od te fabrike. E da mi je neko rekao da će nam cena biti 8 evra, ne bih mu verovala.

Nazad na vrh Ići dole
Joksim
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 67
Datum upisa : 09.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 5:00 pm

@MASTER ispada kao sad da ih branis, nekazem da nema nepostenih i izigranih ali cute jel su im primili decu ili se boje za svoje radno mesto a to sto kazes da je Kastro poslo Cea u inostranstvo,a necemo ono ubili mi smo civilizovani ja nezelim nikome nista lose boze sacuvaj,ali kad bebi uzmes cuclu iz usta ona ce da place ,a sta ces gore od toga da izguis polozaj i platu od kako kaze Ronin od 150000 hilada pa to nemas sa takvom strucnom spremom ni u Dubajiju.
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 5:52 pm

Plate ne dele iz dva razloga: Deuric ne da platu jer ne zna da li ce 'zadrzati' firmu, a 'novi gazda' - ko god da je - nece a uleti sa lovom jer ne zna da li ce 'dobiti' fabriku. Shefovi odelenja su znali da je pitanje kad ce biti sledeca isplata ali su mnogi cutali.
Takodje, NELT je 'minirao' tender pustanjem menica i time izazivao blokade racuna i to je radio u interesu obaranja cene i odvracanja zainteresovanih kupaca, dok je uprava firme - opet za svoje interese - tender minirala prijemom novih radnika. Ili su znali da ce tender propasti?
Nazad na vrh Ići dole
Šerif
Just looking
Just looking
Šerif


Broj poruka : 25
Points : 27
Datum upisa : 11.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 6:57 pm

Dobar dan zelim svim akcionarima.
Sad moram da se umesam i ja.Na pitanje zasto su uopste i strajkovali kad su imali bogovske plate moram da odgovorim.
Da nismo strajkovali Vi danas nebi imali o cemu da pisete.
Ja nisam u soljici tek toliko .Smatram da su svi akcionari odgovorni za situaciju u kojoj smo se nasli.Zasto niste godinama unazad skupili 10 % i promenuli menadzment.Ne Vi cekate da Vam neko drugi odradi posao .Samo znate da kritikujete.Na zadnjoj skupstini niko da progovori a bllo je mi cemo ovo mi cemo ....Koliko neprespavanih noci ,sukoba sa policijom a Vama je tesko da izadjete i ucinite nesto za sebe .
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 7:35 pm

[Da nismo strajkovali Vi danas nebi imali o cemu da pisete.
Ja nisam u soljici tek toliko .Smatram da su svi akcionari odgovorni za situaciju u kojoj smo se nasli.Zasto niste godinama unazad skupili 10 % i promenuli menadzment.Ne Vi cekate da Vam neko drugi odradi posao .Samo znate da kritikujete.Na zadnjoj skupstini niko da progovori a bllo je mi cemo ovo mi cemo ....Koliko neprespavanih noci ,sukoba sa policijom a Vama je tesko da izadjete i ucinite nesto za sebe .
[/quote]
Znači sindikalno pokrenut štrajk zbog akcija....A što se tiče 10% i promene menadžmenta,mislim da mali akcionari nisu imali pravu sliku,već ono što im je servirano.Ali pravda je spora ali dostižna i drago mi je što su MALI AKCIONARI uspeli da vide pravu istinu.Inače kada je taj sastanak u kulturnom centru 24.05 ili pričate za ovaj 02.06?Javnite i vreme,baš da vidim svojim očima. Arrow
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 7:40 pm

@Joksim
Nemoj pogrešno da me shvatiš, ja samo ne želim da se ovo pretvori u pljuvačinu šoljičara i našeg menadžmenta. Ja bih prva mogla o svakom ovde sastave da napišem, i besna sam na njih jer su od svih nas, a pred našim očima očerupali tu fabriku. Mi svi jako dobro znamo ko su, zašto trošiti reči na njih ? Hajde da vidimo šta dalje i kako.
@Ronin
U pravu si za NELT, nisu ni oni mutavi. Sva imovina im je stečena devedesetih pomoću tesnih veza sa tadašnjom vlasti, koja ironijom sudbine participira i u sadašnjoj vlasti. I oni će da gledaju da daju što manje za fabriku.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 8:01 pm

@Šerif
Ne bih se složila sa vama. Vidite, po prvi put u životu mi JESMO uradili nešto za sebe, i IZLAZIMO na berzu. Naš menadžment ne zna šta ga je snašlo, otrčali su u Agenciju za Privatizaciju da mole da nam se ne razdruže akcije , kako mi ne bi izašli na Berzu. Mislili su da će tako moći godinama, taman dok se, na kukovo leto, ne sredi to sve oko šoljice i Cliacil-a. Krivi JESMO što smo vam davali punomoćja i verovali u vaše laži. Ali na svu sreću, progledali smo. Ako do skupštine ipak dođe pre prodaje, mi ćemo dati SVE od sebe da skupimo 400000 akcija, i ubacimo našeg čoveka u UO. Uradili bi mi to i ranije, ali ne dajete nam kopiju knjige akcionara, koju će ovaj put tražiti više ljudi, pa ćemo je i imati. Ja lično ne želim da upravljam fabrikom,niti sam ikada želela, ali sam očekivala od ljudi koji tvrde da imaju podršku malih akcionara, da pošteno upravljaju našom zajedničkom imovinom. Znate kako kažu, daj čoveku vlast i videćeš kakav je, e pa mi smo videli kakvi ste, i ne sviđa nam se to što smo videli.
A pro po vašeg štrajka, pa skupo ste naplatili to vaše štrajkovanje. Dobili ste pare sa sve kamatom, niste to oprostili "vašoj " fabrici. Milioni evra od prodaje Medele su otišle da bi se vama isplatile plate dok ste bili u štrajku, i to BEZ PRAVOSNAŽNE SUDSKE PRESUDE. Sami ste , kao menadžment JGRM "priznali" da kao radnici JGRM imate pravo na tu nadoknadu. U proseku ste dobili svako oko 20000 evra ! Pa nemojte sada , ko o čemu ..... o poštenju, znamo se ipak. Sada se mnogi kaju što su štrajkovali sa vama, od 150 štrajkača, samo je trećina u šoljici.
No, to je sve nebitno. Hajde da se mi lepo prodamo, a police je tu da utvrdi ko je šta, s kim , i kako radio. Ja, za razliku od mnogih šoljičara, mogu mirno da spavam noću, i ne drhtim šta će novi gazda utvrditi kada dođe u fabriku. Miran san, nema cenu.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 8:07 pm

@Bans
Sad u utorak, za 2 dana, 24.05. je sastanak u Kulturnom Centru svih zainteresovanih MALIH AKCIONARA.
A 02.06.2011. su im zakazali da dođu u Agenciju za Privatizaciju, tu ne idemo mi.
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 8:08 pm

@Serif
Kako mislis na zadnjoj skupstini niko da progovori,pa ja sam bio tamo,i postavio nekoliko pitanja (mislim na vanrednu),ako si prisustvovao istoj verovatno se secas.
Nazad na vrh Ići dole
TITO
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 84
Datum upisa : 09.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 8:15 pm

Vidim da ovde analiziramo i to ko ima a ko ne "putera na glavi" pa neko pomenu Pecikozu... Naime, nas ima oko 500 u firmi (50 gore-dole) ako je sindikalna članarina 1 % , a prosečna plata kažu 35 000 ... To vam dođe 175000din mesečno ili ti 2100000 din godišnje !!! Nešto mislim da je to baš fina količina putera...!!! Pouzdano znam da se ni proslave, 8. martovi , dani ovog i onog, seljačke svečanosti u Melencima... ne finansiraju iz sindikalne kase. Tačnije siguran sam da gospodin predsednik sindikata gore pomenuti puter KORISTI ZA SOPSTVENU ISHRANU cyclops Da je on u svađi sa EURIĆEM mislim da bi mu prvo ukinuo taj topli obrok!!!
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 8:18 pm

@Zex983
Šerif ima delimičnu amneziju, seća se samo onoga što mu odgovara.
Još mi ispadasmo krivi što nas ovi godinama xxxxxxx.

Citiraću jednu gospođu koja bi nam dala punomoć, i poslala mi je mejl

"Zahvaljujem se i nadam da ne pripadate grupi ovih prevaranata koji su znali da nas zovu na kucni tekefon kao i na poslu i da se kunu kako je to borba za male akcionare. Sada smo videli kakva je to borba i za koga."
SAPIENTI SAT
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 8:19 pm

@TITO
EURIĆ ?
Prvo Ronin sa himnom, sad vi sa nazivom, pa stvarno je od
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 8:19 pm

Odnosi Zdravka i Pecikoze uopste nisu ni diskutabilni,mislim ista je to ekipa.
Jel neko mozda zna kako se bira predsednik sindikata,koliko ja znam doticni je tamo vec duze vreme.
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 8:23 pm

Zar nije lakse napraviti reprezentativan sindikat. Tj oformiti treci sindikat sa dovoljno clanovo, milim da je potrebno oko 50, ispravite me ako gresim.


Poslednji izmenio Milojka dana Ned Maj 22, 2011 8:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 8:23 pm

Lakse od cega?
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 8:26 pm

Mislim da predsednika sindikata biraju pretstavnici odeljenja u sindikatu, a znamo kako se predstavnici odeljenja biraju, pogotovo u pakeraju.
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 8:27 pm

Bilo bi zanimljivo da napisete kako se biraju,ja licno ne znam.
Nazad na vrh Ići dole
 
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN
Nazad na vrh 
Strana 2 od 29Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (4. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: