BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN

Ići dole 
+68
Odžačar
Jevrem
Grof Mamutovac
CTX
truba
Aleks
bebex46
Kobe Bryant
Friz
Rogy
ortak
Srebrni_Zmaj
Ars Vivendi
Guinness
Mikan
Miladin
ajoV
Vova82
Lunja
Gogisa
BojanNS
Dadax71
ribica
Fmember
Igi-bg
Greta
sale2011
Inspektor Molder
Matador
Mdbrankovic
MiraZr
sljaker
Dusan
Kmez
poli
nomak
seraphim023
Momir
Miloradpaun
Limited011
Dr.Scully
Smile
Sneki
pepsiman
krtica
Dejansss
Dnenad85
Maca
Trojan
Šerif
bjankaden
Djura
profesionallac
Dona
Joksim
Zex983
MilaNost
TITO
Florida
Milojka
Ronin
Aki
baba_milojka
Pampur
Bans
Posmatrac023
AAA
MASTER
72 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Mdbrankovic
Just looking
Just looking



Broj poruka : 1
Points : 1
Datum upisa : 23.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 13:46

Samo da proverim da li i ja mogu da učestvujem u radi ovog foruma.

Pozdrav svima!
Nazad na vrh Ići dole
Matador
Just looking
Just looking



Broj poruka : 8
Points : 8
Datum upisa : 23.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 13:52

Ako nastavite pricu samo na forumu ..smesni ste,nece vas biti dovoljno za nista konkretno,dok je druga strana vrlo organizovana ima knjigu akcionara,setace,vozace itd.koji su vrlo ubedljivi i tacno znaju koliko akcija mogu sakupiti za svoje udruzenje..i verujem borice se za svoje i pozicije i soljicu..pa vidite sta vam je delati...a da nije samo bla..bla ..truc ..truc..ovde.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 14:38

@Matador
To ne zavisi od samo nas, nego i od ostalih malih akcionara. Mi moramo ići kod bar 300-400 akcionara. Pa ne mogu se ja klonirati slik slik slik . SVAKI mali akcionar , pa i radnik fabrike koji ne želi da mu firma propadne, ima obavezu da zove sve male akcionare koje poznaje ( a za koje zna da nisu šoljičari ) i da im traži da nama potpišu punomoć. Biće obrazac ovde na forumu. Takođe, organizovaćemo i neku adresu na koju će moći da šalju punomoćja ljudi koji nisu iz Zr-a. Mi nemamo firmina kola, i tkz. trojke koje idu po kućama i do 7 puta i lažu i mažu. Mi imamo dobru volju i energiju, ali ne možemo spasti nekog ko ne želi da bude spašen. Znači, i mali akcionari moraju da se angažuju.


Poslednji izmenio MASTER dana 5/25/2011, 14:39, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 14:39

@MiraZr i mdbranković
Dobro došli. sesir
Nazad na vrh Ići dole
Inspektor Molder
Just looking
Just looking
Inspektor Molder


Broj poruka : 8
Points : 24
Datum upisa : 19.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 15:31

Ako nemate sredstava da izvedete akciju skupljanja potpisa, onda vi zakazite termin na nekoj lokaciji za one koji zele da dodju i da prikljuce svoje akcije paketu...
Nazad na vrh Ići dole
Matador
Just looking
Just looking



Broj poruka : 8
Points : 8
Datum upisa : 23.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 15:35

MASTER ::
@Matador
To ne zavisi od samo nas, nego i od ostalih malih akcionara. Mi moramo ići kod bar 300-400 akcionara. Pa ne mogu se ja klonirati slik slik slik . SVAKI mali akcionar , pa i radnik fabrike koji ne želi da mu firma propadne, ima obavezu da zove sve male akcionare koje poznaje ( a za koje zna da nisu šoljičari ) i da im traži da nama potpišu punomoć. Biće obrazac ovde na forumu. Takođe, organizovaćemo i neku adresu na koju će moći da šalju punomoćja ljudi koji nisu iz Zr-a. Mi nemamo firmina kola, i tkz. trojke koje idu po kućama i do 7 puta i lažu i mažu. Mi imamo dobru volju i energiju, ali ne možemo spasti nekog ko ne želi da bude spašen. Znači, i mali akcionari moraju da se angažuju.

Slazem se ali mi zivimo u zemlji Srbiji ovde narod voli vodje tj. nekog da ih uputi, nazalost ali je tako. Zato i dalje traje ovo sto traje. Price sa neta, papiri sa neta bez nekog javnog istupanja bilo koga od ostalih malih akcionara(od krvi i mesa) a ne iza monitora da objasni onima koji ne znaju kako da postupaju sa akcijama, ovo sajber upucivanje moze liciti takodje na prevaru neupucenima. Tako da... Srecno!
Nazad na vrh Ići dole
sale2011
Just looking
Just looking



Broj poruka : 12
Points : 40
Datum upisa : 18.04.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 17:45

Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE
Na tom sastanku je neko rekao da je potrebno 75% akcija da bi se upravljalo Jugoremedijom. E sad, da li neko ovde zna da li je to tačno? Ovo je važno jer smo juče plašeni nekom pričom kako će neko da kupi državnih 42% + 9% akcija malih akcionara, a da će ostali da izvise. Međutim, ako je stvarno potrebno 75%, to znači da je potrebno da neko pored državnih akcija kupi i 33% od malih akcionara.
U pitanju je suštinska razlika, pa bih stvarno zamolio da nama koji ne radimo u Jugoremediji i nemamo nikakav pristup informacijama neko ko je upućen razjasni situaciju.
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 19:36

@Sale2011
Moram te ispraviti,nije to bas tako.Poenta je sledeca:
Da bi donosio odluke moras imati 2/3 od ukupnih akcija,znaci nije 75% nego 66%.Znaci ne vredi ti ako imas 50%+1 akciju,jer po statutu nase firme potrebna je 2/3 vecina.
U svakom slucaju njihova teorija drzava + 9% nema veze sa zivotom,znaci svakako moze biti drzava + 24%,ali opet to spada u domene teorija zavere.
Cak i da neko stvarno odradi drugi scenario,po mom licnom misljenju,oni koji ne budu u tom paketu od 24%,samo ce kasnije jos vise profitirati.Znaci neko oformi 2/3 paket,firma krene da se razvija,akcije skacu,isplacuje se dividenda.
Opet kazem sve su ovo predvidjanja,i NIKO ne moze sa sigurnoscu da tvrdi sta ce se desiti.Zivi bili pa videli.
Pozdrav za sve nove clanove foruma,dobrodosli.
Nazad na vrh Ići dole
TITO
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 84
Datum upisa : 09.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 19:44

POGLEDAJTE ŠTA NAM ONI U STVARI NUDE!!!!STRAŠNO ...................ZAKON O PRIVREDNIM DRUŠTVIMA................................. ............................ORTAČKO DRUŠTVO...................................... 1.Ortačko društvo u smislu ovog zakona jeste privredno društvo koje osnivaju dva ili više fizičkih i/ili pravnih lica u svojstvu ortaka društva................... 2.Ortačko društvo odgovara za svoje obaveze celokupnom imovinom.......... 3.ORTACI ortačkog društva ODGOVORNI SU solidarno za sve obaveze društva CELOKUPNOM SVOJOM IMOVINOM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!............................................ LJUDI JA SAM PRENERAŽEN!!!!!! Oni su spremni da se kockaju sa našom PRIVATNOM IMOVINOM!!!! Potražite ovaj zakon na netu pa se sami uverite!
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 20:01

@sale2011
Sale, ko te plaši sa 9 % ? Kako se ja nisam uplašila ? Koja je alternativa ? S njima se udružiti u OD i prodatI akcije na leto, ali kukovo.
Na berzi je svašta moguće, ali to je lutrija, kao i sve u životu. Mi ovde trenutno pravimo račun bez krčmara, a krčmar je DRŽAVA !
Zamolila bih akcionare da uključe mozak, i razmisle malo dok ovo čitaju :
Navodno, Rumunka hoće da kupi samo paket od 51 % ? Čeekajte !!!! Da li bi to naš medžament hteo da zavrne državu ? Šta bilo kom kupcu znači 51 %, kada je po našem Statutu potrebna 2/3 većina za upravljanje firmom ?
A šta je sa našim dogovorom da se prodamo zajedno sa državom ? Videćete, na kraju ćemo pridruživati akcije državi tt , kada se javi ozbiljan kupac.
KO JE LUD I NAIVAN DA UDRUŽI AKCIJE U ORTAČKO DRUŠTVO BILO SA KIM, A NAROČITO SA NAŠIM MEDŽAMENTOM, NEKA MU JE BOG U POMOĆI. confused
Nazad na vrh Ići dole
Inspektor Molder
Just looking
Just looking
Inspektor Molder


Broj poruka : 8
Points : 24
Datum upisa : 19.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 20:07

Moje upozorenje! Nemojte verovati ni Lazi Tadinu on duva u istu tikvu kao i Euric, pretpostavljam da je vecina ovo prepoznala na sastanku ali za one koje nisu nije lose da se napomene...
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 20:08

Dejane potpuno si u pravu,tako kaze statut,mada ,,bitna odluka,, moze biti sirok pojam.Ja sam samo hteo da skrenem paznju da ,po meni,ako imas 50% + 1 akciju nisi ,,gazda,, firme u smislu da mozes da radis sta hoces i kada hoces,zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 21.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 20:10

MASTER ::
Šta bilo kom kupcu znači 51 %, kada je po našem Statutu potrebna 2/3 većina za upravljanje firmom ?

Da li ste sigurni za ovaj deo statuta? Trebalo bi da je za upravljanje i vodjenje firme potrebno 50%+ 1 akcija, a za donosenje bitnih odluka 2/3 vlasnistvo.

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
TITO
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 84
Datum upisa : 09.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 20:10

Predhodna moja poruka je od reči do reči prekucana prva tačka zakona, u tačkama koje slede ima još opasno nezgodnih stvari!!! Ovo gore znači da ste potpisom o pristupanju praktično €URIĆU stavili u ruke vlasništvo nad svojom kućom, autom, štednjom, akcijama.... Ako on bude uspešno kao i Jugoremedijom upravljao i ortačkim društvom PA PA SVA PRIVATNA IMOVINA preko noći beskućnici!!! Ko je spreman na tu vrstu hazarderstva samo napred!!! 89


Poslednji izmenio TITO dana 5/25/2011, 20:13, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 20:11

@Molder
Kada sam bio na vanrednoj skupstini gosp. Laza je pricao sasvim drugu pricu,ne znam sta ga je nateralo da u ovako kratkom roku predje,da ne kazem ,,na drugu stranu,,.Mogu samo da pretpostavim.
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 21.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 20:13

Zex983 ::
Dejane potpuno si u pravu,tako kaze statut,mada ,,bitna odluka,, moze biti sirok pojam.Ja sam samo hteo da skrenem paznju da ,po meni,ako imas 50% + 1 akciju nisi ,,gazda,, firme u smislu da mozes da radis sta hoces i kada hoces,zar ne?

Nisi gazda to sigurno, ali mozes i dalje da nastavis da se ponasas kao gazda.
Sad ono "bitna odluka", jeste sirok pojam, ali i sa 50% +1 mozes i dalje da upropascujes firmu i da je oteras u stecaj.

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 20:14

@TITO
Moram malo da te ispravim,nije to bas tako.
Kako si i sam rekao ,,Ortačko društvo odgovara za svoje obaveze celokupnom imovinom,, sto se odnosi na imovinu koju si uneo u drustvo,znaci akcije,jedino ako se ne bude trazilo da ulozis i svu svoju imovinu,u sta cisto sumnjam.
Nazad na vrh Ići dole
MilaNost
Still learning
Still learning



Broj poruka : 41
Points : 44
Datum upisa : 18.02.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 20:16

sljaker:ko kaže da je bitka dobijena?
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 20:18

Da, i da vas informišem. Koliko ja znam, danas je u fabrici bila samo Rumunka, a ne 2 kupca. I žena je bila frapirana kada je shvatila da nam pogoni stoje ????Ona je htela da kupi firmu od pre 2 godine, zajedno sa Luxol-om , a ne zaduženu sadašnju JGRM ! Nadica je danas bila presrećna i pričala kako je sve dobro prošlo jer joj nisu dali papire o poslovanju. Pa zar oni stvarno veruju da će žena kupiti mačku u džaku, pri tom je saznala da Luxol ne radi, i videla naše prazne pogone. Možda će ona i hteti da kupi , ali za mnogo manje od 10 evra.
A oni će nas i dalje da ubeđuju da je ona zainteresovana i da moramo da oformimo paket od 51 %. Nas će da okrive što je žena odustala, jer se nismo uortačili, a ne njihovo rukovođenje fabrikom.
Tako da hajde da prvo skočimo, pa kažemo hop . Kada stvarno naiđe OZBILJAN kupac koji zna šta kupuje, možemo da pričamo o budućim potezima u vezi sa formiranjem paketa.
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 20:18

Opet moram da se slozim sa Dejanom,ali vidis kako kod nas u firmi stoje stvari,dovoljno je da imas i samo 1.7% podrske pa da radis isto,ako me razumete.
@MilaNost
Ja kazem da je bitka dobijena.
Nazad na vrh Ići dole
MilaNost
Still learning
Still learning



Broj poruka : 41
Points : 44
Datum upisa : 18.02.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 20:22

Inspektor Molder: post2
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 21.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 20:22

Zex983 ::
Opet moram da se slozim sa Dejanom,ali vidis kako kod nas u firmi stoje stvari,dovoljno je da imas i samo 1.7% podrske pa da radis isto,ako me razumete.

Razumem Vas u potpunosti, nije za utehu ali takvih primera u Srbiji i na BELEX-u koliko volis.

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 20:25

@Dejansss
U pravu ste, ali ne zaboravite na DRŽAVU , pa mi imamo ugovor sa njom o zajedničnoj prodaji, doduše putem tendera, ali ipak je ugovor.

U svakom slučaju, bar za mene, udruživanje BILO SA KIM u ortačko društvo, ne dolazi u obzir.
Mi smo dobili ne malu bitku, rekla bih odlučujuću, ali ne i rat. samuraj
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 20:26

Citiram jednog ,,obicnog,, coveka koji je rekao:,,Zasto nas stalno poredite sa najgorima,poredite nas malo sa najboljima,,.
To sam napisao zbog poredjenja JGRM sa Gik_om,Ipok_om,i ostalim firmama u stecaju.
Nazad na vrh Ići dole
Dr.Scully
Just looking
Just looking
Dr.Scully


Broj poruka : 31
Points : 32
Datum upisa : 23.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 20:26

Smena upravnog odbora pod HITNO!!!
Nazad na vrh Ići dole
MilaNost
Still learning
Still learning



Broj poruka : 41
Points : 44
Datum upisa : 18.02.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 20:28

Koliko akcija u procentima imaju ti "Šoljičari"?
Nazad na vrh Ići dole
TITO
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 84
Datum upisa : 09.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 20:29

Zex983 ::
@TITO
Moram malo da te ispravim,nije to bas tako.
Kako si i sam rekao ,,Ortačko društvo odgovara za svoje obaveze celokupnom imovinom,, sto se odnosi na imovinu koju si uneo u drustvo,znaci akcije,jedino ako se ne bude trazilo da ulozis i svu svoju imovinu,u sta cisto sumnjam.
NE druže Evo ga zakon odštampan ispred mene i ČLAN 53 Treća tačka glasi: Ortaci ortačkog društva odgovorni su solidarno za sve obaveze društva CELOKUPNOM SVOJOM IMOVINOM, ako sa poveriocem nije drugačije ugovoreno Ovo sam sad prepisao od reči do reči a potrudiću se da ostavim link da možete i sami da se uverite
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 20:30

@Zex983
Da, to su stalno potencirali, te propale firme. Lepo im je jedna gospođa rekla kako hrane i lekova uvek treba i kako je šokirana time da je farmaceutska firma poput JGRM u dubiozi.
@MilaNost
Naziv emitenta: JUGOREMEDIJA A.D.
Matični broj emitenta: 08000034 Ukupan broj akcionara: 4194
ISIN: RSJUREE96848 (emisija ST, serija AA) Ukupan broj akcija: 3726483
Rbr Akcionar Broj akcija % od ukupne emisije
1. AKCIONARSKI FOND AD BEOGRAD 1190835 31.95600
2. PIO FOND RS 371442 9.96763
3. JUGOREMEDIJA-COM D.O.O. 78266 2.10026
4. LUXOL-FARMACIJA DOO ZRENJANIN 32486 0.87176
5. PENPHARM DOO ZRENJANIN 30000 0.80505
E sada, imaju nešto akcija i na lično ime, ali ne puno.
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2018
Points : 5439
Datum upisa : 07.05.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 20:31

MASTER ::
Da, i da vas informišem. Koliko ja znam, danas je u fabrici bila samo Rumunka, a ne 2 kupca. I žena je bila frapirana kada je shvatila da nam pogoni stoje

Ima li ta "žena" firmu koja se bavi lekovima i kako se zove ta firma?
Ne nasedajte na takve priče, kupac mora da ima firmu !!
Neka vam kažu kako joj se zove firma i iz kog je grada!
sve drugo je magla!
Nazad na vrh Ići dole
TITO
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 84
Datum upisa : 09.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 20:33

http://www.pansweb.com/index.php?option=com_content&task=view&id=95756&Itemid=2309 KUCAJ PA VIDI OBRATITI PAŽNJU NA ČLAN 53 TAČKA 3


Poslednji izmenio TITO dana 5/25/2011, 20:35, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2018
Points : 5439
Datum upisa : 07.05.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 20:35

JUGOREMEDIJA-COM D.O.O. 78266 2.10026

Ovo ne računaj, ta je firma u likvidaciji. To su bile akcije na Jugoremediju..

JUGOREMEDIJA-COM EXPORT IMPORT DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU ZRENJANIN, PANČEVAČKA BB - U LIKVIDACIJI http://pretraga.apr.gov.rs/RepsisPublicSite/Search/GeneralEnterpriseSearch.aspx


Poslednji izmenio Limited011 dana 5/25/2011, 20:36, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 20:35

@ Tito
,,CELOKUPNOM SVOJOM IMOVINOM,,znaci imovinom drustva a ne licnom imovinom,vrlo je slicno kao na primer DOO Drustvo sa ogranicenom odgovornoscu.Opet mozda i ja gresim ajde neko malo strucniji da razjasni.
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 21.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 20:35

MASTER ::
@Dejansss
U pravu ste, ali ne zaboravite na DRŽAVU , pa mi imamo ugovor sa njom o zajedničnoj prodaji, doduše putem tendera, ali ipak je ugovor.


Nisam video ugovor i ne bih da pricam o onome sto ne znam. Ne znam da li taj ugovor vazi samo za prethodni tender? Ipak ste Vi sad rasknjizili akcije i pokusavate samostalno da izadjete na berzu.
MASTER ::

U svakom slučaju, bar za mene, udruživanje BILO SA KIM u ortačko društvo, ne dolazi u obzir.

Sa ovim se slazem u potpunosti.

MASTER ::

Mi smo dobili ne malu bitku, rekla bih odlučujuću, ali ne i rat. samuraj

Cestitam na pobedi uspeli ste makar nesto, ali sad po mom misljenju treba nastaviti mnogo snaznije i sto pre na B.B.

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
TITO
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 84
Datum upisa : 09.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 20:37

Zex983 ::
@ Tito
,,CELOKUPNOM SVOJOM IMOVINOM,,znaci imovinom drustva a ne licnom imovinom,vrlo je slicno kao na primer DOO Drustvo sa ogranicenom odgovornoscu.Opet mozda i ja gresim ajde neko malo strucniji da razjasni.
pROČITAJ TAČKU DVA KOJA GOVORI O IMOVINI DRUŠTVA, TAČKA TRI SE ODNOSI NA LIČNU IMOVINU!!! provereno OD STRANE NEKOGA KO SE RAZUME
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN - Page 9 Icon_minitime5/25/2011, 20:38

@Limited011
Ona je vlasnica apoteka u Rumuniji, ali ja ČISTO sumnjam da ona ima te pare, u stvari pre 2 godine je rekla da nema, ali hoće zajedno sa nekim investicionim fondom da kupi JGRM, tako je bar htela onda. U današnje vreme krize, neko nudi NAVODNO 10 evra za 51 %, to je 19 milona evra, nema ona te pare !
Neka naš medžament lepo na sajtu objavi svaku ponudu, a ne ovako...
Nazad na vrh Ići dole
 
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN
Nazad na vrh 
Strana 9 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (4. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: