BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 HAPŠENJA!!

Ići dole 
+67
Igi-bg
Cicija
Jarbol
Cucla
Steve McQueen
Dragan11
boban75
Popaj
Roman Abramovich
Pekoilic
Dragot
bonum.mm
ivan45
Matthew Greenburgh
Ilija
Vladulns
Dax
Teletrader
BBrroo
Boza Belex
Voiceoflaw
philips1
bokixxl
Smile
Friz
Dalaj Lama
Ars Vivendi
Irena777
Pripravnik
Gocili
FatCat
Nikola
Taliano
Zoranecc
Drag65
Fast
Big Mile
Milos86
LUMTDZOS
Kobe Bryant
Bond
Pera Zdera
vajabaja
Prokuplje
BojanNS
Fmember
Rogy
Boby
Spejs
gogloee
MarkoJTD
NEBOJSAe
MORNAR
GogaAna
pepsiman
BoS
Dmitar
MYSTIC021
Momir
Sneki
HUACHUMA
nemanjaRU
Novosadjanin007
Maca
iki
Limited011
Greta
71 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2018
Points : 5439
Datum upisa : 07.05.2009

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime7/17/2012, 17:30

Šutanovac....
Arrow

Тајне набавке и милионска штета!
Некадашњи начелник Генералштаба Здравко Понош био је у праву када је тврдио да има неправилности у трошењу буџетских средстава у Министарству одбране, показује документ до ког је дошла Пиштаљка. Губици на курсним разликама у пословању са Југохемијом а.д., куповина лекова, куповина станова, куповина службених аутомобила, уговарање тзв. поверљивих набавки, одређивање стопе провизије за комисионе послове кључне су неправилности које су открили ревизори у министарству које је водио Драган Шутановац. Да све ово не би изашло у јавност Министарство одбране је три године незаконито скривало резултате ревизије, али су они сараднику Пиштаљке достављени након налога Повереника за информације од јавног значаја.
http://pistaljka.rs/home/read/248

Neka se pripreme Dulić, Cvetković...

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2018
Points : 5439
Datum upisa : 07.05.2009

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime7/22/2012, 00:11

Citat :
Miroslav Lazanski odgovara Ministarstvu odbrane!

Gospodo, Inspektorat odbrane je deo Ministarstva odbrane Republike Srbije.
U čemu je „kvaka“? Zašto se njima ne veruje?
http://www.politika.rs/rubrike/Hronika/Miroslav-Lazanski-odgovara-Ministarstvu-odbrane.lt.html

Citat :
Ovde je neko grdno pogresio kada je uopste odgovarao na prethodnu kolumnu gospodina Lazanjskog i kada nema bar toliko iskustva da kada se tice velikog lista i novinara analiticara ne moze doci do bilo kakvog izletanja bez cvrstih dokaza.Domaci"Vikiliks"je proradio a bice jos aktivniji.Osvetljavanje 24 privatizacije,javnih nabavki,zavrsnih racuna drzave u ovom milenijumu,strukture zaduzivanja,"odbrane dinara"i ukupne megalomanije ce biti sa velikim potresima.


Citat :
Gospodine Lazanski, ''kvaka'' je u pašnjaku prve klase, a ovce služe za šišanje. Naravoučenije, prvo ošišate ovce, a zatim kupite pašnjak prve klase, što je evolutivni napredak, jer ranije su ljudi prvo kupovali pašnjake pa gajili ovce i tek na kraju ih šišali, sada je proces potpuno obrnut, ali očigedno efikasan, jer čobani prosperiraju...


Ovaj Šutanovac je neopevana budala, sam će sebe dovesti do hapšenja!
Vala neka bude... mislim da se sam "uplatkao", a bio je tako prepotentan, otero je general Ponoša, tražio zaštitu Tadića itd...

Arrow

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime7/29/2012, 03:40

Moj favorit je Vlahović!

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime8/8/2012, 22:04

Pocelo je, samo da se tako i nastavi...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime8/8/2012, 22:08

Gocili imamo gomilu Nevrnih Toma na forumu, to je ono što ne valja!
Izgubili su svaku veru u pravdu u istinu...
Potpuna rezignacija i predaja!
Pgledaj kako to izgleda:
https://www.aikb.net/t1455-ivice-hoaes-li-ili-ne#106807
heng
Nazad na vrh Ići dole
Pripravnik
VIP
VIP
Pripravnik


Broj poruka : 93
Godina : 39
Localisation : Beograd
Points : 358
Datum upisa : 13.11.2007

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime8/8/2012, 22:15

Uhapšen i Antonić, kako saznaje RTS.
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2048
Points : 5689
Datum upisa : 06.12.2008

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime8/9/2012, 14:01

Inside:
navodno je Antonić bio praćen, i kada je trebalo da izadje iz B92 posle intrvjua je nekako "nestao" - što je usledelo izdavanjem poternice.
Na samoj grani je uhapšen i kažu da je pustio suzu...
I dodao da je "sve radio po nalogu odozgo!!"

Vrlo lepo - sad samo treba da kaže ko mu je davao naredjenja.
Policija traga i za njegovim sinom.

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 529
Points : 1910
Datum upisa : 06.12.2011

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime8/9/2012, 14:03

Meni nista nije jasno. Sinoc su napisali od prilike da je izaso iz zemlje pa su ga uhapsili pri ulasku.

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Irena777
Just looking
Just looking



Broj poruka : 4
Points : 4
Datum upisa : 07.03.2012

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: s   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime8/9/2012, 14:32

http://www.kurir-info.rs/potraga-za-milanom-antonicem-i-slobodanom-ratkovicem-clanak-358995
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime8/9/2012, 19:01

Covek se vracao u zemlju da se preda,sta tu nije jasno.Uhapsen je na ulasku u zemlju iz Bosne...
Zasto to nije tako napisano,PROCENITE SAMI. HAPŠENJA!! - Page 3 145841
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2781
Points : 7934
Datum upisa : 21.01.2009

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime8/9/2012, 22:10

Boby ::
Covek se vracao u zemlju da se preda,sta tu nije jasno.Uhapsen je na ulasku u zemlju iz Bosne...
Zasto to nije tako napisano,PROCENITE SAMI. HAPŠENJA!! - Page 3 145841
Citat :
BEOGRAD - Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će na sednici Vlade tražiti odgovornost za ljude iz državnih organa koji su pomagali u bekstvu bivšem predsedniku Izvršnog odbora Agrobanke Dušanu Antoniću.

Jasno se kaže "pomaganje u bekstvu" - nema nedoumice!

HAPŠENJA!! - Page 3 Banka10

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2048
Points : 5689
Datum upisa : 06.12.2008

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime8/12/2012, 01:25

Dakle definitivna verzija hapšenja Antonića:

- neko mu je savetovao da da intervju TV B92, posle kojeg je "nestao" i uspeo uz nečiju pomoć da se nadje u Bosni. affraid
- Vučić kada je to čuo doživljava kolaps = pritisak mu je otišao na 200! tt
- Dačić iz očaja zove Dodika i moli za pomoć smoke
- Dodik izlazi u susret i Antonić se "dobrovoljno" vraća u Srbiju cat
- Antonić "pušta" suzu i izjavljuje da su mu drugi naredili da radi to što je radio.... lale

Posle se Dačić sreo s Dodikom i zahvalio mu....
99

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Dalaj Lama
Member
Member
Dalaj Lama


Broj poruka : 707
Points : 1898
Datum upisa : 30.11.2010

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime8/15/2012, 00:19

Ako me pamćenje nije izdalo, kolega Huachuma je pominjao na nekoj temi kako su Antonić, Mihajlović policajac i Vujić Valjevo zajedno igrali šah ili tako nešto na Divčibarama? Valjda su bili nerazdvojni i meditirali posmatrajući Povlenske magle?
A AGBN je tu imala dosta uloženog novca, Srbijanka, Pivara, Vujićeva firma, Petnica, Mihajlović je gaijo bikove, Lutva, gradila se brana...

_________________
Karma kažnjava sve
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime8/20/2012, 10:55

Državni revizor Dragoslav Sretenović najavio je mogućnost pokretanja krivične prijave ako Fond za razvoj ne otkloni nepravilnosti koje je uočila Državna revizorska institucija.

Državni revizor Dragoslav Sretenović najavio je mogućnost pokretanja krivične prijave ako Fond za razvoj ne otkloni nepravilnosti koje je uočila Državna revizorska institucija.

Pošto Fond ovih dana dostavi izveštaj revizorskoj instituciji o otklonjenim nepravilnostima, mi ćemo videti šta je urađeno i utvrditi da li ima osnova za pokretanje krivične prijave, rekao je Sretenović.

"Ako je napisano u izveštaju da je otklonjena nepravilnost, a mi utvrdimo da nije, onda ćemo podneti i krivične prijave", kaže Sretenović za RTS najavljujući da će rad Fonda ponovo kontrolisati naredne godine.

U Fondu ne žele da govore o primedbama revizora i u saopštenju navode da sada posluju sa dobitkom, da su preduzete mere za sprečavanje zloupotreba i da je uvedena terenska kontrola odobrenih kredita, prenosi RTS.

Na kraju 2010. godine, državni revizor je utvrdio da Fond za razvoj nije radio kako treba jer se nije znalo šta je sa oko 140 milijarde dinara odobrenih kredita.

"Mi nismo mogli da se uverimo u pravni osnov svakog potraživanja, kada je dato potraživanje, kada dospeva za naplatu, koliko rata iznosi da li je poštovana procedura naplate anuiteta svake rate", kaže Sretenović.

Zbog nepravilnosti u radu, revizor je podneo tri prijave za privredni prestup protiv odgovornih i zahtev za pokretanje prekršajnog postupka protiv Fonda za razvoj.
Izvor: Tanjug

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime8/25/2012, 16:10

Republički javni tužilac za organizovani kriminal Miljko Radisavljević izjavio je danas da je povodom nezakonitog odobravanja kredita u Agrobanci na saslušanje privedeno osam odgovornih osoba iz sistema "Habitfarm". Kako "Blic" saznaje, među privedinma je i Radoslav Lale Sekulić, vlasnik "Habitfarma".

zatvor

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1612
Points : 4730
Datum upisa : 04.06.2008

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime9/13/2012, 22:50

Ja ne znam šta vlada i Vučič čekaju, dovoljno je da krenu da hapse po spisku koji imaju ovde na našem forumu!
U čemu je problem?

Narvno, dodao bih i Tadića po komandnoj odgovornosti.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime9/14/2012, 07:58

Smile ::
Ja ne znam šta vlada i Vučič čekaju, dovoljno je da krenu da hapse po spisku koji imaju ovde na našem forumu!
U čemu je problem?

Narvno, dodao bih i Tadića po komandnoj odgovornosti.
Da bi nekog uhapsio,treba dokaz,ako se slazes,da posle hapseni,ne tuzi drzavu,pa posle ovako osakaceni finansijski moramo jos i ostetu da placamo.
A nasumicno apsiti se moze ,mislim da to ovoj novoj garnituri,ne bi bio problem a ni prvi put, mi stariji se secamo Vucicevog VOJEVANJA ,kada je bio Slobin ministar za informisanje...
Ali,KADA ULAZIS NA VRATA ,UVEK PRVO POGLEDAJ GDE JE IZLAZ...vlast se menja a u zemlji Srbiji iz politicke,elite,niko nije CIST.
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime9/14/2012, 11:56

Smile ::
Ja ne znam šta vlada i Vučič čekaju, dovoljno je da krenu da hapse po spisku koji imaju ovde na našem forumu!
U čemu je problem?

Narvno, dodao bih i Tadića po komandnoj odgovornosti.

mozemo i ovako da razmisljamo :
ja bih prvo pohapsio sve vas ovde sto spekulisete na berzi, narod gladuje a vi na tudjoj muci se bogatite ...
I odakle vam pare da kupujete akcije na berzi, da nije mozda od plate? ko danas posteno radi, ako uopste readi, jedva sastavlja kraj sa krajem...
govor cekic


kakva hapsenja kad svako svakog drzi za jaja.
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime9/14/2012, 12:10

Fmember ::
Smile ::
Ja ne znam šta vlada i Vučič čekaju, dovoljno je da krenu da hapse po spisku koji imaju ovde na našem forumu!
U čemu je problem?

Narvno, dodao bih i Tadića po komandnoj odgovornosti.

mozemo i ovako da razmisljamo :
ja bih prvo pohapsio sve vas ovde sto spekulisete na berzi, narod gladuje a vi na tudjoj muci se bogatite ...
I odakle vam pare da kupujete akcije na berzi, da nije mozda od plate? ko danas posteno radi, ako uopste readi, jedva sastavlja kraj sa krajem...
govor cekic
EVO ODO SAM DA SE PRIJAVIM...


kakva hapsenja kad svako svakog drzi za jaja.
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1612
Points : 4730
Datum upisa : 04.06.2008

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime9/25/2012, 21:31

Ministar policije Ivica Dačić izjavio je danas da je u toku istraga koja se tiče bivšeg ministra zaštite životne sredine i prostornog planiranja Olivera Dulića i jednog od preduzeća koja se nalaze na listi sumnjivih privatizacija.

Dačić, međutim, nije mogao da iznosi detalje ali je, na pitanje novinara da li je tužilaštvo Slovenije uključeno u slučaj, samo kratko rekao da je proces "u toku i da se traže informacije iz Slovenije zbog firme u toj zemlji".

Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2781
Points : 7934
Datum upisa : 21.01.2009

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime9/27/2012, 10:57

Citat :
Дулићевом оцу 47 милиона за санацију депоније
25.09.2012
Пише Иван Нинић
Предузеће DG Company д.о.о. из Суботице чији је власник отац, а директор брат бившег министра животне средине и рударства Оливера Дулића добило је у августу 2010. године посао санације депоније у Суботици чија је вредност 47 милиона динара, сазнаје Пиштаљка. Под којим условима је овај тендер спроведен Пиштаљка покушава да сазна пуних петнаест месеци, али Јавно комунално предузеће Чистоћа и зеленило из Суботице, кршећи закон, одбија да достави тражене информације. Руководство ЈКП скоро месец дана игнорише налог Повереника за информације од јавног значаја којим је наложено да се сараднику Пиштаљке достави тендерска документација и уговор који је потписан са фирмом DG Company д.о.о.

http://pistaljka.rs/home/read/280

Ovaj doktor je vidjen za aps!

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
bokixxl
Still learning
Still learning



Broj poruka : 63
Points : 182
Datum upisa : 19.11.2011

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime9/27/2012, 14:00

Izgleda da će od svih onih lopova - on prvi da nagrabusi.
BTW- pre izvesnog vremena sam na jednom od podforuma video kladionicu da li će nove vlasti do oktobra da izvedu veliko hapšenje. Da li se ovo broji?
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2018
Points : 5439
Datum upisa : 07.05.2009

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime9/27/2012, 15:31

Kako da ne!
Visoko na kladionici stoje Dulić, Šutanovac, Nikezić, Petrović i Cvetković, Šoškić, Pajtić...
A Čanka možeš da računaš kao uhapšenog, bez obzira dal će dobiti uslovnu kaznu...
police

https://www.aikb.net/t1455p49-daeiau-imas-li-muda#108587

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
philips1
Our family
Our  family



Broj poruka : 334
Points : 946
Datum upisa : 12.04.2012

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime10/1/2012, 00:30

SUBOTICA – Bivši ministar za zaštitu životne sredine, rudarstvo i prostorno planiranje Oliver Dulić izjavio je da se protiv njega vodi medijska hajka, jer se, dok je bio na toj funkciji, zamerio bogatim ljudima iz kriminalnog okruženja.

„Iza medijske hajke protiv mene stoje veoma bogati ljudi iz kriminalnog okruženja koji su imali problem sa mojim radom i zakonima koji su doneti dok sam bio ministar”, rekao je Dulić u sinoćnjem intervjuu subotičkoj Ju eko televiziji.

od
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2781
Points : 7934
Datum upisa : 21.01.2009

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime10/6/2012, 14:00

Dulic priveden...

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime10/6/2012, 17:58

Ars Vivendi ::
Dulic priveden...

nije baš, ali ponedeljak je blizu.... zatvor



Policija pokušala da uhapsi Dulića, ali se on pozvao na imunitet, a zatim ga se odrekao, održao konferenciju za novinare i otišao u policiju. Povod za Dulićevo privođenje je, kako saznajemo, poslovanje firme "Nuba" i postavljanje optičkih kablova u Srbiji.

Dulić, kojeg su pripadnici policije pokušali da privedu u njegovoj kući u Subotici, jutros se pozvao na imunitet kako bi se obratio javnosti u Skupštini. On se, nakon konferencije za novinare, javio policiji kako bi dao iskaz. Međutim, nije saslušan, jer i dalje ima poslanički imunitet.

Tužilac je već uputio zahtev Skupštini za ukidanje imuniteta. Predsednik Administrativnog odbora Skupštine Srbije Zoran Babić rekao je da je tehnički do ponedeljka moguće ukinuti imunitet poslanika Dulića.

(b92)


_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2781
Points : 7934
Datum upisa : 21.01.2009

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime10/11/2012, 12:09

U sklopu borbe protiv sistemske korupcije, jutros su privedeni Dušan Borovica, vlasnik "Vojvodina puta" iz Zrenjanina, Zdravko Ilić, direktor tog preduzeća, i Dragan Aleksić, direktor JKP "10. avgust" iz Nove Crnje. Sva trojica su osumnjičena za primanje i davanje mita.

Prema podacima Narodne banke Srbije, šest preduzeća kojima upravlja Borovica se nalaze u blokadi u ukupnom iznosu od preko 1,5 milijardi dinara, a dug novosadske firme je najveći i iznosi blizu 712 miliona. "Borovica transport" je u blokadi za 522 miliona, "Borovica transport - Put" 154 miliona, "Vojvodinaput Zrenjanin" 124 miliona, Hidrograđevinar iz Sremske Mitrovice 30 miliona, a "Napredak" iz Apatina nešto preko 9 miliona dinara, preno jenovosadski Radio 21, a prenosi RTS.


_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime10/13/2012, 01:22

ŠuNtanovca zaboravite!!!
Američka ambasada stavila VETO na njegovo hapšenje !!
Zato je i zamrla medijska kampanja protiv njega.....

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2781
Points : 7934
Datum upisa : 21.01.2009

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime10/16/2012, 13:02

Iskopaše i Nebojšu Čovića ili je to samo nagadjanje?

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime10/16/2012, 21:17

Citat :
Nebojša Čović, bivši potpredsednik Vlade i šef Koordinacionog tela za KiM, naći će se uskoro iza rešetaka, potvrđeno je Kuriru iz državnog vrha.

Prema rečima našeg sagovornika, Čović je još pre godinu dana bio obuhvaćen istragom o proneveri 459 miliona dinara državnog novca u vezi sa gradnjom stanova za Srbe u Kosovskoj Mitrovici, a sada ga je Bojan Radovanović, direktor FK Novi Pazar i vlasnik firme „Masters“, koja je trebalo da gradi pomenute stanove, navodno direktno doveo u vezu s nenamenskim trošenjem para. Prema pisanju medija, Radovanović je, kako bi dobio status svedoka-saradnika, ispričao policiji sve što zna o Čoviću, što je dovoljno za privođenje.

- Političar, koji je nekad bio visokorangiran u Vladi, a čije hapšenje će biti u narednih nekoliko dana, jeste Nebojša Čović. Javnost će biti zgranuta kad bude čula za šta se sve on sumnjiči, u šta je sve, izgleda, taj čovek umešan - kazao je za Kurir izvor iz najvišeg državnog vrha.


_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2018
Points : 5439
Datum upisa : 07.05.2009

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime10/26/2012, 17:14

Ne znam, javlja mi se da su Nikezići za hapšenje...


_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime11/1/2012, 23:13

Uhapšen Janjušević

“Zoran Janjušević, nekada bliski saradnik pokojnog srpskog premijera Zorana Đinđića, bio je 1992. običan operativac i vozač u Službi državne bezbednosti u Srpskom Sarajevu. Kako je Janjušević iz Republike Srpske došao za savetnika za bezbednost u kabinetu Đinđića? Postoji li uopšte njegova biografija?”

Bio je Djindjićev savetnik za bezbednost (zvanično). U javnosti se najčešće spekulisalo da se Janjušević bavio i formiranjem dosijea “neposlušnih” članova Vlade Srbije.

Bivši potpredsednik Vlade Srbije Žarko Korać je 2003. godine obavestio građane da je Janjušević “u najvećoj tajnosti, da za to nije znala ni policija, već samo mali broj ljudi, prisluškivao razgovore kriminalaca”.

Bio je i stečajni upravnik Brodogradilišta Beograd. Kasnije, Janjušević se sasvim lepo snašao i u Sloveniji. Krajem 2010. Viši sud u Beogradu je posle procesa dugog pet i po godina, u nedostatku dokaza, oslobodio Janjuševića i Nemanju Kolesara optužbi za zloupotrebe u privatizaciji cementare “Novi Popovac”.

Istraga protiv Kolesara, bivšeg šefa kabineta premijera Srbije, i Janjuševića, tadašnjeg savetnika Đinđića, kao i protiv direktora cementare Darka Križana i Miroljuba Jakovljevića, direktora preduzeća “MCS grup”, pokrenuta je u aprilu 2004. Tužilaštvo je tvrdilo da su se Križan i Kolesar 2001. godine, po raspisivanju tendera za privatizaciju cementare, sa švajcarskom “Holcim grupom” dogovorili da njihovo preduzeće “Brajtenburger” bude proglašeno za najpovoljnijeg kupca.

Nazad na vrh Ići dole
Voiceoflaw
VIP
VIP
Voiceoflaw


Broj poruka : 541
Points : 1212
Datum upisa : 20.05.2011

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime11/6/2012, 14:23

Nova hapšenja zbog korupcije
Beograd -- U nastavku akcije suzbijanja korupcije jutros su privedeni direktor JP "Razvoj" iz Žitišta, direktor Privrednog društva "Borovica transport" i Miodrag Delić.

HAPŠENJA!! - Page 3 16465734205098cf26e65ca011074533_orig

Direktor JP "Razvoj" iz Žitišta Jovan Mandić, direktor Privrednog društva "Borovica transport" Dragan Janićijević i Miodrag Delić iz Beograda privedeni su zbog sumnje da su zloupotrebom službenog položaja oštetili JP "Razvoj" za 1.400.000 evra. Oni su tako pribavili protivpravnu korist Vojvodinaputu i Borovici Transport. Akciju su sproveli pripadnici Uprave kriminalističke policije Policijske uprave Zrenjanin u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Zrenjaninu.

Kako je navedeno, krivičnom prijavom biće obuhvaćeni i vlasnik privrednog društva "Vojvodina put" AD Zrenjanin i "Borovica transport" D. B. (56) i direktor privrednog društva "Vojvodina put" AD Zrenjanin Z. I. (37), koji se već nalaze u pritvoru.

U saopštenju je istaknuto da "postoje osnovi sumnje da su J. M. i Z. I., aprila ove godine zaključili dva ugovora po osnovu kojih je, za potrebe javnog preduzeća 'Razvoj' Žitište, 'Vojvodina put' trebalo da obavi sanaciju i rehabilitaciju saobraćajnica u opštini Žitište i sanaciju ulica u mesnim zajednicama te opštine".

Ugovorena vrednost radova iznosila je 354.619.848 dinara, a sredstva za izvšenje
tog posla obezbedjena su iz Fonda za kapitalna ulaganja Vojvodine.

Kako je navedeno, "Vojvodina put" je, nakon toga, ugovoreni posao prenela na podizvodjača "Borovica transport".

Iz MUP-a ističu da je utvrdjeno da je "Vojvodina put", od Fonda za kapitalna ulaganja Vojvodine, do sada naplatila 230.229.238 dinara, a na osnovu ispostavljenih privremenih situacija, čijom proverom je utvrdjeno da su u istima fakturisani i radovi koji nisu izvedeni u prikazanom obimu u iznosu od 161.002.586 dinara.

Postoje osnovi sumnje da je M. D., kao fizičko lice, neovlašćeno overavao privremene situacije pečatom svog brata blizanca, inače zvaničnog nadzornog organa.

Kako je istaknuto, deo sredstava od 121.408.777 dinara, privredno društvo "Vojvodina put" uplatilo je firmi "Borovica transport"za poslove koji realno nisu izvedeni od strane ovog privrednog društva.

Na taj način oštećeno je javno preduzeće "Razvoj" Žitište, odnosno Fond za kapitalna ulaganja Vojvodine, za oko 1.400.000 evra i pribavljena je protivpravna imovinska korist preduzećima "Vojvodina put", AD Zrenjanin i "Borovica transport".

HAPŠENJA!! - Page 3 3927895188
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime11/6/2012, 17:30

ovo pada jos u hodniku suda.
Nazad na vrh Ići dole
Voiceoflaw
VIP
VIP
Voiceoflaw


Broj poruka : 541
Points : 1212
Datum upisa : 20.05.2011

HAPŠENJA!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HAPŠENJA!!   HAPŠENJA!! - Page 3 Icon_minitime11/6/2012, 19:57

Boby ::
ovo pada jos u hodniku suda.

Nebi reko da si u pravu, pogledaj koliko mu je ukupno blokirana Dunav grupa. Nije to palo sa neba(niti su zaposleni stvorili tu dubiozu) nije dzabe gazda za finansijskog direktora na nivou citave Dunav grupe postavio nekadasnjeg stecajnog upravnika MTBN. Taj recept za punjenje privatnih dzepova postoje i u drugim firmama.Imas primer i Nibens grupe sta se desilo. Sta imaju zajednicko gazde zavrsile u zatvoru i nude milione evra za narukvicu. a radnici....... HAPŠENJA!! - Page 3 735549 E moj Boby pausalno dati u jedoj recenici ocenu cccc

Cekaj isplivace tu jos kojecega(u pitanju su milioni i milioni evra)

Da jace zagrebu nasla bi se kompletna bivsa garnitura vlasnika Dunav grupe. Ovako svi oni imaju odstupnicu u rezervnu gradjevinsku firmu(milenijum tim)

Sto se mene tice pozdravljam sve te akcije(naravno da budu i procesuirane) i da ce toga biti jos. Isto tako da im se oduzme sva imovine.

A imas i temu VPZR pa se blize upoznaj kakvi sve kvazi biznismeni kupuju firme.



HAPŠENJA!! - Page 3 3927895188
Nazad na vrh Ići dole
 
HAPŠENJA!!
Nazad na vrh 
Strana 3 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: INFO-
Skoči na: