BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Agrobanka - AGBN (III DEO)

Ići dole 
+98
hey-ho
Bookmaker
Strbac
geogsi
Taliban
Rogy
Infinity
Guda
sexy jea
Cincinnatus
Folio
Mistery 011
Boby
vajabaja
Jumbo
Joca
Djuka
Novosadjanin007
Josh
Boki72
Dosije
Dusan
Greta
Borodino
Ars Vivendi
VorenBafet
BoS
Bidza
HUACHUMA
V029
Sutra
C R A Z Y
Prokuplje
Sahbaz
JMBR
JelenaS
Non-ProfitOrganization
Miladin
Sasa965
BBrroo
Admin
StariHrast
Sheriff
Mukli
Djakon
Momir
FatCat
Milica1
Zeljko
đubretarac
gogloee
Dragan
Kupi akcije
Popaj
Limited011
Dnenad85
Aca123
Atomski mrav
SabanNonda
Boranija
Zoranecc
Berza011
Jovana2009
Nemesis
Božo
Ris
Kobe Bryant
NEBOJSAe
Steve McQueen
Mitar
pepsiman
KRUSKA
GogaAna
Friz
nepet
Banaćanin
Aritmeticar
Slovenac1
Racunarko
Dax
Goast
Teletrader
RobinHood
Vladulns
Bista
Sneki
Magi2
Sofke
iki
Zak10
MarkoJTD
Maca
Drag_Mlad
MilanLaki
Jegulja
Ilija
Bond
Lilihip
102 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/20/2011, 12:11

Dobro je, izgleda je cena prikocila malo.
Nazad na vrh Ići dole
Ilija
Member
Member
Ilija


Broj poruka : 480
Points : 1261
Datum upisa : 30.09.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/20/2011, 12:34

Sta je tu dobro.
Najbolje bi bilo da se vrati na 6.000 i da potraje par godina, pa onda da se dokupimo - pa kad skoci...
Nazad na vrh Ići dole
iki
VIP
VIP
iki


Broj poruka : 1609
Godina : 52
Localisation : NBGD
Points : 2429
Datum upisa : 15.11.2007

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/20/2011, 12:40

MikiLaki nikako da se organizuje sa AGBN. Da li da raste ili da pada? TUCA
Nazad na vrh Ići dole
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/20/2011, 12:47

MilanLaki ::
Dobro je, izgleda je cena prikocila malo.

Laki druže nemoj da se ljutiš ali dosadan si kao tr..er sa tom svojom mantrom.
Aman čoveče imao si devet meseci ukopanu cenu skoro u mestu i ti se i dalje
svaki dan pojavljuješ sa tezom kako bi bilo dobro da cena ne raste još neko vreme.
NE, NE BI BILO DOBRO DA CENA NE RASTE. Naprotiv!
Bilo bi odlično da raste svaki dan, da se vrati barem malo od gomile izgubljenog poverenja
u ovu hartiju koja je svojevremeno bila motor rasta celog Beleksa.
Sa daljim kilavljenjem ubila bi volju i onima koji još uvek veruju u nju, a kojih
i nije preostalo baš previše. Samo konstantni rast može ovde vratiti institucionalne investitore koji su se razbežali glavom bez obzira.
Slinavljenje kakvo smo imali od maja ne bi donelo nikome ništa dobro, pa ni tebi. I stvarno mi nije jasno kako ti ne dosadi da nas smaraš svojim postovima bez ikakve svrhe, sem ako nije u pitanju neka vradžbina.

Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2990
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5556
Datum upisa : 22.05.2007

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/20/2011, 12:51

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 524f9982cd

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
VorenBafet
Still learning
Still learning
VorenBafet


Broj poruka : 57
Godina : 36
Localisation : Beograd-Kragujevac
Points : 189
Datum upisa : 04.06.2008

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/20/2011, 16:35

Drag_Mlad ::
BoS ::
Drag_Mlad ::
....Moj savet je da ko nije procitao knjigu "Izazov berze" od Andre Kostolanja da je obavezno i procita,...

Imaš li neki link za download (po mogućstvu prevedena verzija)?

Imas u knjizari plato, knjiga je prevedena na nas jezik, neznam da li ima negde na internetu da se nadje u elektronskom obliku,...

Takođe preporučujem knjigu, izdavač je Finesa, lako se nalazi!
Andre je stari lisac koga je tržište učilo svemu, mnogo sam od njega naučio, naročito o sistemu razisljanja s rezervom!

https://www.youtube.com/watch?v=xmWpsl3qdrI
https://www.youtube.com/watch?v=BDkmbMjbdu0&feature=related
sesir
Nazad na vrh Ići dole
http://aktivfs.com/
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2022
Points : 5443
Datum upisa : 07.05.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/21/2011, 00:41

slalic ::
erichser ::
Jbg, ja sam se zeznuo pa sam uleteo u AGBN po 40700 rsd, sada mi je zao sto za te pare nisam otisao u kafanu i castio drustvo 10 dana a od kusura otisao na letovanje na Ibicu. Cim se vrati na nivo cene po kojoj sam usao, prodacu je. :D
Strpljenja prijatelju. FIS je nizak, i to j... naše kokoške :)
Ja sam ulazio po 28.000 pa prodao po 44.990, pa ponovo ušao na prosečno 41.300. Sve u periodu od šest meseci. Takav je momenat na Belexu, sada. Pogledaj npr MTBN, jaka k'o crna zemlja, stoji i klizi na dole...nema loših vesti, nema lošeg poslovanja.

https://www.aikb.net/t8-najsmesnije-akcije-na-bb


Vremeplov.... suny
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2162
Points : 6016
Datum upisa : 25.07.2010

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/21/2011, 01:34

Slovenac1
Zanimalo bi me koliki je Vaš ponder na AGBN i AIKB?

Siguran sam da bi mnogi voleli to da znaju...
Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/21/2011, 07:33

Boranija ::
Slovenac1
Zanimalo bi me koliki je Vaš ponder na AGBN i AIKB?

Siguran sam da bi mnogi voleli to da znaju...
Like a Star @ heaven

Mislim da su to osobne stvari i ne trebam jih deliti na forumu, kao što jih i niko drugi ne deli. I nema potrebe za tome jer taj podatak ništa ne znači. Bitni su veliki igrači, fondovi.
Nazad na vrh Ići dole
V029
Still learning
Still learning



Broj poruka : 97
Points : 346
Datum upisa : 26.09.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/21/2011, 11:08

Slovenac1 ::
Boranija ::
Slovenac1
Zanimalo bi me koliki je Vaš ponder na AGBN i AIKB?

Siguran sam da bi mnogi voleli to da znaju...
Like a Star @ heaven

Mislim da su to osobne stvari i ne trebam jih deliti na forumu, kao što jih i niko drugi ne deli. I nema potrebe za tome jer taj podatak ništa ne znači. Bitni su veliki igrači, fondovi.
post2
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13770
Localisation : Novi Sad
Points : 51564
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/21/2011, 16:52

Promene: 19.01. - 21.01.2011. (T-3) ili 14.01. - 18.01.2011.

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 08promene190121012011
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2784
Points : 7938
Datum upisa : 21.01.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/21/2011, 18:57

Jel cilj da dodje do svadje?
TUCA

Bista, može to i lepše da se kaže.
Nazad na vrh Ići dole
Bista
Spammer
Spammer
Bista


Broj poruka : 58
Points : 360
Datum upisa : 28.09.2010

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/21/2011, 19:15

Sta fali, bas sam lepo reko love3
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/21/2011, 22:01

Bista ::
Slovenac ti si to pisao i kad je cena bila 25.000, od tebe samo puste price govor

Več sam ti jednom napisao, hajde ti nama kaži nešto unapred za AGBN, a ne samo gledati šta se več dogodilo, to zna svako. Ti meni kaži gde če biti cena za mesec dana, pola godine, na kraju godine kad si toliko pametan. Hajde da čujemo od tebe nešto što nije pusta priča več jedanput udrimile
Nazad na vrh Ići dole
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/22/2011, 08:51

Bista ::
Jedan dan crveno i ovde odmah mrtvilo, tisina i cemer. Gde su sad ovi hrabri kupci sto cekaju da cena stagnira, da ulete sa "kolicinama" spominjanim a gde su i ovi koji vec cenu vide tamo gde joj jos mesto nije. Lepo sam rekao, ovde sve neki glumci i to epizodisti od
tebe izgleda; da kad te zena ispreskace ,izriba i postroji u tri reda,onda nemas gde nego da svoju nemoc i tugu lecis ovde na forumu pa smaras i defetujes :bla:
Nazad na vrh Ići dole
HUACHUMA
VIP
VIP
HUACHUMA


Broj poruka : 523
Localisation : valjevo
Points : 1619
Datum upisa : 25.05.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/22/2011, 09:21

Tako je. Bista ! Trebao bi da imas u vidu da i nas zena ispreskace ,izriba i postroji u tri reda pa mi opet nikoga ne diramo. Pogotovo ne bez razloga (sem ako to nije Dinkic, Verica Barac, Tajkuni .....)

Sve mi se cini da tajkune imamo sve manje razloga da napadamo. Oni polako ali sigurno odumiru kako u lokalu tako i u globalu (na nivou Srbije i okoline). Meni je najzalije zbog mog lokalnog koji sada ima manje od 1% AGBN i koji je na ime duga nedavno istoj uvalio dve bezvredne hale. Ali nebo ce ga sacuvati jer on je nosilac ordena Svetoga Save. alien

_________________
Bolje je imati akcije na grani nego nekretnine u ruci!
Nazad na vrh Ići dole
Bista
Spammer
Spammer
Bista


Broj poruka : 58
Points : 360
Datum upisa : 28.09.2010

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/22/2011, 16:38

Drugari, el to vas trojica iz licnog iskustva, mislim to preskaknje, postrojavanje i ostali sado mazo ? Ja nemam tih muka a vi ste bre u ozbiljim problemima onda.Dal ja da naidjem da vam sredim situaciju po kuci, mislim da nemate vise taj stres od zene, ipak je ovo srbija a ja sam tu maher roshtilj
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/22/2011, 17:00

Da, ali taj g. Vujic iz Valjeva je uvek prisutan u agbn. Bilo bi zaista lepo videti da takav lik napusti vlasnicku strukturu i ispari vec jednom. Ovako on zalozi akcije, zaduzi se, ne vrati dug, banka proda akcije, on nekim cudom nakon par dana opet kupi akcije i stvar uredu. Mislim da bi Slovenci, Hrvati, Austrijanci i posteni srpski akcionari trebalo konacno da upravu banke uvedu u red na prvoj narednoj skupstini akcionara. Zna li se kolika je tacna dobit za '10. ?
Nazad na vrh Ići dole
HUACHUMA
VIP
VIP
HUACHUMA


Broj poruka : 523
Localisation : valjevo
Points : 1619
Datum upisa : 25.05.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/22/2011, 18:39

Na zalost ovaj deo posta u vezi banke treba najozbilnije shvatiti. Izgleda da je bas tako bilo. Nemam mnogo informacija jer se ne druzim sa ljudima koji su na polozajima i u politici ali se cuje da ovaj biznismen nije jedini u Valjevu koji ima veliki dug prema AGBN. Da li je ovo sve uracunato u sadasnj cenu i da li je akcija i dalje podcenjena to ne znam. Sve dok ne vidim ulaze velikih sa vecim kolicinama novca ostace sumlja.

Puno je seljackih biznismena koji su se zaigrali u Srbiji koji su uz pomoc banaka ostvarivali raznorazne glupe zamisli kao sto su: kongresni centri, etno sela ..... Nadam se da AIK i JMBN nisu pozajljivali takvima bez dobre zaloge.

_________________
Bolje je imati akcije na grani nego nekretnine u ruci!
Nazad na vrh Ići dole
Sahbaz
VIP
VIP



Broj poruka : 333
Points : 1288
Datum upisa : 30.06.2008

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/22/2011, 19:37

Za one koje ne cudi otkud sad to u Valjevu, eto ga ukratko ovaj post u mom potpisu. Za one koje cudi: da li vas je lagao oko duga? Da li vas je ubedjivao da nema problema, dok ste kupovali akcije po ceni od nekoliko desetina hiljada dinara? Jedini nacin da Antonicevu kupovinu po onim relativno niskim cenama protumacim pozitivno- po male akcionare, je da kupuje jer planira da podnese ostavku i zna da ce ta pozitivna vest podici cenu akcija. Bojim se da nije to u pitanju. Ali ne dajte se mom pesimizmu, samo pumpajte i procenjujte p/b i potcenjenost na osnovu tvrdnji dokazanog lazova i kretanja cena drugih akcija. Ne kazem da nece cena skakati, skoro svaka roba nadje kupca, neki cak i djubre otkupljuju. Mene mrzi da se izlazem tolikom stresu i riziku. Kupio sam ih jednom, dok sam bio jos fluorescentnije zeleniji nego sada, pa ih ubrzo prodao, cim sam bolje sagledao u sta ulazem (bese ko sto rece Peter Lynch: "I've got it! I've got it! What is it?"). AGBN? Ne, hvala. Srecno vam bilo!

_________________
Ne veruj menadzmentu koji te laze.  govor
Nazad na vrh Ići dole
Sheriff
Still learning
Still learning
Sheriff


Broj poruka : 74
Points : 233
Datum upisa : 15.12.2010

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/22/2011, 20:33

Drugari sta je sa vama odjednom? scratch
Izgeda da ce AGBN dosta gore sesir
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/22/2011, 20:44

Ne znam sta im bi odjednom. Zanimljivo bi bilo istraziti problematicne kredite agbn, a cini mi se da je Latinovic rekao da imaju oko 15% problematicnih kredita, sto je oko proseka za ceo bankarski sektor. Sada cujem ovu pricu oko Vujica itd. i uopste mi se ne dopada.
Uopste nije tacno da stranci ne kupuju ovu banku. Oni se ukljuce kada treba kupiti veci paket akcija.
Nazad na vrh Ići dole
Sheriff
Still learning
Still learning
Sheriff


Broj poruka : 74
Points : 233
Datum upisa : 15.12.2010

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/22/2011, 21:00

MilanLaki ::
Ne znam sta im bi odjednom.

HaHa od , MilanLaki pa ti si najgori od sve dece...

Mozda cu da ispadnem glup u drustvu ali mi se cini da na ovoj temi samo namerno pravis zbrku, kupi i neku akciju dok ne poskupi sesir
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/24/2011, 10:06

MilanLaki ::
Ne znam sta im bi odjednom. Zanimljivo bi bilo istraziti problematicne kredite agbn, a cini mi se da je Latinovic rekao da imaju oko 15% problematicnih kredita, sto je oko proseka za ceo bankarski sektor. Sada cujem ovu pricu oko Vujica itd. i uopste mi se ne dopada.
Uopste nije tacno da stranci ne kupuju ovu banku. Oni se ukljuce kada treba kupiti veci paket akcija.

Naznam koja banka nema problematicnih kredita,... miislim da je bankarski sektor kod nas odlicno prosao u ovoj krizi, skoro neosetno, tako da ocekujem pravi skok svih akcija u sektoru kada bude prosla kriza.
Milance vidim da malo lutas u razmisljanjima. Moj savet je da ulazis bez obzira na cenu, 8500 nije velika cena. Uvek mozes da uradis ponderisanje ako cena ode dole. Treba samo da kupujes, kupujes i kupujes,...
Moje iskustvo je da sam ulazio na 9k, na 8k, a najvise oko 7k, tako da sam smanjio ponder na oko 7,3 k.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/24/2011, 15:27

A inače na AIKu se lepo pokazalo u prošloj godini uz ogromne obime, da nije bitno ko prodaje nego ko kupuje.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13770
Localisation : Novi Sad
Points : 51564
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/24/2011, 16:30

Promene: 21.01. - 24.01.2011. (T-3) ili 18.01. - 19.01.2011.

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 09promene210124012011
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/24/2011, 17:07

Kupuje ovde Erste i verovatno gazda Verana iza ovog RBS kastodija, tako da nema zime. Slovenci prodaju, ali sta ima veze, kupovace oni posle skuplje :-)
Nazad na vrh Ići dole
HUACHUMA
VIP
VIP
HUACHUMA


Broj poruka : 523
Localisation : valjevo
Points : 1619
Datum upisa : 25.05.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/25/2011, 11:07

Odakle se pojavi ovoliko radikala na forumu i to posebno na Agrobanci. Mogao bi moderator malo da reaguje.

_________________
Bolje je imati akcije na grani nego nekretnine u ruci!
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/25/2011, 12:38

Kako nam je berza zivnula odmah poplava novih clanova. Zelim dobrodoslicu svima i zamolio bih vas za trunku kucnog vaspitanja.
Ukoliko se ne slazete sa necijim izlaganjem ima i drugih, lepsih, nacina komunikacije osim vredjanja.
Takodje, malo postovanja prema onima koji ovde pisu vec dugi niz godina.

Nazad na vrh Ići dole
NEBOJSAe
Member
Member
NEBOJSAe


Broj poruka : 583
Godina : 43
Localisation : NOVA PAZOVA
Points : 971
Datum upisa : 20.08.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/25/2011, 12:45

pozdrav za atomskog mrava sesir
Nazad na vrh Ići dole
Borodino
Still learning
Still learning
Borodino


Broj poruka : 43
Points : 124
Datum upisa : 01.10.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/25/2011, 13:09

atomski mrav ::
Kako nam je berza zivnula odmah poplava novih clanova. Zelim dobrodoslicu svima i zamolio bih vas za trunku kucnog vaspitanja.
Ukoliko se ne slazete sa necijim izlaganjem ima i drugih, lepsih, nacina komunikacije osim vredjanja.
Takodje, malo postovanja prema onima koji ovde pisu vec dugi niz godina.

post2
Nazad na vrh Ići dole
V029
Still learning
Still learning



Broj poruka : 97
Points : 346
Datum upisa : 26.09.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/25/2011, 13:25

atomski mrav ::
Kako nam je berza zivnula odmah poplava novih clanova. Zelim dobrodoslicu svima i zamolio bih vas za trunku kucnog vaspitanja.
Ukoliko se ne slazete sa necijim izlaganjem ima i drugih, lepsih, nacina komunikacije osim vredjanja.
Takodje, malo postovanja prema onima koji ovde pisu vec dugi niz godina.

post2
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/25/2011, 13:31

dragi naš atomski, potpuno si u pravu ljubav

ova a i bilo koja druga tema mogu da se zatruju nesuvislim
i zajedljivim komentarima i da ovaj forum postane nešto što niko od
nas ne bi hteo.

Bista@ služi se argumentima u svojim postovima, onda će tvoje pisanje postati
zanimljivo i korisno.

Sto se tice AGBN mislim da je Slovenac1 u pravu. Još kako je vazno KO kupuje!
Ako se kupovine svode na Peru, Miku i Jacu... onda ima da se načekamo....
Još uvek nema velikih fondova, banki....ovo su samo neki kastodi računi.

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/25/2011, 14:07

atomski mrav ::
Kako nam je berza zivnula odmah poplava novih clanova. Zelim dobrodoslicu svima i zamolio bih vas za trunku kucnog vaspitanja.
Ukoliko se ne slazete sa necijim izlaganjem ima i drugih, lepsih, nacina komunikacije osim vredjanja.
Takodje, malo postovanja prema onima koji ovde pisu vec dugi niz godina.


post2

Ma odlučnije sa provokatorima bicevanje

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13770
Localisation : Novi Sad
Points : 51564
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 Icon_minitime1/25/2011, 16:58

Promene: 24.01. - 25.01.2011. (T-3) ili 19.01. - 20.01.2011.

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 17 10promene240125012011
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
 
Agrobanka - AGBN (III DEO)
Nazad na vrh 
Strana 17 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Agrobanka - AGBN (5. DEO)
» Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)
» Agrobanka - AGBN (IV DEO)
» Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)
» Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: