BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Agrobanka - AGBN (III DEO)

Ići dole 
+98
hey-ho
Bookmaker
Strbac
geogsi
Taliban
Rogy
Infinity
Guda
sexy jea
Cincinnatus
Folio
Mistery 011
Boby
vajabaja
Jumbo
Joca
Djuka
Novosadjanin007
Josh
Boki72
Dosije
Dusan
Greta
Borodino
Ars Vivendi
VorenBafet
BoS
Bidza
HUACHUMA
V029
Sutra
C R A Z Y
Prokuplje
Sahbaz
JMBR
JelenaS
Non-ProfitOrganization
Miladin
Sasa965
BBrroo
Admin
StariHrast
Sheriff
Mukli
Djakon
Momir
FatCat
Milica1
Zeljko
đubretarac
gogloee
Dragan
Kupi akcije
Popaj
Limited011
Dnenad85
Aca123
Atomski mrav
SabanNonda
Boranija
Zoranecc
Berza011
Jovana2009
Nemesis
Božo
Ris
Kobe Bryant
NEBOJSAe
Steve McQueen
Mitar
pepsiman
KRUSKA
GogaAna
Friz
nepet
Banaćanin
Aritmeticar
Slovenac1
Racunarko
Dax
Goast
Teletrader
RobinHood
Vladulns
Bista
Sneki
Magi2
Sofke
iki
Zak10
MarkoJTD
Maca
Drag_Mlad
MilanLaki
Jegulja
Ilija
Bond
Lilihip
102 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Bista
Spammer
Spammer
Bista


Broj poruka : 58
Points : 360
Datum upisa : 28.09.2010

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimeSre 10 Nov - 14:14

Najveca enigma ovde su Beo Monet. Mozda je to oblik sizofrenije pravnog lica ali jedan dan prodaju 100 pa naredni kupe 50, pa onda prodaju 16 pa kupe 30 i tako vec nedeljama. Mozda ih niko nije naucio da surf ne znaci samo sumanutu prodaju i kupovinu bez obzira na cenu od
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13731
Localisation : Novi Sad
Points : 51381
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimeSre 10 Nov - 16:40

Promene: 09.11. - 10.11.2010. (T-3) ili 04.11. - 05.11.2010.

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 126promene091110112010
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimePet 12 Nov - 12:05

Ima li gde Unicredit-a da caskom ovo pocisti? suny
Nazad na vrh Ići dole
iki
VIP
VIP
iki


Broj poruka : 1609
Godina : 52
Localisation : NBGD
Points : 2429
Datum upisa : 15.11.2007

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimePet 12 Nov - 12:09

Od ovoga su i Dobanovci digli ruke od
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimePet 12 Nov - 12:17

iki ::
Od ovoga su i Dobanovci digli ruke od

U pravu si. Samo neka se Dobanovci drze primarne proizvodnje i neka ne pocnu da glume bankare sa Wall Street-a od

Ali, zato austrijanci kupuju ( Unicredit i Erste, pa i stidljivi Kombank investicioni fond ). pec
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13731
Localisation : Novi Sad
Points : 51381
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimePet 12 Nov - 17:43

Promene: 10.11. - 12.11.2010. (T-3) ili 05.11. - 09.11.2010.

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 127promene101112112010
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13731
Localisation : Novi Sad
Points : 51381
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimePon 15 Nov - 16:45

Promene: 12.11. - 15.11.2010. (T-3) ili 09.11. - 10.11.2010.

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 128promene121115112010
Nazad na vrh Ići dole
Vladulns
VIP
VIP
Vladulns


Broj poruka : 1750
Localisation : novi sad
Points : 6154
Datum upisa : 02.09.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimePon 15 Nov - 19:46

Agrobanka planira dobit od 1,76 mlrd dinara u 2010.
http://www.sinteza.net/vesti/belex/agrobanka_planira_dobit_od_1_76_mlrd_dinara_u_2010.html
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
RobinHood
VIP
VIP
RobinHood


Broj poruka : 185
Points : 809
Datum upisa : 20.02.2010

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimePon 15 Nov - 20:53

kauboji iz dobanovaca ne grese kad kupuju agbn!

isecak iz sintezinog teksta
"dobit pre oporezivanja trebala da iznosi 1,76 milijardi dinara što bi, u slučaju ostvarenja plana, bio skok od 42,5 procenata u odnosu na 2009. godinu"
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 991
Points : 2792
Datum upisa : 05.09.2008

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimePon 15 Nov - 22:24

Da, ali ako bude tako, sve pare idu valjda za otkup akcija od države - shodno ugovoru!!???
Mislim da im to ne odgovara...
Nazad na vrh Ići dole
Bista
Spammer
Spammer
Bista


Broj poruka : 58
Points : 360
Datum upisa : 28.09.2010

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimePon 15 Nov - 22:42

Pre svega obratiti paznju na kondicional "trebala" pa onda da pricamo kuda ce da ode ta silna zarada. Drugim recima, "prvo skoci pa vici - op" Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimeUto 16 Nov - 0:26

Bista ::
Pre svega obratiti paznju na kondicional "trebala" pa onda da pricamo kuda ce da ode ta silna zarada. Drugim recima, "prvo skoci pa vici - op" Suspect

Pa, da. Imali su EUR 9 Mil za tri kvartala, a sad 17,6 do kraja godine...
Nazad na vrh Ići dole
RobinHood
VIP
VIP
RobinHood


Broj poruka : 185
Points : 809
Datum upisa : 20.02.2010

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimeUto 16 Nov - 6:43

Teletrader ::
Da, ali ako bude tako, sve pare idu valjda za otkup akcija od države - shodno ugovoru!!???
Mislim da im to ne odgovara...


nemoj da mesas "pare" i profit.
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimeUto 16 Nov - 10:13

Pa, bilo bi odlicno da banka otkupi akcije od drzave i ponisti ih ... taj potez bi podigao ovu hartiju na nesluceno velike visine ... posle toga moze i dokapitalizacija, nece niko biti protiv toga.
Nazad na vrh Ići dole
Goast
Our family
Our  family



Broj poruka : 151
Points : 221
Datum upisa : 08.09.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimeUto 16 Nov - 10:22

Sa akcionarom na 45 mestu iz CRHoV mislim, da je Lakijev scenari baš moguć.
Nazad na vrh Ići dole
Dax
VIP
VIP
Dax


Broj poruka : 414
Points : 1325
Datum upisa : 25.11.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimeUto 16 Nov - 10:32

Sa takvim scenarijom bi odmah mogli da stave katanac u svim filijalama i ekspoziturama, a u centrali jedna velika blindirana vrata.
Nazad na vrh Ići dole
Dax
VIP
VIP
Dax


Broj poruka : 414
Points : 1325
Datum upisa : 25.11.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimeUto 16 Nov - 10:33

Još i da dovedu onog popa da im održi opelo od
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimeUto 16 Nov - 10:47

Dax ::
Sa takvim scenarijom bi odmah mogli da stave katanac u svim filijalama i ekspoziturama, a u centrali jedna velika blindirana vrata.

Videcemo sta je cilj, ali ja mislim da ova akcija ima ubedljivo najveci potencijal za rast na celom beleksu.
Nazad na vrh Ići dole
Racunarko
VIP
VIP
Racunarko


Broj poruka : 612
Godina : 45
Localisation : Beograd
Points : 2814
Datum upisa : 22.06.2010

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimeUto 16 Nov - 11:34

MilanLaki ::
Dax ::
Sa takvim scenarijom bi odmah mogli da stave katanac u svim filijalama i ekspoziturama, a u centrali jedna velika blindirana vrata.

Videcemo sta je cilj, ali ja mislim da ova akcija ima ubedljivo najveci potencijal za rast na celom beleksu.

Ali tek na prolece ili kasnije.
Nema para u ovoj zemlji dovoljno da bi je pogurali, a i ko ima para ponasa se ko najgori kirjanja. comp
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13731
Localisation : Novi Sad
Points : 51381
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimeUto 16 Nov - 17:06

Promene: 15.11. - 16.11.2010. (T-3) ili 10.11. - 11.11.2010.

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 129promene151116112010
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimeUto 16 Nov - 18:13

MilanLaki ::
Pa, bilo bi odlicno da banka otkupi akcije od drzave i ponisti ih ... taj potez bi podigao ovu hartiju na nesluceno velike visine ... posle toga moze i dokapitalizacija, nece niko biti protiv toga.

Dogovor sa državom je da otkupe akcije po 40500 RSD. To bi bilo kod ovakve cene na berzi ludilo. Za akcionare bi bilo jedino prihvatljivo da otkupe akcije po ceni na berzi ili da prolongiraju taj otkup za 5 godina šta če najverovatnije i učiniti.
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimeSre 17 Nov - 17:14

Slovenac1 ::


Dogovor sa državom je da otkupe akcije po 40500 RSD. To bi bilo kod ovakve cene na berzi ludilo. Za akcionare bi bilo jedino prihvatljivo da otkupe akcije po ceni na berzi ili da prolongiraju taj otkup za 5 godina šta če najverovatnije i učiniti.

Mislim da kao mali akcionar ove bankarske institucije ne bih imao nista protiv da banka otkupi akcije od drzave po trzisnoj ceni na berzi i izvrsi ponistenje istih.
Elem, "cujem" da sindikat AGBN opet kupuje akcije pec
Nazad na vrh Ići dole
Aritmeticar
Moderator
Aritmeticar


Broj poruka : 725
Points : 2414
Datum upisa : 01.12.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimeSre 17 Nov - 17:26

MilanLaki ::

Elem, "cujem" da sindikat AGBN opet kupuje akcije pec

Kupili su 50 akcija u petak. Kada li će da prodaju?
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimeSre 17 Nov - 18:57

MilanLaki ::

Mislim da kao mali akcionar ove bankarske institucije ne bih imao nista protiv da banka otkupi akcije od drzave po trzisnoj ceni na berzi i izvrsi ponistenje istih.

udrimile lale lale

Ti izgleda misliš da milion puta ponovljena GLUPOST, kad - tad prerasta u i stinu??
Šta li...

Milion puta su ti članovi foruma CRTALI da se radi o ugovoru po kojem AGBN MORA da otkupi akcije po 40.500 dinara!! Tržišna cena tu nije bitna!!!
Jel teško da to ukapiraš??
TUCA
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimeSre 17 Nov - 19:46

Aritmeticar ::
MilanLaki ::

Elem, "cujem" da sindikat AGBN opet kupuje akcije pec

Kupili su 50 akcija u petak. Kada li će da prodaju?

Verovatno ko kupuje po ovim cenama i ne pomislja na prodaju bez jedno p/b~1. Ja bar tako kontam.
Nazad na vrh Ići dole
RobinHood
VIP
VIP
RobinHood


Broj poruka : 185
Points : 809
Datum upisa : 20.02.2010

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimeSre 17 Nov - 20:01

ajde da se dogovorimo jednom.

1. cena je niska
2. rezultat ce na kraju 2010 biti dobar
3. postoji taj dug prema drzavi
4. akcionari nemaju poveranje u mendzment

rezultat cena oko 7 hiljada. to je to. cena nece ici gore dok se nesto od poslednje dve stvari ne promeni.
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimeSre 17 Nov - 20:24

RobinHood ::
ajde da se dogovorimo jednom.

1. cena je niska
Tacno!

RobinHood ::

2. rezultat ce na kraju 2010 biti dobar
Tacno!
RobinHood ::

3. postoji taj dug prema drzavi
Tacno!
RobinHood ::

4. akcionari nemaju poveranje u mendzment
Delimicno tacno!

RobinHood ::

cena nece ici gore dok se nesto od poslednje dve stvari ne promeni.

Nisam siguran!
Nazad na vrh Ići dole
Racunarko
VIP
VIP
Racunarko


Broj poruka : 612
Godina : 45
Localisation : Beograd
Points : 2814
Datum upisa : 22.06.2010

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimeSre 17 Nov - 20:33

Cena ce sigurno ici gore kada krene ceo belex.

To je SIGURNO.

To je tako jer je cena odnos ponude i traznje, a traznja NECE zaobici ovu banku. comp
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimeSre 17 Nov - 20:38

Racunarko ::
Cena ce sigurno ici gore kada krene ceo belex.

To je SIGURNO.

I ja sam siguran u ovo!

Racunarko ::

To je tako jer je cena odnos ponude i traznje, a traznja NECE zaobici ovu banku. comp

Ti jos uvek verujes u koncept "slobodnog trzista", nakon svega sto je se izdogadjalo? A, na beleksu, to ti je potpuno pogresna "hipoteza".
Nazad na vrh Ići dole
Racunarko
VIP
VIP
Racunarko


Broj poruka : 612
Godina : 45
Localisation : Beograd
Points : 2814
Datum upisa : 22.06.2010

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimeSre 17 Nov - 20:52

Vidi, sve sto se izdogadjalo, to se izdogadjalo.
Vremena su su promenila.
E sad, mislim da nema smisla ulaziti u politicku raspravu, ko je za koju partiju ili sta radi vlada ili o buducnosti zemlje.

Prateci vesti mislim da polako pocinje da se uvodi red u sve u drzavi i da sledi uredjena buducnost. S tim u vezi i trziste kapitala ce stici na red, a sve te stvari koje su se izdogadjale na berzi su zabranjene na razvijenim trzistima.
To je ono u sta ja verujem. Slobodno trziste kod nas tek dolazi. comp
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimeČet 18 Nov - 0:26

MilanLaki ::
Slovenac1 ::


Dogovor sa državom je da otkupe akcije po 40500 RSD. To bi bilo kod ovakve cene na berzi ludilo. Za akcionare bi bilo jedino prihvatljivo da otkupe akcije po ceni na berzi ili da prolongiraju taj otkup za 5 godina šta če najverovatnije i učiniti.

Mislim da kao mali akcionar ove bankarske institucije ne bih imao nista protiv da banka otkupi akcije od drzave po trzisnoj ceni na berzi i izvrsi ponistenje istih.

od

E, pa baš si veliki veseljak!

Kupuješ li ti uopšte akcije na Belexu, i koje?

A pre svega me zanima ZAŠTO IH KUPUJEŠ, i po kom kriterijumu???

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimeČet 18 Nov - 8:46

Racunarko ::
Vidi, sve sto se izdogadjalo, to se izdogadjalo.
Vremena su su promenila.
E sad, mislim da nema smisla ulaziti u politicku raspravu, ko je za koju partiju ili sta radi vlada ili o buducnosti zemlje.

Prateci vesti mislim da polako pocinje da se uvodi red u sve u drzavi i da sledi uredjena buducnost. S tim u vezi i trziste kapitala ce stici na red, a sve te stvari koje su se izdogadjale na berzi su zabranjene na razvijenim trzistima.
To je ono u sta ja verujem. Slobodno trziste kod nas tek dolazi. comp
kazes prateci vesti ti si siguran kako se uvodi red,to je sigurno izjavio tadic ili dinkic.ja sam mislio da si ti ozbiljan covek!?
Nazad na vrh Ići dole
Racunarko
VIP
VIP
Racunarko


Broj poruka : 612
Godina : 45
Localisation : Beograd
Points : 2814
Datum upisa : 22.06.2010

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimeČet 18 Nov - 9:06

Sofke ::
Racunarko ::
Vidi, sve sto se izdogadjalo, to se izdogadjalo.
Vremena su su promenila.
E sad, mislim da nema smisla ulaziti u politicku raspravu, ko je za koju partiju ili sta radi vlada ili o buducnosti zemlje.

Prateci vesti mislim da polako pocinje da se uvodi red u sve u drzavi i da sledi uredjena buducnost. S tim u vezi i trziste kapitala ce stici na red, a sve te stvari koje su se izdogadjale na berzi su zabranjene na razvijenim trzistima.
To je ono u sta ja verujem. Slobodno trziste kod nas tek dolazi. comp
kazes prateci vesti ti si siguran kako se uvodi red,to je sigurno izjavio tadic ili dinkic.ja sam mislio da si ti ozbiljan covek!?

To sam ja zakljucio, a nije izjava ni jednog politicara. Rekoh da nema smisla raspravljati o politici.
A zasto sam zakljucio, to je da posmatram stvari koje se desavaju na poslu, u gradu, u drzavi itd...
Vise sitna riba nije u mogucnosti da krade kako zeli i kad zeli. Krupna riba jos nije pod kontolom, ali i rekao sam da se stanje menja, sto je proces koji traje. comp
Nazad na vrh Ići dole
Ilija
Member
Member
Ilija


Broj poruka : 480
Points : 1261
Datum upisa : 30.09.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimeČet 18 Nov - 9:20

Racunarko, koliko imas godina?
Nazad na vrh Ići dole
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 2 Icon_minitimeČet 18 Nov - 9:33

Racunarko ::
Sofke ::
Racunarko ::
Vidi, sve sto se izdogadjalo, to se izdogadjalo.
Vremena su su promenila.
E sad, mislim da nema smisla ulaziti u politicku raspravu, ko je za koju partiju ili sta radi vlada ili o buducnosti zemlje.

Prateci vesti mislim da polako pocinje da se uvodi red u sve u drzavi i da sledi uredjena buducnost. S tim u vezi i trziste kapitala ce stici na red, a sve te stvari koje su se izdogadjale na berzi su zabranjene na razvijenim trzistima.
To je ono u sta ja verujem. Slobodno trziste kod nas tek dolazi. comp
kazes prateci vesti ti si siguran kako se uvodi red,to je sigurno izjavio tadic ili dinkic.ja sam mislio da si ti ozbiljan covek!?

To sam ja zakljucio, a nije izjava ni jednog politicara. Rekoh da nema smisla raspravljati o politici.
A zasto sam zakljucio, to je da posmatram stvari koje se desavaju na poslu, u gradu, u drzavi itd...
Vise sitna riba nije u mogucnosti da krade kako zeli i kad zeli. Krupna riba jos nije pod kontolom, ali i rekao sam da se stanje menja, sto je proces koji traje. comp
izvini ali me nisi razumeo,ovde u srbiji nije problem zakon,iako je manjkav on je i sadasnji dobar kakav je,problem su ljudi koji ga ne sprovode i to namerno!
Nazad na vrh Ići dole
 
Agrobanka - AGBN (III DEO)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 29Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Agrobanka - AGBN (IV DEO)
» Agrobanka - AGBN (5. DEO)
» Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)
» Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)
» Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: