BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???

Ići dole 
+44
ČikaPera
Boranija
macak
crazy_nasta
BoS
Stepanovic
Duke
Rogy
Dalaj Lama
Teletrader
Vladulns
Ars Vivendi
Steve McQueen
HUACHUMA
prevarant
Jovan04
Limited011
Berza011
Kupi akcije
Bond
Polos
Ris
Slovenac1
Dmitar
Friz
Aritmeticar
Mima
Milica1
Kurajber
GogaAna
gogloee
MilanLaki
kaktusic
Hese
Sneki
Maca
Igi-bg
Lilihip
Kobe Bryant
Greta
Dnenad85
MORNAR
Admin
Milos86
48 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/21/2010, 19:45

Ovo mi je stiglo danas:

Poštovana Gospodo,
Obraćam Vam se kao advokat kompanije Mineco i gospodina Dimitrija Aksentijevica, s obzirom da sam pretraživanjem Vašeg sajta na Vašem blogu naišao na komentare koji sadrže neistinite sadržaje o mojim klijentima.
Naime, radi se o tekstovima koji su objavljeni na adresi :
https://www.aikb.net/akcije-fun-club-f1/fidelinka-ad-subotica-fidl-t77-147.htm?highlight=fidelinka
https://www.aikb.net/akcije-fun-club-f1/navip-ad-zemun-navp-t252.htm?vote=viewresult

Kako je reč o netačnim navodima, koji kao takvi sadrže elemente klevete i uvrede, jasno je da se njihovim objavljivanjem nezakonito nanosi šteta poslovnom ugledu mojih kiljenta i vredja integritet ličnosti.

Molim Vas da bez odlaganja uklonite navedene sadržaje i da me o tome izvestite.

Nadam se da će biti moguće da se ova stvar reši pre pokretanja sudskih postupaka, u suprotnom radi zaštite prava mojih klijanata biću prinudjen da prema Vama, kao i svim drugim odgovornim licima, preduzimam odgovarajuće pravne korake.
S poštovanjem,

Miroljub Belić, adv.
beliclaw@sbb.rs
Pariska br. 20/I, Beograd,
Tel. 011/ 32 41 525
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/21/2010, 21:06

Sredićemo to već nekako... možda je po neka reč bila prejaka?

_________________
BELEX Club je forum slobodnih ljudi koji podržava slobodu govora.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
Gost
Gost




navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/21/2010, 21:22

Pretpostavljam da ovo znaci da su medijski natpisi o misterioznim vlasnicima Fidelinke netacni?
Fidelinka, ipak, ima vlasnika i vlasnik ima advokata.
Nazad na vrh Ići dole
MORNAR
VIP
VIP
MORNAR


Broj poruka : 705
Points : 1916
Datum upisa : 28.01.2010

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/21/2010, 22:50

Ako gospodin Belić malo provrti internet moraće da tuži još ko zna koliko sajtova:

1. http://www.b92.net/biz/komentari.php?nav_id=320115&version=print


2. http://bokisingl.wordpress.com/2010/02/19/vaskrs-geneksove-mafije-krvave-pare-belosvetske-mafije-tekst-preuzet-iz-lista-tabloid/


3. http://www.danas.rs/vesti/ekonomija/visoka_cena_strateskog_partnerstva.4.html?news_id=151695

4. http://www.magazin-tabloid.com/casopis/index.php?id=06&br=211&cl=21

itd...


Nazad na vrh Ići dole
Dnenad85
VIP
VIP
Dnenad85


Broj poruka : 410
Godina : 38
Localisation : pickovac
Points : 1545
Datum upisa : 28.01.2010

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/22/2010, 00:24

Tako je,a takodje bi gospodin Belic morao pred sudom da iznese cinjenice na osnovu kojih demantuje navode sa sajta,kao i da objasni kako je i na koji nacin kompanija njegovog klijenta uspela da gigante od firmi,svetske brendove dovede do ruba propasti,zaduzi,rasproda,i istera stotine ljudi na ulicu na milost i nemilost prepustene same sebi?Gospodine Belicu imate li vi decu?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/22/2010, 00:35

Dobro, polako, nemojte odmah da postanete licni.
Mislim da niko ne zeli na sud.
Vazno je, za pocetak, da se covek javio i da znamo da postoji. sesir
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/22/2010, 00:39

Milos86 ::



Poštovana Gospodo,
Obraćam Vam se kao advokat kompanije Mineco i gospodina Dimitrija Aksentijevica, s obzirom da sam pretraživanjem Vašeg sajta na Vašem blogu naišao na komentare koji sadrže neistinite sadržaje o mojim klijentima.
Naime, radi se o tekstovima koji su objavljeni na adresi :
https://www.aikb.net/akcije-fun-club-f1/fidelinka-ad-subotica-fidl-t77-147.htm?highlight=fidelinka
https://www.aikb.net/akcije-fun-club-f1/navip-ad-zemun-navp-t252.htm?vote=viewresult

Kako je reč o netačnim navodima, koji kao takvi sadrže elemente klevete i uvrede, jasno je da se njihovim objavljivanjem nezakonito nanosi šteta poslovnom ugledu mojih kiljenta i vredja integritet ličnosti.

Molim Vas da bez odlaganja uklonite navedene sadržaje i da me o tome izvestite.

Nadam se da će biti moguće da se ova stvar reši pre pokretanja sudskih postupaka, u suprotnom radi zaštite prava mojih klijanata biću prinudjen da prema Vama, kao i svim drugim odgovornim licima, preduzimam odgovarajuće pravne korake.
S poštovanjem,

Miroljub Belić, adv.
beliclaw@sbb.rs
Pariska br. 20/I, Beograd,
Tel. 011/ 32 41 525


Gospodine Belic, baš lepo što nas čitate, možda možete da mi odgovorite na par pitanja koja me u poslednje vreme muče.
Ja sam ponosna vlasnica 300 akcija Fidelinke, fabrike testenine sa najdužom
tradicijom u Srbiji. Ovaj gigant je nekada upošljavao na hiljade radnika, kako neposredno u proizvodnji testenine, tako i poljoprivrednike čije se žito otkupljivalo.
Fidelinka je već duže vreme u finansijskim problemima, a pre dva meseca objavljen
je i stečaj u ovom preduzeću.

Lepo bi bilo gospodine Belić da nam objasnite šta se sa ovim preduzećem dešava, umesto što nam pretite nekakvim tužbama. Šteta koja je naneta "poslovnom ugledu vaših kiljenta" nije potekla sa ovog foruma. Tu štetu su vaši klijenti napravili sami - lošim poslovanjem i nekorektnim odnosom prema manjinskim akcionarima.
Za šta mislite da tužite prevarene male akcionare? Zato što ste potrošili njihove pare? U zemlji Srbiji je sve moguće, možda je i to moguće, izvolite probajte. Možete slobodno da počnete od mene i mojih 300 akcija.Slobodno mi se obratite na PM i dostaviću vam sve svoje lične podatke.

S nepoštovanjem Greta.

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/22/2010, 02:03

Gospodin Belić bi prvo morao da nas obavesti na koju poruku konkretno misli!?
Linkovi koje je dao nisu precizni, na svakoj od tih strana ima po 15-20 postova...

Pregledao sam link na Navip i ne vidim gde bi se tu mogla pronaći uvreda, kleveta i slično.
Za Fidelinku, su pisce malo ponele emocije, ali ne vidim kako je tu urušen ugled firme ili vlasnika??

A Greta mu je lepo rekla:
"Šteta koja je naneta "poslovnom ugledu vaših kiljenta" nije potekla sa ovog foruma. Tu štetu su vaši klijenti napravili sami - lošim poslovanjem i nekorektnim odnosom prema manjinskim akcionarima."

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/22/2010, 08:36

Mora da mu je cerkica (nick sam zaboravio, ali se skorasnje polemike secam) dojavila da tamo neki zli mali akcionari pricaju svasta o njenom tatici, nego, knjigu u shake, studiraj kad je tata sve posteno zaradio (ahaaaa) i omogucio edukaciju abroad i man'se interneta tu ima svega i svacega, a ponajvise isfrustriranih akcionara koje je tatica&co lisio viska para koje su investirali u pogresne firme :study:
Nazad na vrh Ići dole
Igi-bg
Partner
Partner
Igi-bg


Broj poruka : 218
Points : 483
Datum upisa : 17.11.2009

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/22/2010, 11:17

Belić je malo nervozan. Zanimljivo je da se nama nije obratio kada smo objavili, i to u više navrata, tekstove čija istinitost bi njegove klijente morala veoma da boli. Možda je procenio da će sa jednim internet forumom lakše da izađe na kraj nego sa jednim etabliranim štampanim medijem protiv koga u ovom trenutku postoji nekoliko desetina tužbi (do sada, Bogu hvala, nismo izgubili ni jedan spor).
E pa, g. Beliću, neće biti da ovaj forum nema zaštitu klasičnih medija. Ako su g. Belić i njegovi klijenti spremni da se vucaraju kroz štampu, samo napred. Mi i živimo od takvih Belića.
Veliki pozdrav svim forumašima i vlasnicima
Milan Malenović

editovano uz odobrenje autora!
Admin
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/23/2010, 16:36

OSUMNJIČENI ZA MITO I BANKROT RUDNIKA SASE

Istraga će, između ostalog, biti otvorena i protiv direktora Rudnika Sase Miodraga Vukajlovića, te firme "Mineco" Dimitrija Aksentijevića, srbijanskog biznismena koji živi u Švicarskoj.
Postoje opravdane sumnje da je u pitanju veliki kriminal, tim prije što je Aksentijević radio u firmi 'Glincor', koja je u međunarodnim razmjerama poznata po sumnjivim poslovima", kaže naš sagovornik.


http://www.biznis.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=8524&Itemid=2

Dimitrije Miki Aksentijević jedan je od osnivača kompanije "Mineco AG" (osnovane početkom 2003. godine). Tokom svoje bogate karijere radio je u kompanijama "Sir Alexander Gibb and Partners" u Londonu (1989 – 1990), "Credit Suisse FP" u Londonu (1992-1993), "Glencore International" (do septembra 1994) u Londonu, "Glencore International" u Moskvi (1994-1996) i "Glencore International AG" u gradu Baar u Švajcarskoj (1996 – 2002).


Rođen je u Beogradu 1967. godine. Osnovnu školu i gimnaziju (V beogradska gimnazija i XIV beogradska gimnazija) završio je u Beogradu. Svoje školovanje nastavio je na fakultetu King’s College na Londonskom Univerzitetu gde je studirao od 1985. do 1989. godine i stekao diplomu Bachelor. Magistrirao je na City University Business School u Londonu koju je pohađao od 1990. do 1991. godine.

http://www.ekapija.com/website/sr/page/337846
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/23/2010, 23:43

Bože, Bože... raznih advokata ima pod kapom nebeskom!

Shvatam da je advokat tu da zaštiti ugled i prava svog klijenta, ali mora i da zna meru.
Bojim se da je gospodin Belić učinio medvedju uslugu svojim klijentima?
Srećom ovo ne čita više od 1000 ljudi dnevno pa to njegovo "zazuzimanje" za svoje klijente neće biti poznato širim slojevima našeeg društva!

Gledam šta ima na internetu o gospodinu Dimitriju Mikiju Aksentijeviću i vidim da navodi kako je samo suvlasnik fireme Mineco?
Ja nešto mislim da je s njim u vezi i gospodin B. Grujuć - trenutno predsednik udruženja gradjana poznato pod imenom "PRIVREDNIK" (pošto ovo čita i njegov advokat) moram da pazim na formulaciju, dakle meni se "javlja" prethono izgovorena (napisana) misao. Ko su stvarno vlasnici fireme Mineco, verovatno zna gospodin advokat Belić.
I baš bi bilo lepo da nas prosvetli i OVDE navede ko su njegovi klijenti, odnosno, ko su vlasnici firme Mineco?

Čudi me da se on (advokat) osim što (očigledno) čita naš forum, nije prijavio kao član i taksativno naveo koji postovi vredjaju njegove klijente??

Ovako, gospodin advokat Belić može da tvrdi da su članovi ovog foruma organizovali atentat na Djindjica, ili čak Kenedija (?) - mada za to nema dokaze!

No da se vratimo na "medvedju" uslugu njegovim klijentima (mada za sada znamo jedino da je gosp. MIKI jedan od vlasnika firme Mineco) dakle...

ako malo progooglamo, vidi se da je firma u kojoj je Gospodin MIKI radio (Glencore International) veoma čudna firma!!

Tu se pominje izvesni MARC RICH kao osnivač i vlasnik te firme... a on se opet pojavljuje i kao MOST WANTED PERSON kod izvesne firme, koja je u širim masama poznata i pod skračenicom F.B.I. !!

Dobro, to ne mora ništa da znači... mada, evo pa sami pogledajte:
http://www.google.com/#hl=sr&source=hp&q=Mark+Rich+FBI+&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=1&cad=b

Mislim tek da ne bude da izmišljam.

Evo još jednog malo bajatog citata, koji je u vezi sa tenderom za prodaju RTB BOR (rudnik i topioniva bakra Bor):
Radi se o dve firme (Mineco + Glenocore) koje su kao konzorcijum učestvovale na tenderu...

OVO JE CITAT:

"Glenocore” i “Mineco”. Americki mafijas Mark Rich je osnovao firmu “Mark Rich”. Firma je rasformirana, a glavne filijale “Glencore”, “Trafigura” i “X’trata” su nastavile sa radom. Sada imaju skoro sto filijala sirom sveta i godisnji prihod od preko 140 milijardi dolara. Mark Rich je odigrao glavnu ulogu u razbijanju Varsavskog Ugovora, razbijanju SSSR-a i SFRJ, stvaranju KGB-ove i srpske mafije.
Njegovi sluzbenici bili su Vojin Lazarevic, Vuk Hamovic, Goran Novakovic (prvi DOS-ov ministar energetike), Stanoje Barlov, Milos-Misa Perovic itd. Rich-a zovu “Godfather Russian Mafia” (“Kum ruske mafije”). Glencore i Deripaskin RusAl su pre dve godine formirali konzorcijum SUAL, koji drzi monopol u proizvodnji aluminijuma u svetu.
Svi bivsi i sadasnji pogoni RTB-a, fabrike kablova, cevi i limova iz cele Srbije vec godinama saradjuju sa Glenkorom. RTB i sada vrsi usluznu preradu za “Ist Point” i “Grand Inzinjering”, a oni koncentrate nabavljaju uglavnom od Glenkora, iz Bugarske (Celopek) i Rusije. Aluminijumski kombinat iz Podgorice je dugovao Glenkoru 100 miliona dolara, a kupio ga je Deripaska.
“Mineco” je suosnovao Dimitrije Miki Aksentijevic, otac mu je radio u Genexu. Kupili su i ubrzo zatvorili Topionicu olova i cinka u Velesu, a radnike isterali na ulicu bez otpremnine.

Da Vam olakšam, gospodine Belić, citat je sa sajta:
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:RRt7lBcpa04J:www.naslovi.net/2008-10-01/vecernje-novosti/guzva-ispred-bora/844581+Mineco+Dimitrija+Aksentijevica,&cd=24&hl=sr&ct=clnk&lr=lang_de%7Clang_sr


Dakle da rezimiram:
Mineco, očigledno ima više vlasnika, gospodin MIKI (po mom skromnom mišljenju) nije jedini vlasnik.
Koga Vi gospodine Belić zastupate? Mikija ili i ostele... članove?
I čije vi punomočje za zastupanje imate?

A još ću da dodam tokom noći sve što izguglam oko Velesa, Makedonija, Idrije, Slovenija i sl.
Koliko vidim na Google oba rudnika (kao i onaj iz BiH) je Mineco oterao u stecaj?
Jel možda firma Mineco ima neki patent za bankrot?


Fidelinka je pred bankrotom i država (kao) ne zna ko su vlasnici?
Nije valjda?
Kako je to moguće?
Vašom zaslugom?
Jeste li Vi svima pripretili tužbom? Možda čak i samoj državi?
Blic ne sme da piše o firmi Mineco.
Zašto?
Možda ste i njima pripretili, kao što pretite ovom forumu?

Kako to gospodine Belič da samo Vi i članovi ovog foruma znaju ko je vlasnik Fidelinke, a da država ne zna?

Da li je moguće tako nešto? Da li je ova država toliko glupa i slepa?
Da niste Vi malo tu "pripomoigli"?
Da li ste Vi dužni da obavestite državu?
Kao savesni gradjanin.... ili Vi kao advokat te ekipe imate opravdanja?

Navip je sledeći... ili nije?
Šta Vi kažete gospodine Beliću?
Čujem da je i Peconi podvio rep pred Vašim "argumentima"?
Znam da su Vaši klijenti kupili Navip i zbog zemljišta, ali nešto nije ispalo kako su očekivali...
Hoće li onaj Bosanac da od Vas kupi ostatak očerupanog Navipa?
Ili će da saćeka stečaj? Pa da onda kupuje?


Zar Vas ne peće savest za hiljade ljudi koji će ostati bez posla zbog Vaših klijenata?

Ili Vas je baš briga, možda Vas ne zanima šta Vaši klijeti rade dok Vam redovno plaćaju honorare?
Hmm.. može i tako!
Ako Vas jednog dana deca ne budu pitala kako ste zaradili svojih prvih milion evra?!!!

Gospodine Beliću, želim Vam da jednog dana postanete ministar pravde ove nesretne zemlje!!. cekic Bolje nismo ni zaslužili !!

FORUMAŠI, gde ste??

Mislim da ovaj forum treba da opstane i da ga treba braniti od Belića i sličnih osoba!!
Valjda je to zaslužio?
Ili mislite da se ne treba boriti ni za šta?
Ako mi ne odbranimo ovaj forum, to sigurno neće uraditi gosn. Belić ili Mladja sa mrtvog fijaskonomija!!!!
Ako ga ubiju, oni će se radovati!!




_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Hese
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : 28
Datum upisa : 24.09.2010

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/24/2010, 03:44

Prvo bi podržao člana Pinto sa rečenicom: "Vazno je, za pocetak, da se covek javio i da znamo da postoji."... Onda podržavam Gretu i zahvaljujem joj se na iskrenom post-u.
@Sneki: Svaka čast za informaciju! Ja isto znam da je dotični Branislav Grujić vlasnik Fidelinke...
Ovaj forum mora da nastavi da živi!!
@Advokat: Kakvi advokati, takvo nam je i pravosuđe... :)
Nazad na vrh Ići dole
kaktusic
VIP
VIP
kaktusic


Broj poruka : 206
Points : 389
Datum upisa : 14.01.2008

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/24/2010, 07:09

Osećam da je ovom pretnjom gospodina Belića ugroženo moje pravo, Ustavom zagarantovano, da slobodno iznosim svoje mišljenje i imam blagi
neprijatan osećaj da me neko tom pretnjom ucenjuje.
Šta ćemo sa tim?
Da li je uobičajena praksa u svetu da se advokati obraćaju članovima raznih sajtova na ovaj način?
Pošto su akcije Fidelinke pre 3 godine vredele preko 4000,00 RSD ostalo mi je dovoljno para za kontratužbu u slučaju da mi neko ponovo pripreti da kažem šta mislim o ovoj ili bilo kojoj drugo firmi u kojoj su ugrožena moja neprikosnovena prava kao jednog od vlasnika ili malog akcionara.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/24/2010, 07:48

Ovaj 4um mora da nastavo da postoji. Ne vidim nikakvu mogucnost da neko naredi brisanje domena.
Nazad na vrh Ići dole
gogloee
VIP
VIP
gogloee


Broj poruka : 1024
Points : 2865
Datum upisa : 10.01.2008

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/24/2010, 09:09

"Molim Vas da bez odlaganja uklonite navedene sadržaje i da me o tome izvestite."

Kako da ne, evo samo sto nismo.

Meni ovo lici na APP (ako prodje prodje).

Elem, Bediću bez g. "Pune se puske boji jedan, a prazne dvojica."
Samo si malo rasplamsao polemiku na ovu temu. Hvala ti na tome.
O kakvom poslovnom ugledu tvojih klijenata se moze govoriti kad su uspeli ovakvu firmu da polupaju. Pa da si je dao nekom retardu na upravljanje ne bi uspeo da je ovako sroza. Pojavi se pred ex radnicima pa im pricaj bajke.

A mozda i ja vas tuzim jer ste srozali MOJ poslovni ugled kroz cenu akcija FIDL.
Na NAVP sam izasao na vreme ali to vas ne opravdava.
...

Molim vas, vase presvetlo visocanstvo advokata da nas udostojite momenta vase paznje i trenutka kosmickog vremena pa da nama forumskim crvicima pojasnite tacno KOGA i KAKO vredjamo nasim piskaranjem.

Vas ponizni fforumski crv-podanik gogloee.

ADMIN: ne brisi postove, ovo je prav test slobode ovog foruma.
Puna podrska.


Nazad na vrh Ići dole
GogaAna
VIP
VIP
GogaAna


Broj poruka : 505
Localisation : NIŠ
Points : 1336
Datum upisa : 16.11.2007

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/24/2010, 11:31

Ovo samo dokazje spregu politike i moćnika, jer ovde treba da reaguje država ne uvodjenjem stečaja kako je uradjeno, već hapšenjem i oduzimanjem imovine stečene isisavanjem iz FIDL !

E, kad se samo setim nekadašnjeg SDK koji je direktno slao prijave finansiskoj policiji, poreskoj upravi, upravi za sprečavanje pranja novca i ostalim nadležnim organima....

I ko je ugasio SDK kao kontrolni mehanizam u privredi.... zna se DINKIĆ !

Pa šta oni misle da će banka preko koje rade sada platni promet da prijavljuje sumnjive transakcije svojih komintenata ... čista budalaština koja je namerno napravljena da bi ekipa na vlasti u sprezi sa lopovima ne bi ostavljala tragove za sobom u ovoj otimačini koja je nastupila nakon 5.OKTOBRA.

Nazad na vrh Ići dole
Kurajber
Member
Member
Kurajber


Broj poruka : 414
Points : 1092
Datum upisa : 18.12.2007

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/24/2010, 11:36

ovo bi trebalo da izadje na neki televizor! ali mnogi su televizori vec ucutkani, zato je tu ovaj forum. svaka vam cast i hvala za ove smele informacije. forum je na net domenu, a to nije u nadleznosti srbije, tako da siledzije ne mogu da otmu sve sto pozele, ni FIDL, ni NAVP, cak ni forum.
Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/24/2010, 11:48

Sloboda govora je osnovno pravo coveka, osnova slobodnog drustva.
Ona daje mogucnost pojedincu da iskaze svoje ideje, pokaze svoje nezadovoljstvo ili zadovoljstvo s nekim ili necim. Smatra se da je neophodna za postojanje demokratske vlasti. Svako ima pravo na slobodu izrazavanja!

http://hr.wikipedia.org/wiki/Sloboda_govora
Nazad na vrh Ići dole
Mima
VIP
VIP
Mima


Broj poruka : 218
Points : 90
Datum upisa : 21.10.2007

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/24/2010, 12:14

Da forum ugasi neki "advokat" zato sto se iznosi istina o njegovom klijentu? I zato sto trazimo odgovor na pitanje: gde su nase pare???
Svasta!
Da li je bas sve moguce u ovoj Srbiji, pa i ovakvi apsurdi?
Nazad na vrh Ići dole
Aritmeticar
Moderator
Aritmeticar


Broj poruka : 725
Points : 2414
Datum upisa : 01.12.2009

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/24/2010, 12:18

Nemaju gornji linkovi koje je ostavio g. Belić veze ni sa čim. Jedino može da se direktno kontaktira i sazna šta je mislio i hteo da kaže. Što kaže gogloee ovo je "ako prođe prođe".
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/24/2010, 13:02

Svi se žale na pravosudje i uvek misle na sudije.
A zaboravljaju da su i advokati DEO tog pravosudja.
Upravo su advokati najveće zlo našeg pravosudja.
Oni su ti koji nude mito, koji uzimaju klijentima pare bez računa,
koji od klijanata traže pare za (navodni) mito za sudije (a za sebe zadrže
ili sve ili deo para).
NEMA REFORME PRAVOSUDJA DOK SE NE REFORMIŠE ADVOKATURA!!
Belić i njemu slični na najbolji način pokazuije koliko je to tačno!!

Bando crvena !!!

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/24/2010, 13:22

Uvidom u nove činjenice, gospodine Beliću, mislim da slučaj vaših klijenata polako
postaje slučaj za policijske organe. Lično ću se potruditi da preduzmem sve mere
kako bih zaštitila svoja vlasnička prava kao i sva druga prava koja su mi zagarantovana Ustavom. Na vašem mestu bih dobro razmislila o tome koja je uloga i odgovornost advokata koji zastupaju ovakve klijente. Koja je to granica koju advokat ne sme da prekorači, jer u suprotnom postaje saučesnik u kriminalnoj radnji.

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/24/2010, 13:24

heng the lawyer

A to oko racuna je posebna prica, opet su se izvukli da im ne treba fiskalni... lopine se ubise od para, a placaju samo paushal, ccccc
Nazad na vrh Ići dole
Dmitar
Our family
Our  family
Dmitar


Broj poruka : 188
Points : 567
Datum upisa : 19.12.2007

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/24/2010, 13:57

Svi vi sto ste zeleli da pitate o NAVIP ad a niste imali koga, mozda Vam se posrecilo. Predsednik UO NAVIP ad i gospodin advokat su ista osoba,ili osoba sa istim imenom i prezimenom. U drugom slucaju nemate srece.




Sazivanje Skupštine akcionara - Navip a.d. , Zemun
U skladu sa čl. 64 Zakona o tržištu hartija od vrednosti i drugih finansijskih instrumenata i čl. 5 Pravilnika o sadržini i načinu izveštavanja javnih društava o obaveštavanju o posedovanju akcija sa pravom glasa

Akcionarsko društvo za proizvodnju i promet pića

NAVIP

Beograd-Zemun, Zemun, Mozerova br. 7

OBJAVLJUJE IZVEŠTAJ O BITNOM DOGAĐAJU

SAZIVANJE VANREDNE SKUPŠTINE AKCIONARA



Na sednici Upravnog odbora NAVIP a.d. održanoj dana 15.4.2009 godine doneta je

ODLUKA O SAZIVANJU VANREDNE SKUPŠTINE AKCIONARA

I. Saziva se vanredna Skupština akcionara Društva koja će se održati 7.5.2009. godine sa početkom u 13 sati u prostorijama Akcionarskog društva u Zemunu, u ul. Mozerova br. 7

Za sednicu se predlaže sledeći:

DNEVNI RED

1. Utvrđivanje kvoruma

2. Izbor predsednika Skupštine NAVIP a.d.

3. Imenovanje zapisničara, dva overača i komisije za glasanje.

4. Usvajanje zapisnika sa prethodne vanredne sednice Skupštine NAVIP a.d.

5. Usvajanje finansijskog izveštaja NAVIP a.d. za 2008. godinu.



II. Za dan akcionara sa kojim se utvrđuje lista akcionara određuje se 21.4.2009.godine.



Izveštaj o bitnom događaju akcionarsko društvo objavljuje u dnevnom listu koji se distribuira na celoj teritoriji Republike i istovremeno dostavlja Komisiji za hartije od vrednosti, organizovanom tržištu na koje su uključene akcije društvaa i objavljuje na svom web sajtu.



Predsednik Upravnog odbora

Belić Miroljub s.

Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/24/2010, 14:04

Lepo ja rekoh: UČINIO JE MEDVEDJU USLUGU SVOJIM KLIJENTIMA,
a sad vidim da je i sebi učinio medvedju uslugu.... :non: suny

Hvala ti Dmitar !!

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/24/2010, 18:14

Posle malo natezanja i varnica gosn. Belić mi je dostavio spisak
postova koji su po njegovom mišljenu uvredljivi.
SPISAK SAM PROSLEDIO MOM ADVOKATU DA PROCENi KOLIKO SU ZAHTEVI OPRAVDANI!

Koliko vidim gos. Belić bi najradije da obrišemo celu temu NAVIP i bar pola teme Fidelinka??
To se sasvim izvesno neće desiti!!

Ali, otom, potom...

Evo jednog primera (a ima ih više) za koji ne znam i ne mogu da utvrdim koga vredjaja:

Cicija ::
1. HYPO KASTODI 4 63630 24.76859
2. MINECO LIMITED 43945 17.10601
3. KOMERCIJALNA BANKA-KASTODI 6 25327 9.85878
4. AKCIJSKI FOND RS 15697 6.11021
5. LOFI INVESTMENT DOO 13078 5.09074
6. MEDIOLANUM INVEST AD 2000 0.77852
7. RP MASTER FUND 2000 0.77852
8. BIOMES DOO 1500 0.58389
9. NLB KLIJENTI 710 0.27637
10. TURIST D.O.O. 693 0.26976


Radnici cesto imaju pogresne informacija, svojevremeneo je Invej prodavao, a Mineco kupova!

itd... nešto je Belić pobrkao??

Lista je dopunjena porukama sa ove teme??

:non:
1.
https://www.aikb.net/akcije-fun-club-f1/fidelinka-ad-subotica-fidl-t77-147.htm?highlight
fidelinka komentari: Mornar – 01.02.2010, 16:09h; Sneki –
18.02.2010 15:40h;

2. https://www.aikb.net/akcije-fun-club-f1/navip-ad-zemun-navp-t252-16.htm

komentari: Sneki – 01.02.2010, 13:46h; 01.02.2010 – 13:59h; 01.02.2010 –
16:39h

3.
https://www.aikb.net/akcije-fun-club-f1/navip-ad-zemun-navp-t252.htm?vote=vie
wresult komentari: Igi-bg – 01.02., 12:47h; Cicija – 01.02., 13:01h; Igi-bg
– 01.02., 13:13h, 13:24h; Limited 011 – 01.02., 13:35h; Sneki – 01.02.,
13:46h

4.
https://www.aikb.net/info-f5/opomena-advokata-za-fidelinku-i-navip-mineco-nije-kriv-t1138.htm?highlight=navip
komentari: Dnenad85 – 22.09.2010, 0:24h, Lilihip, 22.09.2010, 8:36h, Igi-bg
– 22.09.2010, 11:17h, Maca – 23.09.2010, 16:36h, Sneki, 23.09.2010, 23:43,

5.
https://www.aikb.net/akcije-fun-club-f1/fidelinka-ad-subotica-fidl-t77-527.htm#59932
komentari: Sneki – 24.09.201, 0:29h, Slovenac 1, 24.09.2010, 10:00


Svako ko misli da njegova poruka ne sadrži nikakvu uvredu, slobodno može da se obrati gosn. Beliću na E-mail adresu beliclaw@sbb.rs i traži dodatna pojašnjenja...

Čim moj advokat bude pregledao poruke i zauzeo stav, bićete obavešteni.



_________________
BELEX Club je forum slobodnih ljudi koji podržava slobodu govora.


Poslednji put izmenio Admin dana 9/25/2010, 07:13, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/24/2010, 19:44

Vidim da se i moj nik nalazi na spisku "šugavih" postova i mogu samo da vas obavestim da ću poslati e-mail g. Bečiću jer on je nešto pobrkao.
Ja nisam advokat, ali sam završila prava. Post koji on ovde proglašava za uvredljiv se sastoji od JAVNO DOSTUPNIH informacija: navedeni su izvori!!
Izgleda da g. Belić još živi u totalitarnom. komunističkom društvu gde ne postoje "javno dostupni" podaci!!

A sad nešto sasvim drugo.

Ako pogledamo ovde:
http://www.belex.rs/data/2010/08/00064140.doc
Radi se o god. izveštaju Navipa (Javno dostupni podaci), možemo konstatovati da
se u rubrici Upravni odbor, nalaze sledeče osobe:
navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Navip02

Čisto sumnjam da ovaj M. Belić nije naš advokat Belić.
Uklapa se u bahatost njegovu, a i njegovih klijenata. Radi se o podacima od 12.08. 2010. !!
Dakle = nisu bajati !!!

Dakle, ako je to on, onda se on nalazi u GADNOM sukobu interesa!
Po zakonu je nedozvoljeno da bude u UO i da zastupa većinskog vlasnika kao advokat!

Bečliću, Beliću, sneško mali... tebi se smeška naša heroina V. Barać.
Ja ću se postrati da to dotična dozna... bez brige!

I g. Beloiću očekujte od mene e-mail u kojem ću zahtevti da mi dokažete gde je i u čemu uvreda Vaših klijenata??
U suprotnom očekujte tužbun s moje strane!!

Samo se nadam da će Adminov advokat od g. Belića zahtevati da se "legitimiše" tj. da pokaže čiju punomoč isti posediuje. Jer koliko vidim on brani lik i delo kako Mikija Aksentijevića, tako i B. Grujića i firme Mineco???
O čemu se tu radi????
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/24/2010, 20:06

A meni može on slobobodno da p....i malo. Jasno je da im smeta da govorimo istinu. Mafija jedna.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/24/2010, 21:28

A rekli meni da sam preterao :) Ja bi ovog admina tuzio sto cenzurise moje poruke, Miroljube ako si da ga tuzimo zajedno pisi mi na mail. Preterase ga ovi Beogradjani, nisu to ljudi to su beogradjani.

Adv Belic ocekujem mesto stecajnog upravnika u nekoj firmi :)
Nazad na vrh Ići dole
Igi-bg
Partner
Partner
Igi-bg


Broj poruka : 218
Points : 483
Datum upisa : 17.11.2009

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/25/2010, 03:43

Evo mog odgovora Beliću:

Poštovani,
upravo mi je javljeno da smatrate da su za Vaše klijente uvredljivi sledeći moji unosi na forumu aikb.net:

Naslov: Re: Navip a.d. Zemun - NAVP 1/2/2010, 12:47 Odgovoriti sa citatom
Upravo mi se javio neko iz štrajkačkog odbora i rekao da najviše akcija imaju: mineco Ltd (o kome ništa nisam uspeo da nađem), Goran Marinković iz Rep. Srpske i direktor Slobodan Lukić (zajedno poseduju oko 22% akcija). Da li neko ima dodatne informacije, posebno o onom minecu?


PočaljiNaslov: Re: Navip a.d. Zemun - NAVP 1/2/2010, 13:13 Odgovoriti sa citatom
Na jednom drugom forumu sam otkrio da iza Hypo kastodija stoji Marinković, a iza Minecoa neki Sekulić, ko god to bio.


Naslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? 22/9/2010, 11:17 Odgovoriti sa citatom
Belić je malo nervozan. Zanimljivo je da se nama nije obratio kada smo objavili, i to u više navrata, tekstove čija istinitost bi njegove klijente morala veoma da boli. Možda je procenio da će sa jednim internet forumom lakše da izađe na kraj nego sa jednim etabliranim štampanim medijem protiv koga u ovom trenutku postoji nekoliko desetina tužbi (do sada, Bogu hvala, nismo izgubili ni jedan spor).

E pa, g. Beliću, neće biti da ovaj forum nema zaštitu klasičnih medija. Ako su g. Belić i njegovi klijenti spremni da se vucaraju kroz štampu, samo napred. Mi i živimo od takvih budala.
Veliki pozdrav svim forumašima i vlasnicima
Milan Malenović


Iako nije u mom običaju da se bilo kome pravdam, a još manje da nekome objašnjavam šta sam hteo da kažem, kod Vas ću napraviti mali izuzetak i dozvoliću Vam da mi pvo potanko objasnite šta konkretno ovde smatrate uvredljivim, ili makar netačnim.


Koliko i sami možete da primetite, u prvom postu se pozivam na izveštaj dobijen od jednog člana tadašnjeg štrajkačkog odbora i tražim dodatne informacije od članova foruma. Da li Vi sada želite da negirate da je u Navipu u to vreme bio štrajk?


U drugom unosu iznosim saznanjanja ko stoji iza kog subjekta trgovine. Čak i da je informacija netačna, ona nije ni za koga uvredljiva, a ponajmanje Vama daje pravo bilo kakve reakcije, osim ako mi ne priložite punomoćje svakog Marinkovića i svakog Sekulića koji žive i koji bi preko Vas da negiraju moje informacije. Bilo bi na ovom mestu umesno da Vam preporučim da se vratite malo i u klupu pravnog fakulteta i da isti ovoga puta regularno završite - bilo bi manje nesporazuma.

Što se trećeg unosa tiče, pristajem da se reč "budale" zameni rečju "Belići", jer je tako zaista preciznije.

Inače, moram da izrazim moje zadovoljstvo da ni Vi ni Vaši navodni klijenti nisu našli za shodno da reaguju na moj tekst http://www.magazin-tabloid.com/casopis/index.php?id=06&br=211&cl=21 koji se u štampanom izdanju pojavio još februara meseca. Niko od vas nije reagovao ni na moj tekst http://www.magazin-tabloid.com/casopis/index.php?id=06&br=200&cl=10

Zato slobodno smem da procenim da nemate šta da kritikujete u navedenim člancima, a pošto očigledno za račun svojih klijenata tražite dlaku u jajetu, to zaključujem da su svi navodi u pomenutim člancima tačni. Već ovo Vaše priznanje mi je dovoljna satisfakcija i za eventualno brisanje svih mojih postova sa aikb.net foruma.

Voleo bih, g. Beliću, da sednete, stavite prst na čelo i smireno razmislite da li Vaša akcija ima bilo kakvog smisla i da li je ista u korist ili na štetu Vaših klijenata, ma ko oni bili. Za sada o ovom Vašem pokušaju gušenja slobode misli i izražavanja neću da pišem u novinama, samo iz razloga što Vam dajem mogućnost da pledirate na smanjenu uračunljivost kao olakšavajuću okolnost.

Iz sveg srca Vam želim da se oslobodite svojih staljinističkih manira, isto kao i Vaših mafijaških klijenata i saradnika.

Srdačan pozdrav

Milan Malenović
zamenik urednika časopisa Tabloid
lista protiv mafije


Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/25/2010, 13:29

Nazalost u ovij zemlji caruju i dalje MAJMUNI i nista me ne iznendjuje, ali za ovaj forum i za svakog iz njega ja i svi ostali treba da stanu.
A sto se tice gospodina gore u postu iznd mog pomenutog ja ne mogu da zvrsim prodaju jednog placa pored ajerodroma BG posto gospodin ne da doticnoj kompaniji da udje jer nevidi svoj interes. Ma sve su to g..a!!!! navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? 690103
A nasa naj veca problematika drusva u Srbiji sto je olos i u vladi i u opoziciji!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Polos
Our family
Our  family
Polos


Broj poruka : 242
Points : 1013
Datum upisa : 31.05.2010

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/25/2010, 17:26

Dok mi mali akcionari cutimo,mogu da nam rade sta god pomisle.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13731
Localisation : Novi Sad
Points : 51381
Datum upisa : 03.06.2009

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/25/2010, 20:09

Smatram da su kolege forumaši veoma jasno odgovorili g. Beliću a da je isti verovatno mislio da ima posla sa nepismenim budalama. Probao je da nas zaplaši ali mu neće proći.
Dodaću da u tim postovima nisu korišćene neuobičajene fraze ili pojmovi i da mali akcionar (član foruma)ima pravo da se izrazi onako kako se u tom trenutku oseća, makar ponekad bilo i nekulturno. To je manja šteta od one koju loš vlasnik čini akcionarima njegove firme.
Šta je sa našim kapitalom koji je on uništio? Ko će meni da vrati novac koji sam uložio u Fidelinku?

Kad bolje razmislim dobro je što se dotični javio..
Beliću, Beliću, ćeraćemo se još!!

Nazad na vrh Ići dole
Kupi akcije
VIP
VIP
Kupi akcije


Broj poruka : 427
Localisation : Belgrade
Points : 752
Datum upisa : 09.06.2009

navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???   navip - Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv??? Icon_minitime9/25/2010, 21:33

U rudniku Veliki majdan kod Ljubovije, čiji je većinski vlasnik kompanija Mineco od 2006. godine, stopa zaposlenosti je povećana za šest odsto od početka ove godine.

I pored posledica ekonomske krize u zemlji i rudastvu uopšte, ovaj rudnik radi veoma uspešno i postiže nivo proizvodnje koji je imao tokom najuspešnijih vremena od početka svog postojanja.

Kompanija Mineco koja posluje na više od četiri kontinenata, poseduje najveći broj operativnih rudnika na prostoru bivše Jugoslavije.

Povodom vesti o povećanju zaposlenosti u rudniku Veliki Majdan kod Ljubovije gospodin Dimitrije Miki Aksentijević, jedan od osnivača kompanije Mineco AG, istakao je značaj unapređenja rada rudnika na ovim prostorima: “Veoma nam je stalo da rudnici čiji smo vlasnici u Srbiji i regionu posluju uspešno. Uložili smo u njihovo pokretanje i modernizaciju, kao i u povećanje kapaciteta proizvodnje. Rudnik Veliki majdan je dobar primer pozitivnih rezultata ovih koraka.“


Belicu, mozes da se registrujes, osnujes temu, i pises samo ovakve clanke... a ostalima ostavi da pisu istinu, iako ona moze da boli...
Nazad na vrh Ići dole
 
Opomena advokata za Fidelinku i Navip - MINECO nije kriv???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» KO JE KRIV ZA KRIZU???
» Navip a.d. Zemun - NAVP
» IMT Agromehanika a.d. , Boljevac - IAGR
» Vicevi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: INFO-
Skoči na: