BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Telekom Srbija akcije

Ići dole 
+162
Boranija
Jegulja
JU500
Smile
Draganvi
Polos
Big Brle
jcapelja@gmail.com
marjanovicgane
Huls
BorisB
Dejan2106
Dr.
GorZora
BBrroo
draguljcebg
jovan.89
Zexx
MHE kila(H)WATacina
Toplica
bonum.mm
Gashi
losmi
Dragan555
Matthew Greenburgh
Trade Now
Montegorac
Zwiebel
mushoke
Gocili
philips1
gorda
pepermint
Tenerife
Jerry Springer
boban75
Stane Dolanc
Ilija
Dejansss
Aca kurbla
Poštar
boxxi
Zeljko321
Sasuolo
Ceras
JMBR
MMcorp
Roman Abramovich
Dalaj Lama
Pera Zdera
Zmark
Delboj
Nenadnenad67
Vuksat
Dragan
GlasRazuma
Al Kapone
TomaS41
Voiceoflaw
hey-ho
geogsi
Drag65
Zak10
Djavo
sirGagy
Lolita
Sahbaz
Rasa
kolins
Light
Jumbo
Bjekam23
ivan45
BojanNS
Zrimi
Fmember
Fast
Grom
Dmitar
ILoveRoses
Cucla
Taliban
Boraa
Boza Belex
Toplica 1
Momir
Nauzika
Nikola
Zoranecc
Maca
Steve McQueen
KRUSKA
C R A Z Y
Dragan11
Vladimirmitr
Nestrpljivi
J_stojan
Racunarko
StariHrast
Bookmaker
Boby
Taliano
Sasa965
JA
Pekoilic
Popaj
Big Mile
AlexBGD
Rogy
RobinHood
Serbon
Dragot
nemanjaRU
BoS
Nemesis
Borodino
Slovenac1
pakodazna
MYSTIC021
Novosadjanin007
Lord Stem
Mali akcionar
Sutra
Djuka
MarkoJTD
Bond
Sofke
Dnenad85
Drag_Mlad
Kurajber
Ars Vivendi
Kenzo
pepsiman
FatCat
Berza011
Greta
Limited011
prevarant
MORNAR
Vladulns
HUACHUMA
Lilihip
Milica1
gogloee
Teletrader
Kupi akcije
StefanMR
Bmarko
Ris
Aleks
Dexiv
akcionar
Dusan
StefanoProdi
Goca
Friz
Sneki
Mc.Intosh
NIKOLAG
Kobe Bryant
Milos86
Admin
166 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Sledeći
AutorPoruka
Sasuolo
VIP
VIP
Sasuolo


Broj poruka : 206
Points : 877
Datum upisa : 07.11.2011

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/1/2014, 20:01

Dragot ::
Al Kapone ::
 Kako su nam potvrdili u Vladi Srbije, ova kompanija neće ići na berzu, ali bi novi vlasnik otkupio akcije građana. 
Nezapaženo je prošao ovaj navod. Ja, lično, nisam bio u situaciji da se upoznam sa ovakvim načinom preuzimanja-kupovine neke firme. Činjenica da neće ići na berzu znači da nećemo biti u situaciji kupovati akcije "Telekoma". Opet, prema navodima forumaša, na spisku akcionara se pojavljuju fizička lica kao novi akcionari. Znači, negde se trguje! Pretpostavljam- kad se ne radi na berzi, onda se radi "na ulici"!?
Akcije koje nisu jos na berzi mozes kupiti kupoprodajnim ugovorom koji overis u sudu kao i svaki ugovor.Ako imas nekog poznanika koji ima telekomove akcije a zeli vec sada da ih proda a ti zelis da ih kupis,mozete to odraditi potpuno legalno preko vec pomenutog kupoprodajnog ugovora koji se overava u sudu.
Nazad na vrh Ići dole
Dragot
VIP
VIP
Dragot


Broj poruka : 655
Points : 2873
Datum upisa : 16.10.2010

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/2/2014, 09:03

Poznat mi je taj način trgovanja, ali... ja nemam poznanika, koji ima akcije "Telekoma", a da ih želi prodati. Na kraju i ako bih imao nekoga, nemam ih 10,20,50 ili ne znam ti koliko već, da bih kupio neki procenjeni broj akcija. Drugo, ko ima toliko vremena da svako malo u sudu čeka u redu za overu kupoprodajnog ugovora? Poenta moga prethodnog posta je bila da ukažem na prisutnu devijaciju. Na netransparentnost, kako bi se to danas nazvalo. Podseća me na šverc duvanom. Kao, zvanično nije dozvoljeno trgovanje, a nezvanično trguje "kako koji `oće".
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko321
VIP
VIP
Zeljko321


Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/2/2014, 09:15

Mislim da je velika steta sto Telekom nece na berzu, jer, na zalost,
svi to znamo, nasem Belexu treba cudo da bi se oporavio. Inace, ovde u Srbiji se desava nesto cudno, sto mi zaista nije jasno, a to je da se vlasnistvo ukrupnjava i kao da se svi trude da sto pre pobegnu sa berze.
Elem, to je za neku drugu temu, a kod Telekoma mi zaista jedna stvar nije jasna. Kako drzava moze da proda nesto sto je moje, a to je ta 31 akcija    scratch
Nazad na vrh Ići dole
Racunarko
VIP
VIP
Racunarko


Broj poruka : 612
Godina : 45
Localisation : Beograd
Points : 2814
Datum upisa : 22.06.2010

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/2/2014, 14:32

Kriminal, cist kriminal. Problem je sto ce cena biti unapred odredjena. Te, navodne, kupovine. To se nekada zvalo nacionalizacija kada ti drzava kaze da moras da prodas drzavi po ceni koju ti ona odredi. Sada nije drzavi, nego nekome. Jos gore.
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2782
Points : 7935
Datum upisa : 21.01.2009

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/2/2014, 15:28

1. Nova lica na spisku akcionara jesu privatna lica, ali to ništa ne znači, možda su naknadno upisali akcije (po broju akcija poklapa se sa radnicima Telekoma koji su dobili najviše akcija po osnovu minulog rada).
A i broj je u odnosu na ukupan broj akcija smešan, tako neki Milojević ima oko 8000 akcija što je 0,0008% akcija... affraid 

2. Ko kaže da će privatna lica koja poseduju akcije (bez obzira kako su ih stekla) morati da prodaju kad i država? Ko vam je to rekao? Radi se o privatnoj imovini i vlasnik te imovine ima pravo da slobodno njom raspolaže. Država samo može da pozove akcionare da pridruže svoje akcije sa njom u veliki paket koji ide na prodaju.
Tako je bilo i na NIS-u...

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Racunarko
VIP
VIP
Racunarko


Broj poruka : 612
Godina : 45
Localisation : Beograd
Points : 2814
Datum upisa : 22.06.2010

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/2/2014, 16:47

Neces morati da ih prodas odmah.  Ali, nece izaci na berzu, dakle neces moci da biras po kojoj ceni ces da prodas (nece se slobodno formirati cena). 

E, sada. Ako drzava proda svoj paket akcija, kao i telekom. Sta se desava? Samo je pitanje vremena kada ces morati da im prodas (kada dodju do potrebnog broja za istiskivanje), posto ce vecina malih akcionara prodavati (kao sto vec prodaju i na aerodromu i na nisu). A, cena se ne mrda od ponudjene jer nema drugih ponuda za otkup (posto nije na berzi). Jel tako? Na kraju 100% vlasnistva u necijim rukama. 

Ovo je naravno moja pretpostavka koja ne mora da bude tacna, ali mislim da nije daleko od realnosti.  comp
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 529
Points : 1910
Datum upisa : 06.12.2011

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/2/2014, 19:35

Jel neko pročitao uopšte kako je formulisano u zakonu ili čime su već akcije dodeljene građanima? Što se mene tiče, kriminal je što su akcije uopšte dodeljivane. To su bačene pare. Šta, ljudi dobili po 2000 dinara tako što su mešetaru prodali ispod cene i to je pozitivno? Bolje da je država prodala i da je uradila nešto korisno s tim parama. Svima se ovde, uključujući i meni, to isplatilo, ali mislim da za društvo nije korisno.

Očekujem da država proda 51% akcije Telekoma u da će u tom paketu biti akcije građana. A ako to ne urade, nadam se da će naći drugi način da sve te akcije proda u paketu kako bi postigli bolju cenu i kako bi se izbegle situacija da ih ljudi prodaju 2-3 puta ispod cene.

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2782
Points : 7935
Datum upisa : 21.01.2009

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/2/2014, 23:43

Racunarko@
Telekom ne treba SADA da izadje na berzu jer bi cena odmah pala.
Što je tačno, ne treba biti ekspert. SADA ne b valjalo (bez kupca) da se ide na berzu.
Odakle ti ideja da posle prodaje recimo 51% firma neće ići na berzu?
Ko ti je to rekao?
Izgleda da slabo pamtiš i NIS je prvo prodat (xy%) pa je onada izašao na berzu, pa je cena i pored toga pala....

Uopšte ne shvatam šta te je toliko razjedilo.
Budi malo strpljiv...

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/3/2014, 10:22

Jel podigo neko dividendu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
boxxi
VIP
VIP



Broj poruka : 69
Points : 329
Datum upisa : 23.11.2013

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/3/2014, 11:13

Zavisi iz cijeg ugla gledate. Iz ugla drzave vrlo je tesko oceniti koji je najbolji momenat za prodaju Telekoma. Ne mora da znaci da ako se saceka da ce se doboti bolja cena. Mada,cene po kojima su ga nudili jesu bile niske.
     Iz ugla berze i akcionara najbolje je da se Telekom sto pre pojavi na berzi. S jedne strane berza ce biti neuporedivo zanimljivija stranim investitorima ako je Telekom na njoj. Sa Telekomom i sa EPS-om strancima bi stvarno nasa berza mogli biti vrlo interesantna. Imacemo mnogo kvalitetniji index belex 15.
     Sa druge strane,postoji drugi,za nas akcionare mnogo vazniji razlog,na sta nas jasno navodi trgovanje na akcijama NIS-a. I posle nekoliko godina trgovanja na NIS-u jos je u rukama naroda koji ima po 5 akcija i koji je spreman da ih proda i za dzabe ogromna kolicina akcija. Dok ih taj narod ne rapsroda mi necemo imati pravo trgovanje na NIS-u i cena ce biti,kao i sad,mnogo niza od realne. 
     Isti problem imacemo i na Telekomu. Zato je najbolje da on sto pre izadje na berzu da bi sto pre narod koji prodaje za dzabe rasprodao svoje akcije i da bi oni kojima nije mesto na berzi sto pre otisli sa nje a da ostanu samo ozbiljni,pravi investitori.
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 529
Points : 1910
Datum upisa : 06.12.2011

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/3/2014, 11:45

@bokixxl, slažem se da bi to bilo dobro za Belex ali ne bi bilo dobro za Telekom i akcionare Telekoma. A s obirom da Telekom vredi gotovo kao kompletan Belex, mislim da je bezveze zaklati vola za kilo mesa.

Ponavljam, ja ću da iskorisim priliku da zaradim ako mi se ukaže, ali mislim da za državu ne bi bilo dobro da izbace Telekom na berzu.

Drugi problem je što nisam siguran da bih kupio akcije Telekoma ni za bagatelu ako bih znao da država neće prodati većinski deo u narednih 5 godina. Ne vidim zašto bih hteo akcije potencijalnog gubitaša.

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Racunarko
VIP
VIP
Racunarko


Broj poruka : 612
Godina : 45
Localisation : Beograd
Points : 2814
Datum upisa : 22.06.2010

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/3/2014, 18:14

Ars Vivendi@

Ok. Cekamo da vidimo sta ce biti. Mene samo plasi da se ne desi nesto sto bi bilo protiv i akcionara i telekoma. 
Ali, u pravu si da treba biti strpljiv. Vreme ce pokazati. Trenutno se i tako nista posebno ne desava. comp
Nazad na vrh Ići dole
Vladimirmitr
Still learning
Still learning



Broj poruka : 39
Godina : 57
Localisation : Beograd
Points : 183
Datum upisa : 01.06.2010

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/3/2014, 18:58

guzve u filijalama Vojvodjanske banke u Beogradu,svi hoce pare (medjudividendu).
Nazad na vrh Ići dole
Racunarko
VIP
VIP
Racunarko


Broj poruka : 612
Godina : 45
Localisation : Beograd
Points : 2814
Datum upisa : 22.06.2010

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/5/2014, 14:21

Ja sam jutros podigao pare od medjudividende. U posti. Samo sa licnom kartom. Nije bilo nikakve guzve ni problema. comp
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/5/2014, 14:41

U Vojvodjanskoj je guzva jer tamo dividendu dobijaju radnici i penzioneri Telekoma...

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Racunarko
VIP
VIP
Racunarko


Broj poruka : 612
Godina : 45
Localisation : Beograd
Points : 2814
Datum upisa : 22.06.2010

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/5/2014, 15:11

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko321
VIP
VIP
Zeljko321


Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/5/2014, 16:07

[You must be registered and logged in to see this link.]
ovo bi bilo ok
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1613
Points : 4731
Datum upisa : 04.06.2008

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/7/2014, 10:31

Telekom akcionarima daruje svoj deo
IZVOR: NOVOSTI
Beograd -- Do kraja ove godine vlasnici besplatnih akcija Telekoma Srbija, kao i ostali akcionari, mogli bi da povećaju procenat svog vlasničkog udela u toj kući.

Reč je o mogućem poništavanju vlasničkih akcija koje je Telekom otkupio od grčkog OTE-a.

"Do 1. januara 2015. godine je rok do kada udeo sopstvenih akcija mora, zakonski, da padne na maksimalno 10 odsto", objašnjava Predrag Ćulibrk, generalni direktor Telekoma Srbija.

"Imajući u vidu da je nemoguće naći kupca za 20 odsto udela, koji neće imati upravljačka prava, a spreman je da plati bar 380 miliona evra koliko smo mi dali za njih, razmišljamo o tome da možda već do kraja ove godine, što je jedna od ideja, svih 20 odsto sopstvenih akcija poništimo. Time bi se uvećala vrednost udela ostalih akcionara, pa bi država imala 72 odsto vlasništva u Telekomu Srbija, a 28 odsto ostali", kaže Ćulibrk.

Trenutna struktura vlasništva u srpskom Telekomu izgleda ovako: država ima 58 odsto akcija, građani i sadašnji i bivši zaposleni ove kompanije 22 odsto, dok samom Telekomu pripada pomenutih 20 procenata. Zakon o privrednim društvima obavezuje akcionarsko društvo da mora da otuđi sve iznad 10 odsto akcija u roku od tri godine od momenta sticanja.

Ako se poništi ova petina akcija, postojećim akcionarima se povećava procenat udela, ali ne i vrednost akcija.
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1613
Points : 4731
Datum upisa : 04.06.2008

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/7/2014, 10:54

U slučaju kada kompanija koja je vlasnik akcija sopstvenog preduzeća odluči da ih proda, važi pravilo preče kupovine. U ovom slučaju, ako bi našao kupca za svojih 20 odsto akcija, Telekom ne bi smeo da mu ih proda, ukoliko ih prvo ne ponudi postojećim akcionarima. To bi, praktično, značilo da bi ponudu trebalo poslati osim na adresu Vlade Srbije kao većinskog vlasnika, i na još pet miliona adresa, koliko ima malih akcionara...
Nazad na vrh Ići dole
Racunarko
VIP
VIP
Racunarko


Broj poruka : 612
Godina : 45
Localisation : Beograd
Points : 2814
Datum upisa : 22.06.2010

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/7/2014, 11:47

Eh, kad bih samo imao para da otkupim 20% Telekoma......

Koliko bi onda imao svaki mali akcionar? 37 akcija? Mislim na nas koji nismo zaposleni ili bivsi  zaposleni. comp
Nazad na vrh Ići dole
Cucla
VIP
VIP
Cucla


Broj poruka : 422
Godina : 49
Localisation : BG
Points : 1383
Datum upisa : 22.06.2007

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/7/2014, 13:15

Verovatno ce ih ponistiti, jer tesko da ce da se pojavi kupac sada , koji bi platio tako veliku sumu za samo 20% Telekoma.
Nazad na vrh Ići dole
Poštar
Partner
Partner



Broj poruka : 29
Points : 21
Datum upisa : 10.10.2007

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/7/2014, 14:56

Šta znači pojam "međudividenda"? Da li to ostavlja mogućnost isplate još nekog dela u novcu, ili je ovo knjigovodstvena "kategorija"? Da li je moguća isplata i drugog dela međudividende?
Nazad na vrh Ići dole
Cucla
VIP
VIP
Cucla


Broj poruka : 422
Godina : 49
Localisation : BG
Points : 1383
Datum upisa : 22.06.2007

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/7/2014, 15:22

Medjudividednom su isplatili oko 50% profita 2013god  koji je objavljen pre neki dan, tako da je sasvim moguce da ce isplacivati josh neki deo.
Nazad na vrh Ići dole
Aca kurbla
VIP
VIP
Aca kurbla


Broj poruka : 522
Points : 1402
Datum upisa : 17.02.2014

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/10/2014, 16:02

Sasuolo ::
Dragot ::
Al Kapone ::
 Kako su nam potvrdili u Vladi Srbije, ova kompanija neće ići na berzu, ali bi novi vlasnik otkupio akcije građana. 
Nezapaženo je prošao ovaj navod. Ja, lično, nisam bio u situaciji da se upoznam sa ovakvim načinom preuzimanja-kupovine neke firme. Činjenica da neće ići na berzu znači da nećemo biti u situaciji kupovati akcije "Telekoma". Opet, prema navodima forumaša, na spisku akcionara se pojavljuju fizička lica kao novi akcionari. Znači, negde se trguje! Pretpostavljam- kad se ne radi na berzi, onda se radi "na ulici"!?
Akcije koje nisu jos na berzi mozes kupiti kupoprodajnim ugovorom koji overis u sudu kao i svaki ugovor.Ako imas nekog poznanika koji ima telekomove akcije a zeli vec sada da ih proda a ti zelis da ih kupis,mozete to odraditi potpuno legalno preko vec pomenutog kupoprodajnog ugovora koji se overava u sudu.


Znam coveka koji je spreman da proda svojih 2100 akcija telekoma...
Nazad na vrh Ići dole
hey-ho
VIP
VIP



Broj poruka : 26
Points : 114
Datum upisa : 19.02.2011

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/10/2014, 17:02

centralni registar ne dozvoljava realizaciju kupoprodajnih ugovora iako je to moguce za nejavna drustva.
Ostaje jedino ugovor o poklonu kojibse overi u sudu u kom naravno nece pisati da se placaju akcije.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/10/2014, 17:07

Aca kurbla ::


Znam coveka koji je spreman da proda svojih 2100 akcija telekoma...

Reci nam koliko traži po akciji?
 cekic

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Aca kurbla
VIP
VIP
Aca kurbla


Broj poruka : 522
Points : 1402
Datum upisa : 17.02.2014

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/10/2014, 18:10

Nije se interesovao do sada, jer je mislio da ne moze da ih unovci,maltene je pristao na 1.7eu po akciji,ucinilo mu se primamljivo, a onda je rekao da ce mi javiti,dok se jos malo raspita u firmi.. kafa
Nazad na vrh Ići dole
Vladimirmitr
Still learning
Still learning



Broj poruka : 39
Godina : 57
Localisation : Beograd
Points : 183
Datum upisa : 01.06.2010

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/10/2014, 18:28

e,nazdravlje ! jos jedan pametnjakovic na forumu......
Nazad na vrh Ići dole
Aca kurbla
VIP
VIP
Aca kurbla


Broj poruka : 522
Points : 1402
Datum upisa : 17.02.2014

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/10/2014, 18:54

Vladimirmitr ::
e,nazdravlje ! jos jedan pametnjakovic na forumu......

U cemu je tvoj problem?Ja te akcije nemam nameru da kupujem,jer da imam, ne bih ovde ni pisao..
Pisem zbog ostalih jer vidim da ima zainteresovanih,covek ce mi reci tacnu cenu uskoro
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko321
VIP
VIP
Zeljko321


Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/10/2014, 19:15

Hm... 
Pa mogli bi otvoriti posebnu temu: Kupujem-Prodajem
Nazad na vrh Ići dole
Aca kurbla
VIP
VIP
Aca kurbla


Broj poruka : 522
Points : 1402
Datum upisa : 17.02.2014

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/10/2014, 19:22

OK.Zaboravite.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/10/2014, 21:50

Aca kurbla ::
OK.Zaboravite.

Ne, zašto da zaboravimo, ništa tu nije nezakonito ili protiv pravila foruma.

Ne obračaj pažnju da glupave opaske i pakosnu sirotinju.

Zakonom je od skora dozvoljeno i da se akcije prodaju/kupuju i van berze, kao i svuda u svetu.

Ugovor se posle prezentira brokeru i on obavi ostalo, ako je potrebno.

Pitaj ga ti i javi šta je odlučio! Ima zainteresovanih.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko321
VIP
VIP
Zeljko321


Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/11/2014, 07:26

Sneki:
Ne obračaj pažnju da glupave opaske i pakosnu sirotinju.
 love3
Nazad na vrh Ići dole
Racunarko
VIP
VIP
Racunarko


Broj poruka : 612
Godina : 45
Localisation : Beograd
Points : 2814
Datum upisa : 22.06.2010

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/11/2014, 10:56

U svakom slucaju i ja bih voleo da cujem koja je trazena cena.  To me bas zanima.  comp
Nazad na vrh Ići dole
Vladimirmitr
Still learning
Still learning



Broj poruka : 39
Godina : 57
Localisation : Beograd
Points : 183
Datum upisa : 01.06.2010

Telekom Srbija akcije - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 17 Icon_minitime3/11/2014, 11:28

Sneki,samo opusteno...
o tvojim postovima mogao bih nekoliko eseja da napisem (sto naravno necu uciniti).
Ko pazljivije prati ovaj forum,zna vrlo dobro sta sam hteo da kazem u predhodnoj poruci ,a bogami i u ovoj.I u to ime  cyclops
Nazad na vrh Ići dole
 
Telekom Srbija akcije
Nazad na vrh 
Strana 17 od 28Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Sledeći
 Similar topics
-
» Prodajem paket akcija Telekom Srbija
» Telekom box 3 box4
» Kada ce se telekom ukljuciti na berzu? Imam 1580 akcija koje zelim da
» Srbija i MMF
» Srbija & NATO

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: