BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Telekom Srbija akcije

Ići dole 
+162
Boranija
Jegulja
JU500
Smile
Draganvi
Polos
Big Brle
jcapelja@gmail.com
marjanovicgane
Huls
BorisB
Dejan2106
Dr.
GorZora
BBrroo
draguljcebg
jovan.89
Zexx
MHE kila(H)WATacina
Toplica
bonum.mm
Gashi
losmi
Dragan555
Matthew Greenburgh
Trade Now
Montegorac
Zwiebel
mushoke
Gocili
philips1
gorda
pepermint
Tenerife
Jerry Springer
boban75
Stane Dolanc
Ilija
Dejansss
Aca kurbla
Poštar
boxxi
Zeljko321
Sasuolo
Ceras
JMBR
MMcorp
Roman Abramovich
Dalaj Lama
Pera Zdera
Zmark
Delboj
Nenadnenad67
Vuksat
Dragan
GlasRazuma
Al Kapone
TomaS41
Voiceoflaw
hey-ho
geogsi
Drag65
Zak10
Djavo
sirGagy
Lolita
Sahbaz
Rasa
kolins
Light
Jumbo
Bjekam23
ivan45
BojanNS
Zrimi
Fmember
Fast
Grom
Dmitar
ILoveRoses
Cucla
Taliban
Boraa
Boza Belex
Toplica 1
Momir
Nauzika
Nikola
Zoranecc
Maca
Steve McQueen
KRUSKA
C R A Z Y
Dragan11
Vladimirmitr
Nestrpljivi
J_stojan
Racunarko
StariHrast
Bookmaker
Boby
Taliano
Sasa965
JA
Pekoilic
Popaj
Big Mile
AlexBGD
Rogy
RobinHood
Serbon
Dragot
nemanjaRU
BoS
Nemesis
Borodino
Slovenac1
pakodazna
MYSTIC021
Novosadjanin007
Lord Stem
Mali akcionar
Sutra
Djuka
MarkoJTD
Bond
Sofke
Dnenad85
Drag_Mlad
Kurajber
Ars Vivendi
Kenzo
pepsiman
FatCat
Berza011
Greta
Limited011
prevarant
MORNAR
Vladulns
HUACHUMA
Lilihip
Milica1
gogloee
Teletrader
Kupi akcije
StefanMR
Bmarko
Ris
Aleks
Dexiv
akcionar
Dusan
StefanoProdi
Goca
Friz
Sneki
Mc.Intosh
NIKOLAG
Kobe Bryant
Milos86
Admin
166 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 28  Sledeći
AutorPoruka
Novosadjanin007
Member
Member
Novosadjanin007


Broj poruka : 690
Godina : 47
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime4/12/2011, 22:30

ako ne prodaju telekom, belex nam ide u bunar!!!

slik

_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime4/12/2011, 22:51

I ja mislim isto.Ipak,mislim da nema brige.Telekom moraju prodati-nemaju kud.A za 6meseci prodaće i AERO.

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime4/16/2011, 23:38

Barać: Prodaja "Telekoma" dogovorena pre tendera

Telekom Srbija akcije - Page 7 Barac-verica
Predsednica Saveta Vlade Srbije za borbu protiv korupcije Verica Barać izjavila je da je tender za prodaju "Telekoma Srbija" bio paravan da se prikrije da je već postojao dogovor o prodaji tog mobilnog operatera poznatom kupcu. Ostale kompanije koje su bile zainteresovane za kupovinu "Telekoma" saznale su za tajne dogovore i nameštanje prodaje za poznatog kupca, zbog čega nisu ni učestovale na tenderu, rekla je Barać na pres konferenciji u Vladi Srbije.

Prema njenim rečima, da je tender za prodaju "Telekoma Srbija" bio ispravan, ne bi bila prihvaćena jedina ponuda koje je ispod minimalne cene od 1,4 milijarde evra. Jedinu ponudu za kupovinu "Telekoma Srbija" dostavio je "Telekom Austrije", koji je ponudio 950 miliona evra i investicije od 450 miliona evra. Vlada Srbije je po drugi put produžila rok "Telekomu Austrija" da poboljša ponudu.

Izvor


Protivzakonito postupanje u tenderu za Telekom se nastavlja, Cvetković ponovo iznad zakona

...
Zato je Radna grupa Vlade odlučila da odobri dodatni rok za čak tri nedelje, tačnije do 3. maja, jedinom (ALI I NEISPRAVNOM) ponuđaču za kupovinu većinskog kapitala „Telekoma Srbija“ kako bi ovi „popravili strukturu svoje ponude“
..

Telekom Srbija akcije - Page 7 Pic_2_2212
Očigledno je da Austrijanci ne odustaju od kupovine, već da kupuju vreme do konačne odluke momenta državne Komisije za zaštitu konkurencije. Naime, antimonopolska Komisija do 12. maja treba da proceni da li će, u slučaju ove kupovine, doći do nedozvoljene koncentracije. Jer, „Telekom Austrija“ je vlasnik „Vip mobajla“ koji već posluje na tržištu Srbije, a svojevremeno je skupo platio „ulaznicu“ za ovo tržište: licenca za trećeg operatora mobilne telefonije koštala je 320 miliona evra.
Izvor

Srbiji za „Telekom“ keš, a Grcima „VIP mobil“!

...
Advokat Branko Pavlović, bivši direktor Agencije za privatizaciju, veruje da će ovi pregovori rezultirati time što će na ime sticanja većinskog vlasništva u „Telekomu Srbija“ Austrijanci će svoju kompaniju „VIP mobil“, koja posluje u Srbiji, ustupiti grčkom OTE, a državi Srbiji isplatiti traženi keš!
- Koliko znam, cela kombinacija oko prodaje „Telekoma“ bila je unapred dogovorena s Austrijancima, a treba da se odigra na taj način što će na ime 20 odsto akcija, koje ima u srpskom „Telekomu“, grčki OTE dobiti „VIP“ od Austrijanaca, a država Srbija keš za svojih 31 odsto akcija „Telekoma“, koje prodaje - izjavio je Pavlović za „Alo!“. On napominje da za to nema konkretan dokaz, ali da ceo dosadašnji proces prodaje ide u tom smeru.
- Ta kombinacija ne bi mogla da se odigra da Austrijanci nisu jedini ponuđač, a ispostavilo se da jesu. Vlada sad nesmetano krši procedure i produžavanjem pregovora kupuje vreme da bi se u OTE, u kom „Dojče telekom“ ima značajan udeo, sprovele odgovarajuće procedure za preuzimanje kompanije „VIP“ - kaže Pavlović. Međutim, zvanično objašnjenje vlade glasi da je odluka o produženju roka za poboljšanje prvobitne ponude od 950 miliona evra doneta na zahtev „Telekoma Austrija“. (A ZATO KRŠE ZAKON, SAD MI JE LAKŠE)

SNS priprema krivične prijave


Srpska napredna stranka će podneti krivične prijave protiv zvaničnika koji učestvuju u „protivzakonitoj, kriminalnoj prodaju ‚Telekoma‘“, najavio je zamenik predsednika SNS-a Aleksandar Vučić. On je ocenio da vlast nastavlja pregovore sa ponuđačem koji nije ispunio osnovni tenderski uslov „ne bi li se dočepala nekih para za izbore“. Kako je rekao, prijave će biti podnete protiv članova Radne grupe, koja se bavila pripremom prodaje „Telekoma“, i članova vlade, ne isključivši mogućnost da prijava bude podneta i protiv premijera Mirka Cvetkovića.


Vasilić: Vlada krši pravila koja je postavila!

I Jelisaveta Vasilić iz Saveta za borbu protiv korupcije uverena je da je prodaja „Telekoma“ unapred dogovorena.

- Činjenica je da je vlada javno objavila minimalne uslove za prodaju, to jest minimalnu cenu od 1,4 milijarde evra, pre nego što je došlo do prijavljivanja. Svi koji su bili zainteresovani i koji su verovali u državu, nisu konkurisali jer im nije odgovarala cena. Međutim, jedan, koji očigledno nije verovao u reč države i koji se sigurno unapred dogovorio, ponudio je manje od minimalnog uslova. Uzimanjem u razmatranje te ponude, vlada krši sva pravila koja je sama uspostavila - objašnjava Vasilićeva, koja smatra da su time otvorene sumnje o postojanju korupcije.
Izvor

KOLIKO SU AUSTRIJANCI POSLOVNI I POŠTENI I U SVOJOJ ZEMLJI VIDI SE I OVDE:

Telekom Austria i kineski Huawei pod istragom

Austrijske vlasti ispitaće ugovor koji je Telekom Austria potpisao sa kineskim proizvođačem opreme Huawei, potpisan uz pomoć lobiste, prenosi Rojters. Prethodno je nekoliko austrijskih medija, među kojima i ugledni poslovni list Format, objavilo je da su Huawei i lobista Peter Hoheger u bližoj vezi nego što zakon dopušta. Navodno je, još 2007. godine, postignut dogovor po kojem lobista dobija 10% provizije od poslova koje obezbedi za kinesku kompaniju. Sam Hoheger se obavezao da će Austrijancima obezbediti ugovore u vrednosti od najmanje 60 miliona evra...

Izvor

_________________
.
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime4/21/2011, 10:00

Austrijancima Telekom, Nemcima Vip?


Beograd -- Telekom Austrija u pregovorima za kupovinu Telekoma Srbija pokušava da izdejstvuje novo, dosta komplikovanije rešenje.

Telekom Austrija spreman da plati Srbiji 31 odsto, a da za 20 odsto OTE-ovih akcija da VIP.

Prema nezvaničnim saznanjima Blica, ideja je da Telekom Austrija kupi od Vlade Srbije 31 odsto akcija, dok bi za 20 odsto akcija koje drži OTE bila napravljena razmena - Dojče telekom (vlasnik OTE-a) prepustio bi te akcije austrijskom operateru, ali bi u zamenu za njih preuzeo VIP mobile.

Naš sagovornik iz Vlade Srbije tvrdi da bi to bila “win-win” kombinacija, dakle dobitna za sve - država bi za svojih 31 odsto dobila traženih 840 miliona evra, Telekom Austrija bi preuzeo 51 odsto kompanije bez dodatnih naprezanja da dostigne sumu od 1,4 milijarde evra, a Dojče telekom bi konačno ušao na tržište Srbije preko VIP-a.

Dodatni rokovi traženi su zbog stava EU da nije prihvatljivo da Telekom Austrija drži 70 odsto tržišta.

Izvor

Od taktičke ponude, do organizovanog kriminala.

Ova vlast je naučila da im je opravdano da krše zakone i druge propise, ukoliko sami procene da je to u "interesu naroda". Tačnije u njihovom interesu.

Dačiću hapsi bagru
!!

Ma dajte, pa zašto se sada baš obnavlja gazela, ko da je toliko bila kritična da nije moglo da se sačeka da se završi most preko ade i spreče gužve?
Odgovor je jasan - jeste kritično, al ne most, nego što je period kada se može puniti lopovska stranačka žuta kasa pri kraju.


Dačiću hapsi, da i tebe ne hapse sutra
!!

_________________
.
Nazad na vrh Ići dole
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime4/21/2011, 10:12

"Dačiću hapsi bagru !!

Ma dajte, pa zašto se sada baš obnavlja gazela, ko da je toliko bila kritična da nije moglo da se sačeka da se završi most preko ade i spreče gužve?
Odgovor je jasan - jeste kritično, al ne most, nego što je period kada se može puniti lopovska stranačka žuta kasa pri kraju.


Dačiću hapsi, da i tebe ne hapse sutra!!"

Evo sad ce da ih uhapsi, samo da pokupi koferce od
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime4/21/2011, 14:45

Dil je morao da se napravi - Srbija bi bankrotirala?
Ko pita šta mi mislimo? Važno je da stranke dodju do para!
Zato dobro promislite za koga glasate na sledečim izborima!

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime4/21/2011, 14:58

KOBI,ajd rodjeni kazi ti meni za koga da glasam,sutra punim,40,ranije sam uvek znao,sada ne znam...nije tema ,al nam svima tema mnogo znaci...
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime4/21/2011, 15:16

Pa za Tomu-naravno.On ništa neće uzimati-toliko je skroman.Mada bi mu trebalo reći,da hranu+vodu mora uzeti-eto.

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime4/21/2011, 15:37

Naravno kao da postoje pošteni političari bilo gde na svetu je li? Inače bolje vam je da proadte danas Telekom po dobroj ceni nego da se nastavi pljačka političara do kraja kao što imamo slučaj u Sloveniji. Da bog da da su ga prodali kad je bilo vreme za to
Nazad na vrh Ići dole
MYSTIC021
Our family
Our  family
MYSTIC021


Broj poruka : 210
Points : 745
Datum upisa : 29.06.2010

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime4/21/2011, 15:53

Slovenac1 ::
Inače bolje vam je da prodate danas Telekom po dobroj ceni nego da se nastavi pljačka...

post2
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime4/21/2011, 22:01

Boby ::
KOBI,ajd rodjeni kazi ti meni za koga da glasam,sutra punim,40,ranije sam uvek znao,sada ne znam...nije tema ,al nam svima tema mnogo znaci...
post2
Ja samo dopisem broj i zaokruzim TITO!
Nacuo sam da prolazi ovo sa Vipom.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime4/21/2011, 22:42

Taliano,ne brine me TOMA vec ajduci oko njega...NI Ken nije problem,vec oko njega bulumenta...Slovenac aj da ti zavrsim srpsko drzavljanstvo,kad nas toliko falis-HVALIS,imam dobre pozicije.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime4/21/2011, 23:32

Boby ::
Taliano,ne brine me TOMA vec ajduci oko njega...NI Ken nije problem,vec oko njega bulumenta...Slovenac aj da ti zavrsim srpsko drzavljanstvo,kad nas toliko falis-HVALIS,imam dobre pozicije.

piju
Nazad na vrh Ići dole
Bookmaker
Still learning
Still learning
Bookmaker


Broj poruka : 149
Points : 398
Datum upisa : 23.09.2009

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime4/21/2011, 23:47

Boby ::
Taliano,ne brine me TOMA vec ajduci oko njega...NI Ken nije problem,vec oko njega bulumenta...Slovenac aj da ti zavrsim srpsko drzavljanstvo,kad nas toliko falis-HVALIS,imam dobre pozicije.

Mani se Slovenca..., opasan je maher..., zna on više nego što možete i da zamislite..., svojevremeno je organizovao okupljanje kad je prodao JUBMES x10...( na 80.000) . daleke 2007-e, Daj Bože da ponovo Slovenac proda nešto ... x10.
Ko je bio na susretu kod MERKATORA zna o čemu vam pišem...
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime4/22/2011, 00:00

Bookmaker ::
Boby ::
Taliano,ne brine me TOMA vec ajduci oko njega...NI Ken nije problem,vec oko njega bulumenta...Slovenac aj da ti zavrsim srpsko drzavljanstvo,kad nas toliko falis-HVALIS,imam dobre pozicije.

Mani se Slovenca..., opasan je maher..., zna on više nego što možete i da zamislite..., svojevremeno je organizovao okupljanje kad je prodao JUBMES x10...( na 80.000) . daleke 2007-e, Daj Bože da ponovo Slovenac proda nešto ... x10.
Ko je bio na susretu kod MERKATORA zna o čemu vam pišem...

Hm na žalost to nisam bio ja nego očito neko drugi. A ne bih se mnogo branio da danas zaradim x10 od
Nazad na vrh Ići dole
Bookmaker
Still learning
Still learning
Bookmaker


Broj poruka : 149
Points : 398
Datum upisa : 23.09.2009

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime4/22/2011, 00:02


Sorry .... omaklo se....
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2159
Points : 6009
Datum upisa : 25.07.2010

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime4/22/2011, 00:17

Da, da... Slovenac1 je u pravu, radilo se o nekom "primorskom" Slovencu koji je kasnije bar kako on tvrdi otvorio kafanu!!
Tip je na onom forumu bio po nikom Triada (kineska) love3
evo šta je pisap:
1. Ja nisam Slovenac1 ali jesam Slovenac. Šta ču ti kazati o Jubmesu, ne znam, ja ču ga prodati na 85.714 i tada bi trebalo za bar jedan minut da zaustave trgovanje sa njima i da proslavimo...

2. Ajde neka sad potegne do 85.714 (ovo posle splita 1:7!!!!!!)

3.Momci, hvala na čestitkama, ono da se nazdravi izpred Jubmesa, če se što prije realizirati, ako ne kasnije sledeču novo godinu dočekat ču u Beogradu, pa i bog dao, da se prošetamo i do kakve filiale Agrobanke, pa i tamo otvorimo jedan pjenušac. Ne brinite, obavestièu vas, Triada kao što se vidjeli drži svojo riječ, pa makar to znači, da èu sada samo da gledam, kako ide Jubmesu moj preko 100 hiljadicu.
Bilo je to davne 2007.
kafa
Nazad na vrh Ići dole
Bookmaker
Still learning
Still learning
Bookmaker


Broj poruka : 149
Points : 398
Datum upisa : 23.09.2009

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime4/22/2011, 00:33

Boranija ::
Da, da... Slovenac1 je u pravu, radilo se o nekom "primorskom" Slovencu koji je kasnije bar kako on tvrdi otvorio kafanu!!
Tip je na onom forumu bio po nikom Triada (kineska) love3
evo šta je pisap:
1. Ja nisam Slovenac1 ali jesam Slovenac. Šta ču ti kazati o Jubmesu, ne znam, ja ču ga prodati na 85.714 i tada bi trebalo za bar jedan minut da zaustave trgovanje sa njima i da proslavimo...

2. Ajde neka sad potegne do 85.714 (ovo posle splita 1:7!!!!!!)

3.Momci, hvala na čestitkama, ono da se nazdravi izpred Jubmesa, če se što prije realizirati, ako ne kasnije sledeču novo godinu dočekat ču u Beogradu, pa i bog dao, da se prošetamo i do kakve filiale Agrobanke, pa i tamo otvorimo jedan pjenušac. Ne brinite, obavestièu vas, Triada kao što se vidjeli drži svojo riječ, pa makar to znači, da èu sada samo da gledam, kako ide Jubmesu moj preko 100 hiljadicu.
Bilo je to davne 2007.
kafa

EEEeeee To je taaaaj...
Al` dobar nam je neka ga...
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2159
Points : 6009
Datum upisa : 25.07.2010

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime4/22/2011, 00:41

Bookmaker
Druže, pobrkao si lončiće!
Nije to taj Slovenac.
Slovenac1 je u isto vreme bio registrovan kao i ta primorska TRIJADA !!
love3
Nazad na vrh Ići dole
Bookmaker
Still learning
Still learning
Bookmaker


Broj poruka : 149
Points : 398
Datum upisa : 23.09.2009

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime4/22/2011, 00:57

Boranija ::
Bookmaker
Druže, pobrkao si lončiće!
Nije to taj Slovenac.
Slovenac1 je u isto vreme bio registrovan kao i ta primorska TRIJADA !!
love3

Sorry
Bila je to turbulentna godina, -2007- , a Slovenca je bilo na svim boljim hartijama, i bio je uglavnom " DOBAR " ...
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime4/22/2011, 09:18

Bookmaker ::
Boranija ::
Bookmaker
Druže, pobrkao si lončiće!
Nije to taj Slovenac.
Slovenac1 je u isto vreme bio registrovan kao i ta primorska TRIJADA !!
love3

Sorry
Bila je to turbulentna godina, -2007- , a Slovenca je bilo na svim boljim hartijama, i bio je uglavnom " DOBAR " ...

He he, inače u 2007 smo svi bili dobri na belexu...
Nazad na vrh Ići dole
StariHrast
Still learning
Still learning



Broj poruka : 84
Points : 375
Datum upisa : 21.02.2010

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime4/22/2011, 14:39

Kobe Bryant ::
Dil je morao da se napravi - Srbija bi bankrotirala?
Ko pita šta mi mislimo? Važno je da stranke dodju do para!
Zato dobro promislite za koga glasate na sledečim izborima!

Dobro, a za koga da glasamo?

Pre 11 god sve je bilo jasno. Bilo je jasno i 2003 i 2008...... Uvek je jasno jer uvek neko mudro kaže pazite šta radite i za koga glasate. Podsećam na priču pre 11 god: investicije, standard, razvoj, progres budućnost...... Umesto toga: glad, nesigurnost, otupštanja, zaduživanja i deindustrijalizacija.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime4/22/2011, 18:53

Pa mi uvek biramo izmedju dva zla,pa biramo manje zlo,a sada su oba zla velika tj jednako velika...cemer i jad,pa ajd za Rasima da glasamo...
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 991
Points : 2792
Datum upisa : 05.09.2008

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime4/26/2011, 15:30

PRETEĆE PISMO
U Savet za borbu protiv korupcije 18. aprila stiglo je pismo upućeno predsednici Saveta Verici Barać od Telekoma Austrije, potpisano od strane "ovlašćenog lica" Eriha Gnada (Erich Gnad). U ovom pismu Telekom Austrija veoma grubo reaguje na saopštenje Saveta, tražeći za sebe poseban tretman kao za navodnog investitora, i tvrdeći da Savet za borbu korupcije ruši ugled ove kompanije. Pismo se završava tako što se Savet poziva da se ubuduće uzdržava od neprikladnih izjava ili će Telekom Austrija ''pribeći svim pravnim sredstvima, koja su mu dostupna, protiv Saveta za borbu protiv korupcije, a koja mogu dovesti i do toga da odgovorno lice materijalno odgovara''.
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime5/4/2011, 14:58

Telekom Austrija ponudio 1,1 milijardu!
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime5/5/2011, 08:44

I NOVA PONUDA ISPOD MINIMUMA -
Vlada Srbije proglasiće danas prodaju nacionalnog operatera neuspeŠnom
Propao tender za Telekom

Neozbiljno - „Telekom Austrija" juče za 51 odsto „Telekoma Srbija" ponudio 800 miliona evra odmah i još 300 miliona u devet godišnjih rata, što je daleko ispod cene koju je zacrtala Vlada

Telekom Srbija akcije - Page 7 TELEKOM-GRUPA

Vlada Srbije odbiće danas novu ponudu „Telekoma Austrija", koji je predložio da kupi 51 odsto akcija „Telekoma Srbija" za 1,1 milijardu evra. Austrijanci su ponudili da 800 miliona evra isplate odmah, a 300 miliona u devet godišnjih rata.

Radna grupa za prodaju „Telekoma" saopštila je posle uvida u ponudu da će predložiti Vladi da tender poništi, a to će biti samo formalnost jer je država čvrsto rešila da se ne odrekne domaćeg operatera za manje od 1,4 milijarde evra.

Obmanjivanje javnosti

To je juče po podne potvrdio i predsednik Boris Tadić, koji je istakao da je uveren da Vlada neće odstupiti od ranije odluke da ne prodaje „Telekom" ispod cene od 1,4 milijarde evra za većinski udeo.

- Cenu „Telekoma" definiše i tržište, ali ako tržište nije takvo da obezbeđuje potrebnu cenu i sredstva da bi Srbija ekonomski napredovala, Vlada je donela odluku da ne ide u prodaju „Telekoma" - rekao je Tadić, i podsetio da je prvobitna odluka o prodaji doneta kako bi sredstva bila plasirana u druge oblasti privrede u kojima država ne može da nađe strateškog partnera, kao što su izgradnja puteva i novi energetski sistemi.
Izvor

BRAVO! Cvele ako rešiš Đunića možda nas i ubediš da si dobar aplauz

_________________
.
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime5/5/2011, 08:58

Da li bez obzira na ovo narod dobija svoj deo akcija? i kada se to moze ocekivati? Ako ovo zavrsi na berzi pre nego sto se pojavi vecinski kupac, meni to deluje mnogo bolja varijanta za nas mnogo vise u startu bi zaradaili. armo
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Racunarko
VIP
VIP
Racunarko


Broj poruka : 612
Godina : 45
Localisation : Beograd
Points : 2814
Datum upisa : 22.06.2010

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime5/5/2011, 09:19

Ris ::
Da li bez obzira na ovo narod dobija svoj deo akcija? i kada se to moze ocekivati? Ako ovo zavrsi na berzi pre nego sto se pojavi vecinski kupac, meni to deluje mnogo bolja varijanta za nas mnogo vise u startu bi zaradaili. armo

Mislim da gresis. Verovatno bi se desila prodaja tih besplatnih akcija po ceni koja bude ponudjena u tom trenutku od dojce telekoma, koja moze biti niska. Vecinski kupac bi kupovao od ne organizovanih i ne edukovanihmalih malih akcionara, umesto od koliko toliko organizovane vlade.
Inace narod sigurno dobija svoj deo na jesen ( to su juce rekli na onoj emisiji Oko nacije na RTS-u ). comp
Nazad na vrh Ići dole
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime5/5/2011, 09:41

"Inace narod sigurno dobija svoj deo na jesen ( to su juce rekli na onoj emisiji Oko nacije na RTS-u ). comp"

Mozemo da dobijemo i sutra, ali sve dok je Telekom zatvoreno AD (a tu odluku donosi drzava), mozemo samo da mastamo o trgovanju, odnosno, ostaje nam da napravimo novi lelex, pa ugovori, brokeri... @
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime5/5/2011, 10:16

Znači nema izgradnje puteva...energetskih sistema....ali državi pare trebaju.Šta mogu da zavaljaju pa da se donekle pokriju npr AERO,ENHL,KMBN...? scratch

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2018
Points : 5439
Datum upisa : 07.05.2009

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime5/5/2011, 10:22

Ništa ne mogu da prodaju od pobrojanog.
Mogu samo da uzmu još novih kredita.
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime5/5/2011, 10:29

KAko ja to gledam ako bi se desilo da izbace na berzu, narod bi prodavo brokeri pomalo i mi bi rusili cenu jedno nedelju dve dana i onda lepo poceli da kupujemo, Fondomia treba ta akcija a neisplatiim se da kupuju dok se nenagomila kao na AERO, srusice se od starta bar 30% unarednih godinu dana pojavice se kupac koji ce jos obajviti ponudu malim akcionarima . Nego nesto se prica uvodjenje sankcija R. Srpskoj mozemo li i mi da imamo problema zbog toga??
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime5/5/2011, 15:04

Ćirić: Telekom na berzi krajem leta

05/05/2011 12:50:00 B92, Beta


Besplatne akcije Telekoma Srbije građani će u dobiti u naredna dva meseca, a trgovina tim akcijama na berzi bi mogla da počne krajem leta, kaže Nebojša Ćirić. Ministar ekonomije Srbije rekao je da bi, pošto je tender za Telekom bio neuspešan, prioritet Vlade i rukovodstva te kompanije trebalo da bude podela besplatnih akcija građanima, i sadašnjim i bivšim zaposlenim u Telekomu. Ministar je rekao i da je prioritet da se maksimalno ubrza podela besplatnih akcija, dodavši da je taj proces dobrim delom pripremljen, a da su preostale "tehničke stvari" - nominalna vrednost akcije i broj akcija koje će biti podeljene po osobi. Ćirić je rekao da će minimalna cena pojedinačne akcije Telekoma biti vezana za "procenjenu vrednost" te kompanije, korišćenu pri određivanju minimalne vrednosti 51 odsto akcija od 1,4 milijarde evra. Privatizacioni savetnik procenio je vrednost 100 odsto kapitala Telekoma Srbije na 2,43 milijarde evra. Oko 4,8 miliona građana Srbije ima pravo da dobije ukupno 15 odsto akcija Telekoma, čija je vrednost prema toj proceni oko 365 miliona evra, a bivši i sadašniji zaposleni trebalo bi da dobiju oko 6,5 odsto akcija.


_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime5/5/2011, 15:39

kafa Spremajte lovu ......... suny
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Telekom Srbija akcije - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Telekom Srbija akcije   Telekom Srbija akcije - Page 7 Icon_minitime5/5/2011, 15:48

Znači svaki građanin po 76evra-nije malo.Slažem se sa Risom-Spremaj parice.

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
 
Telekom Srbija akcije
Nazad na vrh 
Strana 7 od 28Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 28  Sledeći
 Similar topics
-
» Prodajem paket akcija Telekom Srbija
» Telekom box 3 box4
» Kada ce se telekom ukljuciti na berzu? Imam 1580 akcija koje zelim da
» Srbija i MMF
» Bitcoin Srbija

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: