BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Posebna ponuda !!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
AdmiralMarkets
Partner
Partner
AdmiralMarkets


Broj poruka : 31
Points : 51
Datum upisa : 23.11.2009

Posebna ponuda !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Posebna ponuda !!   Posebna ponuda !! Icon_minitime1/14/2010, 19:59

Pozdrav svima,
Najverovatnije mali broj vas na ovom forumu trguje pravim racunom.
Posto je ogromna razlika izmedju demo i pravog racuna (psiholoski),brokerska kuca Admiral Markets je odlucila da svim ucesnicima ovog foruma koji su zainteresovani za forex ponudi nesto specijalno.
Dakle svako ko zeli ce dobiti mogucnost da proba da radi sa svojim pravim racunom.
Racuni ce biti otvarani na 50 USD i svako ce moci da profitira do max 50 USD.
U slucaju da izgubite taj pocetni iznos od 50 USD ne snosite nikakvu odgovornost.
U slucaju da dodjete do profita od 50 USD taj novac ce vam se prebaciti na vas novi racun sa kojim ce te moci dalje da nastavite sa radom bez ikakvih ogranicenja.
Ukoliko ima zainteresovanih neka me kontaktiraju PM.

Mojakuca31 likes this post

Nazad na vrh Ići dole
http://www.admiralmarkets.rs
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

Posebna ponuda !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Posebna ponuda !!   Posebna ponuda !! Icon_minitime1/15/2010, 07:47

admiralmarkets ::
Pozdrav svima,
Racuni ce biti otvarani na 50 USD i svako ce moci da profitira do max 50 USD.
U slucaju da izgubite taj pocetni iznos od 50 USD ne snosite nikakvu odgovornost.
U slucaju da dodjete do profita od 50 USD taj novac ce vam se prebaciti na vas novi racun sa kojim ce te moci dalje da nastavite sa radom bez ikakvih ogranicenja.

Svaka čast za ideju!
Mislim da nisi u pravu, Dule... Tih 50 dolara je isto virtuano (jer ko je lud da daje bilo kome pravih 50 dolara koje možemo da spržimo za 10 minuta - propala bi firma kada bi se 100 forumaša tako igralo). Ali je profit u stvari nagrada koja ide iz Admiralovog džepa!
Kada se tako postave stvari - nije loše! Igraš se sa 50 dolara, i ako naguraš 100% profita, dobijaš nagradu 50 dolara!

Da li tih 50 dolara nagrade (ili profita) može da se podigne odmah?
Koliko dugo traje ova "igra"?
Da li je potrebno nešto raditi uživo da bi se počelo sa igrom, ili može sve preko foruma da se uradi?

_________________
Forumski portfolio:
AGBN (30%), ENHL (30%), TGAS (10%), JMBN (10%), DNOS (10%), SJPT (10%)
Nazad na vrh Ići dole
AdmiralMarkets
Partner
Partner
AdmiralMarkets


Broj poruka : 31
Points : 51
Datum upisa : 23.11.2009

Posebna ponuda !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Posebna ponuda !!   Posebna ponuda !! Icon_minitime1/15/2010, 11:01

Dušan ::
Pa ako dođem do profita od 50 USD, onda bi trebao da imam 100? Tako da nam praktično ništa ni dajete? :D

Šalim se malo... To praktično znači, da nam omogućavate da trgujemo sa realnim novcem, te da zadržimo profit na računu?

Dusane,
Taj racun od 50$ je poseban real racun za ovu priliku koji omogucava da se oseti real trgovina, ako uspes da dupliras racun to jest da napravis 50$ profita tada ti se tih 50$ prebacuje na novi racun sa koim mozes da raspolazes kako ti zelis ili da nastavis da trgujes sa tih 50$ ili da ih podignes ili da ubacujes jos .

Da odgovorim i plesacu ovde, sa nekim stvarima se slazem sa nekim ne.
To vreme o kojem pricas mene sigurno nisi video da dajem bilo koji call za trgovinu niti sam bio u chat sobi jer se nisam mesao u to sto radi surfer. Generalno ja nisam za to da se nekome ko je pocetnik daje poziv na trgovinu jer tada ne razmisljas svojom glavom nego cekas da ti neko kaze sta da radis.

Stalno potenciras da su brokeri lopovi i da su oni krvi za sve.Zapamti za gubitak si kriv samo ti.To sta radi broker to jest dali daje tvoj order na clearing ili ga uparuje unutar kuce tebe kao trgovca nebi trebalo da uopste dotice.Ono sto ti je bitno je da imas dobar spread da platforma ne smrzava i da imas svog coveka u slucaju da imas potrebu za nekom komunikacijom i naravno da broker ima neku regulativu.
Sve drugo je na tebi to jest na tvojoj taktici i na tvom money menadzmentu da ocuvas svoj ulog i pravis potencijalni profit.
Nemoj ovo nista licno da uzimas je mislim da je ovo dobro za sve .
Nazad na vrh Ići dole
http://www.admiralmarkets.rs
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2776
Points : 7917
Datum upisa : 21.01.2009

Posebna ponuda !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Posebna ponuda !!   Posebna ponuda !! Icon_minitime1/15/2010, 18:08

Plesac@
Uzmi tih 50 dolara i pokazi nam sta si radio da i JA i drugi konacno ukapiramo sta se tu radi!!
Nazad na vrh Ići dole
AdmiralMarkets
Partner
Partner
AdmiralMarkets


Broj poruka : 31
Points : 51
Datum upisa : 23.11.2009

Posebna ponuda !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Posebna ponuda !!   Posebna ponuda !! Icon_minitime1/15/2010, 18:52

Ono sto je potrebno za otvaranje ovog racuna je isto sto i za svaki drugi pravi racun, a to je:
1. Ime i prezime
2. Adresa( iz dokumetna koji je pod tackom 5)
3. Broj telefona
4. E-mail
5. Skeniran pasos ili LK

Zbog privatnosti sve to mozete na PM.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.admiralmarkets.rs
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

Posebna ponuda !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Posebna ponuda !!   Posebna ponuda !! Icon_minitime1/16/2010, 13:44

Plesac, nemoj da se pravis naivan. Niko od tebe ne trazi da menjas brokera, nego da se ukljucis u igru... Nista ne placas, a imas priliku da zaradis 50$ radeci isto sto radis sa svojim pravim nalogom...

_________________
Forumski portfolio:
AGBN (30%), ENHL (30%), TGAS (10%), JMBN (10%), DNOS (10%), SJPT (10%)
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2776
Points : 7917
Datum upisa : 21.01.2009

Posebna ponuda !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Posebna ponuda !!   Posebna ponuda !! Icon_minitime1/17/2010, 03:03

Hvala Plesac veoma korisni postovi!!
I svaka cast na otvorenosti.
Nazad na vrh Ići dole
AdmiralMarkets
Partner
Partner
AdmiralMarkets


Broj poruka : 31
Points : 51
Datum upisa : 23.11.2009

Posebna ponuda !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Posebna ponuda !!   Posebna ponuda !! Icon_minitime1/18/2010, 12:58

Jos jedno malo objasnjenje posto cujem da su neki pogresno razumeli.

Taj poseban racun od 50$ od trenutka kad se otvori ima vaznost 60 dana i nije neophodno da se napravi profit od 100% to jest 50$.Dakle po isteku ta 2 meseca
zatvara se taj racun i pravi se presek i ukoliko imate bilo koji profit a maksimalan je po tom racunu profit od 50$,sav taj profit vam se prebacuje na "normalan" racun i sa tim sredstvima mozete da raspolazete kako zelite( da nastavite sa trgovinom bez ogranicenja ili da dopunite ili podignete).
Nazad na vrh Ići dole
http://www.admiralmarkets.rs
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

Posebna ponuda !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Posebna ponuda !!   Posebna ponuda !! Icon_minitime1/18/2010, 13:02

Hvala na dodatnom objašnjenju! Sad ponuda deluje primamljivije!
Još kada bih umeo da trgujem na forexu... :) Možda se okušam!

_________________
Forumski portfolio:
AGBN (30%), ENHL (30%), TGAS (10%), JMBN (10%), DNOS (10%), SJPT (10%)
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Posebna ponuda !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Posebna ponuda !!   Posebna ponuda !! Icon_minitime2/17/2010, 17:37

Sta bi sa ovim? Ja pre neki dan tek videh za ovo i prosledih admiralu podatke, ali nemam jos odgovor? Jel neko ucestvuje?
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

Posebna ponuda !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Posebna ponuda !!   Posebna ponuda !! Icon_minitime3/4/2010, 18:40

Evo da me ne kritikuje Plesač kako ništa ne radim... Igrao sam se juče i danas malo sa Admiralovim nalogom...
Ne ide mi loše za sada! :) Imajte na umu da mi račun ima 50 dolara!

Posebna ponuda !! Snag0275

_________________
Forumski portfolio:
AGBN (30%), ENHL (30%), TGAS (10%), JMBN (10%), DNOS (10%), SJPT (10%)
Nazad na vrh Ići dole
 
Posebna ponuda !!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Novi Dom a.d. Beograd - NVDM
» PRINUDNA prodaja-kupovina akcija
» Telekom Srbija akcije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: FOREX & Gold u Srbiji-
Skoči na: