BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 BG Aerodrom - AERO

Ići dole 
+108
Nikola
Taliban
Boza Belex
Berza011
zeljko76
Jerry Springer
Zmajica
Dragotdrv
Mozart
Sebastian
Colle
Toplica
Ceras
J_stojan
Dragan11
Mrgud
Ilija
JMBR
Aritmeticar
Yudejavu
Pera Zdera
KRUSKA
Nauzika
Milica1
Astana
Amater u pokušaju
Igita
Sasa_sbbg
Fast
MatejaR
Dr.Hik!
Dibesto
Dalaj Lama
Djavo
Bond
EVE
MYSTIC021
Ivan2211
Dusan
Slovenac1
Zeljko
AlexBGD
Guinness
Boby
Folio
iki
Cincinnatus
kudrinjo bg
MORNAR
Taliano
Kopac
Maca
Sasa965
StM
Aca123
Mistery 011
Vlada BG
Centrum
Mira
C R A Z Y
GogaAna
HUACHUMA
Big Mile
Lord Stem
Centurion
Fmember
bez motike
Ars Vivendi
Enron
Dnenad85
Cucla
Kurajber
Friz
BojanNS
mr Bean
Racunarko
Drag_Mlad
Brmbocla
Steve McQueen
Mary
bakarian
RobinHood
sirGagy
gogloee
Sutra
Prokuplje
Novosadjanin007
Nemesis
Mitar
BoS
Dragot
Aleks
Boranija
Dax
Djepeto83
Djuka
Rogy
Lilihip
Vladulns
Ris
pepsiman
Limited011
Momir
Sahbaz
Sneki
Greta
Teletrader
Kobe Bryant
112 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime8/29/2011, 21:15

XAXAXAX bar ce da daju dividendu nisu kao ovi iz nisa. Nerazumem se bas u podelu dobiti, sta kazete ako se nastavi ovim tempom valda ce da daju bar 50din sta kazete?
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime8/30/2011, 02:12

Mislim da ce biti 35-40 dinara, ali nezahvalno je prognozirati. Mozda nesto i kupim sada kada su postali transparentniji, ali ipak mi je prevelika cena kada se uporedi sa drugim akcijama. Mislim da bi aerodrom mogao do nove godine na 550-600 dindzi, ali tad ko se nadje u njemu trebalo bi da potrazi vrata, posto nema nikakvih naznaka da bi se taj trend nastavio jer profit nece rasti po mom misljenju. Kada bi neko kupovao ceo aerodrom, Turci ili bilo ko drugi, platili bi sigurno PE bar 12, sto bi znacilo najmanje 700 dinara.

Nikad ne kupujem akcije samo da bih ih prodao nekom drugom nego da bi dobijao dividendu, a prodajem kada neko ponudi visu cenu nego sto je cena drugih slicnih akcija iz bilo kog razloga. Javicu vam ako ipak odlucim da udjem po cenama do 500 dinara.
Nazad na vrh Ići dole
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime8/30/2011, 09:51

Da li iz aero izlazi jos Citygroup?
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime8/30/2011, 19:43

Puno lepih stvari mi se ispodogađalo na ovoj hartiji.I ponovo,sa istim žarom ulazim ovih dana!!Prosto-mislim da je ovo najperspektivnija akcija na Belexu.Zašto? 1.Apsolutni i ničim niizbliza ugroženi MONOPOL 2.Exremna potcenjenost u odnosu na aerodrome u regionu 3.Prave odličnu dobit,uprkos činjenici da im je menadzment nakaradan,politički postavljen,mnoooogo prekobrojan....Šta mislite koliko bi pravili pravi profesionalci??-barem pet puta više-eto primera NIISa!! 4.Drzava ovo uskoro MORA prodati-Fale im pare i to hitno.Uopšte se nebih iznenadio da ode u paketu sa JATom.Uz malo srece i dobrog domaćina ode ovo visooko!!

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
EVE
Just looking
Just looking



Broj poruka : 32
Points : 77
Datum upisa : 02.04.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime8/30/2011, 23:19

Astana ::
Da li iz aero izlazi jos Citygroup?

Jos uvek prodaju CITY i RBS slik
Nazad na vrh Ići dole
MYSTIC021
Our family
Our  family
MYSTIC021


Broj poruka : 210
Points : 745
Datum upisa : 29.06.2010

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime8/30/2011, 23:33

taliano ::
Prosto-mislim da je ovo najperspektivnija akcija na Belexu.

Jel to opet procena tvoje cenjene brokersko-dilerske kuće ili?!
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime8/30/2011, 23:37

Isključivo lični stav sesir

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/4/2011, 11:45

Home | Vesti | Radosavljević: Aerodrom “Nikola Tesla” postaje lider u regionu
Radosavljević: Aerodrom “Nikola Tesla” postaje lider u regionu
03/09/2011 14:21:00 RTS
Veličina slova:
Rekordan broj putnika na Aerodromu Generalni direktor Aerodroma "Nikola Tesla" Velimir Radosavljević izjavio je za RTS da je domaća vazdušna luka za pola godine ostvarila bruto dobit od blizu milijardu dinara, čime je šest odsto premašen plan.


Tokom letnjih meseci zabeležen je i izuzetan porast obima saobraćaja, a u julu Aerodrom je uslužio 384.000 putnika, što je istorijski rekord za taj mesec od osnivanja aerodroma. Očekuje se da će ta brojka već u avgustu biti premašena.

Radosavljević je rekao za javni servis da su pristupanjam naše zemlje sporazumu o otvorenom nebu i liberalizacijom viznog režima stvoreni samo preduslovi za napredak, ali da to nije bilo dovoljno.

"Ključni faktor je stvaranje tržišta i postavljanje jednakih uslova svim aviokompanijama. Ostvarili smo izuzetno aktivan odnos prema avioprevoznicima koji se podstiču da šire svoju ponudu, a vodimo računa o potrebama i željama najrazličitijih klasa putnika", kaže Radosavljević.

Govoreći o tome da li će se Aerodrom "Nikola Tesla" nametnuti i kao najvažnija aviobaza u regionu, Radosavljević kaže da aerodrom već postaje lider u regionu, a da je dobijanje prestižne evropske nagrade za najveći broj novih aviokompanija - najbolji dokaz za to.

"Najbitnije je da se sve većom ponudom i povoljnošću te ponude omogućava našim građanima da više ne moraju da prelaze državnu granicu ka drugim aerodromima, a svoju regionalnu dominaciju prepoznajemo u tome što veći broj putnika iz severoistočnog dela Hrvatske, iz skoro cele BiH putuje preko Beograda", kaže Radosavljević.

Osvrnuvši se na dugoročniji plan za poslovanje aerodroma kako bi se pozitivan trend nastavio, Radosavljević kaže da se strategija i vizija razvoja tog preduzeća odvija u više pravaca. Na infrastrukturnom planu započinje izgradnja proširenja terminalne zgrade čime će se omogućiti daleko veći broj sadržaja za putnike. "Novom stajankom, odnosno platformom veličine četiri fudbalska igrališta mi ćemo proširiti svoj kapacitet", kaže Radosavljević.

Na finansijskom planu cilj je da se sve većom ponudom i sve većim obimom saobraćaja koji postoji stvore mogućnosti da se dalje snižavaju cene usluga, koje Aerodrom naplaćuje aviokompanijama. "Na taj način, dakle stvranjem konkurencije mi posredno doprinosimo da sve veći broj naših građana sebi može da priušti najkonforniji tip prevoza, a to je putovanje avionom", kaže direktor Aerodroma.

Direktor Radosavljević kaže da najviše što beogradski Aerodrom može da doprinese prilikom prenamene vojnih aerodroma je pomoć i korišćenje iskustva, odnosno prenošenje znanja. "Naravno da smo ponosni što trenutno doprinosimo jednom od najvećih investicionih projekata sada u Srbiji, a to je osposobljavanje za civilnu namenu aerodroma "Morava" u Lađevcima kod Kraljeva", rekao je Radosavljević.



_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/4/2011, 21:01

KAZU LALE...FALTE ME USTA PODERACU VAS...hvalospev sebi samima...to je sva lepo ali gde je tu dugorocna vizija tipa,ovo ce biti tranzitna raskrsnica ,nekoj velikoj kompaniji,zelimo da preuzmemo primat od tog i tog aerodroma...pravicemo kargo ...ili sta vec,a ne mi cemo povecati br putnika ,lepo je to ,ne kazem imam pozicije ovde,ali dajte nesto ozbiljnije...do 2020.,a ne pravimo ,parking i ti LADJEVCI...malo mi sve to nije za A LISTING...konsultovah se s jednim covekom koji je imao prilike da upozna gdina RADOSAVLJEVICA...kaze da je ok,uliva poverenje,ima i nesto harizme ali ja tu malo osecam nedostatak anbicioznosti,mislim na AERO a ne na gdina direktora...ps izneo sam potpuno licni stav sesir
Nazad na vrh Ići dole
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 14:39

Ovde nema govora o kvalitetu ove hartije, ali je problem svetska berza koja nas rastura. Neznam koliko je pametno um ovim momntima biti dugorocni investitior ajkula
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 15:24

A koji bi bio tvoj predlog?Izaci pa uci u zlato i franak?Sve zavisi kako posmatras stvari.Ja sam optimista i mislim da ce se stvari u svetu srediti,a berza i AERO porasti-eto!!

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 16:29

Vidi ja sam ovde do guse i nije mi dobro. A koji je razlog takvom optimizmu?
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 17:27

I meni je ovo uz NIIS glavna hartija!!Mislim da treba da stvari posmatras DUGOROCNO!Tada i neće imati puno veze dali si ovde ušao po 5ili po 6eura!!Ako gledaš na kratke staze-ovo nije papir za tebe!!A o potencijalu ove hartije sam pisao detaljno nekoliko postova iznad!!Takođe,možeš naći moje postove gde je pravljena paralela sa aerodromima u okruženju! Jednostavno imaš dobru i vrednu stvar i doneće ti lepu dobit za par godina(otprilike)...a ako dobit želiš odmah-odgovor je: NE MOŽE!!

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Ilija
Member
Member
Ilija


Broj poruka : 480
Points : 1261
Datum upisa : 30.09.2009

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 17:41

Nema ovde kod nas nikakvog investiranja (bar ne na berzi), ni dugoročnog ni kratkoročnog! Ima samo: spašavaj se ko može.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 17:58

TALIANO,ASTANA...ne mislim da je prica losa,ova objava dana dividende je dobar potez po meni...dalom su kompenzovali budalastine s onim proslim...ali ako je potencijal aero da pomalo podizu broj putnika ...pa nece to u nedogled...meni fali ,kao sto rekoh...nesto da prostite tvrdje...A cela situacija u svetu,ne zelim da mracim...je NEOBECAVAJUCA...mozda sacekati s lovom...bice ovog jeftinije i to dosta jeftinije...ali jednom ce dotaci dno i posle toga ce biti brz rast...i sam sam danas pazario na 490,a u cetvrtak na 500... jebiga...berza je to...
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 18:10

Boby ::
TALIANO,ASTANA...ne mislim da je prica losa,ova objava dana dividende je dobar potez po meni...dalom su kompenzovali budalastine s onim proslim...ali ako je potencijal aero da pomalo podizu broj putnika ...pa nece to u nedogled...meni fali ,kao sto rekoh...nesto da prostite tvrdje...A cela situacija u svetu,ne zelim da mracim...je NEOBECAVAJUCA...mozda sacekati s lovom...bice ovog jeftinije i to dosta jeftinije...ali jednom ce dotaci dno i posle toga ce biti brz rast...i sam sam danas pazario na 490,a u cetvrtak na 500... jebiga...berza je to...
To gde je dno-niko ti ne može reći!! Dali je pravi trenutak za prodaju ili kupovinu- takođe!!Sigurno ti je samo da:Stanje u svetu nije obećavajuće i da AERO ima potencijala:Sve ostalo je percepcija!
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 18:20

Nije greska kupovati...samo je pitanje dali ce se moci, uz malo strpljenja kupiti jeftinije...potencijal firme postoji...bice i dividende...hoce biti 20 ili 30 din to je sada irelevantno...I OGROMNO STRPLJENJE.... TO JE POTREBNO...KO sada proda je verovatno u minusu,ili blagom plusu...Ja mogu reci kako cu ja uraditi,kupovacu pomalo do decembra...voleo bih do jedno 1200-1300 kom napabircim...
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 18:23

Ja do daljnjeg-ćutim!!

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 18:39

mislim da cu sutra biti nemi posmatrac...ako jako klecne kupovacu
Nazad na vrh Ići dole
Ilija
Member
Member
Ilija


Broj poruka : 480
Points : 1261
Datum upisa : 30.09.2009

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 18:47

I ovde se pravi desno rame.
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 19:01

Mada nije mesto za ovu priču nemogu a da je ne ispričam u ovom finom društvu:Moj najbolji prijatelj je zdušno od novembra 2010 kupovao akcije NIISa(kao i ja).U martu NIJE deponovao Rusima(ja sam pola).Prodao je SVE kad su uhapsili Mladića-i oročio dinare na mesec dana!!Po isteku oročenja kupio je zlato (da zaštiti dobitak od propadanja)!!!Kurs mu je išao na ruku kao b.ona stvar!!A danas je moj drugar svo svoje tozla,danas-prodao+najavio ulazak u evro!!! I zaradio suma sumarum DUPLO!!!Mnogi bi rekli da je moj prijatelj genije,vizionar...mag!! Ipak,nas dvojica smo svesni da je pre svega SREĆKOVIĆ!!!

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 19:26

Ovo si tako lepo rekao da ja mogu samo da kazem post2
Nazad na vrh Ići dole
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 21:38

Ja sada imam preko 1100 i sutra cu probati da kupim na 450 zelim 2000kom ove kacije do kraja godine! Samo da ovi idioti na vlasti nekazu da nema dividende 89 ili da padne na 300 din 89 89
Nazad na vrh Ići dole
Djavo
Member
Member
Djavo


Broj poruka : 395
Points : 1502
Datum upisa : 05.04.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 21:47

bas ce ti neko prodati po 450
Nazad na vrh Ići dole
Djepeto83
VIP
VIP
Djepeto83


Broj poruka : 186
Points : 860
Datum upisa : 26.12.2010

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 21:59

[You must be registered and logged in to see this link.]

Barcelona’s El Prat airport, valued at 1.6 billion euros by Aena ....Barcelona ranked as the 10th-busiest European airport in 2010, with 29.2 million passengers. A revamped Terminal 1 opened in 2009 and a further satellite will be added next year, giving a capacity of 55 million people.

Neka Bgd ima 3.1 miliona putnika to mu dodje oko 170 mln Eura sto i jeste vrlo blisko oko njegove sadasnje vrednosti.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/5/2011, 23:11

@Djepeto
Ja leteo par puta prosle godine.
Potpuno neuporedivo, nazalost.
Sa druge strane, mozda moze da se kaze da Beograd ima puno prostora za napredovanje...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/6/2011, 06:47

Ilija nemoj dva puta da kazes...
Nazad na vrh Ići dole
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/6/2011, 09:29

Djavo ::
bas ce ti neko prodati po 450
Tako ja sam i ja misloda nikada vise nece pasti isppod 550 pa vidi ada. Berza je to mozda bude losa kupovina i po 450 kafa
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/6/2011, 10:16

Astana ::
Djavo ::
bas ce ti neko prodati po 450
Tako ja sam i ja misloda nikada vise nece pasti isppod 550 pa vidi ada. Berza je to mozda bude losa kupovina i po 450 kafa

izgleda kao da je sve danas losa kupovina lale
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/7/2011, 21:03

Danas je vreovatno citygroupe izlazio a ko bi moga oda bude kupac? Dali poznavoci tehnicke analize mogu da prokomntarisu ovu hartiju?? Bunima ova crvnea svecica danas da li to moze da bude lose?
Hvala unapred.
Nazad na vrh Ići dole
Mitar
VIP
VIP
Mitar


Broj poruka : 729
Points : 1976
Datum upisa : 14.11.2007

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/7/2011, 22:28

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/8/2011, 09:48

Kolege sta kazete na otvaranju novog aerodroma u Skoplju...sto milje je ulozeno,hoce da budu balkanski centar AVIOPREVOZA,turci uleteli sa lovom...A MI LADJEVCI...stavio bih link..ali ne znam sesir
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/8/2011, 10:18

Mislim da nema nekog uticaja! isuviše su daleko,a putnici koji dole ordiniraju,verovatno su imali biolje opcije nego via BG!Neznam kakve veze imaju Lađevci?

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/8/2011, 10:31

nikakve...ne svidja mi se projekat...licno
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 23 Icon_minitime9/8/2011, 11:57

Boby ::
nikakve...ne svidja mi se projekat...licno
pa neće ga ni biti!!To da Lađevci budu civil.aero.je žešća utopija!!Kome??Tako isto pričaju za Ponikve-već 30godina od A mislim da će doći vreme da se ispita odliv dobiti iz 2010 za "unapređenje" konkurentskih aerodroma!!
Nazad na vrh Ići dole
 
BG Aerodrom - AERO
Nazad na vrh 
Strana 23 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» BG Aerodrom - AERO 3. deo
» BG Aerodrom - AERO 3. deo
» BG Aerodrom - AERO 4. deo
» BG Aerodrom - AERO 5. deo
» NIIS vs AERO

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: