BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 BG Aerodrom - AERO

Ići dole 
+108
Nikola
Taliban
Boza Belex
Berza011
zeljko76
Jerry Springer
Zmajica
Dragotdrv
Mozart
Sebastian
Colle
Toplica
Ceras
J_stojan
Dragan11
Mrgud
Ilija
JMBR
Aritmeticar
Yudejavu
Pera Zdera
KRUSKA
Nauzika
Milica1
Astana
Amater u pokušaju
Igita
Sasa_sbbg
Fast
MatejaR
Dr.Hik!
Dibesto
Dalaj Lama
Djavo
Bond
EVE
MYSTIC021
Ivan2211
Dusan
Slovenac1
Zeljko
AlexBGD
Guinness
Boby
Folio
iki
Cincinnatus
kudrinjo bg
MORNAR
Taliano
Kopac
Maca
Sasa965
StM
Aca123
Mistery 011
Vlada BG
Centrum
Mira
C R A Z Y
GogaAna
HUACHUMA
Big Mile
Lord Stem
Centurion
Fmember
bez motike
Ars Vivendi
Enron
Dnenad85
Cucla
Kurajber
Friz
BojanNS
mr Bean
Racunarko
Drag_Mlad
Brmbocla
Steve McQueen
Mary
bakarian
RobinHood
sirGagy
gogloee
Sutra
Prokuplje
Novosadjanin007
Nemesis
Mitar
BoS
Dragot
Aleks
Boranija
Dax
Djepeto83
Djuka
Rogy
Lilihip
Vladulns
Ris
pepsiman
Limited011
Momir
Sahbaz
Sneki
Greta
Teletrader
Kobe Bryant
112 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Racunarko
VIP
VIP
Racunarko


Broj poruka : 612
Godina : 45
Localisation : Beograd
Points : 2814
Datum upisa : 22.06.2010

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimePon Feb 14, 2011 11:03 am

Brmbocla ::
koliko je istrgovano do sada?

4133 kom
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimePon Feb 14, 2011 11:16 am

Steve McQueen ::
Jesmo li to videli dno na 450?

Moje misljenje je da je 450 lokalni minimum, vidim da danas idu nalozi za prodaju na 470, sutra ce verovatno ici po danasnjoj ceni.
Traznja je vrlo siromasna. Preko 450 je nekih oko 3000 komada,...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimePon Feb 14, 2011 11:22 am

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Slaero
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Vladulns
VIP
VIP
Vladulns


Broj poruka : 1750
Localisation : novi sad
Points : 6154
Datum upisa : 02.09.2009

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 10:59 am

Trenutna cena 440 din..... Kako je krenulo priblizavamo se na 400 din...
Nazad na vrh Ići dole
bakarian
Just looking
Just looking



Broj poruka : 4
Points : 40
Datum upisa : 01.02.2011

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: dokle misli da pada ???   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 11:03 am

Vladulns ::
Trenutna cena 440 din..... Kako je krenulo priblizavamo se na 400 din...
Nazad na vrh Ići dole
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 11:04 am

Vladulns ::
Trenutna cena 440 din..... Kako je krenulo priblizavamo se na 400 din...

Hvala ti. Ja gledam u QS i izgleda da se pokvari pošto uopšte ne deluje tako.
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 9:08 pm

Cini mi se da ce biti i sipod 400,... Danas sm bi do poste, red je bio ogroman, nisam mogao da verujem da toliko naroda prodaje akcije, dal je moguce da neko ceka po sat vremena u redu da bi prodao jednu akciju za koju ne moze da uzme ni 500 dinara,.. prosto mi je neverovatno,.. sve mi to deluje kao neki stampedo koji gura cenu akcije dole,...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Dnenad85
VIP
VIP
Dnenad85


Broj poruka : 410
Godina : 38
Localisation : pickovac
Points : 1545
Datum upisa : 28.01.2010

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 9:22 pm

Drag_Mlad ::
Cini mi se da ce biti i sipod 400,... Danas sm bi do poste, red je bio ogroman, nisam mogao da verujem da toliko naroda prodaje akcije, dal je moguce da neko ceka po sat vremena u redu da bi prodao jednu akciju za koju ne moze da uzme ni 500 dinara,.. prosto mi je neverovatno,.. sve mi to deluje kao neki stampedo koji gura cenu akcije dole,...
Ako ti se cini ti je onda kupi za 2-3 godine ce se isplatiti. sesir
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 9:56 pm

Dnenad85 ::
Drag_Mlad ::
Cini mi se da ce biti i sipod 400,... Danas sm bi do poste, red je bio ogroman, nisam mogao da verujem da toliko naroda prodaje akcije, dal je moguce da neko ceka po sat vremena u redu da bi prodao jednu akciju za koju ne moze da uzme ni 500 dinara,.. prosto mi je neverovatno,.. sve mi to deluje kao neki stampedo koji gura cenu akcije dole,...
Ako ti se cini ti je onda kupi za 2-3 godine ce se isplatiti. sesir

Znas da razmisljam da udjem u ovu hartiju na duzi rok, jedino me brine sta ce biti kada bude usla revizorska komisija u aerodrom, pa recimo utvrdi da obracunska vrednost akcije nije 640, nego 320 dinara,...primera radi kao fol tamo neki sluzbenik kad je racunao nesto, pomnozio graskom puta dva i sve ispalo duplo,... i sta se onda desava, mojih 400 dinci po akciji, vise nije 400, nego 200,..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Dnenad85
VIP
VIP
Dnenad85


Broj poruka : 410
Godina : 38
Localisation : pickovac
Points : 1545
Datum upisa : 28.01.2010

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 10:01 pm

Drag_Mlad ::
Dnenad85 ::
Drag_Mlad ::
Cini mi se da ce biti i sipod 400,... Danas sm bi do poste, red je bio ogroman, nisam mogao da verujem da toliko naroda prodaje akcije, dal je moguce da neko ceka po sat vremena u redu da bi prodao jednu akciju za koju ne moze da uzme ni 500 dinara,.. prosto mi je neverovatno,.. sve mi to deluje kao neki stampedo koji gura cenu akcije dole,...
Ako ti se cini ti je onda kupi za 2-3 godine ce se isplatiti. sesir

Znas da razmisljam da udjem u ovu hartiju na duzi rok, jedino me brine sta ce biti kada bude usla revizorska komisija u aerodrom, pa recimo utvrdi da obracunska vrednost akcije nije 640, nego 320 dinara,...primera radi kao fol tamo neki sluzbenik kad je racunao nesto, pomnozio graskom puta dva i sve ispalo duplo,... i sta se onda desava, mojih 400 dinci po akciji, vise nije 400, nego 200,..
Pa neces placati 640 nego najvise 400rsd,a na tu cenu moze da pise sta hoce vredi. pec
Nazad na vrh Ići dole
Enron
Just looking
Just looking



Broj poruka : 22
Points : 99
Datum upisa : 03.09.2007

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 10:29 pm

Ajte ljudi nemojte baš toliko ispumpavati ovu akciju, jeste da se kilavi, ali nemorate tolike teorije zavere da sprovodite, tipa "...sta ce biti kada bude usla revizorska komisija u aerodrom.." i
"...recimo utvrdi da obracunska vrednost akcije nije nego..." to su obična nagađanja.

A redovi u poštama i banka danas nisu zbog AERO , već zbog ovoga...
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2782
Points : 7935
Datum upisa : 21.01.2009

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 11:07 pm

post2
I boljim se da svi oni koji čekaju da padne na 300 to ne dočekaju.
Nazad na vrh Ići dole
Brmbocla
Still learning
Still learning
Brmbocla


Broj poruka : 64
Points : 276
Datum upisa : 17.03.2009

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 11:32 pm

Enron ::
Ajte ljudi nemojte baš toliko ispumpavati ovu akciju, jeste da se kilavi, ali nemorate tolike teorije zavere da sprovodite, tipa "...sta ce biti kada bude usla revizorska komisija u aerodrom.." i
"...recimo utvrdi da obracunska vrednost akcije nije nego..." to su obična nagađanja.

A redovi u poštama i banka danas nisu zbog AERO , već zbog ovoga...
[You must be registered and logged in to see this link.]
I ja sam danas bio u posti i od 10 ljudi ispred mene 4 je prodavalo AERO .....
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 9:04 am

Najniza ponuda je vec na 404 dinara, za sada 2 akcija, ali dobro, malo po malo,..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 10:56 am

Da nije se doslo do dna na AERO? tako mi deluje.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 11:45 am

Drag_Mlad ::
Najniza ponuda je vec na 404 dinara, za sada 2 akcija, ali dobro, malo po malo,..

Jedno dobronamerno pitanje: da li znaš kako se formira cena na otvaranju?

@Ris

Mislim da smo videli dno. Ako ne danas, sutra sigurno, i to samo zbog načina na koje
pošta ispostavlja naloge. Lično mislim da cena neće ići ispod 420.
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 11:57 am

Da i meni se cini sadje pitanje momenta kojom ce brzinom na 500din sesir
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 12:59 pm

Ris ::
Da i meni se cini sadje pitanje momenta kojom ce brzinom na 500din sesir

Ko je ušao ispod 450, ušao je. Gotovo, nema više. :ww:
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2018
Points : 5439
Datum upisa : 07.05.2009

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 3:08 pm

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Analizanis

Ko je KOLAREVIĆ BRANISLAV ???
comp
Nazad na vrh Ići dole
Mitar
VIP
VIP
Mitar


Broj poruka : 729
Points : 1976
Datum upisa : 14.11.2007

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimePet Feb 18, 2011 7:47 am

Pa za 1 mln akcija koje ce sigurno najmanje da se pojave u prodaji trebace 4-5 mln eur....bas da vidimo dal je DNOS toliko spreman da se otvori...bolje ima da kupuju sopstvene akcije a ne da bacaju pare na AERO
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimePet Feb 18, 2011 9:11 am

Steve McQueen ::
Drag_Mlad ::
Najniza ponuda je vec na 404 dinara, za sada 2 akcija, ali dobro, malo po malo,..

Jedno dobronamerno pitanje: da li znaš kako se formira cena na otvaranju?

Nisam bas siguran da li se gleda kompletna traznja i ponuda pa se radi ponder, ili odredjena zona iznad i ispod u odnosu na prethodni dan. Ako imas tacno objasnjenje formiranja cene otvaranja mozes mi poslati na private.
To je dobro da se zna narocite za one koji daju naloge pre samog otvaranja.
Par puta sam davao naloge pre otvaranja i pitam brokerku koja ce cena biti na otvaranju, ona nezna da mi kaze,... veoma sam razocaran u nase brokere,.. stvarno im je kvalitet usluge na jako niskom nivou,...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
bez motike
Still learning
Still learning



Broj poruka : 60
Points : 217
Datum upisa : 26.06.2009

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimePet Feb 18, 2011 10:24 am

imas na sajtu belex-a pravila poslovanja, pa na tamo nekoj stranici imas objasnjeno, doduse zbrkano, ali moze da se provali, kako se formira cena na otvaranju kao i u 12-00
Nazad na vrh Ići dole
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimePet Feb 18, 2011 10:43 am

Znači i definitivno ovo ide gore. Sada treba brzo razmišljati. Do 470 će brzo, ali šta
će biti posle?

Drag_Mlad ::

Nisam bas siguran da li se gleda kompletna traznja i ponuda pa se radi ponder, ili odredjena zona iznad i ispod u odnosu na prethodni dan. Ako imas tacno objasnjenje formiranja cene otvaranja mozes mi poslati na private.
To je dobro da se zna narocite za one koji daju naloge pre samog otvaranja.
Par puta sam davao naloge pre otvaranja i pitam brokerku koja ce cena biti na otvaranju, ona nezna da mi kaze,... veoma sam razocaran u nase brokere,.. stvarno im je kvalitet usluge na jako niskom nivou,...

Off:
Nemoj se ljutiti na brokerku, često se cena ni ne može znati sve do otvaranja berze.
Pogotovo ako ima tržišnih naloga ili ako se bitno promeni količina ponude i tražnje tokom rendom perioda. Cena se odredjuje prema maksimalnoj količini na kojoj se može
trgovati, a u bleckoutu se cena ne vidi isto kao i na MPC. Kada se odredi cena na otvaranju sledi uparivanje naloga, prvo po ceni a zatim po vremenu ispostavljanja. Ako i dalje nije jasno, postavi pitanje na edukaciji.
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimePet Feb 18, 2011 10:51 am

bez motike ::
imas na sajtu belex-a pravila poslovanja, pa na tamo nekoj stranici imas objasnjeno, doduse zbrkano, ali moze da se provali, kako se formira cena na otvaranju kao i u 12-00

Ima samo neko objasnjenje o metotima trgovanja,... daj mi neki link ako imas,..
Cena ide polako gore,...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
bez motike
Still learning
Still learning



Broj poruka : 60
Points : 217
Datum upisa : 26.06.2009

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimePet Feb 18, 2011 10:57 am

ima tacno objasnjen algoritam, znam da sam crtao kad sam se tim bavio u svoje vreme, ne mogu sad da idem detaljno i trazim, napisano je, ima valjda poglavlje o formiranju cene ili tako nekako.
rado bih ti objasnio ali ne umem recima to da opisem, jednostavno kad vidim znam da odredim cenu ali tesko bih to obajsnio recima, pismeno...
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimePet Feb 18, 2011 11:13 am

Steve McQueen ::


Ko je ušao ispod 450, ušao je. Gotovo, nema više. :ww:

Definitivno je tako!
Nazad na vrh Ići dole
Vladulns
VIP
VIP
Vladulns


Broj poruka : 1750
Localisation : novi sad
Points : 6154
Datum upisa : 02.09.2009

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimePet Feb 18, 2011 11:33 am

Koliki je obim trgovanja do sada? Hvala za info....
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2161
Points : 6015
Datum upisa : 25.07.2010

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimePet Feb 18, 2011 12:17 pm

Više od 9000 komada.

Ars Vivendi ::

I boljim se da svi oni koji čekaju da padne na 300 to ne dočekaju.
post2
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2161
Points : 6015
Datum upisa : 25.07.2010

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimePet Feb 18, 2011 12:47 pm

Mitar ::
Pa za 1 mln akcija koje ce sigurno najmanje da se pojave u prodaji trebace 4-5 mln eur....bas da vidimo dal je DNOS toliko spreman da se otvori...bolje ima da kupuju sopstvene akcije a ne da bacaju pare na AERO

Ako je DNOS i kupovao kupio je manje od 1000 komada.
Ne razumem o čemu pričaš?
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimePet Feb 18, 2011 1:08 pm

Obim, neračunajući prvi dan, je rekordan 15247, duplo veći od dosadašnjeg proseka. Očigledno su mnogi jučerašnje cene protumačili kao dno.
Danas cena išla od 450 do 460, mada su mnogi davali naloge za prodaju i ispod jučerašnje 444, verovatno neobavešteni penzioneri.
Današnji VWAP 454.
Nazad na vrh Ići dole
Vladulns
VIP
VIP
Vladulns


Broj poruka : 1750
Localisation : novi sad
Points : 6154
Datum upisa : 02.09.2009

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimePet Feb 18, 2011 2:04 pm

Rogy ::
Obim, neračunajući prvi dan, je rekordan 15247, duplo veći od dosadašnjeg proseka. Očigledno su mnogi jučerašnje cene protumačili kao dno.
Danas cena išla od 450 do 460, mada su mnogi davali naloge za prodaju i ispod jučerašnje 444, verovatno neobavešteni penzioneri.
Današnji VWAP 454.

Sve je to tacno, ali ukupna ponuda 79.171, a traznja 20.557 kom..... Po prirodi stvari takva nesrazmera vodi akciju u minus, bar u teoriji.....
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimePet Feb 18, 2011 2:13 pm

Danas, devetog dana trgovanja ovim akcijama, ne samo da je relativno veliki promet nego je i rekordan broj transakcija.10.745 transakcija nam potvrđuje da su prodavci bili mahom akcionari sa po jednom akcijom, a ne bivši i sadašnji radnici aerodroma.
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimePet Feb 18, 2011 4:30 pm

Rogy ::
Danas, devetog dana trgovanja ovim akcijama, ne samo da je relativno veliki promet nego je i rekordan broj transakcija.10.745 transakcija nam potvrđuje da su prodavci bili mahom akcionari sa po jednom akcijom, a ne bivši i sadašnji radnici aerodroma.

ja bih ovo nazvao samo malom "korekcijom" na gore, i da će za nekoliko dana ili nedelja da se nastavi pad.
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimePet Feb 18, 2011 7:49 pm

volim ove eksperstske vidovnjake kojima je osnovna delatnost ispumpavanje AERO-a cekic
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

BG Aerodrom - AERO - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BG Aerodrom - AERO   BG Aerodrom - AERO - Page 5 Icon_minitimeSub Feb 19, 2011 3:44 pm

BG Aerodrom - AERO - Page 5 5552dbfddf

Lilihip ::
volim ove eksperstske vidovnjake kojima je osnovna delatnost ispumpavanje AERO-a cekic

Neka oni samo ispumpavaju... sesir

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
 
BG Aerodrom - AERO
Nazad na vrh 
Strana 5 od 29Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» BG Aerodrom - AERO 3. deo
» BG Aerodrom - AERO 3. deo
» BG Aerodrom - AERO 4. deo
» BG Aerodrom - AERO 5. deo
» NIIS vs AERO

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: