BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS

Ići dole 
+118
DejanJ
ald
Popaj
petronije
Dalaj Lama
boscha
philips1
Cicija
ima nade
Vesa
Aca123
mili61
adamm
Bond
SlobaUra
tonobangi
Aca kurbla
s.nikolić
Ivan00
Maca
Dragivoje
Momir
Nisam lep al sam glup
Nikolaj3
boban75
Ceras
FatCat
Bobo011
Goran M.
Ilija123
konspirator
Gocili
Stuffearn
Cucla
Ars Vivendi
Big Brle
marjanovicgane
Colle
mirjana mirjana
pepermint
Akcionar07
Pera Božić
Plejade
Delboj
markan
MarkoJTD
Admin
Stane Dolanc
goxi
capriolo
Jovan I
veljko98
Paja011
Motika
Pripravnik
Maza
Roman Abramovich
Dejan71
MMcorp
Zeljko321
Limited011
Nenadnenad67
Boranija
Smile
Lutvi
Dax
Malimis
Polos
Drag65
C R A Z Y
Boby
Berza011
Aleks
Sutra
Fmember
MORNAR
Radoznalac
Mistery 011
Rogy
fenergetika
Dragot
Aritmeticar
bez motike
Mitar
Greta
Sofke
Mrvica
iki
Vladulns
Roman
Simče
Teletrader
Milica1
StefanMR
bonum.mm
Curry Pesic
Dusan
Dr.Mitrovic
Poštar
AliAli
gogloee
rendez-vous
atina
Friz
Jegulja
DI
Makler
Nebojsa
Kobe Bryant
Shpekulant
Tihi
Milos86
genijeurazvoju
Matthew Greenburgh
groove
njegoš
Sneki
Grlja
122 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Sledeći
AutorPoruka
Nisam lep al sam glup
Our family
Our  family



Broj poruka : 212
Points : 645
Datum upisa : 03.04.2021

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime3/28/2023, 10:46

Svega 35 akcija je bilo po 1100, ostalo po 1167 i sad po 1131. Veci su ocigledno znali i pre za ovo, ali i dalje ne dopire do mene logika, kojom je bolje imati 100 din umesto 200. Mislim na drzavu, a to povlaci i nas ostale.
Nazad na vrh Ići dole
Delboj
Our family
Our  family
Delboj


Broj poruka : 314
Godina : 38
Points : 1121
Datum upisa : 03.12.2011

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime3/28/2023, 10:48

Ovde je pitanje da li Dunav ima mogućnost da isplati dividendu, a da ne ugrozi poslovanje i likvidnost. Čim ne isplaćuju očigledno je da bi to uticalo na poslovanje

marjanovicgane and Nisam lep al sam glup like this post

Nazad na vrh Ići dole
Nisam lep al sam glup
Our family
Our  family



Broj poruka : 212
Points : 645
Datum upisa : 03.04.2021

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime3/28/2023, 13:31

Da li se nekada ranije dešavalo da ne isplate dividendu? Ja imam sve od 2015 god na ovamo.
Evo kako je išlo, bruto:
za 2015 je bilo  42
za 2016 je bilo 101
za 2017 je bilo 127
za 2018 je bilo 167
za 2019 je bilo 118
za 2020 je bilo 267
za 2021 je bilo 103
i sad za 2022 ce ocigledno biti 0.

marjanovicgane, Perapostar and Stuffearn like this post

Nazad na vrh Ići dole
marjanovicgane
VIP
VIP
marjanovicgane


Broj poruka : 943
Points : 2028
Datum upisa : 10.09.2018

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime3/28/2023, 18:36

Da'l  Vučić zna da  nisu uzeli dividendu scratch

Perapostar likes this post

Nazad na vrh Ići dole
boban75
VIP
VIP
boban75


Broj poruka : 784
Localisation : Vojvodina
Points : 2635
Datum upisa : 03.01.2014

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime3/29/2023, 00:05

marjanovicgane ::
Da'l  Vučić zna da  nisu uzeli dividendu scratch
On o tome nije obavešten - kao Koštunica. kafa

_________________
Loša vest je da vreme leti. Dobra vest je što ste Vi pilot. - Majkl Altšuler

A Bird in the hand, is worth two in the bush. - Ezop 600. p.n.e.

If one equity analyst its raining and the other says its sunny... yuor job as an investor is to ignore them both and instead look out the  window.
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime3/29/2023, 09:06

boban75 ::
marjanovicgane ::
Da'l  Vučić zna da  nisu uzeli dividendu scratch
On o tome nije obavešten - kao Koštunica. kafa

od post2

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Nisam lep al sam glup
Our family
Our  family



Broj poruka : 212
Points : 645
Datum upisa : 03.04.2021

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime3/29/2023, 09:11

Delboj ::
Ovde je pitanje da li Dunav ima mogućnost da isplati dividendu, a da ne ugrozi poslovanje i likvidnost. Čim ne isplaćuju očigledno je da bi to uticalo na poslovanje
Razmisljam nesto, ako dobro pamtim, prosle god je pola dobiti otislo u nerasporedjenu dobit. Sada cela. Kolika je to kolicina para?! Koliko je to spram cele vrednosti firme ?!
Nisam prekaljeni investitor, ali nekako ovo sve zaista izgleda neobicno. Kao neki medjukorak.
Nazad na vrh Ići dole
marjanovicgane
VIP
VIP
marjanovicgane


Broj poruka : 943
Points : 2028
Datum upisa : 10.09.2018

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime3/29/2023, 09:53

Al Kapone ::
boban75 ::

On o tome nije obavešten - kao Koštunica. kafa

Majku mu, šta čekate! Zovite  Vučića.......   ima vremena do skupštine. scratch

PS:

Jadan  čovek zakasao od budale i lopovi. Inače, ne daj bože da sazna da se nešto mućka, sve bi ih pohapsio.

Minic likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime3/29/2023, 11:56

Gane, uvek citam tvoje postove i zna se ko je prva tabla u sah i knjigovodstvene analize, ali ponekad iznenadis, pa sam zato reagovao.

Kupio sam akciju zbog dividende. Posto je nema, izlazim, i kupicu je ponovo, ako se ukaze dobra prilika.

Da li AV zna za odluku - verujem da zna. Da li je to bitno, nakon sto je doneta odluka o neisplacivanju dividende bitno - nije.

_________________
NAJNOVIJE VESTI

Aca kurbla and marjanovicgane like this post

Nazad na vrh Ići dole
mili61
VIP
VIP



Broj poruka : 526
Points : 1640
Datum upisa : 28.01.2013

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime3/29/2023, 12:08

Delboj ::
Ovde je pitanje da li Dunav ima mogućnost da isplati dividendu, a da ne ugrozi poslovanje i likvidnost. Čim ne isplaćuju očigledno je da bi to uticalo na poslovanje
Moraju   ovako , sigurno su  upoznati  svi  igraci ( vlast ) oko  likvidnosti i  dobit  prebaciti  u neraporedjenu dobit, svi se  sada vade  na  uslove na trzistu , zbog  trenutne  situacije .

_________________
kafa

Nisam lep al sam glup likes this post

Nazad na vrh Ići dole
mili61
VIP
VIP



Broj poruka : 526
Points : 1640
Datum upisa : 28.01.2013

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime3/29/2023, 12:44

Okruzenje

https://biznis.rs/novac/triglav-predlaze-dividendu-od-250-evra/

_________________
kafa
Nazad na vrh Ići dole
DejanJ
VIP
VIP



Broj poruka : 146
Godina : 36
Points : 290
Datum upisa : 18.09.2022

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime3/29/2023, 14:28

mili61 ::
Okruzenje

https://biznis.rs/novac/triglav-predlaze-dividendu-od-250-evra/
Koliko link daje pogresnu informaciju. Kada sam video 250 evra reko da da vidim cenu akcije a on malo manje od 40, reko nesto ovde ne valja i otvorim vest kad dividenda 2,5 evra
Nazad na vrh Ići dole
Nisam lep al sam glup
Our family
Our  family



Broj poruka : 212
Points : 645
Datum upisa : 03.04.2021

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime3/29/2023, 16:42

Sve je ovo jako cudno sa ovim ukidanjem dividende. Opet, oni mogu i van redovne skupstine da odluce da je isplate, mada sumnjam u to. Ili se mlada vec udala, mada je zalogaj pozamasan, ili su odlucili da ojacaju svoju strukturu i poziciju sa pola proslogodisnje i celom ovogodisnjom dividendom. Da li je realno ocekivati neku vrstu zvanicnog obrazlozenja ovakve odluke i kada tj gde?

marjanovicgane likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Nisam lep al sam glup
Our family
Our  family



Broj poruka : 212
Points : 645
Datum upisa : 03.04.2021

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime3/31/2023, 11:27

Prilicno mali pad obzirom na vest, po mom misljenju.
To sugerise da su veci igraci ocigledno vec znali.

marjanovicgane and Perapostar like this post

Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2988
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5550
Datum upisa : 22.05.2007

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime3/31/2023, 22:00

Sve je regularno. Izglasano ili ce biti izglasano na skupstini.
Ne vidim zasto se palite...
Tako se to ponekad desi, a i situacija u Evropi nije naivna.

BTW: Mozda osiguravaju ovogodisnji rod malina? od

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Nisam lep al sam glup
Our family
Our  family



Broj poruka : 212
Points : 645
Datum upisa : 03.04.2021

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime4/1/2023, 07:46

Eto ti sad, niko ne kaze da nije regularno, pitanje je zapravo samo zasto? Ne deluje slucajno ni to ni trgovanje, i odgovor na to pitanje dosta menja. Bar kod mene.
Takodje je pitanje da li je to samo za ovu godinu, da ojacaju strukturu, budu spremni za neke moguce scenarije oko banaka, energetike, evrope i malina ili je to nova politika kompanije?
Ko zna, mozda postanu Malina osiguranje, ili Globos osiguranje ili nesto trece....


Nazad na vrh Ići dole
marjanovicgane
VIP
VIP
marjanovicgane


Broj poruka : 943
Points : 2028
Datum upisa : 10.09.2018

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime4/1/2023, 11:35

I mene brine. Ako imate info dajte, šta se iživljavate.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime4/2/2023, 12:01

Promene: 25.03 - 02.04.2023. (T-2) ili 22.03 - 29.03.2023.

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 06-Promene-25-03-04-02-2023

Nisam lep al sam glup likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime4/8/2023, 10:41

Promene: 02.04 - 08.04.2023. (T-2) ili 29.03 - 05.04.2023.

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 07-Promene-02-04-08-04-2023
Nazad na vrh Ići dole
Huls
Still learning
Still learning



Broj poruka : 52
Localisation : Beograd
Points : 173
Datum upisa : 29.03.2019

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime4/8/2023, 15:07

Zanimljivo je da nije bilo kupovine od trojke koja je u prethodnom periodu držala cenu.

Vezano za fin.izveštaje neto dobit je umanjena i zbog vlasnicke transformacije. Naime, u izveštaju se vidi da je došlo do rasta troškova ostalih licnih rashoda sa cc 430 na 930 miliona RSD većim delom kao posledica podele akcija, poreza itd.. Sto znaci da je u pitanju jednokratni efekat. Takođe, o čemu sam već pisao, jeste i činjenica da je NBS ograničila cenu polise osiguranja za motorna vozila u 2022., dok je sa druge strane došlo do rasta troškova rezervnih delova itd.. sto je opet umanjilo dobit.

Sve u svemu očekivao sam slabiji rezultat ali i neku dividendu, pa makar i simboličnu.

Nisam lep al sam glup likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Delboj
Our family
Our  family
Delboj


Broj poruka : 314
Godina : 38
Points : 1121
Datum upisa : 03.12.2011

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime4/8/2023, 17:02

@huls
Možeš li malo detaljnije da objasniš vezu između podele akcija i rasta ostalih ličnih rashoda?

Nisam lep al sam glup likes this post

Nazad na vrh Ići dole
DejanJ
VIP
VIP



Broj poruka : 146
Godina : 36
Points : 290
Datum upisa : 18.09.2022

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime4/9/2023, 09:05

Delboj ::
@huls
Možeš li malo detaljnije da objasniš vezu između podele akcija i rasta ostalih ličnih rashoda?
Mislim da se dodeljivanje akcija trenutno zaposlenima tretira kao zarada pa je poslodavac u obavezi da plati poreze i doprinose za takva davanja.

Nisam lep al sam glup likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Huls
Still learning
Still learning



Broj poruka : 52
Localisation : Beograd
Points : 173
Datum upisa : 29.03.2019

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime4/9/2023, 11:58

Delboj ::
@huls
Možeš li malo detaljnije da objasniš vezu između podele akcija i rasta ostalih ličnih rashoda?
Nisam do kraja siguran,moguće da je ovo sto Dejan kaže plus troškovi vodjenja računa zaposlenih, bivsih zaposlenih i penzionera koji su dobili besplatne akcije to je mahom išlo preko dunav stockbrokera (koji nije isplatio dividendu matičnoj firmi i nemamo info kako je završio 2022.)

Informaciju sam našao u izveštaju o godišnjem poslovanju. Poenta mog posta jeste da se taj trošak ne bi trebao javljati u narednim periodima sto je svakako plus

Nisam lep al sam glup likes this post

Nazad na vrh Ići dole
pepermint
VIP
VIP
pepermint


Broj poruka : 2627
Points : 5951
Datum upisa : 05.02.2014

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime4/10/2023, 13:52

AKCIONARI DUNAV OSIGURANJA OVE GODINE BEZ DIVIDENDE

Nisam lep al sam glup likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Nisam lep al sam glup
Our family
Our  family



Broj poruka : 212
Points : 645
Datum upisa : 03.04.2021

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime4/10/2023, 14:18

Tu kaže:
...a veliki pad profitabilnosti posledica je rasta rashoda po osnovu likvidiranih šteta.
Da li je neko od Vas malo konretnije upoznatih sa načinom funkcionisanja osiguarvajućih kuća zna do koje mere je moguće "štelovati" bilanse na kraju godine, baš kroz te lične ostale rashode i slično?

Neverovatne su oscilacije, od 359 din, preko 100 din do nula u tri godine. Bez obzira na podelu akciia.

Takodje zvuči kao da je zasad izvesno da se samo ove godine iz tih razloga preskače dividenda ali ne i ukida dugoročno. Valjda je i to dobro. Zvučim kao nepopravljivi optimista, ali nisam do sada video ništa apokaliptično. Malo možda zbunjuje jedino to Huls kaže, vodeća trojka je u isto vreme potuno obustavila kupovinu?!

Ja nisam napustio poziciju, ušao sam dugoročno i verujem i dalje da nema zime sa Dunavom na duže staze, ozbiljna je to aždaja.
Nazad na vrh Ići dole
marjanovicgane
VIP
VIP
marjanovicgane


Broj poruka : 943
Points : 2028
Datum upisa : 10.09.2018

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime4/11/2023, 16:27

Nisam lep al sam glup ::

Da li je neko od Vas malo konretnije upoznatih sa načinom funkcionisanja osiguarvajućih kuća zna do koje mere je moguće "štelovati" bilanse na kraju godine, baš kroz te lične ostale rashode i slično?

Uvek se može štelovati finansijski rezultat kod svih kompanija. Kod osiguravajućih kuća postoji čak i veći prostor za štelovanje od ostalih. Međutim, ne bi trebalo to da vas opterećuje. Retko ko gleda u današnje vreme kategoriju dobiti upravo iz tih razloga. Uglavnom se gleda EBITDA,EBIT,  Keš flou, itd. Bitno je da kompanija generiše živ novac a dobit je više obračunska kategorija.

Po mom mišljenju biće ovde sve u redu. Kada zatreba lova za budžet  deliće se i dividenda, samo polako  kafa

Nisam lep al sam glup, Stuffearn and Minic like this post

Nazad na vrh Ići dole
Huls
Still learning
Still learning



Broj poruka : 52
Localisation : Beograd
Points : 173
Datum upisa : 29.03.2019

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime4/13/2023, 15:29

Prema izmeni za redovnu skupstinu Planirana je isplata dobiti iz nezivotnog osiguranja u iznosu cc 514 miliona RSD

Nisam lep al sam glup, Stuffearn and Ilija123 like this post

Nazad na vrh Ići dole
Alonisos
VIP
VIP



Broj poruka : 385
Points : 1384
Datum upisa : 04.09.2017

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime4/13/2023, 15:36

Dividenda 33,89 dinara bruto.

marjanovicgane, Nisam lep al sam glup, Stuffearn, Ilija123 and Minic like this post

Nazad na vrh Ići dole
Nisam lep al sam glup
Our family
Our  family



Broj poruka : 212
Points : 645
Datum upisa : 03.04.2021

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime4/13/2023, 15:53

Neko javio Vucku sta rade.
Gane, ti li si?

Stuffearn, Ilija123 and Minic like this post

Nazad na vrh Ići dole
marjanovicgane
VIP
VIP
marjanovicgane


Broj poruka : 943
Points : 2028
Datum upisa : 10.09.2018

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime4/13/2023, 16:47

Nisam lep al sam glup ::
Neko javio Vucku 
Jesam reko'  od

Karlo, Al Kapone, Nisam lep al sam glup, Stuffearn, Ilija123 and Minic like this post

Nazad na vrh Ići dole
Nisam lep al sam glup
Our family
Our  family



Broj poruka : 212
Points : 645
Datum upisa : 03.04.2021

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime4/21/2023, 10:09

Da li moze presek ovde kada budete u prilici?
Hvala puno unapred.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime4/21/2023, 18:36

Promene: 08.04 - 21.04.2023 (T-3) ili 05.04 - 18.04.2023.

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 08-Promene-08-04-21-04-2023

Nisam lep al sam glup likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Nisam lep al sam glup
Our family
Our  family



Broj poruka : 212
Points : 645
Datum upisa : 03.04.2021

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime4/24/2023, 15:01

Sad citam nesto, kaze prosao je datum za ulazak u presek za dividendu? Zar nije jos sutra?
Nazad na vrh Ići dole
DejanJ
VIP
VIP



Broj poruka : 146
Godina : 36
Points : 290
Datum upisa : 18.09.2022

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime4/24/2023, 15:31

Nisam lep al sam glup ::
Sad citam nesto, kaze prosao je datum za ulazak u presek za dividendu? Zar nije jos sutra?
Za 27.04. je zakazana skupstina. Presek je bio 17.04.

Nisam lep al sam glup and Ilija123 like this post

Nazad na vrh Ići dole
Nisam lep al sam glup
Our family
Our  family



Broj poruka : 212
Points : 645
Datum upisa : 03.04.2021

Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS   Dunav osiguranje a.d. Beograd  - DNOS - Page 28 Icon_minitime4/24/2023, 16:03

Dobar sam nick odabrao sesir
Nazad na vrh Ići dole
 
Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS
Nazad na vrh 
Strana 28 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Dunav osiguranje a.d. Beograd - DNOS
» Globos osiguranje a.d. Beograd - GLOS
» Luka Beograd a.d. Beograd - LBGD
» osiguranje - vesti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Osiguravajuća društva fun club-
Skoči na: