BELEX Club
BELEX Club

Ekonomski Forum

PrijemPortalliFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
Share | 

Forumski biseri

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Maca
VIP
VIP

Broj poruka : 1556
Godina : 39
Datum upisa : 28.05.2007

PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   1/5/2013, 13:46

@sutra ::

Ja sam na svoju zalost obicno preveliki optimista

od

sa teme Kako da se rešimo DINKIĆA

VIP
VIP

Broj poruka : 1263
Datum upisa : 28.05.2007

PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   2/1/2013, 12:29

@Fmember ::
@sutra ::

To je moja teorija na ovom nivou kursa. Inace dobro je sto si pitao, ja cesto pisem nerazumljivo zato sto to izlazi tako iz moje glave

sutra, ti si moj idol love3

@sneki ::

Nekako te ne kapiram...

sutra misli da je trenutno bolje štedeti u dinarima nego u evrima, i da bi se konverzija štednje iz evra u dinare isplatila, ali nije 100% siguran pa preporučujue 50% štednje u evrima i 50% štednje u dinarima, mada on sam nema ni evre ni dinare da oroči jer je: a) sav kapital uložio u akcije, b) već ima oročena štednju čije oročenje neće skoro da istekne, c) nedaj bože, bankrotirao.

stvarno Sneki, ne znam kako ti odmah nije bilo jasno? sesir

udrimile

Member
Member

Broj poruka : 868
Datum upisa : 05.09.2008

PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   2/10/2013, 09:45

@Aritmeticar ::
Ima jedna sprava koja se zove telefon. Ispritiskate neke brojeve i kažete: "Alo!". E, tako mogu, Basemi Šabac i Artio fond da se dogovore, pa da prebace koliko već hoće akcija u jednom cugu, a ne da svaki dan tupe sa po 500 komada.
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 04.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   6/28/2013, 17:40

@Boranija ::
@ingglick ::

Ako ste citali moj odgovor, videli ste da mi trziste nudi cenu koja je 20 puta veca od cene/vrednosti po modelu, time zbog trzista jedna akcija vredi kao 20. To nije beznacajno cak i ako ne zelim da prodam, odnosno, vazno je da imam tu mogucnost.
Bože, pomiluj....
confused

od od 
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member

Broj poruka : 432
Datum upisa : 14.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   10/20/2013, 12:53

@Matthew Greenburgh ::

Nema za penzije?? Kako bre nema za penzije...pa pustite fakturu celavom Kosticu, Vojinu Lazarevicu, Vuku Hamovicu, Peri Maticu...pa svaki od tih "uglednih privrednika" po 2 meseca da finansira penzose, da budzej malo oda'ne!

Treba Zemunce pustiti na vikend, sa blanko virmanima, da uteraju love iz Svajcarske, Lihtenstajna, sa Kajmana i Devicanskih ostrva!
Arrow kalas bicevanje 

Beli Mag
Beli Mag

Broj poruka : 5223
Datum upisa : 21.05.2007

PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   7/14/2014, 23:38

@Dalaj Lama ::
Drag65 ti i Fmember treba što više da hodate bosi, jer imate negativne karme, odnosno crne karme, jer samo zemlja može da izvuce to crnilo, lečenje karme će biti još bolje sada dok je zemlja vlažna i hladna...

Ako ne pomogne, možda je rešenje samoubistvo da se više ne bi mucili, jer kroz reinkarnaciju možda postanete neko srećnije biće, komarac, magarac ili čak jazavac...

Voljne radnje mogu biti ispravne i neispravne. Uopšte uzev, volja koju karakterišu pohlepa, mržnja i zabluda, stvara nepovoljnu karmu, dok ona koju karakterišu suprotna svojstva stvara (nesebičnost, dobronamernost i znanje) povoljnu karmu

Štaviše, volja ima veći značaj u stvaranju nove karme od samog delovanja.

od love3 

Member
Member

Broj poruka : 432
Datum upisa : 14.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   1/16/2015, 23:29

@Taliano ::
Kljucno je pitanje sta su Ameri hteli sa ovim padom cene.Prica o skriljcima je bajka za malu decu.Mislili su da ce destabilizovati Rusiju-u stvari su ojacali Kinu...a preko nje je i Rusija amortizovala gubitke.Kladim se da bi rado u SAD rekli puj pike nevazi....A Rusi mozda cak i sa plusom izadju zahvaljujuci aranzanima u BRIKS.Istorijski Rus je najjaci zimi(Napoleon,Hitler)....moze da izdrzi cudo ali zna i da se sveti ko niko.Siguran sam da za Nemce vise nikad nece biti jeftinog gasa.Osim toga,kada je nafta nisko onda veci input u gotovom proizvodu ima rad.Ako uporedis plate u Nemackoj i u Kini,jasno je ko je ovde gubitnik....

E, ovo se zove "dobra" analiza! od

Member
Member

Broj poruka : 404
Datum upisa : 30.11.2010

PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   3/13/2015, 14:49

@Taliano ::
Cccc opet uvrede...u kriticnim momentima svasta isplivava na povrsinu.Shvati berzu na drugi nacin-opustenije,kao igru.Ako imas 4S po Kostolanjiju(spoznaju,strpljenje,sredstva i srecu) a bio bih slobodan da dodam i peto S-stav,nebi trebalo da se toliko uzrujavas.Osim toga i sa zdravstvenog stanovista ti to ne preporucujem-oboleces covece!

heng confused

Old member
Old member

Broj poruka : 1428
Datum upisa : 06.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   9/30/2015, 19:45

@Fmember ::
da dam svoj "doprinos" "diskusiji"

ako probije "dno" na 600 ne verujem da će da padne mnogo ispod, mogao bih da se kladim da neće ispod 400.
malo je verovatno da će da se odbije i skoči preko 700... mada nikad se ne zna
kafa

kafa 89

Forumski biseri
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: SVE I SVAŠTA-
Skoči na: