BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!

Ići dole 
+20
Igi-bg
MYSTIC021
Teletrader
Maca
Popaj
Nikola
Boby
Fmember
Boranija
Limited011
Momir
Ars Vivendi
Ilija
Smile
iki
StefanMR
ALHEMICAR 07
pepsiman
Gargamel011
Sneki
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime1/15/2013, 10:23

Kao da ti je malo žao što su žuti izgubili izbore?

Žuti su imali 8 godina svu vlast i videli smo šta su uradili.Nekako mi se čini da su oni najviše prodavali moć tajkunima a vrovalo im se onoliko...

Koliko god da imaš predrasuda prema bivšim radikalima malo strpljenja nije na odmet. Ne treba da ti se dopadaju ni da im veruješ unapred...

Prokić ex-LDP:
Citat :
Drugi put je čak i donekle manje neizvestan i manje opasan, ali zahteva veću hrabrost, pogotovo među takozvanom građanskom elitom: a to je da se pruži podrška onima koji su jedini pokazali želju, ali i sposobnost da se menjaju. To su upravo oni koji su trenutno na vlasti. Ta podrška će svakako zavisiti i od vatrogasne sposobnosti Vlade da rešava sve te velike probleme sa kojima se Srbija suočava.

sesir

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime1/15/2013, 21:21

Teško je očekivati da se za samo 6 meseci ili godinu dana vide neki rezultati.
Mnogo je ova država zapuštena, mnogo toga je zaraslo u "korov" DS nije ni pokušavao da uspostavi funkcionisanje države svih ovih 8 godina.
Zato je nemoguće odmah videti rezultate, biće dobro ako do kraja 2013. bude bar nekih rezultata....

Treba državu vratiti u život, ona nije ni postojala, svi mi smo finasirali nerad i neodgovornost dosadašnje DS vlasti.

Užasno je stanje: gde god se okreneš, gde god zagrebeš nailaziš na korupciju, bahatost, nerad, javašluk, probleme...

Ni Čak Noris ne bi ovde brzo zaveo red!
titanik
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime1/16/2013, 08:34

Ars Vivendi ::
Kao da ti je malo žao što su žuti izgubili izbore?
sesir

ma gde mi je žao, taman posla
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 991
Points : 2792
Datum upisa : 05.09.2008

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime1/17/2013, 00:53

Sneki ::
Ima indicija da Šarićevi pipci preko Dačićevih saradnika vode i do samog Dačića. Verovatno će se i ovog puta spasti kao u aferi "koferče", ali je dan pre hapšenja Šarića sa svojim šefom kabineta Brankom Lazarevićem već bio kupio karte za London gde je trebalo da dobije svoj "deo" od narko bosa iz MNE, ali se sve izjalovilo hapšenjem istog !!

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=02&dd=05&nav_id=408993

Citat :
Interesantno je da su se u svetlu najava hapšenja Darka Šarića u javnosti povampirile naslovne strane od pre tri godine koje kažu da se pojedini koalicioni partneri protive hapšenju Darka Šarića i da bi to moglo da dovede do pada Vlade. Imajući u vidu da su DS i SNS zamenile mesta u vlasti, a ostali činioci ostali na jednakim pozicijama, jasno je ko je opet potkazan kao potencijalni zaštitnik Šarića. S obzirom da je vođa kokainske mafije u mreži srpske policije, domaćih i međunarodnih službi, jasno je da niko ne može da ga zaštiti, pa čak i pretnjom rušenja Vlade.

Morace i Sarica da ubiju prilikom hapsenja...

Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2045
Points : 5685
Datum upisa : 06.12.2008

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime1/26/2013, 03:42

Ovo pije vodu...
Mada su našli rešenje kako da se Ivica izvuće: Lazarević radio iza ledja Dačiću ! od

Traži se hitno saslušanje Lazarevića koji je smenjen (zbog dokazanih kontakata sa Šarićem) sa mesta specijalnog savetnika Dačića i (ladno) poslat za atašea u Solun... love3


_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1607
Points : 4721
Datum upisa : 04.06.2008

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime1/26/2013, 23:41

Citat :
PIROT - Premijer Srbije Ivica Dačić izjavio je da su navodi da je njegov bivši šef kabineta Branko Lazarević bio u vezi sa Darkom Šarićem još jedan pokušaj da se kompromituju on i Vlada Srbije.

Dačić je rekao da je od službi tražio da mu daju informacije ko je i kada iz Vlada Srbije kontaktirao sa Šarićem.

"I policija, BIA i VBA su mi odgovorile da nemaju takva saznanja. Ovo je još jedan pokušaj da se kompromituje Vlada Srbije. Zašto se sada neke stvari od pre godinu-dve-tri ponovo stavljaju u opticaj, osim ukoliko nisu namenjene u ove svrhe. A naročito zašto sada, uoči izbora novog direktora policije", rekao je Dačić nakon obilaska fabrike "Tigar tajers" u Pirotu.

Dačić je rekao da je o tome razgovarao sa prvim potpredsednikom Vlade Aleksandrom Vučićem i da je zaključeno da "treba utvrditi sve činjenice".

"Uostalom, ako je to tako, zašto do sada nisu preduzimane te radnje? Ko im je branio i ko je koga štitio? Ovo je kampanja koja ima za cilj da kad god se otvore neke druge radnje, uvek izmisle neke nove i vrate neke stare stvari koje bi bacile senku na ono što radi Vlada Srbije", rekao je Dačić.

On je ocenio da službenu tajnu može da oda samo onaj ko je poseduje.

"Šef kabineta nije u posedu službene tajne ko se prisluškuje. Potrebno je to proveriti", rekao je on i dodao da nikoga nije branio.

Dačić je naglasio da svako ko je sarađivao sa Šarićem treba da bude uhapšen, ako je bilo zloupotreba službenog položaja.

"Gospodin Vučić i ja smo se dogovorili da sve to proverimo, da informišemo javnost šta je tačno, a šta nije. Sigurno neću dozvoliti da bilo ko kompromituje moje ime. Ovo nema veze sa Lazarevićem. Ovo ima veze sa mnom. Pokušava se reći da je moj šef kabineta sarađivao sa Šarićem. Nikada nije utvrđeno da je Lazarević sarađivao, niti da je ikad upoznao Šarića", rekao je on.

Dačić je rekao da, ako je neko za nešto odgovoran, da će ga lično uhapsiti.

"S druge strane, ako sam ja za nešto odgovoran takođe sam spreman. Ovo je kampanja "drž'te lopova" da bi se skrenula pažnja sa nekih drugih procesa", kazao je Dačić, dodajući da oni koji traže njegovu smenu nemaju dovoljno poslanika da pokrenu taj zahtev.



Ne, Dačiću, ne vodi se kampanja protiv vlade, kampanja se vodi protiv tebe !!
I to više nego osnovano.
Vučko uhapsi ga, pola Srbije te moli! sesir

Nazad na vrh Ići dole
MYSTIC021
Our family
Our  family
MYSTIC021


Broj poruka : 210
Points : 745
Datum upisa : 29.06.2010

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime1/26/2013, 23:54

Uhapsice Bajata kad budu raspisani izbori...to ce biti kec iz rukova SNSa da pocisti SPS...mislim da ovog drugog sigurno nece dirati ;-)
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1607
Points : 4721
Datum upisa : 04.06.2008

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime1/27/2013, 00:11

Nisam baš siguran.
Bajatović je do grla u gov... a Vučko ako reši da ide na izbore hapšenjem, ili bar totalnom kompromitaciojm Dačića, koji svojim izjavama sam dokazuje da je bio na vezi sa Šarićem, dobija jedno 60% svih glasova!!!

Siguran sam da bi i naš nepoverljivi mod Boby tada glasao za njega!

A to sve govori...

Kasirke u mojoj samoposluzi se kunu u Vučka, i samo mu tepaju: naš Vučko!!

Tu sam i ja čuo taj nadimak od milošte!!
od
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime1/27/2013, 11:44

Smile ::
Nisam baš siguran.
Bajatović je do grla u gov... a Vučko ako reši da ide na izbore hapšenjem, ili bar totalnom kompromitaciojm Dačića, koji svojim izjavama sam dokazuje da je bio na vezi sa Šarićem, dobija jedno 60% svih glasova!!!

Siguran sam da bi i naš nepoverljivi mod Boby tada glasao za njega!

A to sve govori...

Kasirke u mojoj samoposluzi se kunu u Vučka, i samo mu tepaju: naš Vučko!!

Tu sam i ja čuo taj nadimak od milošte!!
SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 270317
Ma nikako,Boby samo misli da ,SAMO BUDALA NE MOZE DA PROMENI MISLJENJE,naravno da nemam problem da sutra glasam za Vucka,licno mislim da bi Vucko trebao da obrne redosled...ali ni ovo nije lose.Oni koji prate forum,znaju da je moje misljenje o PRASCU,takvo kakvo je...ubice ga licna ambicija.
Medjutim,sada me je strah da Vucko ne zastrani,da se ne osili,mene pamcenje ne izdaje,pamtim ga vrlo dobro.
Zato ima od mene svu podrsku,ali sam obazriv.
Jos kad je krenulo prisluskivanje pa presretanje kolone....SVE MI JE LICILO NA PREVREMENE.Moram reci da se tome ne radujem.Licno bih mnogo vise voleo,koaliciju...sns-ociscena ds.
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime1/27/2013, 16:08

Ne zaboravimo da je Cvijan, oko koga se sad diže prašina, dugo vremena bio član (ozloglašenog) tadićevog kabineta.

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime1/27/2013, 17:03

Boby neće uskoro biti te koalicije koja ne deluje loše.
DS je u potpunom rasulu i pitanje šta će s njima biti na neki duži rok.
Djilas ne uspeva da vodi stranku kako bi hteo, a izgleda i da ne ume - on je tehnokrata i inženjer, tako da opozicija unutar stranke jača.

Svadje izmedju nekadašnjih faca je užasna, svako svakom nešto prebacuje, Djilas smenjuje opštinske odbore i dovodi bukvalno klince koji su još žutokljunci, a i njihov moral je upitan uzori su im dugo bili ŠuNtanovac, Dulić...

Ako bi sada bili izbori DS bi se borio za cenzus.

Izbora neće biti uskoro, eventualno na jesen ili početkom sledeće godine. A tada će izvesno Dačić biti na tapetu.
Ideja je da SNS vlada skoro sam, uz pomoć nekih manjina i sl. bez DS i bez SPS, ako prodje, ako ne onda pre sa SPS nego sa DS.
Velika je blamaža ulaziti u koaliciju sa ovako rasturenim DS gde su i dalje visoki funkcioneri Šuntanovac, Malovićka, Trivunka, Mičunović...

Ali, sve u svemu, nekako mi se čini i pored mnogih problema da je malo popustila ona stega koju smo imali pre izbora, sada kao da su neke pare, bar malo, puštene u narod, kao da ima nekog posla i para.
Seti se kakvo je bilo stanje pre izbora: nigde para, sve stegnuto - samo su nekakvi Šuntanovci grabili, sve kontrolisali....
I berza nam je krenula to je znak da je narod opet (nekako) iz sebe izvukao neku pozitvnu energiju, bar neku nadu i da su neke pare oslobodjene iz prljavih šapa DS-a.



Fmember@
Kakve veze tvoj post ima s temom?
Taj momak će uskoro biti sklonjen iz žiže opšte pažnje.
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime1/27/2013, 23:38

Sneki ::

Fmember@
Kakve veze tvoj post ima s temom?
Taj momak će uskoro biti sklonjen iz žiže opšte pažnje.

ma malo sam se pogubio od

valjda sam hteo da istaknem to, da se još od Januševića i Kolesara, pa sve do Branka Lazarevića, uvek su tu u prljave poslove umešani neki specijalni savetnici, članovi kabineta...
a ministri, kao, nemaju pojma šta sve oni rade.
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime1/28/2013, 00:32

Ma Sneki,znam ja da je to tesko,ali bi meni to najvise pasalo,jedino to.
AKO CE POSLE IZBORA VLADATI OPET S sps-OM,STO TREBA DA BUDU IZBORI?

To da DS,nebi presao cenzus,to ces malo da izvines. SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 164644
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2008
Points : 5417
Datum upisa : 07.05.2009

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime1/28/2013, 00:40

Merkam ovu temu i Boby me povukao za jezik.

Prečiće DS sigurno cenzus ali za koliko?

Biću jako iznerviran ako Čanak, LDP i G17 predju cenzus.
O SRS ni da ne govorimo.

Ako tako bude SNS ne treba niko.

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime1/28/2013, 12:25

Pa to i jeste ideja,zar ne..da SNS,sam zasedne.
I jos nesto,koliko ce ko dobiti na potencijalnim izborima,odlucice neko drugi a ne tvoja i moja zelja,da se moje zelje uslise,verovatno ovo ne bi ovako izgledalo.
Nazad na vrh Ići dole
Igi-bg
Partner
Partner
Igi-bg


Broj poruka : 218
Points : 483
Datum upisa : 17.11.2009

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime1/28/2013, 14:57

Videćemo za par nedelja, a najkasnije u martu kako stvari stoje. Na redu su neki lokalni izbori u Vojvodini, ali i na Voždovcu i u Zemunu. DS jeste u rasulu i ta međusobna trvenja lako mogu da dovedu do toga da postanu marginalna politička snaga, ali je pitanje ko će da ih zameni. Zato se još uvek kalkuliše sa mogućim izborima. Obratite pažnju na Beograd: da je hteo SNS bi odavno mogao da sruši Đilasa, ali to ne čini. Zašto? Pa upravo zato što se zna da bi to dotuklo DS, ali se ne zna ko bi popunio prazninu.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime1/28/2013, 15:42

IMA LOGIKE
Nazad na vrh Ići dole
Drag65
VIP
VIP
Drag65


Broj poruka : 611
Points : 1423
Datum upisa : 12.07.2009

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime1/29/2013, 03:27

Igi-bg ::
da je hteo SNS bi odavno mogao da sruši Đilasa, ali to ne čini. Zašto? Pa upravo zato što se zna da bi to dotuklo DS, ali se ne zna ko bi popunio prazninu.
Stvari su mnogo prozaičnije: money talks. Svi pomalo sebi.
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime1/29/2013, 18:51

Drag65 ::
Igi-bg ::
da je hteo SNS bi odavno mogao da sruši Đilasa, ali to ne čini. Zašto? Pa upravo zato što se zna da bi to dotuklo DS, ali se ne zna ko bi popunio prazninu.
Stvari su mnogo prozaičnije: money talks. Svi pomalo sebi.

Šta li si ti hteo da kažeš, sam Bog zna....
scratch

Jasno je da je Ivica veoma nervozan i brani svog intimusa koji je dokazano imao kontakt sa Šarićem...

A BG to je PUPS zamutio. A ni SPS nije naivan, drža Djilasa na kratkom lancu, ako krene na SPS odma će da ga smene.
A SNS ima preko glave posla na lokalu u mnogim mestima i sa svojim kadrovima i sa hapšenjem i još Šeik dolazi u privatnu posetu Vučiću?

BG je trenutno preveliki zalogaj za SNS a i što bi sada i tu ulazili?
Imaju lagodnu situaciju... Blate Djilasa iz dana u dan u Kuriru i to će imati posledica na njegov rejting.
DS ako bi sada bili izbori ne verujem da bi dobili više od 7-8%
U potpunom su rasulu....
Nazad na vrh Ići dole
Igi-bg
Partner
Partner
Igi-bg


Broj poruka : 218
Points : 483
Datum upisa : 17.11.2009

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime1/29/2013, 23:49

Kobe Bryant ::
Drag65 ::
Igi-bg ::
da je hteo SNS bi odavno mogao da sruši Đilasa, ali to ne čini. Zašto? Pa upravo zato što se zna da bi to dotuklo DS, ali se ne zna ko bi popunio prazninu.
Stvari su mnogo prozaičnije: money talks. Svi pomalo sebi.

Šta li si ti hteo da kažeš, sam Bog zna....
scratch

Jasno je da je Ivica veoma nervozan i brani svog intimusa koji je dokazano imao kontakt sa Šarićem...

A BG to je PUPS zamutio. A ni SPS nije naivan, drža Djilasa na kratkom lancu, ako krene na SPS odma će da ga smene.
A SNS ima preko glave posla na lokalu u mnogim mestima i sa svojim kadrovima i sa hapšenjem i još Šeik dolazi u privatnu posetu Vučiću?

BG je trenutno preveliki zalogaj za SNS a i što bi sada i tu ulazili?
Imaju lagodnu situaciju... Blate Djilasa iz dana u dan u Kuriru i to će imati posledica na njegov rejting.
DS ako bi sada bili izbori ne verujem da bi dobili više od 7-8%
U potpunom su rasulu....

Možda SPS drži Đilasa na kratkom lancu, ali SNS drži Dačića na još kraćem (lancu). Kao što napisah: sve će biti jasnije posle predstojećih izbora na lokalu.

PS: Kurir je Karamelin
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime2/1/2013, 07:20

E, sad postaje zabavno!
Dačić: Nema nikoga iz vlade ko je kontaktirao sa Šarićem!
Vučić: Ima.... ima!

od

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1858
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5138
Datum upisa : 28.05.2007

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime2/1/2013, 23:48

Dačić jeste kontaktirao sa Radulovićem, ali nije znao da je on kriminalac!

Dačić: Sramota je što me policija nije na vreme obavestila da je Radulović kriminalac i Šarićev šef....

od

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime2/2/2013, 17:36

Večeras se očekuje Dačićeva izjava u vezi Šarića...

Izbori su danas vrlo blizu ako ne nadju neki kompromis.

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime2/3/2013, 13:55

Citat :
Dačić potvrdio je da se nekoliko puta susreo sa Rodoljubom Radulovićem, ali da tada, na osnovu policijskih informacija, nije znao ko je on, već da su podaci o tome arhivirani kao sredstvo političke ucene koje sada potežu oni koji žele da se spreče da istraga dodje i do njih.


Šta sam vam rekla?
Sad samo još da ban kaže o čemu je razgovarao....
A i DS se izbrukao ovom aferom ako su znali što ga nisu na vreme izbacili iz vlade?
A ako su mu stvarno oni namestili tog lika onda ih treba sve sa Dačićem pohapsiti.
Dosta je bilo glupiranja, spinovanja i ličnih obračuna.
Umorili smo se od njihovih izmišljenih i stvarnih afera....
kalas


Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime2/3/2013, 14:08

Ma Bota mu je smestio,Botu na vesala...pa on ne zna sta se zbiva u policiji,to je vec koji put da on siroma nije obavesten...to krme treba pod hitno na razanj.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime2/3/2013, 14:19

Boby, ne zaboravi da su ga DS i Bota vratili u život 2008 čuvenim "pomirenjem" i ulaskom u koaliciju s njim.
Ne verujem da su glasači DS baš to želeli?
Tad sam i ja glasala za DS 89
Ne zaboravi to! Njega nigde ne bi bilo da ga tada nisu spasli...

Možda je to i kosmička pravda da ga oni koji su ga tada spasli sada i unište?
od

Mislim da nema prevremenih izbora - to bi bilo jako neozbiljno!



Nazad na vrh Ići dole
Bojjan
VIP
VIP
Bojjan


Broj poruka : 348
Points : 869
Datum upisa : 18.04.2012

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime2/3/2013, 17:33

MISLIM DA OVOJ TEMI BAS NIJE MESTO NA OVOM FORUMU. mozda je bolja tema vanredni izbori i kako ce beogradska berza reagovati na njih
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 502
Points : 1853
Datum upisa : 06.12.2011

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime2/3/2013, 18:16

Svaka politička nestabilnost može da dovede do nestabilnosti na berzi, tako da nema nužde zalaziti u tu povezanost (osim ako do sukoba nije došlo oko konkretne privredne grane ili preduzeća što ovde nije slučaj).
A i zanimljivije je spekulisati ko će koga, kad i kako :)

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Bojjan
VIP
VIP
Bojjan


Broj poruka : 348
Points : 869
Datum upisa : 18.04.2012

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime2/3/2013, 18:30

ko bi reko cuda da se dese .......
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime2/4/2013, 10:17

Narodu je pun kofer izbora i njihovog zajebavanja i smeštanja. Na kraju ce samo oni sami i njihovi clanovi izlaziti i glasati na izborima. Zašto nemože kao u normalnoj zemlji, ko je napravio skandal podmosi ostavku, napravi se rekonstrukcija vlade, recimo Vucić postaje premijer neko iz SNS preuzme policiju, SPS izgubi jednog ministra i gotova prica i svi zadovoljni a posebno SPS što je uopšte ostao u vlasti.. SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 589925
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime2/4/2013, 12:46

Big Mile, apsolutno!
Normalno bi bilo da se Dačić iz moralnih ili zbog "bolesti" povuče sa funkcije premijera i ministra, a da nj. mesto na oba mesta dodju neki drugi ljudi iz SPS-a.
Ali: Ivica je isuviše sujetan i ne verujem da će to uraditi. To je jedino normalno, ali neće on imati herca za to!
Ako se ide na izbore to će biti katastrofa i za Srbiju i Belex, a boga mi i za SPS!
Nažalost, zarad sujete Ivica je spreman da žrtvuje i nas i Srbiju i Belex....

To je problem.

Al, hajde da vidimo šta su "mudre" glave smislile, SNS zaseda od 10 jutros, a sednica vlade je u 14 h.
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1607
Points : 4721
Datum upisa : 04.06.2008

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime2/26/2013, 11:21

Citat :
Bivši socijalista u biznisuJoš jedan biznismen obradovao se izbornom uspehu socijalista. Goran Perčević, sada prvi čovek „Interkomerca“, devedesetih godina bio je uzdanica socijalista. Iako su mu mnogi predviđali da će jednog dana preuzeti mesto prvog čoveka stranke od Slobodana Miloševića, nije uspeo da se održi u „unutarstranačkim igrama“, i umesto politike posvetio se biznisu. Oni koji se sećaju tih godina dobro znaju da je Perčević činio nerazdvojni tandem sa Ivicom Dačićem. Zbog toga što su se na mnogim skupovima pojavljivali zajedno prozvali su ih „Bim i Bam“. Perčević je bio asistent na Pravnom fakultetu i potpredsednik SPS-a, predsednik Mladih socijalista, a za njega se govorilo da je bio i miljenik Mirjane Marković. Iako je izašao iz politike ostao je u dobrim vezama sa svojim partijskim prijateljima. To je i javno priznao rekavši da se neretko susreće sa njima.

„Interkomerc“ je prošlu godinu završio sa 22 milijarde dinara prihoda. Ta kompanija posluje kao akcionarsko društvo, a poslednjih godina preorijentisala se na proizvodnju pre svega u poljoprivredi i prehrambenoj industriji, ali polako ulazi i u energetiku. Krajem prošle godine potpisao je sa EBRD-om sporazum o finansiranju izgradnje mini-hidrocentrala na reci Jošanici. Potpisivanju je prisustvovao i Ivica Dačić, koji je tad podsetio na svoje i Perčevićeve početke u politici.

„On i ja smo počeli kao političari. Njemu sada bolje ide“, rekao je Dačić i istakao da „Interkomerc“ zapošljava nove ljude i investira u proizvodnju uprkos krizi.

Ako se zna da „Interkomercu“ poslovi tako dobro idu u poslednje vreme, onda ne treba da iznenadi i vest da je Perčević jedan od privrednika koji je pokazao zainteresovanost za kupovinu Jata. Naime, on se našao u grupi sa Miroslavom Miškovićem, vlasnikom „Delte“, Miodragom Kostićem, vlasnikom „MK komerca“ i Miroslavom Bogićevićem, vlasnikom „Farmakoma“, koji žele da ulože novac i zajedno sa državom postanu vlasnici tog avioprevoznika. Nadležno ministarstvo za to pitanje je Ministarstvo infrastrukture na čijem čelu je socijalista Milutin Mrkonjić, koji će, s obzirom na izborne rezultate, najverovatnije i ostati na istoj funkciji.


NAJNOVIJA VEST:
Vlada Srbije razrešila je dosadašnji Upravni odbor Zavoda za zaštitu spomenika kulture, za čijeg predsednika je imenovala Gorana Perčevića, nekadašnjeg istaknutog funkcionera Socijalističke partije Srbije.

udrimile
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime5/10/2013, 23:54

Citat :
"Ponekad se zaista zapitam čime je to naš dragi Bog zaslužio da ga ovakvi predstavljaju na zemlji", rekao je Dačić.

Dačić je poručio da niko ne osporava Srpskoj pravoslavnoj crkvi da iznosi svoje mišljenje o potezima vlasti, ali da nije legitimno da crkva upućuje otvorene pretnje državnim organima.
"Niko ne osporava pravo SPC i bilo kome drugom da ističe svoje stavove, ali niko nema prava da bilo kome preti i da se ponaša kao u vreme inkvizicije", kazao je premijer. Dačić je naveo i da je zgrožen retorikom koja se pojavila.

ps
naš dragi Vučić se nije oglašavao po ovom pitanju?
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1607
Points : 4721
Datum upisa : 04.06.2008

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime6/28/2013, 18:37

Fmember, ti si za Kralja i SPO al si protiv crkve?
Pa kako brate mili....
od 
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!   SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!! - Page 2 Icon_minitime6/28/2013, 23:10

Smile ::
Fmember, ti si za Kralja i SPO al si protiv crkve?
Pa kako brate mili....
od 

 uu bre smile, to je bilo još u maju... dok je belex bio u zelenom.

sad su drugačiji trendovi:  Sa verom u Boga, za Kralja i otadžbinu!
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
 
SAMO TAKO, IVICE... i Marice !!!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Agrobanka - AGBN (IV DEO)
» JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: