BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Goša montaža a.d. - GMON

Ići dole 
+79
Nikola
rile68
Pametni
Red max
Fast
pekar
Dragan11
mili61
Jumbo
Big Mile
Teletrader
Boby
Skorpion
Dalaj Lama
Bidza
Boranija
Delboj
Danx
008
Dejansss
Djepeto83
stepopsd
Aca123
Milan1
MORNAR
Popaj
klip
Sasuolo
Rogy
Samaricanin
Nukleo
Nenadnenad67
Dkolak
Momir
Kobe Bryant
Grom
Ars Vivendi
Zare026
Zile
Frenky
Steve McQueen
Prokuplje
oec.Lukic
Dragot
Dejan Stevanovic
Banaćanin
Sneki
BuffetSon
orleanka
Miladin
gogloee
Jovan04
DelBoy
Marqox
Infinity
MarkoJTD
Sahbaz
MatejaR
Pera Božić
Maca
Crazy_Joe
Taliano
Mitar
Sutra
Drag_Mlad
Novosadjanin007
Non-ProfitOrganization
SabanNonda
Bond
Nemesis
Racunarko
Igor-NS
Greta
bonum.mm
Jovana2009
Limited011
raspolozen
Milica1
Dusan
83 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Sledeći
AutorPoruka
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime3/22/2013, 22:19

pametni ::
Slazem se sa komentarom Zileta,samo neko da mi pojasni da li akcije stecene od NESAGLASNIH AKCIONARA ulaze u zbir ukupnih akcija u slucaju GMON-a to je 25.717. tako da i ja neverujem da ce na sledecoj Skupstini biti ta tacka dnevnog reda ,gde se moze biti nesaglasan,obzirom da do sada imaju 23.339 sopstvenih akcija.UNAPRED HVALA.

1. Firma koja otkupi sopstvene akcije na njih ne može da dobije dividendu.
2. Firma koja otkupi sopstvene akcije ima rok od godinu dana da ih ili ponudi na prodaju (odlukom UO) ili da ih posle tog roka poništi...
3. Nema! Postoje samo odredbe po 1. i 2. !!!!
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime3/23/2013, 12:17

Kako god bilo taj novac utrošen na otkup nije bacen jer se on indirektno vraca i to u oba navedena slucaja. Ako se paket proda vraca se u kešu, a ako se ponište hartije, raste vrednost ostalih hartija (obracunska i EPS- zarada po hartij) pa samim tim bice veca dividenda. Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 589925
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime3/23/2013, 19:38

Bas tako,to ne mora biti tako ni lose,kao ni racionalizacija radne snage,negde sam dobio info da su mahom stariji radnici koji su dugo na bolovanju...nisu mogli da otpustaju zbog nekih ugvora od ranije,kako se to zavrsilo,pristupa se racionalizaciji,sa aspekta smanjenja troskova ,to je za akcionare dobro,kao i ponistavanje akcija....koje meni deluje kao racionalan scenario...


SNEKI,KOLIKO SI SIGURNA DA JE GODINA DANA,MISLIM DA JE TO PO STAROM...
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime3/23/2013, 23:44

Ako prodaju akcije-dali imaju neka ograničenja kako će ih potrošiti,ili društvo slobodno raspolaže?

Boby,zašto misliš da je poništenje racionalno?!

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2782
Points : 7935
Datum upisa : 21.01.2009

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime3/24/2013, 10:01

A jel imas ti neka ogranicenja kad prodas akcije kako da trosis novac?
Pazi, mozda ih prodaju i po istoj ceni po kojoj su ih kupili. Svasta se tu da muljati, mozda oni dizu cenu u nadi da nadju kupca po nekoj zacrtanoj ceni itd...

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime3/24/2013, 12:31

Pa mozes prodati ,ali ne po vecoj ceni od stecene,jer se tretira kao trgovanje na osnovu povlascenih informacija,to je kaznjivo.
Ponistavanjem dobijas na vrednosti artije,a vlasnicka struktura ti je poznata,odbor direktora predlaze dividendu i ponistenje skupstini akcionara na usvajanje,mislim da mnogi time dobijaju...
Mogu i da podele proporcionalno,ali ja ne vidim zasto bi to radili,mogu i da prodaju nekom,a dali tebi to deluje pri ovom rasporedu snaga kao nesto RACIONALNO.


NEGO TALIANO,PROZVAO SI ME ,JA TI POSTAVIH PITASNJA PRE PAR DANA ,A TI?
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime3/24/2013, 16:28

Ars Vivendi ::
A jel imas ti neka ogranicenja kad prodas akcije kako da trosis novac?
Pazi, mozda ih prodaju i po istoj ceni po kojoj su ih kupili. Svasta se tu da muljati, mozda oni dizu cenu u nadi da nadju kupca po nekoj zacrtanoj ceni itd...

Da.Stim da su moje akcije samo moje,a Gošine akcije su i njihove i moje od

Još će prodati kupljeno od nesaglasnih da isplate ostale nesaglasne+STEPOP pravne bahanalije od
Da! kad malo bolje razmislim verovatno će oni to poništiti,jer su sami vrh menadžmenta ujedno i najveći akcionari! I po svim parametrima zaista očekujem jaku dividendu-daju je sami sebi+nadomeste radnicima kojih ima dosta u vlasničkoj strukturi,taanke platne koverte...računica svima dobra,plaćaju 15% poreza umesto 65-kroz plate.Naravno,sve gore navedeno treba uzeti sa rezervom,naročito ako STIV ove moje ideje stavi u pravni okvir od
Boby,
Velike utakmice su za velike igrače .....ili VIP ili papa od

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime3/24/2013, 16:48

Pa mogu da podele menadzmentu ,mogu sve...ali najbolje je ponistiti i nesto mi je javlja da ce to i uciniti...


Ako taj moj predlog i prodje ,moras posle biti FINI...
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime3/24/2013, 16:51

Boby ::
Pa mogu da podele menadzmentu ,mogu sve...ali najbolje je ponistiti i nesto mi je javlja da ce to i uciniti...


Ako taj moj predlog i prodje ,moras posle biti FINI...



NaravnoGoša montaža a.d. - GMON - Page 27 318260

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Pametni
Still learning
Still learning



Broj poruka : 60
Points : 300
Datum upisa : 21.03.2013

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime3/24/2013, 18:07

Kad je rec o menedzmentu GMON da li neko tacno zna kakav im je menedzment i dali su bas svi akcionari ,kod njih treba ukljuciti logiku, velikog pravnika STEVICU ,pa i dosadasnju praksu na berzi.Neznaci dobar rezultat,dobra dividenda,vazno je kako ce se rapodeliti dobit; a] OBAVEZNE REZERVE
b] ISPLATA DIVIDENDE
c] INVESTICIJE ILI NESTA TRECE ,Obzirom da je po Zakonu pod a] pokrice gubitaka ,sto u ovom slucaju nema ,
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime3/24/2013, 19:31

pametni ::
Kad je rec o menedzmentu GMON da li neko tacno zna kakav im je menedzment i dali su bas svi akcionari ,kod njih treba ukljuciti logiku, velikog pravnika STEVICU ,pa i dosadasnju praksu na berzi.Neznaci dobar rezultat,dobra dividenda,vazno je kako ce se rapodeliti dobit; a] OBAVEZNE REZERVE
b] ISPLATA DIVIDENDE
c] INVESTICIJE ILI NESTA TRECE ,Obzirom da je po Zakonu pod a] pokrice gubitaka ,sto u ovom slucaju nema ,

Pa najveci akcionar,ako se izuzme ono sto su pokupili povodom nesaglasnosti,je i Sljivar,generalni direktor,te je logicno ocekivati,a uzvsi u obzir i praksu od predhodnih godina,da bude dobra dividenda.
E sada,oni su i pre dosta davali u rezerve,ako se proporcija zadrzi a profit bude kao sto je za ocekivati,moze dividenda biti i 500 neto,tada verujem u ozbiljnije odskakanje cene i njeno stremljenje ka 2800 -3000,ako objave manju dividendu,nece to ici mnogo.
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 992
Points : 2793
Datum upisa : 05.09.2008

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime3/24/2013, 21:48

Poništenje odgovar najvećem vlasniku ako mu je to cilj i ako mu je to neophodno (ako bez tog poništrnja nema dovoljno %), ali se to baš i ne deševa često - bez te namere da se preuzme firma ili bitno poveca udeo. Koliko vidim oni vladaju firmom i nije im neophodno poništenje, mada to nije nemoguće.

Logičnije je da prvo akcije ponude na prodaju, može i sadašnjim akcionarima proporcionalno učešću u firmi, pa posle toga opet imaju opciju da ponište ili čak da ih stave na prodaju posredstvom berze....

I menadžmentu odgovara da proporcionalno svom udelu kupe akcije (ako je to njihova namera) jer to pravo mnogi radnici i akcionari neće iskoristiti, pa da onda ponište ostatak ili ponude na berzi.

Poslednji primer je Jubmes banka:
OBAVEŠTENJE O OTUĐENJU SOPSTVENIH AKCIJA
Na osnovu Odluke Upravnog odbora o otuđenju sopstvenih akcija od 30.01.2013. godine, Banka je uputila akcionarima ponudu za prodaju (otuđenje) 5.000 sopstvenih akcija po principu pro-rata. Ponudom je otuđeno ukupno 12 akcija. Preostalih 4.988 sopstvenih akcija što predstavlja 1,8227% od ukupnog broja izdatih akcija, će biti ponuđeno na prodaju na Beogradskoj berzi u zakonskom roku.
http://www.belex.rs/data/2013/03/00081367.doc

EDIT: U moje doba se to licitiranje i pumpanje cena, dok se kao bajagi razmatra šta će se raditi sa otkupljenim akcijama smatralo PERFIDNIM PUMPANJEM:
Pra svega mislim na članove Boby i Taliano, jer toliko puta ste napisali jedno te isto ili slično da je to već...
coca

BOBY@
Zvanje moda te obavezuje da se ponekad i suzdržiš, smanjiš svoju strast i pišeš neutralnije, zvanje MODERATORA nije isto kao i Forumska legenda ili forumska luda, tvoje zvanje te obavezuje na veću ozbiljnost i dinstancu...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime3/24/2013, 22:22

Ako si pazljivo procitao sve moje postove video si da ne pumpam nista,cak sam i napisao da od tih rogobatnih prognoza tipa 3300 i vise nema nista,ali ako zelis da diskutujemo o mom pisanju ,mozemo,ali prvo pazljivo procitaj..

Druga solucija je da se zalis na mene i s obzirom da slutim o cemu se radi,verovatno ti i uspe...

A trece ,bez obzira na tvoj staz,i ostalo da ne kazem sada sta,nije lepo da bilo koga indirektno i prikriveno nazoves,BUDALOM.

Inace ponistenje ce se desiti,a ako se ne desi,ja cu napustiti forum,zauvek,na tvoje veliko zadovoljstvo,pa ces videti da niko nista ne licitira.
Nazad na vrh Ići dole
Jumbo
VIP
VIP
Jumbo


Broj poruka : 424
Points : 1997
Datum upisa : 25.12.2010

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime3/24/2013, 23:23

Teletrader ::
Poništenje odgovar najvećem vlasniku ako mu je to cilj i ako mu je to neophodno (ako bez tog poništrnja nema dovoljno %), ali se to baš i ne deševa često - bez te namere da se preuzme firma ili bitno poveca udeo. Koliko vidim oni vladaju firmom i nije im neophodno poništenje, mada to nije nemoguće.

Logičnije je da prvo akcije ponude na prodaju, može i sadašnjim akcionarima proporcionalno učešću u firmi, pa posle toga opet imaju opciju da ponište ili čak da ih stave na prodaju posredstvom berze....

I menadžmentu odgovara da proporcionalno svom udelu kupe akcije (ako je to njihova namera) jer to pravo mnogi radnici i akcionari neće iskoristiti, pa da onda ponište ostatak ili ponude na berzi.

Poslednji primer je Jubmes banka:
OBAVEŠTENJE O OTUĐENJU SOPSTVENIH AKCIJA
Na osnovu Odluke Upravnog odbora o otuđenju sopstvenih akcija od 30.01.2013. godine, Banka je uputila akcionarima ponudu za prodaju (otuđenje) 5.000 sopstvenih akcija po principu pro-rata. Ponudom je otuđeno ukupno 12 akcija. Preostalih 4.988 sopstvenih akcija što predstavlja 1,8227% od ukupnog broja izdatih akcija, će biti ponuđeno na prodaju na Beogradskoj berzi u zakonskom roku.
http://www.belex.rs/data/2013/03/00081367.doc

EDIT: U moje doba se to licitiranje i pumpanje cena, dok se kao bajagi razmatra šta će se raditi sa otkupljenim akcijama smatralo PERFIDNIM PUMPANJEM:
Pra svega mislim na članove Boby i Taliano, jer toliko puta ste napisali jedno te isto ili slično da je to već...
coca

BOBY@
Zvanje moda te obavezuje da se ponekad i suzdržiš, smanjiš svoju strast i pišeš neutralnije, zvanje MODERATORA nije isto kao i Forumska legenda ili forumska luda, tvoje zvanje te obavezuje na veću ozbiljnost i dinstancu...

Na ovo zadnje....prisutan sam na 10-tak foruma i to viseod 10 godina i odgovorno tvrdim da je Boby jedan od najkorektnijih likova cije postove citam.
Prozivanjem njega vise govoris o sebi, nego o njemu.
To sto je moderator ne znaci da ne smije dati svoj komentar na odredjenu akciju i nitko ne kaze da taj komentar mora biti svima prihvatljiv, niti, u krajnjoj liniji, tocan.
To je njegovo misljenje i on ima pravo na njega, kao i svatko drugi na svoje misljenje.
Forum i sluzi za iznosenje svojih misljenja i moderiranje nema nikakveveze sa tim.

EDIT: Apsloutno!!
Bobi je vrlodobar mod i koristan član foruma.
Nema potrebe da se o tome diskutuje.
Admin
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime3/25/2013, 08:37

Boby je retko korektan čovek i veoma odmeren u izjavama. Pouzdano znam da nije pumpadžija i da se, kao i ja, bori protiv toga. Solidno je informisan i ono što zna, veoma često, nesebično deli sa drugima. Tako je i sa GMON - om. Nema tu zle namere.
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime3/25/2013, 09:59

Teletrader ::
Poništenje odgovar najvećem vlasniku ako mu je to cilj i ako mu je to neophodno (ako bez tog poništrnja nema dovoljno %), ali se to baš i ne deševa često - bez te namere da se preuzme firma ili bitno poveca udeo. Koliko vidim oni vladaju firmom i nije im neophodno poništenje, mada to nije nemoguće.

Logičnije je da prvo akcije ponude na prodaju, može i sadašnjim akcionarima proporcionalno učešću u firmi, pa posle toga opet imaju opciju da ponište ili čak da ih stave na prodaju posredstvom berze....

I menadžmentu odgovara da proporcionalno svom udelu kupe akcije (ako je to njihova namera) jer to pravo mnogi radnici i akcionari neće iskoristiti, pa da onda ponište ostatak ili ponude na berzi.

Poslednji primer je Jubmes banka:
OBAVEŠTENJE O OTUĐENJU SOPSTVENIH AKCIJA
Na osnovu Odluke Upravnog odbora o otuđenju sopstvenih akcija od 30.01.2013. godine, Banka je uputila akcionarima ponudu za prodaju (otuđenje) 5.000 sopstvenih akcija po principu pro-rata. Ponudom je otuđeno ukupno 12 akcija. Preostalih 4.988 sopstvenih akcija što predstavlja 1,8227% od ukupnog broja izdatih akcija, će biti ponuđeno na prodaju na Beogradskoj berzi u zakonskom roku.
http://www.belex.rs/data/2013/03/00081367.doc

EDIT: U moje doba se to licitiranje i pumpanje cena, dok se kao bajagi razmatra šta će se raditi sa otkupljenim akcijama smatralo PERFIDNIM PUMPANJEM:
Pra svega mislim na članove Boby i Taliano, jer toliko puta ste napisali jedno te isto ili slično da je to već...
Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 977504

BOBY@
Zvanje moda te obavezuje da se ponekad i suzdržiš, smanjiš svoju strast i pišeš neutralnije, zvanje MODERATORA nije isto kao i Forumska legenda ili forumska luda, tvoje zvanje te obavezuje na veću ozbiljnost i dinstancu...

Strašno!! Uopšte mi nije jasno ko ovu nesreću drži na forumuGoša montaža a.d. - GMON - Page 27 266457

Talijano,nema potrebe da ovako nesto stavljas,tako neces uci u klub,to je sigurno,molim te da se ovako sta ne ponovi.MOD BOBY

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Pera Božić
VIP
VIP
Pera Božić


Broj poruka : 96
Points : 436
Datum upisa : 01.02.2010

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime3/25/2013, 12:28


http://www.gosamontaza.com/wp-content/uploads/2011/12/Oduka-o-sticanju-sopstvenih-akcija-Drustva-GOSA-MONTAZA.pdf
Члан 4.
Стеченим сопственим акцијама располагаће се у роковима и под условима
који су одређени законом, с тим што ће се обавезно покушати њихова продаја
акционарима Друштва, а ако се тако не отуђе, могу се продавати на организованом
тржишту.2
Сопствене акције могу се употребити и за награду члановима управе
односно запосленима без накнаде, уз ангажовање резерви, у складу са одлуком
скупштине о политици накнадa члановима управе и законом.
Цену по којој се сопствене акције отуђују утврђује Надзорни одбор Друштва,
полазећи од кретања цена по којој се акције продају на берзи у време отуђења сопствених
акција
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime3/25/2013, 16:51

Promene: 22.03. - 25.03.2013. (T-3) ili 19.03. - 20.03.2013.

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 2r4iz5w
Nazad na vrh Ići dole
Pametni
Still learning
Still learning



Broj poruka : 60
Points : 300
Datum upisa : 21.03.2013

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime3/25/2013, 18:28

Sta je ovo danas, nema trgovanja ,mala traznja ,sigurno je procurila neka vest o visini dividende za 2012 godinu?Neka nam pomogne ovaj Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 438715
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime3/26/2013, 16:28

Promene: 25.03. - 26.03.2013. (T-3) ili 20.03. - 21.03.2013.

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Bg2xic
Nazad na vrh Ići dole
Pametni
Still learning
Still learning



Broj poruka : 60
Points : 300
Datum upisa : 21.03.2013

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime3/27/2013, 16:13

Dobro je danas opet skoci cena, xxx gledanje u kristalnu kuglu Mod D.
Nazad na vrh Ići dole
Pametni
Still learning
Still learning



Broj poruka : 60
Points : 300
Datum upisa : 21.03.2013

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime3/28/2013, 22:08

Šta je ovo,opet cena na gore,da čujem ove iskusnije sa foruma Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 2537601110
Nazad na vrh Ići dole
rile68
Just looking
Just looking
rile68


Broj poruka : 8
Godina : 56
Points : 40
Datum upisa : 28.03.2013

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime3/28/2013, 22:18

Pozdrav svim momcima na ovom forumu.
Forum vam je odlican .....sve pohvale
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime3/29/2013, 11:05

rile68 ::
Pozdrav svim momcima na ovom forumu.
Forum vam je odlican .....sve pohvale

Hvala Rile,nadam se konstruktivnom ucescu ,za svu pomoc,tu smo. Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 145841

Sto se tice rezultata,azuriranje prospekata ,mora biti zavrseno do 31.3. znaci ,danas.

SANJAO SAM PREKO 300 MIL PROFIT...
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime3/29/2013, 17:12

Promene: 26.03. - 29.03.2013. (T-3) ili 21.03. - 26.03.2013.

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 28klcub
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime4/1/2013, 17:17

Promene: 29.03. - 01.04.2013. (T-3) ili 26.03. - 27.03.2013.

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 2zz2rm1
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime4/2/2013, 19:10

Promene: 01.04. - 02.04.2013. (T-3) ili 27.03. - 28.03.2013.

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Fzc4s2
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime4/3/2013, 15:22

Ažuriran informator:

http://www.belex.rs/trgovanje/informator/GMON

Neto dobit preko 370 miliona dinara. Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 298488

Potvrđuje se da je Pekar bio u pravu, izneo je veoma precizan podatak, ali stoji da nije naveo izvor.


Pekar je izneo podatak koji je tacan,jos tada sam znao precizne rezultate,medjutim za pouzdanost izvora NISAM MOGAO DA GARANTUJEM...

U konsultaciji sa MODOM BONDOM I DEKIJEM,smo post ostavili,ali smo skrenuli paznju ,na mogucnost,da nije tacan...hvala kolegi PEKARU.


MOD BOBY
Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 145841
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime4/3/2013, 15:31

Pa to je 1400 dinara po akciji...Nije uopste lose..
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime4/3/2013, 16:29

Gde loseeee,sjajno...ako podele kao prosle godine dividendu trebalo bi da bude preko 700 din.JAAAAOOOOO,SUDBINO CIGANSKA,nije mi zao ni sto nisam u nisu ni u mtlc....ovo je boljeeeee Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 298488

Izvinjavam se na izlivima srece.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime4/3/2013, 16:36

Boby ::
JAAAAOOOOO,SUDBINO CIGANSKA,nije mi zao ni sto nisam u nisu ni u mtlc....ovo je boljeeeee Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 298488


od Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime4/3/2013, 16:49

Promene: 02.04. - 03.04.2013. (T-3) ili 28.03. - 29.03.2013.

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Mkxdup
Nazad na vrh Ići dole
Pametni
Still learning
Still learning



Broj poruka : 60
Points : 300
Datum upisa : 21.03.2013

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime4/3/2013, 16:53

Samo polako,ovo nije sve ,bice jos iznenađenja.Netreba se unapred preterano radovati,da je dobra vest,siguran sam da jesteeeeeeeeeeeeeee Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 270317
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 529
Points : 1910
Datum upisa : 06.12.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime4/3/2013, 17:56

Čoveče! Boby, thanks za hintove sesir
Bruto dividenda za 2010. je bila 590 din pri neto dobitku od 265.322.000. Pri takvim uslovima bi dividenda bila čak 824 din bruto. Neka bude 600 i ja sam presrećan :)
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 Icon_minitime4/3/2013, 18:21

Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 535163Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 535163Goša montaža a.d. - GMON - Page 27 535163 Taaaakoooo se to radi!

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
 
Goša montaža a.d. - GMON
Nazad na vrh 
Strana 27 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: