BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Goša montaža a.d. - GMON

Ići dole 
+79
Nikola
rile68
Pametni
Red max
Fast
pekar
Dragan11
mili61
Jumbo
Big Mile
Teletrader
Boby
Skorpion
Dalaj Lama
Bidza
Boranija
Delboj
Danx
008
Dejansss
Djepeto83
stepopsd
Aca123
Milan1
MORNAR
Popaj
klip
Sasuolo
Rogy
Samaricanin
Nukleo
Nenadnenad67
Dkolak
Momir
Kobe Bryant
Grom
Ars Vivendi
Zare026
Zile
Frenky
Steve McQueen
Prokuplje
oec.Lukic
Dragot
Dejan Stevanovic
Banaćanin
Sneki
BuffetSon
orleanka
Miladin
gogloee
Jovan04
DelBoy
Marqox
Infinity
MarkoJTD
Sahbaz
MatejaR
Pera Božić
Maca
Crazy_Joe
Taliano
Mitar
Sutra
Drag_Mlad
Novosadjanin007
Non-ProfitOrganization
SabanNonda
Bond
Nemesis
Racunarko
Igor-NS
Greta
bonum.mm
Jovana2009
Limited011
raspolozen
Milica1
Dusan
83 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime2/18/2011, 13:53

Izgleda da je otkup nastavljen... ali ovaj put malo konkrtenija kolicina i lepa i cena...
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime2/18/2011, 16:50

Promene: 03.02. - 18.02.2011. (T-3) ili 31.01. - 14.02.2011.

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 09promene030218022011
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime2/23/2011, 17:36

Promene: 18.02. - 23.02.2011. (T-3) ili 15.02. - 18.02.2011.

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 10promene180223022011
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime2/26/2011, 17:28

Kad bolje razmislim njima i nije potreban otkup...sama izjava o otkupu je podigla cenu za 15%. Samo mislim da ce ulaz za one koje planiraju dividendu biti prilicno visok...

Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1144
Points : 4391
Datum upisa : 11.12.2010

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime2/26/2011, 19:10

Ja sam ulazio po raznim cenama izmedju 1000 i 2000. Nemam pojma kada da prodam. Ako bude dividende i dalje necu prodavati uskoro, ali necu ni kupovati, cudna mi je nesto ova akcija i vecinski vlasnici. Naravno da ima puno gorih od njih, ali su mi nesto cudni. Nadam se da ce me vreme demantovati.
Nazad na vrh Ići dole
Mitar
VIP
VIP
Mitar


Broj poruka : 729
Points : 1976
Datum upisa : 14.11.2007

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime2/26/2011, 21:02

Naravno da su cudni napravili su neverovatnu firmu za razliku od ostalih baraba
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime2/26/2011, 21:07

Mitar ::
Naravno da su cudni napravili su neverovatnu firmu za razliku od ostalih baraba

post2
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime2/27/2011, 00:13

u potpunosti se slazem.Firma ima jeziv potencijal.Samo su za EPS predviđena ulaganja od 140mil evra-po rečima Petra Škundrića.Realno je očekivati da će GMON uzeti dobar deo kolača-obzirom na višegodišnju uspešnu saradnju+iskustvo u ovoj specifičnoj oblasti.

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime2/27/2011, 07:47

99
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime2/28/2011, 10:12

taliano, pored poslova za EPS zaboravio si da pomeneš poslove vezana za NIIS koji su u 2009 imali velik udeo a nastavljeni su i u 2010. piju
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime2/28/2011, 10:36

Da.Drze svojevrstan monopol na rekons.+održ.ovih giganata.Verovatno su dovoljno mudri da to i zadrže-a to lako mogu,pošto za uključenje novih igrača treba puno para+strpljenja.Vlasnički konz.se raspada ove god(zna li ko kad?)na cca 200zaposlenih.Bice zanimljivo-bitka za prevlast,talovi,srpska posla...

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime2/28/2011, 15:35

Taliano,o kakvom se raspadu radi,moze li malo preciznije,licno sam zainteresovan
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime2/28/2011, 19:51

konzorcijum ima rok od 5god-po ugovoru,istice 2011.posle toga kud koji mili moji-svako dobija svoje akc.i radi šta hoce.Predpostavljam da postoje razni planovi na temu ko ce se domoci 51%.mislim da ima vise struja(citaj na njihovom sajtu*u vestima)Bilo bi lepo kad bi neki insajder nabacio neku ideju.Ima li neko iskustva sa drugim firm. u ovakvim situacijama?

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
SabanNonda
Still learning
Still learning



Broj poruka : 49
Points : 297
Datum upisa : 21.09.2010

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime2/28/2011, 20:13

Ako se ne varam slična situacija je i na Goša Fom-u.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime2/28/2011, 20:56

hvala,taliano
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime2/28/2011, 20:58

BIce to interesantno, jer ako im se planovi ne poklapaju trazice se akcija vise...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime2/28/2011, 21:04

Kad bismo znali kakva je struktura u konzorcijumu,mozda bi situacija bila bolja i jasnija.Interesuje me i gfom i ovo,mozda ovde vredi uci i po ovim cenama
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime2/28/2011, 21:45

Posoji i pesimistčki aspekt.Da ih pojedinačno uhvati panika...jer ce u momentu imati velike pare u rukama(posto je sad zarobljeno u konzorc.) pa da daju jeftino...

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime2/28/2011, 22:20

Licno mislim da ce tu ici preuzimanje,verovatno ce zajedno nastupiti,a i moje je misljenje da ce tu biti zainteresovanih,ipak su to ozbiljni poslovi sto oni imaju,ali i taj los scenarijo je moguc,OVO JE SRBIJA
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1144
Points : 4391
Datum upisa : 11.12.2010

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime3/1/2011, 00:43

Boby ::
Licno mislim da ce tu ici preuzimanje,verovatno ce zajedno nastupiti,a i moje je misljenje da ce tu biti zainteresovanih,ipak su to ozbiljni poslovi sto oni imaju,ali i taj los scenarijo je moguc,OVO JE SRBIJA

Firma je vec preuzeta od strane tih ljudi. Nece se desiti nista kada se konzorcijum raspadne formalno. Ne verujem u svadju u njihovim redovima, ali ako hoce da kupe sve akcije po nekoj vecoj ceni sto da ne, samo kazem da se to verovatno nece desiti.

Sacekajmo rezultate da vidimo sta su uradili prosle godine. Licno ocekujem nesto losije rezultate od 2009, ali bolje od 2008.

Cak i ako profit padne na 150 milki opet nije za prodaju po ovoj ceni, sve dok isplacuju dividendu. Vlasnici su pismenim putem pretili akcionarima da nece vise biti dividende. Nadam se da to nece i izvrsiti, videcemo uskoro u svakom slucaju.

Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime3/1/2011, 16:21

Sutra,sta da kazem,osim hvala,po tebi,dali ima svrhe dopuniti se na 5h,sta o gfom mislis imam neke pozicije tamo pa me interesuje.HVALA.moze i na PM
Nazad na vrh Ići dole
Crazy_Joe
VIP
VIP



Broj poruka : 115
Points : 575
Datum upisa : 10.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime3/1/2011, 23:09

Pozdrav svima, prvi mi je post na ovom forumu koji izgleda ima šanse da postane bolji od prethodnika na economy.rs. Za takvo nešto nivo manipulacije će biti potrebno srezati na što nižu razinu, što će bojim se poznavajući belex i dosadašnje pisanje po forumima biti jako teško. Na koncu svatko kreira i svoj imiđ imformacijama i valuacijama koje stavlja na forum. Na tragu toga nebi bilo zgorega da kolega "sutra" malo argumentira informaciju o pretnji vlasnika o neisplati dividende.
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1144
Points : 4391
Datum upisa : 11.12.2010

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime3/2/2011, 03:34

crazy_joe ::
Pozdrav svima, prvi mi je post na ovom forumu koji izgleda ima šanse da postane bolji od prethodnika na economy.rs. Za takvo nešto nivo manipulacije će biti potrebno srezati na što nižu razinu, što će bojim se poznavajući belex i dosadašnje pisanje po forumima biti jako teško. Na koncu svatko kreira i svoj imiđ imformacijama i valuacijama koje stavlja na forum. Na tragu toga nebi bilo zgorega da kolega "sutra" malo argumentira informaciju o pretnji vlasnika o neisplati dividende.

bacio sam argument u kantu za djubre, radi se o pozivnom pismu za skupstinu kad su menjali statut ili nesto slicno prosle godine, a akcionari su imali pravo da traze otkup akcija po trzisnoj ceni. Nemam dovoljno akcija da prisustvujem skupstini. Videcemo kako ce se ponasati kad ne budu zvanicno u konzorcijumu, da li ce neko prodavati i slicno, uglavnom NADAM se da ce nastaviti da vode regularno firmu.

Mislim da necu komentarisati vise ovo dok ne objave rezultate i predloge za skupstinu, jer nisam u firmi da bi bio stvarno upucen u planove.
Sto se tice GFOM interesantna firmica, hteo sam da udjem po 230, nisam imao para tog trenutka, a i usao sam pre toga sitno u dve druge nelikvidne akcije. GFOM isto ima solidnu dividendu i naizlged postene vlasnike. ROE im je prilicno nizak, moraju da ga poprave ako misle da im firma vredi vise.

Opet ponavljam ako bude dividende cak i po ovim cenama vredi kupovati i GMON i GFOM. Ako GFOMu skoci ROE onda je on bolji, ako ne onda obrnuto. Samo pazite i na cene nafte i moguce korekcije svih berzi sto je jedan od glavnih razloga sto se ne dopunjujem trenutno nigde. Nemam ni para, cekam NIIS da isplate Rusi. A i smorio sam se malo posto sam prodao deo GMON nesto ispod 3.000 prosle jeseni da udjem u neke druge hartije.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime3/2/2011, 10:58

Hvala najlepse
Nazad na vrh Ići dole
Crazy_Joe
VIP
VIP



Broj poruka : 115
Points : 575
Datum upisa : 10.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime3/3/2011, 16:22

sutra ::
crazy_joe ::
Pozdrav svima, prvi mi je post na ovom forumu koji izgleda ima šanse da postane bolji od prethodnika na economy.rs. Za takvo nešto nivo manipulacije će biti potrebno srezati na što nižu razinu, što će bojim se poznavajući belex i dosadašnje pisanje po forumima biti jako teško. Na koncu svatko kreira i svoj imiđ imformacijama i valuacijama koje stavlja na forum. Na tragu toga nebi bilo zgorega da kolega "sutra" malo argumentira informaciju o pretnji vlasnika o neisplati dividende.

bacio sam argument u kantu za djubre, radi se o pozivnom pismu za skupstinu kad su menjali statut ili nesto slicno prosle godine, a akcionari su imali pravo da traze otkup akcija po trzisnoj ceni. Nemam dovoljno akcija da prisustvujem skupstini. Videcemo kako ce se ponasati kad ne budu zvanicno u konzorcijumu, da li ce neko prodavati i slicno, uglavnom NADAM se da ce nastaviti da vode regularno firmu.

Mislim da necu komentarisati vise ovo dok ne objave rezultate i predloge za skupstinu, jer nisam u firmi da bi bio stvarno upucen u planove.
Sto se tice GFOM interesantna firmica, hteo sam da udjem po 230, nisam imao para tog trenutka, a i usao sam pre toga sitno u dve druge nelikvidne akcije. GFOM isto ima solidnu dividendu i naizlged postene vlasnike. ROE im je prilicno nizak, moraju da ga poprave ako misle da im firma vredi vise.

Opet ponavljam ako bude dividende cak i po ovim cenama vredi kupovati i GMON i GFOM. Ako GFOMu skoci ROE onda je on bolji, ako ne onda obrnuto. Samo pazite i na cene nafte i moguce korekcije svih berzi sto je jedan od glavnih razloga sto se ne dopunjujem trenutno nigde. Nemam ni para, cekam NIIS da isplate Rusi. A i smorio sam se malo posto sam prodao deo GMON nesto ispod 3.000 prosle jeseni da udjem u neke druge hartije.

Koliko je meni poznato nikad nitko nije spomenuo ukidanje dividende, dakle poprilična dezinformacija. GMON je sveže imao akviziciju, došlo je do određene organizacijske promene unutar firme i izmene statuta, što neki ne znam iz kojih razloga nisu prihvatili. Drugim rečima isplaćeni su po ponudjenoj ceni, a vlak je krenuo dalje uzlaznom putanjom. Jedini problem GMON-a je trenutno niska likvidnost što ga momentalno čini neatraktivnim za velike igrače, a to se i odnosi na prilično čvrstu vlasničku strukturu. Sve u svemu obzirom na sektor, očito vešt menađment i izdašnu dividendnu politiku ovo je dijamant koji će tek doći u fokus. Naravno budu li korektni kao do sada.

GFOM sa druge strane jedna je od kontroverznijih akcija na BELEX-u. Hiljadu zaspolenika, energetsko metalurški sektor bez neke bitne konkurencije i MCAP od 3,3 milona evra je jednostavno presmešan. Ovakvo može da opravda jedino činjenica da je firma pred stečajem no dog god ide dividenda tako nešto ne drži vodu. Za razliku od Montaže koji radi po nekoj konstanti prihoda, GFOM izgleda funkcionira više po nekom cikličnom karakteru. + sećam se da je udruženje malih akcionara još 2007. procenilo vrednost imovine od 40evra po akciji tako da ako poslovni rezultati pokažu pomake na bolje, moglo bi opet da dodje do eksponencijonalnog rasta. Ako je GMON na 10 mil. evra ispod realne vrednosti onda je GFOM po ovoj ceni ispod svake mere.
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime3/12/2011, 23:42

Bitna razlika izmedju GMON i GFOM je u tome što prvopomenuti ima obezbeđene kvalitetne poslove kod "monopolista"NIIS,EPS,Telekom.Poslovi su vezani za specijalistička odrzavanja opreme i obj.Takve firme je tesko "istisnuti" sa takvih poslova,pre svega zato što imaju određena"predznanja" o poslovima kod gore pomenutih.U toj atmosferi vrlo je teško konkurisati im na tenderima(tu imam i lično iskustvo).Uz cinjenicu da postoje špekulacije o preuzimanju,pošto se sadašnji vecinski vl. konz. raspada po sili zakona u maju ove god-ovoj hartiji daje stravican potencijal.GFOM je takodje veoma potcenjen uz cinjenicu da mu je poslovanje vezano pre svega za trziste-stoga i ciklicni dijagrami uspeha...

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime3/13/2011, 16:43

Ima li ovde neka informacija kako su poslovali 2010?
Nazad na vrh Ići dole
Crazy_Joe
VIP
VIP



Broj poruka : 115
Points : 575
Datum upisa : 10.02.2011

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime3/14/2011, 00:05

Po najavama minimalno kao i prethodne godine. Lično mislim da će da je premaše jer ne treba da se isključi niti činjenica da se firma širila akvizicijom. Vezano za preuzimanje od strane nekoga, rado bi da se to ne desi obzirom kakve se sve njuške muvaju po energetskom sektoru.
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime3/14/2011, 17:09

Bonde jel moze ovde promene?
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime3/14/2011, 17:18

Promene: 23.02. - 14.03.2011. (T-3) ili 18.02. - 09.03.2011.

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 11promene230214032011
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime3/15/2011, 15:54

inoviran prospekt http://www.belex.rs/trgovanje/prospekt/GMON DOBIT 288,5 MILIONA DINARA. Mislim da ce i ove godine biti fina dividenda...
Nazad na vrh Ići dole
Novosadjanin007
Member
Member
Novosadjanin007


Broj poruka : 690
Godina : 47
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime3/15/2011, 16:23

Nemesis ::
inoviran prospekt http://www.belex.rs/trgovanje/prospekt/GMON DOBIT 288,5 MILIONA DINARA. Mislim da ce i ove godine biti fina dividenda...

Bogami prezaduzili su se i kratkorocno i dugorocno...

_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime3/15/2011, 16:29

Novosadjanin007 ::
Nemesis ::
inoviran prospekt http://www.belex.rs/trgovanje/prospekt/GMON DOBIT 288,5 MILIONA DINARA. Mislim da ce i ove godine biti fina dividenda...

Bogami prezaduzili su se i kratkorocno i dugorocno...

Dobra opservacija...

Nego me interesuje sta misle sa ovih 460 nerasporedjenih miliona...
Nazad na vrh Ići dole
Mitar
VIP
VIP
Mitar


Broj poruka : 729
Points : 1976
Datum upisa : 14.11.2007

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime3/15/2011, 21:03

Katastrofalni bilansi...imaju samo mali rast prihod i nekih 11 mln eur na racunu sica :)


Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža a.d. - GMON   Goša montaža a.d. - GMON - Page 2 Icon_minitime3/15/2011, 21:10

Mitar ::
Katastrofalni bilansi...imaju samo mali rast prihod i nekih 11 mln eur na racunu sica :)



Definisi katastrofalni...
Nazad na vrh Ići dole
 
Goša montaža a.d. - GMON
Nazad na vrh 
Strana 2 od 29Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: