BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS

Ići dole 
+118
Folio
Boby
Mistery 011
Steve McQueen
Jumbo
Rogy
Miladin
Borodino
Fmember
Brmbocla
Prokuplje
Sasa965
C R A Z Y
J_stojan
nepet
Sutra
Sahbaz
Dragot
Mali akcionar
mr Bean
srbijanac
Novosadjanin007
GogaAna
Dragan
Exciter
Hese
Josip
Enver Hodza
Boki72
Boranija
Kupi akcije
Igor-NS
MILAN8888
Bombica
Mozart
DJO
Greta
Rasa
Centurion
Zeljko
Drag65
Mira
StM
Dax
sexy jea
Polos
Jovana2009
Nemesis
BBrroo
pakodazna
Nebojsa
Joe_Allamo
Aleks
Kenzo
Kopac
Berza011
Karbon
MYSTIC021
JelenaS
Mister No
Gagi
Slovenac1
RobinHood
AcoMaco
bez motike
Sofke
interista
Aca123
Dkolak
PailHead
KRUSKA
JMBR
StariHrast
Aritmeticar
HUACHUMA
Teletrader
Popaj
Ris
Maca
pepsiman
Ivan2211
Racunarko
Kurajber
Drag_Mlad
raspolozen
LJUBICHITZA
Non-ProfitOrganization
Drasko
Centrum
Milica1
Dnenad85
Frenky
gogloee
vatreni
Mitar
DI
Vladulns
prevarant
MarkoJTD
Lolita
Cicija
Mikans
BojanNS
MilanLaki
Djuka
NEBOJSAe
Momir
Bond
iki
Dusan
StefanMR
Lilihip
Sneki
Limited011
BoS
Ars Vivendi
Kobe Bryant
Friz
122 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 27, 28, 29
AutorPoruka
Colin Farrell
Just looking
Just looking



Broj poruka : 19
Points : 95
Datum upisa : 20.07.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 29 Icon_minitimePet 11 Mar 2011, 11:25

@ Dax

Pitaj brokera koliko se plaća prevremeno saldiranje za više od 5 zaključnica
Nazad na vrh Ići dole
Novosadjanin007
Member
Member
Novosadjanin007


Broj poruka : 690
Godina : 47
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 29 Icon_minitimePet 11 Mar 2011, 11:57

koje taktike na belex-u?

Da čovek ne poveruje kojih ima taktičara, sad kupuju sitničavo!!! Neka gledamo ih još par dana, posle će da se saleću nalozi!!!

_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
Novosadjanin007
Member
Member
Novosadjanin007


Broj poruka : 690
Godina : 47
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 29 Icon_minitimePet 11 Mar 2011, 12:19

JelenaS ::
Novosadjanin007 ::
koje taktike na belex-u?

Da čovek ne poveruje kojih ima taktičara, sad kupuju sitničavo!!! Neka gledamo ih još par dana, posle će da se saleću nalozi!!!
Berza je mesto gde reagujemo u određenom momentu da bi ostvarili prihod.Izjave tipa ,,Videćemo za par dana... ,,ovde ne prolaze!!!!

ja sam reagovao na vreme.....a sad samo posmatram druge....sta čine!!!

_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 29 Icon_minitimePet 11 Mar 2011, 12:24

Evo jedne ideje. Opet se potpuno razlikuje od ideje Slovenca1

Ja kazem ako sto vise ljudi i fondova deponuje akcije to znaci da ce ih manje biti na trzistu. Zato je dobro da cena bude sto manja da sto vise ljudi deponuje i ostane manje na berzi. A kada se zavrsi ponuda i bude manje akcija na berzi..............

A i dalje tvrdim da cenu nece vremenom odrediti kupci i prodavci svojim nalozima nego dobit, prihodi, ucesce na trzistu, moguca dividenda u buducnosti. Pregledao sam gomilu naftnih kompanija na svetu i nijedna nije jeftina kao NIIS. Po svim pokazateljima.

Doduse danas JESAM ispao glup ulazeci po 495. Nije prvi ni poslednji put.

Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 29 Icon_minitimePet 11 Mar 2011, 12:37

NIS otvorio novo gasno polje
..
Kravčenko je naglasio da će NIS ispuniti planove iz strategije razvoja kompanije kao što su rast efikasnosti, proširenje kompanije u Srbiji i van granica naše zemlje - BiH, Rumunije i u drugim zemljama u kojima planira proširenje.
..
On je rekao da će rast proizvodnje nafte i gasa pozitivno odraziti na vrednost akcija NIS-a.

NIS u 2011. godini planira proizvodnju nafte od 1,5 miliona uslovnih tona što predstavlja rast od oko 20 odsto u odnosu na prethodnu godinu.

Svečanosti povodom puštanja u rad novog gasnog polja prisustvovali su i pokrajinski sekretar za energetiku i mineralne sirovine Radoslav Striković, izvršni direktor Bloka istraživanje i proizvodnja NIS-a Aleksej Ovečkin, gradonačelnik Zrenjanina Mileta Mihajlov i predsednika opštine Žitište Dragan Milenković. Detaljnije

Nema "velikih faca" na svečanom otvaranju, samo iz NIISa i iz lokale, možda se zato ex ministar Škundrić nećkao 13 sati da napusti fotelju. Slatka je vlast.Vest

_________________
.
Nazad na vrh Ići dole
Zmark
Still learning
Still learning
Zmark


Broj poruka : 78
Localisation : Cacak
Points : 255
Datum upisa : 02.09.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 29 Icon_minitimePet 11 Mar 2011, 12:47

sutra ::
Pregledao sam gomilu naftnih kompanija na svetu i nijedna nije jeftina kao NIIS. Po svim pokazateljima.

Doduse danas JESAM ispao glup ulazeci po 495. Nije prvi ni poslednji put.


Kazes da je jeftina po svim pokazateljima a kukas da si glupo usao na 495. Mislis da ce biti jos jeftinije iako je tako jeftina kao sto kazes. Ovo mi je kontradiktorno ili ja tebe nisam razumeo.
Nazad na vrh Ići dole
DelBoy
Still learning
Still learning
DelBoy


Broj poruka : 54
Godina : 40
Localisation : Beograd
Points : 219
Datum upisa : 08.04.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 29 Icon_minitimePet 11 Mar 2011, 12:55

http://www.nis.rs/images/stories/invest_akcionari/ponuda/ponuda-za-preuzimanje-gasprom-nis-skraceni-tekst.pdf

Ljudi ajde dobro pogledajte pa mi recite jer negde vidite da je danas poslednji dan za preuzimanje, lepo vam pise da svako moze da deponuje do 16.03 do 12h i nije ovo dividenda pa da treba tri dana ranije da bi bili CRHOV. Svako ko ima akcije NIIS moze da deponuje i posle tri dana ce mu novac leci na racun.
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 29 Icon_minitimePet 11 Mar 2011, 12:56

Zmark ::
sutra ::
Pregledao sam gomilu naftnih kompanija na svetu i nijedna nije jeftina kao NIIS. Po svim pokazateljima.

Doduse danas JESAM ispao glup ulazeci po 495. Nije prvi ni poslednji put.


Kazes da je jeftina po svim pokazateljima a kukas da si glupo usao na 495. Mislis da ce biti jos jeftinije iako je tako jeftina kao sto kazes. Ovo mi je kontradiktorno ili ja tebe nisam razumeo.

Nije kontradiktorno. Jeftina jeste, ali je naravno bolje uci sto jeftinije, ja sam usao ranije po 477 i danas po 495. Nemam vise para inace bih jos ulazio. Kad prodam PKBT mozda ostane nesto i za NIIS.

Energetski sektor je trenutno u Srbiji predstavljen jedino sa NIISom, a verujem da u energiji treba da bude solidan deo portfolia, bar 20%. Naravno 20% je mozda puno ako je samo jedna akcija, ali recimo 10%.

@Delboy mozes ti da deponujes do 16.3, ali ne ako si kupio od danas pa nadalje
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 29 Icon_minitimePet 11 Mar 2011, 13:22

DelBoy ::
http://www.nis.rs/images/stories/invest_akcionari/ponuda/ponuda-za-preuzimanje-gasprom-nis-skraceni-tekst.pdf

Ljudi ajde dobro pogledajte pa mi recite jer negde vidite da je danas poslednji dan za preuzimanje, lepo vam pise da svako moze da deponuje do 16.03 do 12h i nije ovo dividenda pa da treba tri dana ranije da bi bili CRHOV. Svako ko ima akcije NIIS moze da deponuje i posle tri dana ce mu novac leci na racun.


Juče je bio poslednji dan za kupovinu (ako hoćeš da ti se te akcije upišu u CRHOV do 16. 03), a poslednji dan za deponovanje 16.03 do 12h

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 29 Icon_minitimePet 11 Mar 2011, 13:23

opustite malo ovu akciu da dise,pa vi u roku samo jednog dana akciju dizete u nebesa ,pa je spustate pa opet.malo pogresno shvatate ovaj forum nadmecete se ko je u pravu a ko u krivu iznosite neke proracune ,ovaj reko ovo onaj reko ono.ljudi vu ste bas pod stresom opusteno malo bas ste pod stresom ...sta ce vam pare ako nemate vremena da uzivate u njima jer od stresa se umire zar ne?vi muskarci bi sve nesto nabrzaka....
Nazad na vrh Ići dole
Zmark
Still learning
Still learning
Zmark


Broj poruka : 78
Localisation : Cacak
Points : 255
Datum upisa : 02.09.2010

Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS   Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS - Page 29 Icon_minitimePet 11 Mar 2011, 13:27

sutra ::
Zmark ::
sutra ::
Pregledao sam gomilu naftnih kompanija na svetu i nijedna nije jeftina kao NIIS. Po svim pokazateljima.

Doduse danas JESAM ispao glup ulazeci po 495. Nije prvi ni poslednji put.


Kazes da je jeftina po svim pokazateljima a kukas da si glupo usao na 495. Mislis da ce biti jos jeftinije iako je tako jeftina kao sto kazes. Ovo mi je kontradiktorno ili ja tebe nisam razumeo.

Nije kontradiktorno. Jeftina jeste, ali je naravno bolje uci sto jeftinije, ja sam usao ranije po 477 i danas po 495. Nemam vise para inace bih jos ulazio. Kad prodam PKBT mozda ostane nesto i za NIIS.


OK, Ako si siguran u svoju strategiju: (Treba kupovati, odnosno ne deponovati ) onda stvarno ovih 15 -ak din. vise koje si platio ne treba da te brinu, zanemarivi su i brzo ce se nadoknaditi. Bitno da je strategija dobra, ako je dobra ?

-------

https://www.aikb.net/viewtopic.forum?t=1261
Nazad na vrh Ići dole
 
Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS
Nazad na vrh 
Strana 29 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 27, 28, 29
 Similar topics
-
» Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (III DEO)
» Naftna Industrija - NIIS 12. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 11. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 7. DEO
» Naftna Industrija - NIIS 8. DEO

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: AKCIJE NISA - NIIS I ENERGETIKA SRBIJE-
Skoči na: