BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Vojvodina...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Cope
VIP
VIP
Cope


Broj poruka : 148
Points : 429
Datum upisa : 10.12.2008

Vojvodina... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodina...   Vojvodina... Icon_minitime3/8/2009, 12:32

ris,
лепо си ти то замислио, ал` нема војвођанске аутономије без крви!
Бар док има још ово мало нас Срба православаца, националиста, неаутономаша. Рано је још за то, још мало треба да нас сјебу ти твоји ЖУТИ, па се после можете надати нечему. А фала Богу, још смо јачи од вас у Србској Војводини!
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Vojvodina... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodina...   Vojvodina... Icon_minitime3/10/2009, 21:34

Joj ti mora da si jako mlad i zelen! lepo si me nasmejao ali jako lepo!!! :) :lol: Ali ne ljutim se i ja sam tako razmislja do pre pet godina!! :lol: Joj smesno!!! Kao prvo (!!) i zadnje, odluku o tome sta ce biti u VOJVODINI!! nece odlucivati niko drugi nego Vojvodjani (Srbi,Madjari ,Rusini,... i svi ostali zitelji Vojvodine!)

Ne moze neko da odlucuje sa juga Srbije o Vojvodini!!!! Ako se secas zadnjih izbora u Vojvodini znas kako su prosli ti koji kao ti razmisljaju :lol: :lol: :lol: :lol: 20% i nesto posto :lol: ! a ostalo zuti ili kako vec!! Reci cu ti za tvoju informaciju da sve vise Bosanaca, posto mi (je zena Bosanka), je da Dobije visoki vid autonomije pa i vise!!
A o cemu ti pricas kakvoj krvi ? Što na Kosovu ne pokazes svoj nacionalizam?? Crnoj G. i tu su vikali nema sanse da se odvoji paaaaaaaa??

A Jug srbije vec tvoji zemljaci za dobar kes prodaju Siptarima! pa kada ode jebiga krivi Albancii! Vidi ja sam Srbin ali zelim Autonomiju! A ti si jos mlad i neshvatas! da nad babom postoji baba! i citaj malo o nekima koji imaju sestar u grbu!! :) pozdarv prijatelju!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Vojvodina... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodina...   Vojvodina... Icon_minitime3/11/2009, 07:33

I jos nesto! ajde uzmi Vujakliju i procitaj sta znaci rec Autonomija! :lol: Veliki Srbine Pravoslavac da li znas ko je bio u tim ladjama Frncuskim iz pesme "krecu se ladje Francuske" ako si cuo? I kada umre Patrijarh Pavle sta ce primiti Srpska Pravoslavna crkva? kada ce biti bozic i uskrs?? :x
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Cope
VIP
VIP
Cope


Broj poruka : 148
Points : 429
Datum upisa : 10.12.2008

Vojvodina... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodina...   Vojvodina... Icon_minitime3/11/2009, 11:23

Нисам желео да буде ово тема, ал` очигледно је неко хтео ( Админ, претпостављам), па баш кад `оћете, ај` нек буде! ;)
Нема сврхе, вероватно, о томе расправљати, ал` нек има дешавања на форуму :)

Нисам ни тако млад, у трећу деценију сам ушао и нажалост баш одрастао у оном времену распада, рата и национализма, па се може рећи да од тад и постајем националиста и остаје тако и дан-данас. Не мрзим друге, а Србију, брате, волим. И нећеш веровати, живим у Србској војводини, а не на југу, као што си мислио. И имам пријатеље и познанике несрбе тј. Румуне, Мађаре па чак и Хрвате, који нису аутономаши и који никад нису ни помишљали на неку аутономију, а камоли самосталност Војводине. Нажалост, дођу такви Босанци које помињеш, сиђу с неке вукојебине-планине и дођу у равницу, па им мало што могу да лепо раде земљорадњу и уживају у лепотама природе, него `оће самосталност... Мада ти нешто не верујем за те Босанце, једино ако су такозвани Бошњаци. Ако су они, онда ОК, јер је то вештачка нација, а ови наши Српски Босанци су углавном патриоте. А ти си вероватно Војвођанин, ниси ти Србин, него пратиш трендове,а! Војводина- европска регија! Е, Срби су проклет народ, не треба нама нико да нас уништи, сами ћемо ми! Ал` видиш, ипак се другима жури, тако да ће ипак други одлучивати нашу судбину. Неспособни смо и за то...

Ја сам Србин црногорског порекла, ал` нисам Црногорац. Са мајчине стране Србин из Војводине, ал` нисам Војвођанин. Ја сам Србин.
Док год буде подела, биће нам и срања, а подела ће увек бити, тако да нам се не пише добро. Шта више, црно нам се пише...Баш због таквих као што си ти.

Последњи пут сам за Видовдан био на Космету. Тужно је што тако причаш за те људе. Јел` си ти некад отишао доле? Јел` си видео у каквој су ситуацији они? Зашто продају имања Шиптарима? Зато што су твоји ЖУТИ дигли руке од њих. Зато што немају никог да их штити од Еулекса и Шиптара. Зато што не могу слободно ни у своју њиву, ни у свој виноград, ни у манастир, ни на гробље...Ето, зато продају...
А теби до смеха!
Тужно је видети зарасле у коров винограде у Великој Хочи, зато што не смеју Срби да их обрађују, да не би главу изгубили!
Тужно је видети црквено двориште у српском Ораховцу, у коме сахрањују Србе, зато што не смеју на српском гробљу!
Тужно је видети манастир Зочиште, у којем нема иконописа на унутрашњост зидова, већ окачене слике и иконе о клинове! Тај манастир су шиптарске проклетиње срушиле и спалиле до темеља у мартовском погрому, па је после обновљен. На исто темеље је подигнут од истог камена. Најпосећенији манастир после Хиландара. Фала Богу, опет подигнут! А колико је светиња срушено и спаљено заувек? Јел` знаш какав је осећај кад уђеш у оквире зидина светиња из 12ог,15ог века? Кад уђеш у Пећку патријаршију, Високе Дечане, Грачаницу...Ја знам, а онај Србин доле још боље...
Nazad na vrh Ići dole
Cope
VIP
VIP
Cope


Broj poruka : 148
Points : 429
Datum upisa : 10.12.2008

Vojvodina... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodina...   Vojvodina... Icon_minitime3/11/2009, 11:24

Зато Рисе, имај поштовања према тим Србима на Космету, отиђи доле ако ти се укаже прилика, ако си Србин прави. После можемо о Космету, сад не маш право но то. Немој ми упоређивати Космет са Војводином, то су небо и земља. Космет ти је врх српске нације и национализма, а Војводина ће, нажалост, бити муљ и блато, како ми се чини. Баш због таквог размишљања као што је твоје, драги Рисе!

Е, па Србијо, црно ти се пише од европејаца, интернационалиста, аутономаша, жутих, ЛДП-оваца, НВО-аца, лезбо-геј покрета и остале српске гамади!

Спас`ти се морамо, пропасти не смемо! У инат свима њима!
СРБИЈО, нек` ти је Бог у помоћи.

А теби је до смеха...
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Vojvodina... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodina...   Vojvodina... Icon_minitime3/11/2009, 15:52

Ja sam te pitao za juznu Sriju? misleci na Srbiju pogranicnom potezu sa kosovom pa do Vranja! e o vako Imao sam potstanara Policajac inace tamo ima imanje veliko i Gedzo dolazi kod mene i smeje se!!! ha ha ala sam zajebo siptara ha ha!! prodao sam mu imanje za dva puta vise nego sto vredi! a tako i drugi neki koje znam! e netrebate Vi da sada pljujete Siptare kada to uzmu! naravno oni otkupe pa uzmu sta im pripada! e tako je i na kosovu pocelo Veliki Srbi prodavali skupo imanja i kada se ovi naselise djavo kriv! I nikada nisam Poredio Kosovo sa Vojvodinom jer ta dva mentalitata ljudi ne zelim da poredim! (mislim npr Madjare i Albance) Nisi mi odgovorio sta znaci rec Autonomija? Da li znas da 35% bruto dohotka dolazi iz Vojvodine? da li znas kolika je plata bila radnicima Srija vode i kolka je sada kada je preslo ta firma u Vojvodina vode? da li znas da Vojvodina sume ima samo 20% sume a ima vecu dobit i plate od Srbija sume??? Da li mislis da Je pogresan stav sto Vojvodina nema svoj aerodrom?? Stavi prst na celo i razmisli ZASTO??? molimte zelim da cujem tvoje misljenje? Moj drug inace jedan od unuka Draze Mihailovica Aleksandar Mihailovic Proterana mu je porodica u Kanadu za vreme Tita i sada kada ga pitas za koga bi se borio kada bi izbio rat izmedju kanade i Srbije on kaze naravno za zemlju koja me je skolovala i odhranila! Jos nesto Iz buzeta Vojvodine je predvidjeno da 7% od prometa ide u budzet srbije i znas kolki ode 70% to pitaj koga hoce ko radi na budzetu! To koje veci Srbin ne bi da komentarisem!! Samo cu ti jednu anegdotu dati o velikim srbima koji se tako izjasnjavaju! stigao nam u Hrvacku grupa dobrovoljaca Vukovih Brade redenici subare kokarde i tako vece palo oni idu i vicu klacemo i ddr.. sranja kada zapucao mitraljez i to daleko od naseg dometa kada oni bez na sve strane a naj vise u neku reku poskakase Pa ih vadi posto vecina nije znala da pliva! Nadam si da nisi V.S. kao oni :P molimte mi odgovori na ona pitanja ali molite Lala??
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Cope
VIP
VIP
Cope


Broj poruka : 148
Points : 429
Datum upisa : 10.12.2008

Vojvodina... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodina...   Vojvodina... Icon_minitime3/13/2009, 16:06

Комунисти су Шиптаре насељавали масовно на Космет после 2. св. рата, а после се гамад шиптарска намножила ко пацови, па је дошло до овога што се и сад дешава. Шешељ је лепо хтео да их протера одакле су дошли, после је и Слоба нешто покушао, ал` знаш како је све испало...Тако је-како је. Једног дана, кад-тад, решићемо се гамади!

Немам потребе да ти одговарам на та твоја питања, јер свхатам твоју поенту. Хоћеш да кажеш да се новац из Војводине слива у Бгд? Да, знам то, ал` проблем је што је Војводина најбогатији део Србије, а владајућа банда мора узимати од оних који највише имају! Па, побогу, па неће ваљда узимати из Нишког, Врањског, Борског округа...А шта од њих да отимају, јад и беда!
Е, видиш, долазимо до решења! Теби не треба никаква аутономија, шта би добио тиме! Онда ће новосадска банда да пљачка народ. Исти смрадови су то, само у другом седишту, са другим акцентом ;)
Нема нама добро, без чврсте руке. Докле, бре, да нас сматрају стоком! Само смо добри пред изборе, а после ко вас јеб*!

БАНДО, ЖУТО-ЦРВЕНА, ИЛ` ЋЕТЕ НАМ ВИ ДОЋИ ГЛАВЕ, ИЛ` ЋЕМО МИ ВАМА!!! Треће нема.

Ето, видиш Рисе, ко нама прави проблем! Ти си Србин, волиш Србију ал` нећеш да те праве будалом. Ал` праве нас обојицу, изгледа! Мислим, да се разумемо.Позз

Е, да, треба Војводини аеродром, наравно, има онај у Ечкој, па нек га оправе за комерцијални и путнички саобраћај! А они Вукови четници- дешавало се свашта, па рат је, човече! Гледаш пуно глупаве вијетнамске-маринци-делта форс америчке филмове...У стварности их сомалијски дивљаци кидали зубима, ал` буквално! Хе, хех...Американци ;)
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Vojvodina... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodina...   Vojvodina... Icon_minitime3/13/2009, 19:04

:D e vidim da isto razmisljamo samo malo na obrnuti nacin!! uprincipu je tako kako si rekao! ja sam bio u SRS 10 god i izaso sam iz nje, i napisao tamo u ispisnici sve ono sto se posle dogodilo! Na zadnjim izborima sam glasao za "zute" i tvrdim da su me prevarili! (naj vise zbog akcija sam glsao i puta u eu) ali :curac: Sada jednostvno neznam kome bi dao glas! Bojim se da bi to bio Canak, osoba na koju sam cak i fizicki nasrnuo! ali u ovom momentu je on jos i naj ok! Posto sam neko svoje misljenje dao za Vojvodinu koje tvrdim da ce biti 100% zelili to ili ne. Sada evo i za izbore u Pokraini! Radiklai ce jedva imati 5do6% , Nikolic bi mnogo bolje prosao da nije uvukao sljam u stranku Mikavicu i Mirovica koje mrze obicni i cestiti glasaci obe stranke i SRSi DSS u Vojvodini. tako da mu dajem oko 15 do 20% i sve ostalo ce dobiti stranke koje su za Autonomiju! Priznajem da neznam koga bi postavio da vodi Vojvodinu jer imam isti stav kao i Ti. Skidam ti kapu na svom jedinstvenom stavu! ali malo Maine strane se seti (i Vucicu je mama iz Beceje) verovatno su joj roditelji tvoj deda bili zemljoradnici i pitaj neka ti kaze kako je uvek bio ponizavan Vojvodjanski seljak i nikada nije uzivao jer buzet Vojvodine je bio praznjen i isao te za izgradju CG te u BG da se gradi. Nij li logicno da iz budzeta Vojvodine na kraju godine damo 20% u BG za vojsku policiju itd.. a ostatak ulozimo ovde u infrastrukturu i povoljne kredite. Nemrzim ja BG samo zelim da nase ostaje ovde!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Vojvodina... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodina...   Vojvodina... Icon_minitime3/13/2009, 19:18

Inace moj deda Strazmesterov iz Beceja je jedan od organizatora onih ladja Francuskih, au nima su bili Srbi- Vojvodjani koji su se borili za Austrougarsku (bili su mobilisani) i u ratu su se nasli kao zarobljenici da bi otisli u logor u Francusku gde su se organizovali i vrtili se Fracuskim ladjama. (otud ta pesma) Drugo Srbija vode su se podelile i na Vojvodina Vode Plate u srbija vodama su bile u (vojvodini) oko 15000 a istog meseca kada je postalo Vojvodina vode bila je oko25000, 30000 :?: to ti jedan od primera gde nije pravedna bila raspodela para. Za crkvu sam te Pravoslavnu pitao zato sto kada umre Parijarh umire i Ta crkva. Ja sam jako ljut prema P.C. i malo sam se odaljio! idi u neki Zilotcki (znas staje?) manastir nebi bilo lose.
Pozdravljam te Polu Vojvodjanu :D I dace Bog Da svi sa ovog prostora jednog dana zive lepo!
A definicija mira u Srbiji je :kratak period izmedju dva rata!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Cope
VIP
VIP
Cope


Broj poruka : 148
Points : 429
Datum upisa : 10.12.2008

Vojvodina... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodina...   Vojvodina... Icon_minitime3/15/2009, 17:51

Драго ми је да смо се разумели :)
Ја сам Шешељевац, увек био и остао. Не кажем радикал, зато што не могу да гледам оне клетве, проклињања и говор мржње до јучерашњих страначких колега. И Тома ме је разочарао, што се упушта у њихову игру, спушта се на њихов простачки ниво...
Чанак је смешан лик, не знам шта ти се допада у његовој политици, вероватно она фора `тачка на пљачку` и сл. Не волим његове календаре са картом Војводине, најежим се. Може против пљачке, не може никакве аутономије. И тачка...
ПА, гледај га у Великом брату, највећи смарач, најдосадније приче. Уосталом, који би озбиљан политичар тако понижавао себе. Чанак је креатура за забаву раје, за друго ништа ни није. Нико га никад није ни схватао озбиљно, а кад изађе из ВБа тек ће онда бити лик за зајебанцију. Завршио је тај политичку каријеру.

Јел` знаш зашто су жути добили изборе у Вој.? Зато што даје сељаку цркавицу од 100 ЕУР по хектару. Само зато. Купили војвођанске земљораднике за сићу лову! А сељак каже- Ма, добри су они, шта да и` мењамо, да дођу неки други, може нам и узимају земљу а ови нам дају још и паре на то!
А кукуруз 9-10 динара, а вештачко ђубриво 25ЕуР џак! Питаћу их на јесен, дал` су им и даље добри ови жути. Још увек се сељак нада, ено, јуре обнову газдинства- катастар, грунтовница, уговори о закупу и остала срања, само да владајући наплате таксе од сељака. Кад ставиш на папир 50'ЕУР по хектару таксе, власт даје 100 за субвенцију. Хе, хех...важно је да се лова врти. Дај Боже, да ове године дају бар по тих 50 ЕУР, макар за покривање такси. Само не знам од којих пара ће да дају...

Војводина није ни сто година српска, а Аустроугари се нису још одрекли ње. Никад ни неће! Зато нам не требају никакве аутономије, никакво удаљавање од Србије, ови само чекају да ставе шапу на њу. Не треба нам Војводина као европска регија, него само Српска Војводина као део Србије, а СРбија као део Европе, источне Европе, западног Балкана или чега год...

У СПЦ и даље верујем, јер ако дође она западњачка струја, онда нам дефинитивно нестаје и вера и народ. Уздам се у мало памети главешина СПЦ и уз Божју помоћ, биће то добро.

Хе,хех...полу војвођанин, провоцираш,а ;)
Цео војвођанин( са малим почетним словом, није нација ), зато што сам рођен ту,
ал` СРБИН 100% зато што ми је то у крви и срцу!!!
Поздрав, и да нам не да Бог више ратова, бојим се да би следећи био катастрофалан по Србију и српски род!
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Vojvodina... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodina...   Vojvodina... Icon_minitime3/15/2009, 20:14

Ovo pitanje je za Radiklaski Cosak ali evo ovde te pitam a pitam te jer sam i ja razmisljao kao ti do pre par godina ali sada sam se malo vise izmenjao kako sam dobio Dete i putovao po svetu. Da li znas od koga je DR Vojislav Seselj dobio cin Vojvode i i da mu je taj cin uzet i zasto? I sta sada o Seselju misle njegovi prvi ljudi iz S.C.P.? Postoji jedan u SCP koji je u samom vrhu iz Subtice sada zivi u N. Sadu, Neznam sta bi bilo da se nadju licem u lice.
Nego sta kazes kada ce i da li ce ova berza nasa da se oporavlja? :( da uzmamo neke pare pa onda ce da nas boli uvo za politiku!!!! (al prvo da ispeglam minus) :(
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Cope
VIP
VIP
Cope


Broj poruka : 148
Points : 429
Datum upisa : 10.12.2008

Vojvodina... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodina...   Vojvodina... Icon_minitime3/16/2009, 12:13

Шешеља можеш само волети ил` мрзети, ал` свако мора ценити његову борбу против светских

србомрзаца! Немаш таквог човека у Србији, који ће живот дати за правду и истину о Србији.

О Берзи, шта рећи? Странци нам подигли берзу, они ће да је и са`ране. Све нам зависи од кретања

америчких и европских берзи, и наравно, да нас жуто-црвени не одведу у банкрот јавном потрошњом.

Треба нам и стабилан девизни курс, што мање интервенција НБС. Ако буде овако, очекујем индекс Б15

од 300-600 у току године, ако не- најцрње нам се пише. Али тад берза постаје небитна, пошто би

онда већ народ био на улици, а тад се ЖУТО-ЦРВЕНИМА ЦРНО ПИШЕ! ;)

Значи, биће то добро, како-год буде! :) Позз
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Vojvodina... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodina...   Vojvodina... Icon_minitime3/21/2009, 21:47

Da nezamre ova tema!!! pozdravljam mog prijatelja cope! koji je jako pravednog razmisljanja ali u ovim vremenioma to i neide!
Seselj daleko od toga da nije jedan od naj vecih umova Sribije - Sveta! ali sve vise sam ubedjen u jedno! Uz svo njegovo postovanje smatram da je Mason!!!! i cak kada vratim se u nazad secam se nekih slika koje su mi sumljive! sa nekih priredbi. Inace on je posta Vojvoda zahvaljujuci Vojvodi (popu) Djujicu koji mu je kasnije to Vojvodsvo i uzeo! zbog saradnje sa komunistima i jos zbog nekih stvari koje sam gore naveo!!! Inace poreklo mu je Hrvacko. ;) Vole bi da se na temu Vojvodine jave i drugi gradjani (Foumasi) Srbije i Vojvodine da daju neko svoje vidjenje za Buducnosti Vojvodine!
Inace u gore od jednih mojih komentara nisam se dobro izrazio! Bruto dobit Vojvodine je veci od Srbije ((Beograd pa juzno) da me nekritikuje Cope! :) jer ce reci Vojvodina je Srbija)). za
35% a plata u Beogradu i juznije u nekim delovima je u proseku veca od ovih u Vojvodini zasto????
1.treba nam aerodrom, 2. da konrolisemo nas budzet, da se srazmerno bruto dohotka i plate rasporedjuju, 3.da kada se trazi oruzije, racuna porez, otvara nevldina org ide u wc nemora da pita BG! (i ako se slazem sa mojim kriticarem Copijem da i to kada bude ce da bagra krade!) Lepo je naveo u jednomm komentaru: budalom prave i mene i tebe!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Vojvodina... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodina...   Vojvodina... Icon_minitime3/21/2009, 21:52

A da Cope! a ono Vojvodjanin (ovako se pravilno pise sada me je zena kritikovala da sam seljak) sa malim slovom!! pa i Crnogorci su se pisali malim slovom! ;) nekada bilo :oops:
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

Vojvodina... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodina...   Vojvodina... Icon_minitime6/4/2009, 15:47

Organizacija koja sebe zove Srpski oslobodilački pokret za dijasporu uputila je pismo sa pretnjama smrću zameniku predsednika Lige socijaldemokrata Vojvodine Bojanu Kostrešu. Pretnje su upućene i predsedniku LSV-a Nenadu Čanku, direktorki Fonda za humanitarno pravo Nataši Kandić i predsedniku Srbije Borisu Tadiću
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Vojvodina... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojvodina...   Vojvodina... Icon_minitime6/4/2009, 18:13

A nisu naveli Obamu, Englesku Kraljicu, Klintona :lol: Prave ubice urade a ne palmude!!
P.S. a Jesu to oni veliki Srbi iz dijaspore sto su pobgli kada se pucalo i trebala braniti Srbija??
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
 
Vojvodina...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» O vojvodini
» VJSO - Vojvodina a.d. , Sombor

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: