BELEX Club
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemPortalliFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
Share | 
 

 Belex - dobitnici vs. gubitnici

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost



PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   12/8/2009, 14:01

KMBN - glavni gubitnik, dan po odmrzavanju Prelaznog trgovinskog sporazuma?
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP


Broj poruka : 5272
Points : 6311
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   12/13/2009, 18:59

Nedeljni pregled


_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP


Broj poruka : 5272
Points : 6311
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   12/18/2009, 15:14

Nedeljni pregled


_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP


Broj poruka : 5272
Points : 6311
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   1/2/2010, 13:19

Godišnji pregled - 2009.


_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP


Broj poruka : 1770
Godina : 62
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3424
Datum upisa : 05.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   2/20/2010, 10:33

Dusane dali i dalje pratis promene za januar. :bball:
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP


Broj poruka : 5272
Points : 6311
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   3/19/2010, 16:21

Ovako to izgleda od martovskog dna prošle godine do danas.


_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Kurajber
Member
Member


Broj poruka : 414
Points : 1092
Datum upisa : 18.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   3/19/2010, 19:33

na PRGS imas greskicu
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP


Broj poruka : 5272
Points : 6311
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   3/22/2010, 16:37

Hvala Kurajber, ispravljeno.


_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Frenky
VIP
VIP


Broj poruka : 516
Godina : 41
Localisation : Vrbas
Points : 1581
Datum upisa : 19.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   4/18/2010, 21:50

Dali bi neko mogao da postavi novu tablu da vidimo promene unapred hvala !
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP


Broj poruka : 1651
Godina : 46
Points : 2874
Datum upisa : 16.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   4/20/2010, 02:32

Nadam se da će Dušan povremeno da osveži ovu tabelu, ali u medjuvremenu
to uglavnom možeš ovde da pratiš iz dana u dan:
http://www.aikb.net/edukacija-f6/najbolji-forumski-portfolio-t1024-112.htm?sid=cce75f9c4e192f625661bebce96f0366#51556

i dodatna pomoć:
http://www.aikb.net/edukacija-f6/forumski-portfolio-spisak-t1025.htm

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP


Broj poruka : 5272
Points : 6311
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   5/3/2010, 12:22

Promene 31.12.2009-30.04.2010.


_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP


Broj poruka : 5272
Points : 6311
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   2/28/2011, 16:20

Ovako je prošao februar 2011. (kontinuirano i indeksi)


_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP


Broj poruka : 5272
Points : 6311
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   2/28/2011, 20:27

YTD


_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Novosadjanin007
Member
Member


Broj poruka : 690
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   2/28/2011, 23:07

Dušan ::
YTD


28.02.2011 ispravka u tabeli! Blaga korekcija na vrhu!!! od

_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP


Broj poruka : 5272
Points : 6311
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   3/1/2011, 09:08

Tehnička greška, zna se na šta se odnosi.

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP


Broj poruka : 5272
Points : 6311
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   3/4/2011, 22:55


_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP


Broj poruka : 5272
Points : 6311
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   4/21/2011, 22:54


_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP


Broj poruka : 5272
Points : 6311
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   5/8/2011, 20:01


_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP


Broj poruka : 5272
Points : 6311
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   5/14/2011, 11:17


_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP


Broj poruka : 5272
Points : 6311
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   5/21/2011, 19:40


_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Novosadjanin007
Member
Member


Broj poruka : 690
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   5/21/2011, 21:07

padaju nam banke kao kruske!!! Prosli vikend MTBN, ove AGBN....slabije UNBN,PRBN,KMBN bice tu lepih igraca za ponovne ulaske!!!!

_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP


Broj poruka : 5272
Points : 6311
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   5/28/2011, 10:09


_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP


Broj poruka : 5272
Points : 6311
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   6/3/2011, 20:51


_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP


Broj poruka : 5272
Points : 6311
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   6/10/2011, 19:34


_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP


Broj poruka : 5272
Points : 6311
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   8/3/2011, 17:10


_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP


Broj poruka : 5272
Points : 6311
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   3/31/2012, 23:34


_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
MORNAR
VIP
VIP


Broj poruka : 476
Points : 1369
Datum upisa : 28.01.2010

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   8/17/2013, 15:19

Može se smatrati da je ALFA akcija sa največim prirastom u poslednjih 180 dana na Belexu!
Od 5500 iz februara, dogurala je na 10500 u avgustu.

Ne znam da li je neka druga akcija donela veču dobit?
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko321
VIP
VIP


Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   9/28/2013, 21:55

red.br.simbol20.9.201327.9.2013promena
1PRBN182433,33
2CCBN110001250013,64
3AIKB1393157713,21
4SJPT7007385,43
5VZAS4905073,47
6RDJZ4204343,33
7AERO4354493,22
8IMLK281128952,99
9TGAS450745831,69
10JESV460046040,09
11ALFA12000120000,00
12BMBI24200242000,00
13FITO305030500,00
14MTLC220022000,00
15PRGS18180,00
16SMPO1251250,00
17DINNPB104210420,00
18KMBNPB8308300,00
19AIKBPB8018010,00
20CYBN320032000,00
21CRFS10000100000,00
22SJKS440044000,00
23TETO611161110,00
24VBSE110011000,00
25IRTL2002000,00
26GMON23662363-0,13
27MLSU10411035-0,58
28ENHL650644-0,92
29NIS843835-0,95
30KMBN13501300-3,70
31TIGR164157-4,27
32DNOS988900-8,91
33BIPB4236-14,29
34UNBN375300-20,00
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member


Broj poruka : 1404
Points : 4287
Datum upisa : 25.07.2010

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   9/29/2013, 10:14

Željko321
Sve pohvale od mene.
aplauz

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag


Broj poruka : 5218
Localisation : Centar grada
Points : 6374
Datum upisa : 21.05.2007

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   10/14/2013, 11:58

Zeljko321

Šta bi, očekujemo tvoju tabelu....
viljuska 

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko321
VIP
VIP


Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   10/14/2013, 12:27

@Sneki ::
Zeljko321

Šta bi, očekujemo tvoju tabelu....
viljuska 
seznoski radovi pa smo malo preoptereceni, bice uskoro:sesir:
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko321
VIP
VIP


Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   10/25/2013, 22:19

red.br.simbol27.9.201325.10.2013promena
1MLSU1035145840,87
2UNBN30040033,33
3TETO6111687112,44
4SMPO12514012,00
5TIGR15717310,19
6BMBI24200260007,44
7TGAS458347984,69
8AERO4494633,12
9ALFA12000123703,08
10DINNPB104210712,78
11ENHL6446561,86
12AIKBPB8018151,75
13FITO305030851,15
14VZAS5075090,39
15MTLC220022010,05
16RDJZ4344340,00
17KMBNPB8308300,00
18CRFS10000100000,00
19IRTL2002000,00
20NIS835834-0,12
21IMLK28952840-1,90
22JESV46044505-2,15
23KMBN13001260-3,08
24PRGS1817-5,56
25CYBN32003000-6,25
26GMON23632180-7,74
27BIPB3633-8,33
28SJKS44004020-8,64
29VBSE11001002-8,91
30AIKB15771426-9,58
31SJPT738661-10,43
32CCBN1250011015-11,88
33DNOS900788-12,44
34PRBN249-62,50
ajkula
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko321
VIP
VIP


Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   11/8/2013, 18:14

red.br.simbol25.10.20138.11.2013promena
1UNBN40066065,00
2TETO6871800016,43
3IRTL20023015,00
4DNOS78887911,55
5BMBI260002900011,54
6AIKB142614985,05
7NIS8348643,60
8BIPB33343,03
9KMBNPB8308522,65
10JESV450546002,11
11IMLK284029002,11
12DINNPB107110881,59
13AERO4634701,51
14ALFA12370125101,13
15MTLC220122100,41
16TGAS479848000,04
17RDJZ4344340,00
18CRFS10000100000,00
19PRGS17170,00
20CYBN300030000,00
21SJKS402040200,00
22GMON21802178-0,09
23CCBN1101511000-0,14
24VBSE10021000-0,20
25SJPT661657-0,61
26AIKBPB815810-0,61
27ENHL656651-0,76
28KMBN12601250-0,79
29TIGR173170-1,73
30VZAS509500-1,77
31FITO30853000-2,76
32JMBN70006700-4,29
33MLSU14581166-20,03
34SMPO14090-35,71
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko321
VIP
VIP


Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   11/15/2013, 18:53


red.br.

simbol

8.11.2013

15.11.2013

promena

1

UNBN

660

890

34,85

2

SMPO

90

115

27,78

3

CCBN

11000

12500

13,64

4

BMBI

29000

30997

6,89

5

GMON

2178

2300

5,60

6

ALFA

12510

12978

3,74

7

TETO

8000

8247

3,09

8

BIPB

34

35

2,94

9

MLSU

1166

1200

2,92

10

NIS

864

885

2,43

11

ENHL

651

660

1,38

12

AERO

470

475

1,06

13

TGAS

4800

4843

0,90

14

IMLK

2900

2920

0,69

15

MTLC

2210

2216

0,27

16

PRGS

17

17

0,00

17

DINNPB

1088

1088

0,00

18

CRFS

10000

10000

0,00

19

IRTL

230

230

0,00

20

CYBN

3000

3000

0,00

21

SJKS

4020

4020

0,00

22

TIGR

170

170

0,00

23

DNOS

879

879

0,00

24

AIKBPB

810

805

-0,62

25

FITO

3000

2980

-0,67

26

JMBN

6700

6655

-0,67

27

RDJZ

434

430

-0,92

28

AIKB

1498

1475

-1,54

29

JESV

4600

4500

-2,17

30

KMBN

1250

1201

-3,92

31

SJPT

657

631

-3,96

32

VZAS

500

470

-6,00

33

KMBNPB

852

800

-6,10

34

VBSE

1000

851

-14,90
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko321
VIP
VIP


Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   11/22/2013, 22:14


red.br.

simbol

15.11.2013

22,11,2013

promena

1

SMPO

115

140

21,74

2

DINNPB

1088

1210

11,21

3

SJPT

631

680

7,77

4

KMBN

1201

1260

4,91

5

KMBNPB

800

832

4,00

6

TGAS

4843

5000

3,24

7

AERO

475

490

3,16

8

NIS

885

912

3,05

9

MTLC

2216

2270

2,44

10

IMLK

2920

2975

1,88

11

ENHL

660

669

1,36

12

AIKB

1475

1493

1,22

13

FITO

2980

3000

0,67

14

GMON

2300

2313

0,57

15

JESV

4500

4512

0,27

16

JMBN

6655

6655

0,00

17

CCBN

12500

12500

0,00

18

RDJZ

430

430

0,00

19

ALFA

12978

12978

0,00

20

BMBI

30997

30997

0,00

21

PRGS

17

17

0,00

22

AIKBPB

805

805

0,00

23

CYBN

3000

3000

0,00

24

CRFS

10000

10000

0,00

25

SJKS

4020

4020

0,00

26

VBSE

851

851

0,00

27

IRTL

230

230

0,00

28

DNOS

879

879

0,00

29

BIPB

35

35

0,00

30

VZAS

470

469

-0,21

31

TIGR

170

165

-2,94

32

MLSU

1200

1100

-8,33

33

TETO

8247

7504

-9,01

34

UNBN

890

720

-19,10
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko321
VIP
VIP


Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   11/30/2013, 09:42

red.br.simbol22.11.201329.11.2013promena
1VZAS46952010,87
2GMON231325008,08
3JESV451247956,27
4AIKBPB8058556,21
5DINNPB121012503,31
6ENHL6696913,29
7MTLC227023001,32
8AIKB149315050,80
9VBSE8518510,00
10CYBN300030000,00
11CRFS10000100000,00
12SJKS402040200,00
13PRGS17170,00
14BMBI30997309970,00
15FITO300030000,00
16JMBN665566550,00
17IRTL2302300,00
18RDJZ4304300,00
19MLSU110011000,00
20KMBN12601259-0,08
21KMBNPB832830-0,24
22IMLK29752950-0,84
23NIS912902-1,10
24AERO490483-1,43
25SJPT680662-2,65
26BIPB3534-2,86
27TIGR165160-3,03
28TGAS50004829-3,42
29SMPO140135-3,57
30ALFA1297812500-3,68
31CCBN1250012000-4,00
32UNBN720650-9,72
33TETO75046501-13,37
34DNOS879622-29,24
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko321
VIP
VIP


Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   12/7/2013, 16:58

Zao mi je, ali bez Dkolakovih tabli ni ja ne mogu da postavim
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag


Broj poruka : 5218
Localisation : Centar grada
Points : 6374
Datum upisa : 21.05.2007

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   12/7/2013, 23:30

@Zeljko321 ::
Zao mi je, ali bez Dkolakovih tabli ni ja ne mogu da postavim
cekic 

Kako?
Pa imas Belex!
Ako treba skrati tablu....
http://www.belex.rs/trgovanje/dnevni/open/akcije

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko321
VIP
VIP


Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   12/8/2013, 08:14

@Sneki ::
@Zeljko321 ::
Zao mi je, ali bez Dkolakovih tabli ni ja ne mogu da postavim
cekic 

Kako?
Pa imas Belex!
Ako treba skrati tablu....
http://www.belex.rs/trgovanje/dnevni/open/akcije
Da, mogao bih da skratim tablu, ali mi ovi smajlici deluju prilicno uvredljivo i mislim da je necu vise postavljati
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP


Broj poruka : 1891
Points : 5621
Datum upisa : 21.01.2009

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   12/8/2013, 09:43

Akcije – AIK banka (AIKB) bila je najtrgovanija hartija sa ogromnim prometom od skoro 84 miliona dinara, što je duplo više nego prethodne sedmice, dok je prosečna cena bila 1.505 dinara, slično kao i prošlog petka. Komercijalna banka (KMBN) je videla dosta slabiji promet od oko 2 miliona dinara, a cena se nije bitnije menjala. Univerzal banka (UNBN) nastavila je da slabi potonuvši 9,7% na 650 dinara, drugu sedmicu zaredom, nakon što je pre toga nekoliko nedelja imala solidan rast. Rezultat jeste pad euforije oko dokapitalizacije i unovčavanje dobitaka malih akcionara, jer su u pitanju veoma mali prometi. Dunav Osiguranje (DNOS) je bio gubitnik sedmice sa padom od 29,2% na 622 dinara.

Najtrgovanija hartija po tradiciji, NIS (NIIS) bila je treća po prometu ove nedelje. realizacija je iznosila 25,8 miliona dinara a cena se zaustavila na 902 dinara. tokom nedelje viđeno je dosta volatilno trgovanje sa svakodnevnim promenama od prosečno jednog procenta. Iako je hartija završila sedmicu sa padom od 10 dinara po akciji, primećuje se stabilizacija oko 900 dinara, a očekujemo NIS nastavi lagani rast kako se godina bude bližila kraju. Posle dužeg vremena, beogradski aerodrom „Nikola Tesla“ (AERO) video je solidan promet od 27,4 miliona dinara a cena je blago oslabila sa 490 na 483 dinara. Ipak, najveći obim realizovan je na nivou od blizu 500 dinara. Bečejski Sojaprotein je video veoma skromno trgovanje a cena je pala sa 680 na 662 dinara ili 2,6%. Energoprojekt holding (ENHL) ostvario je solidan rast do nivoa od 691 dinar, a promet je bio takođe solidnih 10 miliona dinara. Metalac (MTLC) je posle duže vremena imao značajan promet od 11 miliona dinara a cena je iznosila 2.300 dinara. Dobitnik nedelje bila je Planinka iz Kuršumlije (PLNN) koja je skočila 20% na 18.300 dinara ali sa samo 15 akcija u trgovanju. Valjaonica bakra, Impol Seval (IMPL), skočio je značajnih 12,1% na 1.099 dinara a promet je bio iznenađujuće velik – gotovo 6 miliona dinara. Sličan rast cene video je i Montinvest (MOIN) koji je sedmicu završio na nivou od 11.215 dinara, dok je realizacija bila 0,9 miliona dinara.

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member


Broj poruka : 1114
Points : 3417
Datum upisa : 04.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   12/17/2013, 00:17

Nedeljni izveštaj 09. Decembar - 13. Decembar 2013.
Rast indeksa i nivo prometa gotovo preslikani iz prethodne nedelje

Indeksi Beogradske berze nastavili su rast i ove sedmice. Indeks najlikvidnijih akcija, Belex15, porastao je 0,87% (prethodne +085%) na 551 poen, dok je širi pokazatelj kretanja vrednosti izabranih kompanija, Belex Line video rast od 0,62% (+0,66%) na 1.089 poena. Ukupan promet iznosio je 262 miliona dinara (2,3 milion evra), što je slično kao i prethodne nedelje (rast od 8%). Strani investitori činili su 56% (44%) ukupnog trgovanja, što je oko proseka za ovu godinu.

Akcije – Najtrgovanija hartija po tradiciji, NIS (NIIS) je ove nedelje bio prvo po prometu sa 68,3 miliona dinara. Cena se popela ma 929, prema prethodnih 918. Planinka (PLNN) je ponovo videla rast i to od velikih 17% na 21.840 dinara, dok je promet iznosio 3 miliona dinara. Od manje likvidnih hartija, solidan promet viđen je i kod Zvezde Helios (ZVHE) koja se trgovala za 7,3 miliona dinara, a cena je na kraju nedelje bila 8.371 dinar. Energoprojekt holding (ENHL) ostvario je bolji promet prema prethodnoj sedmici od 22,1 milion dinara, a cena je prešla granicu od 700 dinara i završila na nivou od 711 dinara. Treba reći da je tokom nedelje išla i do 750 dinara po akciji, pa se ukoliko bude većih prometa, može očekivati rast i ove sedmice. Najveća domaća mlekara, Imlek (IMLK) videla je pad prometa sa 11,5 na 3,5 miliona dinara uz neznatnu promenu cene. Goša montaža videla je solidno trgovanje od 6,5 miliona dinara, a cena je pala skoro 4% na 2,500 dinara. Prema nama, ovo je i dalje nivo za prodaju hartije. Aerodrom „Nikola Tesla“ (AERO) imao je prosečnu realizaciju od 7,6 miliona dinara a cena je blago oscilirala oko 490 dinara.

Komercijalna banka (KMBN) je kao i prošle nedelje imala izuzetan promet od 58 miliona dinara, odnosno istrgovano je skoro 47 hiljada komada ali bez veće promene cene. Ove sedmice Artio/Aberdeen fond prodao je i poslednje akcije u ovoj banci i tako potpuno izašao iz ove pozicije. S obzirom na da su se veći paketi trgovali u rangu 1.200-1.250 dinara, stvorena je donekle baza predstojećeg rastućeg trenda, te tako ovi nivoi predstavljaju dobru tačku ulaska u poziciju. I AIK banka (AIKB) je videla veliki promet od gotovo 40 miliona dinara, a cena je blago porasla na 1.518 dinara. Prioritetne akcije ove niške banke imale su odličnu realizaciju od gotovo 5 miliona dinara, a prosečna cena bila je 855 dinara. Inače, tokom sedmice, veći paket je realizovana na nivou od 1.000 dinara i tek ovde postoji malo bolja ponuda ovih akcija koje nose dolična dividendi prinos. Čačanska banka (CCNB) pala je skoro 6% na tačno 11.000 dinara ali sa samo 10 akcija u trgovanju.
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member


Broj poruka : 1114
Points : 3417
Datum upisa : 04.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   1/15/2014, 23:18






GODIŠNJI REZULTAT, DOBITNICI I GUBITNICU U 2013. god...

http://www.belex.rs/trgovanje/izvestaj_xml/aktivnost_godisnji/3118

Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP


Broj poruka : 478
Points : 1790
Datum upisa : 06.12.2011

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   1/19/2014, 00:47

SimbolCena na 2014-01-03Cena na 2014-01-10Promena u %
AIKB151316358.06%
KMBN150016067.07%
TGAS504053005.16%
GMON247025894.82%
AIKBPB8008303.75%
TIGR1301332.31%
VZAS4844901.24%
AERO4854911.24%
NIIS9329390.75%
FITO292229290.24%
MTLC242524250.00%
CYBN400040000.00%
CRFS10000100000.00%
SJKS402040200.00%
PRGS19190.00%
BMBI29000290000.00%
IRTL2102100.00%
RDJZ4524520.00%
MLSU110011000.00%
IMLK300030000.00%
SMPO1431430.00%
CCNB10000100000.00%
UNBN6006000.00%
ENHL741740-0.13%
ALFA1254512500-0.36%
KMBNPB805800-0.62%
SJPT625621-0.64%
DNOS870852-2.07%
DINNPB10461020-2.49%
JESV48504715-2.78%
TETO80067500-6.32%
BIPB3028-6.67%
JMBN80007045-11.94%
VBSE979850-13.18%

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP


Broj poruka : 478
Points : 1790
Datum upisa : 06.12.2011

PočaljiNaslov: Re: Belex - dobitnici vs. gubitnici   1/19/2014, 00:49

SimbolCena na 2014-01-10Cena na 2014-01-17Promena u %
VBSE85094811.53%
BMBI29000310006.90%
MLSU110011756.82%
SMPO1431504.90%
AERO4915144.68%
RDJZ4524703.98%
ENHL7407592.57%
JESV471548152.12%
TIGR1331351.50%
KMBN160616271.31%
NIIS9399450.64%
IMLK300030070.23%
VZAS4904900.00%
AIKBPB8308300.00%
AIKB163516350.00%
CRFS10000100000.00%
IRTL2102100.00%
KMBNPB8008000.00%
CCNB10000100000.00%
TETO750075000.00%
DNOS8528520.00%
SJPT621620-0.16%
TGAS53005277-0.43%
GMON25892570-0.73%
MTLC24252401-0.99%
FITO29292884-1.54%
ALFA1250012101-3.19%
PRGS1918-5.26%
DINNPB1020961-5.78%
BIPB2826-7.14%
UNBN600550-8.33%
CYBN40003641-8.98%
SJKS40203600-10.45%
JMBN70456055-14.05%

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
 
Belex - dobitnici vs. gubitnici
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: BERZA, trendovi, aktuelnosti...-
Skoči na: